8

Subota, 04.11.2023.

22:45

Poraz Milana – Udineze odneo ceo plen sa San Sira za prvu pobedu u sezoni

Fudbaleri Milan izgubili su od Udinezea 1:0 (0:0) na San Siru u 11. kolu italijanske Serije A.

Izvor: B92

Poraz Milana – Udineze odneo ceo plen sa San Sira za prvu pobedu u sezoni IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

8 Komentari

Sortiraj po:

Vreme je

pre 2 godine

Out of 45 games this year, Milan have won 19. Any coach coaching a team fighting for the title would already be sacked with a record like that.

Mihajlo

pre 2 godine

Ne pamtim kad je Milan imao ovako lošu sredinu terena,ko su ti igrači Rejnders,Krunić,Adli,pa i Loftus Čik,jedino onaj mali Musa što vredi nešto. Nema kreacije,sve se svodi na 1 na 1 Leaa,kad ga udvoje pa se i on pogubi,onda na silu gadjaj Žirua u glavu. Ja od kad znam za Milan imali su kreativne igrače na sredini,Gulit,Boban,Savićević,Sedorf,Pirlo,Kaka,a sad niko da osmisli akciju.

Zorz Vea

pre 2 godine

Ništa ne ide kako treba! Pioli je po meni završio u Milanu, ostao je mnogo duže nego je trebalo. Napad dao 0 golova u Lš, odbrana ne može da nosi ovaj tim. Ako ispadnu iz Lš sezona neće vredeti ništa. Šteta ..

gremiln onaj jedini i pravi kome je samo ACM u glavi….

pre 2 godine

U decembru 2001 sam prvi put gledao ACM uzivo i izgubili su od Udinezea,i danas su izgubili…igra 0 trčanje 0,motorika 0….vreme je da Pioli ode dok nije kasno,ima fore do maja još…

Mihajlo

pre 2 godine

Ne pamtim kad je Milan imao ovako lošu sredinu terena,ko su ti igrači Rejnders,Krunić,Adli,pa i Loftus Čik,jedino onaj mali Musa što vredi nešto. Nema kreacije,sve se svodi na 1 na 1 Leaa,kad ga udvoje pa se i on pogubi,onda na silu gadjaj Žirua u glavu. Ja od kad znam za Milan imali su kreativne igrače na sredini,Gulit,Boban,Savićević,Sedorf,Pirlo,Kaka,a sad niko da osmisli akciju.

Zorz Vea

pre 2 godine

Ništa ne ide kako treba! Pioli je po meni završio u Milanu, ostao je mnogo duže nego je trebalo. Napad dao 0 golova u Lš, odbrana ne može da nosi ovaj tim. Ako ispadnu iz Lš sezona neće vredeti ništa. Šteta ..

gremiln onaj jedini i pravi kome je samo ACM u glavi….

pre 2 godine

U decembru 2001 sam prvi put gledao ACM uzivo i izgubili su od Udinezea,i danas su izgubili…igra 0 trčanje 0,motorika 0….vreme je da Pioli ode dok nije kasno,ima fore do maja još…

Vreme je

pre 2 godine

Out of 45 games this year, Milan have won 19. Any coach coaching a team fighting for the title would already be sacked with a record like that.

gremiln onaj jedini i pravi kome je samo ACM u glavi….

pre 2 godine

U decembru 2001 sam prvi put gledao ACM uzivo i izgubili su od Udinezea,i danas su izgubili…igra 0 trčanje 0,motorika 0….vreme je da Pioli ode dok nije kasno,ima fore do maja još…

Vreme je

pre 2 godine

Out of 45 games this year, Milan have won 19. Any coach coaching a team fighting for the title would already be sacked with a record like that.

Mihajlo

pre 2 godine

Ne pamtim kad je Milan imao ovako lošu sredinu terena,ko su ti igrači Rejnders,Krunić,Adli,pa i Loftus Čik,jedino onaj mali Musa što vredi nešto. Nema kreacije,sve se svodi na 1 na 1 Leaa,kad ga udvoje pa se i on pogubi,onda na silu gadjaj Žirua u glavu. Ja od kad znam za Milan imali su kreativne igrače na sredini,Gulit,Boban,Savićević,Sedorf,Pirlo,Kaka,a sad niko da osmisli akciju.

Zorz Vea

pre 2 godine

Ništa ne ide kako treba! Pioli je po meni završio u Milanu, ostao je mnogo duže nego je trebalo. Napad dao 0 golova u Lš, odbrana ne može da nosi ovaj tim. Ako ispadnu iz Lš sezona neće vredeti ništa. Šteta ..