Nikol_A
pre 14 godina
Bavo, popopopozdravlja vas vas 'Teva sa Karatata, i da budete jos bolji EEETT :D :D
Utorak, 05.06.2012.
14:15
Srpski juniori Miodrag Kaličanin i Filip Stojiljković osvojili su bronzanu medalju na Balkanskom badminton prvenstvu, u rumunskom Oneštiju.
Izvor: B92
IMAGE SOURCE
pre 14 godina
Bavo, popopopozdravlja vas vas 'Teva sa Karatata, i da budete jos bolji EEETT :D :D
pre 14 godina
Bravo momci!!!
Ajmo u napad za OI Brazil 2016... :D
pre 14 godina
Bravo ljudi! Sjajni ste :)
pre 14 godina
svaka čast majstori. još malo pa ćemo i tu na svetski vrh...
pre 14 godina
Bravo za Badminton orlove.
pre 14 godina
Hvala vam na upucenim cestitkama trudicemo se da Srbiju predstavljamo u sto boljem svetlu gde god da odemo. :)
pre 14 godina
IDEMO GIGANTI!!!
pre 14 godina
Svaka cast njima. U pravom svetlu nas predstavljaju. Verovatno imamo jos ovako talentovane dece u ovom sportu i kada bi drzava vise ulozila u popularizaciju istog, jos bolji bi rezultati bili.
pre 14 godina
Bravo Filipe, bravo Miodraze!!! Svaka cast svim ucesnicima, samo gurajte i medalje nece izostati :D
pre 14 godina
Hvala vam na upucenim cestitkama trudicemo se da Srbiju predstavljamo u sto boljem svetlu gde god da odemo. :)
pre 14 godina
Svaka cast njima. U pravom svetlu nas predstavljaju. Verovatno imamo jos ovako talentovane dece u ovom sportu i kada bi drzava vise ulozila u popularizaciju istog, jos bolji bi rezultati bili.
pre 14 godina
IDEMO GIGANTI!!!
pre 14 godina
Bravo Filipe, bravo Miodraze!!! Svaka cast svim ucesnicima, samo gurajte i medalje nece izostati :D
pre 14 godina
Bravo za Badminton orlove.
pre 14 godina
svaka čast majstori. još malo pa ćemo i tu na svetski vrh...
pre 14 godina
Bravo ljudi! Sjajni ste :)
pre 14 godina
Bavo, popopopozdravlja vas vas 'Teva sa Karatata, i da budete jos bolji EEETT :D :D
pre 14 godina
Bravo momci!!!
Ajmo u napad za OI Brazil 2016... :D
pre 14 godina
Svaka cast njima. U pravom svetlu nas predstavljaju. Verovatno imamo jos ovako talentovane dece u ovom sportu i kada bi drzava vise ulozila u popularizaciju istog, jos bolji bi rezultati bili.
pre 14 godina
Bravo Filipe, bravo Miodraze!!! Svaka cast svim ucesnicima, samo gurajte i medalje nece izostati :D
pre 14 godina
IDEMO GIGANTI!!!
pre 14 godina
Hvala vam na upucenim cestitkama trudicemo se da Srbiju predstavljamo u sto boljem svetlu gde god da odemo. :)
pre 14 godina
Bravo za Badminton orlove.
pre 14 godina
svaka čast majstori. još malo pa ćemo i tu na svetski vrh...
pre 14 godina
Bravo ljudi! Sjajni ste :)
pre 14 godina
Bravo momci!!!
Ajmo u napad za OI Brazil 2016... :D
pre 14 godina
Bavo, popopopozdravlja vas vas 'Teva sa Karatata, i da budete jos bolji EEETT :D :D
9 Komentari
Sortiraj po: