Tenis 60

Nedelja, 18.02.2024.

09:45

Kako poraz Alkarasa utiče na bitku za prvo mesto?

Poraz Karlosa Alkarasa u Buenos Ajresu imaće uticaja i na bitku za prvo mesto na svetskoj listi.

Autor: Z.K.  |  Izvor: B92

Kako poraz Alkarasa utièe na bitku za prvo mesto? IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

60 Komentari

Sortiraj po:

Ivica

pre 2 godine

Kad igra nolo
(Milos, 18. februar 2024 12:14
Kad vec coveka zoves po nekakvom licnom nadimku red bi bio da to napises ispravno, sa velikim pocetnim slovom. Ili si ti mozda preimenovani novi Galaski & Co.

Klempo Kosovarković

pre 2 godine

A jel Novak treba da napravi neku tortu da bi dostigao Rodjine ljudske kvalitete?? Pa onako ponizavanje i potcenjivanje nekog sportiste i protivnika nije vidjeno u istoriji sporta kakvo je tada uradio prepotentni Svajcarac!!!
(Šou Biznis, 18. februar 2024 14:56)

Mogu da napravim tortu ko Rodja, ali Rodja će uvek biti GOAT…

Marko

pre 2 godine

Nole od daleke 2006 pored onakve konkurencije uvek bio favorit za prvo mesto, ovi danas se lome već kod druge karijerne sezone, da li će uraditi nešto ili biti u prvih 10. Mmogi se koji čitaju sada ovo nisu tada ni rodili. Vanplanetarna karijera ljudi moji.

hosi

pre 2 godine

Dobra situacija za Novaka.Medvedev,Siner,Alkaraz,Zverev i još možda poneko će podeliti dosta bodova i rasteretiti ga što se tiče prvog mesta.Verujem da će i dalje u ovoj godini dosta biti na prvom mestu i za mene ostaje prvi favorit za sva ostala 3 GS.Moguće da će biti manjih prekida,ali većina nedelja su "njegove".Inače,ne očekujem da će Siner(svakako dobar igrač i momak),osvojiti neke velike bodove(i turnire) kao što mnogi misle.Najopadniji mi deluje Zverev,ako ga posluži zdravlje i sredi glavu.

Šou Biznis

pre 2 godine

Zato sto je Federer sa rekordima i ljudskim kvaliteztima bio legitimni goat. Nolo bez ljudskih kvaliteta to ne moze biti. Samo najbolji po brojevima. Goat je najveci a ne najbolji
(@CMarko, 18. februar 2024 14:32)

A jel Novak treba da napravi neku tortu da bi dostigao Rodjine ljudske kvalitete?? Pa onako ponizavanje i potcenjivanje nekog sportiste i protivnika nije vidjeno u istoriji sporta kakvo je tada uradio prepotentni Svajcarac!!!

Слободан

pre 2 godine

Imamo lažnog broja 1????
О чему то говорите? Резултати се гледају 12 мјесеци. 2011.год Новак је преузео број 1 тек након Вимблдона, иако да је најбољи знало се након Мајамија, па зашто би сад Синер био број 1? Колико знам, почетком априла ће претећи Федерера као најстарији број 1и још једна категорија у којој ће њега покушавају да стигну у будућности. То је већ сада скоро извјесно. И ту ће стаjати: 1. Djokovic, SRB.

Milan

pre 2 godine

Ma kakva borba za prvo mesto. Novak nek jos malo uziva u tenisu, odigra jos koji turnir tu i tamo i to je to. On je svoje ucinio - ostavio je dva lazna goata u prasini, oborio sve najbitnije rekorde u tenisu i nabio komplekse i frustracije svima mrziteljima za narednih 100 godina.
Ima ih nekoliko i ovde. Uzivam kad citam njihove pateticne komentare ha ha ha

@CMarko

pre 2 godine

Zato sto je Federer sa rekordima i ljudskim kvaliteztima bio legitimni goat. Nolo bez ljudskih kvaliteta to ne moze biti. Samo najbolji po brojevima. Goat je najveci a ne najbolji

Marko

pre 2 godine

Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.
(Zasto glupi to ne shvataju, 18. februar 2024 09:47)
Da objasnim posto spadas u te iz tvog potpisa. Od kada se pojavio Novak pa narednih 15 godina slusamo kako je GOAT onaj sa najvise rekorda, narocito W#1 i GS. Kada je Novak sve nadmasio kriterijum je po tebi? Nista. Posto tebi i tebi slicnima rekordi vise nisu bitni, GOAT je mali Milojko iz Donjih Prcilovaca. Ne drzi rekorde, niko nike cuo za njega, al to je nebitno za titulu GOAT stoga izvini. Federer je tek na 175 mestu.

Милан

pre 2 godine

Синдром Ане Ивановић напада Алкатраза. Она је са 21 годином имала титулу и финале на Ролан Гаросу, финале у Аустралији, полуфинале Вимблдона, титулу у Индијан Велсу и онда пад. Увек је, овде у коментарима, оспоравана.
Чудно је да се више воле тенисери из Шпаније и Италије, а имамо тениског шампиона над шампионима. Шта год да уради, Ђоковић је највећи!

Statistikom protivu mitova

pre 2 godine

Borba za prvp mesto? Jedan se skija po Italiji, a drugi borac ispada sa 250 po J.Americi? Pa i nije neka borba. Elem, u trci za OI koja ukljucuje rezultae od Wimb 2023 do sada, Novak vodi a Sinner je drugi, a Carlos sa 2000 poena sa Wimb treci. Znaci od tog Wimb, porazi od Saufulina, Pola i Lepog Grise, a bori se za prvo mesto? Stvarno?

hahahhaa

pre 2 godine

Siner je daleko najveca pretnja. Treba gledati Race to Turin listu
(Goran, 18. februar 2024 11:19)

Tebi i slicnima je uvek najveca pretnja onaj ko uzme poslednji turnir. Vec su bili Zverev, Cicipas, Medvedev, onda Alkaraz i Rune. Sad ste presli na Sinera.

Zdrav razum

pre 2 godine

Dwcko se ne sastavlja a vi pricate o nekoj trci za 1. mesto. Bolje gledajte sta rade Siner i Medvedvev. Oni su trenutno mnogo jaca konkurencija Novaku.

anyway...

pre 2 godine

ako prijavi i Akapulko napravice jos jednu gresku jer ''dolaze'' Indijan Vels i Majami. Samo bi se preopteretio zbog jedne nedelje vise kao br. 1 jer posle Indijan Velsa Nole se vraca na tu poziciju posto ne brani nista.

asi es

pre 2 godine

Ovo samo potvrdjuje da i dalje traje period najslabije ere tenisa. ( period koji traje dosta duze nego kada je Fed igrao bez Nadala i Djokovica )

Šou Biznis

pre 2 godine

Kad igra nolo
(Milos, 18. februar 2024 12:14)

Nole ne igra, uziva, putuje i smeje se ovi sto se bezuspesno lome da ga skinu sa cela karavana....zna se ko je broj 1, i tu ostaje i sa 50% manje turnira!!!

Šou Biznis

pre 2 godine

Novak samo jos da doceka aprila na prvom mestu i da postane najstariji broj jedan ikada i sto se tice rang liste ne treba mu vise nista, nece mu niko nikada oboriti nijedan rekord!

Paradoks

pre 2 godine

Моја жеља, као неком ко прати тенис од половине 90-их, наравно пратим и нашег Новака од почетка, да Новак до краја своје каријере освоји још један Ролан Гарос, Вимблдон и Олимпијске игре (које су иначе у тенису мање битне него Слемови), али иако не освоји ништа, опет остаје највећи! Идееемоооо, Нолеее!

milence

pre 2 godine

zaleteo se mnogo,nole je isao postepeno,jurio nadala i federera polako i pametno,sad kad ih je prestigao on je svoje rekao,to je to,a mali mora jos da radi,on bi odma da uzme 4 gs i za par godina da ga stigne,al ne ide to tako,jednom u sto god tri najbolja u istoriji igraju u istoj eri a novak je prvi na toj listi,pametnom dosta

Svete

pre 2 godine

Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.
(Zasto glupi to ne shvataju, 18. februar 2024 09:47)

Vece su sanse da Federer nadmasi Djokovica nego Selbi O Salivena!

Mico

pre 2 godine

Šta ste navalili sa Alkarasom, on je kakav je nestabilan i od sekundarnog značaja. Sada je bitan Siner pošto je on stabilan, odličan jednom rečju!

Gledalac i pratilac tenisa

pre 2 godine

Alkaraza su pocetkom karijere toliko "uzdigli", jer je sa 20 godina osvojio 2 GS,
tako da mu je posle povrede poceo padati rejting, sto je vidljivo iz nekoliko
poslednjih poraza. Isto tako je bilo i sa Runeom, o kojem vise niko ne pise niti
ga smatraju za velikog igraca. Najvise se daje akcenat na Sinnera, koji je, iako
osvojio samo 1 GS uporan, smiren, ne arogantan i ne prepotentan, kao ova dovjca,
moze uspeti popeti se na prvo mesto rang liste. Ako ga ne sprece povrede, mogao
bi vec ove godine imati najbolje rezultate na turnirima.

DukiNS

pre 2 godine

Borba za prvo mesto Novaku verujem nije u top 3 prioriteta za ovu godinu. OI i jedan ili dva Slema su važniji ove godine. Ako dobri rezultati na ostalim turnirima ne izostanu, onda može biti broj jedan na kraju godine opet. Siner je veća pretnja za broj 1 nego Alkaraz, a i za buduće neke trofeje takođe.

Šou Biznis

pre 2 godine

Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.
(Zasto glupi to ne shvataju, 18. februar 2024 09:47)

Zato što O Saliven vodi u medjusobnim duelima, kao prvo! A kao drugo, prva rec u tvom komentaru ti sve govori....

Slave

pre 2 godine

@Sou biznis
Koliko ti komentari standardno nemaju smisla, to boli. Pa da, napisao je "ako". A u to "ako" spada i prestizanje u medjusobnim duelima. Razumeo si? A i tada "ako" se to desi ce Ronija smatrati najvecim. Drzi se ti onoga "Nolo Goat", tu ne moras puno razmisljati.

ja

pre 2 godine

Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.
(Zasto glupi to ne shvataju, 18. februar 2024 09:47)

Samo sto Selbi za 30 godina ne može skinuti Ronijeve rekorde.

Dusan

pre 2 godine

Nolo ispada iz karavana uskoro!!!!
(Šulj Bizmis, 18. februar 2024 10:28)
A tako je bolelo, zar ne? Već evo sad će 20 godina. Nepopravljive komplekse vam je svima bolesnima nabio. To je potpuno posebna kategorija za koju bi trebali da se svakako organizujemo i obeležimo.

Marko

pre 2 godine

On je i prošle godine jurio i ništa nije uradio. Umesto da ima raspored turnira koji njemu odgovara on se prilagodjava Novaku. Svako ko se prilagodjava Novaku on uvek gubi. Neka se ugleda na Sinera ako misli da bude prvi sve ostalo dovodi do još većeg pada.

N.

pre 2 godine

Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.
(Zasto glupi to ne shvataju, 18. februar 2024 09:47)

Tako je. Ako Federer ikada rezultatski nadmaši Novaka, Novak će i dalje biti GOAT.

Šou Biznis

pre 2 godine

Koliko ti komentari standardno nemaju smisla, to boli. Pa da, napisao je "ako". A u to "ako" spada i prestizanje u medjusobnim duelima. Razumeo si? A i tada "ako" se to desi ce Ronija smatrati najvecim. Drzi se ti onoga "Nolo Goat", tu ne moras puno razmisljati.
(Slave, 18. februar 2024 10:19)

Druze, pa nema besmislenijeg komentara od onog sto je on ostavio....jel vidovit da zna da AKO Selbi prestigne O Salivena, i dalje ce GOAT biti O Saliven? On je inace svetski priznat analiticar da zna sve to...Bolje lepse procitaj komentare pa se onda pravi pametan!

Nebojša

pre 2 godine

Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.
(Zasto glupi to ne shvataju, 18. februar 2024 09:47)

Ti si O'salivena upravo proglasio glupim pošto on ovo ne razume sudeći po njegovim skorašnjim izjavama.

Pikaso

pre 2 godine

Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.
(Zasto glupi to ne shvataju, 18. februar 2024 09:47)

Mešaš babe i žabe. Prvo, moraš da vidiš šta će se dešavati ako Šelbi prestigne Ronija, a potom ono nemoguće, da bude bolji u medjusobnim duelima. Dakle, nema veze sa Nolom i Fedom.

Zasto glupi to ne shvataju

pre 2 godine

Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.

Simke

pre 2 godine

I da Alkaraz prestigne Novaka,bice jako kratko prvi...Sve u svemu,ovo je cudo sto Novak postize,jer budimo realni,igrace sve manje turnira kako vrijeme ide,a ovi mladi ce da igraju na svakom bitnom turniru u sezoni,plus jos ovi manji iz serije 250 i 500...Samo je pitanje vremena kada ce Novak biti skinut sa prve pozicije....Bilo bi dobro da ovu cijelu sezonu bude prvi i posle zaista vise nije ni bitno.

Šou Biznis

pre 2 godine

I da se sve ovo desi, Alkaraz ce biti prvi samo dve nedelje jer se Novak odmah vraca na čelo karavana posle prvog mastersa na Americkoj turneji!

Šou Biznis

pre 2 godine

I da se sve ovo desi, Alkaraz ce biti prvi samo dve nedelje jer se Novak odmah vraca na čelo karavana posle prvog mastersa na Americkoj turneji!

Simke

pre 2 godine

I da Alkaraz prestigne Novaka,bice jako kratko prvi...Sve u svemu,ovo je cudo sto Novak postize,jer budimo realni,igrace sve manje turnira kako vrijeme ide,a ovi mladi ce da igraju na svakom bitnom turniru u sezoni,plus jos ovi manji iz serije 250 i 500...Samo je pitanje vremena kada ce Novak biti skinut sa prve pozicije....Bilo bi dobro da ovu cijelu sezonu bude prvi i posle zaista vise nije ni bitno.

N.

pre 2 godine

Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.
(Zasto glupi to ne shvataju, 18. februar 2024 09:47)

Tako je. Ako Federer ikada rezultatski nadmaši Novaka, Novak će i dalje biti GOAT.

Šou Biznis

pre 2 godine

Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.
(Zasto glupi to ne shvataju, 18. februar 2024 09:47)

Zato što O Saliven vodi u medjusobnim duelima, kao prvo! A kao drugo, prva rec u tvom komentaru ti sve govori....

DukiNS

pre 2 godine

Borba za prvo mesto Novaku verujem nije u top 3 prioriteta za ovu godinu. OI i jedan ili dva Slema su važniji ove godine. Ako dobri rezultati na ostalim turnirima ne izostanu, onda može biti broj jedan na kraju godine opet. Siner je veća pretnja za broj 1 nego Alkaraz, a i za buduće neke trofeje takođe.

Dusan

pre 2 godine

Nolo ispada iz karavana uskoro!!!!
(Šulj Bizmis, 18. februar 2024 10:28)
A tako je bolelo, zar ne? Već evo sad će 20 godina. Nepopravljive komplekse vam je svima bolesnima nabio. To je potpuno posebna kategorija za koju bi trebali da se svakako organizujemo i obeležimo.

Mico

pre 2 godine

Šta ste navalili sa Alkarasom, on je kakav je nestabilan i od sekundarnog značaja. Sada je bitan Siner pošto je on stabilan, odličan jednom rečju!

milence

pre 2 godine

zaleteo se mnogo,nole je isao postepeno,jurio nadala i federera polako i pametno,sad kad ih je prestigao on je svoje rekao,to je to,a mali mora jos da radi,on bi odma da uzme 4 gs i za par godina da ga stigne,al ne ide to tako,jednom u sto god tri najbolja u istoriji igraju u istoj eri a novak je prvi na toj listi,pametnom dosta

Paradoks

pre 2 godine

Моја жеља, као неком ко прати тенис од половине 90-их, наравно пратим и нашег Новака од почетка, да Новак до краја своје каријере освоји још један Ролан Гарос, Вимблдон и Олимпијске игре (које су иначе у тенису мање битне него Слемови), али иако не освоји ништа, опет остаје највећи! Идееемоооо, Нолеее!

Svete

pre 2 godine

Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.
(Zasto glupi to ne shvataju, 18. februar 2024 09:47)

Vece su sanse da Federer nadmasi Djokovica nego Selbi O Salivena!

Pikaso

pre 2 godine

Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.
(Zasto glupi to ne shvataju, 18. februar 2024 09:47)

Mešaš babe i žabe. Prvo, moraš da vidiš šta će se dešavati ako Šelbi prestigne Ronija, a potom ono nemoguće, da bude bolji u medjusobnim duelima. Dakle, nema veze sa Nolom i Fedom.

Šou Biznis

pre 2 godine

Novak samo jos da doceka aprila na prvom mestu i da postane najstariji broj jedan ikada i sto se tice rang liste ne treba mu vise nista, nece mu niko nikada oboriti nijedan rekord!

Marko

pre 2 godine

On je i prošle godine jurio i ništa nije uradio. Umesto da ima raspored turnira koji njemu odgovara on se prilagodjava Novaku. Svako ko se prilagodjava Novaku on uvek gubi. Neka se ugleda na Sinera ako misli da bude prvi sve ostalo dovodi do još većeg pada.

Šou Biznis

pre 2 godine

Kad igra nolo
(Milos, 18. februar 2024 12:14)

Nole ne igra, uziva, putuje i smeje se ovi sto se bezuspesno lome da ga skinu sa cela karavana....zna se ko je broj 1, i tu ostaje i sa 50% manje turnira!!!

ja

pre 2 godine

Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.
(Zasto glupi to ne shvataju, 18. februar 2024 09:47)

Samo sto Selbi za 30 godina ne može skinuti Ronijeve rekorde.

anyway...

pre 2 godine

ako prijavi i Akapulko napravice jos jednu gresku jer ''dolaze'' Indijan Vels i Majami. Samo bi se preopteretio zbog jedne nedelje vise kao br. 1 jer posle Indijan Velsa Nole se vraca na tu poziciju posto ne brani nista.

Nebojša

pre 2 godine

Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.
(Zasto glupi to ne shvataju, 18. februar 2024 09:47)

Ti si O'salivena upravo proglasio glupim pošto on ovo ne razume sudeći po njegovim skorašnjim izjavama.

Šou Biznis

pre 2 godine

Zato sto je Federer sa rekordima i ljudskim kvaliteztima bio legitimni goat. Nolo bez ljudskih kvaliteta to ne moze biti. Samo najbolji po brojevima. Goat je najveci a ne najbolji
(@CMarko, 18. februar 2024 14:32)

A jel Novak treba da napravi neku tortu da bi dostigao Rodjine ljudske kvalitete?? Pa onako ponizavanje i potcenjivanje nekog sportiste i protivnika nije vidjeno u istoriji sporta kakvo je tada uradio prepotentni Svajcarac!!!

Милан

pre 2 godine

Синдром Ане Ивановић напада Алкатраза. Она је са 21 годином имала титулу и финале на Ролан Гаросу, финале у Аустралији, полуфинале Вимблдона, титулу у Индијан Велсу и онда пад. Увек је, овде у коментарима, оспоравана.
Чудно је да се више воле тенисери из Шпаније и Италије, а имамо тениског шампиона над шампионима. Шта год да уради, Ђоковић је највећи!

Zdrav razum

pre 2 godine

Dwcko se ne sastavlja a vi pricate o nekoj trci za 1. mesto. Bolje gledajte sta rade Siner i Medvedvev. Oni su trenutno mnogo jaca konkurencija Novaku.

Gledalac i pratilac tenisa

pre 2 godine

Alkaraza su pocetkom karijere toliko "uzdigli", jer je sa 20 godina osvojio 2 GS,
tako da mu je posle povrede poceo padati rejting, sto je vidljivo iz nekoliko
poslednjih poraza. Isto tako je bilo i sa Runeom, o kojem vise niko ne pise niti
ga smatraju za velikog igraca. Najvise se daje akcenat na Sinnera, koji je, iako
osvojio samo 1 GS uporan, smiren, ne arogantan i ne prepotentan, kao ova dovjca,
moze uspeti popeti se na prvo mesto rang liste. Ako ga ne sprece povrede, mogao
bi vec ove godine imati najbolje rezultate na turnirima.

hahahhaa

pre 2 godine

Siner je daleko najveca pretnja. Treba gledati Race to Turin listu
(Goran, 18. februar 2024 11:19)

Tebi i slicnima je uvek najveca pretnja onaj ko uzme poslednji turnir. Vec su bili Zverev, Cicipas, Medvedev, onda Alkaraz i Rune. Sad ste presli na Sinera.

Marko

pre 2 godine

Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.
(Zasto glupi to ne shvataju, 18. februar 2024 09:47)
Da objasnim posto spadas u te iz tvog potpisa. Od kada se pojavio Novak pa narednih 15 godina slusamo kako je GOAT onaj sa najvise rekorda, narocito W#1 i GS. Kada je Novak sve nadmasio kriterijum je po tebi? Nista. Posto tebi i tebi slicnima rekordi vise nisu bitni, GOAT je mali Milojko iz Donjih Prcilovaca. Ne drzi rekorde, niko nike cuo za njega, al to je nebitno za titulu GOAT stoga izvini. Federer je tek na 175 mestu.

Statistikom protivu mitova

pre 2 godine

Borba za prvp mesto? Jedan se skija po Italiji, a drugi borac ispada sa 250 po J.Americi? Pa i nije neka borba. Elem, u trci za OI koja ukljucuje rezultae od Wimb 2023 do sada, Novak vodi a Sinner je drugi, a Carlos sa 2000 poena sa Wimb treci. Znaci od tog Wimb, porazi od Saufulina, Pola i Lepog Grise, a bori se za prvo mesto? Stvarno?

Слободан

pre 2 godine

Imamo lažnog broja 1????
О чему то говорите? Резултати се гледају 12 мјесеци. 2011.год Новак је преузео број 1 тек након Вимблдона, иако да је најбољи знало се након Мајамија, па зашто би сад Синер био број 1? Колико знам, почетком априла ће претећи Федерера као најстарији број 1и још једна категорија у којој ће њега покушавају да стигну у будућности. То је већ сада скоро извјесно. И ту ће стаjати: 1. Djokovic, SRB.

Milan

pre 2 godine

Ma kakva borba za prvo mesto. Novak nek jos malo uziva u tenisu, odigra jos koji turnir tu i tamo i to je to. On je svoje ucinio - ostavio je dva lazna goata u prasini, oborio sve najbitnije rekorde u tenisu i nabio komplekse i frustracije svima mrziteljima za narednih 100 godina.
Ima ih nekoliko i ovde. Uzivam kad citam njihove pateticne komentare ha ha ha

Šou Biznis

pre 2 godine

Koliko ti komentari standardno nemaju smisla, to boli. Pa da, napisao je "ako". A u to "ako" spada i prestizanje u medjusobnim duelima. Razumeo si? A i tada "ako" se to desi ce Ronija smatrati najvecim. Drzi se ti onoga "Nolo Goat", tu ne moras puno razmisljati.
(Slave, 18. februar 2024 10:19)

Druze, pa nema besmislenijeg komentara od onog sto je on ostavio....jel vidovit da zna da AKO Selbi prestigne O Salivena, i dalje ce GOAT biti O Saliven? On je inace svetski priznat analiticar da zna sve to...Bolje lepse procitaj komentare pa se onda pravi pametan!

Marko

pre 2 godine

Nole od daleke 2006 pored onakve konkurencije uvek bio favorit za prvo mesto, ovi danas se lome već kod druge karijerne sezone, da li će uraditi nešto ili biti u prvih 10. Mmogi se koji čitaju sada ovo nisu tada ni rodili. Vanplanetarna karijera ljudi moji.

hosi

pre 2 godine

Dobra situacija za Novaka.Medvedev,Siner,Alkaraz,Zverev i još možda poneko će podeliti dosta bodova i rasteretiti ga što se tiče prvog mesta.Verujem da će i dalje u ovoj godini dosta biti na prvom mestu i za mene ostaje prvi favorit za sva ostala 3 GS.Moguće da će biti manjih prekida,ali većina nedelja su "njegove".Inače,ne očekujem da će Siner(svakako dobar igrač i momak),osvojiti neke velike bodove(i turnire) kao što mnogi misle.Najopadniji mi deluje Zverev,ako ga posluži zdravlje i sredi glavu.

