Košarka 105

Ponedeljak, 23.03.2015.

08:01

Milosavljević: Spremni smo

Kapiten Partizana Dragan Milosavljević nije previše pogođen porazom u Podgorici, ističe da je tim spreman za borbu za Evroligu.

Autor: AK  |  Izvor: B92

Milosavljeviæ: Spremni smo IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

105 Komentari

Sortiraj po:

odnos snaga

pre 11 godina

Zvezda je bolja na pozicijama 1(ne tako kao ranije) ,4 (za nijansu) i 5 (dosta)Partizan na pozijama 2 (ne tako mnogo) i 3 (dosta),Partizan ima boljeg trenera i skauting (dosta).Dakle,nereno 3/3.Odlucice sudijski kriterijum.Ko se bolje prilagodi(citaj izvrsi pritisak) dobice.Bez obzira sto Partizan ima bolju publiku, to nece biti prednost,verovatno ce se u nekim utakmicama igrati bez nje.

Johny Grobar

pre 11 godina

Sve preko 3:0 za Zvezdu je iznenadjenje. Partizan I Dule ne skrivaju nikakvo iznenadjenje a Pavlovic I kompanija nisu u stanju da iznenade. Daj boze da gresim.

nik sloter

pre 11 godina

Realno sanse su po meni 51-49 u korist CZ Telekom da dobije na tri.Zvezda je ove godine jaka u ABA,dominantna ima dobar i skup tim.S druge strane Partizan je napravio tim za ovo sto sledi,Dule zna da igra na tri dobijene,zna da tempira formu,zna sa Radonjicem.Bice dobri mecevi,nek pobedi bolji.

igor ds

pre 11 godina

I treba da budete spremni,Evro kup je ozbiljno takmicenje.Nadam se samo da ce proci sportski,mada vi to ne znate,bez kukanja,pritisaka na savez i sudije,ucenama tipa bogdanovica prosle godine da ako se ne sudi za vas nece da igra za reprezentaciju pa mu posle sude i kada neko prodje pored njega sto je sramno za jednog reprezentativca,nije sportski.A i nece vam ni to proci ove godine,ako pobedite jednu utakmicu bice veliki uspeh.

ivan kostic

pre 11 godina

Iskreno niko nije kosarkaski prizeljkivao ovakvo polufinale.Jedan tim ce igrati EL,a drugi nece iako mu je tu itekako mesto.Partizanu jer mu je tu mesto i EL nije isto bez crno belih;a Zvezdi jer da je bila koncentrisanija u zavrsnici nekih utakmica igrala bi u top8.Sem REala i Makabija(a znamo sta su oni)u gostima niko je nije nadigrao.Partizan ce morati da se nosi sa cinjenicom,da po prvi put u ovom veku nije jaci od Zvezde,a Zvezda sa neverovatnim pritiskom da mora da prodje,sto zbog skora,sto zbog pritiska publike po sistemu"kad ako ne sad",sto zbog cinjenice da sigurno gro tima nece zadrzati ako ne bude igrala El.I itekako joj je jasno da favorit nije,kakav bi bila protiv cedevite ili buducnosti.

Delija Banovo Brdo

pre 11 godina

Dervisi vi se hrabrite jer su u strahu velike oci. Znate da na tri dobijene nema stada se trazi.Hteli ste pobedom u Podgorici da izbegnete Zvezdu. Niste iskoristili priliku koju vam je sama Zvezda pruzila porazom u derbiju.Duletu i vama je jasno da bez EL sledi katanac. Ko ce da vam da lovu? Koji ce dobar stranac da dodje da igra tu ligu.Zar vam nije pokazatelj ova sezona.Ostaje vam jedino da se palite i da se nadate.Polufinale se igra po sistemu 2,2,1.LE se zavrsava.Nema vise putovanja, Pocinje KLS.Putovanja oko Beograda

covic-sesta zvezdina zvezda

pre 11 godina

Ne znam samo kako ce Zvezda Telekom opravdati budzet od oko 10 mil. ako budu ostali bez evrolige? Kako objasniti navijacima,koji alibi traziti sada kada imaju najskuplji tim u svojoj istoriji(doduse kratkoj) Nama ce i onako otici pola tima i ako uzmemo aba ligu,ali kod njih sledi totalni potop ako ispadnu u polu-finalu...zivi bili pa videli

Milton

pre 11 godina

Ahahah, Djoko Salic ce da zaustavi Bobija, bushhahaha
(Ne volite karamfile?, 23. mart 2015 09:07)

Šalić je otišao iz Partizana pre par meseci, da si mi ti živ i zdrav. Al' zašto bi vi to znali kad ste bili do skora ljubitelji vaterpola?

Vopi

pre 11 godina

Dobro majstore, videcemo koliko ste spremni. Nesto sumnjam da mozete dobiti tri puta Zvezdu sa prakticno 6 igraca u rotaciji naspram Zvezdinih 10. Ovaj crnac sto je doso on nije plej on je bek suter i tezak divljak, sinoc vas je prodo.

petarczv

pre 11 godina

Buducnost jeste pobedila, ali ta pobeda ima veliku mrlju na sebi. 
Na kraju, svima je nekako uslisena zelja za plej ofom. 
Panteri su hteli nas i obrnuto, Cedevita je htela Buducnost, a nakon onog radovanja sinoc deluje da je i Buducnost zadovoljna.
(translucent, 23. mart 2015 08:56)

A sto pobeda buducnosti ima mrlju na sebi?! Ako mislis na trojku reynoldsa ona je 100% regularna. Diranje mrezice jeste postojalo ali intezitet nije bio toliki da je moglo da utice na kretanje lopte(nije povukao obruc) tako da ne smarajte vise sa tom trojkom imali ste +7 i niste dali kos 3 min i to je to. A naravno da je buducnost zadovoljna jer su u bespostednoj borbi sa vama da izbegnu zvezdu pobedili i sa pravom se raduju. Radovali bi ste se i vi zato nemoj da se folirate znate da su sanse 30-70% u nasu korist tako da bolje se pripremajte za playoff nego sto kukate po novinama...ali plasim se da ce vam to biti najace oruzije kuknjava i sve to sto ide uz nju...

Milan

pre 11 godina

Sami smo krivi za poraz, nisu nam krive sudije. Sada, da li su postojali propusti ili ne nije važno, utakmica nije mnogo toga odlučivala. Igramo sa Zvezdom za evroligu, pa ko bude bolji neka ide dalje. Ako postoji isti kriterijum suđenja za obe ekipe, ako se poštuju pravila košarkaške igre, onda nema razloga da se u polufinalnim serijama bilo ko žali na suđenje. Ja nisam sezonski navijač, pratim Partizan u svim sportovima svake godine i kada smo dobri i kada smo loši. Akojon u odbrani loš, ima vremena da se uklopi, ne treba ga napadati za poraz. Prvo nam je on omogućio sedam razlike, samo da smo dali još četiti poena bilo bi drugačije (znam da smo izgubili 6, ko prati košarku zna o čemu pričam). Momci, imate moju podršku, šta god da Partizan uradi protiv Zvezde biće i dalje i zauvek klub za koji živim ja...

Istina

pre 11 godina

Ne mogu da verujem da se neko od vas nada prolazu.Zvezda je od 26 utakmica,izgubila samo dve,od toga jednu namerno,protiv vas.I sad bi neko trebao da je 3 puta dobije za nedelju dana,sto je prosto nemoguce.Zivi bili pa videli.Mada ce guru da sve uradi,kako bi se stvorili neregularni uslovi i digla tenzija.Optuzivace sve i svakoga,izmisljace sve i svasta,delovace psihicki i na jedne i na druge igrace,jednostavno,stvorice mulj u kome samo on zna da pliva.

Sale

pre 11 godina

Realno poslednji derbi nije merilo, da li je Zvezda pustila Partizan ne znam i ne verujem da jeste, ali je cinjenica da je Zvezda igrala bez zara i emocija dok je Partizan izginuo na terenu. Zvezdino najacae oruzije u napadu su Marcus Wiliams i Bobi a Zvezda bukvalno 2,3 napada nije isla poslednji derbi preko njih... Mislim da je Zvezda u prednosti domaci teren ima, i velika prednost po meni je Boban Marijanovic on ce praviti ogromne probleme...

Milos

pre 11 godina

O incidentu nije ni trebalo da se prica,sve se lepo videlo. E sad da je ovo normalna liga Buducnost bi trebala da plati debelu kaznu ali...

ogi-cg

pre 11 godina

Mickey-Tvoj komentar je pun frustracija.Odgovorit cu ti sa NJEGOŠEM-NIJE BITNO STA KAZE,NEGO KO TO KAZE.ŽIVIO MI TI BRATE SRBINE.I DA,MILO NAM JE SVETINJA U CG.

Nenad

pre 11 godina

Bili ste i juče spremni. Zvezda je pobedila sve Vaše direktne rivale i to po 2 puta, od nas dosta.
(Zvezda opet u EL, 23. mart 2015 09:30)
I sa tim pobedama cete moći da se slikate vrlo brzo..
(KKP, 23. mart 2015 09:52)
Slikacemo se, ali u Evro ligi i to ces videti, samo nemoj posle da places kako smo opet tamo uz pomoc nekog drugog kluba.Zvezda je prvom pozicijom u Aba ligi 99 posto obezbedila Evro ligu, zato je i zapela da osvoji to prvo mesto.A vi, cak i da budete sampioni, sanse da igrate u Evro ligi su gotovo nikakve jer NE ISPUNJAVATE Evro ligine uslove vezane za poslovanje jer papire o poslovanju krijete iz vama veoma vaznih razloga.Sacekaj kraj leta i videces epilog, samo nemoj da kukas kako se to nije znalo unapred.

Mickey

pre 11 godina

Milan-kakva je to frustracija sa Crnogorcima.Zasto kazes Milogorci,mi u CG volimo Mila,al sto nas ne zoves Crnogorci.Mi vas zovemo Srbi.Ne Vučićevci.Sta je muka,zar CG ne smije da ima evroligasa u košarci.Zar samo Srbija treba da ima evroligasa.
Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (ogi-cg, 23. mart 2015 09:43)

Vi ste dragi moj Ogi dobili takav naziv ,jer veze nemate sa pravim Crnogorcima,potomcima velikog Njegosa.Vi ste nazalost kontra svemu onome sto su predstavljli velikani ovog naroda, a njihove postulate o cojstvu i junastvu zamenili ste prodajom osnovnih ljudskih vrednosti za novac i u istoriji cete ostati upisani kao najveci otpad slavnog crnogorskog naroda,cast izuzecima,naravno.

petarczv

pre 11 godina

Utisak veceri je dulo miran kao bubica u moraci...bez njegovog ponasanja i manira... Tacno se vidi kako kod nas ima ledja a u cg nista ni da zucne. To je ta "junacina"

partizan opet u cipiripi

pre 11 godina

za bolje niste,imali ste sanse sinoc,da igrate sa cedevitom od koje ste prilicno jaci,sami ste krivi,evrolige vama nema jos dugooo godina...

nemanja

pre 11 godina

Mislim da je ovaj poraz Partizana najvise uzdrmao navijace CZT, jer realno, kakvu prednost domaceg terena ce sada oni imati kada se sve utakmice igraju u Pioniru? Isti kosevi, ista hala za oba tima. To sto ce neko formalno biti domacin i imati vise navijaca, nista ne znaci, sto se pokazalo i u ranijim mecevima. Dzabe niz od 23-2, ako se sada ispadne od ekipe koja je imala 18-7, a trenutno je duplo jaca nego sto je bila u prvom delu sezone. Moje je misljenje da je Dule negde i ocekivao ovakav rasplet. Poznato je da najbolje funkcionise u najtezim okolnostima. Sa druge strane, ne smem ni da pomislim kakav pritisak ima Radonjic od strane svog gazde, i sta ce se desiti ako CZT ne obezbedi EL. Za CZT, Partizan je najgori moguci protivnik. Mislim da su sanse 50-50, i da ce trenutna forma i bolje fizicko stanje ekipe odluciti maraton, mozda i u pet utakmica. Za CZT je lose sto mora jos 3 utakmice da odigra u Top16, a jos i prva dva kola Super Lige igraju sa Megom i Metalcem, pred 1/2 finale Aba. Zvezdina prednost su Marjanovic i Vilijams, bekovi su pojedinacno slabiji od Partizanovih, a na poziciji pleja Akojon jos treba da pokaze da li je za velike utakmice. Trenerski duel apsolutno pripada Duletu, iskustvo, dobijanje najbitnijih utakmica. Radonjic nijednu bitnu utakmicu od kad je trener u CZT, nije dobio.Navijaci, isti na obe strane, ista hala i kosevi. Skor iz lige sada vise nista ne znaci. Ko bude bolji, neka prodje, a ja se nadam da ce to biti Partizan.

Stevan

pre 11 godina

Partizanu niko nije kriv vec sami zbog ove situacije u kojoj se nalaze. Prvo su jurili Pavlovica 3-4 meseca ne bi li se covek predomislio (jer je naravno cekao ponudu iz inostranstva) i onda kad se niko nije pojavio, covek je pokazao patriotizam i dosao u Partizan (da povratis). Ne bi Partizan dobio ni Zvezdu nedavno da nije ona odmarala igrace i igrala sa pola snage (ne bi li im pomogla da se dokopaju tog drugog mesta) Meni je pre svega zao zbog toga sto ce najverovatnije u evroligu zemlja od 660 hiljada stadovnika ili pola od toga ako otkines one Srbe. Tako da bi se trebali zapitati dokle se ova nasa medjusobna mrznja, a sve to lepo koriste zemlje koje su duplo manje od nase, i nisu nesto narocito talentovanije za ovaj sport, sto se pokazalo posle raspada Jugoslavije na klupskim i reprezentativnim rezultatima.

Goran

pre 11 godina

@Kosta: Polako, cekaj ... nisu svi navijaci Partizana zadojeni mrznjom prema Zvezdi. Meni je, na primer, sasvim normalno da navijam za Zvezdu u svakoj utakmici u kojoj ne ona ne igra protiv Partizana. Za koga cu, ako ne za komsijski klub? Meni je iskreno zao sto smo juce uprskali stvar i doveli se u situaciju da jedan od nasih klubova definitivno ostane bez EL. Kako stvari trenutno stoje, to ce biti moj klub, ali niko ne moze da mi zabrani da se nadam. Ipak, ostaje gorak ukus, jer je moglo mnogo bolje. Da su nam oba tima prosla u finale, srce bi mi bilo puno i uzivao bih u finalu. Ovako - put do finala je mnogo tezi, a cak i ako prodjemo - necu biti bas presrecan. Finale je pravo, samo ako je sa Zvezdom. Ko drugacije kaze - klevece i laze :)

Vlado

pre 11 godina

Na žalost, Milosavljević je jedan od glavnih krivaca za gubitak sinoćnje utakmice. Njegovi ishitreni šutevi sa velike udaljenosti za 3 poena, a pogotovo kontra kad smo imali 2 na 1 krajem treće četvrtine, uz par izgubljenih lopti od Akojona doveli su do poraza na kraju!

zoran S

pre 11 godina

Vi koji kritikujete Ajkona, veze sa ovim sportom nemate. U to cete se uveriti u polu-finalu.
Decko je tek stigao. Ovo mu je druga utakmica sa ovim timom. Dechko ima nevidjen shut i nije potroshach lopti. Na kraju utakmice je bio prinudjen, zbog rezultata i vremena do kraja mecha da na silu shutne. Na zalost niko u ovom timu Partizana ne zna propisan blok da mu namesti. Milutinov je izgubljn u svemiru. Sve ce to Dule da dovede u red do mecha sa FMP-om.

zoran S

pre 11 godina

Vi koji kritikujete Ajkona, veze sa ovim sportom nemate. U to cete se uveriti u polu-finalu.
Decko je tek stigao. Ovo mu je druga utakmica sa ovim timom. Dechko ima nevidjen shut i nije potroshach lopti. Na kraju utakmice je bio prinudjen, zbog rezultata i vremena do kraja mecha da na silu shutne. Na zalost niko u ovom timu Partizana ne zna propisan blok da mu namesti. Milutinov je izgubljn u svemiru. Sve ce to Dule da dovede u red do mecha sa FMP-om.

Sta uradi to Nolane Smithe ??!

pre 11 godina

I kum Milija i Belosevic su jos spremniji, znamo ceo scenario, ali vam to ovog puta proci nece budite sigurni ...

Rising F.E.A.R. P.F.C.

pre 11 godina

Jeste bila šansa da Srbija ima dva predstavnika u EL ali je isto tako postojala šansa da nema nikoga. Ovako je jedan siguran i to će biti Partizan! Panteri se nikada nisu na terenu kvalifikovali u EL već su dva puta išli preko zelenog stola. Neće ni sada u predgradju je strah od giganta svaki dan sve veći.

Podsetnik

pre 11 godina

Napisao sam pre nedelju dana,da ce vam pobeda protiv Zadra biti poslednja ove sezone u ABA ligi i tako ce po svemu sudeci i biti.Ne verujem da ce vam Zvezda dozvoliti bar jednu pobedu,pocistice vas sa 3:0 lagano.

oće stoka da nas....

pre 11 godina

koja ironija... delije na privremenom radu u železniku prijete nekome gašenjem, pominju nekakav katanac... čekaj, nije mi jasno, kome se rugate? sebi ili nama?

Ђорђе Охрид

pre 11 godina

Спремни сте за три пораза редом и то убедљива.Немојте да гајете илузије без потребе јер че Звездада вас спусти тамо где вам је и место...

mb

pre 11 godina

Mala rotacija je ogroman problem, Pavlovic igra covek srcem i ulazi u bitnim utakmicama rano u problem sa licnim greskama... Igra se sa 8 igraca, Muric napadacki moze da odigra protiv krilnog centra ali ne i u odbrani... Akojon juce koliko je uradio sa onih 5 vezanih poena toliko je zece zlo naneo sa 3 nerezonska suta preko dva igraca u zadnja tri minuta... Vanja ce biti super igrac ali je premlad jos da iznese toliko vaznu utakmicu, Andrija kad je dosao ja sam rekao posto je on bivsi Zvezdin igrac i u periodu kad je igrao za nas nikad nista uradio nije kad je nebitna utakmica pogadja u trenucima kad se lomi rezultat znao je samo cigle da baca... Partizan ima 8 igraca koje koristi i 8 igraca koji samo popunjavaju broj u timu i to je ove sezone problem za klub.

zvezdas

pre 11 godina

Pripremite se za show na mesec dana...CIA snajka,BIA,sineDragane,gepek,PPaparati,budzet,profit,porez,skocko,Vucko..
Jao sad kad krenu poznate matrice i skecevi.
Vratice i Oljin "Utisak" samo da gledamo Dula i Covketa sa sve njihovom kulturom.
Ovakav rasplet kao da je neko jedva cekao.Bice da su reziseri ovi moderni "menadjeri" kojima je do njihovog interesa.Kosarka je tu nebitna stavka ugovora.

CROWN

pre 11 godina

Najsmesnije mi je kad likovi pisu da neko nije zeleo srpsko finale. Za takvu situaciju je kriv iskljucivo Partizan jer je odigrao katastrofalnu zavrsnicu. Prave im seriju 13:0 i sad je tu neko drugi kriv. Ne,ne,sami ste krivi i potpisali ucesce u Evrokupu naredne sezone. Sami ste krivi,Buducnost je jednostavno mnogo bolja od vas,kao i Zvezda. Ove sezone nemate Bogdana koji nas je sam pobedio prosle sezone,Milosavljevic neprepoznatljiv posle povrede,Akojon klasican cirkuzant. Kad pogledas najbolji vam je mali Andric jer ume da pogodi po dve trojke zaredom. Sve u svemu mnogo ste losi.

delija do groba

pre 11 godina

Kakvo ce to "klanje" da bude u polufinalu, jedva cekam. Sinoc san navijao za Buducnost jer ne mogu nikad za Partizan, i ako bi sigurno bilo lakse sa Buducnosti.

kopernik

pre 11 godina

Sinoc se moglo vidjeti koliko je Milosavljavic dobar u odbrani. Reynolds je 80% svojih poena postigao u onih par minuta kada je Milosavljavic bio povrijedjen i kada je izasao zbog pete licne. A Reynolds je strasan igrac.

ogi-cg

pre 11 godina

Milan-kakva je to frustracija sa Crnogorcima.Zasto kazes Milogorci,mi u CG volimo Mila,al sto nas ne zoves Crnogorci.Mi vas zovemo Srbi.Ne Vučićevci.Sta je muka,zar CG ne smije da ima evroligasa u košarci.Zar samo Srbija treba da ima evroligasa.

Kosta

pre 11 godina

Meni kao navijaču je Zvezda osvojila titulu,pogled ka tabeli i tolika superiornost veoma godi.6 poraza iz 52 utakmice,kao domaćini nemamo poraz još od oktobra 2012.godine.Ja sam prezadovoljan.Znam da će se neko čuditi ali se ja tako osećam.Za finale da se mržnja i pakost kod svih ostavi sa strane,jednu državu imamo,ovo je samo sport,manite se ljudi.Navijačima Partizana se ispunila želja,evo vam Zvezde pa gazite.Sportski pozdrav svim ljubiteljima sporta.

Markoni

pre 11 godina

Iako navijam za Zvezdu, voleo sam stvarno da Partizan bude drugi i da Srbija ima potencijalna dva ucesnika Evrolige i zato ne razumem izjave predstavnika Partizana koji vec pricaju o sansama u derbiju a niko da izrazi zal zbog propustene odlicne sanse za osvajanjem drugog mesta posle katastrofalnog pocetka sezone. Kao da je podjednako vazan cilj igrati Evroligu i izbaciti Zvezdu.
Nazalost dok je ove uprave u Partizanu nista dobro ne ocekujem od predstojeceih derbija, verovatno medijsku atmosferu uzavrelu do kljucanja, incidente na utakmici, Duletove price o sudijama, prazne tribine itd. Velika mrznja dolazi iz tabora Partizana bilo od strane igraca ili trenera ili rukovodstva kluba.
Sa te strane ipak cu biti srecan sto ce Partizan najverovatnije ostati bez Evrolige (Cedevitu bi sigurno prosli), i nadam se da ce dogodine dovesti nove ljude na radost srpske kosarke.

Drazen Dalipagic

pre 11 godina

Steta za Zvezdu i ove godine ce ispasti u polufinalu, lose za srpsku kosarku ali mozda je i bolje tako za moj Partizan jer Zvezda jednostavno nema pobednicki mentalitet tako da se dzaba pare sponzora slivaju u nju. Ovako ce Partizan sa solidnim budzetom i ako su carsijske price tacne sa vecinom ove ekipe u narednu sezonu. Verovatno bez Milosavljevica,Akojona i Tepica ali ima ko da ih zameni nacice se vec igraci.

KKP

pre 11 godina

Bili ste i juče spremni. Zvezda je pobedila sve Vaše direktne rivale i to po 2 puta, od nas dosta.
(Zvezda opet u EL, 23. mart 2015 09:30)
I sa tim pobedama cete moći da se slikate vrlo brzo..

Dag Kristi

pre 11 godina

Mislim,ali realno,da Partizan nikakve sanse nema u plej-ofu.Mozda dobiju jednu i to je to.Onaj Akojon ili kako vec,veze nema,jedino ako ih Dalo ne povadi.

Los scenario

pre 11 godina

Videlo se sinoc koliko je Partizan zeleo pobedu i drugo mesto sto razumem u potpunosti. Problem Partizana je gomila sutera, a nedostatak organizatora. Doveli su na kraju umesto pleja opet sutera sto pretpostavljam da je bio iznuđen potez. Problem je sto sada im trebaju dve lopte u napadu kako bi zadovoljili broj uzetih šuteva svakog igrača. Sa druge strane plasim se da ce pojacanje vise gledati kako da nabije sebi statistiku nego kako da pomogne timu, cak mi se čini da je i sinoc isto radio...

cleverbot

pre 11 godina

Ne sekiraj se, ako vas istuče u polufinalu FMP sudije će biti krive, a ako pobedite Zvezdu bićete heroji. Alibi imate, juče ponovo demonstriran od strane maga.

nn

pre 11 godina

Idemo Gagi,neka bude borba neprestana,moje misljenje je da je mnogo bolje da se igra protiv czt u 1/2f nego u finalu,jer sam siguran da bi oni bili mnogo opasniji u finalu bez pritiska,sa obezbedjenom EL,nego sto ce biti ovako. A pod pritiskom,msm da se zna ko je jaci svih ovih godina,pa zasto da ne verujemo da ce tako biti i ove.

sa vama uvek cirkus

pre 11 godina

Sigurno neces da izjavis da niste spremni, nego kad dolazi njegovo velicanstvo PLAY. Ovog sto ste kupili je klasican suter kojih vec imate 7-8 komada ili trener svih trenera to ne zna.

translucent

pre 11 godina

CzT jeste favorit, ali nisam siguran koliko to vazi za odlucujuce utakmice.
Ne znam zasto niko nije primetio da Marinkovica sinoc nije bilo ni na klupi!
Cudna utakmica u kojoj Partizan nije bio ni nalik na sebe. Oba tima su igrala sa po 9 igraca. Poraz je svakako povremeno potreban, kako tim nebi odleteo u nebesa i umislio da je NBA kvaliteta.
Sudijama ja nebih nista zamerao, posto je u onakvoj atmosferi skoro nemoguce suditi objektivno i ostati ziv. Verujem da ni najhrabriji sudija na svetu nebi smeo da ponisti onu trojku.
Buducnost jeste pobedila, ali ta pobeda ima veliku mrlju na sebi.
Na kraju, svima je nekako uslisena zelja za plej ofom.
Panteri su hteli nas i obrnuto, Cedevita je htela Buducnost, a nakon onog radovanja sinoc deluje da je i Buducnost zadovoljna.

Ivan Ns

pre 11 godina

Cekaj sad, ti kazes da dizete formu, a vas guru kaze da ste neuigrani?!! Presmesni ste, a pomalo i jadnjikavi. No, necemo vas sazaljevati, vec cemo vas oduvati u polufinalu. Srecno sa sklapanjem tima za Evrokup naredne sezone!!

Sandokan

pre 11 godina

Tim koji dozvoli da mu protivnik napravi seriju 13-0 ne može da očekuje pobedu. Šteta za Partizan jer je to bila šansa da Srbija ima dva predstavnika u Evroligi. Igra koju je Dragan prikazao sinoć je bila čudna, nikada ga nisam video da u kontranapadu u 10. sekundi šutira trojku iako ispred sebe ima samo jednog protivničkog igrača. To je napravio 2 ili 3 puta tokom utakmice i na žalost promašio. Partizan ima problem na poziciji centra jer Milutinov nije ono što bi trebao da bude, a Đumić se još ne snalazi. Akojon je imao priliku da vidi da i u protivničkim ekipama ima kvalitetnih Amera. Nadam se da će se opametiti i početi da igra odbranu. Doduše, ima još mesec dana do mečeva sa Zvezdom tako da se stvari još mogu poboljšati.

Trening u 5h

pre 11 godina

Cekate pleja celu sezonu, on vam dovede sutera (avansno ga plati), a vi ga dizete u nebesa. Ne bi bilo neizvesno da Planinic nije promasio 10 slobodnih. To je i realna razlika 15-ak poena.

Crnogorac

pre 11 godina

MILOSAVLJEVIĆ: SPREMNI SMO DA HRABRO POGINEMO:-)

Šalu na stranu, biće žestoko, moćda čak i majstorica bude odlučivala, mada bih volio da ih Zvezda stuče 3-0 da se malo smire.

A moja (crnogorska) Budućnost - nagazna mina!!!

cukce

pre 11 godina

Spremni i sledece sezone za cipiripi kup! Spremni da se u cipiripi kupu sledece sezone bore da ne budu poslednji u grupi! Gagi pa ti sledece sezone necec igrati u Partizan NIS-u, oticices u neki Bilbao ili Banberg!

Illmatic '94

pre 11 godina

Акојон вам је чист промашај. Обичан пуцач и потрошач лопти. Није асистент већ играч који само шутне а не погађа баш. Звезда ове сезоне има доста утакмица иза себе у виду Евролиге док је Партизан одиграо доста мање утакмица. То ће бити пресудно за плеј-оф. Звезда је много уигранија и спремнија. Сећам се пре када су у Звезди били Бјелица,Кешељ и остали,мени тад ћале пред дерби каше да немамо никаквих шанси. Е па ево и ја сам дочекао да кажем то исто: Немате никаквих шанси.

Grobarchina

pre 11 godina

Naravno da smo spremni, care ! Biće poštena borba u polufinalu i očekujem fer suđenje, a šanse su ravnopravne. Psihološki pritisak imaće favorit, FMP Železnik.

proslo je vase

pre 11 godina

Pre pleja ovom najskupljem i najiskusnijem timu je potreban trener, kada to shvatite mozda i napravite neki rezultat u realnim uslovima BEZ NEOGRANICENOG BUDZETA.Sunovrat vas i Igokee se poklapa - bas cudno.

joca

pre 11 godina

moze da prica ko sta hoce.ali nije sigurno ni zvezdi svejedno sto igra sa partizanom.jer derbi pravila nema.zvezda je sigurno favorit,medjutim ja mislim da je partizan sve bolji i bolji i da ce nijanse odlucivati o konacnom ishodu.gledacemo lepu kosarku.jer se polufinale isto igra na 3 dobijene?

-Пиши Ћирилицом-

pre 11 godina

Спремни сте већ дуже време.
Само ми је жао зато што нећемо ни следеће сезоне имати 2 представника у ЕЛ.
Надам се да ће бити фер у плеј-офу, али надам се победи Звезде. :)

bambus

pre 11 godina

Mislis imate najskuplji tim, eh da to je sigurno tacno, a da je tacno da imate najbolji tim ne biste bili cetvrti, premda ni to niste zasluzili, ali ajde nek vam bude jos do sledece godide, pa onda katanac.

translucent

pre 11 godina

CzT jeste favorit, ali nisam siguran koliko to vazi za odlucujuce utakmice.
Ne znam zasto niko nije primetio da Marinkovica sinoc nije bilo ni na klupi!
Cudna utakmica u kojoj Partizan nije bio ni nalik na sebe. Oba tima su igrala sa po 9 igraca. Poraz je svakako povremeno potreban, kako tim nebi odleteo u nebesa i umislio da je NBA kvaliteta.
Sudijama ja nebih nista zamerao, posto je u onakvoj atmosferi skoro nemoguce suditi objektivno i ostati ziv. Verujem da ni najhrabriji sudija na svetu nebi smeo da ponisti onu trojku.
Buducnost jeste pobedila, ali ta pobeda ima veliku mrlju na sebi.
Na kraju, svima je nekako uslisena zelja za plej ofom.
Panteri su hteli nas i obrnuto, Cedevita je htela Buducnost, a nakon onog radovanja sinoc deluje da je i Buducnost zadovoljna.

Sandokan

pre 11 godina

Tim koji dozvoli da mu protivnik napravi seriju 13-0 ne može da očekuje pobedu. Šteta za Partizan jer je to bila šansa da Srbija ima dva predstavnika u Evroligi. Igra koju je Dragan prikazao sinoć je bila čudna, nikada ga nisam video da u kontranapadu u 10. sekundi šutira trojku iako ispred sebe ima samo jednog protivničkog igrača. To je napravio 2 ili 3 puta tokom utakmice i na žalost promašio. Partizan ima problem na poziciji centra jer Milutinov nije ono što bi trebao da bude, a Đumić se još ne snalazi. Akojon je imao priliku da vidi da i u protivničkim ekipama ima kvalitetnih Amera. Nadam se da će se opametiti i početi da igra odbranu. Doduše, ima još mesec dana do mečeva sa Zvezdom tako da se stvari još mogu poboljšati.

Markoni

pre 11 godina

Iako navijam za Zvezdu, voleo sam stvarno da Partizan bude drugi i da Srbija ima potencijalna dva ucesnika Evrolige i zato ne razumem izjave predstavnika Partizana koji vec pricaju o sansama u derbiju a niko da izrazi zal zbog propustene odlicne sanse za osvajanjem drugog mesta posle katastrofalnog pocetka sezone. Kao da je podjednako vazan cilj igrati Evroligu i izbaciti Zvezdu.
Nazalost dok je ove uprave u Partizanu nista dobro ne ocekujem od predstojeceih derbija, verovatno medijsku atmosferu uzavrelu do kljucanja, incidente na utakmici, Duletove price o sudijama, prazne tribine itd. Velika mrznja dolazi iz tabora Partizana bilo od strane igraca ili trenera ili rukovodstva kluba.
Sa te strane ipak cu biti srecan sto ce Partizan najverovatnije ostati bez Evrolige (Cedevitu bi sigurno prosli), i nadam se da ce dogodine dovesti nove ljude na radost srpske kosarke.

sa vama uvek cirkus

pre 11 godina

Sigurno neces da izjavis da niste spremni, nego kad dolazi njegovo velicanstvo PLAY. Ovog sto ste kupili je klasican suter kojih vec imate 7-8 komada ili trener svih trenera to ne zna.

Mickey

pre 11 godina

Milan-kakva je to frustracija sa Crnogorcima.Zasto kazes Milogorci,mi u CG volimo Mila,al sto nas ne zoves Crnogorci.Mi vas zovemo Srbi.Ne Vučićevci.Sta je muka,zar CG ne smije da ima evroligasa u košarci.Zar samo Srbija treba da ima evroligasa.
Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (ogi-cg, 23. mart 2015 09:43)

Vi ste dragi moj Ogi dobili takav naziv ,jer veze nemate sa pravim Crnogorcima,potomcima velikog Njegosa.Vi ste nazalost kontra svemu onome sto su predstavljli velikani ovog naroda, a njihove postulate o cojstvu i junastvu zamenili ste prodajom osnovnih ljudskih vrednosti za novac i u istoriji cete ostati upisani kao najveci otpad slavnog crnogorskog naroda,cast izuzecima,naravno.

Crnogorac

pre 11 godina

MILOSAVLJEVIĆ: SPREMNI SMO DA HRABRO POGINEMO:-)

Šalu na stranu, biće žestoko, moćda čak i majstorica bude odlučivala, mada bih volio da ih Zvezda stuče 3-0 da se malo smire.

A moja (crnogorska) Budućnost - nagazna mina!!!

delija do groba

pre 11 godina

Kakvo ce to "klanje" da bude u polufinalu, jedva cekam. Sinoc san navijao za Buducnost jer ne mogu nikad za Partizan, i ako bi sigurno bilo lakse sa Buducnosti.

KKP

pre 11 godina

Bili ste i juče spremni. Zvezda je pobedila sve Vaše direktne rivale i to po 2 puta, od nas dosta.
(Zvezda opet u EL, 23. mart 2015 09:30)
I sa tim pobedama cete moći da se slikate vrlo brzo..

Milton

pre 11 godina

Ahahah, Djoko Salic ce da zaustavi Bobija, bushhahaha
(Ne volite karamfile?, 23. mart 2015 09:07)

Šalić je otišao iz Partizana pre par meseci, da si mi ti živ i zdrav. Al' zašto bi vi to znali kad ste bili do skora ljubitelji vaterpola?

nemanja

pre 11 godina

Mislim da je ovaj poraz Partizana najvise uzdrmao navijace CZT, jer realno, kakvu prednost domaceg terena ce sada oni imati kada se sve utakmice igraju u Pioniru? Isti kosevi, ista hala za oba tima. To sto ce neko formalno biti domacin i imati vise navijaca, nista ne znaci, sto se pokazalo i u ranijim mecevima. Dzabe niz od 23-2, ako se sada ispadne od ekipe koja je imala 18-7, a trenutno je duplo jaca nego sto je bila u prvom delu sezone. Moje je misljenje da je Dule negde i ocekivao ovakav rasplet. Poznato je da najbolje funkcionise u najtezim okolnostima. Sa druge strane, ne smem ni da pomislim kakav pritisak ima Radonjic od strane svog gazde, i sta ce se desiti ako CZT ne obezbedi EL. Za CZT, Partizan je najgori moguci protivnik. Mislim da su sanse 50-50, i da ce trenutna forma i bolje fizicko stanje ekipe odluciti maraton, mozda i u pet utakmica. Za CZT je lose sto mora jos 3 utakmice da odigra u Top16, a jos i prva dva kola Super Lige igraju sa Megom i Metalcem, pred 1/2 finale Aba. Zvezdina prednost su Marjanovic i Vilijams, bekovi su pojedinacno slabiji od Partizanovih, a na poziciji pleja Akojon jos treba da pokaze da li je za velike utakmice. Trenerski duel apsolutno pripada Duletu, iskustvo, dobijanje najbitnijih utakmica. Radonjic nijednu bitnu utakmicu od kad je trener u CZT, nije dobio.Navijaci, isti na obe strane, ista hala i kosevi. Skor iz lige sada vise nista ne znaci. Ko bude bolji, neka prodje, a ja se nadam da ce to biti Partizan.

zvezdas

pre 11 godina

Pripremite se za show na mesec dana...CIA snajka,BIA,sineDragane,gepek,PPaparati,budzet,profit,porez,skocko,Vucko..
Jao sad kad krenu poznate matrice i skecevi.
Vratice i Oljin "Utisak" samo da gledamo Dula i Covketa sa sve njihovom kulturom.
Ovakav rasplet kao da je neko jedva cekao.Bice da su reziseri ovi moderni "menadjeri" kojima je do njihovog interesa.Kosarka je tu nebitna stavka ugovora.

kopernik

pre 11 godina

Sinoc se moglo vidjeti koliko je Milosavljavic dobar u odbrani. Reynolds je 80% svojih poena postigao u onih par minuta kada je Milosavljavic bio povrijedjen i kada je izasao zbog pete licne. A Reynolds je strasan igrac.

Illmatic '94

pre 11 godina

Акојон вам је чист промашај. Обичан пуцач и потрошач лопти. Није асистент већ играч који само шутне а не погађа баш. Звезда ове сезоне има доста утакмица иза себе у виду Евролиге док је Партизан одиграо доста мање утакмица. То ће бити пресудно за плеј-оф. Звезда је много уигранија и спремнија. Сећам се пре када су у Звезди били Бјелица,Кешељ и остали,мени тад ћале пред дерби каше да немамо никаквих шанси. Е па ево и ја сам дочекао да кажем то исто: Немате никаквих шанси.

Milan

pre 11 godina

Sami smo krivi za poraz, nisu nam krive sudije. Sada, da li su postojali propusti ili ne nije važno, utakmica nije mnogo toga odlučivala. Igramo sa Zvezdom za evroligu, pa ko bude bolji neka ide dalje. Ako postoji isti kriterijum suđenja za obe ekipe, ako se poštuju pravila košarkaške igre, onda nema razloga da se u polufinalnim serijama bilo ko žali na suđenje. Ja nisam sezonski navijač, pratim Partizan u svim sportovima svake godine i kada smo dobri i kada smo loši. Akojon u odbrani loš, ima vremena da se uklopi, ne treba ga napadati za poraz. Prvo nam je on omogućio sedam razlike, samo da smo dali još četiti poena bilo bi drugačije (znam da smo izgubili 6, ko prati košarku zna o čemu pričam). Momci, imate moju podršku, šta god da Partizan uradi protiv Zvezde biće i dalje i zauvek klub za koji živim ja...

petarczv

pre 11 godina

Buducnost jeste pobedila, ali ta pobeda ima veliku mrlju na sebi. 
Na kraju, svima je nekako uslisena zelja za plej ofom. 
Panteri su hteli nas i obrnuto, Cedevita je htela Buducnost, a nakon onog radovanja sinoc deluje da je i Buducnost zadovoljna.
(translucent, 23. mart 2015 08:56)

A sto pobeda buducnosti ima mrlju na sebi?! Ako mislis na trojku reynoldsa ona je 100% regularna. Diranje mrezice jeste postojalo ali intezitet nije bio toliki da je moglo da utice na kretanje lopte(nije povukao obruc) tako da ne smarajte vise sa tom trojkom imali ste +7 i niste dali kos 3 min i to je to. A naravno da je buducnost zadovoljna jer su u bespostednoj borbi sa vama da izbegnu zvezdu pobedili i sa pravom se raduju. Radovali bi ste se i vi zato nemoj da se folirate znate da su sanse 30-70% u nasu korist tako da bolje se pripremajte za playoff nego sto kukate po novinama...ali plasim se da ce vam to biti najace oruzije kuknjava i sve to sto ide uz nju...

cleverbot

pre 11 godina

Ne sekiraj se, ako vas istuče u polufinalu FMP sudije će biti krive, a ako pobedite Zvezdu bićete heroji. Alibi imate, juče ponovo demonstriran od strane maga.

oće stoka da nas....

pre 11 godina

koja ironija... delije na privremenom radu u železniku prijete nekome gašenjem, pominju nekakav katanac... čekaj, nije mi jasno, kome se rugate? sebi ili nama?

petarczv

pre 11 godina

Utisak veceri je dulo miran kao bubica u moraci...bez njegovog ponasanja i manira... Tacno se vidi kako kod nas ima ledja a u cg nista ni da zucne. To je ta "junacina"

Los scenario

pre 11 godina

Videlo se sinoc koliko je Partizan zeleo pobedu i drugo mesto sto razumem u potpunosti. Problem Partizana je gomila sutera, a nedostatak organizatora. Doveli su na kraju umesto pleja opet sutera sto pretpostavljam da je bio iznuđen potez. Problem je sto sada im trebaju dve lopte u napadu kako bi zadovoljili broj uzetih šuteva svakog igrača. Sa druge strane plasim se da ce pojacanje vise gledati kako da nabije sebi statistiku nego kako da pomogne timu, cak mi se čini da je i sinoc isto radio...

Vopi

pre 11 godina

Dobro majstore, videcemo koliko ste spremni. Nesto sumnjam da mozete dobiti tri puta Zvezdu sa prakticno 6 igraca u rotaciji naspram Zvezdinih 10. Ovaj crnac sto je doso on nije plej on je bek suter i tezak divljak, sinoc vas je prodo.

Kosta

pre 11 godina

Meni kao navijaču je Zvezda osvojila titulu,pogled ka tabeli i tolika superiornost veoma godi.6 poraza iz 52 utakmice,kao domaćini nemamo poraz još od oktobra 2012.godine.Ja sam prezadovoljan.Znam da će se neko čuditi ali se ja tako osećam.Za finale da se mržnja i pakost kod svih ostavi sa strane,jednu državu imamo,ovo je samo sport,manite se ljudi.Navijačima Partizana se ispunila želja,evo vam Zvezde pa gazite.Sportski pozdrav svim ljubiteljima sporta.

joca

pre 11 godina

moze da prica ko sta hoce.ali nije sigurno ni zvezdi svejedno sto igra sa partizanom.jer derbi pravila nema.zvezda je sigurno favorit,medjutim ja mislim da je partizan sve bolji i bolji i da ce nijanse odlucivati o konacnom ishodu.gledacemo lepu kosarku.jer se polufinale isto igra na 3 dobijene?

ogi-cg

pre 11 godina

Milan-kakva je to frustracija sa Crnogorcima.Zasto kazes Milogorci,mi u CG volimo Mila,al sto nas ne zoves Crnogorci.Mi vas zovemo Srbi.Ne Vučićevci.Sta je muka,zar CG ne smije da ima evroligasa u košarci.Zar samo Srbija treba da ima evroligasa.

CROWN

pre 11 godina

Najsmesnije mi je kad likovi pisu da neko nije zeleo srpsko finale. Za takvu situaciju je kriv iskljucivo Partizan jer je odigrao katastrofalnu zavrsnicu. Prave im seriju 13:0 i sad je tu neko drugi kriv. Ne,ne,sami ste krivi i potpisali ucesce u Evrokupu naredne sezone. Sami ste krivi,Buducnost je jednostavno mnogo bolja od vas,kao i Zvezda. Ove sezone nemate Bogdana koji nas je sam pobedio prosle sezone,Milosavljevic neprepoznatljiv posle povrede,Akojon klasican cirkuzant. Kad pogledas najbolji vam je mali Andric jer ume da pogodi po dve trojke zaredom. Sve u svemu mnogo ste losi.

Milos

pre 11 godina

O incidentu nije ni trebalo da se prica,sve se lepo videlo. E sad da je ovo normalna liga Buducnost bi trebala da plati debelu kaznu ali...

Nenad

pre 11 godina

Bili ste i juče spremni. Zvezda je pobedila sve Vaše direktne rivale i to po 2 puta, od nas dosta.
(Zvezda opet u EL, 23. mart 2015 09:30)
I sa tim pobedama cete moći da se slikate vrlo brzo..
(KKP, 23. mart 2015 09:52)
Slikacemo se, ali u Evro ligi i to ces videti, samo nemoj posle da places kako smo opet tamo uz pomoc nekog drugog kluba.Zvezda je prvom pozicijom u Aba ligi 99 posto obezbedila Evro ligu, zato je i zapela da osvoji to prvo mesto.A vi, cak i da budete sampioni, sanse da igrate u Evro ligi su gotovo nikakve jer NE ISPUNJAVATE Evro ligine uslove vezane za poslovanje jer papire o poslovanju krijete iz vama veoma vaznih razloga.Sacekaj kraj leta i videces epilog, samo nemoj da kukas kako se to nije znalo unapred.

ivan kostic

pre 11 godina

Iskreno niko nije kosarkaski prizeljkivao ovakvo polufinale.Jedan tim ce igrati EL,a drugi nece iako mu je tu itekako mesto.Partizanu jer mu je tu mesto i EL nije isto bez crno belih;a Zvezdi jer da je bila koncentrisanija u zavrsnici nekih utakmica igrala bi u top8.Sem REala i Makabija(a znamo sta su oni)u gostima niko je nije nadigrao.Partizan ce morati da se nosi sa cinjenicom,da po prvi put u ovom veku nije jaci od Zvezde,a Zvezda sa neverovatnim pritiskom da mora da prodje,sto zbog skora,sto zbog pritiska publike po sistemu"kad ako ne sad",sto zbog cinjenice da sigurno gro tima nece zadrzati ako ne bude igrala El.I itekako joj je jasno da favorit nije,kakav bi bila protiv cedevite ili buducnosti.

Trening u 5h

pre 11 godina

Cekate pleja celu sezonu, on vam dovede sutera (avansno ga plati), a vi ga dizete u nebesa. Ne bi bilo neizvesno da Planinic nije promasio 10 slobodnih. To je i realna razlika 15-ak poena.

Sale

pre 11 godina

Realno poslednji derbi nije merilo, da li je Zvezda pustila Partizan ne znam i ne verujem da jeste, ali je cinjenica da je Zvezda igrala bez zara i emocija dok je Partizan izginuo na terenu. Zvezdino najacae oruzije u napadu su Marcus Wiliams i Bobi a Zvezda bukvalno 2,3 napada nije isla poslednji derbi preko njih... Mislim da je Zvezda u prednosti domaci teren ima, i velika prednost po meni je Boban Marijanovic on ce praviti ogromne probleme...

Dag Kristi

pre 11 godina

Mislim,ali realno,da Partizan nikakve sanse nema u plej-ofu.Mozda dobiju jednu i to je to.Onaj Akojon ili kako vec,veze nema,jedino ako ih Dalo ne povadi.

-Пиши Ћирилицом-

pre 11 godina

Спремни сте већ дуже време.
Само ми је жао зато што нећемо ни следеће сезоне имати 2 представника у ЕЛ.
Надам се да ће бити фер у плеј-офу, али надам се победи Звезде. :)

covic-sesta zvezdina zvezda

pre 11 godina

Ne znam samo kako ce Zvezda Telekom opravdati budzet od oko 10 mil. ako budu ostali bez evrolige? Kako objasniti navijacima,koji alibi traziti sada kada imaju najskuplji tim u svojoj istoriji(doduse kratkoj) Nama ce i onako otici pola tima i ako uzmemo aba ligu,ali kod njih sledi totalni potop ako ispadnu u polu-finalu...zivi bili pa videli

Vlado

pre 11 godina

Na žalost, Milosavljević je jedan od glavnih krivaca za gubitak sinoćnje utakmice. Njegovi ishitreni šutevi sa velike udaljenosti za 3 poena, a pogotovo kontra kad smo imali 2 na 1 krajem treće četvrtine, uz par izgubljenih lopti od Akojona doveli su do poraza na kraju!

Sta uradi to Nolane Smithe ??!

pre 11 godina

I kum Milija i Belosevic su jos spremniji, znamo ceo scenario, ali vam to ovog puta proci nece budite sigurni ...

Goran

pre 11 godina

@Kosta: Polako, cekaj ... nisu svi navijaci Partizana zadojeni mrznjom prema Zvezdi. Meni je, na primer, sasvim normalno da navijam za Zvezdu u svakoj utakmici u kojoj ne ona ne igra protiv Partizana. Za koga cu, ako ne za komsijski klub? Meni je iskreno zao sto smo juce uprskali stvar i doveli se u situaciju da jedan od nasih klubova definitivno ostane bez EL. Kako stvari trenutno stoje, to ce biti moj klub, ali niko ne moze da mi zabrani da se nadam. Ipak, ostaje gorak ukus, jer je moglo mnogo bolje. Da su nam oba tima prosla u finale, srce bi mi bilo puno i uzivao bih u finalu. Ovako - put do finala je mnogo tezi, a cak i ako prodjemo - necu biti bas presrecan. Finale je pravo, samo ako je sa Zvezdom. Ko drugacije kaze - klevece i laze :)

Istina

pre 11 godina

Ne mogu da verujem da se neko od vas nada prolazu.Zvezda je od 26 utakmica,izgubila samo dve,od toga jednu namerno,protiv vas.I sad bi neko trebao da je 3 puta dobije za nedelju dana,sto je prosto nemoguce.Zivi bili pa videli.Mada ce guru da sve uradi,kako bi se stvorili neregularni uslovi i digla tenzija.Optuzivace sve i svakoga,izmisljace sve i svasta,delovace psihicki i na jedne i na druge igrace,jednostavno,stvorice mulj u kome samo on zna da pliva.

Stevan

pre 11 godina

Partizanu niko nije kriv vec sami zbog ove situacije u kojoj se nalaze. Prvo su jurili Pavlovica 3-4 meseca ne bi li se covek predomislio (jer je naravno cekao ponudu iz inostranstva) i onda kad se niko nije pojavio, covek je pokazao patriotizam i dosao u Partizan (da povratis). Ne bi Partizan dobio ni Zvezdu nedavno da nije ona odmarala igrace i igrala sa pola snage (ne bi li im pomogla da se dokopaju tog drugog mesta) Meni je pre svega zao zbog toga sto ce najverovatnije u evroligu zemlja od 660 hiljada stadovnika ili pola od toga ako otkines one Srbe. Tako da bi se trebali zapitati dokle se ova nasa medjusobna mrznja, a sve to lepo koriste zemlje koje su duplo manje od nase, i nisu nesto narocito talentovanije za ovaj sport, sto se pokazalo posle raspada Jugoslavije na klupskim i reprezentativnim rezultatima.

Delija Banovo Brdo

pre 11 godina

Dervisi vi se hrabrite jer su u strahu velike oci. Znate da na tri dobijene nema stada se trazi.Hteli ste pobedom u Podgorici da izbegnete Zvezdu. Niste iskoristili priliku koju vam je sama Zvezda pruzila porazom u derbiju.Duletu i vama je jasno da bez EL sledi katanac. Ko ce da vam da lovu? Koji ce dobar stranac da dodje da igra tu ligu.Zar vam nije pokazatelj ova sezona.Ostaje vam jedino da se palite i da se nadate.Polufinale se igra po sistemu 2,2,1.LE se zavrsava.Nema vise putovanja, Pocinje KLS.Putovanja oko Beograda

translucent

pre 11 godina

CzT jeste favorit, ali nisam siguran koliko to vazi za odlucujuce utakmice.
Ne znam zasto niko nije primetio da Marinkovica sinoc nije bilo ni na klupi!
Cudna utakmica u kojoj Partizan nije bio ni nalik na sebe. Oba tima su igrala sa po 9 igraca. Poraz je svakako povremeno potreban, kako tim nebi odleteo u nebesa i umislio da je NBA kvaliteta.
Sudijama ja nebih nista zamerao, posto je u onakvoj atmosferi skoro nemoguce suditi objektivno i ostati ziv. Verujem da ni najhrabriji sudija na svetu nebi smeo da ponisti onu trojku.
Buducnost jeste pobedila, ali ta pobeda ima veliku mrlju na sebi.
Na kraju, svima je nekako uslisena zelja za plej ofom.
Panteri su hteli nas i obrnuto, Cedevita je htela Buducnost, a nakon onog radovanja sinoc deluje da je i Buducnost zadovoljna.

zoran S

pre 11 godina

Vi koji kritikujete Ajkona, veze sa ovim sportom nemate. U to cete se uveriti u polu-finalu.
Decko je tek stigao. Ovo mu je druga utakmica sa ovim timom. Dechko ima nevidjen shut i nije potroshach lopti. Na kraju utakmice je bio prinudjen, zbog rezultata i vremena do kraja mecha da na silu shutne. Na zalost niko u ovom timu Partizana ne zna propisan blok da mu namesti. Milutinov je izgubljn u svemiru. Sve ce to Dule da dovede u red do mecha sa FMP-om.

Drazen Dalipagic

pre 11 godina

Steta za Zvezdu i ove godine ce ispasti u polufinalu, lose za srpsku kosarku ali mozda je i bolje tako za moj Partizan jer Zvezda jednostavno nema pobednicki mentalitet tako da se dzaba pare sponzora slivaju u nju. Ovako ce Partizan sa solidnim budzetom i ako su carsijske price tacne sa vecinom ove ekipe u narednu sezonu. Verovatno bez Milosavljevica,Akojona i Tepica ali ima ko da ih zameni nacice se vec igraci.

Podsetnik

pre 11 godina

Napisao sam pre nedelju dana,da ce vam pobeda protiv Zadra biti poslednja ove sezone u ABA ligi i tako ce po svemu sudeci i biti.Ne verujem da ce vam Zvezda dozvoliti bar jednu pobedu,pocistice vas sa 3:0 lagano.

Grobarchina

pre 11 godina

Naravno da smo spremni, care ! Biće poštena borba u polufinalu i očekujem fer suđenje, a šanse su ravnopravne. Psihološki pritisak imaće favorit, FMP Železnik.

nn

pre 11 godina

Idemo Gagi,neka bude borba neprestana,moje misljenje je da je mnogo bolje da se igra protiv czt u 1/2f nego u finalu,jer sam siguran da bi oni bili mnogo opasniji u finalu bez pritiska,sa obezbedjenom EL,nego sto ce biti ovako. A pod pritiskom,msm da se zna ko je jaci svih ovih godina,pa zasto da ne verujemo da ce tako biti i ove.

proslo je vase

pre 11 godina

Pre pleja ovom najskupljem i najiskusnijem timu je potreban trener, kada to shvatite mozda i napravite neki rezultat u realnim uslovima BEZ NEOGRANICENOG BUDZETA.Sunovrat vas i Igokee se poklapa - bas cudno.

Ivan Ns

pre 11 godina

Cekaj sad, ti kazes da dizete formu, a vas guru kaze da ste neuigrani?!! Presmesni ste, a pomalo i jadnjikavi. No, necemo vas sazaljevati, vec cemo vas oduvati u polufinalu. Srecno sa sklapanjem tima za Evrokup naredne sezone!!

cukce

pre 11 godina

Spremni i sledece sezone za cipiripi kup! Spremni da se u cipiripi kupu sledece sezone bore da ne budu poslednji u grupi! Gagi pa ti sledece sezone necec igrati u Partizan NIS-u, oticices u neki Bilbao ili Banberg!

Ђорђе Охрид

pre 11 godina

Спремни сте за три пораза редом и то убедљива.Немојте да гајете илузије без потребе јер че Звездада вас спусти тамо где вам је и место...

translucent

pre 11 godina

CzT jeste favorit, ali nisam siguran koliko to vazi za odlucujuce utakmice.
Ne znam zasto niko nije primetio da Marinkovica sinoc nije bilo ni na klupi!
Cudna utakmica u kojoj Partizan nije bio ni nalik na sebe. Oba tima su igrala sa po 9 igraca. Poraz je svakako povremeno potreban, kako tim nebi odleteo u nebesa i umislio da je NBA kvaliteta.
Sudijama ja nebih nista zamerao, posto je u onakvoj atmosferi skoro nemoguce suditi objektivno i ostati ziv. Verujem da ni najhrabriji sudija na svetu nebi smeo da ponisti onu trojku.
Buducnost jeste pobedila, ali ta pobeda ima veliku mrlju na sebi.
Na kraju, svima je nekako uslisena zelja za plej ofom.
Panteri su hteli nas i obrnuto, Cedevita je htela Buducnost, a nakon onog radovanja sinoc deluje da je i Buducnost zadovoljna.

bambus

pre 11 godina

Mislis imate najskuplji tim, eh da to je sigurno tacno, a da je tacno da imate najbolji tim ne biste bili cetvrti, premda ni to niste zasluzili, ali ajde nek vam bude jos do sledece godide, pa onda katanac.

mb

pre 11 godina

Mala rotacija je ogroman problem, Pavlovic igra covek srcem i ulazi u bitnim utakmicama rano u problem sa licnim greskama... Igra se sa 8 igraca, Muric napadacki moze da odigra protiv krilnog centra ali ne i u odbrani... Akojon juce koliko je uradio sa onih 5 vezanih poena toliko je zece zlo naneo sa 3 nerezonska suta preko dva igraca u zadnja tri minuta... Vanja ce biti super igrac ali je premlad jos da iznese toliko vaznu utakmicu, Andrija kad je dosao ja sam rekao posto je on bivsi Zvezdin igrac i u periodu kad je igrao za nas nikad nista uradio nije kad je nebitna utakmica pogadja u trenucima kad se lomi rezultat znao je samo cigle da baca... Partizan ima 8 igraca koje koristi i 8 igraca koji samo popunjavaju broj u timu i to je ove sezone problem za klub.

zoran S

pre 11 godina

Vi koji kritikujete Ajkona, veze sa ovim sportom nemate. U to cete se uveriti u polu-finalu.
Decko je tek stigao. Ovo mu je druga utakmica sa ovim timom. Dechko ima nevidjen shut i nije potroshach lopti. Na kraju utakmice je bio prinudjen, zbog rezultata i vremena do kraja mecha da na silu shutne. Na zalost niko u ovom timu Partizana ne zna propisan blok da mu namesti. Milutinov je izgubljn u svemiru. Sve ce to Dule da dovede u red do mecha sa FMP-om.

partizan opet u cipiripi

pre 11 godina

za bolje niste,imali ste sanse sinoc,da igrate sa cedevitom od koje ste prilicno jaci,sami ste krivi,evrolige vama nema jos dugooo godina...

