Tenis 4

Četvrtak, 02.11.2023.

14:13

I Vavrinka digao glas protiv ATP: To je ludo, uvek ista priča

Švajcarski teniser Sten Vavrinka saglasan je sa Kasperom Rudom po pitanju lošeg plana i programa na Mastersu u Parizu.

Autor: MT  |  Izvor: B92

I Vavrinka digao glas protiv ATP: To je ludo, uvek ista prièa IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

4 Komentari

Sortiraj po:

Djordje

pre 2 godine

Zivo me zanima sta bi se dogodilo da igrac jednostavno kaze :" necu da igram i da pocinjem mec u 23.30h". A to je mogao da uradi Sinner u predhodnom kolu.

Djordje

pre 2 godine

Zivo me zanima sta bi se dogodilo da igrac jednostavno kaze :" necu da igram i da pocinjem mec u 23.30h". A to je mogao da uradi Sinner u predhodnom kolu.

Djordje

pre 2 godine

Zivo me zanima sta bi se dogodilo da igrac jednostavno kaze :" necu da igram i da pocinjem mec u 23.30h". A to je mogao da uradi Sinner u predhodnom kolu.