28

Utorak, 15.07.2014.

13:58

"Vidić kao Gibson u Hrabrom srcu"

Nekadašnji fudbaler Intera i kapiten Srbije Dejan Stanković rekao je da Nemanja Vidić neće imati problem da se prilagodi stilu igre u Italiji.

Autor:  |  Izvor: B92

"Vidiæ kao Gibson u Hrabrom srcu" IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

28 Komentari

Sortiraj po:

krajisnik

pre 11 godina

o vidicu ce se kad zavrsi karijeru govoriti kao jednom od najboljih defanzivaca svih vremena,sta god mislili oni koji ga na vole

lerma

pre 11 godina

@//blade//
aj sad se vrati pa procitaj ponovo sta je covek napisao. isto sto i ti. al te smorilo ne igranje toliko da si sve ostalo prevideo.

о шонеси

pre 11 godina

Драгутиновић је у репрезентацији играо као Вилијам Волас, сетите се кад је уклизао против Аустрије на 16м, па са земље подметнуо главу на други шут, то никад нећу да заборавим

zvezdas

pre 11 godina

mnogo ce proci godina da se u srbiji pojavi defanzivac poput njega, nas narod jos toga nije
svestan koliko je on dobar igrac, ali ce za 20-30 godina gledati u njega kao sto mi sad gledamo u na primer bekenbauera ili nekog slicnog....

Бојан Илић

pre 11 godina

"Ovde će moći da igra sa cigaretom u ustima", rekao je Stanković za list Gazeta delo sport.

Тако сте и играли , али буквално, заједно са кумом када су вас Аустралијанци послали кући са Светског првенства!

///blade///

pre 11 godina

@ dragan lo:
takodje je velika sramota biti nepismen u 21 veku, narocito ako imas pristup internetu. Neigranje je glagolska imenica, zato se "ne" ne pise odvojeno. Sto se neigranja tice, to je stvar politike i unutrasnjih odnosa u savezu. Ni ja ne bih igrao na njegovom mestu.

Forza

pre 11 godina

Handa-J.J-ranokija-vidic-dodo-mvila-hernandes-kova-medel-palasio-ikardi
plus Botta,riki alvarez,i jos 1 spic novi(soldado/osvaldo)
Dobar tim
Guarin OUT !

Dragan Lo

pre 11 godina

Vidić je veliki. Još jedna Srpska sramota je njegovo ne igranje za reprezentaciju. Još jedan dokaz kako Srbija ne podnosi uspeh i vrednosti, a ovaj čovek je biser. Svako poštovanje.

bora

pre 11 godina

veliki rodoljub jos se secam kako je u dresu reprrzentacije isao glavom gde ne bi smeo nogom ,da ga nisu povrede unistile jos bi bio kapiten Srbije,nazalost u Mancesteru nije prizio ni upola kao za Srbiju.

Vlad Rad

pre 11 godina

Sto bre Deki stajes uz Sinisin rad? Ok, dugo prijateljstvo i sve to, ali ovo je posao. A Sinisa se na mestu selektora pokazao ocajno... Za ostalo si skroz u pravu, iako ne navijam za vas klub, veliko postovanje i za Dekija i za Vidica.

Dragan Lo

pre 11 godina

Vidić je veliki. Još jedna Srpska sramota je njegovo ne igranje za reprezentaciju. Još jedan dokaz kako Srbija ne podnosi uspeh i vrednosti, a ovaj čovek je biser. Svako poštovanje.

Бојан Илић

pre 11 godina

"Ovde će moći da igra sa cigaretom u ustima", rekao je Stanković za list Gazeta delo sport.

Тако сте и играли , али буквално, заједно са кумом када су вас Аустралијанци послали кући са Светског првенства!

zvezdas

pre 11 godina

mnogo ce proci godina da se u srbiji pojavi defanzivac poput njega, nas narod jos toga nije
svestan koliko je on dobar igrac, ali ce za 20-30 godina gledati u njega kao sto mi sad gledamo u na primer bekenbauera ili nekog slicnog....

Vlad Rad

pre 11 godina

Sto bre Deki stajes uz Sinisin rad? Ok, dugo prijateljstvo i sve to, ali ovo je posao. A Sinisa se na mestu selektora pokazao ocajno... Za ostalo si skroz u pravu, iako ne navijam za vas klub, veliko postovanje i za Dekija i za Vidica.

о шонеси

pre 11 godina

Драгутиновић је у репрезентацији играо као Вилијам Волас, сетите се кад је уклизао против Аустрије на 16м, па са земље подметнуо главу на други шут, то никад нећу да заборавим

bora

pre 11 godina

veliki rodoljub jos se secam kako je u dresu reprrzentacije isao glavom gde ne bi smeo nogom ,da ga nisu povrede unistile jos bi bio kapiten Srbije,nazalost u Mancesteru nije prizio ni upola kao za Srbiju.

///blade///

pre 11 godina

@ dragan lo:
takodje je velika sramota biti nepismen u 21 veku, narocito ako imas pristup internetu. Neigranje je glagolska imenica, zato se "ne" ne pise odvojeno. Sto se neigranja tice, to je stvar politike i unutrasnjih odnosa u savezu. Ni ja ne bih igrao na njegovom mestu.

Forza

pre 11 godina

Handa-J.J-ranokija-vidic-dodo-mvila-hernandes-kova-medel-palasio-ikardi
plus Botta,riki alvarez,i jos 1 spic novi(soldado/osvaldo)
Dobar tim
Guarin OUT !

krajisnik

pre 11 godina

o vidicu ce se kad zavrsi karijeru govoriti kao jednom od najboljih defanzivaca svih vremena,sta god mislili oni koji ga na vole

lerma

pre 11 godina

@//blade//
aj sad se vrati pa procitaj ponovo sta je covek napisao. isto sto i ti. al te smorilo ne igranje toliko da si sve ostalo prevideo.

bora

pre 11 godina

veliki rodoljub jos se secam kako je u dresu reprrzentacije isao glavom gde ne bi smeo nogom ,da ga nisu povrede unistile jos bi bio kapiten Srbije,nazalost u Mancesteru nije prizio ni upola kao za Srbiju.

Бојан Илић

pre 11 godina

"Ovde će moći da igra sa cigaretom u ustima", rekao je Stanković za list Gazeta delo sport.

Тако сте и играли , али буквално, заједно са кумом када су вас Аустралијанци послали кући са Светског првенства!

Dragan Lo

pre 11 godina

Vidić je veliki. Još jedna Srpska sramota je njegovo ne igranje za reprezentaciju. Još jedan dokaz kako Srbija ne podnosi uspeh i vrednosti, a ovaj čovek je biser. Svako poštovanje.

Vlad Rad

pre 11 godina

Sto bre Deki stajes uz Sinisin rad? Ok, dugo prijateljstvo i sve to, ali ovo je posao. A Sinisa se na mestu selektora pokazao ocajno... Za ostalo si skroz u pravu, iako ne navijam za vas klub, veliko postovanje i za Dekija i za Vidica.

Forza

pre 11 godina

Handa-J.J-ranokija-vidic-dodo-mvila-hernandes-kova-medel-palasio-ikardi
plus Botta,riki alvarez,i jos 1 spic novi(soldado/osvaldo)
Dobar tim
Guarin OUT !

zvezdas

pre 11 godina

mnogo ce proci godina da se u srbiji pojavi defanzivac poput njega, nas narod jos toga nije
svestan koliko je on dobar igrac, ali ce za 20-30 godina gledati u njega kao sto mi sad gledamo u na primer bekenbauera ili nekog slicnog....

///blade///

pre 11 godina

@ dragan lo:
takodje je velika sramota biti nepismen u 21 veku, narocito ako imas pristup internetu. Neigranje je glagolska imenica, zato se "ne" ne pise odvojeno. Sto se neigranja tice, to je stvar politike i unutrasnjih odnosa u savezu. Ni ja ne bih igrao na njegovom mestu.

lerma

pre 11 godina

@//blade//
aj sad se vrati pa procitaj ponovo sta je covek napisao. isto sto i ti. al te smorilo ne igranje toliko da si sve ostalo prevideo.

о шонеси

pre 11 godina

Драгутиновић је у репрезентацији играо као Вилијам Волас, сетите се кад је уклизао против Аустрије на 16м, па са земље подметнуо главу на други шут, то никад нећу да заборавим

krajisnik

pre 11 godina

o vidicu ce se kad zavrsi karijeru govoriti kao jednom od najboljih defanzivaca svih vremena,sta god mislili oni koji ga na vole