Tenis 73

Subota, 12.03.2022.

09:15

"Sve nas je pogodilo – 99% tenisera je protiv"

Francuska teniserka Aliz Korne govorila je o sukobu između Rusije i Ukrajine i kako to utiče na tenisere i teniserke.

Autor:  |  Izvor: B92

"Sve nas je pogodilo – 99% tenisera je protiv" IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

73 Komentari

Sortiraj po:

Robert

pre 4 godine

Kakvo foliranje. Kakva neiskrenost, potpuna pokvarenost duše. Koristi stradanje neduznih ljudi, za svoju licnu promociju i priklanjanje mejnstrim narativu. To je moralna izopačenost sta se desava danas sa svima nama. Došli smo do dna kace.
(Jovan, 12. mart 2022 09:07)

A Korne vam bila dobra kada je, kao jedna od retkih, branila Novaka za vreme nedavnih peripetija u Australiji? Idite na vest pod naslovom "Oštra reakcija teniserke: Ko je od nas stao uz Đokovića?", pa pročitajte najpopularnija mišljenja. Niko da joj kaže da se folira, da je neiskrena, pokvarena i ostalo. Navikli ljudi da stalno sami sebi skaču u usta. Umesto da uvek ocenju samo izjavu i ne osvrću se na druge stvari, oni naprave celi profil osobe kao da je lično znaju.

eh francuzi...

pre 4 godine

To sto pola afrike prica francuski i sto je u tim zemljama potpuno izbrisana lokalna kultura i svi jezici to je ne brine uospte, jel?

Legionar

pre 4 godine

"Naprotiv, agresor se ne podrzava kako god da se on zvao. Podrzavanjem Putina, direktno, podrzavate one iz 1999g. Ali, treba to shvatiti, ne zameram..zar se, sada, ne rasparcava jedna, suverena, drzava?!
(g, 12. mart 2022 12:26)"
Da, raspračava se i žalosno je što to rade braća, kao kod nas. Zašto? Zato što je jedan od braće hteo zarad svoje koristi da ugrozi starijeg brata čije je imanje odavno na meti Zapada. U ratu je teško tražiti opravdanja, ali čoveče, 8 godina Putin upozorava i Zapad i Ukrajinu, a oni mu se smeju u lice. Žao mi naroda jer imam među prijateljima Ukrajince koji su mi pričali da se ovo i očekivalo od 2014. Niko na Zapadu nije mislio da se Putin ne šali, ali u Ukrajini su manje-više svi ovo očekivali jer su znali šta nacisti Zelenskog rade Rusima na istoku Ukrajine.

g

pre 4 godine

@my way
Naprotiv, agresor se ne podrzava kako god da se on zvao. Podrzavanjem Putina, direktno, podrzavate one iz 1999g. Ali, treba to shvatiti, ne zameram..zar se, sada, ne rasparcava jedna, suverena, drzava?!

neispravan kod, komentar nije upisan

pre 4 godine

Kakvo foliranje. Kakva neiskrenost, potpuna pokvarenost duše. Koristi stradanje neduznih ljudi, za svoju licnu promociju i priklanjanje mejnstrim narativu. To je moralna izopačenost sta se desava danas sa svima nama. Došli smo do dna kace.
(Jovan, 12. mart 2022 09:07)

Minus za "mejnstrim", dva minusa za "narativ". Ostalo me ne zanima. Mada je i ostalo ispod dna kace.

pripadnik nacije nakaradne lepo te natakne

pre 4 godine

Samo "mali Rusi" slave ruskog Hitlera koji hoće da obnovi ruski rajh. Ne verujem ni da je 1% koji ga podržavaju.
(Nakaradna nacija pa dokle, 12. mart 2022 09:30)

VELIKA NACIJA SRBI. TOJ NACIJI SU TI PRIPADALI I CUKUNDEDOVI, ALI SI TI OCIGLEDNO POSTAO NEONACISTA.
Pominjes Rajh i obnovu rajha i u taj kontekst trpas nacije koji su najveci stradalnici.
Rajh su neki drugi davno obnovili, a sve do Putinove reakcije sprovodili su osvetu za poraz 41-45. Problem je sto su se nekadasnjimnacistima pridruzile i one zemlje koje su nekad bile slobodarske.

my way

pre 4 godine

Kakvi manijaci, Srbiju da napadne vi bi ste navijali za Putina!
(g, 12. mart 2022 11:22)

С обзиром да ви навијате за оне који су Југославију напали и раскомадали на парчиће, боље се у огледало погледајте. Србију Путин замисли није напао и неће, а ово није филм па да пишеш имагинарни сценарио.

ultrasrbin

pre 4 godine

Pa Makron nije nikog napao ja koliko znam.Zapad danas ratuje ekonomijom a ruje posto ne mogu time ratuju klasicno.I jeste putin je bolestan.
(Kaiser Roger, 12. mart 2022 09:17)
Pa ne znas.
Vodio razaranje Libije, podrzao "zutu kucu" u kojoj su Srbima vadjeni organi, ucestvovao u bombardovanju Srbije, poklonio azurnu obalu Arapima,....

ultrasrbin

pre 4 godine

Ama kako vise ne shvatite da to nije uzrok nego posledica.Uzrok je sto su rusi 2014 usli na Krim, i onda su ukrajinci normalno zeleli da vrate rusima.
(Kaiser Roger, 12. mart 2022 09:15)

Imas li neku knjigu iz istorije?
Tvoja bolesna mrznja prema svemu vezanom za Srbiju i pravoslavlja pokazuje da mozes da se potpises i kao ANTE PAVELIC.
Da li su Hrvati sproveli etnicko ciscenje i proterali Srbe sa vekovnih ognjista? Amerika podrzala i pomogla?
Da li je Kosovo oteto od Srbije sa tvrdnjom da vecinsko stanovnistvo ima pravo na opredeljenje?
Kako onda Srbi nisu imali pravo da zive u Hrvatskoj sa autonomijom?
KRIM JE PRIPADAO CARSKOJ RUSIJI.
NA TERITORIJI UKRAJINE SU BILI VRLO SLICNI NDH.
JESI LI POGLEDAO SPALJIVANJE STANOVNIKA DONBASA. MNOGO PRE SVEGA OVOGA NEONACISTI SU GA VEZALI ZA KRST, POLILI BENZINOM I ZIVOG SPALILI.
STA JE RUSIJA TREBALA DA RADI?
DA CEKA DA IH NATO GADJA IZ UKRAJINE?
Meni je zao ukrajinskog naroda, a da je srece Putin bi gadjao belu kucu i pojedine amricke dupelisce u Evropi.

Ili plevu?

pre 4 godine

Kako su naši klinci loši mali ljudi, strašno. Bojim se neće biti bolji ni kad odrastu. Šta ste našli u Putinu, zar ne vidite da su gradovi porušeni i da su deca iseljena iz svoje zemlje? Zar ne vidite da Putim otima deo Ukrajine, kao što je Nato oteo Srbiji Kosovo? Šta imate u glavama, seno ili slamu?

Tkozla69

pre 4 godine

Sada je celom svetu teško zbog Ukrajine, a kad su nama uništili zemlju 1999. i kad su ginula naša deca, to je bilo u redu, niko nije digao glas. Protiv sam svakog rata, ali ovo nema veze sa Ukrajincima, kao što 99.-te nije imalo veze sa nama. Ovo je demonstracija sile velikih, kao i u našem slučaju i ovo je početak kraja, iliti što je grupa REM pevala ''It's the end of the world as we know''.

kiklophijarevagintije

pre 4 godine

Čim izgube, ubi ih stres zbog Ukrajine, korone, Libije, Sirije, Avganistana...
Uh, nešto se ne uklapa u navedeno.
(mkg, 12. mart 2022 09:42)

@mkg
zar nisu rusi izgubili u afganistanu, siriji, libiji? to su sve rezimi koji su nalik putinovom.

Vuk

pre 4 godine

Nju frustrira dok zarađuje lovu... Sedneš na avion odeš do susedne zemlje i uđeš u Ukrajinu kao volonter i pomogneš. Upravo je pogrešno što je sport kao sport izabrao stranu! Pri tome komentariše se iz udobnog i lagodnog života čitajući vesti u kojima niko ne priča o razlozima ovog rata već samo o osudama. Prava demonizacija. Poenta je što se ovime uništava lagodan život koji je i mnogo veći od lagodnog, rasipnički. Svet u tački u kojoj jedni nemaju vode da piju danima do onih koji imaju milijarde i peškir koji iskoriste samo za jedno brisanje čela i bace ga u kantu. Svet u kome izvor vode može da se kupi.

kiklophijarevagintije

pre 4 godine

Ko je lud a ko bolestan pokazaće vreme.To šta Putin radi je dečija igra za ono što tvoja država sa svojim saveznicima radi vekovima.
(dejan, 12. mart 2022 09:39)

@dejan
a ti si neki taliban))

dejan

pre 4 godine

re(kiklophijarevagintije)
Nisam Taliban ja sam Srbin koli je preživeo bombardovanje njene države 99' godine za koje se ona ne sekira previše.A ti prijatelju ako ti nešto nije po volji pravac zapad pa tamo pametuj.

malina

pre 4 godine

Meni su ovi Evropljani veliki licemeri. Nije im bilo tužno dok su ginuli ljudi u Iraku, Siriji, Libiji. Niko nije ni obratio pažnju na rat u Etiopiji. Već je samo tužno kad izbeglice imaju belu kožu i hrišćansko poreklo.

Simao

pre 4 godine

Znate li da je Ukrajina jedan od ucesnika pesme Evrovizije za koju nedelju?
Nista ne govori "moj narod strada, bezi i krije se po sklonistima" kao malo pesme i igre...

Kaiser Roger

pre 4 godine

a gde si poslednjih osam godina da se oglasis...o bobardovanju Donbasa godinama niko nista ne prica
(deki, 12. mart 2022 09:12)

Ama kako vise ne shvatite da to nije uzrok nego posledica.Uzrok je sto su rusi 2014 usli na Krim, i onda su ukrajinci normalno zeleli da vrate rusima.

Radojko

pre 4 godine

Greši, izgleda da su u Rusiji protiv Putina dve Jutjuberke i jedan Instagram-influenser. Ostatak populacije zna da ovaj rat nije protiv Putina, već protiv Rusije. Srećom, na planeti Zemlji, Rusiju i dalje podržava 85% populacije: Južna Amerika, Aftika, Arapi, Indija, Kina... praktično svi osim izvitoperene Evrope, Kanade, Australije sa celih 26 miliona ljudi, i Sjedinjenoh država koje koriste EU i NATO kao privremenu proksi, kao pešadiju koja treba da zameni američke mladiće.

Pljuvac svih stilova

pre 4 godine

Presli sa podrske vakcinama, na podrsku protiv Rusije. Jednoumlje. Sledeci uslov za ucesce na turnirima je samo ako ste prethodno pljuvali ruse i Putina.

Nakaradna nacija pa dokle

pre 4 godine

a gde si poslednjih osam godina da se oglasis...o bobardovanju Donbasa godinama niko nista ne prica
(deki, 12. mart 2022 09:12)

Samo "mali Rusi" slave ruskog Hitlera koji hoće da obnovi ruski rajh. Ne verujem ni da je 1% koji ga podržavaju.

Milko

pre 4 godine

i evo sada pljuvanja po Korne a kada je podržala Novaka u Australiji onda su je dizali u nebesa . A bila je jedna od retkih koja je javno izašla u javnost sa podrškom Novaku i ozbiljnom kritikom atp i australijskih vlasti.

zdravko

pre 4 godine

Koji prezobrazluk, deste bili teniseri kad nas amerikanaca I nato bombardovo srbiju I crnu goru. Sto tad se niste javjiali licimeri jedni propali zapadnjacki I americki globisti

Miša

pre 4 godine

Ne zanima je ništa što se dešava u svetu dok nju ne ometa! Nijedan prethodni rat, invazije ništa...samo ruska izazvana podrškom UKR od strane USA da udju u NATO i da maltertiraju ruse u UKR.Tetaj ćero tu loptu nemoj da se peteljaš u politiku kad ništa ne razumeš!

ZoSo

pre 4 godine

Ceo svet je bio mali kada je Jugoslavija rascepkana , Srbija bombardovana , terorističkoj narkobandi Učk poklonjen deo Srbije , izmišljen narod "kosovar"(kao i "Bošnjak"- Srbin ili Hrvat muslimanske veroispovesti) jer oni su šiptari - Albanac prebegao u Srbiju . Tužno razoriti jednu zemlju u srcu Evrope , ubijati nedužan narod , satanizovati Srbe koji su živjeli na prostoru one Juge i jedino kazniti Srbe a sve ostale častiti i hvaliti. Nikome se Srbiji nisu uvedene sankcije , i niko za zlodela nad Srbima i Srbijom nije odgovarao . E to je SRAMOTA i ZLOČIN koji se graniči sa GENOCIDOM .

sturmmann

pre 4 godine

Da li su onda monstrumi iz jedinice "Azov" normalni ljudi?

Ovo je samo jedan primer, UKROPI iz Ukrajine su se svojski potrudili da ih ima što više a svoju "normalnost" (Bože sačuvaj!) su uredno snimali.

Saša

pre 4 godine

Ma ti si stručnjak za geopolitiku.
A De Gol ti je "zdrav" jer nikada nisi htela da saznaš istinu o Alžiru i njegovu bolesnu ulogu u ratu pred priznavanje nezavisnosti zemalja Magreba.

dejan

pre 4 godine

Ko je lud a ko bolestan pokazaće vreme.To šta Putin radi je dečija igra za ono što tvoja država sa svojim saveznicima radi vekovima.

ZaphodBeeblebrox

pre 4 godine

Nikad niko od tih licemera nije ni prstom mrdnuo na 377.000 mrtvih u Saudijsko-Američkim bombardovanjima Jemena, niko ne pomenu tu jadnu i gladnu decu, niko nije nosio znojnice Avganistana dok su ih Ameri "oslobađali" bombama, Sirija i Libija su odavno "oslobođene", niko Palestinu da pomene, jer su sve to bombe sa cvećem i hlebom... Trenutno Amerika bombarduje bar tri države, ali je Putin ludak.

Još samo da se pozovu na međunarodno pravo pa da mi se povraća u potpunosti.

my way

pre 4 godine

Морате разумети какво једноумље и цензура влада на западу. Њима је све представљено тако као да се ничим изазван Путин устао и одлучио да нападне Украјину и никако другачије није дозвољено представљати ситуацију. Зато ћу ја и даље навијати за Ализ Корне и не замерам јој на овој испразној изјави, баш као ни Мили Кунис и Ештону Кучеру.

Jovan

pre 4 godine

Kakvo foliranje. Kakva neiskrenost, potpuna pokvarenost duše. Koristi stradanje neduznih ljudi, za svoju licnu promociju i priklanjanje mejnstrim narativu. To je moralna izopačenost sta se desava danas sa svima nama. Došli smo do dna kace.

da

pre 4 godine

Istresla je Ruskinja iz gaca, pa je frustracija jos veca, ne bira kako bes da izbaci. Jos ima dva stanja u glavi i rat je ometa da igra tenis. Stvarno retki su sportisti sa IQ vecim od 50, ovo je cist dokaz. Mogla je da kaze jednu recenicu, iz kulture, a ona nazva Putina bolesnim i izjavi da dve nedelje ima dva stanja u glavi zbog rata u njoj tamo nekoj Ukrajini. Kladim se u sve da ne zna na karti pokazati Ukrajinu i da pre 15 dana nije znala koji je glavni grad Ukrajine. Ako se rat prosiri na Evropu, ja da sam Putin, jednu bih raketu specijalno poslao ovoj na kucnu adresu.

S.M.Kuća

pre 4 godine

A niko ne pominje bolesni zapad i prave razloge zbog cega je sve ovo krenulo. Znaci ovo su posledice, a uzrok lezi sa one strane Atlantika.

Deja vu

pre 4 godine

Dosledno, kao što je bila i protiv bolesnog Širaka koji je učesnik u agresiji 99, a potom bacao atomsku bombu na domoroce iz Nove Kaledonije!

lola

pre 4 godine

niste se oglasavali godinama dok nije pistalo korisno i pozeljno oglasiti se, jadno brate, bolje da si cutala..
ljudi umiru i u negeru ali vam ne smeta, ne oglasavate se dok stize uranijum za vase nuklearke..

Kaiser Roger

pre 4 godine

A Makron je zdrav? :))))
(sasa pg, 12. mart 2022 09:06)

Pa Makron nije nikog napao ja koliko znam.Zapad danas ratuje ekonomijom a ruje posto ne mogu time ratuju klasicno.I jeste putin je bolestan.

The_Dejan

pre 4 godine

Pa ti nemoj da igraš dok ne prođe rat i neće ti biti toliko teško.
Au čoveče, koliko smešna osoba. Koristiš rat da privučeš publiku na svoju stranu.

Dule Pacov

pre 4 godine

Sad kad te pogadja, javljas se i osudjujes? Dje si lutko kad se gadja po istocnoj ukrajini, afganistanu, siriji, libiji, palestini...???

Jovan

pre 4 godine

Kakvo foliranje. Kakva neiskrenost, potpuna pokvarenost duše. Koristi stradanje neduznih ljudi, za svoju licnu promociju i priklanjanje mejnstrim narativu. To je moralna izopačenost sta se desava danas sa svima nama. Došli smo do dna kace.

lola

pre 4 godine

niste se oglasavali godinama dok nije pistalo korisno i pozeljno oglasiti se, jadno brate, bolje da si cutala..
ljudi umiru i u negeru ali vam ne smeta, ne oglasavate se dok stize uranijum za vase nuklearke..

ZoSo

pre 4 godine

Ceo svet je bio mali kada je Jugoslavija rascepkana , Srbija bombardovana , terorističkoj narkobandi Učk poklonjen deo Srbije , izmišljen narod "kosovar"(kao i "Bošnjak"- Srbin ili Hrvat muslimanske veroispovesti) jer oni su šiptari - Albanac prebegao u Srbiju . Tužno razoriti jednu zemlju u srcu Evrope , ubijati nedužan narod , satanizovati Srbe koji su živjeli na prostoru one Juge i jedino kazniti Srbe a sve ostale častiti i hvaliti. Nikome se Srbiji nisu uvedene sankcije , i niko za zlodela nad Srbima i Srbijom nije odgovarao . E to je SRAMOTA i ZLOČIN koji se graniči sa GENOCIDOM .

ZaphodBeeblebrox

pre 4 godine

Nikad niko od tih licemera nije ni prstom mrdnuo na 377.000 mrtvih u Saudijsko-Američkim bombardovanjima Jemena, niko ne pomenu tu jadnu i gladnu decu, niko nije nosio znojnice Avganistana dok su ih Ameri "oslobađali" bombama, Sirija i Libija su odavno "oslobođene", niko Palestinu da pomene, jer su sve to bombe sa cvećem i hlebom... Trenutno Amerika bombarduje bar tri države, ali je Putin ludak.

Još samo da se pozovu na međunarodno pravo pa da mi se povraća u potpunosti.

Radojko

pre 4 godine

Greši, izgleda da su u Rusiji protiv Putina dve Jutjuberke i jedan Instagram-influenser. Ostatak populacije zna da ovaj rat nije protiv Putina, već protiv Rusije. Srećom, na planeti Zemlji, Rusiju i dalje podržava 85% populacije: Južna Amerika, Aftika, Arapi, Indija, Kina... praktično svi osim izvitoperene Evrope, Kanade, Australije sa celih 26 miliona ljudi, i Sjedinjenoh država koje koriste EU i NATO kao privremenu proksi, kao pešadiju koja treba da zameni američke mladiće.

Pljuvac svih stilova

pre 4 godine

Presli sa podrske vakcinama, na podrsku protiv Rusije. Jednoumlje. Sledeci uslov za ucesce na turnirima je samo ako ste prethodno pljuvali ruse i Putina.

dejan

pre 4 godine

Ko je lud a ko bolestan pokazaće vreme.To šta Putin radi je dečija igra za ono što tvoja država sa svojim saveznicima radi vekovima.

malina

pre 4 godine

Meni su ovi Evropljani veliki licemeri. Nije im bilo tužno dok su ginuli ljudi u Iraku, Siriji, Libiji. Niko nije ni obratio pažnju na rat u Etiopiji. Već je samo tužno kad izbeglice imaju belu kožu i hrišćansko poreklo.

Saša

pre 4 godine

Ma ti si stručnjak za geopolitiku.
A De Gol ti je "zdrav" jer nikada nisi htela da saznaš istinu o Alžiru i njegovu bolesnu ulogu u ratu pred priznavanje nezavisnosti zemalja Magreba.

Dule Pacov

pre 4 godine

Sad kad te pogadja, javljas se i osudjujes? Dje si lutko kad se gadja po istocnoj ukrajini, afganistanu, siriji, libiji, palestini...???

The_Dejan

pre 4 godine

Pa ti nemoj da igraš dok ne prođe rat i neće ti biti toliko teško.
Au čoveče, koliko smešna osoba. Koristiš rat da privučeš publiku na svoju stranu.

zdravko

pre 4 godine

Koji prezobrazluk, deste bili teniseri kad nas amerikanaca I nato bombardovo srbiju I crnu goru. Sto tad se niste javjiali licimeri jedni propali zapadnjacki I americki globisti

da

pre 4 godine

Istresla je Ruskinja iz gaca, pa je frustracija jos veca, ne bira kako bes da izbaci. Jos ima dva stanja u glavi i rat je ometa da igra tenis. Stvarno retki su sportisti sa IQ vecim od 50, ovo je cist dokaz. Mogla je da kaze jednu recenicu, iz kulture, a ona nazva Putina bolesnim i izjavi da dve nedelje ima dva stanja u glavi zbog rata u njoj tamo nekoj Ukrajini. Kladim se u sve da ne zna na karti pokazati Ukrajinu i da pre 15 dana nije znala koji je glavni grad Ukrajine. Ako se rat prosiri na Evropu, ja da sam Putin, jednu bih raketu specijalno poslao ovoj na kucnu adresu.

S.M.Kuća

pre 4 godine

A niko ne pominje bolesni zapad i prave razloge zbog cega je sve ovo krenulo. Znaci ovo su posledice, a uzrok lezi sa one strane Atlantika.

Tkozla69

pre 4 godine

Sada je celom svetu teško zbog Ukrajine, a kad su nama uništili zemlju 1999. i kad su ginula naša deca, to je bilo u redu, niko nije digao glas. Protiv sam svakog rata, ali ovo nema veze sa Ukrajincima, kao što 99.-te nije imalo veze sa nama. Ovo je demonstracija sile velikih, kao i u našem slučaju i ovo je početak kraja, iliti što je grupa REM pevala ''It's the end of the world as we know''.

Deja vu

pre 4 godine

Dosledno, kao što je bila i protiv bolesnog Širaka koji je učesnik u agresiji 99, a potom bacao atomsku bombu na domoroce iz Nove Kaledonije!

Miša

pre 4 godine

Ne zanima je ništa što se dešava u svetu dok nju ne ometa! Nijedan prethodni rat, invazije ništa...samo ruska izazvana podrškom UKR od strane USA da udju u NATO i da maltertiraju ruse u UKR.Tetaj ćero tu loptu nemoj da se peteljaš u politiku kad ništa ne razumeš!

Vuk

pre 4 godine

Nju frustrira dok zarađuje lovu... Sedneš na avion odeš do susedne zemlje i uđeš u Ukrajinu kao volonter i pomogneš. Upravo je pogrešno što je sport kao sport izabrao stranu! Pri tome komentariše se iz udobnog i lagodnog života čitajući vesti u kojima niko ne priča o razlozima ovog rata već samo o osudama. Prava demonizacija. Poenta je što se ovime uništava lagodan život koji je i mnogo veći od lagodnog, rasipnički. Svet u tački u kojoj jedni nemaju vode da piju danima do onih koji imaju milijarde i peškir koji iskoriste samo za jedno brisanje čela i bace ga u kantu. Svet u kome izvor vode može da se kupi.

sturmmann

pre 4 godine

Da li su onda monstrumi iz jedinice "Azov" normalni ljudi?

Ovo je samo jedan primer, UKROPI iz Ukrajine su se svojski potrudili da ih ima što više a svoju "normalnost" (Bože sačuvaj!) su uredno snimali.

dejan

pre 4 godine

re(kiklophijarevagintije)
Nisam Taliban ja sam Srbin koli je preživeo bombardovanje njene države 99' godine za koje se ona ne sekira previše.A ti prijatelju ako ti nešto nije po volji pravac zapad pa tamo pametuj.

Simao

pre 4 godine

Znate li da je Ukrajina jedan od ucesnika pesme Evrovizije za koju nedelju?
Nista ne govori "moj narod strada, bezi i krije se po sklonistima" kao malo pesme i igre...

my way

pre 4 godine

Морате разумети какво једноумље и цензура влада на западу. Њима је све представљено тако као да се ничим изазван Путин устао и одлучио да нападне Украјину и никако другачије није дозвољено представљати ситуацију. Зато ћу ја и даље навијати за Ализ Корне и не замерам јој на овој испразној изјави, баш као ни Мили Кунис и Ештону Кучеру.

my way

pre 4 godine

Kakvi manijaci, Srbiju da napadne vi bi ste navijali za Putina!
(g, 12. mart 2022 11:22)

С обзиром да ви навијате за оне који су Југославију напали и раскомадали на парчиће, боље се у огледало погледајте. Србију Путин замисли није напао и неће, а ово није филм па да пишеш имагинарни сценарио.

ultrasrbin

pre 4 godine

Ama kako vise ne shvatite da to nije uzrok nego posledica.Uzrok je sto su rusi 2014 usli na Krim, i onda su ukrajinci normalno zeleli da vrate rusima.
(Kaiser Roger, 12. mart 2022 09:15)

Imas li neku knjigu iz istorije?
Tvoja bolesna mrznja prema svemu vezanom za Srbiju i pravoslavlja pokazuje da mozes da se potpises i kao ANTE PAVELIC.
Da li su Hrvati sproveli etnicko ciscenje i proterali Srbe sa vekovnih ognjista? Amerika podrzala i pomogla?
Da li je Kosovo oteto od Srbije sa tvrdnjom da vecinsko stanovnistvo ima pravo na opredeljenje?
Kako onda Srbi nisu imali pravo da zive u Hrvatskoj sa autonomijom?
KRIM JE PRIPADAO CARSKOJ RUSIJI.
NA TERITORIJI UKRAJINE SU BILI VRLO SLICNI NDH.
JESI LI POGLEDAO SPALJIVANJE STANOVNIKA DONBASA. MNOGO PRE SVEGA OVOGA NEONACISTI SU GA VEZALI ZA KRST, POLILI BENZINOM I ZIVOG SPALILI.
STA JE RUSIJA TREBALA DA RADI?
DA CEKA DA IH NATO GADJA IZ UKRAJINE?
Meni je zao ukrajinskog naroda, a da je srece Putin bi gadjao belu kucu i pojedine amricke dupelisce u Evropi.

ultrasrbin

pre 4 godine

Pa Makron nije nikog napao ja koliko znam.Zapad danas ratuje ekonomijom a ruje posto ne mogu time ratuju klasicno.I jeste putin je bolestan.
(Kaiser Roger, 12. mart 2022 09:17)
Pa ne znas.
Vodio razaranje Libije, podrzao "zutu kucu" u kojoj su Srbima vadjeni organi, ucestvovao u bombardovanju Srbije, poklonio azurnu obalu Arapima,....

pripadnik nacije nakaradne lepo te natakne

pre 4 godine

Samo "mali Rusi" slave ruskog Hitlera koji hoće da obnovi ruski rajh. Ne verujem ni da je 1% koji ga podržavaju.
(Nakaradna nacija pa dokle, 12. mart 2022 09:30)

VELIKA NACIJA SRBI. TOJ NACIJI SU TI PRIPADALI I CUKUNDEDOVI, ALI SI TI OCIGLEDNO POSTAO NEONACISTA.
Pominjes Rajh i obnovu rajha i u taj kontekst trpas nacije koji su najveci stradalnici.
Rajh su neki drugi davno obnovili, a sve do Putinove reakcije sprovodili su osvetu za poraz 41-45. Problem je sto su se nekadasnjimnacistima pridruzile i one zemlje koje su nekad bile slobodarske.

Legionar

pre 4 godine

"Naprotiv, agresor se ne podrzava kako god da se on zvao. Podrzavanjem Putina, direktno, podrzavate one iz 1999g. Ali, treba to shvatiti, ne zameram..zar se, sada, ne rasparcava jedna, suverena, drzava?!
(g, 12. mart 2022 12:26)"
Da, raspračava se i žalosno je što to rade braća, kao kod nas. Zašto? Zato što je jedan od braće hteo zarad svoje koristi da ugrozi starijeg brata čije je imanje odavno na meti Zapada. U ratu je teško tražiti opravdanja, ali čoveče, 8 godina Putin upozorava i Zapad i Ukrajinu, a oni mu se smeju u lice. Žao mi naroda jer imam među prijateljima Ukrajince koji su mi pričali da se ovo i očekivalo od 2014. Niko na Zapadu nije mislio da se Putin ne šali, ali u Ukrajini su manje-više svi ovo očekivali jer su znali šta nacisti Zelenskog rade Rusima na istoku Ukrajine.

eh francuzi...

pre 4 godine

To sto pola afrike prica francuski i sto je u tim zemljama potpuno izbrisana lokalna kultura i svi jezici to je ne brine uospte, jel?

Kaiser Roger

pre 4 godine

A Makron je zdrav? :))))
(sasa pg, 12. mart 2022 09:06)

Pa Makron nije nikog napao ja koliko znam.Zapad danas ratuje ekonomijom a ruje posto ne mogu time ratuju klasicno.I jeste putin je bolestan.

Milko

pre 4 godine

i evo sada pljuvanja po Korne a kada je podržala Novaka u Australiji onda su je dizali u nebesa . A bila je jedna od retkih koja je javno izašla u javnost sa podrškom Novaku i ozbiljnom kritikom atp i australijskih vlasti.

kiklophijarevagintije

pre 4 godine

Ko je lud a ko bolestan pokazaće vreme.To šta Putin radi je dečija igra za ono što tvoja država sa svojim saveznicima radi vekovima.
(dejan, 12. mart 2022 09:39)

@dejan
a ti si neki taliban))

Kaiser Roger

pre 4 godine

a gde si poslednjih osam godina da se oglasis...o bobardovanju Donbasa godinama niko nista ne prica
(deki, 12. mart 2022 09:12)

Ama kako vise ne shvatite da to nije uzrok nego posledica.Uzrok je sto su rusi 2014 usli na Krim, i onda su ukrajinci normalno zeleli da vrate rusima.

kiklophijarevagintije

pre 4 godine

Čim izgube, ubi ih stres zbog Ukrajine, korone, Libije, Sirije, Avganistana...
Uh, nešto se ne uklapa u navedeno.
(mkg, 12. mart 2022 09:42)

@mkg
zar nisu rusi izgubili u afganistanu, siriji, libiji? to su sve rezimi koji su nalik putinovom.

neispravan kod, komentar nije upisan

pre 4 godine

Kakvo foliranje. Kakva neiskrenost, potpuna pokvarenost duše. Koristi stradanje neduznih ljudi, za svoju licnu promociju i priklanjanje mejnstrim narativu. To je moralna izopačenost sta se desava danas sa svima nama. Došli smo do dna kace.
(Jovan, 12. mart 2022 09:07)

Minus za "mejnstrim", dva minusa za "narativ". Ostalo me ne zanima. Mada je i ostalo ispod dna kace.

Ili plevu?

pre 4 godine

Kako su naši klinci loši mali ljudi, strašno. Bojim se neće biti bolji ni kad odrastu. Šta ste našli u Putinu, zar ne vidite da su gradovi porušeni i da su deca iseljena iz svoje zemlje? Zar ne vidite da Putim otima deo Ukrajine, kao što je Nato oteo Srbiji Kosovo? Šta imate u glavama, seno ili slamu?

g

pre 4 godine

@my way
Naprotiv, agresor se ne podrzava kako god da se on zvao. Podrzavanjem Putina, direktno, podrzavate one iz 1999g. Ali, treba to shvatiti, ne zameram..zar se, sada, ne rasparcava jedna, suverena, drzava?!

Nakaradna nacija pa dokle

pre 4 godine

a gde si poslednjih osam godina da se oglasis...o bobardovanju Donbasa godinama niko nista ne prica
(deki, 12. mart 2022 09:12)

Samo "mali Rusi" slave ruskog Hitlera koji hoće da obnovi ruski rajh. Ne verujem ni da je 1% koji ga podržavaju.

Robert

pre 4 godine

Kakvo foliranje. Kakva neiskrenost, potpuna pokvarenost duše. Koristi stradanje neduznih ljudi, za svoju licnu promociju i priklanjanje mejnstrim narativu. To je moralna izopačenost sta se desava danas sa svima nama. Došli smo do dna kace.
(Jovan, 12. mart 2022 09:07)

A Korne vam bila dobra kada je, kao jedna od retkih, branila Novaka za vreme nedavnih peripetija u Australiji? Idite na vest pod naslovom "Oštra reakcija teniserke: Ko je od nas stao uz Đokovića?", pa pročitajte najpopularnija mišljenja. Niko da joj kaže da se folira, da je neiskrena, pokvarena i ostalo. Navikli ljudi da stalno sami sebi skaču u usta. Umesto da uvek ocenju samo izjavu i ne osvrću se na druge stvari, oni naprave celi profil osobe kao da je lično znaju.

Kaiser Roger

pre 4 godine

A Makron je zdrav? :))))
(sasa pg, 12. mart 2022 09:06)

Pa Makron nije nikog napao ja koliko znam.Zapad danas ratuje ekonomijom a ruje posto ne mogu time ratuju klasicno.I jeste putin je bolestan.

Kaiser Roger

pre 4 godine

a gde si poslednjih osam godina da se oglasis...o bobardovanju Donbasa godinama niko nista ne prica
(deki, 12. mart 2022 09:12)

Ama kako vise ne shvatite da to nije uzrok nego posledica.Uzrok je sto su rusi 2014 usli na Krim, i onda su ukrajinci normalno zeleli da vrate rusima.

Nakaradna nacija pa dokle

pre 4 godine

a gde si poslednjih osam godina da se oglasis...o bobardovanju Donbasa godinama niko nista ne prica
(deki, 12. mart 2022 09:12)

Samo "mali Rusi" slave ruskog Hitlera koji hoće da obnovi ruski rajh. Ne verujem ni da je 1% koji ga podržavaju.

kiklophijarevagintije

pre 4 godine

Ko je lud a ko bolestan pokazaće vreme.To šta Putin radi je dečija igra za ono što tvoja država sa svojim saveznicima radi vekovima.
(dejan, 12. mart 2022 09:39)

@dejan
a ti si neki taliban))

kiklophijarevagintije

pre 4 godine

Čim izgube, ubi ih stres zbog Ukrajine, korone, Libije, Sirije, Avganistana...
Uh, nešto se ne uklapa u navedeno.
(mkg, 12. mart 2022 09:42)

@mkg
zar nisu rusi izgubili u afganistanu, siriji, libiji? to su sve rezimi koji su nalik putinovom.

Milko

pre 4 godine

i evo sada pljuvanja po Korne a kada je podržala Novaka u Australiji onda su je dizali u nebesa . A bila je jedna od retkih koja je javno izašla u javnost sa podrškom Novaku i ozbiljnom kritikom atp i australijskih vlasti.

Jovan

pre 4 godine

Kakvo foliranje. Kakva neiskrenost, potpuna pokvarenost duše. Koristi stradanje neduznih ljudi, za svoju licnu promociju i priklanjanje mejnstrim narativu. To je moralna izopačenost sta se desava danas sa svima nama. Došli smo do dna kace.

Ili plevu?

pre 4 godine

Kako su naši klinci loši mali ljudi, strašno. Bojim se neće biti bolji ni kad odrastu. Šta ste našli u Putinu, zar ne vidite da su gradovi porušeni i da su deca iseljena iz svoje zemlje? Zar ne vidite da Putim otima deo Ukrajine, kao što je Nato oteo Srbiji Kosovo? Šta imate u glavama, seno ili slamu?

my way

pre 4 godine

Морате разумети какво једноумље и цензура влада на западу. Њима је све представљено тако као да се ничим изазван Путин устао и одлучио да нападне Украјину и никако другачије није дозвољено представљати ситуацију. Зато ћу ја и даље навијати за Ализ Корне и не замерам јој на овој испразној изјави, баш као ни Мили Кунис и Ештону Кучеру.

g

pre 4 godine

@my way
Naprotiv, agresor se ne podrzava kako god da se on zvao. Podrzavanjem Putina, direktno, podrzavate one iz 1999g. Ali, treba to shvatiti, ne zameram..zar se, sada, ne rasparcava jedna, suverena, drzava?!

lola

pre 4 godine

niste se oglasavali godinama dok nije pistalo korisno i pozeljno oglasiti se, jadno brate, bolje da si cutala..
ljudi umiru i u negeru ali vam ne smeta, ne oglasavate se dok stize uranijum za vase nuklearke..

ZoSo

pre 4 godine

Ceo svet je bio mali kada je Jugoslavija rascepkana , Srbija bombardovana , terorističkoj narkobandi Učk poklonjen deo Srbije , izmišljen narod "kosovar"(kao i "Bošnjak"- Srbin ili Hrvat muslimanske veroispovesti) jer oni su šiptari - Albanac prebegao u Srbiju . Tužno razoriti jednu zemlju u srcu Evrope , ubijati nedužan narod , satanizovati Srbe koji su živjeli na prostoru one Juge i jedino kazniti Srbe a sve ostale častiti i hvaliti. Nikome se Srbiji nisu uvedene sankcije , i niko za zlodela nad Srbima i Srbijom nije odgovarao . E to je SRAMOTA i ZLOČIN koji se graniči sa GENOCIDOM .

ZaphodBeeblebrox

pre 4 godine

Nikad niko od tih licemera nije ni prstom mrdnuo na 377.000 mrtvih u Saudijsko-Američkim bombardovanjima Jemena, niko ne pomenu tu jadnu i gladnu decu, niko nije nosio znojnice Avganistana dok su ih Ameri "oslobađali" bombama, Sirija i Libija su odavno "oslobođene", niko Palestinu da pomene, jer su sve to bombe sa cvećem i hlebom... Trenutno Amerika bombarduje bar tri države, ali je Putin ludak.

Još samo da se pozovu na međunarodno pravo pa da mi se povraća u potpunosti.

Radojko

pre 4 godine

Greši, izgleda da su u Rusiji protiv Putina dve Jutjuberke i jedan Instagram-influenser. Ostatak populacije zna da ovaj rat nije protiv Putina, već protiv Rusije. Srećom, na planeti Zemlji, Rusiju i dalje podržava 85% populacije: Južna Amerika, Aftika, Arapi, Indija, Kina... praktično svi osim izvitoperene Evrope, Kanade, Australije sa celih 26 miliona ljudi, i Sjedinjenoh država koje koriste EU i NATO kao privremenu proksi, kao pešadiju koja treba da zameni američke mladiće.

zdravko

pre 4 godine

Koji prezobrazluk, deste bili teniseri kad nas amerikanaca I nato bombardovo srbiju I crnu goru. Sto tad se niste javjiali licimeri jedni propali zapadnjacki I americki globisti

da

pre 4 godine

Istresla je Ruskinja iz gaca, pa je frustracija jos veca, ne bira kako bes da izbaci. Jos ima dva stanja u glavi i rat je ometa da igra tenis. Stvarno retki su sportisti sa IQ vecim od 50, ovo je cist dokaz. Mogla je da kaze jednu recenicu, iz kulture, a ona nazva Putina bolesnim i izjavi da dve nedelje ima dva stanja u glavi zbog rata u njoj tamo nekoj Ukrajini. Kladim se u sve da ne zna na karti pokazati Ukrajinu i da pre 15 dana nije znala koji je glavni grad Ukrajine. Ako se rat prosiri na Evropu, ja da sam Putin, jednu bih raketu specijalno poslao ovoj na kucnu adresu.

Dule Pacov

pre 4 godine

Sad kad te pogadja, javljas se i osudjujes? Dje si lutko kad se gadja po istocnoj ukrajini, afganistanu, siriji, libiji, palestini...???

malina

pre 4 godine

Meni su ovi Evropljani veliki licemeri. Nije im bilo tužno dok su ginuli ljudi u Iraku, Siriji, Libiji. Niko nije ni obratio pažnju na rat u Etiopiji. Već je samo tužno kad izbeglice imaju belu kožu i hrišćansko poreklo.

dejan

pre 4 godine

re(kiklophijarevagintije)
Nisam Taliban ja sam Srbin koli je preživeo bombardovanje njene države 99' godine za koje se ona ne sekira previše.A ti prijatelju ako ti nešto nije po volji pravac zapad pa tamo pametuj.

my way

pre 4 godine

Kakvi manijaci, Srbiju da napadne vi bi ste navijali za Putina!
(g, 12. mart 2022 11:22)

С обзиром да ви навијате за оне који су Југославију напали и раскомадали на парчиће, боље се у огледало погледајте. Србију Путин замисли није напао и неће, а ово није филм па да пишеш имагинарни сценарио.

dejan

pre 4 godine

Ko je lud a ko bolestan pokazaće vreme.To šta Putin radi je dečija igra za ono što tvoja država sa svojim saveznicima radi vekovima.

ultrasrbin

pre 4 godine

Ama kako vise ne shvatite da to nije uzrok nego posledica.Uzrok je sto su rusi 2014 usli na Krim, i onda su ukrajinci normalno zeleli da vrate rusima.
(Kaiser Roger, 12. mart 2022 09:15)

Imas li neku knjigu iz istorije?
Tvoja bolesna mrznja prema svemu vezanom za Srbiju i pravoslavlja pokazuje da mozes da se potpises i kao ANTE PAVELIC.
Da li su Hrvati sproveli etnicko ciscenje i proterali Srbe sa vekovnih ognjista? Amerika podrzala i pomogla?
Da li je Kosovo oteto od Srbije sa tvrdnjom da vecinsko stanovnistvo ima pravo na opredeljenje?
Kako onda Srbi nisu imali pravo da zive u Hrvatskoj sa autonomijom?
KRIM JE PRIPADAO CARSKOJ RUSIJI.
NA TERITORIJI UKRAJINE SU BILI VRLO SLICNI NDH.
JESI LI POGLEDAO SPALJIVANJE STANOVNIKA DONBASA. MNOGO PRE SVEGA OVOGA NEONACISTI SU GA VEZALI ZA KRST, POLILI BENZINOM I ZIVOG SPALILI.
STA JE RUSIJA TREBALA DA RADI?
DA CEKA DA IH NATO GADJA IZ UKRAJINE?
Meni je zao ukrajinskog naroda, a da je srece Putin bi gadjao belu kucu i pojedine amricke dupelisce u Evropi.

pripadnik nacije nakaradne lepo te natakne

pre 4 godine

Samo "mali Rusi" slave ruskog Hitlera koji hoće da obnovi ruski rajh. Ne verujem ni da je 1% koji ga podržavaju.
(Nakaradna nacija pa dokle, 12. mart 2022 09:30)

VELIKA NACIJA SRBI. TOJ NACIJI SU TI PRIPADALI I CUKUNDEDOVI, ALI SI TI OCIGLEDNO POSTAO NEONACISTA.
Pominjes Rajh i obnovu rajha i u taj kontekst trpas nacije koji su najveci stradalnici.
Rajh su neki drugi davno obnovili, a sve do Putinove reakcije sprovodili su osvetu za poraz 41-45. Problem je sto su se nekadasnjimnacistima pridruzile i one zemlje koje su nekad bile slobodarske.

Saša

pre 4 godine

Ma ti si stručnjak za geopolitiku.
A De Gol ti je "zdrav" jer nikada nisi htela da saznaš istinu o Alžiru i njegovu bolesnu ulogu u ratu pred priznavanje nezavisnosti zemalja Magreba.

Tkozla69

pre 4 godine

Sada je celom svetu teško zbog Ukrajine, a kad su nama uništili zemlju 1999. i kad su ginula naša deca, to je bilo u redu, niko nije digao glas. Protiv sam svakog rata, ali ovo nema veze sa Ukrajincima, kao što 99.-te nije imalo veze sa nama. Ovo je demonstracija sile velikih, kao i u našem slučaju i ovo je početak kraja, iliti što je grupa REM pevala ''It's the end of the world as we know''.

S.M.Kuća

pre 4 godine

A niko ne pominje bolesni zapad i prave razloge zbog cega je sve ovo krenulo. Znaci ovo su posledice, a uzrok lezi sa one strane Atlantika.

Deja vu

pre 4 godine

Dosledno, kao što je bila i protiv bolesnog Širaka koji je učesnik u agresiji 99, a potom bacao atomsku bombu na domoroce iz Nove Kaledonije!

Vuk

pre 4 godine

Nju frustrira dok zarađuje lovu... Sedneš na avion odeš do susedne zemlje i uđeš u Ukrajinu kao volonter i pomogneš. Upravo je pogrešno što je sport kao sport izabrao stranu! Pri tome komentariše se iz udobnog i lagodnog života čitajući vesti u kojima niko ne priča o razlozima ovog rata već samo o osudama. Prava demonizacija. Poenta je što se ovime uništava lagodan život koji je i mnogo veći od lagodnog, rasipnički. Svet u tački u kojoj jedni nemaju vode da piju danima do onih koji imaju milijarde i peškir koji iskoriste samo za jedno brisanje čela i bace ga u kantu. Svet u kome izvor vode može da se kupi.

The_Dejan

pre 4 godine

Pa ti nemoj da igraš dok ne prođe rat i neće ti biti toliko teško.
Au čoveče, koliko smešna osoba. Koristiš rat da privučeš publiku na svoju stranu.

Legionar

pre 4 godine

"Naprotiv, agresor se ne podrzava kako god da se on zvao. Podrzavanjem Putina, direktno, podrzavate one iz 1999g. Ali, treba to shvatiti, ne zameram..zar se, sada, ne rasparcava jedna, suverena, drzava?!
(g, 12. mart 2022 12:26)"
Da, raspračava se i žalosno je što to rade braća, kao kod nas. Zašto? Zato što je jedan od braće hteo zarad svoje koristi da ugrozi starijeg brata čije je imanje odavno na meti Zapada. U ratu je teško tražiti opravdanja, ali čoveče, 8 godina Putin upozorava i Zapad i Ukrajinu, a oni mu se smeju u lice. Žao mi naroda jer imam među prijateljima Ukrajince koji su mi pričali da se ovo i očekivalo od 2014. Niko na Zapadu nije mislio da se Putin ne šali, ali u Ukrajini su manje-više svi ovo očekivali jer su znali šta nacisti Zelenskog rade Rusima na istoku Ukrajine.

sturmmann

pre 4 godine

Da li su onda monstrumi iz jedinice "Azov" normalni ljudi?

Ovo je samo jedan primer, UKROPI iz Ukrajine su se svojski potrudili da ih ima što više a svoju "normalnost" (Bože sačuvaj!) su uredno snimali.

ultrasrbin

pre 4 godine

Pa Makron nije nikog napao ja koliko znam.Zapad danas ratuje ekonomijom a ruje posto ne mogu time ratuju klasicno.I jeste putin je bolestan.
(Kaiser Roger, 12. mart 2022 09:17)
Pa ne znas.
Vodio razaranje Libije, podrzao "zutu kucu" u kojoj su Srbima vadjeni organi, ucestvovao u bombardovanju Srbije, poklonio azurnu obalu Arapima,....

Pljuvac svih stilova

pre 4 godine

Presli sa podrske vakcinama, na podrsku protiv Rusije. Jednoumlje. Sledeci uslov za ucesce na turnirima je samo ako ste prethodno pljuvali ruse i Putina.

neispravan kod, komentar nije upisan

pre 4 godine

Kakvo foliranje. Kakva neiskrenost, potpuna pokvarenost duše. Koristi stradanje neduznih ljudi, za svoju licnu promociju i priklanjanje mejnstrim narativu. To je moralna izopačenost sta se desava danas sa svima nama. Došli smo do dna kace.
(Jovan, 12. mart 2022 09:07)

Minus za "mejnstrim", dva minusa za "narativ". Ostalo me ne zanima. Mada je i ostalo ispod dna kace.

Simao

pre 4 godine

Znate li da je Ukrajina jedan od ucesnika pesme Evrovizije za koju nedelju?
Nista ne govori "moj narod strada, bezi i krije se po sklonistima" kao malo pesme i igre...

eh francuzi...

pre 4 godine

To sto pola afrike prica francuski i sto je u tim zemljama potpuno izbrisana lokalna kultura i svi jezici to je ne brine uospte, jel?

Miša

pre 4 godine

Ne zanima je ništa što se dešava u svetu dok nju ne ometa! Nijedan prethodni rat, invazije ništa...samo ruska izazvana podrškom UKR od strane USA da udju u NATO i da maltertiraju ruse u UKR.Tetaj ćero tu loptu nemoj da se peteljaš u politiku kad ništa ne razumeš!

Robert

pre 4 godine

Kakvo foliranje. Kakva neiskrenost, potpuna pokvarenost duše. Koristi stradanje neduznih ljudi, za svoju licnu promociju i priklanjanje mejnstrim narativu. To je moralna izopačenost sta se desava danas sa svima nama. Došli smo do dna kace.
(Jovan, 12. mart 2022 09:07)

A Korne vam bila dobra kada je, kao jedna od retkih, branila Novaka za vreme nedavnih peripetija u Australiji? Idite na vest pod naslovom "Oštra reakcija teniserke: Ko je od nas stao uz Đokovića?", pa pročitajte najpopularnija mišljenja. Niko da joj kaže da se folira, da je neiskrena, pokvarena i ostalo. Navikli ljudi da stalno sami sebi skaču u usta. Umesto da uvek ocenju samo izjavu i ne osvrću se na druge stvari, oni naprave celi profil osobe kao da je lično znaju.