Nemanja Vidic
pre 11 godina
meni je sve jasno. odgovor lezi u velicini vaseg kluba. pobedite manchester united u krizi i odmah tvrdite da ste veci klub od njih...eto vam odgovor.
Četvrtak, 06.11.2014.
00:13
Menadžer Mančester Sitija Manuel Pelegrini ne razume zašto je njegov tim odigrao tako loše protiv CSKA u sredu uveče.
IMAGE SOURCE
pre 11 godina
meni je sve jasno. odgovor lezi u velicini vaseg kluba. pobedite manchester united u krizi i odmah tvrdite da ste veci klub od njih...eto vam odgovor.
pre 11 godina
Jedna reč - KLADIONICA.
pre 11 godina
Sta ti nije jasno? Idi dok si mlad...relativno.
pre 11 godina
Vestacki trener..
pre 11 godina
Posto ti ne razumes, ja cu da ti razjasnim.OD Kada si u Sitiju forsiras svoje igrace, Navasu apsolutno nije mesto u ozbiljnom timu koji pretenduje na vrh Evrope.Kvari sanse,sut nikakav,ni jedan duel nije dobio, ni jedan proboj nije imao i to ne vazi samo za sinocnu utakmicu vec za 10 poslednjuh.Pelegrini los trener, da bogu zahvali sto u timu ima Turea i Silvu i da bez trenera igraju igrali bi bolje.
pre 11 godina
Kako ti bre nije jasno?
Kolarov ti ne igra i to se već oseća na terenu, a ovamo nije igrao Tošić i eto objašnjenja za njihovu dobru igru...
pre 11 godina
a nije ti jasno? pa evo da ti kazem - iskljucili su turea potpuno, stali na 30 metara, fizicki jaci od od tvojih igraca, sa fenomenalnom kontrom. pokazali su nacin kako se moze pocistiti siti, i svako ko ima moci ce da igra ovako protiv vas...
pre 11 godina
pa kad bi jednom u životu postavio pametnu taktiku momda se ne bi blamirao u evropi. MOŽDA
pre 11 godina
ceo zivot se bavis tim poslom, vodio si i ozbiljnije ekipe i sa toliko staza u fudbalu tebi nije jasno. kako bi ti jedan otkaz sve objasnio, i tebi i polovini tvog tima
pre 11 godina
Zato sto ti igra tzv Demićelis umjesto Matije..Kliši umjesto Kolarova,iako je Kolarov povrjedjen,al tebi bi svakako igrao francuz,na to si nas navikao
pre 11 godina
Zato sto ste plastican tim, i sami vidite da pare ne znace nuzno i uspeh. nemate vec godinama zrelost za ligu sampiona, a i onako los junajted ste jedva dobili sa 1:0
pre 11 godina
razume ćeš ima vremena
pre 11 godina
Sta ti bre nije jasno vise??? Pre neki dan izjavljujes da City ide po titulu LS a ne mozes da dobijes kuci Cska, sramoto jedna. Koliko samo para imate uvek se mucite da prodjete grupu. Odlazi trenero prevarska!!
pre 11 godina
Mali klub uvek i zauvek. A ti se vrati u Malagu lolcino od trenera.
pre 11 godina
Da li si možda ukapirao da je Demikelis samo ostao ukopan iza Dumbije koji je dao gol glavom. Rešenje je da izbaciš Demikelisa.
pre 11 godina
ovaj city vjecito los a tolike pare ulupane..osim chelsija s otoka ne vrijedi nista
pre 11 godina
Daj mesecnu platu pa cu ja da ti objasnim.
pre 11 godina
Kad ces vec jednom skontati da LS ne mozes igrati sa 2 napadaca koji nemaju nikakvih defanzivnih zadataka, uz to kad dodas da ih ni Yaya Ture nema ocito da nastaje ogromna rupa u odbrani.Razmak izmedju zadnje linije i veznog reda je minimalno 30 metara pa to ce iole ozbiljna ekipa iskoristiti.Tako je bilo veceras, tako je bilo i protiv Rome.Jednostavno ti nisi ime da bi mogao reci pojedinim igracima iz startne postave da se po nekada moraju i vratiti u odbranu.
pre 11 godina
I ovaj je teski prevarant. Dovukao onog svog miljenika iz Malage da mu bude stub odbrane uz Kompanija a odbrana se raspala. Ne kazem da bi Nastasic bio bolji, ali gore od DemiCelisa i brata Klisija tesko ko moze da odigra...eventualno Monreal i Flamini. Glupo i nestrpljivo su jurisali na bunker i odbijali se od njega.
pre 11 godina
Meni nije jasno kako Klisi igra fudbal...
pre 11 godina
Ni meni nije jasno zasto tebe i dalje drze za trenera? Kakva sramotna igra! Ni jednog trenutka se ni za sta niste pitali na terenu! Pa jos 10 PL da osvojis leteo bi mi iz kluba, ako sa ovakvim timom ne prodjes grupu u LS!
pre 11 godina
Ko zeli da uzme pare na kladionici, neka igra sve moguce kombinacije na Bajern protiv Sitija. Bice ponizavanje kao u Rimu, samo sto je Roma za Siti kao Markus Vilijams za naseg brata Teparu.
pre 11 godina
ni meni nije jasno sto ti ne igra nastasic,upropastio si decka..igra ti onaj demikelis koji ne moze da se pokrene
pre 11 godina
Sta ti bre nije jasno vise??? Pre neki dan izjavljujes da City ide po titulu LS a ne mozes da dobijes kuci Cska, sramoto jedna. Koliko samo para imate uvek se mucite da prodjete grupu. Odlazi trenero prevarska!!
pre 11 godina
I ovaj je teski prevarant. Dovukao onog svog miljenika iz Malage da mu bude stub odbrane uz Kompanija a odbrana se raspala. Ne kazem da bi Nastasic bio bolji, ali gore od DemiCelisa i brata Klisija tesko ko moze da odigra...eventualno Monreal i Flamini. Glupo i nestrpljivo su jurisali na bunker i odbijali se od njega.
pre 11 godina
meni je sve jasno. odgovor lezi u velicini vaseg kluba. pobedite manchester united u krizi i odmah tvrdite da ste veci klub od njih...eto vam odgovor.
pre 11 godina
Meni nije jasno kako Klisi igra fudbal...
pre 11 godina
Da li si možda ukapirao da je Demikelis samo ostao ukopan iza Dumbije koji je dao gol glavom. Rešenje je da izbaciš Demikelisa.
pre 11 godina
Posto ti ne razumes, ja cu da ti razjasnim.OD Kada si u Sitiju forsiras svoje igrace, Navasu apsolutno nije mesto u ozbiljnom timu koji pretenduje na vrh Evrope.Kvari sanse,sut nikakav,ni jedan duel nije dobio, ni jedan proboj nije imao i to ne vazi samo za sinocnu utakmicu vec za 10 poslednjuh.Pelegrini los trener, da bogu zahvali sto u timu ima Turea i Silvu i da bez trenera igraju igrali bi bolje.
pre 11 godina
ni meni nije jasno sto ti ne igra nastasic,upropastio si decka..igra ti onaj demikelis koji ne moze da se pokrene
pre 11 godina
Kad ces vec jednom skontati da LS ne mozes igrati sa 2 napadaca koji nemaju nikakvih defanzivnih zadataka, uz to kad dodas da ih ni Yaya Ture nema ocito da nastaje ogromna rupa u odbrani.Razmak izmedju zadnje linije i veznog reda je minimalno 30 metara pa to ce iole ozbiljna ekipa iskoristiti.Tako je bilo veceras, tako je bilo i protiv Rome.Jednostavno ti nisi ime da bi mogao reci pojedinim igracima iz startne postave da se po nekada moraju i vratiti u odbranu.
pre 11 godina
ovaj city vjecito los a tolike pare ulupane..osim chelsija s otoka ne vrijedi nista
pre 11 godina
Mali klub uvek i zauvek. A ti se vrati u Malagu lolcino od trenera.
pre 11 godina
a nije ti jasno? pa evo da ti kazem - iskljucili su turea potpuno, stali na 30 metara, fizicki jaci od od tvojih igraca, sa fenomenalnom kontrom. pokazali su nacin kako se moze pocistiti siti, i svako ko ima moci ce da igra ovako protiv vas...
pre 11 godina
Zato sto ste plastican tim, i sami vidite da pare ne znace nuzno i uspeh. nemate vec godinama zrelost za ligu sampiona, a i onako los junajted ste jedva dobili sa 1:0
pre 11 godina
Zato sto ti igra tzv Demićelis umjesto Matije..Kliši umjesto Kolarova,iako je Kolarov povrjedjen,al tebi bi svakako igrao francuz,na to si nas navikao
pre 11 godina
ceo zivot se bavis tim poslom, vodio si i ozbiljnije ekipe i sa toliko staza u fudbalu tebi nije jasno. kako bi ti jedan otkaz sve objasnio, i tebi i polovini tvog tima
pre 11 godina
Daj mesecnu platu pa cu ja da ti objasnim.
pre 11 godina
Sta ti nije jasno? Idi dok si mlad...relativno.
pre 11 godina
Ko zeli da uzme pare na kladionici, neka igra sve moguce kombinacije na Bajern protiv Sitija. Bice ponizavanje kao u Rimu, samo sto je Roma za Siti kao Markus Vilijams za naseg brata Teparu.
pre 11 godina
Ni meni nije jasno zasto tebe i dalje drze za trenera? Kakva sramotna igra! Ni jednog trenutka se ni za sta niste pitali na terenu! Pa jos 10 PL da osvojis leteo bi mi iz kluba, ako sa ovakvim timom ne prodjes grupu u LS!
pre 11 godina
pa kad bi jednom u životu postavio pametnu taktiku momda se ne bi blamirao u evropi. MOŽDA
pre 11 godina
Kako ti bre nije jasno?
Kolarov ti ne igra i to se već oseća na terenu, a ovamo nije igrao Tošić i eto objašnjenja za njihovu dobru igru...
pre 11 godina
Vestacki trener..
pre 11 godina
razume ćeš ima vremena
pre 11 godina
Jedna reč - KLADIONICA.
pre 11 godina
Jedna reč - KLADIONICA.
pre 11 godina
ovaj city vjecito los a tolike pare ulupane..osim chelsija s otoka ne vrijedi nista
pre 11 godina
meni je sve jasno. odgovor lezi u velicini vaseg kluba. pobedite manchester united u krizi i odmah tvrdite da ste veci klub od njih...eto vam odgovor.
pre 11 godina
Mali klub uvek i zauvek. A ti se vrati u Malagu lolcino od trenera.
pre 11 godina
Zato sto ti igra tzv Demićelis umjesto Matije..Kliši umjesto Kolarova,iako je Kolarov povrjedjen,al tebi bi svakako igrao francuz,na to si nas navikao
pre 11 godina
Ko zeli da uzme pare na kladionici, neka igra sve moguce kombinacije na Bajern protiv Sitija. Bice ponizavanje kao u Rimu, samo sto je Roma za Siti kao Markus Vilijams za naseg brata Teparu.
pre 11 godina
Sta ti bre nije jasno vise??? Pre neki dan izjavljujes da City ide po titulu LS a ne mozes da dobijes kuci Cska, sramoto jedna. Koliko samo para imate uvek se mucite da prodjete grupu. Odlazi trenero prevarska!!
pre 11 godina
Kako ti bre nije jasno?
Kolarov ti ne igra i to se već oseća na terenu, a ovamo nije igrao Tošić i eto objašnjenja za njihovu dobru igru...
pre 11 godina
Posto ti ne razumes, ja cu da ti razjasnim.OD Kada si u Sitiju forsiras svoje igrace, Navasu apsolutno nije mesto u ozbiljnom timu koji pretenduje na vrh Evrope.Kvari sanse,sut nikakav,ni jedan duel nije dobio, ni jedan proboj nije imao i to ne vazi samo za sinocnu utakmicu vec za 10 poslednjuh.Pelegrini los trener, da bogu zahvali sto u timu ima Turea i Silvu i da bez trenera igraju igrali bi bolje.
pre 11 godina
Ni meni nije jasno zasto tebe i dalje drze za trenera? Kakva sramotna igra! Ni jednog trenutka se ni za sta niste pitali na terenu! Pa jos 10 PL da osvojis leteo bi mi iz kluba, ako sa ovakvim timom ne prodjes grupu u LS!
pre 11 godina
Zato sto ste plastican tim, i sami vidite da pare ne znace nuzno i uspeh. nemate vec godinama zrelost za ligu sampiona, a i onako los junajted ste jedva dobili sa 1:0
pre 11 godina
razume ćeš ima vremena
pre 11 godina
Vestacki trener..
pre 11 godina
a nije ti jasno? pa evo da ti kazem - iskljucili su turea potpuno, stali na 30 metara, fizicki jaci od od tvojih igraca, sa fenomenalnom kontrom. pokazali su nacin kako se moze pocistiti siti, i svako ko ima moci ce da igra ovako protiv vas...
pre 11 godina
ceo zivot se bavis tim poslom, vodio si i ozbiljnije ekipe i sa toliko staza u fudbalu tebi nije jasno. kako bi ti jedan otkaz sve objasnio, i tebi i polovini tvog tima
pre 11 godina
Meni nije jasno kako Klisi igra fudbal...
pre 11 godina
I ovaj je teski prevarant. Dovukao onog svog miljenika iz Malage da mu bude stub odbrane uz Kompanija a odbrana se raspala. Ne kazem da bi Nastasic bio bolji, ali gore od DemiCelisa i brata Klisija tesko ko moze da odigra...eventualno Monreal i Flamini. Glupo i nestrpljivo su jurisali na bunker i odbijali se od njega.
pre 11 godina
ni meni nije jasno sto ti ne igra nastasic,upropastio si decka..igra ti onaj demikelis koji ne moze da se pokrene
pre 11 godina
Kad ces vec jednom skontati da LS ne mozes igrati sa 2 napadaca koji nemaju nikakvih defanzivnih zadataka, uz to kad dodas da ih ni Yaya Ture nema ocito da nastaje ogromna rupa u odbrani.Razmak izmedju zadnje linije i veznog reda je minimalno 30 metara pa to ce iole ozbiljna ekipa iskoristiti.Tako je bilo veceras, tako je bilo i protiv Rome.Jednostavno ti nisi ime da bi mogao reci pojedinim igracima iz startne postave da se po nekada moraju i vratiti u odbranu.
pre 11 godina
Daj mesecnu platu pa cu ja da ti objasnim.
pre 11 godina
Da li si možda ukapirao da je Demikelis samo ostao ukopan iza Dumbije koji je dao gol glavom. Rešenje je da izbaciš Demikelisa.
pre 11 godina
pa kad bi jednom u životu postavio pametnu taktiku momda se ne bi blamirao u evropi. MOŽDA
pre 11 godina
Sta ti nije jasno? Idi dok si mlad...relativno.
23 Komentari
Sortiraj po: