pernambucano
pre 2 godine
@Tomsy
Bolje toliko da vodite pred sam kraj nego da bude Nedovic kao prosle godine.
Petak, 20.10.2023.
23:10
Trener Crvene zvezde Duško Ivanović izjavio je posle poraza njegovog tima od Virtusa da je ključ poraza bio loš šut za tri poena u prvom poluvremenu.
pre 2 godine
@Tomsy
Bolje toliko da vodite pred sam kraj nego da bude Nedovic kao prosle godine.
pre 2 godine
Razlog poraza je što si ti na klupi i što ne znaš od grupe pojedinaca da napraviš tim.
pre 2 godine
Razlog poraza je što si ti na klupi i što ne znaš od grupe pojedinaca da napraviš tim.
pre 2 godine
Ima i do trenera i do pojedinih igraca koji su van forme ili su u formi a ne dobijaju dobre role u napadu. Teodosic sinoc 1/7 trojke od toga 5 otvorenih suteva, uzas. Nejpir koji je tek u drugom poluvremenu pokazao koliko i sta moze i onda napravio onu gresku na ubacivanju lopte. Najludja stvar je da se ekipa uigrava na evroligaskim utakmicama i to je nedopustivo. Dva vrhunska pleja ti nemas organizovan napad. Deluje kao da je komunikacija trener - igraci jako losa i da tu neko tera svoju pricu. Partizan blagi favorit sledecu tekmu, mada i oni imaju svoje momente kada blistaju i kada sami sebe ukanaljuju. Bice to jedna jako haoticna utakmica i teska za gledanje, neke serije jednih pa drugih i tako u krug. Odlucice neka glupost.
(pernambucano, 21. oktobar 2023 12:21)
Nema tu kakva glupost da odluci, vice minimum 15 razlike za Partizan.
pre 2 godine
Ekipa Zvezde je mnogo igracki losija nego prosle sezone,to je cinjenica nakon odgledanih par utakmica u Evro Ligi....Nema tu mnogo filozofije.
(Simke, 21. oktobar 2023 08:32)
Kakvo vrhunsko nepoznavanje kosarke. Nema tu mnogo filozofije.
pre 2 godine
Ekipa Zvezde je mnogo igracki losija nego prosle sezone,to je cinjenica nakon odgledanih par utakmica u Evro Ligi....Nema tu mnogo filozofije.
(Simke, 21. oktobar 2023 08:32)
Kakvo vrhunsko nepoznavanje kosarke. Nema tu mnogo filozofije.
pre 2 godine
Ima i do trenera i do pojedinih igraca koji su van forme ili su u formi a ne dobijaju dobre role u napadu. Teodosic sinoc 1/7 trojke od toga 5 otvorenih suteva, uzas. Nejpir koji je tek u drugom poluvremenu pokazao koliko i sta moze i onda napravio onu gresku na ubacivanju lopte. Najludja stvar je da se ekipa uigrava na evroligaskim utakmicama i to je nedopustivo. Dva vrhunska pleja ti nemas organizovan napad. Deluje kao da je komunikacija trener - igraci jako losa i da tu neko tera svoju pricu. Partizan blagi favorit sledecu tekmu, mada i oni imaju svoje momente kada blistaju i kada sami sebe ukanaljuju. Bice to jedna jako haoticna utakmica i teska za gledanje, neke serije jednih pa drugih i tako u krug. Odlucice neka glupost.
pre 2 godine
Veliki razlog poraza je trener. Ni dete ne bi pravilo onakve izmene i tražilo takve čelendze. O taktici u napadu da ne pričam. Dva vrhunska pleja ne mogu da naprave normalan napad. Nisu igrači krivi, nego taktika trenera.
pre 2 godine
Dulo je naleteo kada je vukao Vildoza a onda i kampazzo
U martu se videlo da nema pojma
Kup je osvojio pomocnik dulo je isteran
Gostovanja albi bajernu zalgirisu virtusu milanu su sve bili corci i zbogom top8
Dula je spasio kraj el i 3-4 vezane rekreativne bez pritiska pobede
Ps. Ako se vec dovodio ovoliki fond igraca onda je prvo morao da se nadje trener
pre 2 godine
Duško Ivanoviću, DAJ ODMAH OSTAVKU I SPASI NAS. NIJE OVO OVDE ZA TEBE.
pre 2 godine
Od pocetka sezone svi vide da se cela igra svodi na sut za tri poena, a kako znamo da od takvih ekipa nema nista onda.....
pre 2 godine
Opaaaaa, menja se filozofija da ne dobija samo odbrana utakmice!!! Dobro, neko to shvati sa 20, neko sa 65+.
pre 2 godine
Mene samo zanima kakav ina filing pred sledeću utakmicu u El. Ja imam filing da je neću gledati.
pre 2 godine
Mislio sam da je ovaj dobar trener, ali lik je neviđena prevara. U gomili problema on je video samo kao grešku loš šut za 3. Bože sačuvaj...
pre 2 godine
@ goks
Staviti u istu recenicu po bilo kom osnovu ovu prevaru i doktora Zeljka je greh. A to sto si ti uradio i uporedio ih poentiranjem da su obijica losi treneri e to je vec za gadjanje govnjivim motkama. Eto to si druze moj zasluzio!
pre 2 godine
Pa što ne kažeš pulenima da brane taj šut za 3.....!?
pre 2 godine
Pa zasto onda na svakoj utakmici imate vise suteva za 3 nego za 2, ako ne ide? Ah, da, treba smisliti i neku akciju, a ti to ne umes
pre 2 godine
Kazis Maskvitis je za Ivanovića i Želimira Obradovića, prof. dr. kada je košarka u pitanju. Redovni član SANU za ovu dvojicu tragikomičnih trenera. Ne zna se, ko je veća teagikomedija od trenera. Njihovi izgovori za poraze su ispod nivoa kritike, zapravo ispod svakog nivoa.
(Goks, 20. oktobar 2023 23:32)
koliko tebi treba pažnje i zagrljaja, ili je mala ćuna
pre 2 godine
Ekipa Zvezde je mnogo igracki losija nego prosle sezone,to je cinjenica nakon odgledanih par utakmica u Evro Ligi....Nema tu mnogo filozofije.
pre 2 godine
Možda je malo pripomoglo to što je stavio Davidovca na Šengeliju.
pre 2 godine
@Goks
Istina . Njih trojica zajedno imaju 9 Evroliga
pre 2 godine
ti
pre 2 godine
Kazis Maskvitis je za Ivanovića i Želimira Obradovića, prof. dr. kada je košarka u pitanju. Redovni član SANU za ovu dvojicu tragikomičnih trenera. Ne zna se, ko je veća teagikomedija od trenera. Njihovi izgovori za poraze su ispod nivoa kritike, zapravo ispod svakog nivoa.
(Goks, 20. oktobar 2023 23:32)
Sa kim ti decko uporedjujes Obradovica. Sto se blamiras i lupetas ovde konstantno.
pre 2 godine
mora se kako tako dobiti Fmp2 da se povrati forma, oni su oduvek bili jak sparing partner i tesko ih dobijate...
pre 2 godine
niko ne kometariše da je Zvezda dobila 2 o 4 četvrine i jedna bila nerešena. hnači prva četvrtina. Mnogo je uticalo putovanje do Bolonje, što se i dalo videti po energiji. Inače jedan od glavnih krivaca je igra Hange u odbrani primljeno preko njega i lenje odbrane 12 poena, u kojima je kasnio(falio fokus), barem pola da je odbranio rezultat bi bio tesniji. Ne branim Ivanovića ali za ovu utakmicu je ponanmanje on kriv. Zvezdi fali jaka 4-ka koju je trebao da popuni Bjelica, ali od toga ništa. Mene raduje drugo poluvreme i vidim da to može biti ključ protiv partizana.
I kada vetra ne bude...
pre 2 godine
Pa da, trebali ste bar 50 da sutnete.
pre 2 godine
kakav car pa ovog ni njegova deca ne vole
pre 2 godine
Jedini razlog se zove Ivanović ! Idi kući čoveče. Pusti nas da živimo i pobedimo nekog.
pre 2 godine
Momci, veceras igramo nasu igru, svi trcite van 6,75 i onaj ko je sam neka dobije loptu i sutne trojku. Cetrdesetak da sutnete i Bog da nas vidi. Ulaz i asistencije to nikako. Bezveze je.
pre 2 godine
Najbolji tim u istoriji.
pre 2 godine
Serđo Skariolo...eto rešenja.
pre 2 godine
Reponja
pre 2 godine
Pa zar mislite da je lako zameniti trenera u ovom trenutku kad je pocetak sezone on je napravio ovu ekipu sad da dodje do promene jos gore bi bilo jedino neko ima bas jako da dodje da od starta ima autoritet i uspe nesto ali ta velika imena radonjic ne radi vec godinu dana a i malo glupo ode covek iz zvezde na godinu dana pa ga vratite on ko da nije sposoban nista sem zvezde mada ni sa zvezdom nije sijao al aba ligu je barem osvajao.
pre 2 godine
Pre tri dana su ubacili 76 poe a i izgovor za poraz je bila losa odbrana. Veceras 79 poena uz izgovor da sut za 3 nije valjao. Imam utisak da covek izjavi prvo sto mu padne na pamet jer ne vidim nikakvu logiku. Cisto da kaze nesto jer mora.
pre 2 godine
Tako malo je potrebno kod nas da od nebesa dodjes do dna.
Ne navijam za Zvezdu i ne simpatisem dotičnog ali ne tako davno, govorili ste :”da je Duško bio od početka sezone bili bismo u top 8 sigurno”!
Sada, posle samo četiri kola ne valja ništa i ne zna ništa. Čak i za jednog Željka kog uvazava cela Evropa pojedinci sebi daju za pravo da ga omaložavaju i proglašavaju nestručnim. Nonsens!
pre 2 godine
Repatiiii
pre 2 godine
Zahvaliti se Teu,covek je za penziju ,2 utakmice kriminalan
pre 2 godine
Deluje da ova zvezda nema ni glavu ni rep.Ispod koša većinu minuta igraju Mitrović i Bolomboj dok Tobi koji je doveden da bude startni centar sedi na klupi.Teo i Sabaz nisu konstantni u napadu dok Hanga za sad igra samo odbranu.Cini mi se da je ovo tanko za top 8 ali vreme ce pokazati.
(baskonia, 20. oktobar 2023 23:25)
gresis oko repa, imaju jedan i to poveliki
pre 2 godine
ovo nije sa presa, vec onaj blicz kada te uhvae pored terena.
imamo bi svasta da kaze ivanovic, kada bi mogao/smeo to da iznese.
a vec neko vreme se pisu naruceni tekstovi samo o njegovoj krivici, dok je realno odgovornost u tezistu trougla igraci - trener - uprava.
pre 2 godine
Proslo kolo falilo energije, sad falio sut za tri, protiv Partizana ce faliti borbenosti. Posle moze jos nesto da se smisli, pa opet u krug, sto dmisljati nesto novo. Vrti istu pricu, svakako je sve laz i mi to dobro znamo! Zvezdi treba rez, ostar, hirurski, inace ce ovako da bude godinama dok neko ne digne ruke od Zvezde a tad ce biti kraj bojim se. Mora da se vidi kako dalje a ne ovako bez plana , sve isto svake sezone, kao u filmu "Groundhog day". I u filmu je morao glavni lik da ucini nesto da se ne bi ponavljao isti dan. Pa bolje i sve rasprodati, divesti dase mlade igrace i krenuti uspocetka. Muka mi je od ovih "velikih pojacanja" svaje godine i trenera koje niko nece.
pre 2 godine
Zar ovako o Doktoru? Haahaaha
pre 2 godine
Селектирао си екипу, појачања су ти доведена још пре три четири месеци пре почетка Светског првенства и још нису уиграни. Делујете као раштимани оркестар. Никад горе екипа није изгледала. Радоњића вратити да утегне екипу.
pre 2 godine
Нека буде Пешић!
pre 2 godine
Loš šut za tri poena samo govori da su igrači šutirali iz teških situacija tj. neizgrađenih akcija.
pre 2 godine
Kakav klub i predsednik kluba, takav i trener.
pre 2 godine
Nemas ti pojma
pre 2 godine
Totalni remont ekipe urađen.
Ovo više nije tim.
Kao nekih sezona Makabi kad natrpa svašta, skup razbojnika...
Tako delujemo.
Nije do trenera.....ovako se ne radi.
pre 2 godine
razlog poraza je selekcija igraca, nijedan kos posle time outa, divljanje igraca kojima ne smes nista da kazes (teo, nejpir), ubijanje igraca u pojam (jago, simonovic, tobi pa i kuzmic), forsiranje davidovca cija forma trenutno nije ni za fmp itd. ovo nista ne valja kada je trenerski posao u pitanju, da ne pominjem faul koji si trazio na kraju ili onaj suludi celendz...tiha jeza. molim te odlazi.
pre 2 godine
Razlog si ti sto ne znaš da vodiš ekipu! Postao si ko Obradovic, uvek su krivi igrači nikad ti !
pre 2 godine
Radonja, spremi se…
pre 2 godine
Razlog svih naših poraza si ti, tvoj apsolutni nedostatak osećaja za tajming i odabir igrača tokom utakmice, tvoje uništenje samopouzdanja svih igrača, šut od toga zavisi sto posto, a atmosfera u ekipi je katastrofa,od igrača koji su poput Tobija i Jaga nosili igru dve ozbiljne reprezentacije Slovenije i Brazila si napravio neupotrebljive igrače ni za 5 minuta, da zaključim, odavno ti nije mesto u Zvezdi, sve što si znao, pokazao si lani, a to je golo ništa, dakle budi bar toliko džentlmen i idi sam, ali s obzirom da nijednom nisi preuzeo odgovornost na sebe posle poraza, sumnjam u to, moraćeš biti najure, nadam se još u avionu za Beograd
pre 2 godine
jel mozes nekad da kaze "razlog poraza, moja losa selekcija petorke" ?
pre 2 godine
Ja bi voleo da ovaj poraz bude razlog tvog odlaska.
Koliko veceras jos!
pre 2 godine
Ja te obozavam!
pre 2 godine
Deluje da ova zvezda nema ni glavu ni rep.Ispod koša većinu minuta igraju Mitrović i Bolomboj dok Tobi koji je doveden da bude startni centar sedi na klupi.Teo i Sabaz nisu konstantni u napadu dok Hanga za sad igra samo odbranu.Cini mi se da je ovo tanko za top 8 ali vreme ce pokazati.
pre 2 godine
Каква срамна изјава! Ако је ово изјава кошаркашког тренера са искуством од 25 година - онда свако може да буде тренер! Овакву глупост може да одвали само тотална незналица! Ми немамо игру, проток, унутрашњу игру, измене су му углавном погрешне, кад играчу крене он га вади из игре, поставља погрешне чуваре на играче, тајм аут увек прекасно тражи, ниједан челенџ погодио није и увек га тражи у погрешном тајмингу… Очајно је завршио прошлу сезону, очајно почео ову - ма нећу више да га гледам у Звезди!
pre 2 godine
Svaki njegov intervju deluje kao da se sprda sa nama!
pre 2 godine
А да уместо шута за 3 вежбате неку акцију? Питај Радоњу за неки савет, јер је и он у тиму имао Кузмића, Митровића, Лазића па је знао и акцију да смисли и да има одбрану.
pre 2 godine
Sta je sa Tobijem?tek je pocelo a vec mu se ekipa raspada
pre 2 godine
Hoces li bar jednom biti posten i prihvatiti krivicu na sebe?
pre 2 godine
Veliki sam zvezdas ali samo kad pogledam ovom coveku facu, pa izgubim zelju da gkedam utakmicu, retko antipatican lik...Dugo sam igrao kosarku, verovatno je dobar trener ali ja mislim da on ne ume da udje igracu u glavu, da ga motivise ili bilo sta... U danasnjoj kosarci je jako bitno da imate dominantnu cetvorku, to davidovac, simonovic ( decko neka je ziv i zdrav ali jednoatavno je los kosarkas) niko u zvezdi nije..
pre 2 godine
Odlazi covjece
pre 2 godine
Meni je ovo analiza na nivou osnovne skole iskreno, daj da vidimo gde je bio najslabiji procenat i to je to - imamo krivca. Nista o taktici koja je dovela do tolikog silovanja trojki, nista o izboru igraca, o pozicijama koje su dovele do svega ovoga, nista, samo eto da smo ubacili jos koju trojku dobili bi. Ovo sve poprima obrise ciste sprdnje.
pre 2 godine
Jedini razlog si ti
pre 2 godine
Pre bih rekao lose vodjenje ekipe.
pre 2 godine
Cekaj cekaj aloo bre!Jel Neda namestio ruku??Rekao je prosle sezone,citiram : " Sut ce doci.Sad sam na nekih 40% suta.Zamislite kad na ovu moju igru dodam i taj sut.Pa to ce biti pakao za druge"! Jel pakao stigao ili??Jel da racunam ova 3 poena u taj pakao ilii??
pre 2 godine
i ti,da se ne ljubimo
pre 2 godine
Ulagani malo sa treninzima!
pre 2 godine
Zvezdu je razbio i Borac cacak onomad
Samo nisu imali snage za pobedu
pre 2 godine
Kazis Maskvitis je za Ivanovića i Želimira Obradovića, prof. dr. kada je košarka u pitanju. Redovni član SANU za ovu dvojicu tragikomičnih trenera. Ne zna se, ko je veća teagikomedija od trenera. Njihovi izgovori za poraze su ispod nivoa kritike, zapravo ispod svakog nivoa.
pre 2 godine
Samo trojke ništa drugo
Kad bude 20/30 onda napad na f4
Kad bude 3/30 onda f17
pre 2 godine
Razlog poraza je ..trener i loš kvalitet igrača....izgubičete više od 75% utakmice..a pre da počne evro liga vi ste sami sebe proglasili šanpioni..u stvari ste gubitnici
pre 2 godine
Majstore,nije samo sut za tri...nego nista ne funkcionise u igri Zvezde ove godine.Sve vise mi se cini da si jedini krivac iskljucivo ti.Da nije bilo raspalog Asvela sad bi smo bili na 0:4
pre 2 godine
Realno razlog je sto si ti 36 minuta bio blago pogubljen
pre 2 godine
Duško je ironičan, rekao je da su se igrači borili, da je zadovoljan i srećan igrom. Jasno je da problem postoji i da su mu dani na klupi odbrojani
pre 2 godine
ti si razlog poraza, zreo si za penziju.
pre 2 godine
Meni je ovo analiza na nivou osnovne skole iskreno, daj da vidimo gde je bio najslabiji procenat i to je to - imamo krivca. Nista o taktici koja je dovela do tolikog silovanja trojki, nista o izboru igraca, o pozicijama koje su dovele do svega ovoga, nista, samo eto da smo ubacili jos koju trojku dobili bi. Ovo sve poprima obrise ciste sprdnje.
pre 2 godine
Razlog svih naših poraza si ti, tvoj apsolutni nedostatak osećaja za tajming i odabir igrača tokom utakmice, tvoje uništenje samopouzdanja svih igrača, šut od toga zavisi sto posto, a atmosfera u ekipi je katastrofa,od igrača koji su poput Tobija i Jaga nosili igru dve ozbiljne reprezentacije Slovenije i Brazila si napravio neupotrebljive igrače ni za 5 minuta, da zaključim, odavno ti nije mesto u Zvezdi, sve što si znao, pokazao si lani, a to je golo ništa, dakle budi bar toliko džentlmen i idi sam, ali s obzirom da nijednom nisi preuzeo odgovornost na sebe posle poraza, sumnjam u to, moraćeš biti najure, nadam se još u avionu za Beograd
pre 2 godine
Majstore,nije samo sut za tri...nego nista ne funkcionise u igri Zvezde ove godine.Sve vise mi se cini da si jedini krivac iskljucivo ti.Da nije bilo raspalog Asvela sad bi smo bili na 0:4
pre 2 godine
Svaki njegov intervju deluje kao da se sprda sa nama!
pre 2 godine
Каква срамна изјава! Ако је ово изјава кошаркашког тренера са искуством од 25 година - онда свако може да буде тренер! Овакву глупост може да одвали само тотална незналица! Ми немамо игру, проток, унутрашњу игру, измене су му углавном погрешне, кад играчу крене он га вади из игре, поставља погрешне чуваре на играче, тајм аут увек прекасно тражи, ниједан челенџ погодио није и увек га тражи у погрешном тајмингу… Очајно је завршио прошлу сезону, очајно почео ову - ма нећу више да га гледам у Звезди!
pre 2 godine
Samo trojke ništa drugo
Kad bude 20/30 onda napad na f4
Kad bude 3/30 onda f17
pre 2 godine
Ja bi voleo da ovaj poraz bude razlog tvog odlaska.
Koliko veceras jos!
pre 2 godine
Zvezdu je razbio i Borac cacak onomad
Samo nisu imali snage za pobedu
pre 2 godine
razlog poraza je selekcija igraca, nijedan kos posle time outa, divljanje igraca kojima ne smes nista da kazes (teo, nejpir), ubijanje igraca u pojam (jago, simonovic, tobi pa i kuzmic), forsiranje davidovca cija forma trenutno nije ni za fmp itd. ovo nista ne valja kada je trenerski posao u pitanju, da ne pominjem faul koji si trazio na kraju ili onaj suludi celendz...tiha jeza. molim te odlazi.
pre 2 godine
А да уместо шута за 3 вежбате неку акцију? Питај Радоњу за неки савет, јер је и он у тиму имао Кузмића, Митровића, Лазића па је знао и акцију да смисли и да има одбрану.
pre 2 godine
Hoces li bar jednom biti posten i prihvatiti krivicu na sebe?
pre 2 godine
Odlazi covjece
pre 2 godine
Razlog si ti sto ne znaš da vodiš ekipu! Postao si ko Obradovic, uvek su krivi igrači nikad ti !
pre 2 godine
Totalni remont ekipe urađen.
Ovo više nije tim.
Kao nekih sezona Makabi kad natrpa svašta, skup razbojnika...
Tako delujemo.
Nije do trenera.....ovako se ne radi.
pre 2 godine
Zahvaliti se Teu,covek je za penziju ,2 utakmice kriminalan
pre 2 godine
Ulagani malo sa treninzima!
pre 2 godine
Pre bih rekao lose vodjenje ekipe.
pre 2 godine
Veliki sam zvezdas ali samo kad pogledam ovom coveku facu, pa izgubim zelju da gkedam utakmicu, retko antipatican lik...Dugo sam igrao kosarku, verovatno je dobar trener ali ja mislim da on ne ume da udje igracu u glavu, da ga motivise ili bilo sta... U danasnjoj kosarci je jako bitno da imate dominantnu cetvorku, to davidovac, simonovic ( decko neka je ziv i zdrav ali jednoatavno je los kosarkas) niko u zvezdi nije..
pre 2 godine
Realno razlog je sto si ti 36 minuta bio blago pogubljen
pre 2 godine
Duško je ironičan, rekao je da su se igrači borili, da je zadovoljan i srećan igrom. Jasno je da problem postoji i da su mu dani na klupi odbrojani
pre 2 godine
Deluje da ova zvezda nema ni glavu ni rep.Ispod koša većinu minuta igraju Mitrović i Bolomboj dok Tobi koji je doveden da bude startni centar sedi na klupi.Teo i Sabaz nisu konstantni u napadu dok Hanga za sad igra samo odbranu.Cini mi se da je ovo tanko za top 8 ali vreme ce pokazati.
pre 2 godine
Sta je sa Tobijem?tek je pocelo a vec mu se ekipa raspada
pre 2 godine
Jedini razlog si ti
pre 2 godine
Razlog poraza je ..trener i loš kvalitet igrača....izgubičete više od 75% utakmice..a pre da počne evro liga vi ste sami sebe proglasili šanpioni..u stvari ste gubitnici
pre 2 godine
i ti,da se ne ljubimo
pre 2 godine
jel mozes nekad da kaze "razlog poraza, moja losa selekcija petorke" ?
pre 2 godine
Radonja, spremi se…
pre 2 godine
Cekaj cekaj aloo bre!Jel Neda namestio ruku??Rekao je prosle sezone,citiram : " Sut ce doci.Sad sam na nekih 40% suta.Zamislite kad na ovu moju igru dodam i taj sut.Pa to ce biti pakao za druge"! Jel pakao stigao ili??Jel da racunam ova 3 poena u taj pakao ilii??
pre 2 godine
ti si razlog poraza, zreo si za penziju.
pre 2 godine
Nemas ti pojma
pre 2 godine
Ja te obozavam!
pre 2 godine
Kazis Maskvitis je za Ivanovića i Želimira Obradovića, prof. dr. kada je košarka u pitanju. Redovni član SANU za ovu dvojicu tragikomičnih trenera. Ne zna se, ko je veća teagikomedija od trenera. Njihovi izgovori za poraze su ispod nivoa kritike, zapravo ispod svakog nivoa.
(Goks, 20. oktobar 2023 23:32)
koliko tebi treba pažnje i zagrljaja, ili je mala ćuna
pre 2 godine
Kazis Maskvitis je za Ivanovića i Želimira Obradovića, prof. dr. kada je košarka u pitanju. Redovni član SANU za ovu dvojicu tragikomičnih trenera. Ne zna se, ko je veća teagikomedija od trenera. Njihovi izgovori za poraze su ispod nivoa kritike, zapravo ispod svakog nivoa.
(Goks, 20. oktobar 2023 23:32)
Sa kim ti decko uporedjujes Obradovica. Sto se blamiras i lupetas ovde konstantno.
pre 2 godine
Kazis Maskvitis je za Ivanovića i Želimira Obradovića, prof. dr. kada je košarka u pitanju. Redovni član SANU za ovu dvojicu tragikomičnih trenera. Ne zna se, ko je veća teagikomedija od trenera. Njihovi izgovori za poraze su ispod nivoa kritike, zapravo ispod svakog nivoa.
pre 2 godine
Pa zasto onda na svakoj utakmici imate vise suteva za 3 nego za 2, ako ne ide? Ah, da, treba smisliti i neku akciju, a ti to ne umes
pre 2 godine
Tako malo je potrebno kod nas da od nebesa dodjes do dna.
Ne navijam za Zvezdu i ne simpatisem dotičnog ali ne tako davno, govorili ste :”da je Duško bio od početka sezone bili bismo u top 8 sigurno”!
Sada, posle samo četiri kola ne valja ništa i ne zna ništa. Čak i za jednog Željka kog uvazava cela Evropa pojedinci sebi daju za pravo da ga omaložavaju i proglašavaju nestručnim. Nonsens!
pre 2 godine
Jedini razlog se zove Ivanović ! Idi kući čoveče. Pusti nas da živimo i pobedimo nekog.
pre 2 godine
@Goks
Istina . Njih trojica zajedno imaju 9 Evroliga
pre 2 godine
Mislio sam da je ovaj dobar trener, ali lik je neviđena prevara. U gomili problema on je video samo kao grešku loš šut za 3. Bože sačuvaj...
pre 2 godine
Možda je malo pripomoglo to što je stavio Davidovca na Šengeliju.
pre 2 godine
Kakav klub i predsednik kluba, takav i trener.
pre 2 godine
mora se kako tako dobiti Fmp2 da se povrati forma, oni su oduvek bili jak sparing partner i tesko ih dobijate...
pre 2 godine
Najbolji tim u istoriji.
pre 2 godine
ovo nije sa presa, vec onaj blicz kada te uhvae pored terena.
imamo bi svasta da kaze ivanovic, kada bi mogao/smeo to da iznese.
a vec neko vreme se pisu naruceni tekstovi samo o njegovoj krivici, dok je realno odgovornost u tezistu trougla igraci - trener - uprava.
pre 2 godine
Deluje da ova zvezda nema ni glavu ni rep.Ispod koša većinu minuta igraju Mitrović i Bolomboj dok Tobi koji je doveden da bude startni centar sedi na klupi.Teo i Sabaz nisu konstantni u napadu dok Hanga za sad igra samo odbranu.Cini mi se da je ovo tanko za top 8 ali vreme ce pokazati.
(baskonia, 20. oktobar 2023 23:25)
gresis oko repa, imaju jedan i to poveliki
pre 2 godine
kakav car pa ovog ni njegova deca ne vole
pre 2 godine
Momci, veceras igramo nasu igru, svi trcite van 6,75 i onaj ko je sam neka dobije loptu i sutne trojku. Cetrdesetak da sutnete i Bog da nas vidi. Ulaz i asistencije to nikako. Bezveze je.
pre 2 godine
@ goks
Staviti u istu recenicu po bilo kom osnovu ovu prevaru i doktora Zeljka je greh. A to sto si ti uradio i uporedio ih poentiranjem da su obijica losi treneri e to je vec za gadjanje govnjivim motkama. Eto to si druze moj zasluzio!
pre 2 godine
Селектирао си екипу, појачања су ти доведена још пре три четири месеци пре почетка Светског првенства и још нису уиграни. Делујете као раштимани оркестар. Никад горе екипа није изгледала. Радоњића вратити да утегне екипу.
pre 2 godine
Pa zar mislite da je lako zameniti trenera u ovom trenutku kad je pocetak sezone on je napravio ovu ekipu sad da dodje do promene jos gore bi bilo jedino neko ima bas jako da dodje da od starta ima autoritet i uspe nesto ali ta velika imena radonjic ne radi vec godinu dana a i malo glupo ode covek iz zvezde na godinu dana pa ga vratite on ko da nije sposoban nista sem zvezde mada ni sa zvezdom nije sijao al aba ligu je barem osvajao.
pre 2 godine
Pa da, trebali ste bar 50 da sutnete.
pre 2 godine
Ekipa Zvezde je mnogo igracki losija nego prosle sezone,to je cinjenica nakon odgledanih par utakmica u Evro Ligi....Nema tu mnogo filozofije.
pre 2 godine
Opaaaaa, menja se filozofija da ne dobija samo odbrana utakmice!!! Dobro, neko to shvati sa 20, neko sa 65+.
pre 2 godine
Od pocetka sezone svi vide da se cela igra svodi na sut za tri poena, a kako znamo da od takvih ekipa nema nista onda.....
pre 2 godine
Pre tri dana su ubacili 76 poe a i izgovor za poraz je bila losa odbrana. Veceras 79 poena uz izgovor da sut za 3 nije valjao. Imam utisak da covek izjavi prvo sto mu padne na pamet jer ne vidim nikakvu logiku. Cisto da kaze nesto jer mora.
pre 2 godine
Proslo kolo falilo energije, sad falio sut za tri, protiv Partizana ce faliti borbenosti. Posle moze jos nesto da se smisli, pa opet u krug, sto dmisljati nesto novo. Vrti istu pricu, svakako je sve laz i mi to dobro znamo! Zvezdi treba rez, ostar, hirurski, inace ce ovako da bude godinama dok neko ne digne ruke od Zvezde a tad ce biti kraj bojim se. Mora da se vidi kako dalje a ne ovako bez plana , sve isto svake sezone, kao u filmu "Groundhog day". I u filmu je morao glavni lik da ucini nesto da se ne bi ponavljao isti dan. Pa bolje i sve rasprodati, divesti dase mlade igrace i krenuti uspocetka. Muka mi je od ovih "velikih pojacanja" svaje godine i trenera koje niko nece.
pre 2 godine
ti
pre 2 godine
Mene samo zanima kakav ina filing pred sledeću utakmicu u El. Ja imam filing da je neću gledati.
pre 2 godine
niko ne kometariše da je Zvezda dobila 2 o 4 četvrine i jedna bila nerešena. hnači prva četvrtina. Mnogo je uticalo putovanje do Bolonje, što se i dalo videti po energiji. Inače jedan od glavnih krivaca je igra Hange u odbrani primljeno preko njega i lenje odbrane 12 poena, u kojima je kasnio(falio fokus), barem pola da je odbranio rezultat bi bio tesniji. Ne branim Ivanovića ali za ovu utakmicu je ponanmanje on kriv. Zvezdi fali jaka 4-ka koju je trebao da popuni Bjelica, ali od toga ništa. Mene raduje drugo poluvreme i vidim da to može biti ključ protiv partizana.
I kada vetra ne bude...
pre 2 godine
Pa što ne kažeš pulenima da brane taj šut za 3.....!?
pre 2 godine
Ima i do trenera i do pojedinih igraca koji su van forme ili su u formi a ne dobijaju dobre role u napadu. Teodosic sinoc 1/7 trojke od toga 5 otvorenih suteva, uzas. Nejpir koji je tek u drugom poluvremenu pokazao koliko i sta moze i onda napravio onu gresku na ubacivanju lopte. Najludja stvar je da se ekipa uigrava na evroligaskim utakmicama i to je nedopustivo. Dva vrhunska pleja ti nemas organizovan napad. Deluje kao da je komunikacija trener - igraci jako losa i da tu neko tera svoju pricu. Partizan blagi favorit sledecu tekmu, mada i oni imaju svoje momente kada blistaju i kada sami sebe ukanaljuju. Bice to jedna jako haoticna utakmica i teska za gledanje, neke serije jednih pa drugih i tako u krug. Odlucice neka glupost.
pre 2 godine
Razlog poraza je što si ti na klupi i što ne znaš od grupe pojedinaca da napraviš tim.
pre 2 godine
Zar ovako o Doktoru? Haahaaha
pre 2 godine
Loš šut za tri poena samo govori da su igrači šutirali iz teških situacija tj. neizgrađenih akcija.
pre 2 godine
Repatiiii
pre 2 godine
Reponja
pre 2 godine
Serđo Skariolo...eto rešenja.
pre 2 godine
Dulo je naleteo kada je vukao Vildoza a onda i kampazzo
U martu se videlo da nema pojma
Kup je osvojio pomocnik dulo je isteran
Gostovanja albi bajernu zalgirisu virtusu milanu su sve bili corci i zbogom top8
Dula je spasio kraj el i 3-4 vezane rekreativne bez pritiska pobede
Ps. Ako se vec dovodio ovoliki fond igraca onda je prvo morao da se nadje trener
pre 2 godine
Нека буде Пешић!
pre 2 godine
Veliki razlog poraza je trener. Ni dete ne bi pravilo onakve izmene i tražilo takve čelendze. O taktici u napadu da ne pričam. Dva vrhunska pleja ne mogu da naprave normalan napad. Nisu igrači krivi, nego taktika trenera.
pre 2 godine
Duško Ivanoviću, DAJ ODMAH OSTAVKU I SPASI NAS. NIJE OVO OVDE ZA TEBE.
pre 2 godine
Ekipa Zvezde je mnogo igracki losija nego prosle sezone,to je cinjenica nakon odgledanih par utakmica u Evro Ligi....Nema tu mnogo filozofije.
(Simke, 21. oktobar 2023 08:32)
Kakvo vrhunsko nepoznavanje kosarke. Nema tu mnogo filozofije.
pre 2 godine
Ima i do trenera i do pojedinih igraca koji su van forme ili su u formi a ne dobijaju dobre role u napadu. Teodosic sinoc 1/7 trojke od toga 5 otvorenih suteva, uzas. Nejpir koji je tek u drugom poluvremenu pokazao koliko i sta moze i onda napravio onu gresku na ubacivanju lopte. Najludja stvar je da se ekipa uigrava na evroligaskim utakmicama i to je nedopustivo. Dva vrhunska pleja ti nemas organizovan napad. Deluje kao da je komunikacija trener - igraci jako losa i da tu neko tera svoju pricu. Partizan blagi favorit sledecu tekmu, mada i oni imaju svoje momente kada blistaju i kada sami sebe ukanaljuju. Bice to jedna jako haoticna utakmica i teska za gledanje, neke serije jednih pa drugih i tako u krug. Odlucice neka glupost.
(pernambucano, 21. oktobar 2023 12:21)
Nema tu kakva glupost da odluci, vice minimum 15 razlike za Partizan.
pre 2 godine
Razlog poraza je što si ti na klupi i što ne znaš od grupe pojedinaca da napraviš tim.
pre 2 godine
Ekipa Zvezde je mnogo igracki losija nego prosle sezone,to je cinjenica nakon odgledanih par utakmica u Evro Ligi....Nema tu mnogo filozofije.
(Simke, 21. oktobar 2023 08:32)
Kakvo vrhunsko nepoznavanje kosarke. Nema tu mnogo filozofije.
pre 2 godine
@Tomsy
Bolje toliko da vodite pred sam kraj nego da bude Nedovic kao prosle godine.
pre 2 godine
Kazis Maskvitis je za Ivanovića i Želimira Obradovića, prof. dr. kada je košarka u pitanju. Redovni član SANU za ovu dvojicu tragikomičnih trenera. Ne zna se, ko je veća teagikomedija od trenera. Njihovi izgovori za poraze su ispod nivoa kritike, zapravo ispod svakog nivoa.
pre 2 godine
Razlog si ti sto ne znaš da vodiš ekipu! Postao si ko Obradovic, uvek su krivi igrači nikad ti !
pre 2 godine
Razlog poraza je ..trener i loš kvalitet igrača....izgubičete više od 75% utakmice..a pre da počne evro liga vi ste sami sebe proglasili šanpioni..u stvari ste gubitnici
pre 2 godine
Zahvaliti se Teu,covek je za penziju ,2 utakmice kriminalan
pre 2 godine
Cekaj cekaj aloo bre!Jel Neda namestio ruku??Rekao je prosle sezone,citiram : " Sut ce doci.Sad sam na nekih 40% suta.Zamislite kad na ovu moju igru dodam i taj sut.Pa to ce biti pakao za druge"! Jel pakao stigao ili??Jel da racunam ova 3 poena u taj pakao ilii??
pre 2 godine
niko ne kometariše da je Zvezda dobila 2 o 4 četvrine i jedna bila nerešena. hnači prva četvrtina. Mnogo je uticalo putovanje do Bolonje, što se i dalo videti po energiji. Inače jedan od glavnih krivaca je igra Hange u odbrani primljeno preko njega i lenje odbrane 12 poena, u kojima je kasnio(falio fokus), barem pola da je odbranio rezultat bi bio tesniji. Ne branim Ivanovića ali za ovu utakmicu je ponanmanje on kriv. Zvezdi fali jaka 4-ka koju je trebao da popuni Bjelica, ali od toga ništa. Mene raduje drugo poluvreme i vidim da to može biti ključ protiv partizana.
I kada vetra ne bude...
pre 2 godine
Razlog svih naših poraza si ti, tvoj apsolutni nedostatak osećaja za tajming i odabir igrača tokom utakmice, tvoje uništenje samopouzdanja svih igrača, šut od toga zavisi sto posto, a atmosfera u ekipi je katastrofa,od igrača koji su poput Tobija i Jaga nosili igru dve ozbiljne reprezentacije Slovenije i Brazila si napravio neupotrebljive igrače ni za 5 minuta, da zaključim, odavno ti nije mesto u Zvezdi, sve što si znao, pokazao si lani, a to je golo ništa, dakle budi bar toliko džentlmen i idi sam, ali s obzirom da nijednom nisi preuzeo odgovornost na sebe posle poraza, sumnjam u to, moraćeš biti najure, nadam se još u avionu za Beograd
pre 2 godine
А да уместо шута за 3 вежбате неку акцију? Питај Радоњу за неки савет, јер је и он у тиму имао Кузмића, Митровића, Лазића па је знао и акцију да смисли и да има одбрану.
pre 2 godine
Hoces li bar jednom biti posten i prihvatiti krivicu na sebe?
pre 2 godine
Ekipa Zvezde je mnogo igracki losija nego prosle sezone,to je cinjenica nakon odgledanih par utakmica u Evro Ligi....Nema tu mnogo filozofije.
pre 2 godine
@ goks
Staviti u istu recenicu po bilo kom osnovu ovu prevaru i doktora Zeljka je greh. A to sto si ti uradio i uporedio ih poentiranjem da su obijica losi treneri e to je vec za gadjanje govnjivim motkama. Eto to si druze moj zasluzio!
pre 2 godine
Dulo je naleteo kada je vukao Vildoza a onda i kampazzo
U martu se videlo da nema pojma
Kup je osvojio pomocnik dulo je isteran
Gostovanja albi bajernu zalgirisu virtusu milanu su sve bili corci i zbogom top8
Dula je spasio kraj el i 3-4 vezane rekreativne bez pritiska pobede
Ps. Ako se vec dovodio ovoliki fond igraca onda je prvo morao da se nadje trener
pre 2 godine
Zvezdu je razbio i Borac cacak onomad
Samo nisu imali snage za pobedu
pre 2 godine
Kazis Maskvitis je za Ivanovića i Želimira Obradovića, prof. dr. kada je košarka u pitanju. Redovni član SANU za ovu dvojicu tragikomičnih trenera. Ne zna se, ko je veća teagikomedija od trenera. Njihovi izgovori za poraze su ispod nivoa kritike, zapravo ispod svakog nivoa.
(Goks, 20. oktobar 2023 23:32)
koliko tebi treba pažnje i zagrljaja, ili je mala ćuna
pre 2 godine
Nemas ti pojma
pre 2 godine
Pre bih rekao lose vodjenje ekipe.
pre 2 godine
Ja bi voleo da ovaj poraz bude razlog tvog odlaska.
Koliko veceras jos!
pre 2 godine
Meni je ovo analiza na nivou osnovne skole iskreno, daj da vidimo gde je bio najslabiji procenat i to je to - imamo krivca. Nista o taktici koja je dovela do tolikog silovanja trojki, nista o izboru igraca, o pozicijama koje su dovele do svega ovoga, nista, samo eto da smo ubacili jos koju trojku dobili bi. Ovo sve poprima obrise ciste sprdnje.
pre 2 godine
Каква срамна изјава! Ако је ово изјава кошаркашког тренера са искуством од 25 година - онда свако може да буде тренер! Овакву глупост може да одвали само тотална незналица! Ми немамо игру, проток, унутрашњу игру, измене су му углавном погрешне, кад играчу крене он га вади из игре, поставља погрешне чуваре на играче, тајм аут увек прекасно тражи, ниједан челенџ погодио није и увек га тражи у погрешном тајмингу… Очајно је завршио прошлу сезону, очајно почео ову - ма нећу више да га гледам у Звезди!
pre 2 godine
Ja te obozavam!
pre 2 godine
i ti,da se ne ljubimo
pre 2 godine
ti si razlog poraza, zreo si za penziju.
pre 2 godine
Realno razlog je sto si ti 36 minuta bio blago pogubljen
pre 2 godine
Jedini razlog si ti
pre 2 godine
Serđo Skariolo...eto rešenja.
pre 2 godine
Veliki sam zvezdas ali samo kad pogledam ovom coveku facu, pa izgubim zelju da gkedam utakmicu, retko antipatican lik...Dugo sam igrao kosarku, verovatno je dobar trener ali ja mislim da on ne ume da udje igracu u glavu, da ga motivise ili bilo sta... U danasnjoj kosarci je jako bitno da imate dominantnu cetvorku, to davidovac, simonovic ( decko neka je ziv i zdrav ali jednoatavno je los kosarkas) niko u zvezdi nije..
pre 2 godine
jel mozes nekad da kaze "razlog poraza, moja losa selekcija petorke" ?
pre 2 godine
razlog poraza je selekcija igraca, nijedan kos posle time outa, divljanje igraca kojima ne smes nista da kazes (teo, nejpir), ubijanje igraca u pojam (jago, simonovic, tobi pa i kuzmic), forsiranje davidovca cija forma trenutno nije ni za fmp itd. ovo nista ne valja kada je trenerski posao u pitanju, da ne pominjem faul koji si trazio na kraju ili onaj suludi celendz...tiha jeza. molim te odlazi.
pre 2 godine
Odlazi covjece
pre 2 godine
Majstore,nije samo sut za tri...nego nista ne funkcionise u igri Zvezde ove godine.Sve vise mi se cini da si jedini krivac iskljucivo ti.Da nije bilo raspalog Asvela sad bi smo bili na 0:4
pre 2 godine
Ulagani malo sa treninzima!
pre 2 godine
Samo trojke ništa drugo
Kad bude 20/30 onda napad na f4
Kad bude 3/30 onda f17
pre 2 godine
kakav car pa ovog ni njegova deca ne vole
pre 2 godine
Jedini razlog se zove Ivanović ! Idi kući čoveče. Pusti nas da živimo i pobedimo nekog.
pre 2 godine
Kazis Maskvitis je za Ivanovića i Želimira Obradovića, prof. dr. kada je košarka u pitanju. Redovni član SANU za ovu dvojicu tragikomičnih trenera. Ne zna se, ko je veća teagikomedija od trenera. Njihovi izgovori za poraze su ispod nivoa kritike, zapravo ispod svakog nivoa.
(Goks, 20. oktobar 2023 23:32)
Sa kim ti decko uporedjujes Obradovica. Sto se blamiras i lupetas ovde konstantno.
pre 2 godine
mora se kako tako dobiti Fmp2 da se povrati forma, oni su oduvek bili jak sparing partner i tesko ih dobijate...
pre 2 godine
Mene samo zanima kakav ina filing pred sledeću utakmicu u El. Ja imam filing da je neću gledati.
pre 2 godine
Radonja, spremi se…
pre 2 godine
Duško je ironičan, rekao je da su se igrači borili, da je zadovoljan i srećan igrom. Jasno je da problem postoji i da su mu dani na klupi odbrojani
pre 2 godine
Deluje da ova zvezda nema ni glavu ni rep.Ispod koša većinu minuta igraju Mitrović i Bolomboj dok Tobi koji je doveden da bude startni centar sedi na klupi.Teo i Sabaz nisu konstantni u napadu dok Hanga za sad igra samo odbranu.Cini mi se da je ovo tanko za top 8 ali vreme ce pokazati.
pre 2 godine
Svaki njegov intervju deluje kao da se sprda sa nama!
pre 2 godine
Селектирао си екипу, појачања су ти доведена још пре три четири месеци пре почетка Светског првенства и још нису уиграни. Делујете као раштимани оркестар. Никад горе екипа није изгледала. Радоњића вратити да утегне екипу.
pre 2 godine
Loš šut za tri poena samo govori da su igrači šutirali iz teških situacija tj. neizgrađenih akcija.
pre 2 godine
Repatiiii
pre 2 godine
Kakav klub i predsednik kluba, takav i trener.
pre 2 godine
Proslo kolo falilo energije, sad falio sut za tri, protiv Partizana ce faliti borbenosti. Posle moze jos nesto da se smisli, pa opet u krug, sto dmisljati nesto novo. Vrti istu pricu, svakako je sve laz i mi to dobro znamo! Zvezdi treba rez, ostar, hirurski, inace ce ovako da bude godinama dok neko ne digne ruke od Zvezde a tad ce biti kraj bojim se. Mora da se vidi kako dalje a ne ovako bez plana , sve isto svake sezone, kao u filmu "Groundhog day". I u filmu je morao glavni lik da ucini nesto da se ne bi ponavljao isti dan. Pa bolje i sve rasprodati, divesti dase mlade igrace i krenuti uspocetka. Muka mi je od ovih "velikih pojacanja" svaje godine i trenera koje niko nece.
pre 2 godine
Pre tri dana su ubacili 76 poe a i izgovor za poraz je bila losa odbrana. Veceras 79 poena uz izgovor da sut za 3 nije valjao. Imam utisak da covek izjavi prvo sto mu padne na pamet jer ne vidim nikakvu logiku. Cisto da kaze nesto jer mora.
pre 2 godine
Pa da, trebali ste bar 50 da sutnete.
pre 2 godine
ti
pre 2 godine
Ima i do trenera i do pojedinih igraca koji su van forme ili su u formi a ne dobijaju dobre role u napadu. Teodosic sinoc 1/7 trojke od toga 5 otvorenih suteva, uzas. Nejpir koji je tek u drugom poluvremenu pokazao koliko i sta moze i onda napravio onu gresku na ubacivanju lopte. Najludja stvar je da se ekipa uigrava na evroligaskim utakmicama i to je nedopustivo. Dva vrhunska pleja ti nemas organizovan napad. Deluje kao da je komunikacija trener - igraci jako losa i da tu neko tera svoju pricu. Partizan blagi favorit sledecu tekmu, mada i oni imaju svoje momente kada blistaju i kada sami sebe ukanaljuju. Bice to jedna jako haoticna utakmica i teska za gledanje, neke serije jednih pa drugih i tako u krug. Odlucice neka glupost.
(pernambucano, 21. oktobar 2023 12:21)
Nema tu kakva glupost da odluci, vice minimum 15 razlike za Partizan.
pre 2 godine
Totalni remont ekipe urađen.
Ovo više nije tim.
Kao nekih sezona Makabi kad natrpa svašta, skup razbojnika...
Tako delujemo.
Nije do trenera.....ovako se ne radi.
pre 2 godine
Нека буде Пешић!
pre 2 godine
Pa zar mislite da je lako zameniti trenera u ovom trenutku kad je pocetak sezone on je napravio ovu ekipu sad da dodje do promene jos gore bi bilo jedino neko ima bas jako da dodje da od starta ima autoritet i uspe nesto ali ta velika imena radonjic ne radi vec godinu dana a i malo glupo ode covek iz zvezde na godinu dana pa ga vratite on ko da nije sposoban nista sem zvezde mada ni sa zvezdom nije sijao al aba ligu je barem osvajao.
pre 2 godine
Reponja
pre 2 godine
Mislio sam da je ovaj dobar trener, ali lik je neviđena prevara. U gomili problema on je video samo kao grešku loš šut za 3. Bože sačuvaj...
pre 2 godine
Pa što ne kažeš pulenima da brane taj šut za 3.....!?
pre 2 godine
Od pocetka sezone svi vide da se cela igra svodi na sut za tri poena, a kako znamo da od takvih ekipa nema nista onda.....
pre 2 godine
Duško Ivanoviću, DAJ ODMAH OSTAVKU I SPASI NAS. NIJE OVO OVDE ZA TEBE.
pre 2 godine
Sta je sa Tobijem?tek je pocelo a vec mu se ekipa raspada
pre 2 godine
Deluje da ova zvezda nema ni glavu ni rep.Ispod koša većinu minuta igraju Mitrović i Bolomboj dok Tobi koji je doveden da bude startni centar sedi na klupi.Teo i Sabaz nisu konstantni u napadu dok Hanga za sad igra samo odbranu.Cini mi se da je ovo tanko za top 8 ali vreme ce pokazati.
(baskonia, 20. oktobar 2023 23:25)
gresis oko repa, imaju jedan i to poveliki
pre 2 godine
Zar ovako o Doktoru? Haahaaha
pre 2 godine
Tako malo je potrebno kod nas da od nebesa dodjes do dna.
Ne navijam za Zvezdu i ne simpatisem dotičnog ali ne tako davno, govorili ste :”da je Duško bio od početka sezone bili bismo u top 8 sigurno”!
Sada, posle samo četiri kola ne valja ništa i ne zna ništa. Čak i za jednog Željka kog uvazava cela Evropa pojedinci sebi daju za pravo da ga omaložavaju i proglašavaju nestručnim. Nonsens!
pre 2 godine
Momci, veceras igramo nasu igru, svi trcite van 6,75 i onaj ko je sam neka dobije loptu i sutne trojku. Cetrdesetak da sutnete i Bog da nas vidi. Ulaz i asistencije to nikako. Bezveze je.
pre 2 godine
Najbolji tim u istoriji.
pre 2 godine
@Goks
Istina . Njih trojica zajedno imaju 9 Evroliga
pre 2 godine
Pa zasto onda na svakoj utakmici imate vise suteva za 3 nego za 2, ako ne ide? Ah, da, treba smisliti i neku akciju, a ti to ne umes
pre 2 godine
Možda je malo pripomoglo to što je stavio Davidovca na Šengeliju.
pre 2 godine
Opaaaaa, menja se filozofija da ne dobija samo odbrana utakmice!!! Dobro, neko to shvati sa 20, neko sa 65+.
pre 2 godine
Veliki razlog poraza je trener. Ni dete ne bi pravilo onakve izmene i tražilo takve čelendze. O taktici u napadu da ne pričam. Dva vrhunska pleja ne mogu da naprave normalan napad. Nisu igrači krivi, nego taktika trenera.
pre 2 godine
Ekipa Zvezde je mnogo igracki losija nego prosle sezone,to je cinjenica nakon odgledanih par utakmica u Evro Ligi....Nema tu mnogo filozofije.
(Simke, 21. oktobar 2023 08:32)
Kakvo vrhunsko nepoznavanje kosarke. Nema tu mnogo filozofije.
pre 2 godine
Ekipa Zvezde je mnogo igracki losija nego prosle sezone,to je cinjenica nakon odgledanih par utakmica u Evro Ligi....Nema tu mnogo filozofije.
(Simke, 21. oktobar 2023 08:32)
Kakvo vrhunsko nepoznavanje kosarke. Nema tu mnogo filozofije.
pre 2 godine
Razlog poraza je što si ti na klupi i što ne znaš od grupe pojedinaca da napraviš tim.
pre 2 godine
Razlog poraza je što si ti na klupi i što ne znaš od grupe pojedinaca da napraviš tim.
pre 2 godine
ovo nije sa presa, vec onaj blicz kada te uhvae pored terena.
imamo bi svasta da kaze ivanovic, kada bi mogao/smeo to da iznese.
a vec neko vreme se pisu naruceni tekstovi samo o njegovoj krivici, dok je realno odgovornost u tezistu trougla igraci - trener - uprava.
pre 2 godine
Ima i do trenera i do pojedinih igraca koji su van forme ili su u formi a ne dobijaju dobre role u napadu. Teodosic sinoc 1/7 trojke od toga 5 otvorenih suteva, uzas. Nejpir koji je tek u drugom poluvremenu pokazao koliko i sta moze i onda napravio onu gresku na ubacivanju lopte. Najludja stvar je da se ekipa uigrava na evroligaskim utakmicama i to je nedopustivo. Dva vrhunska pleja ti nemas organizovan napad. Deluje kao da je komunikacija trener - igraci jako losa i da tu neko tera svoju pricu. Partizan blagi favorit sledecu tekmu, mada i oni imaju svoje momente kada blistaju i kada sami sebe ukanaljuju. Bice to jedna jako haoticna utakmica i teska za gledanje, neke serije jednih pa drugih i tako u krug. Odlucice neka glupost.
pre 2 godine
@Tomsy
Bolje toliko da vodite pred sam kraj nego da bude Nedovic kao prosle godine.
76 Komentari
Sortiraj po: