Tenis 12

Četvrtak, 02.11.2023.

10:40

Rud napao ATP zbog Sinera: Kakva sprdnja

Norveški teniser Kasper Rud kritikovao je ATP zbog rasporeda takmičenja u Bersiju.

Autor: MT  |  Izvor: B92

Rud napao ATP zbog Sinera: Kakva sprdnja IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

12 Komentari

Sortiraj po:

Jovica

pre 2 godine

Gala ski i Larkison?
Tko li je u toj vezi muško.
(Dilemko, 2. novembar 2023 13:58)
I meni odavno nije jasno zbog cega se objavljuju ovi bolesni komentari ove dvojice koji o sebi pisu u jednini. Kao podvojena licnost.Cemu sluze administratori?

da

pre 2 godine

Novaku su toliko puta u karijeri nameštali dnevne mečeve posle nedovoljnog oporavka od noćnih mečeva, ali je Novak najveći baš zato što bi i tada izlazio na teren stisnutih zuba i isprašio im turove redom.

Alex

pre 2 godine

Sećam se da je ATP ( ili ko već) najviše vodio računa o rasporedu Rodje i Nadala. Nole je par puta na GS igrao po tri dana (RG, Wimbledon). I on je na nekim mastersima završavao posle ponoći i onda igra npr. od 14h. On je ustvari fenomen jer je ipak oborio sve rekorde bez obzira na more podmetačina. Njega nisu cenili ni kao npr. 12- ostrukog GS šampiona- stave ga na teten bez krova, a zna se da će biti kiše svakih sat vremena. Ne znaju ovi mladji teniseri kroz šta je on sve prošao.

Sasa

pre 2 godine

Realno je da se ovih 14 sati oporavka pretvori u 8. Ako je zavrsio oko 3 jutros nije mogao da legne do 6 ujutro. I sigurno mora 3 sata ranije na pripreme za sledeci mec. Stvarno su mu dali priglupu satnicu.

Top komentari sa sličnih vesti

pre 2 godine

Na sve moguće načine pokušavaju da ga sabotiraju, samo zato što je Srbin. Da li bi ikad tako nešto napravili nekom Zapadnjaku?

Sasa

pre 2 godine

Realno je da se ovih 14 sati oporavka pretvori u 8. Ako je zavrsio oko 3 jutros nije mogao da legne do 6 ujutro. I sigurno mora 3 sata ranije na pripreme za sledeci mec. Stvarno su mu dali priglupu satnicu.

Alex

pre 2 godine

Sećam se da je ATP ( ili ko već) najviše vodio računa o rasporedu Rodje i Nadala. Nole je par puta na GS igrao po tri dana (RG, Wimbledon). I on je na nekim mastersima završavao posle ponoći i onda igra npr. od 14h. On je ustvari fenomen jer je ipak oborio sve rekorde bez obzira na more podmetačina. Njega nisu cenili ni kao npr. 12- ostrukog GS šampiona- stave ga na teten bez krova, a zna se da će biti kiše svakih sat vremena. Ne znaju ovi mladji teniseri kroz šta je on sve prošao.

da

pre 2 godine

Novaku su toliko puta u karijeri nameštali dnevne mečeve posle nedovoljnog oporavka od noćnih mečeva, ali je Novak najveći baš zato što bi i tada izlazio na teren stisnutih zuba i isprašio im turove redom.

Top komentari sa sličnih vesti

pre 2 godine

Na sve moguće načine pokušavaju da ga sabotiraju, samo zato što je Srbin. Da li bi ikad tako nešto napravili nekom Zapadnjaku?

Jovica

pre 2 godine

Gala ski i Larkison?
Tko li je u toj vezi muško.
(Dilemko, 2. novembar 2023 13:58)
I meni odavno nije jasno zbog cega se objavljuju ovi bolesni komentari ove dvojice koji o sebi pisu u jednini. Kao podvojena licnost.Cemu sluze administratori?

Top komentari sa sličnih vesti

pre 2 godine

Na sve moguće načine pokušavaju da ga sabotiraju, samo zato što je Srbin. Da li bi ikad tako nešto napravili nekom Zapadnjaku?

Sasa

pre 2 godine

Realno je da se ovih 14 sati oporavka pretvori u 8. Ako je zavrsio oko 3 jutros nije mogao da legne do 6 ujutro. I sigurno mora 3 sata ranije na pripreme za sledeci mec. Stvarno su mu dali priglupu satnicu.

Alex

pre 2 godine

Sećam se da je ATP ( ili ko već) najviše vodio računa o rasporedu Rodje i Nadala. Nole je par puta na GS igrao po tri dana (RG, Wimbledon). I on je na nekim mastersima završavao posle ponoći i onda igra npr. od 14h. On je ustvari fenomen jer je ipak oborio sve rekorde bez obzira na more podmetačina. Njega nisu cenili ni kao npr. 12- ostrukog GS šampiona- stave ga na teten bez krova, a zna se da će biti kiše svakih sat vremena. Ne znaju ovi mladji teniseri kroz šta je on sve prošao.

da

pre 2 godine

Novaku su toliko puta u karijeri nameštali dnevne mečeve posle nedovoljnog oporavka od noćnih mečeva, ali je Novak najveći baš zato što bi i tada izlazio na teren stisnutih zuba i isprašio im turove redom.

Jovica

pre 2 godine

Gala ski i Larkison?
Tko li je u toj vezi muško.
(Dilemko, 2. novembar 2023 13:58)
I meni odavno nije jasno zbog cega se objavljuju ovi bolesni komentari ove dvojice koji o sebi pisu u jednini. Kao podvojena licnost.Cemu sluze administratori?