"Da, potpuno. Počeo sam da igram pre dve nedelje i pet na pet, osećam se odlično", započeo je Jović.
Jović zbog povrede nije mogao da doprinese reprezentaciji Srbije na Olimpijskim igrama u Parizu, ipak bio je deo tima. On je objasnio je kako je došlo do toga.
"Iz Majamija su želeli da dođem i radim. Hteo sam i ja da u sjajnoj formi dočekam pripreme reprezentacije, da izgledam dobro. Došao sam, trenirao i, poslednjeg dana, radeći neke vežbe, stao sam na nečiju nogu. Odjednom, stopalo je slomljeno. Imao sam malu frakturu. Ljudi su mislili da neću uspeti da se oporavim. Verovatno je bilo i bolje da ne uspem, da bih se odmorio, ali toliko sam želeo da idem na Olimpijske igre… Saigrači i trener iz reprezentacije su verovali u mene, hteli su da idem sa njima. Morao sam da dobijem dozvolu od Spolstre. Učinio je to i mnogo sam mu zahvalan. Presrećan sam zbog svega", rekao je Jović.
Upitan je i ko je "luđi" od dvojice trenera, misleći se na Svetislava Pešića i Erika Spolstru.
"Ne mogu to… ne", rekao je Jović uz osmeh.
Ali, ko je trener sa većim intezitetom?
"Moj selektor jeste napet, ali možda je zbog godina prestao da bude previše. Zato kažem da je Spolstra."
Jović je istakao da oseća da je napredovao, ali želi da popravi neke segmente igre.
"Moram da postanem sjajan šuter. Da kada sam otvoren, pogodim. Sve preko 36 odsto uspešnosti za tri poena je dobro. Ako ponovo budem na oko 40 odsto, biće dobro."
Džek Drejper saopštio je da neće nastupiti na Australijan openu narednog meseca, priznajući da još uvek nije spreman za povratak na najviši nivo takmičenja.
Dosad je u B92.sport skeneru tradicija nalagala pojedinačno ocenjivanje učinka svakog košarkaša, ali nakon onoga što se dogodilo u Kaunasu – "papir" ostaje prazan.
Laboratorija "Hubei East Lake" u centralnoj Kini objavila je revolucionarno dostignuće u tehnologiji za voz velike brzine. Ovaj voz je na testu postigao 800 kilometara na sat za samo 5,3 sekunde.
Jetour, jedan od najbrže rastućih globalnih automobilskih brendova iz Kine, je zvanično ušao na tržište Srbije pod okriljem ATMO Group, međunarodne distributerske kompanije koja posluje u devet zemalja.
Porsche AG namerava da zatvori svoju mrežu punjenja za električna vozila u Kini, jer nemački brend nastavlja da gubi udeo na najvećem svetskom automobilskom tržištu.
Kina je prvi put zvanično prikazala u letu svoj dron CH-7, futurističku letelicu koja bi mogla da postane jedno od najvažnijih oružja za izviđanje i nadzor u budućim sukobima.
Pornhub je upozorio korisnike da bi mogli biti direktno kontaktirani od strane sajber kriminalaca nakon nedavnog bezbednosnog incidenta koji je pogodio Pornhub Premium naloge.
Američka tehnološka kompanija Google pokrenula je eksperimentalnog AI asistenta za produktivnost zasnovanog na mejlu, nazvanog CC, koji treba da korisnicima uštedi vreme i istovremeno podstakne češće korišćenje Google servisa.
Komentari 0
Pogledaj komentare Pošalji komentar