Ivica
pre 2 godine
Kad igra nolo
(Milos, 18. februar 2024 12:14
Kad vec coveka zoves po nekakvom licnom nadimku red bi bio da to napises ispravno, sa velikim pocetnim slovom. Ili si ti mozda preimenovani novi Galaski & Co.
Nedelja, 18.02.2024.
09:45
Poraz Karlosa Alkarasa u Buenos Ajresu imaće uticaja i na bitku za prvo mesto na svetskoj listi.
IMAGE SOURCE
pre 2 godine
Kad igra nolo
(Milos, 18. februar 2024 12:14
Kad vec coveka zoves po nekakvom licnom nadimku red bi bio da to napises ispravno, sa velikim pocetnim slovom. Ili si ti mozda preimenovani novi Galaski & Co.
pre 2 godine
Kad igra nolo
(Milos, 18. februar 2024 12:14)
Milose bolje bi ti bilo da se upitas: "A kad igra Rafa?"
pre 2 godine
A jel Novak treba da napravi neku tortu da bi dostigao Rodjine ljudske kvalitete?? Pa onako ponizavanje i potcenjivanje nekog sportiste i protivnika nije vidjeno u istoriji sporta kakvo je tada uradio prepotentni Svajcarac!!!
(Šou Biznis, 18. februar 2024 14:56)
Mogu da napravim tortu ko Rodja, ali Rodja će uvek biti GOAT…
pre 2 godine
Nole od daleke 2006 pored onakve konkurencije uvek bio favorit za prvo mesto, ovi danas se lome već kod druge karijerne sezone, da li će uraditi nešto ili biti u prvih 10. Mmogi se koji čitaju sada ovo nisu tada ni rodili. Vanplanetarna karijera ljudi moji.
pre 2 godine
Dobra situacija za Novaka.Medvedev,Siner,Alkaraz,Zverev i još možda poneko će podeliti dosta bodova i rasteretiti ga što se tiče prvog mesta.Verujem da će i dalje u ovoj godini dosta biti na prvom mestu i za mene ostaje prvi favorit za sva ostala 3 GS.Moguće da će biti manjih prekida,ali većina nedelja su "njegove".Inače,ne očekujem da će Siner(svakako dobar igrač i momak),osvojiti neke velike bodove(i turnire) kao što mnogi misle.Najopadniji mi deluje Zverev,ako ga posluži zdravlje i sredi glavu.
pre 2 godine
U pitalju je jedna bitka u bici za prvo mesto.
pre 2 godine
Zato sto je Federer sa rekordima i ljudskim kvaliteztima bio legitimni goat. Nolo bez ljudskih kvaliteta to ne moze biti. Samo najbolji po brojevima. Goat je najveci a ne najbolji
(@CMarko, 18. februar 2024 14:32)
A jel Novak treba da napravi neku tortu da bi dostigao Rodjine ljudske kvalitete?? Pa onako ponizavanje i potcenjivanje nekog sportiste i protivnika nije vidjeno u istoriji sporta kakvo je tada uradio prepotentni Svajcarac!!!
pre 2 godine
Ja sam Goat, tj samo najbolji rezultatski.
pre 2 godine
Imamo lažnog broja 1????
О чему то говорите? Резултати се гледају 12 мјесеци. 2011.год Новак је преузео број 1 тек након Вимблдона, иако да је најбољи знало се након Мајамија, па зашто би сад Синер био број 1? Колико знам, почетком априла ће претећи Федерера као најстарији број 1и још једна категорија у којој ће њега покушавају да стигну у будућности. То је већ сада скоро извјесно. И ту ће стаjати: 1. Djokovic, SRB.
pre 2 godine
Ma kakva borba za prvo mesto. Novak nek jos malo uziva u tenisu, odigra jos koji turnir tu i tamo i to je to. On je svoje ucinio - ostavio je dva lazna goata u prasini, oborio sve najbitnije rekorde u tenisu i nabio komplekse i frustracije svima mrziteljima za narednih 100 godina.
Ima ih nekoliko i ovde. Uzivam kad citam njihove pateticne komentare ha ha ha
pre 2 godine
Zato sto je Federer sa rekordima i ljudskim kvaliteztima bio legitimni goat. Nolo bez ljudskih kvaliteta to ne moze biti. Samo najbolji po brojevima. Goat je najveci a ne najbolji
pre 2 godine
Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.
(Zasto glupi to ne shvataju, 18. februar 2024 09:47)
Da objasnim posto spadas u te iz tvog potpisa. Od kada se pojavio Novak pa narednih 15 godina slusamo kako je GOAT onaj sa najvise rekorda, narocito W#1 i GS. Kada je Novak sve nadmasio kriterijum je po tebi? Nista. Posto tebi i tebi slicnima rekordi vise nisu bitni, GOAT je mali Milojko iz Donjih Prcilovaca. Ne drzi rekorde, niko nike cuo za njega, al to je nebitno za titulu GOAT stoga izvini. Federer je tek na 175 mestu.
pre 2 godine
Синдром Ане Ивановић напада Алкатраза. Она је са 21 годином имала титулу и финале на Ролан Гаросу, финале у Аустралији, полуфинале Вимблдона, титулу у Индијан Велсу и онда пад. Увек је, овде у коментарима, оспоравана.
Чудно је да се више воле тенисери из Шпаније и Италије, а имамо тениског шампиона над шампионима. Шта год да уради, Ђоковић је највећи!
pre 2 godine
To je momak iz Muuursije!
pre 2 godine
Borba za prvp mesto? Jedan se skija po Italiji, a drugi borac ispada sa 250 po J.Americi? Pa i nije neka borba. Elem, u trci za OI koja ukljucuje rezultae od Wimb 2023 do sada, Novak vodi a Sinner je drugi, a Carlos sa 2000 poena sa Wimb treci. Znaci od tog Wimb, porazi od Saufulina, Pola i Lepog Grise, a bori se za prvo mesto? Stvarno?
pre 2 godine
Samo da je Nole prvi pa nek ide život. Jedan je Nole.
pre 2 godine
Ovaj Alkaraz me dosta podseća na Dominka Tima,ide istom putanjom.
pre 2 godine
Opa, mali karlitos puca, jako slabo izdanje..Odlicno za Novakov pohod na 4 RG i 4/4 u slamovima
pre 2 godine
Siner je daleko najveca pretnja. Treba gledati Race to Turin listu
(Goran, 18. februar 2024 11:19)
Tebi i slicnima je uvek najveca pretnja onaj ko uzme poslednji turnir. Vec su bili Zverev, Cicipas, Medvedev, onda Alkaraz i Rune. Sad ste presli na Sinera.
pre 2 godine
Imamo laznog broja 1. Pozdrav od Sinera.
pre 2 godine
Dwcko se ne sastavlja a vi pricate o nekoj trci za 1. mesto. Bolje gledajte sta rade Siner i Medvedvev. Oni su trenutno mnogo jaca konkurencija Novaku.
pre 2 godine
Nije Alkaraz opasnost, znaju to svi koji poznaju tenis. Jedan drugi igrač je najbolji.
pre 2 godine
ako prijavi i Akapulko napravice jos jednu gresku jer ''dolaze'' Indijan Vels i Majami. Samo bi se preopteretio zbog jedne nedelje vise kao br. 1 jer posle Indijan Velsa Nole se vraca na tu poziciju posto ne brani nista.
pre 2 godine
Ovo samo potvrdjuje da i dalje traje period najslabije ere tenisa. ( period koji traje dosta duze nego kada je Fed igrao bez Nadala i Djokovica )
pre 2 godine
Kad igra nolo
pre 2 godine
Kad igra nolo
(Milos, 18. februar 2024 12:14)
Nole ne igra, uziva, putuje i smeje se ovi sto se bezuspesno lome da ga skinu sa cela karavana....zna se ko je broj 1, i tu ostaje i sa 50% manje turnira!!!
pre 2 godine
Novak samo jos da doceka aprila na prvom mestu i da postane najstariji broj jedan ikada i sto se tice rang liste ne treba mu vise nista, nece mu niko nikada oboriti nijedan rekord!
pre 2 godine
Моја жеља, као неком ко прати тенис од половине 90-их, наравно пратим и нашег Новака од почетка, да Новак до краја своје каријере освоји још један Ролан Гарос, Вимблдон и Олимпијске игре (које су иначе у тенису мање битне него Слемови), али иако не освоји ништа, опет остаје највећи! Идееемоооо, Нолеее!
pre 2 godine
Ajmo minus kome je vec malo muka i povraca na pomen Noloa u svakoj vesti.
pre 2 godine
zaleteo se mnogo,nole je isao postepeno,jurio nadala i federera polako i pametno,sad kad ih je prestigao on je svoje rekao,to je to,a mali mora jos da radi,on bi odma da uzme 4 gs i za par godina da ga stigne,al ne ide to tako,jednom u sto god tri najbolja u istoriji igraju u istoj eri a novak je prvi na toj listi,pametnom dosta
pre 2 godine
Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.
(Zasto glupi to ne shvataju, 18. februar 2024 09:47)
Vece su sanse da Federer nadmasi Djokovica nego Selbi O Salivena!
pre 2 godine
Siner je daleko najveca pretnja. Treba gledati Race to Turin listu
pre 2 godine
I treba da prijavljuje turnir za turnirom jureci neuhvatljivog, tako samo sebi pravi stetu i mrcvari se.
pre 2 godine
To onaj buduci goat bese?
pre 2 godine
Nikako !? Umetnost je ne igrati a biti prvi.
pre 2 godine
Šta ste navalili sa Alkarasom, on je kakav je nestabilan i od sekundarnog značaja. Sada je bitan Siner pošto je on stabilan, odličan jednom rečju!
pre 2 godine
Sve je jasno nakon sto je Djokovic pobegao od doping kontrole.
Bice mu oduzeto sve sto je "osvojio", o tome se uveliko pise i prica na zapadu.
pre 2 godine
Alkaraza su pocetkom karijere toliko "uzdigli", jer je sa 20 godina osvojio 2 GS,
tako da mu je posle povrede poceo padati rejting, sto je vidljivo iz nekoliko
poslednjih poraza. Isto tako je bilo i sa Runeom, o kojem vise niko ne pise niti
ga smatraju za velikog igraca. Najvise se daje akcenat na Sinnera, koji je, iako
osvojio samo 1 GS uporan, smiren, ne arogantan i ne prepotentan, kao ova dovjca,
moze uspeti popeti se na prvo mesto rang liste. Ako ga ne sprece povrede, mogao
bi vec ove godine imati najbolje rezultate na turnirima.
pre 2 godine
I dalje greši jureći Novaka. Siner je pametniji.
pre 2 godine
Borba za prvo mesto Novaku verujem nije u top 3 prioriteta za ovu godinu. OI i jedan ili dva Slema su važniji ove godine. Ako dobri rezultati na ostalim turnirima ne izostanu, onda može biti broj jedan na kraju godine opet. Siner je veća pretnja za broj 1 nego Alkaraz, a i za buduće neke trofeje takođe.
pre 2 godine
Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.
(Zasto glupi to ne shvataju, 18. februar 2024 09:47)
Zato što O Saliven vodi u medjusobnim duelima, kao prvo! A kao drugo, prva rec u tvom komentaru ti sve govori....
pre 2 godine
Pa utiče tako što je sve dalje od tog prvog mesta.
pre 2 godine
@Sou biznis
Koliko ti komentari standardno nemaju smisla, to boli. Pa da, napisao je "ako". A u to "ako" spada i prestizanje u medjusobnim duelima. Razumeo si? A i tada "ako" se to desi ce Ronija smatrati najvecim. Drzi se ti onoga "Nolo Goat", tu ne moras puno razmisljati.
pre 2 godine
Nolo ispada iz karavana uskoro!!!!
pre 2 godine
Nike&Co.su "pojeli" ovog momka.
pre 2 godine
Nolo nikad GOAT!!!!!!
pre 2 godine
Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.
(Zasto glupi to ne shvataju, 18. februar 2024 09:47)
Samo sto Selbi za 30 godina ne može skinuti Ronijeve rekorde.
pre 2 godine
Nolo ispada iz karavana uskoro!!!!
(Šulj Bizmis, 18. februar 2024 10:28)
A tako je bolelo, zar ne? Već evo sad će 20 godina. Nepopravljive komplekse vam je svima bolesnima nabio. To je potpuno posebna kategorija za koju bi trebali da se svakako organizujemo i obeležimo.
pre 2 godine
On je i prošle godine jurio i ništa nije uradio. Umesto da ima raspored turnira koji njemu odgovara on se prilagodjava Novaku. Svako ko se prilagodjava Novaku on uvek gubi. Neka se ugleda na Sinera ako misli da bude prvi sve ostalo dovodi do još većeg pada.
pre 2 godine
Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.
(Zasto glupi to ne shvataju, 18. februar 2024 09:47)
Tako je. Ako Federer ikada rezultatski nadmaši Novaka, Novak će i dalje biti GOAT.
pre 2 godine
Koliko ti komentari standardno nemaju smisla, to boli. Pa da, napisao je "ako". A u to "ako" spada i prestizanje u medjusobnim duelima. Razumeo si? A i tada "ako" se to desi ce Ronija smatrati najvecim. Drzi se ti onoga "Nolo Goat", tu ne moras puno razmisljati.
(Slave, 18. februar 2024 10:19)
Druze, pa nema besmislenijeg komentara od onog sto je on ostavio....jel vidovit da zna da AKO Selbi prestigne O Salivena, i dalje ce GOAT biti O Saliven? On je inace svetski priznat analiticar da zna sve to...Bolje lepse procitaj komentare pa se onda pravi pametan!
pre 2 godine
Nolo nikad GOAT!!!!!!
(Šulj Bizmis, 18. februar 2024 10:29)
Boli,a?
pre 2 godine
Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.
(Zasto glupi to ne shvataju, 18. februar 2024 09:47)
Ti si O'salivena upravo proglasio glupim pošto on ovo ne razume sudeći po njegovim skorašnjim izjavama.
pre 2 godine
Nikako. Alkaraz mesecima ne moze da osvoji turnir, pre bih rekao da se bori da ostane u top 10.
pre 2 godine
Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.
(Zasto glupi to ne shvataju, 18. februar 2024 09:47)
Mešaš babe i žabe. Prvo, moraš da vidiš šta će se dešavati ako Šelbi prestigne Ronija, a potom ono nemoguće, da bude bolji u medjusobnim duelima. Dakle, nema veze sa Nolom i Fedom.
pre 2 godine
Šteta za momka, mogao je mnogo da nije projektovan u super zvijezdu sa 20 godina. Negdje u toku godine ga čeka i povreda i krah.
pre 2 godine
Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.
pre 2 godine
Alkaraz je lud ako misli to sve igrati kako bi bio prvi pred IW i M. Nikakve korisit od toga jer Novak 0 brani na ta dva turnira
pre 2 godine
I da Alkaraz prestigne Novaka,bice jako kratko prvi...Sve u svemu,ovo je cudo sto Novak postize,jer budimo realni,igrace sve manje turnira kako vrijeme ide,a ovi mladi ce da igraju na svakom bitnom turniru u sezoni,plus jos ovi manji iz serije 250 i 500...Samo je pitanje vremena kada ce Novak biti skinut sa prve pozicije....Bilo bi dobro da ovu cijelu sezonu bude prvi i posle zaista vise nije ni bitno.
pre 2 godine
I da se sve ovo desi, Alkaraz ce biti prvi samo dve nedelje jer se Novak odmah vraca na čelo karavana posle prvog mastersa na Americkoj turneji!
pre 2 godine
Alkaraz je lud ako misli to sve igrati kako bi bio prvi pred IW i M. Nikakve korisit od toga jer Novak 0 brani na ta dva turnira
pre 2 godine
I da se sve ovo desi, Alkaraz ce biti prvi samo dve nedelje jer se Novak odmah vraca na čelo karavana posle prvog mastersa na Americkoj turneji!
pre 2 godine
I da Alkaraz prestigne Novaka,bice jako kratko prvi...Sve u svemu,ovo je cudo sto Novak postize,jer budimo realni,igrace sve manje turnira kako vrijeme ide,a ovi mladi ce da igraju na svakom bitnom turniru u sezoni,plus jos ovi manji iz serije 250 i 500...Samo je pitanje vremena kada ce Novak biti skinut sa prve pozicije....Bilo bi dobro da ovu cijelu sezonu bude prvi i posle zaista vise nije ni bitno.
pre 2 godine
Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.
(Zasto glupi to ne shvataju, 18. februar 2024 09:47)
Tako je. Ako Federer ikada rezultatski nadmaši Novaka, Novak će i dalje biti GOAT.
pre 2 godine
Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.
(Zasto glupi to ne shvataju, 18. februar 2024 09:47)
Zato što O Saliven vodi u medjusobnim duelima, kao prvo! A kao drugo, prva rec u tvom komentaru ti sve govori....
pre 2 godine
Nolo nikad GOAT!!!!!!
(Šulj Bizmis, 18. februar 2024 10:29)
Boli,a?
pre 2 godine
Borba za prvo mesto Novaku verujem nije u top 3 prioriteta za ovu godinu. OI i jedan ili dva Slema su važniji ove godine. Ako dobri rezultati na ostalim turnirima ne izostanu, onda može biti broj jedan na kraju godine opet. Siner je veća pretnja za broj 1 nego Alkaraz, a i za buduće neke trofeje takođe.
pre 2 godine
Nikako. Alkaraz mesecima ne moze da osvoji turnir, pre bih rekao da se bori da ostane u top 10.
pre 2 godine
Nolo ispada iz karavana uskoro!!!!
(Šulj Bizmis, 18. februar 2024 10:28)
A tako je bolelo, zar ne? Već evo sad će 20 godina. Nepopravljive komplekse vam je svima bolesnima nabio. To je potpuno posebna kategorija za koju bi trebali da se svakako organizujemo i obeležimo.
pre 2 godine
I dalje greši jureći Novaka. Siner je pametniji.
pre 2 godine
Šta ste navalili sa Alkarasom, on je kakav je nestabilan i od sekundarnog značaja. Sada je bitan Siner pošto je on stabilan, odličan jednom rečju!
pre 2 godine
zaleteo se mnogo,nole je isao postepeno,jurio nadala i federera polako i pametno,sad kad ih je prestigao on je svoje rekao,to je to,a mali mora jos da radi,on bi odma da uzme 4 gs i za par godina da ga stigne,al ne ide to tako,jednom u sto god tri najbolja u istoriji igraju u istoj eri a novak je prvi na toj listi,pametnom dosta
pre 2 godine
Моја жеља, као неком ко прати тенис од половине 90-их, наравно пратим и нашег Новака од почетка, да Новак до краја своје каријере освоји још један Ролан Гарос, Вимблдон и Олимпијске игре (које су иначе у тенису мање битне него Слемови), али иако не освоји ништа, опет остаје највећи! Идееемоооо, Нолеее!
pre 2 godine
Šteta za momka, mogao je mnogo da nije projektovan u super zvijezdu sa 20 godina. Negdje u toku godine ga čeka i povreda i krah.
pre 2 godine
Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.
(Zasto glupi to ne shvataju, 18. februar 2024 09:47)
Vece su sanse da Federer nadmasi Djokovica nego Selbi O Salivena!
pre 2 godine
Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.
(Zasto glupi to ne shvataju, 18. februar 2024 09:47)
Mešaš babe i žabe. Prvo, moraš da vidiš šta će se dešavati ako Šelbi prestigne Ronija, a potom ono nemoguće, da bude bolji u medjusobnim duelima. Dakle, nema veze sa Nolom i Fedom.
pre 2 godine
Novak samo jos da doceka aprila na prvom mestu i da postane najstariji broj jedan ikada i sto se tice rang liste ne treba mu vise nista, nece mu niko nikada oboriti nijedan rekord!
pre 2 godine
To onaj buduci goat bese?
pre 2 godine
On je i prošle godine jurio i ništa nije uradio. Umesto da ima raspored turnira koji njemu odgovara on se prilagodjava Novaku. Svako ko se prilagodjava Novaku on uvek gubi. Neka se ugleda na Sinera ako misli da bude prvi sve ostalo dovodi do još većeg pada.
pre 2 godine
Kad igra nolo
(Milos, 18. februar 2024 12:14)
Nole ne igra, uziva, putuje i smeje se ovi sto se bezuspesno lome da ga skinu sa cela karavana....zna se ko je broj 1, i tu ostaje i sa 50% manje turnira!!!
pre 2 godine
Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.
(Zasto glupi to ne shvataju, 18. februar 2024 09:47)
Samo sto Selbi za 30 godina ne može skinuti Ronijeve rekorde.
pre 2 godine
ako prijavi i Akapulko napravice jos jednu gresku jer ''dolaze'' Indijan Vels i Majami. Samo bi se preopteretio zbog jedne nedelje vise kao br. 1 jer posle Indijan Velsa Nole se vraca na tu poziciju posto ne brani nista.
pre 2 godine
Pa utiče tako što je sve dalje od tog prvog mesta.
pre 2 godine
Nike&Co.su "pojeli" ovog momka.
pre 2 godine
I treba da prijavljuje turnir za turnirom jureci neuhvatljivog, tako samo sebi pravi stetu i mrcvari se.
pre 2 godine
Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.
(Zasto glupi to ne shvataju, 18. februar 2024 09:47)
Ti si O'salivena upravo proglasio glupim pošto on ovo ne razume sudeći po njegovim skorašnjim izjavama.
pre 2 godine
Zato sto je Federer sa rekordima i ljudskim kvaliteztima bio legitimni goat. Nolo bez ljudskih kvaliteta to ne moze biti. Samo najbolji po brojevima. Goat je najveci a ne najbolji
(@CMarko, 18. februar 2024 14:32)
A jel Novak treba da napravi neku tortu da bi dostigao Rodjine ljudske kvalitete?? Pa onako ponizavanje i potcenjivanje nekog sportiste i protivnika nije vidjeno u istoriji sporta kakvo je tada uradio prepotentni Svajcarac!!!
pre 2 godine
Siner je daleko najveca pretnja. Treba gledati Race to Turin listu
pre 2 godine
Синдром Ане Ивановић напада Алкатраза. Она је са 21 годином имала титулу и финале на Ролан Гаросу, финале у Аустралији, полуфинале Вимблдона, титулу у Индијан Велсу и онда пад. Увек је, овде у коментарима, оспоравана.
Чудно је да се више воле тенисери из Шпаније и Италије, а имамо тениског шампиона над шампионима. Шта год да уради, Ђоковић је највећи!
pre 2 godine
Dwcko se ne sastavlja a vi pricate o nekoj trci za 1. mesto. Bolje gledajte sta rade Siner i Medvedvev. Oni su trenutno mnogo jaca konkurencija Novaku.
pre 2 godine
Nikako !? Umetnost je ne igrati a biti prvi.
pre 2 godine
Alkaraza su pocetkom karijere toliko "uzdigli", jer je sa 20 godina osvojio 2 GS,
tako da mu je posle povrede poceo padati rejting, sto je vidljivo iz nekoliko
poslednjih poraza. Isto tako je bilo i sa Runeom, o kojem vise niko ne pise niti
ga smatraju za velikog igraca. Najvise se daje akcenat na Sinnera, koji je, iako
osvojio samo 1 GS uporan, smiren, ne arogantan i ne prepotentan, kao ova dovjca,
moze uspeti popeti se na prvo mesto rang liste. Ako ga ne sprece povrede, mogao
bi vec ove godine imati najbolje rezultate na turnirima.
pre 2 godine
Ovaj Alkaraz me dosta podseća na Dominka Tima,ide istom putanjom.
pre 2 godine
Siner je daleko najveca pretnja. Treba gledati Race to Turin listu
(Goran, 18. februar 2024 11:19)
Tebi i slicnima je uvek najveca pretnja onaj ko uzme poslednji turnir. Vec su bili Zverev, Cicipas, Medvedev, onda Alkaraz i Rune. Sad ste presli na Sinera.
pre 2 godine
Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.
(Zasto glupi to ne shvataju, 18. februar 2024 09:47)
Da objasnim posto spadas u te iz tvog potpisa. Od kada se pojavio Novak pa narednih 15 godina slusamo kako je GOAT onaj sa najvise rekorda, narocito W#1 i GS. Kada je Novak sve nadmasio kriterijum je po tebi? Nista. Posto tebi i tebi slicnima rekordi vise nisu bitni, GOAT je mali Milojko iz Donjih Prcilovaca. Ne drzi rekorde, niko nike cuo za njega, al to je nebitno za titulu GOAT stoga izvini. Federer je tek na 175 mestu.
pre 2 godine
Borba za prvp mesto? Jedan se skija po Italiji, a drugi borac ispada sa 250 po J.Americi? Pa i nije neka borba. Elem, u trci za OI koja ukljucuje rezultae od Wimb 2023 do sada, Novak vodi a Sinner je drugi, a Carlos sa 2000 poena sa Wimb treci. Znaci od tog Wimb, porazi od Saufulina, Pola i Lepog Grise, a bori se za prvo mesto? Stvarno?
pre 2 godine
Opa, mali karlitos puca, jako slabo izdanje..Odlicno za Novakov pohod na 4 RG i 4/4 u slamovima
pre 2 godine
Imamo lažnog broja 1????
О чему то говорите? Резултати се гледају 12 мјесеци. 2011.год Новак је преузео број 1 тек након Вимблдона, иако да је најбољи знало се након Мајамија, па зашто би сад Синер био број 1? Колико знам, почетком априла ће претећи Федерера као најстарији број 1и још једна категорија у којој ће њега покушавају да стигну у будућности. То је већ сада скоро извјесно. И ту ће стаjати: 1. Djokovic, SRB.
pre 2 godine
Ma kakva borba za prvo mesto. Novak nek jos malo uziva u tenisu, odigra jos koji turnir tu i tamo i to je to. On je svoje ucinio - ostavio je dva lazna goata u prasini, oborio sve najbitnije rekorde u tenisu i nabio komplekse i frustracije svima mrziteljima za narednih 100 godina.
Ima ih nekoliko i ovde. Uzivam kad citam njihove pateticne komentare ha ha ha
pre 2 godine
Koliko ti komentari standardno nemaju smisla, to boli. Pa da, napisao je "ako". A u to "ako" spada i prestizanje u medjusobnim duelima. Razumeo si? A i tada "ako" se to desi ce Ronija smatrati najvecim. Drzi se ti onoga "Nolo Goat", tu ne moras puno razmisljati.
(Slave, 18. februar 2024 10:19)
Druze, pa nema besmislenijeg komentara od onog sto je on ostavio....jel vidovit da zna da AKO Selbi prestigne O Salivena, i dalje ce GOAT biti O Saliven? On je inace svetski priznat analiticar da zna sve to...Bolje lepse procitaj komentare pa se onda pravi pametan!
pre 2 godine
Nole od daleke 2006 pored onakve konkurencije uvek bio favorit za prvo mesto, ovi danas se lome već kod druge karijerne sezone, da li će uraditi nešto ili biti u prvih 10. Mmogi se koji čitaju sada ovo nisu tada ni rodili. Vanplanetarna karijera ljudi moji.
pre 2 godine
Samo da je Nole prvi pa nek ide život. Jedan je Nole.
pre 2 godine
Nije Alkaraz opasnost, znaju to svi koji poznaju tenis. Jedan drugi igrač je najbolji.
pre 2 godine
Dobra situacija za Novaka.Medvedev,Siner,Alkaraz,Zverev i još možda poneko će podeliti dosta bodova i rasteretiti ga što se tiče prvog mesta.Verujem da će i dalje u ovoj godini dosta biti na prvom mestu i za mene ostaje prvi favorit za sva ostala 3 GS.Moguće da će biti manjih prekida,ali većina nedelja su "njegove".Inače,ne očekujem da će Siner(svakako dobar igrač i momak),osvojiti neke velike bodove(i turnire) kao što mnogi misle.Najopadniji mi deluje Zverev,ako ga posluži zdravlje i sredi glavu.
pre 2 godine
@Sou biznis
Koliko ti komentari standardno nemaju smisla, to boli. Pa da, napisao je "ako". A u to "ako" spada i prestizanje u medjusobnim duelima. Razumeo si? A i tada "ako" se to desi ce Ronija smatrati najvecim. Drzi se ti onoga "Nolo Goat", tu ne moras puno razmisljati.
pre 2 godine
Sve je jasno nakon sto je Djokovic pobegao od doping kontrole.
Bice mu oduzeto sve sto je "osvojio", o tome se uveliko pise i prica na zapadu.
pre 2 godine
Imamo laznog broja 1. Pozdrav od Sinera.
pre 2 godine
Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.
pre 2 godine
Nolo ispada iz karavana uskoro!!!!
pre 2 godine
Zato sto je Federer sa rekordima i ljudskim kvaliteztima bio legitimni goat. Nolo bez ljudskih kvaliteta to ne moze biti. Samo najbolji po brojevima. Goat je najveci a ne najbolji
pre 2 godine
Nolo nikad GOAT!!!!!!
pre 2 godine
Ajmo minus kome je vec malo muka i povraca na pomen Noloa u svakoj vesti.
pre 2 godine
Kad igra nolo
pre 2 godine
Kad igra nolo
(Milos, 18. februar 2024 12:14)
Milose bolje bi ti bilo da se upitas: "A kad igra Rafa?"
pre 2 godine
To je momak iz Muuursije!
pre 2 godine
U pitalju je jedna bitka u bici za prvo mesto.
pre 2 godine
Kad igra nolo
(Milos, 18. februar 2024 12:14
Kad vec coveka zoves po nekakvom licnom nadimku red bi bio da to napises ispravno, sa velikim pocetnim slovom. Ili si ti mozda preimenovani novi Galaski & Co.
pre 2 godine
Ovo samo potvrdjuje da i dalje traje period najslabije ere tenisa. ( period koji traje dosta duze nego kada je Fed igrao bez Nadala i Djokovica )
pre 2 godine
A jel Novak treba da napravi neku tortu da bi dostigao Rodjine ljudske kvalitete?? Pa onako ponizavanje i potcenjivanje nekog sportiste i protivnika nije vidjeno u istoriji sporta kakvo je tada uradio prepotentni Svajcarac!!!
(Šou Biznis, 18. februar 2024 14:56)
Mogu da napravim tortu ko Rodja, ali Rodja će uvek biti GOAT…
pre 2 godine
Ja sam Goat, tj samo najbolji rezultatski.
pre 2 godine
Sve je jasno nakon sto je Djokovic pobegao od doping kontrole.
Bice mu oduzeto sve sto je "osvojio", o tome se uveliko pise i prica na zapadu.
pre 2 godine
Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.
pre 2 godine
Nolo nikad GOAT!!!!!!
pre 2 godine
Nolo ispada iz karavana uskoro!!!!
pre 2 godine
Zato sto je Federer sa rekordima i ljudskim kvaliteztima bio legitimni goat. Nolo bez ljudskih kvaliteta to ne moze biti. Samo najbolji po brojevima. Goat je najveci a ne najbolji
pre 2 godine
Kad igra nolo
pre 2 godine
Imamo laznog broja 1. Pozdrav od Sinera.
pre 2 godine
@Sou biznis
Koliko ti komentari standardno nemaju smisla, to boli. Pa da, napisao je "ako". A u to "ako" spada i prestizanje u medjusobnim duelima. Razumeo si? A i tada "ako" se to desi ce Ronija smatrati najvecim. Drzi se ti onoga "Nolo Goat", tu ne moras puno razmisljati.
pre 2 godine
Ovo samo potvrdjuje da i dalje traje period najslabije ere tenisa. ( period koji traje dosta duze nego kada je Fed igrao bez Nadala i Djokovica )
pre 2 godine
Ajmo minus kome je vec malo muka i povraca na pomen Noloa u svakoj vesti.
pre 2 godine
Ja sam Goat, tj samo najbolji rezultatski.
pre 2 godine
A jel Novak treba da napravi neku tortu da bi dostigao Rodjine ljudske kvalitete?? Pa onako ponizavanje i potcenjivanje nekog sportiste i protivnika nije vidjeno u istoriji sporta kakvo je tada uradio prepotentni Svajcarac!!!
(Šou Biznis, 18. februar 2024 14:56)
Mogu da napravim tortu ko Rodja, ali Rodja će uvek biti GOAT…
pre 2 godine
Nikako. Alkaraz mesecima ne moze da osvoji turnir, pre bih rekao da se bori da ostane u top 10.
pre 2 godine
Opa, mali karlitos puca, jako slabo izdanje..Odlicno za Novakov pohod na 4 RG i 4/4 u slamovima
pre 2 godine
Šteta za momka, mogao je mnogo da nije projektovan u super zvijezdu sa 20 godina. Negdje u toku godine ga čeka i povreda i krah.
pre 2 godine
Koliko ti komentari standardno nemaju smisla, to boli. Pa da, napisao je "ako". A u to "ako" spada i prestizanje u medjusobnim duelima. Razumeo si? A i tada "ako" se to desi ce Ronija smatrati najvecim. Drzi se ti onoga "Nolo Goat", tu ne moras puno razmisljati.
(Slave, 18. februar 2024 10:19)
Druze, pa nema besmislenijeg komentara od onog sto je on ostavio....jel vidovit da zna da AKO Selbi prestigne O Salivena, i dalje ce GOAT biti O Saliven? On je inace svetski priznat analiticar da zna sve to...Bolje lepse procitaj komentare pa se onda pravi pametan!
pre 2 godine
To je momak iz Muuursije!
pre 2 godine
Моја жеља, као неком ко прати тенис од половине 90-их, наравно пратим и нашег Новака од почетка, да Новак до краја своје каријере освоји још један Ролан Гарос, Вимблдон и Олимпијске игре (које су иначе у тенису мање битне него Слемови), али иако не освоји ништа, опет остаје највећи! Идееемоооо, Нолеее!
pre 2 godine
I da se sve ovo desi, Alkaraz ce biti prvi samo dve nedelje jer se Novak odmah vraca na čelo karavana posle prvog mastersa na Americkoj turneji!
pre 2 godine
I da Alkaraz prestigne Novaka,bice jako kratko prvi...Sve u svemu,ovo je cudo sto Novak postize,jer budimo realni,igrace sve manje turnira kako vrijeme ide,a ovi mladi ce da igraju na svakom bitnom turniru u sezoni,plus jos ovi manji iz serije 250 i 500...Samo je pitanje vremena kada ce Novak biti skinut sa prve pozicije....Bilo bi dobro da ovu cijelu sezonu bude prvi i posle zaista vise nije ni bitno.
pre 2 godine
Nolo nikad GOAT!!!!!!
(Šulj Bizmis, 18. februar 2024 10:29)
Boli,a?
pre 2 godine
Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.
(Zasto glupi to ne shvataju, 18. februar 2024 09:47)
Tako je. Ako Federer ikada rezultatski nadmaši Novaka, Novak će i dalje biti GOAT.
pre 2 godine
Nolo ispada iz karavana uskoro!!!!
(Šulj Bizmis, 18. februar 2024 10:28)
A tako je bolelo, zar ne? Već evo sad će 20 godina. Nepopravljive komplekse vam je svima bolesnima nabio. To je potpuno posebna kategorija za koju bi trebali da se svakako organizujemo i obeležimo.
pre 2 godine
To onaj buduci goat bese?
pre 2 godine
Alkaraza su pocetkom karijere toliko "uzdigli", jer je sa 20 godina osvojio 2 GS,
tako da mu je posle povrede poceo padati rejting, sto je vidljivo iz nekoliko
poslednjih poraza. Isto tako je bilo i sa Runeom, o kojem vise niko ne pise niti
ga smatraju za velikog igraca. Najvise se daje akcenat na Sinnera, koji je, iako
osvojio samo 1 GS uporan, smiren, ne arogantan i ne prepotentan, kao ova dovjca,
moze uspeti popeti se na prvo mesto rang liste. Ako ga ne sprece povrede, mogao
bi vec ove godine imati najbolje rezultate na turnirima.
pre 2 godine
Novak samo jos da doceka aprila na prvom mestu i da postane najstariji broj jedan ikada i sto se tice rang liste ne treba mu vise nista, nece mu niko nikada oboriti nijedan rekord!
pre 2 godine
Alkaraz je lud ako misli to sve igrati kako bi bio prvi pred IW i M. Nikakve korisit od toga jer Novak 0 brani na ta dva turnira
pre 2 godine
Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.
(Zasto glupi to ne shvataju, 18. februar 2024 09:47)
Samo sto Selbi za 30 godina ne može skinuti Ronijeve rekorde.
pre 2 godine
Nije Alkaraz opasnost, znaju to svi koji poznaju tenis. Jedan drugi igrač je najbolji.
pre 2 godine
Kad igra nolo
(Milos, 18. februar 2024 12:14)
Nole ne igra, uziva, putuje i smeje se ovi sto se bezuspesno lome da ga skinu sa cela karavana....zna se ko je broj 1, i tu ostaje i sa 50% manje turnira!!!
pre 2 godine
Zato sto je Federer sa rekordima i ljudskim kvaliteztima bio legitimni goat. Nolo bez ljudskih kvaliteta to ne moze biti. Samo najbolji po brojevima. Goat je najveci a ne najbolji
(@CMarko, 18. februar 2024 14:32)
A jel Novak treba da napravi neku tortu da bi dostigao Rodjine ljudske kvalitete?? Pa onako ponizavanje i potcenjivanje nekog sportiste i protivnika nije vidjeno u istoriji sporta kakvo je tada uradio prepotentni Svajcarac!!!
pre 2 godine
Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.
(Zasto glupi to ne shvataju, 18. februar 2024 09:47)
Zato što O Saliven vodi u medjusobnim duelima, kao prvo! A kao drugo, prva rec u tvom komentaru ti sve govori....
pre 2 godine
Borba za prvo mesto Novaku verujem nije u top 3 prioriteta za ovu godinu. OI i jedan ili dva Slema su važniji ove godine. Ako dobri rezultati na ostalim turnirima ne izostanu, onda može biti broj jedan na kraju godine opet. Siner je veća pretnja za broj 1 nego Alkaraz, a i za buduće neke trofeje takođe.
pre 2 godine
Nike&Co.su "pojeli" ovog momka.
pre 2 godine
I treba da prijavljuje turnir za turnirom jureci neuhvatljivog, tako samo sebi pravi stetu i mrcvari se.
pre 2 godine
Pa utiče tako što je sve dalje od tog prvog mesta.
pre 2 godine
Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.
(Zasto glupi to ne shvataju, 18. februar 2024 09:47)
Mešaš babe i žabe. Prvo, moraš da vidiš šta će se dešavati ako Šelbi prestigne Ronija, a potom ono nemoguće, da bude bolji u medjusobnim duelima. Dakle, nema veze sa Nolom i Fedom.
pre 2 godine
Siner je daleko najveca pretnja. Treba gledati Race to Turin listu
pre 2 godine
ako prijavi i Akapulko napravice jos jednu gresku jer ''dolaze'' Indijan Vels i Majami. Samo bi se preopteretio zbog jedne nedelje vise kao br. 1 jer posle Indijan Velsa Nole se vraca na tu poziciju posto ne brani nista.
pre 2 godine
Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.
(Zasto glupi to ne shvataju, 18. februar 2024 09:47)
Da objasnim posto spadas u te iz tvog potpisa. Od kada se pojavio Novak pa narednih 15 godina slusamo kako je GOAT onaj sa najvise rekorda, narocito W#1 i GS. Kada je Novak sve nadmasio kriterijum je po tebi? Nista. Posto tebi i tebi slicnima rekordi vise nisu bitni, GOAT je mali Milojko iz Donjih Prcilovaca. Ne drzi rekorde, niko nike cuo za njega, al to je nebitno za titulu GOAT stoga izvini. Federer je tek na 175 mestu.
pre 2 godine
On je i prošle godine jurio i ništa nije uradio. Umesto da ima raspored turnira koji njemu odgovara on se prilagodjava Novaku. Svako ko se prilagodjava Novaku on uvek gubi. Neka se ugleda na Sinera ako misli da bude prvi sve ostalo dovodi do još većeg pada.
pre 2 godine
Ovaj Alkaraz me dosta podseća na Dominka Tima,ide istom putanjom.
pre 2 godine
Samo da je Nole prvi pa nek ide život. Jedan je Nole.
pre 2 godine
Ma kakva borba za prvo mesto. Novak nek jos malo uziva u tenisu, odigra jos koji turnir tu i tamo i to je to. On je svoje ucinio - ostavio je dva lazna goata u prasini, oborio sve najbitnije rekorde u tenisu i nabio komplekse i frustracije svima mrziteljima za narednih 100 godina.
Ima ih nekoliko i ovde. Uzivam kad citam njihove pateticne komentare ha ha ha
pre 2 godine
Imamo lažnog broja 1????
О чему то говорите? Резултати се гледају 12 мјесеци. 2011.год Новак је преузео број 1 тек након Вимблдона, иако да је најбољи знало се након Мајамија, па зашто би сад Синер био број 1? Колико знам, почетком априла ће претећи Федерера као најстарији број 1и још једна категорија у којој ће њега покушавају да стигну у будућности. То је већ сада скоро извјесно. И ту ће стаjати: 1. Djokovic, SRB.
pre 2 godine
Šta ste navalili sa Alkarasom, on je kakav je nestabilan i od sekundarnog značaja. Sada je bitan Siner pošto je on stabilan, odličan jednom rečju!
pre 2 godine
Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.
(Zasto glupi to ne shvataju, 18. februar 2024 09:47)
Vece su sanse da Federer nadmasi Djokovica nego Selbi O Salivena!
pre 2 godine
zaleteo se mnogo,nole je isao postepeno,jurio nadala i federera polako i pametno,sad kad ih je prestigao on je svoje rekao,to je to,a mali mora jos da radi,on bi odma da uzme 4 gs i za par godina da ga stigne,al ne ide to tako,jednom u sto god tri najbolja u istoriji igraju u istoj eri a novak je prvi na toj listi,pametnom dosta
pre 2 godine
Nikako !? Umetnost je ne igrati a biti prvi.
pre 2 godine
Siner je daleko najveca pretnja. Treba gledati Race to Turin listu
(Goran, 18. februar 2024 11:19)
Tebi i slicnima je uvek najveca pretnja onaj ko uzme poslednji turnir. Vec su bili Zverev, Cicipas, Medvedev, onda Alkaraz i Rune. Sad ste presli na Sinera.
pre 2 godine
U pitalju je jedna bitka u bici za prvo mesto.
pre 2 godine
Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.
(Zasto glupi to ne shvataju, 18. februar 2024 09:47)
Ti si O'salivena upravo proglasio glupim pošto on ovo ne razume sudeći po njegovim skorašnjim izjavama.
pre 2 godine
I dalje greši jureći Novaka. Siner je pametniji.
pre 2 godine
Синдром Ане Ивановић напада Алкатраза. Она је са 21 годином имала титулу и финале на Ролан Гаросу, финале у Аустралији, полуфинале Вимблдона, титулу у Индијан Велсу и онда пад. Увек је, овде у коментарима, оспоравана.
Чудно је да се више воле тенисери из Шпаније и Италије, а имамо тениског шампиона над шампионима. Шта год да уради, Ђоковић је највећи!
pre 2 godine
Borba za prvp mesto? Jedan se skija po Italiji, a drugi borac ispada sa 250 po J.Americi? Pa i nije neka borba. Elem, u trci za OI koja ukljucuje rezultae od Wimb 2023 do sada, Novak vodi a Sinner je drugi, a Carlos sa 2000 poena sa Wimb treci. Znaci od tog Wimb, porazi od Saufulina, Pola i Lepog Grise, a bori se za prvo mesto? Stvarno?
pre 2 godine
Dobra situacija za Novaka.Medvedev,Siner,Alkaraz,Zverev i još možda poneko će podeliti dosta bodova i rasteretiti ga što se tiče prvog mesta.Verujem da će i dalje u ovoj godini dosta biti na prvom mestu i za mene ostaje prvi favorit za sva ostala 3 GS.Moguće da će biti manjih prekida,ali većina nedelja su "njegove".Inače,ne očekujem da će Siner(svakako dobar igrač i momak),osvojiti neke velike bodove(i turnire) kao što mnogi misle.Najopadniji mi deluje Zverev,ako ga posluži zdravlje i sredi glavu.
pre 2 godine
Dwcko se ne sastavlja a vi pricate o nekoj trci za 1. mesto. Bolje gledajte sta rade Siner i Medvedvev. Oni su trenutno mnogo jaca konkurencija Novaku.
pre 2 godine
Nole od daleke 2006 pored onakve konkurencije uvek bio favorit za prvo mesto, ovi danas se lome već kod druge karijerne sezone, da li će uraditi nešto ili biti u prvih 10. Mmogi se koji čitaju sada ovo nisu tada ni rodili. Vanplanetarna karijera ljudi moji.
pre 2 godine
Kad igra nolo
(Milos, 18. februar 2024 12:14)
Milose bolje bi ti bilo da se upitas: "A kad igra Rafa?"
pre 2 godine
Kad igra nolo
(Milos, 18. februar 2024 12:14
Kad vec coveka zoves po nekakvom licnom nadimku red bi bio da to napises ispravno, sa velikim pocetnim slovom. Ili si ti mozda preimenovani novi Galaski & Co.
60 Komentari
Sortiraj po: