sten
pre 12 godina
I dalje mediji pumpaju nacionalisticku atmosferu?
Koga intereresuje za koga igra jedan kosarkas?
Utorak, 25.03.2014.
15:49
Bek Partizana NIS Aleksandar Pavlović ignorisao je crnogorske medije koji su želeli njegovu izjavu nakon meča protiv Budućnosti.
IMAGE SOURCE
pre 12 godina
I dalje mediji pumpaju nacionalisticku atmosferu?
Koga intereresuje za koga igra jedan kosarkas?
pre 12 godina
Da sam od njega cuo nesto pametno vrlo bi me iznenadilo, ovako covjek je dosljedan........svojoj gluposti. Kao i mnogi sto komentarisu.
pre 12 godina
Izvinite Crnogorci,a vi ste tražili raspad od nas 2006 i govorili da nas mrzite,jel tako?Pa onda šta očekujete,da Saša Pavlović(Srbin) da vam da izjavu.Prvo ste mu vređali porodicu,nastavak znate...
pre 12 godina
Aaa
pre 12 godina
nekulturan momak...cg i srbija su jedan narod. (crni_redstar, 25. mart 2014 16:51) Crnogorci i Srbi i jesu jedan narod.
pre 12 godina
Samar beskrajnoj antisrpskoj histeriji u crnoj gori, konacno!
pre 12 godina
Čega se pametan stidi...
Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (bobo mk, 25. mart 2014 18:47)
.. ti se ponosis.
pre 12 godina
Nije čovek razumeo pitanje. Trebalo je da novinar povede prevodioca sa sobom.
pre 12 godina
Covek je vise puta rekao da je Srbin iz Crne Gore. Igrao je za SCG i nakon raspada nije zeleo da igra ni za jednu zemlju, jer je upravo SCG smatrao svojom zemljom. E onda su Crnogorci krenuli u najruzniju kampanju protiv njega i njegove porodice. Nastavak znate...
pre 12 godina
Cijenim njegovu principjelnost.Kad se samo sjetim sta su sve pricali i pisali o njemu i njegovoj familiji kad se CG odvojila a on odlucio da igra za Srbiju,pff...
pre 12 godina
E pa Sale, da na ovako ruzan i malogradjanski nacin zatvaras vrata svoje zemlje? svoje kuce? svoje drzave? hoces li kad zavrsis karijeru poci u Leskovac ili Kraljevo da zivis? ili ces doci "kuci"u Baru? stidi se"ljudino"..
(zokizoki, 25. mart 2014 16:47)
Siguran sam da svako ko namlati milione tokom sportske karijere ima samo još jednu želju u životu a to je da ostatak života provede u Baru.
pre 12 godina
bravo Sale!!!!!
pre 12 godina
Onda nije 13julac i partizan.
pre 12 godina
Ccc...oko cega Vi razglabate,strasno!
pre 12 godina
Njegova stvar kome ce dati izjavu!
pre 12 godina
Pavlovic PONOS SRBIJE.
pre 12 godina
Sale Srbine
Red Star forever
pre 12 godina
А можда дечко не прича нови „црногорски“?
pre 12 godina
Ovi Srbi bas znaju da preteruju, nema smisla da ovako ignorisu medije suseda.
pre 12 godina
Eto i neceg simpaticnog i iz Vaseg kk. :)
pre 12 godina
sale LEGENDO
pre 12 godina
Mnogo volim ovog momka!
pre 12 godina
Pa kakve veze ima sto nije hteo da da izjavu, njegovo je da li ce i kome dati izjavu...
pre 12 godina
Čega se pametan stidi...
pre 12 godina
A gde ća da živi kad završi košarkašku karijeru?
pre 12 godina
Ahhahahahaha...bravo kralju..ako si im rekao😊
pre 12 godina
Kompleksi sine dzaba ti i da si neki igrac u nba bio a ne cistio patike LBJ mali covjek mali igrac... Vazda bio i ostao - sto bi mi rekli - JADO !
pre 12 godina
Haha, Sasa kralj. Steta sto on i Pekmen ne igraju za Srbiju, a svi u CG jako dobro znaju koliki su oni Srbi.
(Jeste, 25. mart 2014 15:58)
Ruku na srce za to je zasluzan Dule dok je bio selector, bukvalno je odvukao Pekmena
pre 12 godina
ne damo titule, cekamo pavlovica
pre 12 godina
Ne znam sta je razlog inorisanja, ali na osnovu drugih stvari mogu reci da je umisljen, kao glumi neku zvezdu a na terenu nista!
pre 12 godina
Браво, дечко. Најмање и најбоље што је могао да уради.
pre 12 godina
Car. Sad ga postujem jos vise.
pre 12 godina
Ne daje izjave za medije koje prati manje od milion gledalaca.
Nije kriv to je Nba kodeks pa se zaboravio.
pre 12 godina
Nije ni cudo sto je isfrustriran i zlovoljan ..od onoliko banana ko ne bi bio ,5 puta ga je Akindele zalepio !
pre 12 godina
Imas li trunke obraza?
pre 12 godina
Svaka cast Sale, jos vise te gotivim sad!
pre 12 godina
Pa pitajte Dulenceta zašto su izabrali tada da igraju za CG.
pre 12 godina
У периоду кад су играчи одлучивали за коју ће репрезентацију играти после раздвајања државне заједнице, на његову породицу је вршен огроман политички притисак како би га убиједили да игра за ЦГ, чак је и било пријетњи да ће остати без посла и сл. што је уобичајено за ДБ диктатуре као што је случај у ЦГ. Човек разочаран тим једноставно не жели да комуницира са ЦГ медијима јер су они његов случај представљали као нелојалност држави у којој је рођен и ако је истина на другој страни! Као доказ да то није истина није желио да заигра ни за Србију!
pre 12 godina
Pavlović je zvezda košarke. Mislim da mu nije potrebna reklama na ovaj način. To su ,na svojoj koži, dobro osetiliGurović, Čavić i Šimunić ali su kasno shvatili da su bili izmanipulisani. Dakle, Pavlović je velika sportska zvezda pa mu nije potrebna ovakva reklama.
pre 12 godina
Partizanska kultura?
pre 12 godina
Da su objektivni i dobronamerni prema njemu, ne bi ih ignorisao.
pre 12 godina
@srbin pg
Ako hocemo precizno po 48% Cg.
pre 12 godina
koji brat :D
pre 12 godina
E pa Sale, da na ovako ruzan i malogradjanski nacin zatvaras vrata svoje zemlje? svoje kuce? svoje drzave? hoces li kad zavrsis karijeru poci u Leskovac ili Kraljevo da zivis? ili ces doci "kuci"u Baru? stidi se"ljudino"..
pre 12 godina
Ako, i treba!!!
pre 12 godina
Čuj "izdajnik" xD Jel i Njegoš izdajnik? Samo je o srpstvu razmišljao i pripovedao. :)
pre 12 godina
njegova licna stvar i pravo
pre 12 godina
ako je ovo istina onda treba da ga je sramota.
pre 12 godina
ima pravo,10 godina ga ignorisu i pricaju lazi o njemu,a sve po diktatu "cuvenih"crnogorskih kosarkaskih radnika.A covek je genijalac,cestit i posten,sto ce vam svako u Baru potvrditi,i uvjek spreman svakom da pomogne.S dvije noge na zemlji,sto nebih rekao za ove rezimske "novinare"
pre 12 godina
Uf, ignorise ih zato sto su se eto usudili da pisu o tome kako je ignorisao igru za reprezentaciju cim je otisao u NBA.
A o odnosu prema bivsem klubu da ne pricamo...
(os, 25. mart 2014 16:06)
Pa nije to bilo tako mekano kako Ti pišeš. Ovde čovek ne može biti vlasnik svog života niti imati svoje odluke. Tu je "javnost" da kaže šta On treba da čini od svog života. Prosto se ne razume niti oprašta nečija želja da se izopšti iz vulgarne svakodnevnice. Ipak, postoje ljudi koji jednostavno preskoče takvu okolinu i idu svojim putem.
pre 12 godina
Nije mi jasno. Šta su mu uradili da ih izignoriše? Jel može neko da pojasni? Deluje kao ok momak...
pre 12 godina
Alo, vi sto ga kritikujete, blatili su ga po njihovim medijima to je razlog.
pre 12 godina
Meni je najsmesniji razlog koji figurira kao razlog sto Pekovic ne igra za Srbiju. Razlog je da mu cale ne dobije otkaz u drzavnoj firmi u CG. Pa on caletovu godisnju platu zaradjivao za 12 sati jos kada je igrao za Panatenaikos. Sada je o tome i smesno diskutovati. U Srbiji je postigao sve, izjasnjava se kao srbin a igra za CG, smesno.
Pavlovic je sto se toga tice korektan.
pre 12 godina
Kralj * 10000000000 BRAVO
pre 12 godina
Jedan,jedini,ne ponovljeni PAVLOVIĆ ALEKSANDAR!!!
pre 12 godina
Tako i treba, pljuvali su ga isti oni sto su ubili SASU PEJANOVICA!
pre 12 godina
Pavlović Srbenda, svaka čast majstore pozdrav od Zvezdaša.
Crnogorci su pokazali ko su i šta su priznavanjem nezavisnosti KIM i uvođenjem sankcija (HAHAHAHAHA) bratskoj Rusiji.
pre 12 godina
bravo sale kralju! niko ne zna da utera kao srbin :)
pre 12 godina
Sigurno ima razlog. Moguće da su svašta o njemu pisali što nije hteo da igra za reprezentaciju CG.
pre 12 godina
Nisam video sliku pa sam pomislio da je Mirko Pavlovic ignorisao medije.
Zna li neko sta se desava sa njim i kako napreduje projekat?
pre 12 godina
Павловић је краљ иако игра за Партизан.
Једноставно момак је краљ.
pre 12 godina
nekulturan momak...cg i srbija su jedan narod.
pre 12 godina
Пљували су га што је Србин и у праву је што није дао изјаву! Пљувати по њему је пљувати на пола Црне Горе!
pre 12 godina
Uf, ignorise ih zato sto su se eto usudili da pisu o tome kako je ignorisao igru za reprezentaciju cim je otisao u NBA.
A o odnosu prema bivsem klubu da ne pricamo...
pre 12 godina
I ako je ignorisao!! Da ga nisu pljuvali pre nekoliko godina mozda bi i dao izjavu!
pre 12 godina
Niti ignorise,niti mrzi nego nema vremena covek.
pre 12 godina
@србин пг
Naravno to nije istina. NIKADA cak nisu ni pomenuli da li je Srbin ili nesto drugo. Ne znam samo kako te nije sramota da takvu neistinu napises.
pre 12 godina
Uf strasan igrac vidjeli li smo ga sinoc koliko je samo rampi popio a i sut mu je nikakav, poslije partizana moze da igra jos za mega vizuru ili da okonca karjeru
pre 12 godina
Pavlović je sve pre nego nevaspitan. Šta god da je, debeo razlog postoji.
pre 12 godina
pff seljacina
pre 12 godina
Haha, Sasa kralj. Steta sto on i Pekmen ne igraju za Srbiju, a svi u CG jako dobro znaju koliki su oni Srbi.
pre 12 godina
zasto ih ignorise da ne kazem mrzi???
pre 12 godina
Сале Србине!
pre 12 godina
Пљували су га што је Србин и у праву је што није дао изјаву! Пљувати по њему је пљувати на пола Црне Горе!
pre 12 godina
Haha, Sasa kralj. Steta sto on i Pekmen ne igraju za Srbiju, a svi u CG jako dobro znaju koliki su oni Srbi.
pre 12 godina
Сале Србине!
pre 12 godina
Pavlović Srbenda, svaka čast majstore pozdrav od Zvezdaša.
Crnogorci su pokazali ko su i šta su priznavanjem nezavisnosti KIM i uvođenjem sankcija (HAHAHAHAHA) bratskoj Rusiji.
pre 12 godina
У периоду кад су играчи одлучивали за коју ће репрезентацију играти после раздвајања државне заједнице, на његову породицу је вршен огроман политички притисак како би га убиједили да игра за ЦГ, чак је и било пријетњи да ће остати без посла и сл. што је уобичајено за ДБ диктатуре као што је случај у ЦГ. Човек разочаран тим једноставно не жели да комуницира са ЦГ медијима јер су они његов случај представљали као нелојалност држави у којој је рођен и ако је истина на другој страни! Као доказ да то није истина није желио да заигра ни за Србију!
pre 12 godina
ima pravo,10 godina ga ignorisu i pricaju lazi o njemu,a sve po diktatu "cuvenih"crnogorskih kosarkaskih radnika.A covek je genijalac,cestit i posten,sto ce vam svako u Baru potvrditi,i uvjek spreman svakom da pomogne.S dvije noge na zemlji,sto nebih rekao za ove rezimske "novinare"
pre 12 godina
Čuj "izdajnik" xD Jel i Njegoš izdajnik? Samo je o srpstvu razmišljao i pripovedao. :)
pre 12 godina
Павловић је краљ иако игра за Партизан.
Једноставно момак је краљ.
pre 12 godina
Car. Sad ga postujem jos vise.
pre 12 godina
Da su objektivni i dobronamerni prema njemu, ne bi ih ignorisao.
pre 12 godina
Pavlović je sve pre nego nevaspitan. Šta god da je, debeo razlog postoji.
pre 12 godina
I ako je ignorisao!! Da ga nisu pljuvali pre nekoliko godina mozda bi i dao izjavu!
pre 12 godina
Meni je najsmesniji razlog koji figurira kao razlog sto Pekovic ne igra za Srbiju. Razlog je da mu cale ne dobije otkaz u drzavnoj firmi u CG. Pa on caletovu godisnju platu zaradjivao za 12 sati jos kada je igrao za Panatenaikos. Sada je o tome i smesno diskutovati. U Srbiji je postigao sve, izjasnjava se kao srbin a igra za CG, smesno.
Pavlovic je sto se toga tice korektan.
pre 12 godina
Svaka cast Sale, jos vise te gotivim sad!
pre 12 godina
Sigurno ima razlog. Moguće da su svašta o njemu pisali što nije hteo da igra za reprezentaciju CG.
pre 12 godina
А можда дечко не прича нови „црногорски“?
pre 12 godina
Alo, vi sto ga kritikujete, blatili su ga po njihovim medijima to je razlog.
pre 12 godina
Браво, дечко. Најмање и најбоље што је могао да уради.
pre 12 godina
Jedan,jedini,ne ponovljeni PAVLOVIĆ ALEKSANDAR!!!
pre 12 godina
Pavlovic PONOS SRBIJE.
pre 12 godina
Kralj * 10000000000 BRAVO
pre 12 godina
Ne daje izjave za medije koje prati manje od milion gledalaca.
Nije kriv to je Nba kodeks pa se zaboravio.
pre 12 godina
pff seljacina
pre 12 godina
Tako i treba, pljuvali su ga isti oni sto su ubili SASU PEJANOVICA!
pre 12 godina
bravo sale kralju! niko ne zna da utera kao srbin :)
pre 12 godina
Niti ignorise,niti mrzi nego nema vremena covek.
pre 12 godina
koji brat :D
pre 12 godina
Uf, ignorise ih zato sto su se eto usudili da pisu o tome kako je ignorisao igru za reprezentaciju cim je otisao u NBA.
A o odnosu prema bivsem klubu da ne pricamo...
(os, 25. mart 2014 16:06)
Pa nije to bilo tako mekano kako Ti pišeš. Ovde čovek ne može biti vlasnik svog života niti imati svoje odluke. Tu je "javnost" da kaže šta On treba da čini od svog života. Prosto se ne razume niti oprašta nečija želja da se izopšti iz vulgarne svakodnevnice. Ipak, postoje ljudi koji jednostavno preskoče takvu okolinu i idu svojim putem.
pre 12 godina
Haha, Sasa kralj. Steta sto on i Pekmen ne igraju za Srbiju, a svi u CG jako dobro znaju koliki su oni Srbi.
(Jeste, 25. mart 2014 15:58)
Ruku na srce za to je zasluzan Dule dok je bio selector, bukvalno je odvukao Pekmena
pre 12 godina
ne damo titule, cekamo pavlovica
pre 12 godina
E pa Sale, da na ovako ruzan i malogradjanski nacin zatvaras vrata svoje zemlje? svoje kuce? svoje drzave? hoces li kad zavrsis karijeru poci u Leskovac ili Kraljevo da zivis? ili ces doci "kuci"u Baru? stidi se"ljudino"..
(zokizoki, 25. mart 2014 16:47)
Siguran sam da svako ko namlati milione tokom sportske karijere ima samo još jednu želju u životu a to je da ostatak života provede u Baru.
pre 12 godina
Ako, i treba!!!
pre 12 godina
njegova licna stvar i pravo
pre 12 godina
Sale Srbine
Red Star forever
pre 12 godina
Uf, ignorise ih zato sto su se eto usudili da pisu o tome kako je ignorisao igru za reprezentaciju cim je otisao u NBA.
A o odnosu prema bivsem klubu da ne pricamo...
pre 12 godina
sale LEGENDO
pre 12 godina
Cijenim njegovu principjelnost.Kad se samo sjetim sta su sve pricali i pisali o njemu i njegovoj familiji kad se CG odvojila a on odlucio da igra za Srbiju,pff...
pre 12 godina
Ahhahahahaha...bravo kralju..ako si im rekao😊
pre 12 godina
zasto ih ignorise da ne kazem mrzi???
pre 12 godina
Pa kakve veze ima sto nije hteo da da izjavu, njegovo je da li ce i kome dati izjavu...
pre 12 godina
Mnogo volim ovog momka!
pre 12 godina
Pa pitajte Dulenceta zašto su izabrali tada da igraju za CG.
pre 12 godina
Covek je vise puta rekao da je Srbin iz Crne Gore. Igrao je za SCG i nakon raspada nije zeleo da igra ni za jednu zemlju, jer je upravo SCG smatrao svojom zemljom. E onda su Crnogorci krenuli u najruzniju kampanju protiv njega i njegove porodice. Nastavak znate...
pre 12 godina
bravo Sale!!!!!
pre 12 godina
Nisam video sliku pa sam pomislio da je Mirko Pavlovic ignorisao medije.
Zna li neko sta se desava sa njim i kako napreduje projekat?
pre 12 godina
Nije mi jasno. Šta su mu uradili da ih izignoriše? Jel može neko da pojasni? Deluje kao ok momak...
pre 12 godina
Samar beskrajnoj antisrpskoj histeriji u crnoj gori, konacno!
pre 12 godina
Njegova stvar kome ce dati izjavu!
pre 12 godina
Kompleksi sine dzaba ti i da si neki igrac u nba bio a ne cistio patike LBJ mali covjek mali igrac... Vazda bio i ostao - sto bi mi rekli - JADO !
pre 12 godina
Nije čovek razumeo pitanje. Trebalo je da novinar povede prevodioca sa sobom.
pre 12 godina
@srbin pg
Ako hocemo precizno po 48% Cg.
pre 12 godina
Eto i neceg simpaticnog i iz Vaseg kk. :)
pre 12 godina
Partizanska kultura?
pre 12 godina
Nije ni cudo sto je isfrustriran i zlovoljan ..od onoliko banana ko ne bi bio ,5 puta ga je Akindele zalepio !
pre 12 godina
Uf strasan igrac vidjeli li smo ga sinoc koliko je samo rampi popio a i sut mu je nikakav, poslije partizana moze da igra jos za mega vizuru ili da okonca karjeru
pre 12 godina
Ne znam sta je razlog inorisanja, ali na osnovu drugih stvari mogu reci da je umisljen, kao glumi neku zvezdu a na terenu nista!
pre 12 godina
E pa Sale, da na ovako ruzan i malogradjanski nacin zatvaras vrata svoje zemlje? svoje kuce? svoje drzave? hoces li kad zavrsis karijeru poci u Leskovac ili Kraljevo da zivis? ili ces doci "kuci"u Baru? stidi se"ljudino"..
pre 12 godina
A gde ća da živi kad završi košarkašku karijeru?
pre 12 godina
Čega se pametan stidi...
Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (bobo mk, 25. mart 2014 18:47)
.. ti se ponosis.
pre 12 godina
Imas li trunke obraza?
pre 12 godina
Izvinite Crnogorci,a vi ste tražili raspad od nas 2006 i govorili da nas mrzite,jel tako?Pa onda šta očekujete,da Saša Pavlović(Srbin) da vam da izjavu.Prvo ste mu vređali porodicu,nastavak znate...
pre 12 godina
Pavlović je zvezda košarke. Mislim da mu nije potrebna reklama na ovaj način. To su ,na svojoj koži, dobro osetiliGurović, Čavić i Šimunić ali su kasno shvatili da su bili izmanipulisani. Dakle, Pavlović je velika sportska zvezda pa mu nije potrebna ovakva reklama.
pre 12 godina
nekulturan momak...cg i srbija su jedan narod.
pre 12 godina
ako je ovo istina onda treba da ga je sramota.
pre 12 godina
Ovi Srbi bas znaju da preteruju, nema smisla da ovako ignorisu medije suseda.
pre 12 godina
Čega se pametan stidi...
pre 12 godina
@србин пг
Naravno to nije istina. NIKADA cak nisu ni pomenuli da li je Srbin ili nesto drugo. Ne znam samo kako te nije sramota da takvu neistinu napises.
pre 12 godina
nekulturan momak...cg i srbija su jedan narod. (crni_redstar, 25. mart 2014 16:51) Crnogorci i Srbi i jesu jedan narod.
pre 12 godina
Ccc...oko cega Vi razglabate,strasno!
pre 12 godina
Aaa
pre 12 godina
Onda nije 13julac i partizan.
pre 12 godina
Da sam od njega cuo nesto pametno vrlo bi me iznenadilo, ovako covjek je dosljedan........svojoj gluposti. Kao i mnogi sto komentarisu.
pre 12 godina
I dalje mediji pumpaju nacionalisticku atmosferu?
Koga intereresuje za koga igra jedan kosarkas?
pre 12 godina
pff seljacina
pre 12 godina
zasto ih ignorise da ne kazem mrzi???
pre 12 godina
Uf, ignorise ih zato sto su se eto usudili da pisu o tome kako je ignorisao igru za reprezentaciju cim je otisao u NBA.
A o odnosu prema bivsem klubu da ne pricamo...
pre 12 godina
Kompleksi sine dzaba ti i da si neki igrac u nba bio a ne cistio patike LBJ mali covjek mali igrac... Vazda bio i ostao - sto bi mi rekli - JADO !
pre 12 godina
Ne znam sta je razlog inorisanja, ali na osnovu drugih stvari mogu reci da je umisljen, kao glumi neku zvezdu a na terenu nista!
pre 12 godina
E pa Sale, da na ovako ruzan i malogradjanski nacin zatvaras vrata svoje zemlje? svoje kuce? svoje drzave? hoces li kad zavrsis karijeru poci u Leskovac ili Kraljevo da zivis? ili ces doci "kuci"u Baru? stidi se"ljudino"..
pre 12 godina
Imas li trunke obraza?
pre 12 godina
Nije ni cudo sto je isfrustriran i zlovoljan ..od onoliko banana ko ne bi bio ,5 puta ga je Akindele zalepio !
pre 12 godina
Uf strasan igrac vidjeli li smo ga sinoc koliko je samo rampi popio a i sut mu je nikakav, poslije partizana moze da igra jos za mega vizuru ili da okonca karjeru
pre 12 godina
A gde ća da živi kad završi košarkašku karijeru?
pre 12 godina
nekulturan momak...cg i srbija su jedan narod.
pre 12 godina
Partizanska kultura?
pre 12 godina
ako je ovo istina onda treba da ga je sramota.
pre 12 godina
Čega se pametan stidi...
pre 12 godina
Pavlović je zvezda košarke. Mislim da mu nije potrebna reklama na ovaj način. To su ,na svojoj koži, dobro osetiliGurović, Čavić i Šimunić ali su kasno shvatili da su bili izmanipulisani. Dakle, Pavlović je velika sportska zvezda pa mu nije potrebna ovakva reklama.
pre 12 godina
Pa pitajte Dulenceta zašto su izabrali tada da igraju za CG.
pre 12 godina
Пљували су га што је Србин и у праву је што није дао изјаву! Пљувати по њему је пљувати на пола Црне Горе!
pre 12 godina
Haha, Sasa kralj. Steta sto on i Pekmen ne igraju za Srbiju, a svi u CG jako dobro znaju koliki su oni Srbi.
pre 12 godina
@србин пг
Naravno to nije istina. NIKADA cak nisu ni pomenuli da li je Srbin ili nesto drugo. Ne znam samo kako te nije sramota da takvu neistinu napises.
pre 12 godina
Сале Србине!
pre 12 godina
Ovi Srbi bas znaju da preteruju, nema smisla da ovako ignorisu medije suseda.
pre 12 godina
Haha, Sasa kralj. Steta sto on i Pekmen ne igraju za Srbiju, a svi u CG jako dobro znaju koliki su oni Srbi.
(Jeste, 25. mart 2014 15:58)
Ruku na srce za to je zasluzan Dule dok je bio selector, bukvalno je odvukao Pekmena
pre 12 godina
Pavlović Srbenda, svaka čast majstore pozdrav od Zvezdaša.
Crnogorci su pokazali ko su i šta su priznavanjem nezavisnosti KIM i uvođenjem sankcija (HAHAHAHAHA) bratskoj Rusiji.
pre 12 godina
Car. Sad ga postujem jos vise.
pre 12 godina
Meni je najsmesniji razlog koji figurira kao razlog sto Pekovic ne igra za Srbiju. Razlog je da mu cale ne dobije otkaz u drzavnoj firmi u CG. Pa on caletovu godisnju platu zaradjivao za 12 sati jos kada je igrao za Panatenaikos. Sada je o tome i smesno diskutovati. U Srbiji je postigao sve, izjasnjava se kao srbin a igra za CG, smesno.
Pavlovic je sto se toga tice korektan.
pre 12 godina
Svaka cast Sale, jos vise te gotivim sad!
pre 12 godina
nekulturan momak...cg i srbija su jedan narod. (crni_redstar, 25. mart 2014 16:51) Crnogorci i Srbi i jesu jedan narod.
pre 12 godina
Da sam od njega cuo nesto pametno vrlo bi me iznenadilo, ovako covjek je dosljedan........svojoj gluposti. Kao i mnogi sto komentarisu.
pre 12 godina
Pavlović je sve pre nego nevaspitan. Šta god da je, debeo razlog postoji.
pre 12 godina
У периоду кад су играчи одлучивали за коју ће репрезентацију играти после раздвајања државне заједнице, на његову породицу је вршен огроман политички притисак како би га убиједили да игра за ЦГ, чак је и било пријетњи да ће остати без посла и сл. што је уобичајено за ДБ диктатуре као што је случај у ЦГ. Човек разочаран тим једноставно не жели да комуницира са ЦГ медијима јер су они његов случај представљали као нелојалност држави у којој је рођен и ако је истина на другој страни! Као доказ да то није истина није желио да заигра ни за Србију!
pre 12 godina
bravo sale kralju! niko ne zna da utera kao srbin :)
pre 12 godina
Pavlovic PONOS SRBIJE.
pre 12 godina
Čuj "izdajnik" xD Jel i Njegoš izdajnik? Samo je o srpstvu razmišljao i pripovedao. :)
pre 12 godina
Браво, дечко. Најмање и најбоље што је могао да уради.
pre 12 godina
Sale Srbine
Red Star forever
pre 12 godina
Jedan,jedini,ne ponovljeni PAVLOVIĆ ALEKSANDAR!!!
pre 12 godina
Nisam video sliku pa sam pomislio da je Mirko Pavlovic ignorisao medije.
Zna li neko sta se desava sa njim i kako napreduje projekat?
pre 12 godina
ne damo titule, cekamo pavlovica
pre 12 godina
Kralj * 10000000000 BRAVO
pre 12 godina
I ako je ignorisao!! Da ga nisu pljuvali pre nekoliko godina mozda bi i dao izjavu!
pre 12 godina
Павловић је краљ иако игра за Партизан.
Једноставно момак је краљ.
pre 12 godina
Ne daje izjave za medije koje prati manje od milion gledalaca.
Nije kriv to je Nba kodeks pa se zaboravio.
pre 12 godina
Tako i treba, pljuvali su ga isti oni sto su ubili SASU PEJANOVICA!
pre 12 godina
Ako, i treba!!!
pre 12 godina
Da su objektivni i dobronamerni prema njemu, ne bi ih ignorisao.
pre 12 godina
koji brat :D
pre 12 godina
А можда дечко не прича нови „црногорски“?
pre 12 godina
Eto i neceg simpaticnog i iz Vaseg kk. :)
pre 12 godina
Sigurno ima razlog. Moguće da su svašta o njemu pisali što nije hteo da igra za reprezentaciju CG.
pre 12 godina
ima pravo,10 godina ga ignorisu i pricaju lazi o njemu,a sve po diktatu "cuvenih"crnogorskih kosarkaskih radnika.A covek je genijalac,cestit i posten,sto ce vam svako u Baru potvrditi,i uvjek spreman svakom da pomogne.S dvije noge na zemlji,sto nebih rekao za ove rezimske "novinare"
pre 12 godina
Niti ignorise,niti mrzi nego nema vremena covek.
pre 12 godina
Alo, vi sto ga kritikujete, blatili su ga po njihovim medijima to je razlog.
pre 12 godina
Nije mi jasno. Šta su mu uradili da ih izignoriše? Jel može neko da pojasni? Deluje kao ok momak...
pre 12 godina
@srbin pg
Ako hocemo precizno po 48% Cg.
pre 12 godina
Mnogo volim ovog momka!
pre 12 godina
njegova licna stvar i pravo
pre 12 godina
sale LEGENDO
pre 12 godina
Ahhahahahaha...bravo kralju..ako si im rekao😊
pre 12 godina
Uf, ignorise ih zato sto su se eto usudili da pisu o tome kako je ignorisao igru za reprezentaciju cim je otisao u NBA.
A o odnosu prema bivsem klubu da ne pricamo...
(os, 25. mart 2014 16:06)
Pa nije to bilo tako mekano kako Ti pišeš. Ovde čovek ne može biti vlasnik svog života niti imati svoje odluke. Tu je "javnost" da kaže šta On treba da čini od svog života. Prosto se ne razume niti oprašta nečija želja da se izopšti iz vulgarne svakodnevnice. Ipak, postoje ljudi koji jednostavno preskoče takvu okolinu i idu svojim putem.
pre 12 godina
Samar beskrajnoj antisrpskoj histeriji u crnoj gori, konacno!
pre 12 godina
Ccc...oko cega Vi razglabate,strasno!
pre 12 godina
E pa Sale, da na ovako ruzan i malogradjanski nacin zatvaras vrata svoje zemlje? svoje kuce? svoje drzave? hoces li kad zavrsis karijeru poci u Leskovac ili Kraljevo da zivis? ili ces doci "kuci"u Baru? stidi se"ljudino"..
(zokizoki, 25. mart 2014 16:47)
Siguran sam da svako ko namlati milione tokom sportske karijere ima samo još jednu želju u životu a to je da ostatak života provede u Baru.
pre 12 godina
Pa kakve veze ima sto nije hteo da da izjavu, njegovo je da li ce i kome dati izjavu...
pre 12 godina
Onda nije 13julac i partizan.
pre 12 godina
Cijenim njegovu principjelnost.Kad se samo sjetim sta su sve pricali i pisali o njemu i njegovoj familiji kad se CG odvojila a on odlucio da igra za Srbiju,pff...
pre 12 godina
bravo Sale!!!!!
pre 12 godina
Covek je vise puta rekao da je Srbin iz Crne Gore. Igrao je za SCG i nakon raspada nije zeleo da igra ni za jednu zemlju, jer je upravo SCG smatrao svojom zemljom. E onda su Crnogorci krenuli u najruzniju kampanju protiv njega i njegove porodice. Nastavak znate...
pre 12 godina
Izvinite Crnogorci,a vi ste tražili raspad od nas 2006 i govorili da nas mrzite,jel tako?Pa onda šta očekujete,da Saša Pavlović(Srbin) da vam da izjavu.Prvo ste mu vređali porodicu,nastavak znate...
pre 12 godina
Nije čovek razumeo pitanje. Trebalo je da novinar povede prevodioca sa sobom.
pre 12 godina
Njegova stvar kome ce dati izjavu!
pre 12 godina
Čega se pametan stidi...
Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (bobo mk, 25. mart 2014 18:47)
.. ti se ponosis.
pre 12 godina
I dalje mediji pumpaju nacionalisticku atmosferu?
Koga intereresuje za koga igra jedan kosarkas?
pre 12 godina
Aaa
73 Komentari
Sortiraj po: