11

Petak, 20.10.2023.

22:41

Zvezdin košmar zamalo završen čudom – Virtus je ipak bolji

Košarkaši Zvezde poraženi od Virtusa u Bolonji 85:79 u 4. kolu Evrolige posle vrlo loše partije u većem delu meča i naleta u poslednjim minutima.

Izvor: B92

Zvezdin košmar zamalo završen èudom – Virtus je ipak bolji IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

11 Komentari

Sortiraj po:

Star

pre 2 godine

Dragi moji,
bolje da batalimo ova prepucavanja i da se bavimo necim lepsim npr devojkama, jer zivot je toliko kratak da ga treba iskoristiti maksimalno, ali na lepe stvari a ne na “dileje” !!!!!!!!

dovla

pre 2 godine

Budi Belic i Aleksa

Bravo za komentar legendo.

Eto sta su napravili od nas. Ljudi moji.
Da trosimo silno vreme gledajuci neke utakmice gde probacuju lopte kroz obric i da se, posto ne mozemo da se radujemo svojim uspesima, radujemo tudjim neuspesima.
Tuga Bozja.

Ja ovde prestajem.

Razocarani

pre 2 godine

Dakle, mts da Zvezdi pare, Zvezda pukne debelo za Vildozu i Kampaca, onda na kraju ode cela ekipa, pa box4 i box3 paketi poskupe nenormalno, da bi se kupilo tuce skupih i matorih igraca, koji izgledaju kao rastimovan orkestar. Pored bacanja para sirokih narodnih masa, pitam se ko normalan ima satisfakciju da legija stranaca predstavlja Zvezdu? Sa domacim igracima isto bi tako pukli, ali bilo bi em jeftinije za narod, a i domaci igraci bi se razvijali.

dovla

pre 2 godine

Budi Belic i Aleksa

Bravo za komentar legendo.

Eto sta su napravili od nas. Ljudi moji.
Da trosimo silno vreme gledajuci neke utakmice gde probacuju lopte kroz obric i da se, posto ne mozemo da se radujemo svojim uspesima, radujemo tudjim neuspesima.
Tuga Bozja.

Ja ovde prestajem.

Razocarani

pre 2 godine

Dakle, mts da Zvezdi pare, Zvezda pukne debelo za Vildozu i Kampaca, onda na kraju ode cela ekipa, pa box4 i box3 paketi poskupe nenormalno, da bi se kupilo tuce skupih i matorih igraca, koji izgledaju kao rastimovan orkestar. Pored bacanja para sirokih narodnih masa, pitam se ko normalan ima satisfakciju da legija stranaca predstavlja Zvezdu? Sa domacim igracima isto bi tako pukli, ali bilo bi em jeftinije za narod, a i domaci igraci bi se razvijali.

Star

pre 2 godine

Dragi moji,
bolje da batalimo ova prepucavanja i da se bavimo necim lepsim npr devojkama, jer zivot je toliko kratak da ga treba iskoristiti maksimalno, ali na lepe stvari a ne na “dileje” !!!!!!!!

Razocarani

pre 2 godine

Dakle, mts da Zvezdi pare, Zvezda pukne debelo za Vildozu i Kampaca, onda na kraju ode cela ekipa, pa box4 i box3 paketi poskupe nenormalno, da bi se kupilo tuce skupih i matorih igraca, koji izgledaju kao rastimovan orkestar. Pored bacanja para sirokih narodnih masa, pitam se ko normalan ima satisfakciju da legija stranaca predstavlja Zvezdu? Sa domacim igracima isto bi tako pukli, ali bilo bi em jeftinije za narod, a i domaci igraci bi se razvijali.

dovla

pre 2 godine

Budi Belic i Aleksa

Bravo za komentar legendo.

Eto sta su napravili od nas. Ljudi moji.
Da trosimo silno vreme gledajuci neke utakmice gde probacuju lopte kroz obric i da se, posto ne mozemo da se radujemo svojim uspesima, radujemo tudjim neuspesima.
Tuga Bozja.

Ja ovde prestajem.

Star

pre 2 godine

Dragi moji,
bolje da batalimo ova prepucavanja i da se bavimo necim lepsim npr devojkama, jer zivot je toliko kratak da ga treba iskoristiti maksimalno, ali na lepe stvari a ne na “dileje” !!!!!!!!