Crveno-beli su poraženi rezultatom 96:91, uz čak 17 pogođenih trojki turskog tima.
"Pogađali su jer su sami. Mnogo je lakše kada si sam, nego kada je tu odbrana. To je bio najveći problem u našoj odbrani, jer smo znali šta će da rade, ali nismo dobro iskomunicirali. Oni su iskusni, znaju da iščitaju to. Nismo preuzeli sve kako treba, oni su ostajali sami i pogađali", rekao je Petrušev novinarima posle meča.
Zvezda je bila u naletu u finišu, ali nije bilo dovoljno vremena za preokret.
"Jeste, ali kasno je to. I posle toga smo tanki bili u odbrani i ne može tako. Oni su iskusna ekipa i sve su iskažnjavali. Bilo je par navrata, ali hteli smo sve odjednom, na brzinu, ali ne može tako. Utakmica se igra 40 minuta, ne sme da bude padova. Danas nije bilo padova, već je bilo sve loše. Da smo odbranili više puta, imali bismo više šansi da se vratimo. Mnogo je teško da se u poslednjih pet minuta vraćaš iz 10 razlike. To se retko dešava. Odbrana i konstantnost, to nam je nedostajalo".
Izvor: b92.sport
Dolazi Monako već u petak.
"Monako nam više leži. Fener je iskusna i čvrsta ekipa. Najkonstantnija tokom 40 minuta. Mislim da će sa Monakom biti drugačija utakmica. Talentovaniji su u napadu, ali na lopti individualno sa Džejmsom, Okobom, Lojdom... Biće drugačija utakmica, moraćemo da ih zaustavimo i da igramo bolju odbranu. I biće bolja, jer je danas bila baš loša. Okej, ništa se nije desilo, to je Evroliga. Ako pobedimo u petak, sve se vraća na svoje mesto", zaključio je Petrušev.
Prema poslednjoj izjavi Novaka Đokovića koju je dao posle poraza od Dina Prižmića u Rimu – najbolji srpski teniser nije najoptimističniji kada je u pitanju predstojeći Rolan Garos.
Dvejn Vašington i Arijan Lakić govorili su za medije posle velike pobede Partizana u drugom polufinalnom duelu protiv Crvene zvezde i plasmana u finale ABA lige.
Trener košarkaša Crvene zvezde Saša Obradović burno je reagovao posle poraza svog tima od Partizana rezultatom 78:89 u drugoj utakmici polufinalne serije ABA lige.
Košarkaši Crvene zvezde savladali su Cedevita Olimpiju (95:86) u majstorici četvrtfinala ABA lige i tako se plasirali u polufinale, gde ih očekuje okršaj sa Partizanom.
Košarkaški klub Crvena zveda malo pred ponoć se oglasio povodom izjave trenera Cedevita Olimpije Zvezdana Mitrovića date nakon majstorice četvrtfinala plej-ofa ABA lige.
Kako je kontroverzni Vil Vejd zbog praznog rostera odlučio da "baci" pet miliona dolara na bivšeg pleja Partizana Jama Madara i zašto mu preti administrativna rampa od strane NCAA?
Nekoliko minuta pre kraja utakmice za treće mesto, trener Šoprona traži izmenu. Ka aut liniji ide broj 32, a parket poslednji put u karijeri napušta Jelena Bruks.
Licitira se sa imenima klubova gde bi Vasilije Novičić mogao da nastavi karijeru, a da je sve veoma blizu, najavio je sportski direktor IMT-a Predrag Govedarica.
Najava drugog meča polufinala ABA lige između Crvene zvezde i Partizana. Partizan vodi 1:0 u seriji i ima prednost nakon pobede 100:94 u prvom meču, dok crveno-beli traže izjednačenje i produžetak serije.
Volvo Cars priprema novi potpuno električni EX60 za modelsku 2027. godinu, a prvi testovi pokazuju da ovaj SUV ubrzava primetno brže nego što navode fabričke specifikacije.
Novi ruski teretni kamion Ural-80 konačno ulazi u ozbiljniju proizvodnju, nakon što je godinama prikazivan samo na sajmovima i specijalizovanim izložbama.
Google donosi korisnicima Androida opciju zbog koje su Apple fanovi godinama hvalili svoj ekosistem - besprekoran kontinuitet i prebacivanje aplikacija sa jednog uređaja na drugi u realnom vremenu.
Mesecima unazad, prevaranti koriste propust koji im omogućava da šalju spam mejlove sa interne Microsoft adrese koja se obično koristi za legitimna obaveštenja o nalozima.
Komentari 9
Pogledaj komentare Pošalji komentar