katanac
pre 11 godina
smešno.
Ponedeljak, 23.03.2015.
08:01
Kapiten Partizana Dragan Milosavljević nije previše pogođen porazom u Podgorici, ističe da je tim spreman za borbu za Evroligu.
IMAGE SOURCE
pre 11 godina
smešno.
pre 11 godina
Zvezda je bolja na pozicijama 1(ne tako kao ranije) ,4 (za nijansu) i 5 (dosta)Partizan na pozijama 2 (ne tako mnogo) i 3 (dosta),Partizan ima boljeg trenera i skauting (dosta).Dakle,nereno 3/3.Odlucice sudijski kriterijum.Ko se bolje prilagodi(citaj izvrsi pritisak) dobice.Bez obzira sto Partizan ima bolju publiku, to nece biti prednost,verovatno ce se u nekim utakmicama igrati bez nje.
pre 11 godina
Sine Dragane, sto bar ti ne pomenu kako su te hvatali za glavu? Kad ti trener ne smije? Ni ti ne smijes?
pre 11 godina
Sve preko 3:0 za Zvezdu je iznenadjenje. Partizan I Dule ne skrivaju nikakvo iznenadjenje a Pavlovic I kompanija nisu u stanju da iznenade. Daj boze da gresim.
pre 11 godina
Realno sanse su po meni 51-49 u korist CZ Telekom da dobije na tri.Zvezda je ove godine jaka u ABA,dominantna ima dobar i skup tim.S druge strane Partizan je napravio tim za ovo sto sledi,Dule zna da igra na tri dobijene,zna da tempira formu,zna sa Radonjicem.Bice dobri mecevi,nek pobedi bolji.
pre 11 godina
Gagi,ti si pravi kapiten. Vole te grobari.
pre 11 godina
Pa zvezda je godinama igrala taj cipiripi koji vi spominjete dok nije postala FMP.
pre 11 godina
Nisam navijach, ali Partizan nema shta da trazi protiv Zvezde, realno.
pre 11 godina
.....za reciklazu limenki !!!!
pre 11 godina
Spremni ste da budete počišćeni, jednostavno nemate kvalitet da se suprotstavite Zvezdi.
pre 11 godina
Za borbu ste spremni, ali EL komotno zaboravi. Grickaj cipiripi.
pre 11 godina
heh stvarno kako se dogovore panteri i delije ko gde stoji na tribinama. ko vodi navijanje i kako se zove klub ;)
pre 11 godina
Pravi kapiten! Skroman momak, angazovan, trudi se, bori za svaku loptu, vaspitan.
pre 11 godina
Ono nije smela da bude trojka, igrac Buducnosti je povukao mrezicu i to automatski ne sme da se racuna.
pre 11 godina
I treba da budete spremni,Evro kup je ozbiljno takmicenje.Nadam se samo da ce proci sportski,mada vi to ne znate,bez kukanja,pritisaka na savez i sudije,ucenama tipa bogdanovica prosle godine da ako se ne sudi za vas nece da igra za reprezentaciju pa mu posle sude i kada neko prodje pored njega sto je sramno za jednog reprezentativca,nije sportski.A i nece vam ni to proci ove godine,ako pobedite jednu utakmicu bice veliki uspeh.
pre 11 godina
Iskreno niko nije kosarkaski prizeljkivao ovakvo polufinale.Jedan tim ce igrati EL,a drugi nece iako mu je tu itekako mesto.Partizanu jer mu je tu mesto i EL nije isto bez crno belih;a Zvezdi jer da je bila koncentrisanija u zavrsnici nekih utakmica igrala bi u top8.Sem REala i Makabija(a znamo sta su oni)u gostima niko je nije nadigrao.Partizan ce morati da se nosi sa cinjenicom,da po prvi put u ovom veku nije jaci od Zvezde,a Zvezda sa neverovatnim pritiskom da mora da prodje,sto zbog skora,sto zbog pritiska publike po sistemu"kad ako ne sad",sto zbog cinjenice da sigurno gro tima nece zadrzati ako ne bude igrala El.I itekako joj je jasno da favorit nije,kakav bi bila protiv cedevite ili buducnosti.
pre 11 godina
Dervisi vi se hrabrite jer su u strahu velike oci. Znate da na tri dobijene nema stada se trazi.Hteli ste pobedom u Podgorici da izbegnete Zvezdu. Niste iskoristili priliku koju vam je sama Zvezda pruzila porazom u derbiju.Duletu i vama je jasno da bez EL sledi katanac. Ko ce da vam da lovu? Koji ce dobar stranac da dodje da igra tu ligu.Zar vam nije pokazatelj ova sezona.Ostaje vam jedino da se palite i da se nadate.Polufinale se igra po sistemu 2,2,1.LE se zavrsava.Nema vise putovanja, Pocinje KLS.Putovanja oko Beograda
pre 11 godina
Može da priča ko šta hoće ali Budućnost i Zvezda su dve najbolje ekipe ove sezone.
pre 11 godina
Volim te Partizane!
pre 11 godina
Ne znam samo kako ce Zvezda Telekom opravdati budzet od oko 10 mil. ako budu ostali bez evrolige? Kako objasniti navijacima,koji alibi traziti sada kada imaju najskuplji tim u svojoj istoriji(doduse kratkoj) Nama ce i onako otici pola tima i ako uzmemo aba ligu,ali kod njih sledi totalni potop ako ispadnu u polu-finalu...zivi bili pa videli
pre 11 godina
Ahahah, Djoko Salic ce da zaustavi Bobija, bushhahaha
(Ne volite karamfile?, 23. mart 2015 09:07)
Šalić je otišao iz Partizana pre par meseci, da si mi ti živ i zdrav. Al' zašto bi vi to znali kad ste bili do skora ljubitelji vaterpola?
pre 11 godina
Dobro majstore, videcemo koliko ste spremni. Nesto sumnjam da mozete dobiti tri puta Zvezdu sa prakticno 6 igraca u rotaciji naspram Zvezdinih 10. Ovaj crnac sto je doso on nije plej on je bek suter i tezak divljak, sinoc vas je prodo.
pre 11 godina
Buducnost jeste pobedila, ali ta pobeda ima veliku mrlju na sebi.
Na kraju, svima je nekako uslisena zelja za plej ofom.
Panteri su hteli nas i obrnuto, Cedevita je htela Buducnost, a nakon onog radovanja sinoc deluje da je i Buducnost zadovoljna.
(translucent, 23. mart 2015 08:56)
A sto pobeda buducnosti ima mrlju na sebi?! Ako mislis na trojku reynoldsa ona je 100% regularna. Diranje mrezice jeste postojalo ali intezitet nije bio toliki da je moglo da utice na kretanje lopte(nije povukao obruc) tako da ne smarajte vise sa tom trojkom imali ste +7 i niste dali kos 3 min i to je to. A naravno da je buducnost zadovoljna jer su u bespostednoj borbi sa vama da izbegnu zvezdu pobedili i sa pravom se raduju. Radovali bi ste se i vi zato nemoj da se folirate znate da su sanse 30-70% u nasu korist tako da bolje se pripremajte za playoff nego sto kukate po novinama...ali plasim se da ce vam to biti najace oruzije kuknjava i sve to sto ide uz nju...
pre 11 godina
Radonjić je jedina šansa Partizana protiv Zvezde.
pre 11 godina
Samo napred kapitenu,sve ce doci na svoje mjesto.
pre 11 godina
Sami smo krivi za poraz, nisu nam krive sudije. Sada, da li su postojali propusti ili ne nije važno, utakmica nije mnogo toga odlučivala. Igramo sa Zvezdom za evroligu, pa ko bude bolji neka ide dalje. Ako postoji isti kriterijum suđenja za obe ekipe, ako se poštuju pravila košarkaške igre, onda nema razloga da se u polufinalnim serijama bilo ko žali na suđenje. Ja nisam sezonski navijač, pratim Partizan u svim sportovima svake godine i kada smo dobri i kada smo loši. Akojon u odbrani loš, ima vremena da se uklopi, ne treba ga napadati za poraz. Prvo nam je on omogućio sedam razlike, samo da smo dali još četiti poena bilo bi drugačije (znam da smo izgubili 6, ko prati košarku zna o čemu pričam). Momci, imate moju podršku, šta god da Partizan uradi protiv Zvezde biće i dalje i zauvek klub za koji živim ja...
pre 11 godina
Za sta ste spremni crni Dragane ?
pre 11 godina
Ne mogu da verujem da se neko od vas nada prolazu.Zvezda je od 26 utakmica,izgubila samo dve,od toga jednu namerno,protiv vas.I sad bi neko trebao da je 3 puta dobije za nedelju dana,sto je prosto nemoguce.Zivi bili pa videli.Mada ce guru da sve uradi,kako bi se stvorili neregularni uslovi i digla tenzija.Optuzivace sve i svakoga,izmisljace sve i svasta,delovace psihicki i na jedne i na druge igrace,jednostavno,stvorice mulj u kome samo on zna da pliva.
pre 11 godina
Realno poslednji derbi nije merilo, da li je Zvezda pustila Partizan ne znam i ne verujem da jeste, ali je cinjenica da je Zvezda igrala bez zara i emocija dok je Partizan izginuo na terenu. Zvezdino najacae oruzije u napadu su Marcus Wiliams i Bobi a Zvezda bukvalno 2,3 napada nije isla poslednji derbi preko njih... Mislim da je Zvezda u prednosti domaci teren ima, i velika prednost po meni je Boban Marijanovic on ce praviti ogromne probleme...
pre 11 godina
Panteri dobro znaju da nemamo sta da izgubimo.
pre 11 godina
O incidentu nije ni trebalo da se prica,sve se lepo videlo. E sad da je ovo normalna liga Buducnost bi trebala da plati debelu kaznu ali...
pre 11 godina
Spremni ste za Cipiripi kup, znamo.
pre 11 godina
Mickey-Tvoj komentar je pun frustracija.Odgovorit cu ti sa NJEGOŠEM-NIJE BITNO STA KAZE,NEGO KO TO KAZE.ŽIVIO MI TI BRATE SRBINE.I DA,MILO NAM JE SVETINJA U CG.
pre 11 godina
za sta ste spremni?za cipiripi kup sledece sezone?ako spremajte se barem grupu da prodjete sad
pre 11 godina
Bili ste i juče spremni. Zvezda je pobedila sve Vaše direktne rivale i to po 2 puta, od nas dosta.
(Zvezda opet u EL, 23. mart 2015 09:30)
I sa tim pobedama cete moći da se slikate vrlo brzo..
(KKP, 23. mart 2015 09:52)
Slikacemo se, ali u Evro ligi i to ces videti, samo nemoj posle da places kako smo opet tamo uz pomoc nekog drugog kluba.Zvezda je prvom pozicijom u Aba ligi 99 posto obezbedila Evro ligu, zato je i zapela da osvoji to prvo mesto.A vi, cak i da budete sampioni, sanse da igrate u Evro ligi su gotovo nikakve jer NE ISPUNJAVATE Evro ligine uslove vezane za poslovanje jer papire o poslovanju krijete iz vama veoma vaznih razloga.Sacekaj kraj leta i videces epilog, samo nemoj da kukas kako se to nije znalo unapred.
pre 11 godina
Ko god da izgubi u derbiju "ugasice se".
pre 11 godina
Milan-kakva je to frustracija sa Crnogorcima.Zasto kazes Milogorci,mi u CG volimo Mila,al sto nas ne zoves Crnogorci.Mi vas zovemo Srbi.Ne Vučićevci.Sta je muka,zar CG ne smije da ima evroligasa u košarci.Zar samo Srbija treba da ima evroligasa.
Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (ogi-cg, 23. mart 2015 09:43)
Vi ste dragi moj Ogi dobili takav naziv ,jer veze nemate sa pravim Crnogorcima,potomcima velikog Njegosa.Vi ste nazalost kontra svemu onome sto su predstavljli velikani ovog naroda, a njihove postulate o cojstvu i junastvu zamenili ste prodajom osnovnih ljudskih vrednosti za novac i u istoriji cete ostati upisani kao najveci otpad slavnog crnogorskog naroda,cast izuzecima,naravno.
pre 11 godina
Spremni ili ne, nemate bas neke velike sanse, nemo se lazemo.
pre 11 godina
Utisak veceri je dulo miran kao bubica u moraci...bez njegovog ponasanja i manira... Tacno se vidi kako kod nas ima ledja a u cg nista ni da zucne. To je ta "junacina"
pre 11 godina
za bolje niste,imali ste sanse sinoc,da igrate sa cedevitom od koje ste prilicno jaci,sami ste krivi,evrolige vama nema jos dugooo godina...
pre 11 godina
Mislim da je ovaj poraz Partizana najvise uzdrmao navijace CZT, jer realno, kakvu prednost domaceg terena ce sada oni imati kada se sve utakmice igraju u Pioniru? Isti kosevi, ista hala za oba tima. To sto ce neko formalno biti domacin i imati vise navijaca, nista ne znaci, sto se pokazalo i u ranijim mecevima. Dzabe niz od 23-2, ako se sada ispadne od ekipe koja je imala 18-7, a trenutno je duplo jaca nego sto je bila u prvom delu sezone. Moje je misljenje da je Dule negde i ocekivao ovakav rasplet. Poznato je da najbolje funkcionise u najtezim okolnostima. Sa druge strane, ne smem ni da pomislim kakav pritisak ima Radonjic od strane svog gazde, i sta ce se desiti ako CZT ne obezbedi EL. Za CZT, Partizan je najgori moguci protivnik. Mislim da su sanse 50-50, i da ce trenutna forma i bolje fizicko stanje ekipe odluciti maraton, mozda i u pet utakmica. Za CZT je lose sto mora jos 3 utakmice da odigra u Top16, a jos i prva dva kola Super Lige igraju sa Megom i Metalcem, pred 1/2 finale Aba. Zvezdina prednost su Marjanovic i Vilijams, bekovi su pojedinacno slabiji od Partizanovih, a na poziciji pleja Akojon jos treba da pokaze da li je za velike utakmice. Trenerski duel apsolutno pripada Duletu, iskustvo, dobijanje najbitnijih utakmica. Radonjic nijednu bitnu utakmicu od kad je trener u CZT, nije dobio.Navijaci, isti na obe strane, ista hala i kosevi. Skor iz lige sada vise nista ne znaci. Ko bude bolji, neka prodje, a ja se nadam da ce to biti Partizan.
pre 11 godina
Partizanu niko nije kriv vec sami zbog ove situacije u kojoj se nalaze. Prvo su jurili Pavlovica 3-4 meseca ne bi li se covek predomislio (jer je naravno cekao ponudu iz inostranstva) i onda kad se niko nije pojavio, covek je pokazao patriotizam i dosao u Partizan (da povratis). Ne bi Partizan dobio ni Zvezdu nedavno da nije ona odmarala igrace i igrala sa pola snage (ne bi li im pomogla da se dokopaju tog drugog mesta) Meni je pre svega zao zbog toga sto ce najverovatnije u evroligu zemlja od 660 hiljada stadovnika ili pola od toga ako otkines one Srbe. Tako da bi se trebali zapitati dokle se ova nasa medjusobna mrznja, a sve to lepo koriste zemlje koje su duplo manje od nase, i nisu nesto narocito talentovanije za ovaj sport, sto se pokazalo posle raspada Jugoslavije na klupskim i reprezentativnim rezultatima.
pre 11 godina
@Kosta: Polako, cekaj ... nisu svi navijaci Partizana zadojeni mrznjom prema Zvezdi. Meni je, na primer, sasvim normalno da navijam za Zvezdu u svakoj utakmici u kojoj ne ona ne igra protiv Partizana. Za koga cu, ako ne za komsijski klub? Meni je iskreno zao sto smo juce uprskali stvar i doveli se u situaciju da jedan od nasih klubova definitivno ostane bez EL. Kako stvari trenutno stoje, to ce biti moj klub, ali niko ne moze da mi zabrani da se nadam. Ipak, ostaje gorak ukus, jer je moglo mnogo bolje. Da su nam oba tima prosla u finale, srce bi mi bilo puno i uzivao bih u finalu. Ovako - put do finala je mnogo tezi, a cak i ako prodjemo - necu biti bas presrecan. Finale je pravo, samo ako je sa Zvezdom. Ko drugacije kaze - klevece i laze :)
pre 11 godina
Na žalost, Milosavljević je jedan od glavnih krivaca za gubitak sinoćnje utakmice. Njegovi ishitreni šutevi sa velike udaljenosti za 3 poena, a pogotovo kontra kad smo imali 2 na 1 krajem treće četvrtine, uz par izgubljenih lopti od Akojona doveli su do poraza na kraju!
pre 11 godina
Vi koji kritikujete Ajkona, veze sa ovim sportom nemate. U to cete se uveriti u polu-finalu.
Decko je tek stigao. Ovo mu je druga utakmica sa ovim timom. Dechko ima nevidjen shut i nije potroshach lopti. Na kraju utakmice je bio prinudjen, zbog rezultata i vremena do kraja mecha da na silu shutne. Na zalost niko u ovom timu Partizana ne zna propisan blok da mu namesti. Milutinov je izgubljn u svemiru. Sve ce to Dule da dovede u red do mecha sa FMP-om.
pre 11 godina
Vi koji kritikujete Ajkona, veze sa ovim sportom nemate. U to cete se uveriti u polu-finalu.
Decko je tek stigao. Ovo mu je druga utakmica sa ovim timom. Dechko ima nevidjen shut i nije potroshach lopti. Na kraju utakmice je bio prinudjen, zbog rezultata i vremena do kraja mecha da na silu shutne. Na zalost niko u ovom timu Partizana ne zna propisan blok da mu namesti. Milutinov je izgubljn u svemiru. Sve ce to Dule da dovede u red do mecha sa FMP-om.
pre 11 godina
I kum Milija i Belosevic su jos spremniji, znamo ceo scenario, ali vam to ovog puta proci nece budite sigurni ...
pre 11 godina
? KOMENTARI
"Milosavljević: Spremni smo"......za ponižavanje od strane Zvezde ?! Verujem da za to jeste !
pre 11 godina
Jeste bila šansa da Srbija ima dva predstavnika u EL ali je isto tako postojala šansa da nema nikoga. Ovako je jedan siguran i to će biti Partizan! Panteri se nikada nisu na terenu kvalifikovali u EL već su dva puta išli preko zelenog stola. Neće ni sada u predgradju je strah od giganta svaki dan sve veći.
pre 11 godina
Napisao sam pre nedelju dana,da ce vam pobeda protiv Zadra biti poslednja ove sezone u ABA ligi i tako ce po svemu sudeci i biti.Ne verujem da ce vam Zvezda dozvoliti bar jednu pobedu,pocistice vas sa 3:0 lagano.
pre 11 godina
To je rekao i Simunic da je spreman,pa je ostao kuci da gleda utakmice prave.E tako ce i Partizan gledati finale ZVEZDA-BUDUĆNOST
pre 11 godina
koja ironija... delije na privremenom radu u železniku prijete nekome gašenjem, pominju nekakav katanac... čekaj, nije mi jasno, kome se rugate? sebi ili nama?
pre 11 godina
fmp ima najbolju ekipu, najskuplju,najvise su pokazali...ali imaju i kompleks Partizana. Oni bi pre izbacili Real nego Partizana
pre 11 godina
Спремни сте за три пораза редом и то убедљива.Немојте да гајете илузије без потребе јер че Звездада вас спусти тамо где вам је и место...
pre 11 godina
BIO JEDNOM JEDAN PARTIZAN...
pre 11 godina
Mala rotacija je ogroman problem, Pavlovic igra covek srcem i ulazi u bitnim utakmicama rano u problem sa licnim greskama... Igra se sa 8 igraca, Muric napadacki moze da odigra protiv krilnog centra ali ne i u odbrani... Akojon juce koliko je uradio sa onih 5 vezanih poena toliko je zece zlo naneo sa 3 nerezonska suta preko dva igraca u zadnja tri minuta... Vanja ce biti super igrac ali je premlad jos da iznese toliko vaznu utakmicu, Andrija kad je dosao ja sam rekao posto je on bivsi Zvezdin igrac i u periodu kad je igrao za nas nikad nista uradio nije kad je nebitna utakmica pogadja u trenucima kad se lomi rezultat znao je samo cigle da baca... Partizan ima 8 igraca koje koristi i 8 igraca koji samo popunjavaju broj u timu i to je ove sezone problem za klub.
pre 11 godina
ti mi bas i nisi izgledao spremno...
pre 11 godina
Tako je kapitenu nas. Idemo da istamburamo pantere. Sta je sa malim Vanjom?
pre 11 godina
U strahu su velike oci.Najbolja odbrana od straha je sebe hrabriti
pre 11 godina
Pripremite se za show na mesec dana...CIA snajka,BIA,sineDragane,gepek,PPaparati,budzet,profit,porez,skocko,Vucko..
Jao sad kad krenu poznate matrice i skecevi.
Vratice i Oljin "Utisak" samo da gledamo Dula i Covketa sa sve njihovom kulturom.
Ovakav rasplet kao da je neko jedva cekao.Bice da su reziseri ovi moderni "menadjeri" kojima je do njihovog interesa.Kosarka je tu nebitna stavka ugovora.
pre 11 godina
Najsmesnije mi je kad likovi pisu da neko nije zeleo srpsko finale. Za takvu situaciju je kriv iskljucivo Partizan jer je odigrao katastrofalnu zavrsnicu. Prave im seriju 13:0 i sad je tu neko drugi kriv. Ne,ne,sami ste krivi i potpisali ucesce u Evrokupu naredne sezone. Sami ste krivi,Buducnost je jednostavno mnogo bolja od vas,kao i Zvezda. Ove sezone nemate Bogdana koji nas je sam pobedio prosle sezone,Milosavljevic neprepoznatljiv posle povrede,Akojon klasican cirkuzant. Kad pogledas najbolji vam je mali Andric jer ume da pogodi po dve trojke zaredom. Sve u svemu mnogo ste losi.
pre 11 godina
Kakvo ce to "klanje" da bude u polufinalu, jedva cekam. Sinoc san navijao za Buducnost jer ne mogu nikad za Partizan, i ako bi sigurno bilo lakse sa Buducnosti.
pre 11 godina
Sinoc se moglo vidjeti koliko je Milosavljavic dobar u odbrani. Reynolds je 80% svojih poena postigao u onih par minuta kada je Milosavljavic bio povrijedjen i kada je izasao zbog pete licne. A Reynolds je strasan igrac.
pre 11 godina
Tu svoju spremnost trebali ste da pokazete sinoc protiv Milogoraca!!!
pre 11 godina
Milan-kakva je to frustracija sa Crnogorcima.Zasto kazes Milogorci,mi u CG volimo Mila,al sto nas ne zoves Crnogorci.Mi vas zovemo Srbi.Ne Vučićevci.Sta je muka,zar CG ne smije da ima evroligasa u košarci.Zar samo Srbija treba da ima evroligasa.
pre 11 godina
Meni kao navijaču je Zvezda osvojila titulu,pogled ka tabeli i tolika superiornost veoma godi.6 poraza iz 52 utakmice,kao domaćini nemamo poraz još od oktobra 2012.godine.Ja sam prezadovoljan.Znam da će se neko čuditi ali se ja tako osećam.Za finale da se mržnja i pakost kod svih ostavi sa strane,jednu državu imamo,ovo je samo sport,manite se ljudi.Navijačima Partizana se ispunila želja,evo vam Zvezde pa gazite.Sportski pozdrav svim ljubiteljima sporta.
pre 11 godina
Iako navijam za Zvezdu, voleo sam stvarno da Partizan bude drugi i da Srbija ima potencijalna dva ucesnika Evrolige i zato ne razumem izjave predstavnika Partizana koji vec pricaju o sansama u derbiju a niko da izrazi zal zbog propustene odlicne sanse za osvajanjem drugog mesta posle katastrofalnog pocetka sezone. Kao da je podjednako vazan cilj igrati Evroligu i izbaciti Zvezdu.
Nazalost dok je ove uprave u Partizanu nista dobro ne ocekujem od predstojeceih derbija, verovatno medijsku atmosferu uzavrelu do kljucanja, incidente na utakmici, Duletove price o sudijama, prazne tribine itd. Velika mrznja dolazi iz tabora Partizana bilo od strane igraca ili trenera ili rukovodstva kluba.
Sa te strane ipak cu biti srecan sto ce Partizan najverovatnije ostati bez Evrolige (Cedevitu bi sigurno prosli), i nadam se da ce dogodine dovesti nove ljude na radost srpske kosarke.
pre 11 godina
Ahahah, Djoko Salic ce da zaustavi Bobija, bushhahaha
pre 11 godina
Steta za Zvezdu i ove godine ce ispasti u polufinalu, lose za srpsku kosarku ali mozda je i bolje tako za moj Partizan jer Zvezda jednostavno nema pobednicki mentalitet tako da se dzaba pare sponzora slivaju u nju. Ovako ce Partizan sa solidnim budzetom i ako su carsijske price tacne sa vecinom ove ekipe u narednu sezonu. Verovatno bez Milosavljevica,Akojona i Tepica ali ima ko da ih zameni nacice se vec igraci.
pre 11 godina
Za Asesoft i Sareni oktobar. Ovo neigranje EL ce i znaciti konacno gasenje KK Davitelj
pre 11 godina
Bili ste i juče spremni. Zvezda je pobedila sve Vaše direktne rivale i to po 2 puta, od nas dosta.
(Zvezda opet u EL, 23. mart 2015 09:30)
I sa tim pobedama cete moći da se slikate vrlo brzo..
pre 11 godina
Mislim,ali realno,da Partizan nikakve sanse nema u plej-ofu.Mozda dobiju jednu i to je to.Onaj Akojon ili kako vec,veze nema,jedino ako ih Dalo ne povadi.
pre 11 godina
Gagi,ja kada igram basket a imam 55 god,retko kad izgubim loptu.A za Evropu su potrebni sigurni napadi.
pre 11 godina
Videli smo sinoc koliko ste spremni. 7 razlike na 3 minuta pre kraja i zicer Pavlovica. Ma bez veze...
pre 11 godina
Bili ste i juče spremni. Zvezda je pobedila sve Vaše direktne rivale i to po 2 puta, od nas dosta.
pre 11 godina
spremni ste kao u PG
pre 11 godina
Za dom?
pre 11 godina
Cestitke za buducnost!!!steta sto cemo imati samo jedan klub u el i daj boze da to bude kkp
pre 11 godina
Videlo se sinoc koliko je Partizan zeleo pobedu i drugo mesto sto razumem u potpunosti. Problem Partizana je gomila sutera, a nedostatak organizatora. Doveli su na kraju umesto pleja opet sutera sto pretpostavljam da je bio iznuđen potez. Problem je sto sada im trebaju dve lopte u napadu kako bi zadovoljili broj uzetih šuteva svakog igrača. Sa druge strane plasim se da ce pojacanje vise gledati kako da nabije sebi statistiku nego kako da pomogne timu, cak mi se čini da je i sinoc isto radio...
pre 11 godina
Ne sekiraj se, ako vas istuče u polufinalu FMP sudije će biti krive, a ako pobedite Zvezdu bićete heroji. Alibi imate, juče ponovo demonstriran od strane maga.
pre 11 godina
Idemo Gagi,neka bude borba neprestana,moje misljenje je da je mnogo bolje da se igra protiv czt u 1/2f nego u finalu,jer sam siguran da bi oni bili mnogo opasniji u finalu bez pritiska,sa obezbedjenom EL,nego sto ce biti ovako. A pod pritiskom,msm da se zna ko je jaci svih ovih godina,pa zasto da ne verujemo da ce tako biti i ove.
pre 11 godina
Sigurno neces da izjavis da niste spremni, nego kad dolazi njegovo velicanstvo PLAY. Ovog sto ste kupili je klasican suter kojih vec imate 7-8 komada ili trener svih trenera to ne zna.
pre 11 godina
CzT jeste favorit, ali nisam siguran koliko to vazi za odlucujuce utakmice.
Ne znam zasto niko nije primetio da Marinkovica sinoc nije bilo ni na klupi!
Cudna utakmica u kojoj Partizan nije bio ni nalik na sebe. Oba tima su igrala sa po 9 igraca. Poraz je svakako povremeno potreban, kako tim nebi odleteo u nebesa i umislio da je NBA kvaliteta.
Sudijama ja nebih nista zamerao, posto je u onakvoj atmosferi skoro nemoguce suditi objektivno i ostati ziv. Verujem da ni najhrabriji sudija na svetu nebi smeo da ponisti onu trojku.
Buducnost jeste pobedila, ali ta pobeda ima veliku mrlju na sebi.
Na kraju, svima je nekako uslisena zelja za plej ofom.
Panteri su hteli nas i obrnuto, Cedevita je htela Buducnost, a nakon onog radovanja sinoc deluje da je i Buducnost zadovoljna.
pre 11 godina
Cekaj sad, ti kazes da dizete formu, a vas guru kaze da ste neuigrani?!! Presmesni ste, a pomalo i jadnjikavi. No, necemo vas sazaljevati, vec cemo vas oduvati u polufinalu. Srecno sa sklapanjem tima za Evrokup naredne sezone!!
pre 11 godina
Tim koji dozvoli da mu protivnik napravi seriju 13-0 ne može da očekuje pobedu. Šteta za Partizan jer je to bila šansa da Srbija ima dva predstavnika u Evroligi. Igra koju je Dragan prikazao sinoć je bila čudna, nikada ga nisam video da u kontranapadu u 10. sekundi šutira trojku iako ispred sebe ima samo jednog protivničkog igrača. To je napravio 2 ili 3 puta tokom utakmice i na žalost promašio. Partizan ima problem na poziciji centra jer Milutinov nije ono što bi trebao da bude, a Đumić se još ne snalazi. Akojon je imao priliku da vidi da i u protivničkim ekipama ima kvalitetnih Amera. Nadam se da će se opametiti i početi da igra odbranu. Doduše, ima još mesec dana do mečeva sa Zvezdom tako da se stvari još mogu poboljšati.
pre 11 godina
Cekate pleja celu sezonu, on vam dovede sutera (avansno ga plati), a vi ga dizete u nebesa. Ne bi bilo neizvesno da Planinic nije promasio 10 slobodnih. To je i realna razlika 15-ak poena.
pre 11 godina
decko ga je zagrlio... vise ga je ovaj pored provocirao... nema sta da ga pipa, al nije ga uhvatio za glavu brate...
pre 11 godina
MILOSAVLJEVIĆ: SPREMNI SMO DA HRABRO POGINEMO:-)
Šalu na stranu, biće žestoko, moćda čak i majstorica bude odlučivala, mada bih volio da ih Zvezda stuče 3-0 da se malo smire.
A moja (crnogorska) Budućnost - nagazna mina!!!
pre 11 godina
Spremni i sledece sezone za cipiripi kup! Spremni da se u cipiripi kupu sledece sezone bore da ne budu poslednji u grupi! Gagi pa ti sledece sezone necec igrati u Partizan NIS-u, oticices u neki Bilbao ili Banberg!
pre 11 godina
Ako vam je to bio cilj, odabrali ste stvarno najlakši način da dođete do EL. Treba samo tri puta da pobedite Zvezdu. Ništa lakše.
pre 11 godina
Акојон вам је чист промашај. Обичан пуцач и потрошач лопти. Није асистент већ играч који само шутне а не погађа баш. Звезда ове сезоне има доста утакмица иза себе у виду Евролиге док је Партизан одиграо доста мање утакмица. То ће бити пресудно за плеј-оф. Звезда је много уигранија и спремнија. Сећам се пре када су у Звезди били Бјелица,Кешељ и остали,мени тад ћале пред дерби каше да немамо никаквих шанси. Е па ево и ја сам дочекао да кажем то исто: Немате никаквих шанси.
pre 11 godina
Naravno da smo spremni, care ! Biće poštena borba u polufinalu i očekujem fer suđenje, a šanse su ravnopravne. Psihološki pritisak imaće favorit, FMP Železnik.
pre 11 godina
Nadam se jednom ljepom finale i prolaz Partizana :-)
pre 11 godina
I mi smo spremni, kakva koincidencija!
pre 11 godina
Pre pleja ovom najskupljem i najiskusnijem timu je potreban trener, kada to shvatite mozda i napravite neki rezultat u realnim uslovima BEZ NEOGRANICENOG BUDZETA.Sunovrat vas i Igokee se poklapa - bas cudno.
pre 11 godina
Video sam ja sinoć koliko ste spremni...
pre 11 godina
moze da prica ko sta hoce.ali nije sigurno ni zvezdi svejedno sto igra sa partizanom.jer derbi pravila nema.zvezda je sigurno favorit,medjutim ja mislim da je partizan sve bolji i bolji i da ce nijanse odlucivati o konacnom ishodu.gledacemo lepu kosarku.jer se polufinale isto igra na 3 dobijene?
pre 11 godina
Спремни сте већ дуже време.
Само ми је жао зато што нећемо ни следеће сезоне имати 2 представника у ЕЛ.
Надам се да ће бити фер у плеј-офу, али надам се победи Звезде. :)
pre 11 godina
..za poraz. ..
pre 11 godina
Vi ste vec vratili KK CIKO DAJ NEKI DINAR tamo gde mu je mesto, u CIPIRIPI KUP.
pre 11 godina
Mislis imate najskuplji tim, eh da to je sigurno tacno, a da je tacno da imate najbolji tim ne biste bili cetvrti, premda ni to niste zasluzili, ali ajde nek vam bude jos do sledece godide, pa onda katanac.
pre 11 godina
CzT jeste favorit, ali nisam siguran koliko to vazi za odlucujuce utakmice.
Ne znam zasto niko nije primetio da Marinkovica sinoc nije bilo ni na klupi!
Cudna utakmica u kojoj Partizan nije bio ni nalik na sebe. Oba tima su igrala sa po 9 igraca. Poraz je svakako povremeno potreban, kako tim nebi odleteo u nebesa i umislio da je NBA kvaliteta.
Sudijama ja nebih nista zamerao, posto je u onakvoj atmosferi skoro nemoguce suditi objektivno i ostati ziv. Verujem da ni najhrabriji sudija na svetu nebi smeo da ponisti onu trojku.
Buducnost jeste pobedila, ali ta pobeda ima veliku mrlju na sebi.
Na kraju, svima je nekako uslisena zelja za plej ofom.
Panteri su hteli nas i obrnuto, Cedevita je htela Buducnost, a nakon onog radovanja sinoc deluje da je i Buducnost zadovoljna.
pre 11 godina
Za dom spremni ! :)
pre 11 godina
Ocigledno, da su i ovih 5.000.000e koliko trenutno iznosi Partizanov budzet, nedovoljni! Treba jos da se upumpa...
pre 11 godina
ko god da izgubi u derbiju, ugasice se.
pre 11 godina
Ako vam je to bio cilj, odabrali ste stvarno najlakši način da dođete do EL. Treba samo tri puta da pobedite Zvezdu. Ništa lakše.
pre 11 godina
Video sam ja sinoć koliko ste spremni...
pre 11 godina
Tim koji dozvoli da mu protivnik napravi seriju 13-0 ne može da očekuje pobedu. Šteta za Partizan jer je to bila šansa da Srbija ima dva predstavnika u Evroligi. Igra koju je Dragan prikazao sinoć je bila čudna, nikada ga nisam video da u kontranapadu u 10. sekundi šutira trojku iako ispred sebe ima samo jednog protivničkog igrača. To je napravio 2 ili 3 puta tokom utakmice i na žalost promašio. Partizan ima problem na poziciji centra jer Milutinov nije ono što bi trebao da bude, a Đumić se još ne snalazi. Akojon je imao priliku da vidi da i u protivničkim ekipama ima kvalitetnih Amera. Nadam se da će se opametiti i početi da igra odbranu. Doduše, ima još mesec dana do mečeva sa Zvezdom tako da se stvari još mogu poboljšati.
pre 11 godina
Iako navijam za Zvezdu, voleo sam stvarno da Partizan bude drugi i da Srbija ima potencijalna dva ucesnika Evrolige i zato ne razumem izjave predstavnika Partizana koji vec pricaju o sansama u derbiju a niko da izrazi zal zbog propustene odlicne sanse za osvajanjem drugog mesta posle katastrofalnog pocetka sezone. Kao da je podjednako vazan cilj igrati Evroligu i izbaciti Zvezdu.
Nazalost dok je ove uprave u Partizanu nista dobro ne ocekujem od predstojeceih derbija, verovatno medijsku atmosferu uzavrelu do kljucanja, incidente na utakmici, Duletove price o sudijama, prazne tribine itd. Velika mrznja dolazi iz tabora Partizana bilo od strane igraca ili trenera ili rukovodstva kluba.
Sa te strane ipak cu biti srecan sto ce Partizan najverovatnije ostati bez Evrolige (Cedevitu bi sigurno prosli), i nadam se da ce dogodine dovesti nove ljude na radost srpske kosarke.
pre 11 godina
Bili ste i juče spremni. Zvezda je pobedila sve Vaše direktne rivale i to po 2 puta, od nas dosta.
pre 11 godina
ko god da izgubi u derbiju, ugasice se.
pre 11 godina
Tu svoju spremnost trebali ste da pokazete sinoc protiv Milogoraca!!!
pre 11 godina
Sigurno neces da izjavis da niste spremni, nego kad dolazi njegovo velicanstvo PLAY. Ovog sto ste kupili je klasican suter kojih vec imate 7-8 komada ili trener svih trenera to ne zna.
pre 11 godina
U strahu su velike oci.Najbolja odbrana od straha je sebe hrabriti
pre 11 godina
Milan-kakva je to frustracija sa Crnogorcima.Zasto kazes Milogorci,mi u CG volimo Mila,al sto nas ne zoves Crnogorci.Mi vas zovemo Srbi.Ne Vučićevci.Sta je muka,zar CG ne smije da ima evroligasa u košarci.Zar samo Srbija treba da ima evroligasa.
Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (ogi-cg, 23. mart 2015 09:43)
Vi ste dragi moj Ogi dobili takav naziv ,jer veze nemate sa pravim Crnogorcima,potomcima velikog Njegosa.Vi ste nazalost kontra svemu onome sto su predstavljli velikani ovog naroda, a njihove postulate o cojstvu i junastvu zamenili ste prodajom osnovnih ljudskih vrednosti za novac i u istoriji cete ostati upisani kao najveci otpad slavnog crnogorskog naroda,cast izuzecima,naravno.
pre 11 godina
Videli smo sinoc koliko ste spremni. 7 razlike na 3 minuta pre kraja i zicer Pavlovica. Ma bez veze...
pre 11 godina
MILOSAVLJEVIĆ: SPREMNI SMO DA HRABRO POGINEMO:-)
Šalu na stranu, biće žestoko, moćda čak i majstorica bude odlučivala, mada bih volio da ih Zvezda stuče 3-0 da se malo smire.
A moja (crnogorska) Budućnost - nagazna mina!!!
pre 11 godina
Kakvo ce to "klanje" da bude u polufinalu, jedva cekam. Sinoc san navijao za Buducnost jer ne mogu nikad za Partizan, i ako bi sigurno bilo lakse sa Buducnosti.
pre 11 godina
Bili ste i juče spremni. Zvezda je pobedila sve Vaše direktne rivale i to po 2 puta, od nas dosta.
(Zvezda opet u EL, 23. mart 2015 09:30)
I sa tim pobedama cete moći da se slikate vrlo brzo..
pre 11 godina
Ahahah, Djoko Salic ce da zaustavi Bobija, bushhahaha
(Ne volite karamfile?, 23. mart 2015 09:07)
Šalić je otišao iz Partizana pre par meseci, da si mi ti živ i zdrav. Al' zašto bi vi to znali kad ste bili do skora ljubitelji vaterpola?
pre 11 godina
Tako je kapitenu nas. Idemo da istamburamo pantere. Sta je sa malim Vanjom?
pre 11 godina
Mislim da je ovaj poraz Partizana najvise uzdrmao navijace CZT, jer realno, kakvu prednost domaceg terena ce sada oni imati kada se sve utakmice igraju u Pioniru? Isti kosevi, ista hala za oba tima. To sto ce neko formalno biti domacin i imati vise navijaca, nista ne znaci, sto se pokazalo i u ranijim mecevima. Dzabe niz od 23-2, ako se sada ispadne od ekipe koja je imala 18-7, a trenutno je duplo jaca nego sto je bila u prvom delu sezone. Moje je misljenje da je Dule negde i ocekivao ovakav rasplet. Poznato je da najbolje funkcionise u najtezim okolnostima. Sa druge strane, ne smem ni da pomislim kakav pritisak ima Radonjic od strane svog gazde, i sta ce se desiti ako CZT ne obezbedi EL. Za CZT, Partizan je najgori moguci protivnik. Mislim da su sanse 50-50, i da ce trenutna forma i bolje fizicko stanje ekipe odluciti maraton, mozda i u pet utakmica. Za CZT je lose sto mora jos 3 utakmice da odigra u Top16, a jos i prva dva kola Super Lige igraju sa Megom i Metalcem, pred 1/2 finale Aba. Zvezdina prednost su Marjanovic i Vilijams, bekovi su pojedinacno slabiji od Partizanovih, a na poziciji pleja Akojon jos treba da pokaze da li je za velike utakmice. Trenerski duel apsolutno pripada Duletu, iskustvo, dobijanje najbitnijih utakmica. Radonjic nijednu bitnu utakmicu od kad je trener u CZT, nije dobio.Navijaci, isti na obe strane, ista hala i kosevi. Skor iz lige sada vise nista ne znaci. Ko bude bolji, neka prodje, a ja se nadam da ce to biti Partizan.
pre 11 godina
Pripremite se za show na mesec dana...CIA snajka,BIA,sineDragane,gepek,PPaparati,budzet,profit,porez,skocko,Vucko..
Jao sad kad krenu poznate matrice i skecevi.
Vratice i Oljin "Utisak" samo da gledamo Dula i Covketa sa sve njihovom kulturom.
Ovakav rasplet kao da je neko jedva cekao.Bice da su reziseri ovi moderni "menadjeri" kojima je do njihovog interesa.Kosarka je tu nebitna stavka ugovora.
pre 11 godina
Sinoc se moglo vidjeti koliko je Milosavljavic dobar u odbrani. Reynolds je 80% svojih poena postigao u onih par minuta kada je Milosavljavic bio povrijedjen i kada je izasao zbog pete licne. A Reynolds je strasan igrac.
pre 11 godina
spremni ste kao u PG
pre 11 godina
Ocigledno, da su i ovih 5.000.000e koliko trenutno iznosi Partizanov budzet, nedovoljni! Treba jos da se upumpa...
pre 11 godina
Акојон вам је чист промашај. Обичан пуцач и потрошач лопти. Није асистент већ играч који само шутне а не погађа баш. Звезда ове сезоне има доста утакмица иза себе у виду Евролиге док је Партизан одиграо доста мање утакмица. То ће бити пресудно за плеј-оф. Звезда је много уигранија и спремнија. Сећам се пре када су у Звезди били Бјелица,Кешељ и остали,мени тад ћале пред дерби каше да немамо никаквих шанси. Е па ево и ја сам дочекао да кажем то исто: Немате никаквих шанси.
pre 11 godina
Sami smo krivi za poraz, nisu nam krive sudije. Sada, da li su postojali propusti ili ne nije važno, utakmica nije mnogo toga odlučivala. Igramo sa Zvezdom za evroligu, pa ko bude bolji neka ide dalje. Ako postoji isti kriterijum suđenja za obe ekipe, ako se poštuju pravila košarkaške igre, onda nema razloga da se u polufinalnim serijama bilo ko žali na suđenje. Ja nisam sezonski navijač, pratim Partizan u svim sportovima svake godine i kada smo dobri i kada smo loši. Akojon u odbrani loš, ima vremena da se uklopi, ne treba ga napadati za poraz. Prvo nam je on omogućio sedam razlike, samo da smo dali još četiti poena bilo bi drugačije (znam da smo izgubili 6, ko prati košarku zna o čemu pričam). Momci, imate moju podršku, šta god da Partizan uradi protiv Zvezde biće i dalje i zauvek klub za koji živim ja...
pre 11 godina
Buducnost jeste pobedila, ali ta pobeda ima veliku mrlju na sebi.
Na kraju, svima je nekako uslisena zelja za plej ofom.
Panteri su hteli nas i obrnuto, Cedevita je htela Buducnost, a nakon onog radovanja sinoc deluje da je i Buducnost zadovoljna.
(translucent, 23. mart 2015 08:56)
A sto pobeda buducnosti ima mrlju na sebi?! Ako mislis na trojku reynoldsa ona je 100% regularna. Diranje mrezice jeste postojalo ali intezitet nije bio toliki da je moglo da utice na kretanje lopte(nije povukao obruc) tako da ne smarajte vise sa tom trojkom imali ste +7 i niste dali kos 3 min i to je to. A naravno da je buducnost zadovoljna jer su u bespostednoj borbi sa vama da izbegnu zvezdu pobedili i sa pravom se raduju. Radovali bi ste se i vi zato nemoj da se folirate znate da su sanse 30-70% u nasu korist tako da bolje se pripremajte za playoff nego sto kukate po novinama...ali plasim se da ce vam to biti najace oruzije kuknjava i sve to sto ide uz nju...
pre 11 godina
Ne sekiraj se, ako vas istuče u polufinalu FMP sudije će biti krive, a ako pobedite Zvezdu bićete heroji. Alibi imate, juče ponovo demonstriran od strane maga.
pre 11 godina
koja ironija... delije na privremenom radu u železniku prijete nekome gašenjem, pominju nekakav katanac... čekaj, nije mi jasno, kome se rugate? sebi ili nama?
pre 11 godina
Utisak veceri je dulo miran kao bubica u moraci...bez njegovog ponasanja i manira... Tacno se vidi kako kod nas ima ledja a u cg nista ni da zucne. To je ta "junacina"
pre 11 godina
I mi smo spremni, kakva koincidencija!
pre 11 godina
Videlo se sinoc koliko je Partizan zeleo pobedu i drugo mesto sto razumem u potpunosti. Problem Partizana je gomila sutera, a nedostatak organizatora. Doveli su na kraju umesto pleja opet sutera sto pretpostavljam da je bio iznuđen potez. Problem je sto sada im trebaju dve lopte u napadu kako bi zadovoljili broj uzetih šuteva svakog igrača. Sa druge strane plasim se da ce pojacanje vise gledati kako da nabije sebi statistiku nego kako da pomogne timu, cak mi se čini da je i sinoc isto radio...
pre 11 godina
Za Asesoft i Sareni oktobar. Ovo neigranje EL ce i znaciti konacno gasenje KK Davitelj
pre 11 godina
ti mi bas i nisi izgledao spremno...
pre 11 godina
Dobro majstore, videcemo koliko ste spremni. Nesto sumnjam da mozete dobiti tri puta Zvezdu sa prakticno 6 igraca u rotaciji naspram Zvezdinih 10. Ovaj crnac sto je doso on nije plej on je bek suter i tezak divljak, sinoc vas je prodo.
pre 11 godina
Meni kao navijaču je Zvezda osvojila titulu,pogled ka tabeli i tolika superiornost veoma godi.6 poraza iz 52 utakmice,kao domaćini nemamo poraz još od oktobra 2012.godine.Ja sam prezadovoljan.Znam da će se neko čuditi ali se ja tako osećam.Za finale da se mržnja i pakost kod svih ostavi sa strane,jednu državu imamo,ovo je samo sport,manite se ljudi.Navijačima Partizana se ispunila želja,evo vam Zvezde pa gazite.Sportski pozdrav svim ljubiteljima sporta.
pre 11 godina
moze da prica ko sta hoce.ali nije sigurno ni zvezdi svejedno sto igra sa partizanom.jer derbi pravila nema.zvezda je sigurno favorit,medjutim ja mislim da je partizan sve bolji i bolji i da ce nijanse odlucivati o konacnom ishodu.gledacemo lepu kosarku.jer se polufinale isto igra na 3 dobijene?
pre 11 godina
Milan-kakva je to frustracija sa Crnogorcima.Zasto kazes Milogorci,mi u CG volimo Mila,al sto nas ne zoves Crnogorci.Mi vas zovemo Srbi.Ne Vučićevci.Sta je muka,zar CG ne smije da ima evroligasa u košarci.Zar samo Srbija treba da ima evroligasa.
pre 11 godina
Najsmesnije mi je kad likovi pisu da neko nije zeleo srpsko finale. Za takvu situaciju je kriv iskljucivo Partizan jer je odigrao katastrofalnu zavrsnicu. Prave im seriju 13:0 i sad je tu neko drugi kriv. Ne,ne,sami ste krivi i potpisali ucesce u Evrokupu naredne sezone. Sami ste krivi,Buducnost je jednostavno mnogo bolja od vas,kao i Zvezda. Ove sezone nemate Bogdana koji nas je sam pobedio prosle sezone,Milosavljevic neprepoznatljiv posle povrede,Akojon klasican cirkuzant. Kad pogledas najbolji vam je mali Andric jer ume da pogodi po dve trojke zaredom. Sve u svemu mnogo ste losi.
pre 11 godina
Za sta ste spremni crni Dragane ?
pre 11 godina
O incidentu nije ni trebalo da se prica,sve se lepo videlo. E sad da je ovo normalna liga Buducnost bi trebala da plati debelu kaznu ali...
pre 11 godina
To je rekao i Simunic da je spreman,pa je ostao kuci da gleda utakmice prave.E tako ce i Partizan gledati finale ZVEZDA-BUDUĆNOST
pre 11 godina
Gagi,ja kada igram basket a imam 55 god,retko kad izgubim loptu.A za Evropu su potrebni sigurni napadi.
pre 11 godina
Može da priča ko šta hoće ali Budućnost i Zvezda su dve najbolje ekipe ove sezone.
pre 11 godina
Bili ste i juče spremni. Zvezda je pobedila sve Vaše direktne rivale i to po 2 puta, od nas dosta.
(Zvezda opet u EL, 23. mart 2015 09:30)
I sa tim pobedama cete moći da se slikate vrlo brzo..
(KKP, 23. mart 2015 09:52)
Slikacemo se, ali u Evro ligi i to ces videti, samo nemoj posle da places kako smo opet tamo uz pomoc nekog drugog kluba.Zvezda je prvom pozicijom u Aba ligi 99 posto obezbedila Evro ligu, zato je i zapela da osvoji to prvo mesto.A vi, cak i da budete sampioni, sanse da igrate u Evro ligi su gotovo nikakve jer NE ISPUNJAVATE Evro ligine uslove vezane za poslovanje jer papire o poslovanju krijete iz vama veoma vaznih razloga.Sacekaj kraj leta i videces epilog, samo nemoj da kukas kako se to nije znalo unapred.
pre 11 godina
Iskreno niko nije kosarkaski prizeljkivao ovakvo polufinale.Jedan tim ce igrati EL,a drugi nece iako mu je tu itekako mesto.Partizanu jer mu je tu mesto i EL nije isto bez crno belih;a Zvezdi jer da je bila koncentrisanija u zavrsnici nekih utakmica igrala bi u top8.Sem REala i Makabija(a znamo sta su oni)u gostima niko je nije nadigrao.Partizan ce morati da se nosi sa cinjenicom,da po prvi put u ovom veku nije jaci od Zvezde,a Zvezda sa neverovatnim pritiskom da mora da prodje,sto zbog skora,sto zbog pritiska publike po sistemu"kad ako ne sad",sto zbog cinjenice da sigurno gro tima nece zadrzati ako ne bude igrala El.I itekako joj je jasno da favorit nije,kakav bi bila protiv cedevite ili buducnosti.
pre 11 godina
Samo napred kapitenu,sve ce doci na svoje mjesto.
pre 11 godina
Cekate pleja celu sezonu, on vam dovede sutera (avansno ga plati), a vi ga dizete u nebesa. Ne bi bilo neizvesno da Planinic nije promasio 10 slobodnih. To je i realna razlika 15-ak poena.
pre 11 godina
Realno poslednji derbi nije merilo, da li je Zvezda pustila Partizan ne znam i ne verujem da jeste, ali je cinjenica da je Zvezda igrala bez zara i emocija dok je Partizan izginuo na terenu. Zvezdino najacae oruzije u napadu su Marcus Wiliams i Bobi a Zvezda bukvalno 2,3 napada nije isla poslednji derbi preko njih... Mislim da je Zvezda u prednosti domaci teren ima, i velika prednost po meni je Boban Marijanovic on ce praviti ogromne probleme...
pre 11 godina
Mislim,ali realno,da Partizan nikakve sanse nema u plej-ofu.Mozda dobiju jednu i to je to.Onaj Akojon ili kako vec,veze nema,jedino ako ih Dalo ne povadi.
pre 11 godina
Спремни сте већ дуже време.
Само ми је жао зато што нећемо ни следеће сезоне имати 2 представника у ЕЛ.
Надам се да ће бити фер у плеј-офу, али надам се победи Звезде. :)
pre 11 godina
Ne znam samo kako ce Zvezda Telekom opravdati budzet od oko 10 mil. ako budu ostali bez evrolige? Kako objasniti navijacima,koji alibi traziti sada kada imaju najskuplji tim u svojoj istoriji(doduse kratkoj) Nama ce i onako otici pola tima i ako uzmemo aba ligu,ali kod njih sledi totalni potop ako ispadnu u polu-finalu...zivi bili pa videli
pre 11 godina
Na žalost, Milosavljević je jedan od glavnih krivaca za gubitak sinoćnje utakmice. Njegovi ishitreni šutevi sa velike udaljenosti za 3 poena, a pogotovo kontra kad smo imali 2 na 1 krajem treće četvrtine, uz par izgubljenih lopti od Akojona doveli su do poraza na kraju!
pre 11 godina
I kum Milija i Belosevic su jos spremniji, znamo ceo scenario, ali vam to ovog puta proci nece budite sigurni ...
pre 11 godina
Ahahah, Djoko Salic ce da zaustavi Bobija, bushhahaha
pre 11 godina
@Kosta: Polako, cekaj ... nisu svi navijaci Partizana zadojeni mrznjom prema Zvezdi. Meni je, na primer, sasvim normalno da navijam za Zvezdu u svakoj utakmici u kojoj ne ona ne igra protiv Partizana. Za koga cu, ako ne za komsijski klub? Meni je iskreno zao sto smo juce uprskali stvar i doveli se u situaciju da jedan od nasih klubova definitivno ostane bez EL. Kako stvari trenutno stoje, to ce biti moj klub, ali niko ne moze da mi zabrani da se nadam. Ipak, ostaje gorak ukus, jer je moglo mnogo bolje. Da su nam oba tima prosla u finale, srce bi mi bilo puno i uzivao bih u finalu. Ovako - put do finala je mnogo tezi, a cak i ako prodjemo - necu biti bas presrecan. Finale je pravo, samo ako je sa Zvezdom. Ko drugacije kaze - klevece i laze :)
pre 11 godina
Ne mogu da verujem da se neko od vas nada prolazu.Zvezda je od 26 utakmica,izgubila samo dve,od toga jednu namerno,protiv vas.I sad bi neko trebao da je 3 puta dobije za nedelju dana,sto je prosto nemoguce.Zivi bili pa videli.Mada ce guru da sve uradi,kako bi se stvorili neregularni uslovi i digla tenzija.Optuzivace sve i svakoga,izmisljace sve i svasta,delovace psihicki i na jedne i na druge igrace,jednostavno,stvorice mulj u kome samo on zna da pliva.
pre 11 godina
Spremni ste za Cipiripi kup, znamo.
pre 11 godina
Radonjić je jedina šansa Partizana protiv Zvezde.
pre 11 godina
Spremni ili ne, nemate bas neke velike sanse, nemo se lazemo.
pre 11 godina
Nadam se jednom ljepom finale i prolaz Partizana :-)
pre 11 godina
Partizanu niko nije kriv vec sami zbog ove situacije u kojoj se nalaze. Prvo su jurili Pavlovica 3-4 meseca ne bi li se covek predomislio (jer je naravno cekao ponudu iz inostranstva) i onda kad se niko nije pojavio, covek je pokazao patriotizam i dosao u Partizan (da povratis). Ne bi Partizan dobio ni Zvezdu nedavno da nije ona odmarala igrace i igrala sa pola snage (ne bi li im pomogla da se dokopaju tog drugog mesta) Meni je pre svega zao zbog toga sto ce najverovatnije u evroligu zemlja od 660 hiljada stadovnika ili pola od toga ako otkines one Srbe. Tako da bi se trebali zapitati dokle se ova nasa medjusobna mrznja, a sve to lepo koriste zemlje koje su duplo manje od nase, i nisu nesto narocito talentovanije za ovaj sport, sto se pokazalo posle raspada Jugoslavije na klupskim i reprezentativnim rezultatima.
pre 11 godina
Dervisi vi se hrabrite jer su u strahu velike oci. Znate da na tri dobijene nema stada se trazi.Hteli ste pobedom u Podgorici da izbegnete Zvezdu. Niste iskoristili priliku koju vam je sama Zvezda pruzila porazom u derbiju.Duletu i vama je jasno da bez EL sledi katanac. Ko ce da vam da lovu? Koji ce dobar stranac da dodje da igra tu ligu.Zar vam nije pokazatelj ova sezona.Ostaje vam jedino da se palite i da se nadate.Polufinale se igra po sistemu 2,2,1.LE se zavrsava.Nema vise putovanja, Pocinje KLS.Putovanja oko Beograda
pre 11 godina
CzT jeste favorit, ali nisam siguran koliko to vazi za odlucujuce utakmice.
Ne znam zasto niko nije primetio da Marinkovica sinoc nije bilo ni na klupi!
Cudna utakmica u kojoj Partizan nije bio ni nalik na sebe. Oba tima su igrala sa po 9 igraca. Poraz je svakako povremeno potreban, kako tim nebi odleteo u nebesa i umislio da je NBA kvaliteta.
Sudijama ja nebih nista zamerao, posto je u onakvoj atmosferi skoro nemoguce suditi objektivno i ostati ziv. Verujem da ni najhrabriji sudija na svetu nebi smeo da ponisti onu trojku.
Buducnost jeste pobedila, ali ta pobeda ima veliku mrlju na sebi.
Na kraju, svima je nekako uslisena zelja za plej ofom.
Panteri su hteli nas i obrnuto, Cedevita je htela Buducnost, a nakon onog radovanja sinoc deluje da je i Buducnost zadovoljna.
pre 11 godina
Vi koji kritikujete Ajkona, veze sa ovim sportom nemate. U to cete se uveriti u polu-finalu.
Decko je tek stigao. Ovo mu je druga utakmica sa ovim timom. Dechko ima nevidjen shut i nije potroshach lopti. Na kraju utakmice je bio prinudjen, zbog rezultata i vremena do kraja mecha da na silu shutne. Na zalost niko u ovom timu Partizana ne zna propisan blok da mu namesti. Milutinov je izgubljn u svemiru. Sve ce to Dule da dovede u red do mecha sa FMP-om.
pre 11 godina
..za poraz. ..
pre 11 godina
Vi ste vec vratili KK CIKO DAJ NEKI DINAR tamo gde mu je mesto, u CIPIRIPI KUP.
pre 11 godina
Steta za Zvezdu i ove godine ce ispasti u polufinalu, lose za srpsku kosarku ali mozda je i bolje tako za moj Partizan jer Zvezda jednostavno nema pobednicki mentalitet tako da se dzaba pare sponzora slivaju u nju. Ovako ce Partizan sa solidnim budzetom i ako su carsijske price tacne sa vecinom ove ekipe u narednu sezonu. Verovatno bez Milosavljevica,Akojona i Tepica ali ima ko da ih zameni nacice se vec igraci.
pre 11 godina
? KOMENTARI
"Milosavljević: Spremni smo"......za ponižavanje od strane Zvezde ?! Verujem da za to jeste !
pre 11 godina
Napisao sam pre nedelju dana,da ce vam pobeda protiv Zadra biti poslednja ove sezone u ABA ligi i tako ce po svemu sudeci i biti.Ne verujem da ce vam Zvezda dozvoliti bar jednu pobedu,pocistice vas sa 3:0 lagano.
pre 11 godina
Volim te Partizane!
pre 11 godina
Naravno da smo spremni, care ! Biće poštena borba u polufinalu i očekujem fer suđenje, a šanse su ravnopravne. Psihološki pritisak imaće favorit, FMP Železnik.
pre 11 godina
Idemo Gagi,neka bude borba neprestana,moje misljenje je da je mnogo bolje da se igra protiv czt u 1/2f nego u finalu,jer sam siguran da bi oni bili mnogo opasniji u finalu bez pritiska,sa obezbedjenom EL,nego sto ce biti ovako. A pod pritiskom,msm da se zna ko je jaci svih ovih godina,pa zasto da ne verujemo da ce tako biti i ove.
pre 11 godina
Pre pleja ovom najskupljem i najiskusnijem timu je potreban trener, kada to shvatite mozda i napravite neki rezultat u realnim uslovima BEZ NEOGRANICENOG BUDZETA.Sunovrat vas i Igokee se poklapa - bas cudno.
pre 11 godina
Cekaj sad, ti kazes da dizete formu, a vas guru kaze da ste neuigrani?!! Presmesni ste, a pomalo i jadnjikavi. No, necemo vas sazaljevati, vec cemo vas oduvati u polufinalu. Srecno sa sklapanjem tima za Evrokup naredne sezone!!
pre 11 godina
Spremni i sledece sezone za cipiripi kup! Spremni da se u cipiripi kupu sledece sezone bore da ne budu poslednji u grupi! Gagi pa ti sledece sezone necec igrati u Partizan NIS-u, oticices u neki Bilbao ili Banberg!
pre 11 godina
Спремни сте за три пораза редом и то убедљива.Немојте да гајете илузије без потребе јер че Звездада вас спусти тамо где вам је и место...
pre 11 godina
Pravi kapiten! Skroman momak, angazovan, trudi se, bori za svaku loptu, vaspitan.
pre 11 godina
CzT jeste favorit, ali nisam siguran koliko to vazi za odlucujuce utakmice.
Ne znam zasto niko nije primetio da Marinkovica sinoc nije bilo ni na klupi!
Cudna utakmica u kojoj Partizan nije bio ni nalik na sebe. Oba tima su igrala sa po 9 igraca. Poraz je svakako povremeno potreban, kako tim nebi odleteo u nebesa i umislio da je NBA kvaliteta.
Sudijama ja nebih nista zamerao, posto je u onakvoj atmosferi skoro nemoguce suditi objektivno i ostati ziv. Verujem da ni najhrabriji sudija na svetu nebi smeo da ponisti onu trojku.
Buducnost jeste pobedila, ali ta pobeda ima veliku mrlju na sebi.
Na kraju, svima je nekako uslisena zelja za plej ofom.
Panteri su hteli nas i obrnuto, Cedevita je htela Buducnost, a nakon onog radovanja sinoc deluje da je i Buducnost zadovoljna.
pre 11 godina
decko ga je zagrlio... vise ga je ovaj pored provocirao... nema sta da ga pipa, al nije ga uhvatio za glavu brate...
pre 11 godina
Mislis imate najskuplji tim, eh da to je sigurno tacno, a da je tacno da imate najbolji tim ne biste bili cetvrti, premda ni to niste zasluzili, ali ajde nek vam bude jos do sledece godide, pa onda katanac.
pre 11 godina
za sta ste spremni?za cipiripi kup sledece sezone?ako spremajte se barem grupu da prodjete sad
pre 11 godina
Mala rotacija je ogroman problem, Pavlovic igra covek srcem i ulazi u bitnim utakmicama rano u problem sa licnim greskama... Igra se sa 8 igraca, Muric napadacki moze da odigra protiv krilnog centra ali ne i u odbrani... Akojon juce koliko je uradio sa onih 5 vezanih poena toliko je zece zlo naneo sa 3 nerezonska suta preko dva igraca u zadnja tri minuta... Vanja ce biti super igrac ali je premlad jos da iznese toliko vaznu utakmicu, Andrija kad je dosao ja sam rekao posto je on bivsi Zvezdin igrac i u periodu kad je igrao za nas nikad nista uradio nije kad je nebitna utakmica pogadja u trenucima kad se lomi rezultat znao je samo cigle da baca... Partizan ima 8 igraca koje koristi i 8 igraca koji samo popunjavaju broj u timu i to je ove sezone problem za klub.
pre 11 godina
fmp ima najbolju ekipu, najskuplju,najvise su pokazali...ali imaju i kompleks Partizana. Oni bi pre izbacili Real nego Partizana
pre 11 godina
Cestitke za buducnost!!!steta sto cemo imati samo jedan klub u el i daj boze da to bude kkp
pre 11 godina
BIO JEDNOM JEDAN PARTIZAN...
pre 11 godina
Vi koji kritikujete Ajkona, veze sa ovim sportom nemate. U to cete se uveriti u polu-finalu.
Decko je tek stigao. Ovo mu je druga utakmica sa ovim timom. Dechko ima nevidjen shut i nije potroshach lopti. Na kraju utakmice je bio prinudjen, zbog rezultata i vremena do kraja mecha da na silu shutne. Na zalost niko u ovom timu Partizana ne zna propisan blok da mu namesti. Milutinov je izgubljn u svemiru. Sve ce to Dule da dovede u red do mecha sa FMP-om.
pre 11 godina
za bolje niste,imali ste sanse sinoc,da igrate sa cedevitom od koje ste prilicno jaci,sami ste krivi,evrolige vama nema jos dugooo godina...
pre 11 godina
Za dom spremni ! :)
pre 11 godina
Jeste bila šansa da Srbija ima dva predstavnika u EL ali je isto tako postojala šansa da nema nikoga. Ovako je jedan siguran i to će biti Partizan! Panteri se nikada nisu na terenu kvalifikovali u EL već su dva puta išli preko zelenog stola. Neće ni sada u predgradju je strah od giganta svaki dan sve veći.
pre 11 godina
Za dom?
pre 11 godina
Ono nije smela da bude trojka, igrac Buducnosti je povukao mrezicu i to automatski ne sme da se racuna.
pre 11 godina
I treba da budete spremni,Evro kup je ozbiljno takmicenje.Nadam se samo da ce proci sportski,mada vi to ne znate,bez kukanja,pritisaka na savez i sudije,ucenama tipa bogdanovica prosle godine da ako se ne sudi za vas nece da igra za reprezentaciju pa mu posle sude i kada neko prodje pored njega sto je sramno za jednog reprezentativca,nije sportski.A i nece vam ni to proci ove godine,ako pobedite jednu utakmicu bice veliki uspeh.
pre 11 godina
Panteri dobro znaju da nemamo sta da izgubimo.
pre 11 godina
Za borbu ste spremni, ali EL komotno zaboravi. Grickaj cipiripi.
pre 11 godina
Nisam navijach, ali Partizan nema shta da trazi protiv Zvezde, realno.
pre 11 godina
Spremni ste da budete počišćeni, jednostavno nemate kvalitet da se suprotstavite Zvezdi.
pre 11 godina
.....za reciklazu limenki !!!!
pre 11 godina
Ko god da izgubi u derbiju "ugasice se".
pre 11 godina
Pa zvezda je godinama igrala taj cipiripi koji vi spominjete dok nije postala FMP.
pre 11 godina
Realno sanse su po meni 51-49 u korist CZ Telekom da dobije na tri.Zvezda je ove godine jaka u ABA,dominantna ima dobar i skup tim.S druge strane Partizan je napravio tim za ovo sto sledi,Dule zna da igra na tri dobijene,zna da tempira formu,zna sa Radonjicem.Bice dobri mecevi,nek pobedi bolji.
pre 11 godina
heh stvarno kako se dogovore panteri i delije ko gde stoji na tribinama. ko vodi navijanje i kako se zove klub ;)
pre 11 godina
Gagi,ti si pravi kapiten. Vole te grobari.
pre 11 godina
Mickey-Tvoj komentar je pun frustracija.Odgovorit cu ti sa NJEGOŠEM-NIJE BITNO STA KAZE,NEGO KO TO KAZE.ŽIVIO MI TI BRATE SRBINE.I DA,MILO NAM JE SVETINJA U CG.
pre 11 godina
Sve preko 3:0 za Zvezdu je iznenadjenje. Partizan I Dule ne skrivaju nikakvo iznenadjenje a Pavlovic I kompanija nisu u stanju da iznenade. Daj boze da gresim.
pre 11 godina
Zvezda je bolja na pozicijama 1(ne tako kao ranije) ,4 (za nijansu) i 5 (dosta)Partizan na pozijama 2 (ne tako mnogo) i 3 (dosta),Partizan ima boljeg trenera i skauting (dosta).Dakle,nereno 3/3.Odlucice sudijski kriterijum.Ko se bolje prilagodi(citaj izvrsi pritisak) dobice.Bez obzira sto Partizan ima bolju publiku, to nece biti prednost,verovatno ce se u nekim utakmicama igrati bez nje.
pre 11 godina
Sine Dragane, sto bar ti ne pomenu kako su te hvatali za glavu? Kad ti trener ne smije? Ni ti ne smijes?
pre 11 godina
smešno.
pre 11 godina
MILOSAVLJEVIĆ: SPREMNI SMO DA HRABRO POGINEMO:-)
Šalu na stranu, biće žestoko, moćda čak i majstorica bude odlučivala, mada bih volio da ih Zvezda stuče 3-0 da se malo smire.
A moja (crnogorska) Budućnost - nagazna mina!!!
pre 11 godina
Sigurno neces da izjavis da niste spremni, nego kad dolazi njegovo velicanstvo PLAY. Ovog sto ste kupili je klasican suter kojih vec imate 7-8 komada ili trener svih trenera to ne zna.
pre 11 godina
Video sam ja sinoć koliko ste spremni...
pre 11 godina
Bili ste i juče spremni. Zvezda je pobedila sve Vaše direktne rivale i to po 2 puta, od nas dosta.
(Zvezda opet u EL, 23. mart 2015 09:30)
I sa tim pobedama cete moći da se slikate vrlo brzo..
pre 11 godina
Milan-kakva je to frustracija sa Crnogorcima.Zasto kazes Milogorci,mi u CG volimo Mila,al sto nas ne zoves Crnogorci.Mi vas zovemo Srbi.Ne Vučićevci.Sta je muka,zar CG ne smije da ima evroligasa u košarci.Zar samo Srbija treba da ima evroligasa.
pre 11 godina
Tako je kapitenu nas. Idemo da istamburamo pantere. Sta je sa malim Vanjom?
pre 11 godina
Bili ste i juče spremni. Zvezda je pobedila sve Vaše direktne rivale i to po 2 puta, od nas dosta.
pre 11 godina
Iako navijam za Zvezdu, voleo sam stvarno da Partizan bude drugi i da Srbija ima potencijalna dva ucesnika Evrolige i zato ne razumem izjave predstavnika Partizana koji vec pricaju o sansama u derbiju a niko da izrazi zal zbog propustene odlicne sanse za osvajanjem drugog mesta posle katastrofalnog pocetka sezone. Kao da je podjednako vazan cilj igrati Evroligu i izbaciti Zvezdu.
Nazalost dok je ove uprave u Partizanu nista dobro ne ocekujem od predstojeceih derbija, verovatno medijsku atmosferu uzavrelu do kljucanja, incidente na utakmici, Duletove price o sudijama, prazne tribine itd. Velika mrznja dolazi iz tabora Partizana bilo od strane igraca ili trenera ili rukovodstva kluba.
Sa te strane ipak cu biti srecan sto ce Partizan najverovatnije ostati bez Evrolige (Cedevitu bi sigurno prosli), i nadam se da ce dogodine dovesti nove ljude na radost srpske kosarke.
pre 11 godina
Mislim da je ovaj poraz Partizana najvise uzdrmao navijace CZT, jer realno, kakvu prednost domaceg terena ce sada oni imati kada se sve utakmice igraju u Pioniru? Isti kosevi, ista hala za oba tima. To sto ce neko formalno biti domacin i imati vise navijaca, nista ne znaci, sto se pokazalo i u ranijim mecevima. Dzabe niz od 23-2, ako se sada ispadne od ekipe koja je imala 18-7, a trenutno je duplo jaca nego sto je bila u prvom delu sezone. Moje je misljenje da je Dule negde i ocekivao ovakav rasplet. Poznato je da najbolje funkcionise u najtezim okolnostima. Sa druge strane, ne smem ni da pomislim kakav pritisak ima Radonjic od strane svog gazde, i sta ce se desiti ako CZT ne obezbedi EL. Za CZT, Partizan je najgori moguci protivnik. Mislim da su sanse 50-50, i da ce trenutna forma i bolje fizicko stanje ekipe odluciti maraton, mozda i u pet utakmica. Za CZT je lose sto mora jos 3 utakmice da odigra u Top16, a jos i prva dva kola Super Lige igraju sa Megom i Metalcem, pred 1/2 finale Aba. Zvezdina prednost su Marjanovic i Vilijams, bekovi su pojedinacno slabiji od Partizanovih, a na poziciji pleja Akojon jos treba da pokaze da li je za velike utakmice. Trenerski duel apsolutno pripada Duletu, iskustvo, dobijanje najbitnijih utakmica. Radonjic nijednu bitnu utakmicu od kad je trener u CZT, nije dobio.Navijaci, isti na obe strane, ista hala i kosevi. Skor iz lige sada vise nista ne znaci. Ko bude bolji, neka prodje, a ja se nadam da ce to biti Partizan.
pre 11 godina
Mickey-Tvoj komentar je pun frustracija.Odgovorit cu ti sa NJEGOŠEM-NIJE BITNO STA KAZE,NEGO KO TO KAZE.ŽIVIO MI TI BRATE SRBINE.I DA,MILO NAM JE SVETINJA U CG.
pre 11 godina
Ne znam samo kako ce Zvezda Telekom opravdati budzet od oko 10 mil. ako budu ostali bez evrolige? Kako objasniti navijacima,koji alibi traziti sada kada imaju najskuplji tim u svojoj istoriji(doduse kratkoj) Nama ce i onako otici pola tima i ako uzmemo aba ligu,ali kod njih sledi totalni potop ako ispadnu u polu-finalu...zivi bili pa videli
pre 11 godina
Tu svoju spremnost trebali ste da pokazete sinoc protiv Milogoraca!!!
pre 11 godina
Buducnost jeste pobedila, ali ta pobeda ima veliku mrlju na sebi.
Na kraju, svima je nekako uslisena zelja za plej ofom.
Panteri su hteli nas i obrnuto, Cedevita je htela Buducnost, a nakon onog radovanja sinoc deluje da je i Buducnost zadovoljna.
(translucent, 23. mart 2015 08:56)
A sto pobeda buducnosti ima mrlju na sebi?! Ako mislis na trojku reynoldsa ona je 100% regularna. Diranje mrezice jeste postojalo ali intezitet nije bio toliki da je moglo da utice na kretanje lopte(nije povukao obruc) tako da ne smarajte vise sa tom trojkom imali ste +7 i niste dali kos 3 min i to je to. A naravno da je buducnost zadovoljna jer su u bespostednoj borbi sa vama da izbegnu zvezdu pobedili i sa pravom se raduju. Radovali bi ste se i vi zato nemoj da se folirate znate da su sanse 30-70% u nasu korist tako da bolje se pripremajte za playoff nego sto kukate po novinama...ali plasim se da ce vam to biti najace oruzije kuknjava i sve to sto ide uz nju...
pre 11 godina
Kakvo ce to "klanje" da bude u polufinalu, jedva cekam. Sinoc san navijao za Buducnost jer ne mogu nikad za Partizan, i ako bi sigurno bilo lakse sa Buducnosti.
pre 11 godina
Ako vam je to bio cilj, odabrali ste stvarno najlakši način da dođete do EL. Treba samo tri puta da pobedite Zvezdu. Ništa lakše.
pre 11 godina
Steta za Zvezdu i ove godine ce ispasti u polufinalu, lose za srpsku kosarku ali mozda je i bolje tako za moj Partizan jer Zvezda jednostavno nema pobednicki mentalitet tako da se dzaba pare sponzora slivaju u nju. Ovako ce Partizan sa solidnim budzetom i ako su carsijske price tacne sa vecinom ove ekipe u narednu sezonu. Verovatno bez Milosavljevica,Akojona i Tepica ali ima ko da ih zameni nacice se vec igraci.
pre 11 godina
koja ironija... delije na privremenom radu u železniku prijete nekome gašenjem, pominju nekakav katanac... čekaj, nije mi jasno, kome se rugate? sebi ili nama?
pre 11 godina
U strahu su velike oci.Najbolja odbrana od straha je sebe hrabriti
pre 11 godina
Vi koji kritikujete Ajkona, veze sa ovim sportom nemate. U to cete se uveriti u polu-finalu.
Decko je tek stigao. Ovo mu je druga utakmica sa ovim timom. Dechko ima nevidjen shut i nije potroshach lopti. Na kraju utakmice je bio prinudjen, zbog rezultata i vremena do kraja mecha da na silu shutne. Na zalost niko u ovom timu Partizana ne zna propisan blok da mu namesti. Milutinov je izgubljn u svemiru. Sve ce to Dule da dovede u red do mecha sa FMP-om.
pre 11 godina
Naravno da smo spremni, care ! Biće poštena borba u polufinalu i očekujem fer suđenje, a šanse su ravnopravne. Psihološki pritisak imaće favorit, FMP Železnik.
pre 11 godina
Ocigledno, da su i ovih 5.000.000e koliko trenutno iznosi Partizanov budzet, nedovoljni! Treba jos da se upumpa...
pre 11 godina
Vi koji kritikujete Ajkona, veze sa ovim sportom nemate. U to cete se uveriti u polu-finalu.
Decko je tek stigao. Ovo mu je druga utakmica sa ovim timom. Dechko ima nevidjen shut i nije potroshach lopti. Na kraju utakmice je bio prinudjen, zbog rezultata i vremena do kraja mecha da na silu shutne. Na zalost niko u ovom timu Partizana ne zna propisan blok da mu namesti. Milutinov je izgubljn u svemiru. Sve ce to Dule da dovede u red do mecha sa FMP-om.
pre 11 godina
Radonjić je jedina šansa Partizana protiv Zvezde.
pre 11 godina
Za sta ste spremni crni Dragane ?
pre 11 godina
Nadam se jednom ljepom finale i prolaz Partizana :-)
pre 11 godina
Cestitke za buducnost!!!steta sto cemo imati samo jedan klub u el i daj boze da to bude kkp
pre 11 godina
Za Asesoft i Sareni oktobar. Ovo neigranje EL ce i znaciti konacno gasenje KK Davitelj
pre 11 godina
Акојон вам је чист промашај. Обичан пуцач и потрошач лопти. Није асистент већ играч који само шутне а не погађа баш. Звезда ове сезоне има доста утакмица иза себе у виду Евролиге док је Партизан одиграо доста мање утакмица. То ће бити пресудно за плеј-оф. Звезда је много уигранија и спремнија. Сећам се пре када су у Звезди били Бјелица,Кешељ и остали,мени тад ћале пред дерби каше да немамо никаквих шанси. Е па ево и ја сам дочекао да кажем то исто: Немате никаквих шанси.
pre 11 godina
ko god da izgubi u derbiju, ugasice se.
pre 11 godina
Ahahah, Djoko Salic ce da zaustavi Bobija, bushhahaha
(Ne volite karamfile?, 23. mart 2015 09:07)
Šalić je otišao iz Partizana pre par meseci, da si mi ti živ i zdrav. Al' zašto bi vi to znali kad ste bili do skora ljubitelji vaterpola?
pre 11 godina
Pre pleja ovom najskupljem i najiskusnijem timu je potreban trener, kada to shvatite mozda i napravite neki rezultat u realnim uslovima BEZ NEOGRANICENOG BUDZETA.Sunovrat vas i Igokee se poklapa - bas cudno.
pre 11 godina
fmp ima najbolju ekipu, najskuplju,najvise su pokazali...ali imaju i kompleks Partizana. Oni bi pre izbacili Real nego Partizana
pre 11 godina
Bili ste i juče spremni. Zvezda je pobedila sve Vaše direktne rivale i to po 2 puta, od nas dosta.
(Zvezda opet u EL, 23. mart 2015 09:30)
I sa tim pobedama cete moći da se slikate vrlo brzo..
(KKP, 23. mart 2015 09:52)
Slikacemo se, ali u Evro ligi i to ces videti, samo nemoj posle da places kako smo opet tamo uz pomoc nekog drugog kluba.Zvezda je prvom pozicijom u Aba ligi 99 posto obezbedila Evro ligu, zato je i zapela da osvoji to prvo mesto.A vi, cak i da budete sampioni, sanse da igrate u Evro ligi su gotovo nikakve jer NE ISPUNJAVATE Evro ligine uslove vezane za poslovanje jer papire o poslovanju krijete iz vama veoma vaznih razloga.Sacekaj kraj leta i videces epilog, samo nemoj da kukas kako se to nije znalo unapred.
pre 11 godina
Tim koji dozvoli da mu protivnik napravi seriju 13-0 ne može da očekuje pobedu. Šteta za Partizan jer je to bila šansa da Srbija ima dva predstavnika u Evroligi. Igra koju je Dragan prikazao sinoć je bila čudna, nikada ga nisam video da u kontranapadu u 10. sekundi šutira trojku iako ispred sebe ima samo jednog protivničkog igrača. To je napravio 2 ili 3 puta tokom utakmice i na žalost promašio. Partizan ima problem na poziciji centra jer Milutinov nije ono što bi trebao da bude, a Đumić se još ne snalazi. Akojon je imao priliku da vidi da i u protivničkim ekipama ima kvalitetnih Amera. Nadam se da će se opametiti i početi da igra odbranu. Doduše, ima još mesec dana do mečeva sa Zvezdom tako da se stvari još mogu poboljšati.
pre 11 godina
Videli smo sinoc koliko ste spremni. 7 razlike na 3 minuta pre kraja i zicer Pavlovica. Ma bez veze...
pre 11 godina
Može da priča ko šta hoće ali Budućnost i Zvezda su dve najbolje ekipe ove sezone.
pre 11 godina
Za dom spremni ! :)
pre 11 godina
Cekaj sad, ti kazes da dizete formu, a vas guru kaze da ste neuigrani?!! Presmesni ste, a pomalo i jadnjikavi. No, necemo vas sazaljevati, vec cemo vas oduvati u polufinalu. Srecno sa sklapanjem tima za Evrokup naredne sezone!!
pre 11 godina
Jeste bila šansa da Srbija ima dva predstavnika u EL ali je isto tako postojala šansa da nema nikoga. Ovako je jedan siguran i to će biti Partizan! Panteri se nikada nisu na terenu kvalifikovali u EL već su dva puta išli preko zelenog stola. Neće ni sada u predgradju je strah od giganta svaki dan sve veći.
pre 11 godina
Mislim,ali realno,da Partizan nikakve sanse nema u plej-ofu.Mozda dobiju jednu i to je to.Onaj Akojon ili kako vec,veze nema,jedino ako ih Dalo ne povadi.
pre 11 godina
Idemo Gagi,neka bude borba neprestana,moje misljenje je da je mnogo bolje da se igra protiv czt u 1/2f nego u finalu,jer sam siguran da bi oni bili mnogo opasniji u finalu bez pritiska,sa obezbedjenom EL,nego sto ce biti ovako. A pod pritiskom,msm da se zna ko je jaci svih ovih godina,pa zasto da ne verujemo da ce tako biti i ove.
pre 11 godina
spremni ste kao u PG
pre 11 godina
Panteri dobro znaju da nemamo sta da izgubimo.
pre 11 godina
Ne sekiraj se, ako vas istuče u polufinalu FMP sudije će biti krive, a ako pobedite Zvezdu bićete heroji. Alibi imate, juče ponovo demonstriran od strane maga.
pre 11 godina
Samo napred kapitenu,sve ce doci na svoje mjesto.
pre 11 godina
Ahahah, Djoko Salic ce da zaustavi Bobija, bushhahaha
pre 11 godina
Ko god da izgubi u derbiju "ugasice se".
pre 11 godina
Najsmesnije mi je kad likovi pisu da neko nije zeleo srpsko finale. Za takvu situaciju je kriv iskljucivo Partizan jer je odigrao katastrofalnu zavrsnicu. Prave im seriju 13:0 i sad je tu neko drugi kriv. Ne,ne,sami ste krivi i potpisali ucesce u Evrokupu naredne sezone. Sami ste krivi,Buducnost je jednostavno mnogo bolja od vas,kao i Zvezda. Ove sezone nemate Bogdana koji nas je sam pobedio prosle sezone,Milosavljevic neprepoznatljiv posle povrede,Akojon klasican cirkuzant. Kad pogledas najbolji vam je mali Andric jer ume da pogodi po dve trojke zaredom. Sve u svemu mnogo ste losi.
pre 11 godina
? KOMENTARI
"Milosavljević: Spremni smo"......za ponižavanje od strane Zvezde ?! Verujem da za to jeste !
pre 11 godina
Dobro majstore, videcemo koliko ste spremni. Nesto sumnjam da mozete dobiti tri puta Zvezdu sa prakticno 6 igraca u rotaciji naspram Zvezdinih 10. Ovaj crnac sto je doso on nije plej on je bek suter i tezak divljak, sinoc vas je prodo.
pre 11 godina
Cekate pleja celu sezonu, on vam dovede sutera (avansno ga plati), a vi ga dizete u nebesa. Ne bi bilo neizvesno da Planinic nije promasio 10 slobodnih. To je i realna razlika 15-ak poena.
pre 11 godina
ti mi bas i nisi izgledao spremno...
pre 11 godina
Utisak veceri je dulo miran kao bubica u moraci...bez njegovog ponasanja i manira... Tacno se vidi kako kod nas ima ledja a u cg nista ni da zucne. To je ta "junacina"
pre 11 godina
Dervisi vi se hrabrite jer su u strahu velike oci. Znate da na tri dobijene nema stada se trazi.Hteli ste pobedom u Podgorici da izbegnete Zvezdu. Niste iskoristili priliku koju vam je sama Zvezda pruzila porazom u derbiju.Duletu i vama je jasno da bez EL sledi katanac. Ko ce da vam da lovu? Koji ce dobar stranac da dodje da igra tu ligu.Zar vam nije pokazatelj ova sezona.Ostaje vam jedino da se palite i da se nadate.Polufinale se igra po sistemu 2,2,1.LE se zavrsava.Nema vise putovanja, Pocinje KLS.Putovanja oko Beograda
pre 11 godina
Videlo se sinoc koliko je Partizan zeleo pobedu i drugo mesto sto razumem u potpunosti. Problem Partizana je gomila sutera, a nedostatak organizatora. Doveli su na kraju umesto pleja opet sutera sto pretpostavljam da je bio iznuđen potez. Problem je sto sada im trebaju dve lopte u napadu kako bi zadovoljili broj uzetih šuteva svakog igrača. Sa druge strane plasim se da ce pojacanje vise gledati kako da nabije sebi statistiku nego kako da pomogne timu, cak mi se čini da je i sinoc isto radio...
pre 11 godina
Mislis imate najskuplji tim, eh da to je sigurno tacno, a da je tacno da imate najbolji tim ne biste bili cetvrti, premda ni to niste zasluzili, ali ajde nek vam bude jos do sledece godide, pa onda katanac.
pre 11 godina
decko ga je zagrlio... vise ga je ovaj pored provocirao... nema sta da ga pipa, al nije ga uhvatio za glavu brate...
pre 11 godina
Pripremite se za show na mesec dana...CIA snajka,BIA,sineDragane,gepek,PPaparati,budzet,profit,porez,skocko,Vucko..
Jao sad kad krenu poznate matrice i skecevi.
Vratice i Oljin "Utisak" samo da gledamo Dula i Covketa sa sve njihovom kulturom.
Ovakav rasplet kao da je neko jedva cekao.Bice da su reziseri ovi moderni "menadjeri" kojima je do njihovog interesa.Kosarka je tu nebitna stavka ugovora.
pre 11 godina
To je rekao i Simunic da je spreman,pa je ostao kuci da gleda utakmice prave.E tako ce i Partizan gledati finale ZVEZDA-BUDUĆNOST
pre 11 godina
Vi ste vec vratili KK CIKO DAJ NEKI DINAR tamo gde mu je mesto, u CIPIRIPI KUP.
pre 11 godina
Napisao sam pre nedelju dana,da ce vam pobeda protiv Zadra biti poslednja ove sezone u ABA ligi i tako ce po svemu sudeci i biti.Ne verujem da ce vam Zvezda dozvoliti bar jednu pobedu,pocistice vas sa 3:0 lagano.
pre 11 godina
I mi smo spremni, kakva koincidencija!
pre 11 godina
Meni kao navijaču je Zvezda osvojila titulu,pogled ka tabeli i tolika superiornost veoma godi.6 poraza iz 52 utakmice,kao domaćini nemamo poraz još od oktobra 2012.godine.Ja sam prezadovoljan.Znam da će se neko čuditi ali se ja tako osećam.Za finale da se mržnja i pakost kod svih ostavi sa strane,jednu državu imamo,ovo je samo sport,manite se ljudi.Navijačima Partizana se ispunila želja,evo vam Zvezde pa gazite.Sportski pozdrav svim ljubiteljima sporta.
pre 11 godina
I kum Milija i Belosevic su jos spremniji, znamo ceo scenario, ali vam to ovog puta proci nece budite sigurni ...
pre 11 godina
Ne mogu da verujem da se neko od vas nada prolazu.Zvezda je od 26 utakmica,izgubila samo dve,od toga jednu namerno,protiv vas.I sad bi neko trebao da je 3 puta dobije za nedelju dana,sto je prosto nemoguce.Zivi bili pa videli.Mada ce guru da sve uradi,kako bi se stvorili neregularni uslovi i digla tenzija.Optuzivace sve i svakoga,izmisljace sve i svasta,delovace psihicki i na jedne i na druge igrace,jednostavno,stvorice mulj u kome samo on zna da pliva.
pre 11 godina
Volim te Partizane!
pre 11 godina
Спремни сте за три пораза редом и то убедљива.Немојте да гајете илузије без потребе јер че Звездада вас спусти тамо где вам је и место...
pre 11 godina
Spremni ste za Cipiripi kup, znamo.
pre 11 godina
Nisam navijach, ali Partizan nema shta da trazi protiv Zvezde, realno.
pre 11 godina
za bolje niste,imali ste sanse sinoc,da igrate sa cedevitom od koje ste prilicno jaci,sami ste krivi,evrolige vama nema jos dugooo godina...
pre 11 godina
BIO JEDNOM JEDAN PARTIZAN...
pre 11 godina
..za poraz. ..
pre 11 godina
Спремни сте већ дуже време.
Само ми је жао зато што нећемо ни следеће сезоне имати 2 представника у ЕЛ.
Надам се да ће бити фер у плеј-офу, али надам се победи Звезде. :)
pre 11 godina
Spremni i sledece sezone za cipiripi kup! Spremni da se u cipiripi kupu sledece sezone bore da ne budu poslednji u grupi! Gagi pa ti sledece sezone necec igrati u Partizan NIS-u, oticices u neki Bilbao ili Banberg!
pre 11 godina
heh stvarno kako se dogovore panteri i delije ko gde stoji na tribinama. ko vodi navijanje i kako se zove klub ;)
pre 11 godina
Spremni ste da budete počišćeni, jednostavno nemate kvalitet da se suprotstavite Zvezdi.
pre 11 godina
Gagi,ja kada igram basket a imam 55 god,retko kad izgubim loptu.A za Evropu su potrebni sigurni napadi.
pre 11 godina
Milan-kakva je to frustracija sa Crnogorcima.Zasto kazes Milogorci,mi u CG volimo Mila,al sto nas ne zoves Crnogorci.Mi vas zovemo Srbi.Ne Vučićevci.Sta je muka,zar CG ne smije da ima evroligasa u košarci.Zar samo Srbija treba da ima evroligasa.
Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (ogi-cg, 23. mart 2015 09:43)
Vi ste dragi moj Ogi dobili takav naziv ,jer veze nemate sa pravim Crnogorcima,potomcima velikog Njegosa.Vi ste nazalost kontra svemu onome sto su predstavljli velikani ovog naroda, a njihove postulate o cojstvu i junastvu zamenili ste prodajom osnovnih ljudskih vrednosti za novac i u istoriji cete ostati upisani kao najveci otpad slavnog crnogorskog naroda,cast izuzecima,naravno.
pre 11 godina
za sta ste spremni?za cipiripi kup sledece sezone?ako spremajte se barem grupu da prodjete sad
pre 11 godina
CzT jeste favorit, ali nisam siguran koliko to vazi za odlucujuce utakmice.
Ne znam zasto niko nije primetio da Marinkovica sinoc nije bilo ni na klupi!
Cudna utakmica u kojoj Partizan nije bio ni nalik na sebe. Oba tima su igrala sa po 9 igraca. Poraz je svakako povremeno potreban, kako tim nebi odleteo u nebesa i umislio da je NBA kvaliteta.
Sudijama ja nebih nista zamerao, posto je u onakvoj atmosferi skoro nemoguce suditi objektivno i ostati ziv. Verujem da ni najhrabriji sudija na svetu nebi smeo da ponisti onu trojku.
Buducnost jeste pobedila, ali ta pobeda ima veliku mrlju na sebi.
Na kraju, svima je nekako uslisena zelja za plej ofom.
Panteri su hteli nas i obrnuto, Cedevita je htela Buducnost, a nakon onog radovanja sinoc deluje da je i Buducnost zadovoljna.
pre 11 godina
Za borbu ste spremni, ali EL komotno zaboravi. Grickaj cipiripi.
pre 11 godina
CzT jeste favorit, ali nisam siguran koliko to vazi za odlucujuce utakmice.
Ne znam zasto niko nije primetio da Marinkovica sinoc nije bilo ni na klupi!
Cudna utakmica u kojoj Partizan nije bio ni nalik na sebe. Oba tima su igrala sa po 9 igraca. Poraz je svakako povremeno potreban, kako tim nebi odleteo u nebesa i umislio da je NBA kvaliteta.
Sudijama ja nebih nista zamerao, posto je u onakvoj atmosferi skoro nemoguce suditi objektivno i ostati ziv. Verujem da ni najhrabriji sudija na svetu nebi smeo da ponisti onu trojku.
Buducnost jeste pobedila, ali ta pobeda ima veliku mrlju na sebi.
Na kraju, svima je nekako uslisena zelja za plej ofom.
Panteri su hteli nas i obrnuto, Cedevita je htela Buducnost, a nakon onog radovanja sinoc deluje da je i Buducnost zadovoljna.
pre 11 godina
Za dom?
pre 11 godina
O incidentu nije ni trebalo da se prica,sve se lepo videlo. E sad da je ovo normalna liga Buducnost bi trebala da plati debelu kaznu ali...
pre 11 godina
.....za reciklazu limenki !!!!
pre 11 godina
Partizanu niko nije kriv vec sami zbog ove situacije u kojoj se nalaze. Prvo su jurili Pavlovica 3-4 meseca ne bi li se covek predomislio (jer je naravno cekao ponudu iz inostranstva) i onda kad se niko nije pojavio, covek je pokazao patriotizam i dosao u Partizan (da povratis). Ne bi Partizan dobio ni Zvezdu nedavno da nije ona odmarala igrace i igrala sa pola snage (ne bi li im pomogla da se dokopaju tog drugog mesta) Meni je pre svega zao zbog toga sto ce najverovatnije u evroligu zemlja od 660 hiljada stadovnika ili pola od toga ako otkines one Srbe. Tako da bi se trebali zapitati dokle se ova nasa medjusobna mrznja, a sve to lepo koriste zemlje koje su duplo manje od nase, i nisu nesto narocito talentovanije za ovaj sport, sto se pokazalo posle raspada Jugoslavije na klupskim i reprezentativnim rezultatima.
pre 11 godina
Spremni ili ne, nemate bas neke velike sanse, nemo se lazemo.
pre 11 godina
Sami smo krivi za poraz, nisu nam krive sudije. Sada, da li su postojali propusti ili ne nije važno, utakmica nije mnogo toga odlučivala. Igramo sa Zvezdom za evroligu, pa ko bude bolji neka ide dalje. Ako postoji isti kriterijum suđenja za obe ekipe, ako se poštuju pravila košarkaške igre, onda nema razloga da se u polufinalnim serijama bilo ko žali na suđenje. Ja nisam sezonski navijač, pratim Partizan u svim sportovima svake godine i kada smo dobri i kada smo loši. Akojon u odbrani loš, ima vremena da se uklopi, ne treba ga napadati za poraz. Prvo nam je on omogućio sedam razlike, samo da smo dali još četiti poena bilo bi drugačije (znam da smo izgubili 6, ko prati košarku zna o čemu pričam). Momci, imate moju podršku, šta god da Partizan uradi protiv Zvezde biće i dalje i zauvek klub za koji živim ja...
pre 11 godina
Pa zvezda je godinama igrala taj cipiripi koji vi spominjete dok nije postala FMP.
pre 11 godina
Ono nije smela da bude trojka, igrac Buducnosti je povukao mrezicu i to automatski ne sme da se racuna.
pre 11 godina
Sinoc se moglo vidjeti koliko je Milosavljavic dobar u odbrani. Reynolds je 80% svojih poena postigao u onih par minuta kada je Milosavljavic bio povrijedjen i kada je izasao zbog pete licne. A Reynolds je strasan igrac.
pre 11 godina
@Kosta: Polako, cekaj ... nisu svi navijaci Partizana zadojeni mrznjom prema Zvezdi. Meni je, na primer, sasvim normalno da navijam za Zvezdu u svakoj utakmici u kojoj ne ona ne igra protiv Partizana. Za koga cu, ako ne za komsijski klub? Meni je iskreno zao sto smo juce uprskali stvar i doveli se u situaciju da jedan od nasih klubova definitivno ostane bez EL. Kako stvari trenutno stoje, to ce biti moj klub, ali niko ne moze da mi zabrani da se nadam. Ipak, ostaje gorak ukus, jer je moglo mnogo bolje. Da su nam oba tima prosla u finale, srce bi mi bilo puno i uzivao bih u finalu. Ovako - put do finala je mnogo tezi, a cak i ako prodjemo - necu biti bas presrecan. Finale je pravo, samo ako je sa Zvezdom. Ko drugacije kaze - klevece i laze :)
pre 11 godina
Na žalost, Milosavljević je jedan od glavnih krivaca za gubitak sinoćnje utakmice. Njegovi ishitreni šutevi sa velike udaljenosti za 3 poena, a pogotovo kontra kad smo imali 2 na 1 krajem treće četvrtine, uz par izgubljenih lopti od Akojona doveli su do poraza na kraju!
pre 11 godina
Realno poslednji derbi nije merilo, da li je Zvezda pustila Partizan ne znam i ne verujem da jeste, ali je cinjenica da je Zvezda igrala bez zara i emocija dok je Partizan izginuo na terenu. Zvezdino najacae oruzije u napadu su Marcus Wiliams i Bobi a Zvezda bukvalno 2,3 napada nije isla poslednji derbi preko njih... Mislim da je Zvezda u prednosti domaci teren ima, i velika prednost po meni je Boban Marijanovic on ce praviti ogromne probleme...
pre 11 godina
I treba da budete spremni,Evro kup je ozbiljno takmicenje.Nadam se samo da ce proci sportski,mada vi to ne znate,bez kukanja,pritisaka na savez i sudije,ucenama tipa bogdanovica prosle godine da ako se ne sudi za vas nece da igra za reprezentaciju pa mu posle sude i kada neko prodje pored njega sto je sramno za jednog reprezentativca,nije sportski.A i nece vam ni to proci ove godine,ako pobedite jednu utakmicu bice veliki uspeh.
pre 11 godina
Sve preko 3:0 za Zvezdu je iznenadjenje. Partizan I Dule ne skrivaju nikakvo iznenadjenje a Pavlovic I kompanija nisu u stanju da iznenade. Daj boze da gresim.
pre 11 godina
Iskreno niko nije kosarkaski prizeljkivao ovakvo polufinale.Jedan tim ce igrati EL,a drugi nece iako mu je tu itekako mesto.Partizanu jer mu je tu mesto i EL nije isto bez crno belih;a Zvezdi jer da je bila koncentrisanija u zavrsnici nekih utakmica igrala bi u top8.Sem REala i Makabija(a znamo sta su oni)u gostima niko je nije nadigrao.Partizan ce morati da se nosi sa cinjenicom,da po prvi put u ovom veku nije jaci od Zvezde,a Zvezda sa neverovatnim pritiskom da mora da prodje,sto zbog skora,sto zbog pritiska publike po sistemu"kad ako ne sad",sto zbog cinjenice da sigurno gro tima nece zadrzati ako ne bude igrala El.I itekako joj je jasno da favorit nije,kakav bi bila protiv cedevite ili buducnosti.
pre 11 godina
moze da prica ko sta hoce.ali nije sigurno ni zvezdi svejedno sto igra sa partizanom.jer derbi pravila nema.zvezda je sigurno favorit,medjutim ja mislim da je partizan sve bolji i bolji i da ce nijanse odlucivati o konacnom ishodu.gledacemo lepu kosarku.jer se polufinale isto igra na 3 dobijene?
pre 11 godina
Pravi kapiten! Skroman momak, angazovan, trudi se, bori za svaku loptu, vaspitan.
pre 11 godina
Mala rotacija je ogroman problem, Pavlovic igra covek srcem i ulazi u bitnim utakmicama rano u problem sa licnim greskama... Igra se sa 8 igraca, Muric napadacki moze da odigra protiv krilnog centra ali ne i u odbrani... Akojon juce koliko je uradio sa onih 5 vezanih poena toliko je zece zlo naneo sa 3 nerezonska suta preko dva igraca u zadnja tri minuta... Vanja ce biti super igrac ali je premlad jos da iznese toliko vaznu utakmicu, Andrija kad je dosao ja sam rekao posto je on bivsi Zvezdin igrac i u periodu kad je igrao za nas nikad nista uradio nije kad je nebitna utakmica pogadja u trenucima kad se lomi rezultat znao je samo cigle da baca... Partizan ima 8 igraca koje koristi i 8 igraca koji samo popunjavaju broj u timu i to je ove sezone problem za klub.
pre 11 godina
Realno sanse su po meni 51-49 u korist CZ Telekom da dobije na tri.Zvezda je ove godine jaka u ABA,dominantna ima dobar i skup tim.S druge strane Partizan je napravio tim za ovo sto sledi,Dule zna da igra na tri dobijene,zna da tempira formu,zna sa Radonjicem.Bice dobri mecevi,nek pobedi bolji.
pre 11 godina
Gagi,ti si pravi kapiten. Vole te grobari.
pre 11 godina
Zvezda je bolja na pozicijama 1(ne tako kao ranije) ,4 (za nijansu) i 5 (dosta)Partizan na pozijama 2 (ne tako mnogo) i 3 (dosta),Partizan ima boljeg trenera i skauting (dosta).Dakle,nereno 3/3.Odlucice sudijski kriterijum.Ko se bolje prilagodi(citaj izvrsi pritisak) dobice.Bez obzira sto Partizan ima bolju publiku, to nece biti prednost,verovatno ce se u nekim utakmicama igrati bez nje.
pre 11 godina
Sine Dragane, sto bar ti ne pomenu kako su te hvatali za glavu? Kad ti trener ne smije? Ni ti ne smijes?
pre 11 godina
smešno.
105 Komentari
Sortiraj po: