Pauza zbog nacionalnih kup takmičenja i reprezentacija ja završena, aPartizan se u petak vraća obavezama u Evroligi, kada će na svom parketu dočekati Baskoniju (20.30).
"Iskreno drago mi je što sam došao nazad, iskreno. Našim telima je odmor uvek dobro došao. Prija nam vreme koje provedemo sa porodicama, malo da se sklonimo. Osećam se dobro, drago mi je što opet vidim saigrače. Nedostajali su mi, da budem iskren. Sa njima sam svakoga dana, zbližavamo se svakog dana, tako da mi prija što smo zajedno i što idemo dalje", rekao je Karlik Džonsza TV Partizan.
Partizan je u finalu Kupa Radivoja Koraća izgubio od Crvene zvezde, a Karlik Džons je promašio bacanje za pobedu, a na kraju meča, koji je završen u produžetku, zaplakao je.
"Bilo je pomalo teško. Jako sam želeo da dobijemo utakmicu. Mislim da smo to svi jako želeli. Bio sam takođe zaista umoran, igrao sam preko četrdeset minuta. To je uglavnom to, rekao sam, jako smo želeli tu pobedu. Stvari nisu išle u našu korist, iskreno sam bio umoran. Bilo mi je teško da gledam njihovu proslavu".
Emotivno je doživeo sve to, a stizale su mi poruke, posle jedne objave na srpskom.
"Da, samo sam hteo da im stavim do znanja da poruke podrške koje su mi slali, a naravno da ne mogu da odgovorim svakom pojedinačno, ali video sam ih, i objave u kojima su me označili. Jak ocenim podršku i ljubav koju dobijam od njih".
Govorio je io o tome kako pronalazi motivaciju.
"U tome što namo za šta smo sposobni i šta možemo da postignemo na kraju sezone. Imamo dobar momentu. Prošla nedelja je bila teška, nismo imali kompletan roster. Sada nam se Frenk polako vraća, kada smo kompletni, verujem da smo tim koji je teško pobediti. Imamo podršku navijača, misčlim da je naša sudbina da uradimo nešto veliko u nastavku sezone".
Partizan je trenutno osmi na tabeli Evroliga, sa skorom 14-12, a lider crno-belih želi direktan plasman u plej-of Evrolige.
"Plej-of, ne želim da budemo u plej-inu. Ne kažem da bi to bilo nešto strašno loše, ali ne želim da rizikujemo. Želim da se plasiramo direktno u plej-of i da nastavimo da guramo dalje što više je moguće. Verujem da je moguće da pobedimo u svim preostalim utakmicama, ali nikad se ne zna, različite stvari se dešavaju", poručio je Karlik Džons.
Košarkašu Partizana Karliku Džonsu očigledno fali igra pod obručima, sudeći po aktivnostima u slobodno vreme – prisustvovao je meču 16. kola KLS između OKK Beograda i Zlatibora iz Čajetine.
Crvena zvezda je imala meč u rukama, kontrolisala ritam veći deo meča i odbranom držala Makabi ispod svog proseka, ali je sve stalo u poslednji napad, gde je Džordan Nvora promašio pobedu.
U utakmici koja je po rezultatu bila ubedljiva, a po utisku još ubedljivija, Partizan je protiv Panatinaikosa (78:62) pokazao kako izgleda timska pobeda u punom značenju te reči.
Košarkaši Partizana od 20 sati i 30 minuta dočekuju ekipu Panatinaikosa u meču 27. kola Evrolige, a ovo je sve što treba da znate o predstojećem susretu u Beogradskoj areni.
Ram se konačno vraća u segment srednjih pikapova u SAD, čime završava pauzu koja traje još od 2011. godine, kada je originalna Dakota izašla iz proizvodnje.
Mladi na TikToku pokazuju kako izgleda kad su drogirani. Na platformi se maltene ugovara i prodaja droge. Ali, ima i onih koji tamo traže i nalaze pomoć.
Komentari 18
Pogledaj komentare Pošalji komentar