Slave

pre 2 godine

@Sou biznis
Koliko ti komentari standardno nemaju smisla, to boli. Pa da, napisao je "ako". A u to "ako" spada i prestizanje u medjusobnim duelima. Razumeo si? A i tada "ako" se to desi ce Ronija smatrati najvecim. Drzi se ti onoga "Nolo Goat", tu ne moras puno razmisljati.

Zasto glupi to ne shvataju

pre 2 godine

Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.

@CMarko

pre 2 godine

Zato sto je Federer sa rekordima i ljudskim kvaliteztima bio legitimni goat. Nolo bez ljudskih kvaliteta to ne moze biti. Samo najbolji po brojevima. Goat je najveci a ne najbolji

Ivica

pre 2 godine

Kad igra nolo
(Milos, 18. februar 2024 12:14
Kad vec coveka zoves po nekakvom licnom nadimku red bi bio da to napises ispravno, sa velikim pocetnim slovom. Ili si ti mozda preimenovani novi Galaski & Co.

asi es

pre 2 godine

Ovo samo potvrdjuje da i dalje traje period najslabije ere tenisa. ( period koji traje dosta duze nego kada je Fed igrao bez Nadala i Djokovica )

Klempo Kosovarković

pre 2 godine

A jel Novak treba da napravi neku tortu da bi dostigao Rodjine ljudske kvalitete?? Pa onako ponizavanje i potcenjivanje nekog sportiste i protivnika nije vidjeno u istoriji sporta kakvo je tada uradio prepotentni Svajcarac!!!
(Šou Biznis, 18. februar 2024 14:56)

Mogu da napravim tortu ko Rodja, ali Rodja će uvek biti GOAT…

Zasto glupi to ne shvataju

pre 2 godine

Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.

@CMarko

pre 2 godine

Zato sto je Federer sa rekordima i ljudskim kvaliteztima bio legitimni goat. Nolo bez ljudskih kvaliteta to ne moze biti. Samo najbolji po brojevima. Goat je najveci a ne najbolji

Slave

pre 2 godine

@Sou biznis
Koliko ti komentari standardno nemaju smisla, to boli. Pa da, napisao je "ako". A u to "ako" spada i prestizanje u medjusobnim duelima. Razumeo si? A i tada "ako" se to desi ce Ronija smatrati najvecim. Drzi se ti onoga "Nolo Goat", tu ne moras puno razmisljati.

asi es

pre 2 godine

Ovo samo potvrdjuje da i dalje traje period najslabije ere tenisa. ( period koji traje dosta duze nego kada je Fed igrao bez Nadala i Djokovica )

Klempo Kosovarković

pre 2 godine

A jel Novak treba da napravi neku tortu da bi dostigao Rodjine ljudske kvalitete?? Pa onako ponizavanje i potcenjivanje nekog sportiste i protivnika nije vidjeno u istoriji sporta kakvo je tada uradio prepotentni Svajcarac!!!
(Šou Biznis, 18. februar 2024 14:56)

Mogu da napravim tortu ko Rodja, ali Rodja će uvek biti GOAT…

Šou Biznis

pre 2 godine

Koliko ti komentari standardno nemaju smisla, to boli. Pa da, napisao je "ako". A u to "ako" spada i prestizanje u medjusobnim duelima. Razumeo si? A i tada "ako" se to desi ce Ronija smatrati najvecim. Drzi se ti onoga "Nolo Goat", tu ne moras puno razmisljati.
(Slave, 18. februar 2024 10:19)

Druze, pa nema besmislenijeg komentara od onog sto je on ostavio....jel vidovit da zna da AKO Selbi prestigne O Salivena, i dalje ce GOAT biti O Saliven? On je inace svetski priznat analiticar da zna sve to...Bolje lepse procitaj komentare pa se onda pravi pametan!

Paradoks

pre 2 godine

Моја жеља, као неком ко прати тенис од половине 90-их, наравно пратим и нашег Новака од почетка, да Новак до краја своје каријере освоји још један Ролан Гарос, Вимблдон и Олимпијске игре (које су иначе у тенису мање битне него Слемови), али иако не освоји ништа, опет остаје највећи! Идееемоооо, Нолеее!

Šou Biznis

pre 2 godine

I da se sve ovo desi, Alkaraz ce biti prvi samo dve nedelje jer se Novak odmah vraca na čelo karavana posle prvog mastersa na Americkoj turneji!

Simke

pre 2 godine

I da Alkaraz prestigne Novaka,bice jako kratko prvi...Sve u svemu,ovo je cudo sto Novak postize,jer budimo realni,igrace sve manje turnira kako vrijeme ide,a ovi mladi ce da igraju na svakom bitnom turniru u sezoni,plus jos ovi manji iz serije 250 i 500...Samo je pitanje vremena kada ce Novak biti skinut sa prve pozicije....Bilo bi dobro da ovu cijelu sezonu bude prvi i posle zaista vise nije ni bitno.

N.

pre 2 godine

Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.
(Zasto glupi to ne shvataju, 18. februar 2024 09:47)

Tako je. Ako Federer ikada rezultatski nadmaši Novaka, Novak će i dalje biti GOAT.

Dusan

pre 2 godine

Nolo ispada iz karavana uskoro!!!!
(Šulj Bizmis, 18. februar 2024 10:28)
A tako je bolelo, zar ne? Već evo sad će 20 godina. Nepopravljive komplekse vam je svima bolesnima nabio. To je potpuno posebna kategorija za koju bi trebali da se svakako organizujemo i obeležimo.

Gledalac i pratilac tenisa

pre 2 godine

Alkaraza su pocetkom karijere toliko "uzdigli", jer je sa 20 godina osvojio 2 GS,
tako da mu je posle povrede poceo padati rejting, sto je vidljivo iz nekoliko
poslednjih poraza. Isto tako je bilo i sa Runeom, o kojem vise niko ne pise niti
ga smatraju za velikog igraca. Najvise se daje akcenat na Sinnera, koji je, iako
osvojio samo 1 GS uporan, smiren, ne arogantan i ne prepotentan, kao ova dovjca,
moze uspeti popeti se na prvo mesto rang liste. Ako ga ne sprece povrede, mogao
bi vec ove godine imati najbolje rezultate na turnirima.

Šou Biznis

pre 2 godine

Novak samo jos da doceka aprila na prvom mestu i da postane najstariji broj jedan ikada i sto se tice rang liste ne treba mu vise nista, nece mu niko nikada oboriti nijedan rekord!

ja

pre 2 godine

Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.
(Zasto glupi to ne shvataju, 18. februar 2024 09:47)

Samo sto Selbi za 30 godina ne može skinuti Ronijeve rekorde.

Šou Biznis

pre 2 godine

Kad igra nolo
(Milos, 18. februar 2024 12:14)

Nole ne igra, uziva, putuje i smeje se ovi sto se bezuspesno lome da ga skinu sa cela karavana....zna se ko je broj 1, i tu ostaje i sa 50% manje turnira!!!

Šou Biznis

pre 2 godine

Zato sto je Federer sa rekordima i ljudskim kvaliteztima bio legitimni goat. Nolo bez ljudskih kvaliteta to ne moze biti. Samo najbolji po brojevima. Goat je najveci a ne najbolji
(@CMarko, 18. februar 2024 14:32)

A jel Novak treba da napravi neku tortu da bi dostigao Rodjine ljudske kvalitete?? Pa onako ponizavanje i potcenjivanje nekog sportiste i protivnika nije vidjeno u istoriji sporta kakvo je tada uradio prepotentni Svajcarac!!!

Šou Biznis

pre 2 godine

Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.
(Zasto glupi to ne shvataju, 18. februar 2024 09:47)

Zato što O Saliven vodi u medjusobnim duelima, kao prvo! A kao drugo, prva rec u tvom komentaru ti sve govori....

DukiNS

pre 2 godine

Borba za prvo mesto Novaku verujem nije u top 3 prioriteta za ovu godinu. OI i jedan ili dva Slema su važniji ove godine. Ako dobri rezultati na ostalim turnirima ne izostanu, onda može biti broj jedan na kraju godine opet. Siner je veća pretnja za broj 1 nego Alkaraz, a i za buduće neke trofeje takođe.

Pikaso

pre 2 godine

Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.
(Zasto glupi to ne shvataju, 18. februar 2024 09:47)

Mešaš babe i žabe. Prvo, moraš da vidiš šta će se dešavati ako Šelbi prestigne Ronija, a potom ono nemoguće, da bude bolji u medjusobnim duelima. Dakle, nema veze sa Nolom i Fedom.

anyway...

pre 2 godine

ako prijavi i Akapulko napravice jos jednu gresku jer ''dolaze'' Indijan Vels i Majami. Samo bi se preopteretio zbog jedne nedelje vise kao br. 1 jer posle Indijan Velsa Nole se vraca na tu poziciju posto ne brani nista.

Marko

pre 2 godine

Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.
(Zasto glupi to ne shvataju, 18. februar 2024 09:47)
Da objasnim posto spadas u te iz tvog potpisa. Od kada se pojavio Novak pa narednih 15 godina slusamo kako je GOAT onaj sa najvise rekorda, narocito W#1 i GS. Kada je Novak sve nadmasio kriterijum je po tebi? Nista. Posto tebi i tebi slicnima rekordi vise nisu bitni, GOAT je mali Milojko iz Donjih Prcilovaca. Ne drzi rekorde, niko nike cuo za njega, al to je nebitno za titulu GOAT stoga izvini. Federer je tek na 175 mestu.

Marko

pre 2 godine

On je i prošle godine jurio i ništa nije uradio. Umesto da ima raspored turnira koji njemu odgovara on se prilagodjava Novaku. Svako ko se prilagodjava Novaku on uvek gubi. Neka se ugleda na Sinera ako misli da bude prvi sve ostalo dovodi do još većeg pada.

Milan

pre 2 godine

Ma kakva borba za prvo mesto. Novak nek jos malo uziva u tenisu, odigra jos koji turnir tu i tamo i to je to. On je svoje ucinio - ostavio je dva lazna goata u prasini, oborio sve najbitnije rekorde u tenisu i nabio komplekse i frustracije svima mrziteljima za narednih 100 godina.
Ima ih nekoliko i ovde. Uzivam kad citam njihove pateticne komentare ha ha ha

Слободан

pre 2 godine

Imamo lažnog broja 1????
О чему то говорите? Резултати се гледају 12 мјесеци. 2011.год Новак је преузео број 1 тек након Вимблдона, иако да је најбољи знало се након Мајамија, па зашто би сад Синер био број 1? Колико знам, почетком априла ће претећи Федерера као најстарији број 1и још једна категорија у којој ће њега покушавају да стигну у будућности. То је већ сада скоро извјесно. И ту ће стаjати: 1. Djokovic, SRB.

Mico

pre 2 godine

Šta ste navalili sa Alkarasom, on je kakav je nestabilan i od sekundarnog značaja. Sada je bitan Siner pošto je on stabilan, odličan jednom rečju!

Svete

pre 2 godine

Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.
(Zasto glupi to ne shvataju, 18. februar 2024 09:47)

Vece su sanse da Federer nadmasi Djokovica nego Selbi O Salivena!

milence

pre 2 godine

zaleteo se mnogo,nole je isao postepeno,jurio nadala i federera polako i pametno,sad kad ih je prestigao on je svoje rekao,to je to,a mali mora jos da radi,on bi odma da uzme 4 gs i za par godina da ga stigne,al ne ide to tako,jednom u sto god tri najbolja u istoriji igraju u istoj eri a novak je prvi na toj listi,pametnom dosta

hahahhaa

pre 2 godine

Siner je daleko najveca pretnja. Treba gledati Race to Turin listu
(Goran, 18. februar 2024 11:19)

Tebi i slicnima je uvek najveca pretnja onaj ko uzme poslednji turnir. Vec su bili Zverev, Cicipas, Medvedev, onda Alkaraz i Rune. Sad ste presli na Sinera.

Nebojša

pre 2 godine

Ako Selbi nekada retultatski nadmasi O'Salivena, i dalje ce Roni biti najveci, Goat. Pametnima dovoljno. Tako je i sa Nolom i Federerom.
(Zasto glupi to ne shvataju, 18. februar 2024 09:47)

Ti si O'salivena upravo proglasio glupim pošto on ovo ne razume sudeći po njegovim skorašnjim izjavama.

Милан

pre 2 godine

Синдром Ане Ивановић напада Алкатраза. Она је са 21 годином имала титулу и финале на Ролан Гаросу, финале у Аустралији, полуфинале Вимблдона, титулу у Индијан Велсу и онда пад. Увек је, овде у коментарима, оспоравана.
Чудно је да се више воле тенисери из Шпаније и Италије, а имамо тениског шампиона над шампионима. Шта год да уради, Ђоковић је највећи!

Statistikom protivu mitova

pre 2 godine

Borba za prvp mesto? Jedan se skija po Italiji, a drugi borac ispada sa 250 po J.Americi? Pa i nije neka borba. Elem, u trci za OI koja ukljucuje rezultae od Wimb 2023 do sada, Novak vodi a Sinner je drugi, a Carlos sa 2000 poena sa Wimb treci. Znaci od tog Wimb, porazi od Saufulina, Pola i Lepog Grise, a bori se za prvo mesto? Stvarno?

hosi

pre 2 godine

Dobra situacija za Novaka.Medvedev,Siner,Alkaraz,Zverev i još možda poneko će podeliti dosta bodova i rasteretiti ga što se tiče prvog mesta.Verujem da će i dalje u ovoj godini dosta biti na prvom mestu i za mene ostaje prvi favorit za sva ostala 3 GS.Moguće da će biti manjih prekida,ali većina nedelja su "njegove".Inače,ne očekujem da će Siner(svakako dobar igrač i momak),osvojiti neke velike bodove(i turnire) kao što mnogi misle.Najopadniji mi deluje Zverev,ako ga posluži zdravlje i sredi glavu.

Zdrav razum

pre 2 godine

Dwcko se ne sastavlja a vi pricate o nekoj trci za 1. mesto. Bolje gledajte sta rade Siner i Medvedvev. Oni su trenutno mnogo jaca konkurencija Novaku.

Marko

pre 2 godine

Nole od daleke 2006 pored onakve konkurencije uvek bio favorit za prvo mesto, ovi danas se lome već kod druge karijerne sezone, da li će uraditi nešto ili biti u prvih 10. Mmogi se koji čitaju sada ovo nisu tada ni rodili. Vanplanetarna karijera ljudi moji.

Ivica

pre 2 godine

Kad igra nolo
(Milos, 18. februar 2024 12:14
Kad vec coveka zoves po nekakvom licnom nadimku red bi bio da to napises ispravno, sa velikim pocetnim slovom. Ili si ti mozda preimenovani novi Galaski & Co.