Rising F.E.A.R. P.F.C.

pre 11 godina

Jeste bila šansa da Srbija ima dva predstavnika u EL ali je isto tako postojala šansa da nema nikoga. Ovako je jedan siguran i to će biti Partizan! Panteri se nikada nisu na terenu kvalifikovali u EL već su dva puta išli preko zelenog stola. Neće ni sada u predgradju je strah od giganta svaki dan sve veći.

igor ds

pre 11 godina

I treba da budete spremni,Evro kup je ozbiljno takmicenje.Nadam se samo da ce proci sportski,mada vi to ne znate,bez kukanja,pritisaka na savez i sudije,ucenama tipa bogdanovica prosle godine da ako se ne sudi za vas nece da igra za reprezentaciju pa mu posle sude i kada neko prodje pored njega sto je sramno za jednog reprezentativca,nije sportski.A i nece vam ni to proci ove godine,ako pobedite jednu utakmicu bice veliki uspeh.

nik sloter

pre 11 godina

Realno sanse su po meni 51-49 u korist CZ Telekom da dobije na tri.Zvezda je ove godine jaka u ABA,dominantna ima dobar i skup tim.S druge strane Partizan je napravio tim za ovo sto sledi,Dule zna da igra na tri dobijene,zna da tempira formu,zna sa Radonjicem.Bice dobri mecevi,nek pobedi bolji.

ogi-cg

pre 11 godina

Mickey-Tvoj komentar je pun frustracija.Odgovorit cu ti sa NJEGOŠEM-NIJE BITNO STA KAZE,NEGO KO TO KAZE.ŽIVIO MI TI BRATE SRBINE.I DA,MILO NAM JE SVETINJA U CG.

Johny Grobar

pre 11 godina

Sve preko 3:0 za Zvezdu je iznenadjenje. Partizan I Dule ne skrivaju nikakvo iznenadjenje a Pavlovic I kompanija nisu u stanju da iznenade. Daj boze da gresim.

odnos snaga

pre 11 godina

Zvezda je bolja na pozicijama 1(ne tako kao ranije) ,4 (za nijansu) i 5 (dosta)Partizan na pozijama 2 (ne tako mnogo) i 3 (dosta),Partizan ima boljeg trenera i skauting (dosta).Dakle,nereno 3/3.Odlucice sudijski kriterijum.Ko se bolje prilagodi(citaj izvrsi pritisak) dobice.Bez obzira sto Partizan ima bolju publiku, to nece biti prednost,verovatno ce se u nekim utakmicama igrati bez nje.

Crnogorac

pre 11 godina

MILOSAVLJEVIĆ: SPREMNI SMO DA HRABRO POGINEMO:-)

Šalu na stranu, biće žestoko, moćda čak i majstorica bude odlučivala, mada bih volio da ih Zvezda stuče 3-0 da se malo smire.

A moja (crnogorska) Budućnost - nagazna mina!!!

sa vama uvek cirkus

pre 11 godina

Sigurno neces da izjavis da niste spremni, nego kad dolazi njegovo velicanstvo PLAY. Ovog sto ste kupili je klasican suter kojih vec imate 7-8 komada ili trener svih trenera to ne zna.

KKP

pre 11 godina

Bili ste i juče spremni. Zvezda je pobedila sve Vaše direktne rivale i to po 2 puta, od nas dosta.
(Zvezda opet u EL, 23. mart 2015 09:30)
I sa tim pobedama cete moći da se slikate vrlo brzo..

ogi-cg

pre 11 godina

Milan-kakva je to frustracija sa Crnogorcima.Zasto kazes Milogorci,mi u CG volimo Mila,al sto nas ne zoves Crnogorci.Mi vas zovemo Srbi.Ne Vučićevci.Sta je muka,zar CG ne smije da ima evroligasa u košarci.Zar samo Srbija treba da ima evroligasa.

Markoni

pre 11 godina

Iako navijam za Zvezdu, voleo sam stvarno da Partizan bude drugi i da Srbija ima potencijalna dva ucesnika Evrolige i zato ne razumem izjave predstavnika Partizana koji vec pricaju o sansama u derbiju a niko da izrazi zal zbog propustene odlicne sanse za osvajanjem drugog mesta posle katastrofalnog pocetka sezone. Kao da je podjednako vazan cilj igrati Evroligu i izbaciti Zvezdu.
Nazalost dok je ove uprave u Partizanu nista dobro ne ocekujem od predstojeceih derbija, verovatno medijsku atmosferu uzavrelu do kljucanja, incidente na utakmici, Duletove price o sudijama, prazne tribine itd. Velika mrznja dolazi iz tabora Partizana bilo od strane igraca ili trenera ili rukovodstva kluba.
Sa te strane ipak cu biti srecan sto ce Partizan najverovatnije ostati bez Evrolige (Cedevitu bi sigurno prosli), i nadam se da ce dogodine dovesti nove ljude na radost srpske kosarke.

nemanja

pre 11 godina

Mislim da je ovaj poraz Partizana najvise uzdrmao navijace CZT, jer realno, kakvu prednost domaceg terena ce sada oni imati kada se sve utakmice igraju u Pioniru? Isti kosevi, ista hala za oba tima. To sto ce neko formalno biti domacin i imati vise navijaca, nista ne znaci, sto se pokazalo i u ranijim mecevima. Dzabe niz od 23-2, ako se sada ispadne od ekipe koja je imala 18-7, a trenutno je duplo jaca nego sto je bila u prvom delu sezone. Moje je misljenje da je Dule negde i ocekivao ovakav rasplet. Poznato je da najbolje funkcionise u najtezim okolnostima. Sa druge strane, ne smem ni da pomislim kakav pritisak ima Radonjic od strane svog gazde, i sta ce se desiti ako CZT ne obezbedi EL. Za CZT, Partizan je najgori moguci protivnik. Mislim da su sanse 50-50, i da ce trenutna forma i bolje fizicko stanje ekipe odluciti maraton, mozda i u pet utakmica. Za CZT je lose sto mora jos 3 utakmice da odigra u Top16, a jos i prva dva kola Super Lige igraju sa Megom i Metalcem, pred 1/2 finale Aba. Zvezdina prednost su Marjanovic i Vilijams, bekovi su pojedinacno slabiji od Partizanovih, a na poziciji pleja Akojon jos treba da pokaze da li je za velike utakmice. Trenerski duel apsolutno pripada Duletu, iskustvo, dobijanje najbitnijih utakmica. Radonjic nijednu bitnu utakmicu od kad je trener u CZT, nije dobio.Navijaci, isti na obe strane, ista hala i kosevi. Skor iz lige sada vise nista ne znaci. Ko bude bolji, neka prodje, a ja se nadam da ce to biti Partizan.

ogi-cg

pre 11 godina

Mickey-Tvoj komentar je pun frustracija.Odgovorit cu ti sa NJEGOŠEM-NIJE BITNO STA KAZE,NEGO KO TO KAZE.ŽIVIO MI TI BRATE SRBINE.I DA,MILO NAM JE SVETINJA U CG.

covic-sesta zvezdina zvezda

pre 11 godina

Ne znam samo kako ce Zvezda Telekom opravdati budzet od oko 10 mil. ako budu ostali bez evrolige? Kako objasniti navijacima,koji alibi traziti sada kada imaju najskuplji tim u svojoj istoriji(doduse kratkoj) Nama ce i onako otici pola tima i ako uzmemo aba ligu,ali kod njih sledi totalni potop ako ispadnu u polu-finalu...zivi bili pa videli

petarczv

pre 11 godina

Buducnost jeste pobedila, ali ta pobeda ima veliku mrlju na sebi. 
Na kraju, svima je nekako uslisena zelja za plej ofom. 
Panteri su hteli nas i obrnuto, Cedevita je htela Buducnost, a nakon onog radovanja sinoc deluje da je i Buducnost zadovoljna.
(translucent, 23. mart 2015 08:56)

A sto pobeda buducnosti ima mrlju na sebi?! Ako mislis na trojku reynoldsa ona je 100% regularna. Diranje mrezice jeste postojalo ali intezitet nije bio toliki da je moglo da utice na kretanje lopte(nije povukao obruc) tako da ne smarajte vise sa tom trojkom imali ste +7 i niste dali kos 3 min i to je to. A naravno da je buducnost zadovoljna jer su u bespostednoj borbi sa vama da izbegnu zvezdu pobedili i sa pravom se raduju. Radovali bi ste se i vi zato nemoj da se folirate znate da su sanse 30-70% u nasu korist tako da bolje se pripremajte za playoff nego sto kukate po novinama...ali plasim se da ce vam to biti najace oruzije kuknjava i sve to sto ide uz nju...

delija do groba

pre 11 godina

Kakvo ce to "klanje" da bude u polufinalu, jedva cekam. Sinoc san navijao za Buducnost jer ne mogu nikad za Partizan, i ako bi sigurno bilo lakse sa Buducnosti.

Drazen Dalipagic

pre 11 godina

Steta za Zvezdu i ove godine ce ispasti u polufinalu, lose za srpsku kosarku ali mozda je i bolje tako za moj Partizan jer Zvezda jednostavno nema pobednicki mentalitet tako da se dzaba pare sponzora slivaju u nju. Ovako ce Partizan sa solidnim budzetom i ako su carsijske price tacne sa vecinom ove ekipe u narednu sezonu. Verovatno bez Milosavljevica,Akojona i Tepica ali ima ko da ih zameni nacice se vec igraci.

oće stoka da nas....

pre 11 godina

koja ironija... delije na privremenom radu u železniku prijete nekome gašenjem, pominju nekakav katanac... čekaj, nije mi jasno, kome se rugate? sebi ili nama?

zoran S

pre 11 godina

Vi koji kritikujete Ajkona, veze sa ovim sportom nemate. U to cete se uveriti u polu-finalu.
Decko je tek stigao. Ovo mu je druga utakmica sa ovim timom. Dechko ima nevidjen shut i nije potroshach lopti. Na kraju utakmice je bio prinudjen, zbog rezultata i vremena do kraja mecha da na silu shutne. Na zalost niko u ovom timu Partizana ne zna propisan blok da mu namesti. Milutinov je izgubljn u svemiru. Sve ce to Dule da dovede u red do mecha sa FMP-om.

Grobarchina

pre 11 godina

Naravno da smo spremni, care ! Biće poštena borba u polufinalu i očekujem fer suđenje, a šanse su ravnopravne. Psihološki pritisak imaće favorit, FMP Železnik.

zoran S

pre 11 godina

Vi koji kritikujete Ajkona, veze sa ovim sportom nemate. U to cete se uveriti u polu-finalu.
Decko je tek stigao. Ovo mu je druga utakmica sa ovim timom. Dechko ima nevidjen shut i nije potroshach lopti. Na kraju utakmice je bio prinudjen, zbog rezultata i vremena do kraja mecha da na silu shutne. Na zalost niko u ovom timu Partizana ne zna propisan blok da mu namesti. Milutinov je izgubljn u svemiru. Sve ce to Dule da dovede u red do mecha sa FMP-om.

Illmatic '94

pre 11 godina

Акојон вам је чист промашај. Обичан пуцач и потрошач лопти. Није асистент већ играч који само шутне а не погађа баш. Звезда ове сезоне има доста утакмица иза себе у виду Евролиге док је Партизан одиграо доста мање утакмица. То ће бити пресудно за плеј-оф. Звезда је много уигранија и спремнија. Сећам се пре када су у Звезди били Бјелица,Кешељ и остали,мени тад ћале пред дерби каше да немамо никаквих шанси. Е па ево и ја сам дочекао да кажем то исто: Немате никаквих шанси.

Milton

pre 11 godina

Ahahah, Djoko Salic ce da zaustavi Bobija, bushhahaha
(Ne volite karamfile?, 23. mart 2015 09:07)

Šalić je otišao iz Partizana pre par meseci, da si mi ti živ i zdrav. Al' zašto bi vi to znali kad ste bili do skora ljubitelji vaterpola?

proslo je vase

pre 11 godina

Pre pleja ovom najskupljem i najiskusnijem timu je potreban trener, kada to shvatite mozda i napravite neki rezultat u realnim uslovima BEZ NEOGRANICENOG BUDZETA.Sunovrat vas i Igokee se poklapa - bas cudno.

Nenad

pre 11 godina

Bili ste i juče spremni. Zvezda je pobedila sve Vaše direktne rivale i to po 2 puta, od nas dosta.
(Zvezda opet u EL, 23. mart 2015 09:30)
I sa tim pobedama cete moći da se slikate vrlo brzo..
(KKP, 23. mart 2015 09:52)
Slikacemo se, ali u Evro ligi i to ces videti, samo nemoj posle da places kako smo opet tamo uz pomoc nekog drugog kluba.Zvezda je prvom pozicijom u Aba ligi 99 posto obezbedila Evro ligu, zato je i zapela da osvoji to prvo mesto.A vi, cak i da budete sampioni, sanse da igrate u Evro ligi su gotovo nikakve jer NE ISPUNJAVATE Evro ligine uslove vezane za poslovanje jer papire o poslovanju krijete iz vama veoma vaznih razloga.Sacekaj kraj leta i videces epilog, samo nemoj da kukas kako se to nije znalo unapred.

Sandokan

pre 11 godina

Tim koji dozvoli da mu protivnik napravi seriju 13-0 ne može da očekuje pobedu. Šteta za Partizan jer je to bila šansa da Srbija ima dva predstavnika u Evroligi. Igra koju je Dragan prikazao sinoć je bila čudna, nikada ga nisam video da u kontranapadu u 10. sekundi šutira trojku iako ispred sebe ima samo jednog protivničkog igrača. To je napravio 2 ili 3 puta tokom utakmice i na žalost promašio. Partizan ima problem na poziciji centra jer Milutinov nije ono što bi trebao da bude, a Đumić se još ne snalazi. Akojon je imao priliku da vidi da i u protivničkim ekipama ima kvalitetnih Amera. Nadam se da će se opametiti i početi da igra odbranu. Doduše, ima još mesec dana do mečeva sa Zvezdom tako da se stvari još mogu poboljšati.

Ivan Ns

pre 11 godina

Cekaj sad, ti kazes da dizete formu, a vas guru kaze da ste neuigrani?!! Presmesni ste, a pomalo i jadnjikavi. No, necemo vas sazaljevati, vec cemo vas oduvati u polufinalu. Srecno sa sklapanjem tima za Evrokup naredne sezone!!

Rising F.E.A.R. P.F.C.

pre 11 godina

Jeste bila šansa da Srbija ima dva predstavnika u EL ali je isto tako postojala šansa da nema nikoga. Ovako je jedan siguran i to će biti Partizan! Panteri se nikada nisu na terenu kvalifikovali u EL već su dva puta išli preko zelenog stola. Neće ni sada u predgradju je strah od giganta svaki dan sve veći.

Dag Kristi

pre 11 godina

Mislim,ali realno,da Partizan nikakve sanse nema u plej-ofu.Mozda dobiju jednu i to je to.Onaj Akojon ili kako vec,veze nema,jedino ako ih Dalo ne povadi.

nn

pre 11 godina

Idemo Gagi,neka bude borba neprestana,moje misljenje je da je mnogo bolje da se igra protiv czt u 1/2f nego u finalu,jer sam siguran da bi oni bili mnogo opasniji u finalu bez pritiska,sa obezbedjenom EL,nego sto ce biti ovako. A pod pritiskom,msm da se zna ko je jaci svih ovih godina,pa zasto da ne verujemo da ce tako biti i ove.

cleverbot

pre 11 godina

Ne sekiraj se, ako vas istuče u polufinalu FMP sudije će biti krive, a ako pobedite Zvezdu bićete heroji. Alibi imate, juče ponovo demonstriran od strane maga.

CROWN

pre 11 godina

Najsmesnije mi je kad likovi pisu da neko nije zeleo srpsko finale. Za takvu situaciju je kriv iskljucivo Partizan jer je odigrao katastrofalnu zavrsnicu. Prave im seriju 13:0 i sad je tu neko drugi kriv. Ne,ne,sami ste krivi i potpisali ucesce u Evrokupu naredne sezone. Sami ste krivi,Buducnost je jednostavno mnogo bolja od vas,kao i Zvezda. Ove sezone nemate Bogdana koji nas je sam pobedio prosle sezone,Milosavljevic neprepoznatljiv posle povrede,Akojon klasican cirkuzant. Kad pogledas najbolji vam je mali Andric jer ume da pogodi po dve trojke zaredom. Sve u svemu mnogo ste losi.

Vopi

pre 11 godina

Dobro majstore, videcemo koliko ste spremni. Nesto sumnjam da mozete dobiti tri puta Zvezdu sa prakticno 6 igraca u rotaciji naspram Zvezdinih 10. Ovaj crnac sto je doso on nije plej on je bek suter i tezak divljak, sinoc vas je prodo.

Trening u 5h

pre 11 godina

Cekate pleja celu sezonu, on vam dovede sutera (avansno ga plati), a vi ga dizete u nebesa. Ne bi bilo neizvesno da Planinic nije promasio 10 slobodnih. To je i realna razlika 15-ak poena.

petarczv

pre 11 godina

Utisak veceri je dulo miran kao bubica u moraci...bez njegovog ponasanja i manira... Tacno se vidi kako kod nas ima ledja a u cg nista ni da zucne. To je ta "junacina"

Delija Banovo Brdo

pre 11 godina

Dervisi vi se hrabrite jer su u strahu velike oci. Znate da na tri dobijene nema stada se trazi.Hteli ste pobedom u Podgorici da izbegnete Zvezdu. Niste iskoristili priliku koju vam je sama Zvezda pruzila porazom u derbiju.Duletu i vama je jasno da bez EL sledi katanac. Ko ce da vam da lovu? Koji ce dobar stranac da dodje da igra tu ligu.Zar vam nije pokazatelj ova sezona.Ostaje vam jedino da se palite i da se nadate.Polufinale se igra po sistemu 2,2,1.LE se zavrsava.Nema vise putovanja, Pocinje KLS.Putovanja oko Beograda

Los scenario

pre 11 godina

Videlo se sinoc koliko je Partizan zeleo pobedu i drugo mesto sto razumem u potpunosti. Problem Partizana je gomila sutera, a nedostatak organizatora. Doveli su na kraju umesto pleja opet sutera sto pretpostavljam da je bio iznuđen potez. Problem je sto sada im trebaju dve lopte u napadu kako bi zadovoljili broj uzetih šuteva svakog igrača. Sa druge strane plasim se da ce pojacanje vise gledati kako da nabije sebi statistiku nego kako da pomogne timu, cak mi se čini da je i sinoc isto radio...

bambus

pre 11 godina

Mislis imate najskuplji tim, eh da to je sigurno tacno, a da je tacno da imate najbolji tim ne biste bili cetvrti, premda ni to niste zasluzili, ali ajde nek vam bude jos do sledece godide, pa onda katanac.

zvezdas

pre 11 godina

Pripremite se za show na mesec dana...CIA snajka,BIA,sineDragane,gepek,PPaparati,budzet,profit,porez,skocko,Vucko..
Jao sad kad krenu poznate matrice i skecevi.
Vratice i Oljin "Utisak" samo da gledamo Dula i Covketa sa sve njihovom kulturom.
Ovakav rasplet kao da je neko jedva cekao.Bice da su reziseri ovi moderni "menadjeri" kojima je do njihovog interesa.Kosarka je tu nebitna stavka ugovora.

Podsetnik

pre 11 godina

Napisao sam pre nedelju dana,da ce vam pobeda protiv Zadra biti poslednja ove sezone u ABA ligi i tako ce po svemu sudeci i biti.Ne verujem da ce vam Zvezda dozvoliti bar jednu pobedu,pocistice vas sa 3:0 lagano.

Kosta

pre 11 godina

Meni kao navijaču je Zvezda osvojila titulu,pogled ka tabeli i tolika superiornost veoma godi.6 poraza iz 52 utakmice,kao domaćini nemamo poraz još od oktobra 2012.godine.Ja sam prezadovoljan.Znam da će se neko čuditi ali se ja tako osećam.Za finale da se mržnja i pakost kod svih ostavi sa strane,jednu državu imamo,ovo je samo sport,manite se ljudi.Navijačima Partizana se ispunila želja,evo vam Zvezde pa gazite.Sportski pozdrav svim ljubiteljima sporta.

Sta uradi to Nolane Smithe ??!

pre 11 godina

I kum Milija i Belosevic su jos spremniji, znamo ceo scenario, ali vam to ovog puta proci nece budite sigurni ...

Istina

pre 11 godina

Ne mogu da verujem da se neko od vas nada prolazu.Zvezda je od 26 utakmica,izgubila samo dve,od toga jednu namerno,protiv vas.I sad bi neko trebao da je 3 puta dobije za nedelju dana,sto je prosto nemoguce.Zivi bili pa videli.Mada ce guru da sve uradi,kako bi se stvorili neregularni uslovi i digla tenzija.Optuzivace sve i svakoga,izmisljace sve i svasta,delovace psihicki i na jedne i na druge igrace,jednostavno,stvorice mulj u kome samo on zna da pliva.

Ђорђе Охрид

pre 11 godina

Спремни сте за три пораза редом и то убедљива.Немојте да гајете илузије без потребе јер че Звездада вас спусти тамо где вам је и место...

partizan opet u cipiripi

pre 11 godina

za bolje niste,imali ste sanse sinoc,da igrate sa cedevitom od koje ste prilicno jaci,sami ste krivi,evrolige vama nema jos dugooo godina...

