Mishur
pre 11 godina
Ok, slazem se, nije sramota remizirati protiv Belgije, ali cisto sumnjam da cete dobiti Izrael. Imaju veoma jaku i talentovanu ekipu.
Ponedeljak, 13.10.2014.
23:38
Selektor Bosne i Hercegovine Safet Sušić rekao je da je Belgija jedna od najboljih reprezentacija sa kojima je njegova ekipa igrala.
Autor: MN | Izvor: B92
IMAGE SOURCE
pre 11 godina
Ok, slazem se, nije sramota remizirati protiv Belgije, ali cisto sumnjam da cete dobiti Izrael. Imaju veoma jaku i talentovanu ekipu.
pre 11 godina
2 boda iz tri utakmice ni protiv Izraela ne mozemo uzeti vise od boda jer ljudi igraju odlicno, Susicu hvala na svemu ali vrijeme je da ides da ne bi i bez trece pozicije ostali, pogledaj Hrvate i Slovence kako igraju ljudi, a ne da se muce sa Kiprom i Velsom
pre 11 godina
2 boda iz tri utakmice ni protiv Izraela ne mozemo uzeti vise od boda jer ljudi igraju odlicno, Susicu hvala na svemu ali vrijeme je da ides da ne bi i bez trece pozicije ostali, pogledaj Hrvate i Slovence kako igraju ljudi, a ne da se muce sa Kiprom i Velsom
pre 11 godina
Ok, slazem se, nije sramota remizirati protiv Belgije, ali cisto sumnjam da cete dobiti Izrael. Imaju veoma jaku i talentovanu ekipu.
pre 11 godina
2 boda iz tri utakmice ni protiv Izraela ne mozemo uzeti vise od boda jer ljudi igraju odlicno, Susicu hvala na svemu ali vrijeme je da ides da ne bi i bez trece pozicije ostali, pogledaj Hrvate i Slovence kako igraju ljudi, a ne da se muce sa Kiprom i Velsom
pre 11 godina
Ok, slazem se, nije sramota remizirati protiv Belgije, ali cisto sumnjam da cete dobiti Izrael. Imaju veoma jaku i talentovanu ekipu.
2 Komentari
Sortiraj po: