Realan zr dxb
pre 2 godine
Ovaj @Sramota F1 kmeci za sve pare. Prijatelju, ovo je trka, ne golf ili kao sto je neko napisao - pikado. Evo bas tebe čekaju spremnih 5-6 bolida da se zakucavas u nekog. Idi preskaci lastis…
Nedelja, 19.11.2023.
06:30
Vozač Red Bula Maks Ferstapen pobedio je u trci za Veliku nagradu Las Vegasa, pretposlednjoj u ovogodišnjem šampionatu Formule 1.
IMAGE SOURCE
pre 2 godine
Ovaj @Sramota F1 kmeci za sve pare. Prijatelju, ovo je trka, ne golf ili kao sto je neko napisao - pikado. Evo bas tebe čekaju spremnih 5-6 bolida da se zakucavas u nekog. Idi preskaci lastis…
pre 2 godine
@McGrady
Jedini piglu ovde si ti. Covece, cak i da je tako kako si naveo, ja nisam govorio samo o ovoj trci, je l to toliko tesko skapirati? A to sto je neko nesto priznao, ne znaci da to stvarno i misli. I promeni nik, nemoj tako pametan da mi skrnavis ime jednog od najomiljenjih kosarkasa.
pre 2 godine
Inače zahvalite Raselu što je Maks danas pobedio.
pre 2 godine
ako ova sezona ne sahrani F1, zivece zauvek.
(antiprotivan, 19. novembar 2023 10:05)
Činjenica je da F1 nikad nije bila popularnija. Pa utrkuju se novi timovi samo da uđu. Velika se tu sad lova vrti.
pre 2 godine
@Sramota F1
Jel te nije sramota da komentarises F1 :)
pre 2 godine
@Sramota F1.
Druže, pogledaj izjavu Džordža posle trke... "totally my fault"! O čemu bre ti pričas.
Ti si jedina sramota ovde i tvoji piglu komentari.
Ignorisati ovakve i slične.
Maxe, zbog ovakvih mi jos draže ...samo im nabijaj frustracije.
P.S.Dobra trka.
pre 2 godine
@camil
PS. Video bi kako se ta muda koja pominjes, kako ih imas ili nemas, kod Maksa naprosto smanjuju da naleti na nekog slicnog ili goreg od sebe. Ne da ne bi to pokusavao protiv takvog suparnika, nego mu ne bi ni padalo na pamet.
pre 2 godine
@camil
Ti izgleda imas problem sa citanjem, ili sa kapiranjem? Posle ove trke sam poslao konentar, ali lepo pise da se isti ne odnosi samo na danasnju trku, nego na celu njegovu karijeru, on se tako ponasa od kako se pojavio na stazama F1. To je radio, i radi kad god je imao priliku, i zato kazem da postalo degutantno. Zapitaj se sta bi bilo da se i drugi vozaci ponasaju tako kao on, ne bi troje zavrsavalo ni jednu trku. Ostalo bi njih par koji se toliko odvoje da ne mogu da dodju u takvu situaciju. Mada ne znam ni sto ti ovo odgovaram, kad si ti toliko zaljubljen u njega, da ne vidis ocigledno, tacnije neces da vidis.
pre 2 godine
@camil
Ti izgleda imas problem sa citanjem, ili sa kapiranjem? Posle ove trke sam poslao konentar, ali lepo pise da se isti ne odnosi samo na danasnju trku, nego na celu njegovu karijeru, on se tako ponasa od kako se pojavio na stazama F1. To je radio, i radi kad god je imao priliku, i zato kazem da postalo degutantno. Zapitaj se sta bi bilo da se i drugi vozaci ponasaju tako kao on, ne bi troje zavrsavalo ni jednu trku. Ostalo bi njih par koji se toliko odvoje da ne mogu da dodju u takvu situaciju. Mada ne znam ni sto ti ovo odgovaram, kad si ti toliko zaljubljen u njega, da ne vidis ocigledno, tacnije neces da vidis.
pre 2 godine
@camil
Koliko imas godina kad na ovakav komentar odgovaras sa kme, kme... ja nisam u komentaru kmecao, nego izneo cinjenice, to sto se tebi ne svidjaju je tvoj problem. Da u krivinama se pretice, tako sto sebi napravis bolju poziciju, pa onda preteknes, kao sto si mogao da vidis, da si hteo, kako vecina to i radi, a ne tako sto se zaletis u protivnika, i ocekujes da se on skloni, koji ako se ne skloni i ne povuce iz duela, dolazi do direktnog sudara. A za muda koja pominjes, pokazao bi ti ih da ja vozim protiv njega, kad bi se jedno 5-6x zakucao u njega kad god bi pokusao nesto tako ili slicno, pa da vidis kako bi se dobro zamislio svaki sledeci put kad bi mu to palo na pamet, da l bi tako nesto opet da pokusao da uradi. Inace ne navijam ni za Ferrari, ni za Ferstapena i Red Bul, ali mi je ovo sto on radi postalo toliko degutantno, da sam sad navijao cak i za taj Ferrari i Leklera da pobede.
pre 2 godine
Ne znam šta je cilj Red Bula? Ovde u opšte nije u pitanju Verstapen.Možda je upitan i njegov kvalitet.Red Bul ima najkvalitetniji bolid, najbrži. Mogu da krenu zbog nekakve kazne i sa petnaestog mesta i da završe na podijumu.Ni jedna trka se nije odlučivala u poslednjim metrima.Red Bul uništava F1
pre 2 godine
Odlicna trka za standarde sadasnje F1.I opet fantastican prenos trke ,kao i iz Majamija i Teksasa.Zasto Ameri prave za klasu bolje prenose nego u ostalim trkama,na znam.Mozda bolja tehnologija,a mozda su i strucniji ljudi u realizaciji...
pre 2 godine
posle svih negativnih komentara na račun Las Vegas cirkusa, Max na kraju zapevao 'Viva Las Vegas'. Kud svi tu i mali Mujo...pfffft
trka beše iznanđujuće dobra doduše
pre 2 godine
Koliko imas godina kad na ovakav komentar odgovaras sa kme, kme... ja nisam u komentaru kmecao, nego izneo cinjenice, to sto se tebi ne svidjaju je tvoj problem. Da u krivinama se pretice, tako sto sebi napravis bolju poziciju, pa onda preteknes, kao sto si mogao da vidis, da si hteo, kako vecina to i radi, a ne tako sto se zaletis u protivnika, i ocekujes da se on skloni, koji ako se ne skloni i ne povuce iz duela, dolazi do direktnog sudara. A za muda koja pominjes, pokazao bi ti ih da ja vozim protiv njega, kad bi se jedno 5-6x zakucao u njega kad god bi pokusao nesto tako ili slicno, pa da vidis kako bi se dobro zamislio svaki sledeci put kad bi mu to palo na pamet, da l bi tako nesto opet da pokusao da uradi. Inace ne navijam ni za Ferrari, ni za Ferstapena i Red Bul, ali mi je ovo sto on radi postalo toliko degutantno, da sam sad navijao cak i za taj Ferrari i Leklera da pobede.
(Sramota F1, 19. novembar 2023 11:11)
ajde jedna trka ali 18...o cemu ti pricas...razlicite staze,konfiguracije,gume it'd...dobije kaznu,prihvati...trkanje je to nije pikado.Najbrzi,najbolji.Tacka
pre 2 godine
Nije, i nikad nece, makar bio i 10 puta sampion i osvojio 100 trka. Biti najbolji znaci nesto drugo, trba biti covek pre svega. A To sto ga sudije stite, sto se pravila prave prema Red Bulovim zahtevima, je prica za sebe. Nikada on nece moci ni prici najboljima, pogotovo Seni, Menselu, Pikeu, Hakinenu, pa i Raikonenu (Sumahera sam namerno izostavio, jer je on u svojoj eri radio i bio mazen od sudija kao i Verstapen).
(Zicer, 19. novembar 2023 09:18)
Čovek sa najviše kazni u istoriji F1 (Šumaher) bio mažen? :) Jedna Sennina titula je direktna posledica namernog udaranja u rivala.
Kakav crni Mensel koji je jedini titulu osvojio sa ubedljivo najjačim bolidom, ili Hakinen čija je vrhunska karijera trajala ukupno tri godine?
pre 2 godine
Kakav covek treba da budes da navijas za ovog Ferstapena. Lik celu karijeru u krivinama ulece u druge vozace i izgurava ih sa staze. To je radio kada je imao slabiji bolid, i to isto radi sada, kada par sezona ima ubedljivo najjaci. Ako mu taj nazovi manevar slucajno ne uspe, onda primeni drugu taktiku, sa istim ciljem, tada izgura druge, a pritom i on sam izadje sa staze, i tako ama bas svaki put ostvari prednost (kao nije imao dovoljno prijanjanja, pa je jadan morao, a jako retko za to bude kaznjen). I sto je najgore od svega skoro svi mu se odreda sklanjaju, oni koji se povremeno ne sklone, uvek dodje do incidenta. Ovo za sta je Rasel danas kaznjen je teska sramota, a samo objasnjenje zasto je on tu kaznjen, je jos sramotnije.
Momak je napravio karijeru sampiona na kamikaza voznji, i svaki put radi potpuno isto, pa ne bi mu dao da me prodje tako, makar se svaki put zakucao u njega. Kako nekom on takav moze da bude uzor za sampiona, meni nije jasno. To je isto radio kad god je imao priliku i boreci se za prvu poklonjenu titulu, a Luis mu se gotovo redovno sklanjao i povlacio se iz takvih duela (kakva je samo budala ispao na kraju, radi tih silnih povlacenja). Stvarno volim dobro trkanje, i mrzim nepotrebne kazne, ali ovo sto on radi ovo nije to, ovo je prosto degutantno. Mislim da sam prvi put u svom zivotu navijao da pobedi neko u Ferrariju (tu ne racunam Kimija, njega sam gotivio cak i u tom timu, ali ne kada se borio protiv mog McLarena).
(Teska sramota Formule 1, 19. novembar 2023 09:47).
Kme Kme Kme....pa gde da prestize nego na kocenju I krivinama...kme kme ..ili imas Ono nesto dole ili nemas...kme kme..o bolidu pa lecler je imao pol poziciju ..o cemu se ovde bulazni...ajmo Max samo na max
pre 2 godine
Max izgura Leklera sa staze ne vrati poziciju dobije 5s kazne,udari Rasela izadje sejfti kar i upropasti trku Lekleru. Rasel dobije kaznu sto ga je Max udario?Van pameti koliko forsiraju Red Bull i Verstapena.
(Nidza, 19. novembar 2023 08:52)
O čemu ti pričaš? Rasel nije gledao u retrovizor, skrenuo je u Maksa u preticanju, iako je imao prostora. Totalno očigledno ako nisi pristrasan. Nije se žalio, Engleski komentatori su se složili da je njegova greška, apsolutno opravdana kazna.
Za prvu krivinu su Maks i Lekler obojica izleteli zbog nezahrejanih guma, sporan momenat koji je mogao da prođe i nekažnjeno, pošto je Maks imao bolji start i već preticao Leklera… ali dobio je kaznu, izpoštovao, i ti opet ovde kukaš liče.
Razumem da ne vole ljudi dominaciju jednog tima, ali ko ne vidi kakav je pre svega vrhunski vozač Maks i koliko je to dobro za ovaj sport da imamo ovakve borbe, nije za F1. Pogledaj malo borbe Sebe i Prosta od pre 35 godina. Misliš da se pazilo ko kome koliko prostora daje? Zove se trkanje za razlogom.
pre 2 godine
Raselova izjava nakon trke: ,,prihvatam kaznu jer samo sam ja kriv za incident sa Maksom, nisam pazio. Šteta, bio bih verovatno na podijumu ili u najgorem slučaju četvrti."
pre 2 godine
Svako ima pravo da navija za koga zeli, ne ponizavajte ljude koji ne misle kao vi!!!
pre 2 godine
ako ova sezona ne sahrani F1, zivece zauvek.
pre 2 godine
ako ova sezona ne sahrani F1, zivece zauvek.
(antiprotivan, 19. novembar 2023 10:05)
Pa ovo je bila jedna od boljih trka ove sezone sa brdo preticanja to poslednjeg kruga. Odgovara ti nadimak.
pre 2 godine
parada kiča (samo u SAD),
ovakvi automobili se voze po otvorenim stazama (auto put).To nije gradsko vozilo. Tako se uče deca da se ponašaju po gradu i voze bahato....
(ZVEZDAŠ ...., 19. novembar 2023 07:58)
Jedna od najboljih trka sezone. SAD ume da napravi fantastičan šou i svaka im čast!
Inače, Monte Karlo je gradska trka od kad je sveta i veka. Ne sećam se da si pazio na decu posle te trke, nego jelte prokleta Amerika i zlato što sja a?
Stvarno jedan od smešnijih komentara na vesti F1.
pre 2 godine
Kakav covek treba da budes da navijas za ovog Ferstapena. Lik celu karijeru u krivinama ulece u druge vozace i izgurava ih sa staze. To je radio kada je imao slabiji bolid, i to isto radi sada, kada par sezona ima ubedljivo najjaci. Ako mu taj nazovi manevar slucajno ne uspe, onda primeni drugu taktiku, sa istim ciljem, tada izgura druge, a pritom i on sam izadje sa staze, i tako ama bas svaki put ostvari prednost (kao nije imao dovoljno prijanjanja, pa je jadan morao, a jako retko za to bude kaznjen). I sto je najgore od svega skoro svi mu se odreda sklanjaju, oni koji se povremeno ne sklone, uvek dodje do incidenta. Ovo za sta je Rasel danas kaznjen je teska sramota, a samo objasnjenje zasto je on tu kaznjen, je jos sramotnije.
Momak je napravio karijeru sampiona na kamikaza voznji, i svaki put radi potpuno isto, pa ne bi mu dao da me prodje tako, makar se svaki put zakucao u njega. Kako nekom on takav moze da bude uzor za sampiona, meni nije jasno. To je isto radio kad god je imao priliku i boreci se za prvu poklonjenu titulu, a Luis mu se gotovo redovno sklanjao i povlacio se iz takvih duela (kakva je samo budala ispao na kraju, radi tih silnih povlacenja). Stvarno volim dobro trkanje, i mrzim nepotrebne kazne, ali ovo sto on radi ovo nije to, ovo je prosto degutantno. Mislim da sam prvi put u svom zivotu navijao da pobedi neko u Ferrariju (tu ne racunam Kimija, njega sam gotivio cak i u tom timu, ali ne kada se borio protiv mog McLarena).
pre 2 godine
najbolji svih vremena
(miloica, 19. novembar 2023 08:53)
Nije, i nikad nece, makar bio i 10 puta sampion i osvojio 100 trka. Biti najbolji znaci nesto drugo, trba biti covek pre svega. A To sto ga sudije stite, sto se pravila prave prema Red Bulovim zahtevima, je prica za sebe. Nikada on nece moci ni prici najboljima, pogotovo Seni, Menselu, Pikeu, Hakinenu, pa i Raikonenu (Sumahera sam namerno izostavio, jer je on u svojoj eri radio i bio mazen od sudija kao i Verstapen).
pre 2 godine
kad je odradio onih 5+5 sekundi tzv kazni????
pre 2 godine
Max izgura Leklera sa staze ne vrati poziciju dobije 5s kazne,udari Rasela izadje sejfti kar i upropasti trku Lekleru. Rasel dobije kaznu sto ga je Max udario?Van pameti koliko forsiraju Red Bull i Verstapena.
pre 2 godine
Ferari se primakao Mercedesu..
pre 2 godine
Verstappen ima automobil koji je superiorniji od ostalih, ostaje stvarno pitanje da li je tu sve regularno. Leclerc i dalje sklon greskama a Ferrari jako lose vodjen "sa klupe".
pre 2 godine
najbolji svih vremena
pre 2 godine
parada kiča (samo u SAD),
ovakvi automobili se voze po otvorenim stazama (auto put).To nije gradsko vozilo. Tako se uče deca da se ponašaju po gradu i voze bahato....
(ZVEZDAŠ ...., 19. novembar 2023 07:58)
Je l’ moguće da si to napisao? U kom katunu si ti rodjen, pa se bojiš struje?
pre 2 godine
parada kiča (samo u SAD),
ovakvi automobili se voze po otvorenim stazama (auto put).To nije gradsko vozilo. Tako se uče deca da se ponašaju po gradu i voze bahato....
pre 2 godine
Max izgura Leklera sa staze ne vrati poziciju dobije 5s kazne,udari Rasela izadje sejfti kar i upropasti trku Lekleru. Rasel dobije kaznu sto ga je Max udario?Van pameti koliko forsiraju Red Bull i Verstapena.
pre 2 godine
Verstappen ima automobil koji je superiorniji od ostalih, ostaje stvarno pitanje da li je tu sve regularno. Leclerc i dalje sklon greskama a Ferrari jako lose vodjen "sa klupe".
pre 2 godine
parada kiča (samo u SAD),
ovakvi automobili se voze po otvorenim stazama (auto put).To nije gradsko vozilo. Tako se uče deca da se ponašaju po gradu i voze bahato....
(ZVEZDAŠ ...., 19. novembar 2023 07:58)
Je l’ moguće da si to napisao? U kom katunu si ti rodjen, pa se bojiš struje?
pre 2 godine
Ferari se primakao Mercedesu..
pre 2 godine
Kakav covek treba da budes da navijas za ovog Ferstapena. Lik celu karijeru u krivinama ulece u druge vozace i izgurava ih sa staze. To je radio kada je imao slabiji bolid, i to isto radi sada, kada par sezona ima ubedljivo najjaci. Ako mu taj nazovi manevar slucajno ne uspe, onda primeni drugu taktiku, sa istim ciljem, tada izgura druge, a pritom i on sam izadje sa staze, i tako ama bas svaki put ostvari prednost (kao nije imao dovoljno prijanjanja, pa je jadan morao, a jako retko za to bude kaznjen). I sto je najgore od svega skoro svi mu se odreda sklanjaju, oni koji se povremeno ne sklone, uvek dodje do incidenta. Ovo za sta je Rasel danas kaznjen je teska sramota, a samo objasnjenje zasto je on tu kaznjen, je jos sramotnije.