-Пиши Ћирилицом-

pre 11 godina

Спремни сте већ дуже време.
Само ми је жао зато што нећемо ни следеће сезоне имати 2 представника у ЕЛ.
Надам се да ће бити фер у плеј-офу, али надам се победи Звезде. :)

cukce

pre 11 godina

Spremni i sledece sezone za cipiripi kup! Spremni da se u cipiripi kupu sledece sezone bore da ne budu poslednji u grupi! Gagi pa ti sledece sezone necec igrati u Partizan NIS-u, oticices u neki Bilbao ili Banberg!

Mickey

pre 11 godina

Milan-kakva je to frustracija sa Crnogorcima.Zasto kazes Milogorci,mi u CG volimo Mila,al sto nas ne zoves Crnogorci.Mi vas zovemo Srbi.Ne Vučićevci.Sta je muka,zar CG ne smije da ima evroligasa u košarci.Zar samo Srbija treba da ima evroligasa.
Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (ogi-cg, 23. mart 2015 09:43)

Vi ste dragi moj Ogi dobili takav naziv ,jer veze nemate sa pravim Crnogorcima,potomcima velikog Njegosa.Vi ste nazalost kontra svemu onome sto su predstavljli velikani ovog naroda, a njihove postulate o cojstvu i junastvu zamenili ste prodajom osnovnih ljudskih vrednosti za novac i u istoriji cete ostati upisani kao najveci otpad slavnog crnogorskog naroda,cast izuzecima,naravno.

translucent

pre 11 godina

CzT jeste favorit, ali nisam siguran koliko to vazi za odlucujuce utakmice.
Ne znam zasto niko nije primetio da Marinkovica sinoc nije bilo ni na klupi!
Cudna utakmica u kojoj Partizan nije bio ni nalik na sebe. Oba tima su igrala sa po 9 igraca. Poraz je svakako povremeno potreban, kako tim nebi odleteo u nebesa i umislio da je NBA kvaliteta.
Sudijama ja nebih nista zamerao, posto je u onakvoj atmosferi skoro nemoguce suditi objektivno i ostati ziv. Verujem da ni najhrabriji sudija na svetu nebi smeo da ponisti onu trojku.
Buducnost jeste pobedila, ali ta pobeda ima veliku mrlju na sebi.
Na kraju, svima je nekako uslisena zelja za plej ofom.
Panteri su hteli nas i obrnuto, Cedevita je htela Buducnost, a nakon onog radovanja sinoc deluje da je i Buducnost zadovoljna.

translucent

pre 11 godina

CzT jeste favorit, ali nisam siguran koliko to vazi za odlucujuce utakmice.
Ne znam zasto niko nije primetio da Marinkovica sinoc nije bilo ni na klupi!
Cudna utakmica u kojoj Partizan nije bio ni nalik na sebe. Oba tima su igrala sa po 9 igraca. Poraz je svakako povremeno potreban, kako tim nebi odleteo u nebesa i umislio da je NBA kvaliteta.
Sudijama ja nebih nista zamerao, posto je u onakvoj atmosferi skoro nemoguce suditi objektivno i ostati ziv. Verujem da ni najhrabriji sudija na svetu nebi smeo da ponisti onu trojku.
Buducnost jeste pobedila, ali ta pobeda ima veliku mrlju na sebi.
Na kraju, svima je nekako uslisena zelja za plej ofom.
Panteri su hteli nas i obrnuto, Cedevita je htela Buducnost, a nakon onog radovanja sinoc deluje da je i Buducnost zadovoljna.

Milos

pre 11 godina

O incidentu nije ni trebalo da se prica,sve se lepo videlo. E sad da je ovo normalna liga Buducnost bi trebala da plati debelu kaznu ali...

Stevan

pre 11 godina

Partizanu niko nije kriv vec sami zbog ove situacije u kojoj se nalaze. Prvo su jurili Pavlovica 3-4 meseca ne bi li se covek predomislio (jer je naravno cekao ponudu iz inostranstva) i onda kad se niko nije pojavio, covek je pokazao patriotizam i dosao u Partizan (da povratis). Ne bi Partizan dobio ni Zvezdu nedavno da nije ona odmarala igrace i igrala sa pola snage (ne bi li im pomogla da se dokopaju tog drugog mesta) Meni je pre svega zao zbog toga sto ce najverovatnije u evroligu zemlja od 660 hiljada stadovnika ili pola od toga ako otkines one Srbe. Tako da bi se trebali zapitati dokle se ova nasa medjusobna mrznja, a sve to lepo koriste zemlje koje su duplo manje od nase, i nisu nesto narocito talentovanije za ovaj sport, sto se pokazalo posle raspada Jugoslavije na klupskim i reprezentativnim rezultatima.

Milan

pre 11 godina

Sami smo krivi za poraz, nisu nam krive sudije. Sada, da li su postojali propusti ili ne nije važno, utakmica nije mnogo toga odlučivala. Igramo sa Zvezdom za evroligu, pa ko bude bolji neka ide dalje. Ako postoji isti kriterijum suđenja za obe ekipe, ako se poštuju pravila košarkaške igre, onda nema razloga da se u polufinalnim serijama bilo ko žali na suđenje. Ja nisam sezonski navijač, pratim Partizan u svim sportovima svake godine i kada smo dobri i kada smo loši. Akojon u odbrani loš, ima vremena da se uklopi, ne treba ga napadati za poraz. Prvo nam je on omogućio sedam razlike, samo da smo dali još četiti poena bilo bi drugačije (znam da smo izgubili 6, ko prati košarku zna o čemu pričam). Momci, imate moju podršku, šta god da Partizan uradi protiv Zvezde biće i dalje i zauvek klub za koji živim ja...

kopernik

pre 11 godina

Sinoc se moglo vidjeti koliko je Milosavljavic dobar u odbrani. Reynolds je 80% svojih poena postigao u onih par minuta kada je Milosavljavic bio povrijedjen i kada je izasao zbog pete licne. A Reynolds je strasan igrac.

Goran

pre 11 godina

@Kosta: Polako, cekaj ... nisu svi navijaci Partizana zadojeni mrznjom prema Zvezdi. Meni je, na primer, sasvim normalno da navijam za Zvezdu u svakoj utakmici u kojoj ne ona ne igra protiv Partizana. Za koga cu, ako ne za komsijski klub? Meni je iskreno zao sto smo juce uprskali stvar i doveli se u situaciju da jedan od nasih klubova definitivno ostane bez EL. Kako stvari trenutno stoje, to ce biti moj klub, ali niko ne moze da mi zabrani da se nadam. Ipak, ostaje gorak ukus, jer je moglo mnogo bolje. Da su nam oba tima prosla u finale, srce bi mi bilo puno i uzivao bih u finalu. Ovako - put do finala je mnogo tezi, a cak i ako prodjemo - necu biti bas presrecan. Finale je pravo, samo ako je sa Zvezdom. Ko drugacije kaze - klevece i laze :)

Vlado

pre 11 godina

Na žalost, Milosavljević je jedan od glavnih krivaca za gubitak sinoćnje utakmice. Njegovi ishitreni šutevi sa velike udaljenosti za 3 poena, a pogotovo kontra kad smo imali 2 na 1 krajem treće četvrtine, uz par izgubljenih lopti od Akojona doveli su do poraza na kraju!

Sale

pre 11 godina

Realno poslednji derbi nije merilo, da li je Zvezda pustila Partizan ne znam i ne verujem da jeste, ali je cinjenica da je Zvezda igrala bez zara i emocija dok je Partizan izginuo na terenu. Zvezdino najacae oruzije u napadu su Marcus Wiliams i Bobi a Zvezda bukvalno 2,3 napada nije isla poslednji derbi preko njih... Mislim da je Zvezda u prednosti domaci teren ima, i velika prednost po meni je Boban Marijanovic on ce praviti ogromne probleme...

igor ds

pre 11 godina

I treba da budete spremni,Evro kup je ozbiljno takmicenje.Nadam se samo da ce proci sportski,mada vi to ne znate,bez kukanja,pritisaka na savez i sudije,ucenama tipa bogdanovica prosle godine da ako se ne sudi za vas nece da igra za reprezentaciju pa mu posle sude i kada neko prodje pored njega sto je sramno za jednog reprezentativca,nije sportski.A i nece vam ni to proci ove godine,ako pobedite jednu utakmicu bice veliki uspeh.

Johny Grobar

pre 11 godina

Sve preko 3:0 za Zvezdu je iznenadjenje. Partizan I Dule ne skrivaju nikakvo iznenadjenje a Pavlovic I kompanija nisu u stanju da iznenade. Daj boze da gresim.

ivan kostic

pre 11 godina

Iskreno niko nije kosarkaski prizeljkivao ovakvo polufinale.Jedan tim ce igrati EL,a drugi nece iako mu je tu itekako mesto.Partizanu jer mu je tu mesto i EL nije isto bez crno belih;a Zvezdi jer da je bila koncentrisanija u zavrsnici nekih utakmica igrala bi u top8.Sem REala i Makabija(a znamo sta su oni)u gostima niko je nije nadigrao.Partizan ce morati da se nosi sa cinjenicom,da po prvi put u ovom veku nije jaci od Zvezde,a Zvezda sa neverovatnim pritiskom da mora da prodje,sto zbog skora,sto zbog pritiska publike po sistemu"kad ako ne sad",sto zbog cinjenice da sigurno gro tima nece zadrzati ako ne bude igrala El.I itekako joj je jasno da favorit nije,kakav bi bila protiv cedevite ili buducnosti.

joca

pre 11 godina

moze da prica ko sta hoce.ali nije sigurno ni zvezdi svejedno sto igra sa partizanom.jer derbi pravila nema.zvezda je sigurno favorit,medjutim ja mislim da je partizan sve bolji i bolji i da ce nijanse odlucivati o konacnom ishodu.gledacemo lepu kosarku.jer se polufinale isto igra na 3 dobijene?

mb

pre 11 godina

Mala rotacija je ogroman problem, Pavlovic igra covek srcem i ulazi u bitnim utakmicama rano u problem sa licnim greskama... Igra se sa 8 igraca, Muric napadacki moze da odigra protiv krilnog centra ali ne i u odbrani... Akojon juce koliko je uradio sa onih 5 vezanih poena toliko je zece zlo naneo sa 3 nerezonska suta preko dva igraca u zadnja tri minuta... Vanja ce biti super igrac ali je premlad jos da iznese toliko vaznu utakmicu, Andrija kad je dosao ja sam rekao posto je on bivsi Zvezdin igrac i u periodu kad je igrao za nas nikad nista uradio nije kad je nebitna utakmica pogadja u trenucima kad se lomi rezultat znao je samo cigle da baca... Partizan ima 8 igraca koje koristi i 8 igraca koji samo popunjavaju broj u timu i to je ove sezone problem za klub.

nik sloter

pre 11 godina

Realno sanse su po meni 51-49 u korist CZ Telekom da dobije na tri.Zvezda je ove godine jaka u ABA,dominantna ima dobar i skup tim.S druge strane Partizan je napravio tim za ovo sto sledi,Dule zna da igra na tri dobijene,zna da tempira formu,zna sa Radonjicem.Bice dobri mecevi,nek pobedi bolji.

odnos snaga

pre 11 godina

Zvezda je bolja na pozicijama 1(ne tako kao ranije) ,4 (za nijansu) i 5 (dosta)Partizan na pozijama 2 (ne tako mnogo) i 3 (dosta),Partizan ima boljeg trenera i skauting (dosta).Dakle,nereno 3/3.Odlucice sudijski kriterijum.Ko se bolje prilagodi(citaj izvrsi pritisak) dobice.Bez obzira sto Partizan ima bolju publiku, to nece biti prednost,verovatno ce se u nekim utakmicama igrati bez nje.