Nova vest
b92
Košarka 0

8.5.2025.

6:57

Blamaža Denvera, Barkli šokiran: "Kako dozvoliš 90 poena za poluvreme?" VIDEO

Čarls Barkli, Šekil O'Nil i Keni Smit analizirali su ubedljiv poraz Denver Nagetsa od Oklahome.

Autor:B92.sport

B92.sport
Blamaža Denvera, Barkli šokiran: "Kako dozvoliš 90 poena za poluvreme?" VIDEO
Tanjug/AP Photo/Kyle Phillips

Košarkaši Oklahoma Siti Tandera pobedili su Denver Nagetse rezultatom 149:106 u drugom meču polufinala Zapada.

Denver Nagetsi su "ukrali" meč broj jedan u Oklahomi i šokirali Tandere pred njihovim navijačima. Odmah u drugom susretu su se domaći igrači osvetili ekipi iz Kolorada i potpuno ih demolirali.

Videli smo najbolje poluvreme u istoriji košarke, Oklahoma je za 24 minuta imala 87, a na kraju treće četvrtine 124 i prednost od skoro 50 razlike! Na kraju je bilo 43 razlike, a moglo je biti mnogo ubedljivije.

Nije Jokić bio na svom prepoznatljivom nivou, ali nije niko drugi u Denveru... Imao je 17 poena, 8 skokova i 6 asistencija u tom momentu, uz 6 izgubljenih lopti.

"Ovo je bilo ružno, od samog starta. Nagetsi su poveli 2:0 i onda je sve otišlo nizbrdo. Ne znam kako dozvoliš 90 poena za poluvreme. Ne razumem odluke trenera da ostave glavne igrače u već rešenoj utakmici...", rekao je Čarls Barkli.

Keni Smit je dodao da se niko nije povredio, a Barkli kratko poručio: "Da li je to jedini kriterijum?"

Šekil O'Nil je dao svoje mišljenje iz ugla Denvera.

"Moraju da stanu i kažu 'Dobili smo prvi meč i oni su se u drugom vratili i uradili ono što su morali. Sada mi idemo kući i sve je na nama'. Trebalo je više da odmaraju igrači u ovako ubedljivom porazu... Moraju da odbrane domaći teren da ne dozvole Oklahomi besplatne koševe koje su dozvolili večeras", rekao je O'Nil.

Keni je imao interesantan ugao:

"Denver treba da kaže ovako: 'Dobili smo prvi meč 2 razlike. Drugi smo izgubili 43 razlike. U seriji je 1-1. Idemo kući", kaže Smit.

Podeli:

loader

Komentari 0

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu