Marija
pre 2 godine
Vaterpolo i košarka u Srbiji su upokojeni.... i neka su.
Ponedeljak, 18.12.2023.
20:55
Vaterpolisti Srbija neuspešno su startovali u Budimpešti, pošto su na bazenu Komjadi u prvom kolu izgubili od Nemačka 11:9 (2:3, 4:1, 2:4, 3:1).
IMAGE SOURCE
pre 2 godine
Vaterpolo i košarka u Srbiji su upokojeni.... i neka su.
pre 2 godine
nikad rezultat dok se ne igra Gavril Subotić, zar je moguće da ne koristimo obe leve ruke koje imamo u srpskom vaterpolu!!!
pre 2 godine
U nemackoj sam rodjen, proveo citav zivot i sada prvi put procitao da nemci igraju vaterpolo.
pre 2 godine
počelo je, počelo!
pre 2 godine
Tako , ugasite najbolji klub Evrope u vaterpolu Partizan pa se čudite i dalje .
pre 2 godine
Sem muške košarke i ženske odbojke svi ostali ekipni sportovi su katastrofa sve propalo fudbal nemamo nikad,žene odlaskom Sonje Vasić u košarci takodje,muški odbojkasi takodje to je kad ti vodi Crnogorac a oni i sport kao nebo i zemlja ,Rukomet odavno nemamo a nvrjm ni da će muški nešto uraditi bez obzira na selektora i kvalitetne igrače jer je konkurencija ogromna,ženski rukomet propo ma uzas imaćemo na kraju samo 2 ekipna sporta i vrv će ženske kosarkasice da odu jos na OI i tjt.
pre 2 godine
Ova reprezentacija će igrati u finalu na evropskom prvenatvu u zagrebu.Živi bili pa videli
pre 2 godine
Мораћемо да пратимо резултате и пре полуфинала...
pre 2 godine
Nema Partizanove škole...A čekaj, mi smo imali bazen, a drugi ne! Sada niko nema bazen, da, to je razlog loše reprezentacije...
pre 2 godine
Prosto me je sramota koliko nam dobro ide! Najjaci smo! Zivela Srbija!
pre 2 godine
cirkus...
pre 2 godine
Mogu da izgube i od Mozambika, toliko kredita imaju
pre 2 godine
ovo se nije davno desilo
pre 2 godine
Nećemo ni otići na olimpijadu ja reko nikad vise one zlatne generacije to je kraj našeg vaterpola bio kakav Parizan kakvi bakraci nemamo više kvalitet igrače za velike domete i tjt.
pre 2 godine
Nemojte vjerovati svemu što pročitate ...ovo je klasična propaganda zlog zapada....Srbija nije izgubila od Njemačke već je pobijedila 14 - 9....bio sam na utakmici
pre 2 godine
Vaterpolo kreće put rukometa.
pre 2 godine
Svi igraju vaterpolo osim nas.
pre 2 godine
Ništa, glavu gore idemo dalje. SRBIJA!!!
pre 2 godine
Na sta smo spali...
pre 2 godine
Dotakli smo DNO,ali stvarno.....
pre 2 godine
Bez jakog Partizana nema ni jake reprezentacije.
pre 2 godine
zamislite kad smo u vaterpolu poceli da gubimo.
pre 2 godine
Bez jakog Partizana nema ni jake reprezentacije.
pre 2 godine
Dotakli smo DNO,ali stvarno.....
pre 2 godine
zamislite kad smo u vaterpolu poceli da gubimo.
pre 2 godine
Mogu da izgube i od Mozambika, toliko kredita imaju
pre 2 godine
Na sta smo spali...
pre 2 godine
Svi igraju vaterpolo osim nas.
pre 2 godine
ovo se nije davno desilo
pre 2 godine
Ništa, glavu gore idemo dalje. SRBIJA!!!
pre 2 godine
Vaterpolo kreće put rukometa.
pre 2 godine
Nemojte vjerovati svemu što pročitate ...ovo je klasična propaganda zlog zapada....Srbija nije izgubila od Njemačke već je pobijedila 14 - 9....bio sam na utakmici
pre 2 godine
Nema Partizanove škole...A čekaj, mi smo imali bazen, a drugi ne! Sada niko nema bazen, da, to je razlog loše reprezentacije...
pre 2 godine
Prosto me je sramota koliko nam dobro ide! Najjaci smo! Zivela Srbija!
pre 2 godine
Nećemo ni otići na olimpijadu ja reko nikad vise one zlatne generacije to je kraj našeg vaterpola bio kakav Parizan kakvi bakraci nemamo više kvalitet igrače za velike domete i tjt.
pre 2 godine
Мораћемо да пратимо резултате и пре полуфинала...
pre 2 godine
cirkus...
pre 2 godine
Ova reprezentacija će igrati u finalu na evropskom prvenatvu u zagrebu.Živi bili pa videli
pre 2 godine
Tako , ugasite najbolji klub Evrope u vaterpolu Partizan pa se čudite i dalje .
pre 2 godine
U nemackoj sam rodjen, proveo citav zivot i sada prvi put procitao da nemci igraju vaterpolo.
pre 2 godine
Sem muške košarke i ženske odbojke svi ostali ekipni sportovi su katastrofa sve propalo fudbal nemamo nikad,žene odlaskom Sonje Vasić u košarci takodje,muški odbojkasi takodje to je kad ti vodi Crnogorac a oni i sport kao nebo i zemlja ,Rukomet odavno nemamo a nvrjm ni da će muški nešto uraditi bez obzira na selektora i kvalitetne igrače jer je konkurencija ogromna,ženski rukomet propo ma uzas imaćemo na kraju samo 2 ekipna sporta i vrv će ženske kosarkasice da odu jos na OI i tjt.
pre 2 godine
počelo je, počelo!
pre 2 godine
nikad rezultat dok se ne igra Gavril Subotić, zar je moguće da ne koristimo obe leve ruke koje imamo u srpskom vaterpolu!!!
pre 2 godine
Vaterpolo i košarka u Srbiji su upokojeni.... i neka su.
pre 2 godine
Bez jakog Partizana nema ni jake reprezentacije.
pre 2 godine
Nema Partizanove škole...A čekaj, mi smo imali bazen, a drugi ne! Sada niko nema bazen, da, to je razlog loše reprezentacije...
pre 2 godine
Tako , ugasite najbolji klub Evrope u vaterpolu Partizan pa se čudite i dalje .
pre 2 godine
Nemojte vjerovati svemu što pročitate ...ovo je klasična propaganda zlog zapada....Srbija nije izgubila od Njemačke već je pobijedila 14 - 9....bio sam na utakmici
pre 2 godine
Mogu da izgube i od Mozambika, toliko kredita imaju
pre 2 godine
Nećemo ni otići na olimpijadu ja reko nikad vise one zlatne generacije to je kraj našeg vaterpola bio kakav Parizan kakvi bakraci nemamo više kvalitet igrače za velike domete i tjt.
pre 2 godine
cirkus...
pre 2 godine
Dotakli smo DNO,ali stvarno.....
pre 2 godine
Vaterpolo i košarka u Srbiji su upokojeni.... i neka su.
pre 2 godine
Vaterpolo kreće put rukometa.
pre 2 godine
Svi igraju vaterpolo osim nas.
pre 2 godine
zamislite kad smo u vaterpolu poceli da gubimo.
pre 2 godine
Na sta smo spali...
pre 2 godine
Ova reprezentacija će igrati u finalu na evropskom prvenatvu u zagrebu.Živi bili pa videli
pre 2 godine
Sem muške košarke i ženske odbojke svi ostali ekipni sportovi su katastrofa sve propalo fudbal nemamo nikad,žene odlaskom Sonje Vasić u košarci takodje,muški odbojkasi takodje to je kad ti vodi Crnogorac a oni i sport kao nebo i zemlja ,Rukomet odavno nemamo a nvrjm ni da će muški nešto uraditi bez obzira na selektora i kvalitetne igrače jer je konkurencija ogromna,ženski rukomet propo ma uzas imaćemo na kraju samo 2 ekipna sporta i vrv će ženske kosarkasice da odu jos na OI i tjt.
pre 2 godine
Prosto me je sramota koliko nam dobro ide! Najjaci smo! Zivela Srbija!
pre 2 godine
U nemackoj sam rodjen, proveo citav zivot i sada prvi put procitao da nemci igraju vaterpolo.
pre 2 godine
Ništa, glavu gore idemo dalje. SRBIJA!!!
pre 2 godine
počelo je, počelo!
pre 2 godine
ovo se nije davno desilo
pre 2 godine
nikad rezultat dok se ne igra Gavril Subotić, zar je moguće da ne koristimo obe leve ruke koje imamo u srpskom vaterpolu!!!
pre 2 godine
Мораћемо да пратимо резултате и пре полуфинала...
22 Komentari
Sortiraj po: