76

Petak, 20.10.2023.

23:10

Ivanović: Razlog poraza - šut za tri poena

Trener Crvene zvezde Duško Ivanović izjavio je posle poraza njegovog tima od Virtusa da je ključ poraza bio loš šut za tri poena u prvom poluvremenu.

Izvor: B92

Ivanoviæ: Razlog poraza - šut za tri poena IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

76 Komentari

Sortiraj po:

Tomsy

pre 2 godine

Ima i do trenera i do pojedinih igraca koji su van forme ili su u formi a ne dobijaju dobre role u napadu. Teodosic sinoc 1/7 trojke od toga 5 otvorenih suteva, uzas. Nejpir koji je tek u drugom poluvremenu pokazao koliko i sta moze i onda napravio onu gresku na ubacivanju lopte. Najludja stvar je da se ekipa uigrava na evroligaskim utakmicama i to je nedopustivo. Dva vrhunska pleja ti nemas organizovan napad. Deluje kao da je komunikacija trener - igraci jako losa i da tu neko tera svoju pricu. Partizan blagi favorit sledecu tekmu, mada i oni imaju svoje momente kada blistaju i kada sami sebe ukanaljuju. Bice to jedna jako haoticna utakmica i teska za gledanje, neke serije jednih pa drugih i tako u krug. Odlucice neka glupost.
(pernambucano, 21. oktobar 2023 12:21)

Nema tu kakva glupost da odluci, vice minimum 15 razlike za Partizan.

Sremac

pre 2 godine

Ekipa Zvezde je mnogo igracki losija nego prosle sezone,to je cinjenica nakon odgledanih par utakmica u Evro Ligi....Nema tu mnogo filozofije.
(Simke, 21. oktobar 2023 08:32)

Kakvo vrhunsko nepoznavanje kosarke. Nema tu mnogo filozofije.

Sremac

pre 2 godine

Ekipa Zvezde je mnogo igracki losija nego prosle sezone,to je cinjenica nakon odgledanih par utakmica u Evro Ligi....Nema tu mnogo filozofije.
(Simke, 21. oktobar 2023 08:32)

Kakvo vrhunsko nepoznavanje kosarke. Nema tu mnogo filozofije.

pernambucano

pre 2 godine

Ima i do trenera i do pojedinih igraca koji su van forme ili su u formi a ne dobijaju dobre role u napadu. Teodosic sinoc 1/7 trojke od toga 5 otvorenih suteva, uzas. Nejpir koji je tek u drugom poluvremenu pokazao koliko i sta moze i onda napravio onu gresku na ubacivanju lopte. Najludja stvar je da se ekipa uigrava na evroligaskim utakmicama i to je nedopustivo. Dva vrhunska pleja ti nemas organizovan napad. Deluje kao da je komunikacija trener - igraci jako losa i da tu neko tera svoju pricu. Partizan blagi favorit sledecu tekmu, mada i oni imaju svoje momente kada blistaju i kada sami sebe ukanaljuju. Bice to jedna jako haoticna utakmica i teska za gledanje, neke serije jednih pa drugih i tako u krug. Odlucice neka glupost.

titi

pre 2 godine

Veliki razlog poraza je trener. Ni dete ne bi pravilo onakve izmene i tražilo takve čelendze. O taktici u napadu da ne pričam. Dva vrhunska pleja ne mogu da naprave normalan napad. Nisu igrači krivi, nego taktika trenera.

Kali the greek

pre 2 godine

Dulo je naleteo kada je vukao Vildoza a onda i kampazzo

U martu se videlo da nema pojma
Kup je osvojio pomocnik dulo je isteran

Gostovanja albi bajernu zalgirisu virtusu milanu su sve bili corci i zbogom top8

Dula je spasio kraj el i 3-4 vezane rekreativne bez pritiska pobede

Ps. Ako se vec dovodio ovoliki fond igraca onda je prvo morao da se nadje trener

davor

pre 2 godine

Mislio sam da je ovaj dobar trener, ali lik je neviđena prevara. U gomili problema on je video samo kao grešku loš šut za 3. Bože sačuvaj...

bee

pre 2 godine

@ goks

Staviti u istu recenicu po bilo kom osnovu ovu prevaru i doktora Zeljka je greh. A to sto si ti uradio i uporedio ih poentiranjem da su obijica losi treneri e to je vec za gadjanje govnjivim motkama. Eto to si druze moj zasluzio!

Realan

pre 2 godine

Pa zasto onda na svakoj utakmici imate vise suteva za 3 nego za 2, ako ne ide? Ah, da, treba smisliti i neku akciju, a ti to ne umes

pkijg

pre 2 godine

Kazis Maskvitis je za Ivanovića i Želimira Obradovića, prof. dr. kada je košarka u pitanju. Redovni član SANU za ovu dvojicu tragikomičnih trenera. Ne zna se, ko je veća teagikomedija od trenera. Njihovi izgovori za poraze su ispod nivoa kritike, zapravo ispod svakog nivoa.
(Goks, 20. oktobar 2023 23:32)
koliko tebi treba pažnje i zagrljaja, ili je mala ćuna

Simke

pre 2 godine

Ekipa Zvezde je mnogo igracki losija nego prosle sezone,to je cinjenica nakon odgledanih par utakmica u Evro Ligi....Nema tu mnogo filozofije.

PRSKAJ POLIVAJ !!!

pre 2 godine

Kazis Maskvitis je za Ivanovića i Želimira Obradovića, prof. dr. kada je košarka u pitanju. Redovni član SANU za ovu dvojicu tragikomičnih trenera. Ne zna se, ko je veća teagikomedija od trenera. Njihovi izgovori za poraze su ispod nivoa kritike, zapravo ispod svakog nivoa.
(Goks, 20. oktobar 2023 23:32)

Sa kim ti decko uporedjujes Obradovica. Sto se blamiras i lupetas ovde konstantno.

Leba ne traži

pre 2 godine

niko ne kometariše da je Zvezda dobila 2 o 4 četvrine i jedna bila nerešena. hnači prva četvrtina. Mnogo je uticalo putovanje do Bolonje, što se i dalo videti po energiji. Inače jedan od glavnih krivaca je igra Hange u odbrani primljeno preko njega i lenje odbrane 12 poena, u kojima je kasnio(falio fokus), barem pola da je odbranio rezultat bi bio tesniji. Ne branim Ivanovića ali za ovu utakmicu je ponanmanje on kriv. Zvezdi fali jaka 4-ka koju je trebao da popuni Bjelica, ali od toga ništa. Mene raduje drugo poluvreme i vidim da to može biti ključ protiv partizana.
I kada vetra ne bude...

PRSKAJ POLIVAJ !!!

pre 2 godine

Momci, veceras igramo nasu igru, svi trcite van 6,75 i onaj ko je sam neka dobije loptu i sutne trojku. Cetrdesetak da sutnete i Bog da nas vidi. Ulaz i asistencije to nikako. Bezveze je.

DM

pre 2 godine

Pa zar mislite da je lako zameniti trenera u ovom trenutku kad je pocetak sezone on je napravio ovu ekipu sad da dodje do promene jos gore bi bilo jedino neko ima bas jako da dodje da od starta ima autoritet i uspe nesto ali ta velika imena radonjic ne radi vec godinu dana a i malo glupo ode covek iz zvezde na godinu dana pa ga vratite on ko da nije sposoban nista sem zvezde mada ni sa zvezdom nije sijao al aba ligu je barem osvajao.

Gazda

pre 2 godine

Pre tri dana su ubacili 76 poe a i izgovor za poraz je bila losa odbrana. Veceras 79 poena uz izgovor da sut za 3 nije valjao. Imam utisak da covek izjavi prvo sto mu padne na pamet jer ne vidim nikakvu logiku. Cisto da kaze nesto jer mora.

Žera

pre 2 godine

Tako malo je potrebno kod nas da od nebesa dodjes do dna.
Ne navijam za Zvezdu i ne simpatisem dotičnog ali ne tako davno, govorili ste :”da je Duško bio od početka sezone bili bismo u top 8 sigurno”!
Sada, posle samo četiri kola ne valja ništa i ne zna ništa. Čak i za jednog Željka kog uvazava cela Evropa pojedinci sebi daju za pravo da ga omaložavaju i proglašavaju nestručnim. Nonsens!

trokorak

pre 2 godine

Deluje da ova zvezda nema ni glavu ni rep.Ispod koša većinu minuta igraju Mitrović i Bolomboj dok Tobi koji je doveden da bude startni centar sedi na klupi.Teo i Sabaz nisu konstantni u napadu dok Hanga za sad igra samo odbranu.Cini mi se da je ovo tanko za top 8 ali vreme ce pokazati.
(baskonia, 20. oktobar 2023 23:25)

gresis oko repa, imaju jedan i to poveliki

Realno

pre 2 godine

ovo nije sa presa, vec onaj blicz kada te uhvae pored terena.

imamo bi svasta da kaze ivanovic, kada bi mogao/smeo to da iznese.

a vec neko vreme se pisu naruceni tekstovi samo o njegovoj krivici, dok je realno odgovornost u tezistu trougla igraci - trener - uprava.

mojnemenito

pre 2 godine

Proslo kolo falilo energije, sad falio sut za tri, protiv Partizana ce faliti borbenosti. Posle moze jos nesto da se smisli, pa opet u krug, sto dmisljati nesto novo. Vrti istu pricu, svakako je sve laz i mi to dobro znamo! Zvezdi treba rez, ostar, hirurski, inace ce ovako da bude godinama dok neko ne digne ruke od Zvezde a tad ce biti kraj bojim se. Mora da se vidi kako dalje a ne ovako bez plana , sve isto svake sezone, kao u filmu "Groundhog day". I u filmu je morao glavni lik da ucini nesto da se ne bi ponavljao isti dan. Pa bolje i sve rasprodati, divesti dase mlade igrace i krenuti uspocetka. Muka mi je od ovih "velikih pojacanja" svaje godine i trenera koje niko nece.

Вук

pre 2 godine

Селектирао си екипу, појачања су ти доведена још пре три четири месеци пре почетка Светског првенства и још нису уиграни. Делујете као раштимани оркестар. Никад горе екипа није изгледала. Радоњића вратити да утегне екипу.

Pedja J7

pre 2 godine

Totalni remont ekipe urađen.
Ovo više nije tim.

Kao nekih sezona Makabi kad natrpa svašta, skup razbojnika...
Tako delujemo.

Nije do trenera.....ovako se ne radi.

emontije

pre 2 godine

razlog poraza je selekcija igraca, nijedan kos posle time outa, divljanje igraca kojima ne smes nista da kazes (teo, nejpir), ubijanje igraca u pojam (jago, simonovic, tobi pa i kuzmic), forsiranje davidovca cija forma trenutno nije ni za fmp itd. ovo nista ne valja kada je trenerski posao u pitanju, da ne pominjem faul koji si trazio na kraju ili onaj suludi celendz...tiha jeza. molim te odlazi.

Miki ciganin

pre 2 godine

Razlog svih naših poraza si ti, tvoj apsolutni nedostatak osećaja za tajming i odabir igrača tokom utakmice, tvoje uništenje samopouzdanja svih igrača, šut od toga zavisi sto posto, a atmosfera u ekipi je katastrofa,od igrača koji su poput Tobija i Jaga nosili igru dve ozbiljne reprezentacije Slovenije i Brazila si napravio neupotrebljive igrače ni za 5 minuta, da zaključim, odavno ti nije mesto u Zvezdi, sve što si znao, pokazao si lani, a to je golo ništa, dakle budi bar toliko džentlmen i idi sam, ali s obzirom da nijednom nisi preuzeo odgovornost na sebe posle poraza, sumnjam u to, moraćeš biti najure, nadam se još u avionu za Beograd

baskonia

pre 2 godine

Deluje da ova zvezda nema ni glavu ni rep.Ispod koša većinu minuta igraju Mitrović i Bolomboj dok Tobi koji je doveden da bude startni centar sedi na klupi.Teo i Sabaz nisu konstantni u napadu dok Hanga za sad igra samo odbranu.Cini mi se da je ovo tanko za top 8 ali vreme ce pokazati.

veliki strumf

pre 2 godine

Каква срамна изјава! Ако је ово изјава кошаркашког тренера са искуством од 25 година - онда свако може да буде тренер! Овакву глупост може да одвали само тотална незналица! Ми немамо игру, проток, унутрашњу игру, измене су му углавном погрешне, кад играчу крене он га вади из игре, поставља погрешне чуваре на играче, тајм аут увек прекасно тражи, ниједан челенџ погодио није и увек га тражи у погрешном тајмингу… Очајно је завршио прошлу сезону, очајно почео ову - ма нећу више да га гледам у Звезди!

Живчани лик

pre 2 godine

А да уместо шута за 3 вежбате неку акцију? Питај Радоњу за неки савет, јер је и он у тиму имао Кузмића, Митровића, Лазића па је знао и акцију да смисли и да има одбрану.

vukan

pre 2 godine

Veliki sam zvezdas ali samo kad pogledam ovom coveku facu, pa izgubim zelju da gkedam utakmicu, retko antipatican lik...Dugo sam igrao kosarku, verovatno je dobar trener ali ja mislim da on ne ume da udje igracu u glavu, da ga motivise ili bilo sta... U danasnjoj kosarci je jako bitno da imate dominantnu cetvorku, to davidovac, simonovic ( decko neka je ziv i zdrav ali jednoatavno je los kosarkas) niko u zvezdi nije..

wyc

pre 2 godine

Meni je ovo analiza na nivou osnovne skole iskreno, daj da vidimo gde je bio najslabiji procenat i to je to - imamo krivca. Nista o taktici koja je dovela do tolikog silovanja trojki, nista o izboru igraca, o pozicijama koje su dovele do svega ovoga, nista, samo eto da smo ubacili jos koju trojku dobili bi. Ovo sve poprima obrise ciste sprdnje.

Ivan V.

pre 2 godine

Cekaj cekaj aloo bre!Jel Neda namestio ruku??Rekao je prosle sezone,citiram : " Sut ce doci.Sad sam na nekih 40% suta.Zamislite kad na ovu moju igru dodam i taj sut.Pa to ce biti pakao za druge"! Jel pakao stigao ili??Jel da racunam ova 3 poena u taj pakao ilii??

Goks

pre 2 godine

Kazis Maskvitis je za Ivanovića i Želimira Obradovića, prof. dr. kada je košarka u pitanju. Redovni član SANU za ovu dvojicu tragikomičnih trenera. Ne zna se, ko je veća teagikomedija od trenera. Njihovi izgovori za poraze su ispod nivoa kritike, zapravo ispod svakog nivoa.

Muhamed xhemaili

pre 2 godine

Razlog poraza je ..trener i loš kvalitet igrača....izgubičete više od 75% utakmice..a pre da počne evro liga vi ste sami sebe proglasili šanpioni..u stvari ste gubitnici

Pametnome Dovoljno

pre 2 godine

Majstore,nije samo sut za tri...nego nista ne funkcionise u igri Zvezde ove godine.Sve vise mi se cini da si jedini krivac iskljucivo ti.Da nije bilo raspalog Asvela sad bi smo bili na 0:4

mat

pre 2 godine

Duško je ironičan, rekao je da su se igrači borili, da je zadovoljan i srećan igrom. Jasno je da problem postoji i da su mu dani na klupi odbrojani

wyc

pre 2 godine

Meni je ovo analiza na nivou osnovne skole iskreno, daj da vidimo gde je bio najslabiji procenat i to je to - imamo krivca. Nista o taktici koja je dovela do tolikog silovanja trojki, nista o izboru igraca, o pozicijama koje su dovele do svega ovoga, nista, samo eto da smo ubacili jos koju trojku dobili bi. Ovo sve poprima obrise ciste sprdnje.

Miki ciganin

pre 2 godine

Razlog svih naših poraza si ti, tvoj apsolutni nedostatak osećaja za tajming i odabir igrača tokom utakmice, tvoje uništenje samopouzdanja svih igrača, šut od toga zavisi sto posto, a atmosfera u ekipi je katastrofa,od igrača koji su poput Tobija i Jaga nosili igru dve ozbiljne reprezentacije Slovenije i Brazila si napravio neupotrebljive igrače ni za 5 minuta, da zaključim, odavno ti nije mesto u Zvezdi, sve što si znao, pokazao si lani, a to je golo ništa, dakle budi bar toliko džentlmen i idi sam, ali s obzirom da nijednom nisi preuzeo odgovornost na sebe posle poraza, sumnjam u to, moraćeš biti najure, nadam se još u avionu za Beograd

Pametnome Dovoljno

pre 2 godine

Majstore,nije samo sut za tri...nego nista ne funkcionise u igri Zvezde ove godine.Sve vise mi se cini da si jedini krivac iskljucivo ti.Da nije bilo raspalog Asvela sad bi smo bili na 0:4

veliki strumf

pre 2 godine

Каква срамна изјава! Ако је ово изјава кошаркашког тренера са искуством од 25 година - онда свако може да буде тренер! Овакву глупост може да одвали само тотална незналица! Ми немамо игру, проток, унутрашњу игру, измене су му углавном погрешне, кад играчу крене он га вади из игре, поставља погрешне чуваре на играче, тајм аут увек прекасно тражи, ниједан челенџ погодио није и увек га тражи у погрешном тајмингу… Очајно је завршио прошлу сезону, очајно почео ову - ма нећу више да га гледам у Звезди!

emontije

pre 2 godine

razlog poraza je selekcija igraca, nijedan kos posle time outa, divljanje igraca kojima ne smes nista da kazes (teo, nejpir), ubijanje igraca u pojam (jago, simonovic, tobi pa i kuzmic), forsiranje davidovca cija forma trenutno nije ni za fmp itd. ovo nista ne valja kada je trenerski posao u pitanju, da ne pominjem faul koji si trazio na kraju ili onaj suludi celendz...tiha jeza. molim te odlazi.

Живчани лик

pre 2 godine

А да уместо шута за 3 вежбате неку акцију? Питај Радоњу за неки савет, јер је и он у тиму имао Кузмића, Митровића, Лазића па је знао и акцију да смисли и да има одбрану.

Pedja J7

pre 2 godine

Totalni remont ekipe urađen.
Ovo više nije tim.

Kao nekih sezona Makabi kad natrpa svašta, skup razbojnika...
Tako delujemo.

Nije do trenera.....ovako se ne radi.

vukan

pre 2 godine

Veliki sam zvezdas ali samo kad pogledam ovom coveku facu, pa izgubim zelju da gkedam utakmicu, retko antipatican lik...Dugo sam igrao kosarku, verovatno je dobar trener ali ja mislim da on ne ume da udje igracu u glavu, da ga motivise ili bilo sta... U danasnjoj kosarci je jako bitno da imate dominantnu cetvorku, to davidovac, simonovic ( decko neka je ziv i zdrav ali jednoatavno je los kosarkas) niko u zvezdi nije..

mat

pre 2 godine

Duško je ironičan, rekao je da su se igrači borili, da je zadovoljan i srećan igrom. Jasno je da problem postoji i da su mu dani na klupi odbrojani

baskonia

pre 2 godine

Deluje da ova zvezda nema ni glavu ni rep.Ispod koša većinu minuta igraju Mitrović i Bolomboj dok Tobi koji je doveden da bude startni centar sedi na klupi.Teo i Sabaz nisu konstantni u napadu dok Hanga za sad igra samo odbranu.Cini mi se da je ovo tanko za top 8 ali vreme ce pokazati.

Muhamed xhemaili

pre 2 godine

Razlog poraza je ..trener i loš kvalitet igrača....izgubičete više od 75% utakmice..a pre da počne evro liga vi ste sami sebe proglasili šanpioni..u stvari ste gubitnici

Ivan V.

pre 2 godine

Cekaj cekaj aloo bre!Jel Neda namestio ruku??Rekao je prosle sezone,citiram : " Sut ce doci.Sad sam na nekih 40% suta.Zamislite kad na ovu moju igru dodam i taj sut.Pa to ce biti pakao za druge"! Jel pakao stigao ili??Jel da racunam ova 3 poena u taj pakao ilii??

pkijg

pre 2 godine

Kazis Maskvitis je za Ivanovića i Želimira Obradovića, prof. dr. kada je košarka u pitanju. Redovni član SANU za ovu dvojicu tragikomičnih trenera. Ne zna se, ko je veća teagikomedija od trenera. Njihovi izgovori za poraze su ispod nivoa kritike, zapravo ispod svakog nivoa.
(Goks, 20. oktobar 2023 23:32)
koliko tebi treba pažnje i zagrljaja, ili je mala ćuna

PRSKAJ POLIVAJ !!!

pre 2 godine

Kazis Maskvitis je za Ivanovića i Želimira Obradovića, prof. dr. kada je košarka u pitanju. Redovni član SANU za ovu dvojicu tragikomičnih trenera. Ne zna se, ko je veća teagikomedija od trenera. Njihovi izgovori za poraze su ispod nivoa kritike, zapravo ispod svakog nivoa.
(Goks, 20. oktobar 2023 23:32)

Sa kim ti decko uporedjujes Obradovica. Sto se blamiras i lupetas ovde konstantno.

Goks

pre 2 godine

Kazis Maskvitis je za Ivanovića i Želimira Obradovića, prof. dr. kada je košarka u pitanju. Redovni član SANU za ovu dvojicu tragikomičnih trenera. Ne zna se, ko je veća teagikomedija od trenera. Njihovi izgovori za poraze su ispod nivoa kritike, zapravo ispod svakog nivoa.

Realan

pre 2 godine

Pa zasto onda na svakoj utakmici imate vise suteva za 3 nego za 2, ako ne ide? Ah, da, treba smisliti i neku akciju, a ti to ne umes

Žera

pre 2 godine

Tako malo je potrebno kod nas da od nebesa dodjes do dna.
Ne navijam za Zvezdu i ne simpatisem dotičnog ali ne tako davno, govorili ste :”da je Duško bio od početka sezone bili bismo u top 8 sigurno”!
Sada, posle samo četiri kola ne valja ništa i ne zna ništa. Čak i za jednog Željka kog uvazava cela Evropa pojedinci sebi daju za pravo da ga omaložavaju i proglašavaju nestručnim. Nonsens!

davor

pre 2 godine

Mislio sam da je ovaj dobar trener, ali lik je neviđena prevara. U gomili problema on je video samo kao grešku loš šut za 3. Bože sačuvaj...

Realno

pre 2 godine

ovo nije sa presa, vec onaj blicz kada te uhvae pored terena.

imamo bi svasta da kaze ivanovic, kada bi mogao/smeo to da iznese.

a vec neko vreme se pisu naruceni tekstovi samo o njegovoj krivici, dok je realno odgovornost u tezistu trougla igraci - trener - uprava.

trokorak

pre 2 godine

Deluje da ova zvezda nema ni glavu ni rep.Ispod koša većinu minuta igraju Mitrović i Bolomboj dok Tobi koji je doveden da bude startni centar sedi na klupi.Teo i Sabaz nisu konstantni u napadu dok Hanga za sad igra samo odbranu.Cini mi se da je ovo tanko za top 8 ali vreme ce pokazati.
(baskonia, 20. oktobar 2023 23:25)

gresis oko repa, imaju jedan i to poveliki

PRSKAJ POLIVAJ !!!

pre 2 godine

Momci, veceras igramo nasu igru, svi trcite van 6,75 i onaj ko je sam neka dobije loptu i sutne trojku. Cetrdesetak da sutnete i Bog da nas vidi. Ulaz i asistencije to nikako. Bezveze je.

bee

pre 2 godine

@ goks

Staviti u istu recenicu po bilo kom osnovu ovu prevaru i doktora Zeljka je greh. A to sto si ti uradio i uporedio ih poentiranjem da su obijica losi treneri e to je vec za gadjanje govnjivim motkama. Eto to si druze moj zasluzio!

Вук

pre 2 godine

Селектирао си екипу, појачања су ти доведена још пре три четири месеци пре почетка Светског првенства и још нису уиграни. Делујете као раштимани оркестар. Никад горе екипа није изгледала. Радоњића вратити да утегне екипу.

DM

pre 2 godine

Pa zar mislite da je lako zameniti trenera u ovom trenutku kad je pocetak sezone on je napravio ovu ekipu sad da dodje do promene jos gore bi bilo jedino neko ima bas jako da dodje da od starta ima autoritet i uspe nesto ali ta velika imena radonjic ne radi vec godinu dana a i malo glupo ode covek iz zvezde na godinu dana pa ga vratite on ko da nije sposoban nista sem zvezde mada ni sa zvezdom nije sijao al aba ligu je barem osvajao.

Simke

pre 2 godine

Ekipa Zvezde je mnogo igracki losija nego prosle sezone,to je cinjenica nakon odgledanih par utakmica u Evro Ligi....Nema tu mnogo filozofije.

Gazda

pre 2 godine

Pre tri dana su ubacili 76 poe a i izgovor za poraz je bila losa odbrana. Veceras 79 poena uz izgovor da sut za 3 nije valjao. Imam utisak da covek izjavi prvo sto mu padne na pamet jer ne vidim nikakvu logiku. Cisto da kaze nesto jer mora.

mojnemenito

pre 2 godine

Proslo kolo falilo energije, sad falio sut za tri, protiv Partizana ce faliti borbenosti. Posle moze jos nesto da se smisli, pa opet u krug, sto dmisljati nesto novo. Vrti istu pricu, svakako je sve laz i mi to dobro znamo! Zvezdi treba rez, ostar, hirurski, inace ce ovako da bude godinama dok neko ne digne ruke od Zvezde a tad ce biti kraj bojim se. Mora da se vidi kako dalje a ne ovako bez plana , sve isto svake sezone, kao u filmu "Groundhog day". I u filmu je morao glavni lik da ucini nesto da se ne bi ponavljao isti dan. Pa bolje i sve rasprodati, divesti dase mlade igrace i krenuti uspocetka. Muka mi je od ovih "velikih pojacanja" svaje godine i trenera koje niko nece.

Leba ne traži

pre 2 godine

niko ne kometariše da je Zvezda dobila 2 o 4 četvrine i jedna bila nerešena. hnači prva četvrtina. Mnogo je uticalo putovanje do Bolonje, što se i dalo videti po energiji. Inače jedan od glavnih krivaca je igra Hange u odbrani primljeno preko njega i lenje odbrane 12 poena, u kojima je kasnio(falio fokus), barem pola da je odbranio rezultat bi bio tesniji. Ne branim Ivanovića ali za ovu utakmicu je ponanmanje on kriv. Zvezdi fali jaka 4-ka koju je trebao da popuni Bjelica, ali od toga ništa. Mene raduje drugo poluvreme i vidim da to može biti ključ protiv partizana.
I kada vetra ne bude...

pernambucano

pre 2 godine

Ima i do trenera i do pojedinih igraca koji su van forme ili su u formi a ne dobijaju dobre role u napadu. Teodosic sinoc 1/7 trojke od toga 5 otvorenih suteva, uzas. Nejpir koji je tek u drugom poluvremenu pokazao koliko i sta moze i onda napravio onu gresku na ubacivanju lopte. Najludja stvar je da se ekipa uigrava na evroligaskim utakmicama i to je nedopustivo. Dva vrhunska pleja ti nemas organizovan napad. Deluje kao da je komunikacija trener - igraci jako losa i da tu neko tera svoju pricu. Partizan blagi favorit sledecu tekmu, mada i oni imaju svoje momente kada blistaju i kada sami sebe ukanaljuju. Bice to jedna jako haoticna utakmica i teska za gledanje, neke serije jednih pa drugih i tako u krug. Odlucice neka glupost.

Kali the greek

pre 2 godine

Dulo je naleteo kada je vukao Vildoza a onda i kampazzo

U martu se videlo da nema pojma
Kup je osvojio pomocnik dulo je isteran

Gostovanja albi bajernu zalgirisu virtusu milanu su sve bili corci i zbogom top8

Dula je spasio kraj el i 3-4 vezane rekreativne bez pritiska pobede

Ps. Ako se vec dovodio ovoliki fond igraca onda je prvo morao da se nadje trener

titi

pre 2 godine

Veliki razlog poraza je trener. Ni dete ne bi pravilo onakve izmene i tražilo takve čelendze. O taktici u napadu da ne pričam. Dva vrhunska pleja ne mogu da naprave normalan napad. Nisu igrači krivi, nego taktika trenera.

Sremac

pre 2 godine

Ekipa Zvezde je mnogo igracki losija nego prosle sezone,to je cinjenica nakon odgledanih par utakmica u Evro Ligi....Nema tu mnogo filozofije.
(Simke, 21. oktobar 2023 08:32)

Kakvo vrhunsko nepoznavanje kosarke. Nema tu mnogo filozofije.

Tomsy

pre 2 godine

Ima i do trenera i do pojedinih igraca koji su van forme ili su u formi a ne dobijaju dobre role u napadu. Teodosic sinoc 1/7 trojke od toga 5 otvorenih suteva, uzas. Nejpir koji je tek u drugom poluvremenu pokazao koliko i sta moze i onda napravio onu gresku na ubacivanju lopte. Najludja stvar je da se ekipa uigrava na evroligaskim utakmicama i to je nedopustivo. Dva vrhunska pleja ti nemas organizovan napad. Deluje kao da je komunikacija trener - igraci jako losa i da tu neko tera svoju pricu. Partizan blagi favorit sledecu tekmu, mada i oni imaju svoje momente kada blistaju i kada sami sebe ukanaljuju. Bice to jedna jako haoticna utakmica i teska za gledanje, neke serije jednih pa drugih i tako u krug. Odlucice neka glupost.
(pernambucano, 21. oktobar 2023 12:21)

Nema tu kakva glupost da odluci, vice minimum 15 razlike za Partizan.

Sremac

pre 2 godine

Ekipa Zvezde je mnogo igracki losija nego prosle sezone,to je cinjenica nakon odgledanih par utakmica u Evro Ligi....Nema tu mnogo filozofije.
(Simke, 21. oktobar 2023 08:32)

Kakvo vrhunsko nepoznavanje kosarke. Nema tu mnogo filozofije.

Goks

pre 2 godine

Kazis Maskvitis je za Ivanovića i Želimira Obradovića, prof. dr. kada je košarka u pitanju. Redovni član SANU za ovu dvojicu tragikomičnih trenera. Ne zna se, ko je veća teagikomedija od trenera. Njihovi izgovori za poraze su ispod nivoa kritike, zapravo ispod svakog nivoa.

Muhamed xhemaili

pre 2 godine

Razlog poraza je ..trener i loš kvalitet igrača....izgubičete više od 75% utakmice..a pre da počne evro liga vi ste sami sebe proglasili šanpioni..u stvari ste gubitnici

Ivan V.

pre 2 godine

Cekaj cekaj aloo bre!Jel Neda namestio ruku??Rekao je prosle sezone,citiram : " Sut ce doci.Sad sam na nekih 40% suta.Zamislite kad na ovu moju igru dodam i taj sut.Pa to ce biti pakao za druge"! Jel pakao stigao ili??Jel da racunam ova 3 poena u taj pakao ilii??

Leba ne traži

pre 2 godine

niko ne kometariše da je Zvezda dobila 2 o 4 četvrine i jedna bila nerešena. hnači prva četvrtina. Mnogo je uticalo putovanje do Bolonje, što se i dalo videti po energiji. Inače jedan od glavnih krivaca je igra Hange u odbrani primljeno preko njega i lenje odbrane 12 poena, u kojima je kasnio(falio fokus), barem pola da je odbranio rezultat bi bio tesniji. Ne branim Ivanovića ali za ovu utakmicu je ponanmanje on kriv. Zvezdi fali jaka 4-ka koju je trebao da popuni Bjelica, ali od toga ništa. Mene raduje drugo poluvreme i vidim da to može biti ključ protiv partizana.
I kada vetra ne bude...

Miki ciganin

pre 2 godine

Razlog svih naših poraza si ti, tvoj apsolutni nedostatak osećaja za tajming i odabir igrača tokom utakmice, tvoje uništenje samopouzdanja svih igrača, šut od toga zavisi sto posto, a atmosfera u ekipi je katastrofa,od igrača koji su poput Tobija i Jaga nosili igru dve ozbiljne reprezentacije Slovenije i Brazila si napravio neupotrebljive igrače ni za 5 minuta, da zaključim, odavno ti nije mesto u Zvezdi, sve što si znao, pokazao si lani, a to je golo ništa, dakle budi bar toliko džentlmen i idi sam, ali s obzirom da nijednom nisi preuzeo odgovornost na sebe posle poraza, sumnjam u to, moraćeš biti najure, nadam se još u avionu za Beograd

Живчани лик

pre 2 godine

А да уместо шута за 3 вежбате неку акцију? Питај Радоњу за неки савет, јер је и он у тиму имао Кузмића, Митровића, Лазића па је знао и акцију да смисли и да има одбрану.

Simke

pre 2 godine

Ekipa Zvezde je mnogo igracki losija nego prosle sezone,to je cinjenica nakon odgledanih par utakmica u Evro Ligi....Nema tu mnogo filozofije.

bee

pre 2 godine

@ goks

Staviti u istu recenicu po bilo kom osnovu ovu prevaru i doktora Zeljka je greh. A to sto si ti uradio i uporedio ih poentiranjem da su obijica losi treneri e to je vec za gadjanje govnjivim motkama. Eto to si druze moj zasluzio!

Kali the greek

pre 2 godine

Dulo je naleteo kada je vukao Vildoza a onda i kampazzo

U martu se videlo da nema pojma
Kup je osvojio pomocnik dulo je isteran

Gostovanja albi bajernu zalgirisu virtusu milanu su sve bili corci i zbogom top8

Dula je spasio kraj el i 3-4 vezane rekreativne bez pritiska pobede

Ps. Ako se vec dovodio ovoliki fond igraca onda je prvo morao da se nadje trener

pkijg

pre 2 godine

Kazis Maskvitis je za Ivanovića i Želimira Obradovića, prof. dr. kada je košarka u pitanju. Redovni član SANU za ovu dvojicu tragikomičnih trenera. Ne zna se, ko je veća teagikomedija od trenera. Njihovi izgovori za poraze su ispod nivoa kritike, zapravo ispod svakog nivoa.
(Goks, 20. oktobar 2023 23:32)
koliko tebi treba pažnje i zagrljaja, ili je mala ćuna

wyc

pre 2 godine

Meni je ovo analiza na nivou osnovne skole iskreno, daj da vidimo gde je bio najslabiji procenat i to je to - imamo krivca. Nista o taktici koja je dovela do tolikog silovanja trojki, nista o izboru igraca, o pozicijama koje su dovele do svega ovoga, nista, samo eto da smo ubacili jos koju trojku dobili bi. Ovo sve poprima obrise ciste sprdnje.

veliki strumf

pre 2 godine

Каква срамна изјава! Ако је ово изјава кошаркашког тренера са искуством од 25 година - онда свако може да буде тренер! Овакву глупост може да одвали само тотална незналица! Ми немамо игру, проток, унутрашњу игру, измене су му углавном погрешне, кад играчу крене он га вади из игре, поставља погрешне чуваре на играче, тајм аут увек прекасно тражи, ниједан челенџ погодио није и увек га тражи у погрешном тајмингу… Очајно је завршио прошлу сезону, очајно почео ову - ма нећу више да га гледам у Звезди!

vukan

pre 2 godine

Veliki sam zvezdas ali samo kad pogledam ovom coveku facu, pa izgubim zelju da gkedam utakmicu, retko antipatican lik...Dugo sam igrao kosarku, verovatno je dobar trener ali ja mislim da on ne ume da udje igracu u glavu, da ga motivise ili bilo sta... U danasnjoj kosarci je jako bitno da imate dominantnu cetvorku, to davidovac, simonovic ( decko neka je ziv i zdrav ali jednoatavno je los kosarkas) niko u zvezdi nije..

emontije

pre 2 godine

razlog poraza je selekcija igraca, nijedan kos posle time outa, divljanje igraca kojima ne smes nista da kazes (teo, nejpir), ubijanje igraca u pojam (jago, simonovic, tobi pa i kuzmic), forsiranje davidovca cija forma trenutno nije ni za fmp itd. ovo nista ne valja kada je trenerski posao u pitanju, da ne pominjem faul koji si trazio na kraju ili onaj suludi celendz...tiha jeza. molim te odlazi.

Pametnome Dovoljno

pre 2 godine

Majstore,nije samo sut za tri...nego nista ne funkcionise u igri Zvezde ove godine.Sve vise mi se cini da si jedini krivac iskljucivo ti.Da nije bilo raspalog Asvela sad bi smo bili na 0:4

PRSKAJ POLIVAJ !!!

pre 2 godine

Kazis Maskvitis je za Ivanovića i Želimira Obradovića, prof. dr. kada je košarka u pitanju. Redovni član SANU za ovu dvojicu tragikomičnih trenera. Ne zna se, ko je veća teagikomedija od trenera. Njihovi izgovori za poraze su ispod nivoa kritike, zapravo ispod svakog nivoa.
(Goks, 20. oktobar 2023 23:32)

Sa kim ti decko uporedjujes Obradovica. Sto se blamiras i lupetas ovde konstantno.

mat

pre 2 godine

Duško je ironičan, rekao je da su se igrači borili, da je zadovoljan i srećan igrom. Jasno je da problem postoji i da su mu dani na klupi odbrojani

baskonia

pre 2 godine

Deluje da ova zvezda nema ni glavu ni rep.Ispod koša većinu minuta igraju Mitrović i Bolomboj dok Tobi koji je doveden da bude startni centar sedi na klupi.Teo i Sabaz nisu konstantni u napadu dok Hanga za sad igra samo odbranu.Cini mi se da je ovo tanko za top 8 ali vreme ce pokazati.

Вук

pre 2 godine

Селектирао си екипу, појачања су ти доведена још пре три четири месеци пре почетка Светског првенства и још нису уиграни. Делујете као раштимани оркестар. Никад горе екипа није изгледала. Радоњића вратити да утегне екипу.

mojnemenito

pre 2 godine

Proslo kolo falilo energije, sad falio sut za tri, protiv Partizana ce faliti borbenosti. Posle moze jos nesto da se smisli, pa opet u krug, sto dmisljati nesto novo. Vrti istu pricu, svakako je sve laz i mi to dobro znamo! Zvezdi treba rez, ostar, hirurski, inace ce ovako da bude godinama dok neko ne digne ruke od Zvezde a tad ce biti kraj bojim se. Mora da se vidi kako dalje a ne ovako bez plana , sve isto svake sezone, kao u filmu "Groundhog day". I u filmu je morao glavni lik da ucini nesto da se ne bi ponavljao isti dan. Pa bolje i sve rasprodati, divesti dase mlade igrace i krenuti uspocetka. Muka mi je od ovih "velikih pojacanja" svaje godine i trenera koje niko nece.

Gazda

pre 2 godine

Pre tri dana su ubacili 76 poe a i izgovor za poraz je bila losa odbrana. Veceras 79 poena uz izgovor da sut za 3 nije valjao. Imam utisak da covek izjavi prvo sto mu padne na pamet jer ne vidim nikakvu logiku. Cisto da kaze nesto jer mora.

Tomsy

pre 2 godine

Ima i do trenera i do pojedinih igraca koji su van forme ili su u formi a ne dobijaju dobre role u napadu. Teodosic sinoc 1/7 trojke od toga 5 otvorenih suteva, uzas. Nejpir koji je tek u drugom poluvremenu pokazao koliko i sta moze i onda napravio onu gresku na ubacivanju lopte. Najludja stvar je da se ekipa uigrava na evroligaskim utakmicama i to je nedopustivo. Dva vrhunska pleja ti nemas organizovan napad. Deluje kao da je komunikacija trener - igraci jako losa i da tu neko tera svoju pricu. Partizan blagi favorit sledecu tekmu, mada i oni imaju svoje momente kada blistaju i kada sami sebe ukanaljuju. Bice to jedna jako haoticna utakmica i teska za gledanje, neke serije jednih pa drugih i tako u krug. Odlucice neka glupost.
(pernambucano, 21. oktobar 2023 12:21)

Nema tu kakva glupost da odluci, vice minimum 15 razlike za Partizan.

Pedja J7

pre 2 godine

Totalni remont ekipe urađen.
Ovo više nije tim.

Kao nekih sezona Makabi kad natrpa svašta, skup razbojnika...
Tako delujemo.

Nije do trenera.....ovako se ne radi.

DM

pre 2 godine

Pa zar mislite da je lako zameniti trenera u ovom trenutku kad je pocetak sezone on je napravio ovu ekipu sad da dodje do promene jos gore bi bilo jedino neko ima bas jako da dodje da od starta ima autoritet i uspe nesto ali ta velika imena radonjic ne radi vec godinu dana a i malo glupo ode covek iz zvezde na godinu dana pa ga vratite on ko da nije sposoban nista sem zvezde mada ni sa zvezdom nije sijao al aba ligu je barem osvajao.

davor

pre 2 godine

Mislio sam da je ovaj dobar trener, ali lik je neviđena prevara. U gomili problema on je video samo kao grešku loš šut za 3. Bože sačuvaj...

trokorak

pre 2 godine

Deluje da ova zvezda nema ni glavu ni rep.Ispod koša većinu minuta igraju Mitrović i Bolomboj dok Tobi koji je doveden da bude startni centar sedi na klupi.Teo i Sabaz nisu konstantni u napadu dok Hanga za sad igra samo odbranu.Cini mi se da je ovo tanko za top 8 ali vreme ce pokazati.
(baskonia, 20. oktobar 2023 23:25)

gresis oko repa, imaju jedan i to poveliki

Žera

pre 2 godine

Tako malo je potrebno kod nas da od nebesa dodjes do dna.
Ne navijam za Zvezdu i ne simpatisem dotičnog ali ne tako davno, govorili ste :”da je Duško bio od početka sezone bili bismo u top 8 sigurno”!
Sada, posle samo četiri kola ne valja ništa i ne zna ništa. Čak i za jednog Željka kog uvazava cela Evropa pojedinci sebi daju za pravo da ga omaložavaju i proglašavaju nestručnim. Nonsens!

PRSKAJ POLIVAJ !!!

pre 2 godine

Momci, veceras igramo nasu igru, svi trcite van 6,75 i onaj ko je sam neka dobije loptu i sutne trojku. Cetrdesetak da sutnete i Bog da nas vidi. Ulaz i asistencije to nikako. Bezveze je.

Realan

pre 2 godine

Pa zasto onda na svakoj utakmici imate vise suteva za 3 nego za 2, ako ne ide? Ah, da, treba smisliti i neku akciju, a ti to ne umes

titi

pre 2 godine

Veliki razlog poraza je trener. Ni dete ne bi pravilo onakve izmene i tražilo takve čelendze. O taktici u napadu da ne pričam. Dva vrhunska pleja ne mogu da naprave normalan napad. Nisu igrači krivi, nego taktika trenera.

Sremac

pre 2 godine

Ekipa Zvezde je mnogo igracki losija nego prosle sezone,to je cinjenica nakon odgledanih par utakmica u Evro Ligi....Nema tu mnogo filozofije.
(Simke, 21. oktobar 2023 08:32)

Kakvo vrhunsko nepoznavanje kosarke. Nema tu mnogo filozofije.

Sremac

pre 2 godine

Ekipa Zvezde je mnogo igracki losija nego prosle sezone,to je cinjenica nakon odgledanih par utakmica u Evro Ligi....Nema tu mnogo filozofije.
(Simke, 21. oktobar 2023 08:32)

Kakvo vrhunsko nepoznavanje kosarke. Nema tu mnogo filozofije.

Realno

pre 2 godine

ovo nije sa presa, vec onaj blicz kada te uhvae pored terena.

imamo bi svasta da kaze ivanovic, kada bi mogao/smeo to da iznese.

a vec neko vreme se pisu naruceni tekstovi samo o njegovoj krivici, dok je realno odgovornost u tezistu trougla igraci - trener - uprava.

pernambucano

pre 2 godine

Ima i do trenera i do pojedinih igraca koji su van forme ili su u formi a ne dobijaju dobre role u napadu. Teodosic sinoc 1/7 trojke od toga 5 otvorenih suteva, uzas. Nejpir koji je tek u drugom poluvremenu pokazao koliko i sta moze i onda napravio onu gresku na ubacivanju lopte. Najludja stvar je da se ekipa uigrava na evroligaskim utakmicama i to je nedopustivo. Dva vrhunska pleja ti nemas organizovan napad. Deluje kao da je komunikacija trener - igraci jako losa i da tu neko tera svoju pricu. Partizan blagi favorit sledecu tekmu, mada i oni imaju svoje momente kada blistaju i kada sami sebe ukanaljuju. Bice to jedna jako haoticna utakmica i teska za gledanje, neke serije jednih pa drugih i tako u krug. Odlucice neka glupost.