Momak je napravio karijeru sampiona na kamikaza voznji, i svaki put radi potpuno isto, pa ne bi mu dao da me prodje tako, makar se svaki put zakucao u njega. Kako nekom on takav moze da bude uzor za sampiona, meni nije jasno. To je isto radio kad god je imao priliku i boreci se za prvu poklonjenu titulu, a Luis mu se gotovo redovno sklanjao i povlacio se iz takvih duela (kakva je samo budala ispao na kraju, radi tih silnih povlacenja). Stvarno volim dobro trkanje, i mrzim nepotrebne kazne, ali ovo sto on radi ovo nije to, ovo je prosto degutantno. Mislim da sam prvi put u svom zivotu navijao da pobedi neko u Ferrariju (tu ne racunam Kimija, njega sam gotivio cak i u tom timu, ali ne kada se borio protiv mog McLarena).
pre 2 godine
najbolji svih vremena
(miloica, 19. novembar 2023 08:53)
Nije, i nikad nece, makar bio i 10 puta sampion i osvojio 100 trka. Biti najbolji znaci nesto drugo, trba biti covek pre svega. A To sto ga sudije stite, sto se pravila prave prema Red Bulovim zahtevima, je prica za sebe. Nikada on nece moci ni prici najboljima, pogotovo Seni, Menselu, Pikeu, Hakinenu, pa i Raikonenu (Sumahera sam namerno izostavio, jer je on u svojoj eri radio i bio mazen od sudija kao i Verstapen).
pre 2 godine
Max izgura Leklera sa staze ne vrati poziciju dobije 5s kazne,udari Rasela izadje sejfti kar i upropasti trku Lekleru. Rasel dobije kaznu sto ga je Max udario?Van pameti koliko forsiraju Red Bull i Verstapena.
(Nidza, 19. novembar 2023 08:52)
O čemu ti pričaš? Rasel nije gledao u retrovizor, skrenuo je u Maksa u preticanju, iako je imao prostora. Totalno očigledno ako nisi pristrasan. Nije se žalio, Engleski komentatori su se složili da je njegova greška, apsolutno opravdana kazna.
Za prvu krivinu su Maks i Lekler obojica izleteli zbog nezahrejanih guma, sporan momenat koji je mogao da prođe i nekažnjeno, pošto je Maks imao bolji start i već preticao Leklera… ali dobio je kaznu, izpoštovao, i ti opet ovde kukaš liče.
Razumem da ne vole ljudi dominaciju jednog tima, ali ko ne vidi kakav je pre svega vrhunski vozač Maks i koliko je to dobro za ovaj sport da imamo ovakve borbe, nije za F1. Pogledaj malo borbe Sebe i Prosta od pre 35 godina. Misliš da se pazilo ko kome koliko prostora daje? Zove se trkanje za razlogom.
pre 2 godine
Svako ima pravo da navija za koga zeli, ne ponizavajte ljude koji ne misle kao vi!!!
pre 2 godine
parada kiča (samo u SAD),
ovakvi automobili se voze po otvorenim stazama (auto put).To nije gradsko vozilo. Tako se uče deca da se ponašaju po gradu i voze bahato....
(ZVEZDAŠ ...., 19. novembar 2023 07:58)
Jedna od najboljih trka sezone. SAD ume da napravi fantastičan šou i svaka im čast!
Inače, Monte Karlo je gradska trka od kad je sveta i veka. Ne sećam se da si pazio na decu posle te trke, nego jelte prokleta Amerika i zlato što sja a?
Stvarno jedan od smešnijih komentara na vesti F1.
pre 2 godine
ako ova sezona ne sahrani F1, zivece zauvek.
(antiprotivan, 19. novembar 2023 10:05)
Pa ovo je bila jedna od boljih trka ove sezone sa brdo preticanja to poslednjeg kruga. Odgovara ti nadimak.
pre 2 godine
@camil
Koliko imas godina kad na ovakav komentar odgovaras sa kme, kme... ja nisam u komentaru kmecao, nego izneo cinjenice, to sto se tebi ne svidjaju je tvoj problem. Da u krivinama se pretice, tako sto sebi napravis bolju poziciju, pa onda preteknes, kao sto si mogao da vidis, da si hteo, kako vecina to i radi, a ne tako sto se zaletis u protivnika, i ocekujes da se on skloni, koji ako se ne skloni i ne povuce iz duela, dolazi do direktnog sudara. A za muda koja pominjes, pokazao bi ti ih da ja vozim protiv njega, kad bi se jedno 5-6x zakucao u njega kad god bi pokusao nesto tako ili slicno, pa da vidis kako bi se dobro zamislio svaki sledeci put kad bi mu to palo na pamet, da l bi tako nesto opet da pokusao da uradi. Inace ne navijam ni za Ferrari, ni za Ferstapena i Red Bul, ali mi je ovo sto on radi postalo toliko degutantno, da sam sad navijao cak i za taj Ferrari i Leklera da pobede.
pre 2 godine
najbolji svih vremena
pre 2 godine
posle svih negativnih komentara na račun Las Vegas cirkusa, Max na kraju zapevao 'Viva Las Vegas'. Kud svi tu i mali Mujo...pfffft
trka beše iznanđujuće dobra doduše
pre 2 godine
ako ova sezona ne sahrani F1, zivece zauvek.
pre 2 godine
Kakav covek treba da budes da navijas za ovog Ferstapena. Lik celu karijeru u krivinama ulece u druge vozace i izgurava ih sa staze. To je radio kada je imao slabiji bolid, i to isto radi sada, kada par sezona ima ubedljivo najjaci. Ako mu taj nazovi manevar slucajno ne uspe, onda primeni drugu taktiku, sa istim ciljem, tada izgura druge, a pritom i on sam izadje sa staze, i tako ama bas svaki put ostvari prednost (kao nije imao dovoljno prijanjanja, pa je jadan morao, a jako retko za to bude kaznjen). I sto je najgore od svega skoro svi mu se odreda sklanjaju, oni koji se povremeno ne sklone, uvek dodje do incidenta. Ovo za sta je Rasel danas kaznjen je teska sramota, a samo objasnjenje zasto je on tu kaznjen, je jos sramotnije.
Momak je napravio karijeru sampiona na kamikaza voznji, i svaki put radi potpuno isto, pa ne bi mu dao da me prodje tako, makar se svaki put zakucao u njega. Kako nekom on takav moze da bude uzor za sampiona, meni nije jasno. To je isto radio kad god je imao priliku i boreci se za prvu poklonjenu titulu, a Luis mu se gotovo redovno sklanjao i povlacio se iz takvih duela (kakva je samo budala ispao na kraju, radi tih silnih povlacenja). Stvarno volim dobro trkanje, i mrzim nepotrebne kazne, ali ovo sto on radi ovo nije to, ovo je prosto degutantno. Mislim da sam prvi put u svom zivotu navijao da pobedi neko u Ferrariju (tu ne racunam Kimija, njega sam gotivio cak i u tom timu, ali ne kada se borio protiv mog McLarena).
(Teska sramota Formule 1, 19. novembar 2023 09:47).
Kme Kme Kme....pa gde da prestize nego na kocenju I krivinama...kme kme ..ili imas Ono nesto dole ili nemas...kme kme..o bolidu pa lecler je imao pol poziciju ..o cemu se ovde bulazni...ajmo Max samo na max
pre 2 godine
@camil
Ti izgleda imas problem sa citanjem, ili sa kapiranjem? Posle ove trke sam poslao konentar, ali lepo pise da se isti ne odnosi samo na danasnju trku, nego na celu njegovu karijeru, on se tako ponasa od kako se pojavio na stazama F1. To je radio, i radi kad god je imao priliku, i zato kazem da postalo degutantno. Zapitaj se sta bi bilo da se i drugi vozaci ponasaju tako kao on, ne bi troje zavrsavalo ni jednu trku. Ostalo bi njih par koji se toliko odvoje da ne mogu da dodju u takvu situaciju. Mada ne znam ni sto ti ovo odgovaram, kad si ti toliko zaljubljen u njega, da ne vidis ocigledno, tacnije neces da vidis.
pre 2 godine
@camil
Ti izgleda imas problem sa citanjem, ili sa kapiranjem? Posle ove trke sam poslao konentar, ali lepo pise da se isti ne odnosi samo na danasnju trku, nego na celu njegovu karijeru, on se tako ponasa od kako se pojavio na stazama F1. To je radio, i radi kad god je imao priliku, i zato kazem da postalo degutantno. Zapitaj se sta bi bilo da se i drugi vozaci ponasaju tako kao on, ne bi troje zavrsavalo ni jednu trku. Ostalo bi njih par koji se toliko odvoje da ne mogu da dodju u takvu situaciju. Mada ne znam ni sto ti ovo odgovaram, kad si ti toliko zaljubljen u njega, da ne vidis ocigledno, tacnije neces da vidis.
pre 2 godine
@camil
PS. Video bi kako se ta muda koja pominjes, kako ih imas ili nemas, kod Maksa naprosto smanjuju da naleti na nekog slicnog ili goreg od sebe. Ne da ne bi to pokusavao protiv takvog suparnika, nego mu ne bi ni padalo na pamet.
pre 2 godine
kad je odradio onih 5+5 sekundi tzv kazni????
pre 2 godine
Ne znam šta je cilj Red Bula? Ovde u opšte nije u pitanju Verstapen.Možda je upitan i njegov kvalitet.Red Bul ima najkvalitetniji bolid, najbrži. Mogu da krenu zbog nekakve kazne i sa petnaestog mesta i da završe na podijumu.Ni jedna trka se nije odlučivala u poslednjim metrima.Red Bul uništava F1
pre 2 godine
Raselova izjava nakon trke: ,,prihvatam kaznu jer samo sam ja kriv za incident sa Maksom, nisam pazio. Šteta, bio bih verovatno na podijumu ili u najgorem slučaju četvrti."
pre 2 godine
@McGrady
Jedini piglu ovde si ti. Covece, cak i da je tako kako si naveo, ja nisam govorio samo o ovoj trci, je l to toliko tesko skapirati? A to sto je neko nesto priznao, ne znaci da to stvarno i misli. I promeni nik, nemoj tako pametan da mi skrnavis ime jednog od najomiljenjih kosarkasa.
pre 2 godine
ako ova sezona ne sahrani F1, zivece zauvek.
(antiprotivan, 19. novembar 2023 10:05)
Činjenica je da F1 nikad nije bila popularnija. Pa utrkuju se novi timovi samo da uđu. Velika se tu sad lova vrti.
pre 2 godine
parada kiča (samo u SAD),
ovakvi automobili se voze po otvorenim stazama (auto put).To nije gradsko vozilo. Tako se uče deca da se ponašaju po gradu i voze bahato....
pre 2 godine
Nije, i nikad nece, makar bio i 10 puta sampion i osvojio 100 trka. Biti najbolji znaci nesto drugo, trba biti covek pre svega. A To sto ga sudije stite, sto se pravila prave prema Red Bulovim zahtevima, je prica za sebe. Nikada on nece moci ni prici najboljima, pogotovo Seni, Menselu, Pikeu, Hakinenu, pa i Raikonenu (Sumahera sam namerno izostavio, jer je on u svojoj eri radio i bio mazen od sudija kao i Verstapen).
(Zicer, 19. novembar 2023 09:18)
Čovek sa najviše kazni u istoriji F1 (Šumaher) bio mažen? :) Jedna Sennina titula je direktna posledica namernog udaranja u rivala.
Kakav crni Mensel koji je jedini titulu osvojio sa ubedljivo najjačim bolidom, ili Hakinen čija je vrhunska karijera trajala ukupno tri godine?
pre 2 godine
Odlicna trka za standarde sadasnje F1.I opet fantastican prenos trke ,kao i iz Majamija i Teksasa.Zasto Ameri prave za klasu bolje prenose nego u ostalim trkama,na znam.Mozda bolja tehnologija,a mozda su i strucniji ljudi u realizaciji...
pre 2 godine
Koliko imas godina kad na ovakav komentar odgovaras sa kme, kme... ja nisam u komentaru kmecao, nego izneo cinjenice, to sto se tebi ne svidjaju je tvoj problem. Da u krivinama se pretice, tako sto sebi napravis bolju poziciju, pa onda preteknes, kao sto si mogao da vidis, da si hteo, kako vecina to i radi, a ne tako sto se zaletis u protivnika, i ocekujes da se on skloni, koji ako se ne skloni i ne povuce iz duela, dolazi do direktnog sudara. A za muda koja pominjes, pokazao bi ti ih da ja vozim protiv njega, kad bi se jedno 5-6x zakucao u njega kad god bi pokusao nesto tako ili slicno, pa da vidis kako bi se dobro zamislio svaki sledeci put kad bi mu to palo na pamet, da l bi tako nesto opet da pokusao da uradi. Inace ne navijam ni za Ferrari, ni za Ferstapena i Red Bul, ali mi je ovo sto on radi postalo toliko degutantno, da sam sad navijao cak i za taj Ferrari i Leklera da pobede.
(Sramota F1, 19. novembar 2023 11:11)
ajde jedna trka ali 18...o cemu ti pricas...razlicite staze,konfiguracije,gume it'd...dobije kaznu,prihvati...trkanje je to nije pikado.Najbrzi,najbolji.Tacka
pre 2 godine
@Sramota F1.
Druže, pogledaj izjavu Džordža posle trke... "totally my fault"! O čemu bre ti pričas.
Ti si jedina sramota ovde i tvoji piglu komentari.
Ignorisati ovakve i slične.
Maxe, zbog ovakvih mi jos draže ...samo im nabijaj frustracije.
P.S.Dobra trka.
pre 2 godine
Inače zahvalite Raselu što je Maks danas pobedio.
pre 2 godine
@Sramota F1
Jel te nije sramota da komentarises F1 :)
pre 2 godine
Ovaj @Sramota F1 kmeci za sve pare. Prijatelju, ovo je trka, ne golf ili kao sto je neko napisao - pikado. Evo bas tebe čekaju spremnih 5-6 bolida da se zakucavas u nekog. Idi preskaci lastis…
pre 2 godine
najbolji svih vremena
pre 2 godine
parada kiča (samo u SAD),
ovakvi automobili se voze po otvorenim stazama (auto put).To nije gradsko vozilo. Tako se uče deca da se ponašaju po gradu i voze bahato....
pre 2 godine
najbolji svih vremena
(miloica, 19. novembar 2023 08:53)
Nije, i nikad nece, makar bio i 10 puta sampion i osvojio 100 trka. Biti najbolji znaci nesto drugo, trba biti covek pre svega. A To sto ga sudije stite, sto se pravila prave prema Red Bulovim zahtevima, je prica za sebe. Nikada on nece moci ni prici najboljima, pogotovo Seni, Menselu, Pikeu, Hakinenu, pa i Raikonenu (Sumahera sam namerno izostavio, jer je on u svojoj eri radio i bio mazen od sudija kao i Verstapen).
pre 2 godine
Kakav covek treba da budes da navijas za ovog Ferstapena. Lik celu karijeru u krivinama ulece u druge vozace i izgurava ih sa staze. To je radio kada je imao slabiji bolid, i to isto radi sada, kada par sezona ima ubedljivo najjaci. Ako mu taj nazovi manevar slucajno ne uspe, onda primeni drugu taktiku, sa istim ciljem, tada izgura druge, a pritom i on sam izadje sa staze, i tako ama bas svaki put ostvari prednost (kao nije imao dovoljno prijanjanja, pa je jadan morao, a jako retko za to bude kaznjen). I sto je najgore od svega skoro svi mu se odreda sklanjaju, oni koji se povremeno ne sklone, uvek dodje do incidenta. Ovo za sta je Rasel danas kaznjen je teska sramota, a samo objasnjenje zasto je on tu kaznjen, je jos sramotnije.
Momak je napravio karijeru sampiona na kamikaza voznji, i svaki put radi potpuno isto, pa ne bi mu dao da me prodje tako, makar se svaki put zakucao u njega. Kako nekom on takav moze da bude uzor za sampiona, meni nije jasno. To je isto radio kad god je imao priliku i boreci se za prvu poklonjenu titulu, a Luis mu se gotovo redovno sklanjao i povlacio se iz takvih duela (kakva je samo budala ispao na kraju, radi tih silnih povlacenja). Stvarno volim dobro trkanje, i mrzim nepotrebne kazne, ali ovo sto on radi ovo nije to, ovo je prosto degutantno. Mislim da sam prvi put u svom zivotu navijao da pobedi neko u Ferrariju (tu ne racunam Kimija, njega sam gotivio cak i u tom timu, ali ne kada se borio protiv mog McLarena).
(Teska sramota Formule 1, 19. novembar 2023 09:47).
Kme Kme Kme....pa gde da prestize nego na kocenju I krivinama...kme kme ..ili imas Ono nesto dole ili nemas...kme kme..o bolidu pa lecler je imao pol poziciju ..o cemu se ovde bulazni...ajmo Max samo na max
pre 2 godine
Max izgura Leklera sa staze ne vrati poziciju dobije 5s kazne,udari Rasela izadje sejfti kar i upropasti trku Lekleru. Rasel dobije kaznu sto ga je Max udario?Van pameti koliko forsiraju Red Bull i Verstapena.
pre 2 godine
Kakav covek treba da budes da navijas za ovog Ferstapena. Lik celu karijeru u krivinama ulece u druge vozace i izgurava ih sa staze. To je radio kada je imao slabiji bolid, i to isto radi sada, kada par sezona ima ubedljivo najjaci. Ako mu taj nazovi manevar slucajno ne uspe, onda primeni drugu taktiku, sa istim ciljem, tada izgura druge, a pritom i on sam izadje sa staze, i tako ama bas svaki put ostvari prednost (kao nije imao dovoljno prijanjanja, pa je jadan morao, a jako retko za to bude kaznjen). I sto je najgore od svega skoro svi mu se odreda sklanjaju, oni koji se povremeno ne sklone, uvek dodje do incidenta. Ovo za sta je Rasel danas kaznjen je teska sramota, a samo objasnjenje zasto je on tu kaznjen, je jos sramotnije.
Momak je napravio karijeru sampiona na kamikaza voznji, i svaki put radi potpuno isto, pa ne bi mu dao da me prodje tako, makar se svaki put zakucao u njega. Kako nekom on takav moze da bude uzor za sampiona, meni nije jasno. To je isto radio kad god je imao priliku i boreci se za prvu poklonjenu titulu, a Luis mu se gotovo redovno sklanjao i povlacio se iz takvih duela (kakva je samo budala ispao na kraju, radi tih silnih povlacenja). Stvarno volim dobro trkanje, i mrzim nepotrebne kazne, ali ovo sto on radi ovo nije to, ovo je prosto degutantno. Mislim da sam prvi put u svom zivotu navijao da pobedi neko u Ferrariju (tu ne racunam Kimija, njega sam gotivio cak i u tom timu, ali ne kada se borio protiv mog McLarena).
pre 2 godine
Max izgura Leklera sa staze ne vrati poziciju dobije 5s kazne,udari Rasela izadje sejfti kar i upropasti trku Lekleru. Rasel dobije kaznu sto ga je Max udario?Van pameti koliko forsiraju Red Bull i Verstapena.
(Nidza, 19. novembar 2023 08:52)
O čemu ti pričaš? Rasel nije gledao u retrovizor, skrenuo je u Maksa u preticanju, iako je imao prostora. Totalno očigledno ako nisi pristrasan. Nije se žalio, Engleski komentatori su se složili da je njegova greška, apsolutno opravdana kazna.
Za prvu krivinu su Maks i Lekler obojica izleteli zbog nezahrejanih guma, sporan momenat koji je mogao da prođe i nekažnjeno, pošto je Maks imao bolji start i već preticao Leklera… ali dobio je kaznu, izpoštovao, i ti opet ovde kukaš liče.
Razumem da ne vole ljudi dominaciju jednog tima, ali ko ne vidi kakav je pre svega vrhunski vozač Maks i koliko je to dobro za ovaj sport da imamo ovakve borbe, nije za F1. Pogledaj malo borbe Sebe i Prosta od pre 35 godina. Misliš da se pazilo ko kome koliko prostora daje? Zove se trkanje za razlogom.
pre 2 godine
Koliko imas godina kad na ovakav komentar odgovaras sa kme, kme... ja nisam u komentaru kmecao, nego izneo cinjenice, to sto se tebi ne svidjaju je tvoj problem. Da u krivinama se pretice, tako sto sebi napravis bolju poziciju, pa onda preteknes, kao sto si mogao da vidis, da si hteo, kako vecina to i radi, a ne tako sto se zaletis u protivnika, i ocekujes da se on skloni, koji ako se ne skloni i ne povuce iz duela, dolazi do direktnog sudara. A za muda koja pominjes, pokazao bi ti ih da ja vozim protiv njega, kad bi se jedno 5-6x zakucao u njega kad god bi pokusao nesto tako ili slicno, pa da vidis kako bi se dobro zamislio svaki sledeci put kad bi mu to palo na pamet, da l bi tako nesto opet da pokusao da uradi. Inace ne navijam ni za Ferrari, ni za Ferstapena i Red Bul, ali mi je ovo sto on radi postalo toliko degutantno, da sam sad navijao cak i za taj Ferrari i Leklera da pobede.
(Sramota F1, 19. novembar 2023 11:11)
ajde jedna trka ali 18...o cemu ti pricas...razlicite staze,konfiguracije,gume it'd...dobije kaznu,prihvati...trkanje je to nije pikado.Najbrzi,najbolji.Tacka
pre 2 godine
Verstappen ima automobil koji je superiorniji od ostalih, ostaje stvarno pitanje da li je tu sve regularno. Leclerc i dalje sklon greskama a Ferrari jako lose vodjen "sa klupe".
pre 2 godine
ako ova sezona ne sahrani F1, zivece zauvek.
pre 2 godine
kad je odradio onih 5+5 sekundi tzv kazni????
pre 2 godine
Nije, i nikad nece, makar bio i 10 puta sampion i osvojio 100 trka. Biti najbolji znaci nesto drugo, trba biti covek pre svega. A To sto ga sudije stite, sto se pravila prave prema Red Bulovim zahtevima, je prica za sebe. Nikada on nece moci ni prici najboljima, pogotovo Seni, Menselu, Pikeu, Hakinenu, pa i Raikonenu (Sumahera sam namerno izostavio, jer je on u svojoj eri radio i bio mazen od sudija kao i Verstapen).
(Zicer, 19. novembar 2023 09:18)
Čovek sa najviše kazni u istoriji F1 (Šumaher) bio mažen? :) Jedna Sennina titula je direktna posledica namernog udaranja u rivala.
Kakav crni Mensel koji je jedini titulu osvojio sa ubedljivo najjačim bolidom, ili Hakinen čija je vrhunska karijera trajala ukupno tri godine?
pre 2 godine
@Sramota F1.
Druže, pogledaj izjavu Džordža posle trke... "totally my fault"! O čemu bre ti pričas.
Ti si jedina sramota ovde i tvoji piglu komentari.
Ignorisati ovakve i slične.
Maxe, zbog ovakvih mi jos draže ...samo im nabijaj frustracije.
P.S.Dobra trka.
pre 2 godine
Ne znam šta je cilj Red Bula? Ovde u opšte nije u pitanju Verstapen.Možda je upitan i njegov kvalitet.Red Bul ima najkvalitetniji bolid, najbrži. Mogu da krenu zbog nekakve kazne i sa petnaestog mesta i da završe na podijumu.Ni jedna trka se nije odlučivala u poslednjim metrima.Red Bul uništava F1
pre 2 godine
parada kiča (samo u SAD),
ovakvi automobili se voze po otvorenim stazama (auto put).To nije gradsko vozilo. Tako se uče deca da se ponašaju po gradu i voze bahato....
(ZVEZDAŠ ...., 19. novembar 2023 07:58)
Je l’ moguće da si to napisao? U kom katunu si ti rodjen, pa se bojiš struje?
pre 2 godine
@Sramota F1
Jel te nije sramota da komentarises F1 :)
pre 2 godine
ako ova sezona ne sahrani F1, zivece zauvek.
(antiprotivan, 19. novembar 2023 10:05)
Pa ovo je bila jedna od boljih trka ove sezone sa brdo preticanja to poslednjeg kruga. Odgovara ti nadimak.
pre 2 godine
Ovaj @Sramota F1 kmeci za sve pare. Prijatelju, ovo je trka, ne golf ili kao sto je neko napisao - pikado. Evo bas tebe čekaju spremnih 5-6 bolida da se zakucavas u nekog. Idi preskaci lastis…
pre 2 godine
Odlicna trka za standarde sadasnje F1.I opet fantastican prenos trke ,kao i iz Majamija i Teksasa.Zasto Ameri prave za klasu bolje prenose nego u ostalim trkama,na znam.Mozda bolja tehnologija,a mozda su i strucniji ljudi u realizaciji...
pre 2 godine
@camil
PS. Video bi kako se ta muda koja pominjes, kako ih imas ili nemas, kod Maksa naprosto smanjuju da naleti na nekog slicnog ili goreg od sebe. Ne da ne bi to pokusavao protiv takvog suparnika, nego mu ne bi ni padalo na pamet.
pre 2 godine
parada kiča (samo u SAD),
ovakvi automobili se voze po otvorenim stazama (auto put).To nije gradsko vozilo. Tako se uče deca da se ponašaju po gradu i voze bahato....
(ZVEZDAŠ ...., 19. novembar 2023 07:58)
Jedna od najboljih trka sezone. SAD ume da napravi fantastičan šou i svaka im čast!
Inače, Monte Karlo je gradska trka od kad je sveta i veka. Ne sećam se da si pazio na decu posle te trke, nego jelte prokleta Amerika i zlato što sja a?
Stvarno jedan od smešnijih komentara na vesti F1.
pre 2 godine
@camil
Koliko imas godina kad na ovakav komentar odgovaras sa kme, kme... ja nisam u komentaru kmecao, nego izneo cinjenice, to sto se tebi ne svidjaju je tvoj problem. Da u krivinama se pretice, tako sto sebi napravis bolju poziciju, pa onda preteknes, kao sto si mogao da vidis, da si hteo, kako vecina to i radi, a ne tako sto se zaletis u protivnika, i ocekujes da se on skloni, koji ako se ne skloni i ne povuce iz duela, dolazi do direktnog sudara. A za muda koja pominjes, pokazao bi ti ih da ja vozim protiv njega, kad bi se jedno 5-6x zakucao u njega kad god bi pokusao nesto tako ili slicno, pa da vidis kako bi se dobro zamislio svaki sledeci put kad bi mu to palo na pamet, da l bi tako nesto opet da pokusao da uradi. Inace ne navijam ni za Ferrari, ni za Ferstapena i Red Bul, ali mi je ovo sto on radi postalo toliko degutantno, da sam sad navijao cak i za taj Ferrari i Leklera da pobede.
pre 2 godine
@camil
Ti izgleda imas problem sa citanjem, ili sa kapiranjem? Posle ove trke sam poslao konentar, ali lepo pise da se isti ne odnosi samo na danasnju trku, nego na celu njegovu karijeru, on se tako ponasa od kako se pojavio na stazama F1. To je radio, i radi kad god je imao priliku, i zato kazem da postalo degutantno. Zapitaj se sta bi bilo da se i drugi vozaci ponasaju tako kao on, ne bi troje zavrsavalo ni jednu trku. Ostalo bi njih par koji se toliko odvoje da ne mogu da dodju u takvu situaciju. Mada ne znam ni sto ti ovo odgovaram, kad si ti toliko zaljubljen u njega, da ne vidis ocigledno, tacnije neces da vidis.
pre 2 godine
@camil
Ti izgleda imas problem sa citanjem, ili sa kapiranjem? Posle ove trke sam poslao konentar, ali lepo pise da se isti ne odnosi samo na danasnju trku, nego na celu njegovu karijeru, on se tako ponasa od kako se pojavio na stazama F1. To je radio, i radi kad god je imao priliku, i zato kazem da postalo degutantno. Zapitaj se sta bi bilo da se i drugi vozaci ponasaju tako kao on, ne bi troje zavrsavalo ni jednu trku. Ostalo bi njih par koji se toliko odvoje da ne mogu da dodju u takvu situaciju. Mada ne znam ni sto ti ovo odgovaram, kad si ti toliko zaljubljen u njega, da ne vidis ocigledno, tacnije neces da vidis.
pre 2 godine
ako ova sezona ne sahrani F1, zivece zauvek.
(antiprotivan, 19. novembar 2023 10:05)
Činjenica je da F1 nikad nije bila popularnija. Pa utrkuju se novi timovi samo da uđu. Velika se tu sad lova vrti.
pre 2 godine
Raselova izjava nakon trke: ,,prihvatam kaznu jer samo sam ja kriv za incident sa Maksom, nisam pazio. Šteta, bio bih verovatno na podijumu ili u najgorem slučaju četvrti."
pre 2 godine
Inače zahvalite Raselu što je Maks danas pobedio.
pre 2 godine
Svako ima pravo da navija za koga zeli, ne ponizavajte ljude koji ne misle kao vi!!!
pre 2 godine
@McGrady
Jedini piglu ovde si ti. Covece, cak i da je tako kako si naveo, ja nisam govorio samo o ovoj trci, je l to toliko tesko skapirati? A to sto je neko nesto priznao, ne znaci da to stvarno i misli. I promeni nik, nemoj tako pametan da mi skrnavis ime jednog od najomiljenjih kosarkasa.
pre 2 godine
Ferari se primakao Mercedesu..
pre 2 godine
posle svih negativnih komentara na račun Las Vegas cirkusa, Max na kraju zapevao 'Viva Las Vegas'. Kud svi tu i mali Mujo...pfffft
trka beše iznanđujuće dobra doduše
31 Komentari
Sortiraj po: