evropska zvezda
pre 2 godine
Ništa vama bez Zmaga Sagadina. Ovaj Grk je prelazno rešenje dok ne ubedite Zmaga da se vrati. A onda kreće obnova nikad prežaljenog propalog projekata Evropske Zvezde.
Nedelja, 22.10.2023.
10:34
Grčki stručnjak Janis Sferopulos novi je trener KK Crvena zvezda.
pre 2 godine
Ništa vama bez Zmaga Sagadina. Ovaj Grk je prelazno rešenje dok ne ubedite Zmaga da se vrati. A onda kreće obnova nikad prežaljenog propalog projekata Evropske Zvezde.
pre 2 godine
Ima li neki Srbin u toj vasoj zvezdi? Stubu srBstva?
pre 2 godine
Nisam za stranca, ali ajde neka nam je sa srecom..
(Cika Kure, 22. oktobar 2023 10:39)
Ivanovic je stranac.
(Mile, 22. oktobar 2023 11:41)
I Radonja je.
pre 2 godine
Kao Zvezdaš želeo bih ovom čoveku finale EL pa neka bude sa Partizanom Ko pobedi zeza ovog drugoog do sledeće sezone.
pre 2 godine
Neko komsija mali,neko devojčica Zvezdana velika:)))
(Pedja, 22. oktobar 2023 13:05)
Udara se za kintu…porasla je
(Zufer, 22. oktobar 2023 14:10)
Za razliku od tvoje koja jos nije porasla ali
se ipak udara.
pre 2 godine
@ Najzad pravi trener željan uspeha u Evropi! Nakon uhodavanja kreće velika serija pobeda i Final four. A tamo je sve moguće! Aba ligu , prvenstvo i kup lagano osvajamo! Zvezda je emocija!
(Malo Vas je grobari!, 22. oktobar 2023 15:00)
Identično ste pisali kad je došao Obradović, pa Ivanović... Nikako da se opametite i malo sačekate
pre 2 godine
Cudi me tako dobar trener,kako kažete.Bez angažmana.Ivanovic los pa odmah u Baskoniju.Nesto tu ne sviđa.
pre 2 godine
Najzad pravi trener željan uspeha u Evropi! Nakon uhodavanja kreće velika serija pobeda i Final four. A tamo je sve moguće! Aba ligu , prvenstvo i kup lagano osvajamo! Zvezda je emocija!
pre 2 godine
Da li je isplaćen Saša Obradović?
(mezimica svake vlasti
Pitaj Vujoševića. Za razliku od vašeg blebetanja, BAT jasno kaže da imate još da ga isplaćujete.
pre 2 godine
Znaci zvezda placa tri trenera, ima sad vec 17 igraca na spisku a na sve to dodati i ceo Fmp i tamo jos 6 stranaca.
Pijani milioneri iz predgradja.
pre 2 godine
Odakle pare?
(tile
Prodali smo njivu!
pre 2 godine
Odakle pare?
(tile
Prodali smo njivu!
(Aster Blistok, 22. oktobar 2023 15:05)
Ako živ mi bio,kod vas u Železniku bar njiva ne manjka.
pre 2 godine
Apsolutno sam bio za smenu,no,kako ce ovaj novi sa ovim rosterom da napravi neko cudo?Dakle,Tobi treba preko noci da postane Milutinov ne bi li imali bilo kakvu unutrasnju igru.Simonovic da nauci da postigne kos sa niskog posta do cetvrtka.Jago,pa ne znam,mozda onaj Ginko bi pomogao,treba mu sve,pamet,visina,sut.Koja je to drugacija igra od ove jurnjave i besomucnog dutiranja trojki,neka mi neko kaze slobodno.Da Teodosic razigrava 35 minuta,aha,ili da Sabaz daje po 40-50 na svakoj.CENTAR pa sve ostalo,trener,bekovi,krila,tim redosledom.Kako smo skinuli Partizan posle 13 godina,Marjanovic pa Cirbes Kada smo bili najbolji u EL - pa tada.
pre 2 godine
Udara se za kintu…porasla je
(Zufer
Ako se ko "udara" za kintu onda je to partizan. Pored udaranja, poslednjih godina smo bili svedoci čučanja ispred šlica Bartomeua dok su ga moljakali da ih pozove prvo u Evrokuo a kasnije i u Evroligu.
pre 2 godine
(Specijalac, 22. oktobar 2023 11:18)
Zamisli Teo otisao u Virtus zbog para cccc i Bogdanović isto kod vas, umesto da se vrati u Partizan jer ga voli on uzima pare u Atlanti, a posle ce kao penzioner da se vraca, strasno kakvi ljudi... A to da l ga niko nije hteo pitaj za pocetak navijace Virtusa pa onda kreni dalje
pre 2 godine
Kamerunci najbrojniji u komentarima po običaju... Ostaće uvek komšija mali!
ZGAZI IH SVE!
(Liberty, 22. oktobar 2023 11:16)
Neko komsija mali,neko devojčica Zvezdana velika:)))
(Pedja, 22. oktobar 2023 13:05)
Udara se za kintu…porasla je
pre 2 godine
Teodosic je najveci problem u timu. Znaju svi bliski klubu, ali je glupo da se o tome prica, jer ga papreno placaju, a sada nema nazad.
pre 2 godine
Vujosevic je slobodan..,a i radio je vec u cz
pre 2 godine
Nesporno je da zna kosarku, radio je u dva velika evroligaska kluba po 3-4 godine u kontinuitetu, igrao dva finala EL sa Olijem itd. On preuzima Zvezdu tokom sezone, nije njegova selekcija igraca i nema uvid u njhovu fizicku spremnost da iznesu jaku odbranu tokom veceg dela tekme koju on forsira. Nisam gotivio kako je izgledao Makabi zadnje sezone, neposredno pred raskid sa njim. On je instant resenje Zvezde, kako ce to ici videcemo, ali se ocekuje reakcija tima u svakom slucaju i borba u sledeca dva derbija.
pre 2 godine
Jedini klub koji je imao veze sa predhodnim klubim po jednim delom svog umena je bio partizan i zvao se (ZVANIČNO, da ne bi bilo zabune) partizanIgokea.
Tako da, vi možete samo da kokodačete fmp fmp fmp, DŽABE vam je!!!!
(Aster Blistok, 22. oktobar 2023 12:37)
Želis da kazes da je magistar lagao kada je rekao da FMP-u niko ne moze da zabrani kako ce da se zove!??Ja sam u šoku..
pre 2 godine
Šta su hrvati u komentarima
pre 2 godine
Упрегли се Загорци JSD-а да објасне како је преузео ФМП. Не знају да ФМП постоји, игра у Железнику. И Евролига званично потврдила број титула најтрофејнијег српског клуба и сам континуитет. Плач у Загорју, још их видимо на понекој вести како се упињу... џабе.
pre 2 godine
Opet plaćaju dva skupa trenera u jednoj sezoni.
(Šone, 22. oktobar 2023 13:31
Zabiravio si Sašu Obradovica.Znači 3 na platnom spisku.Posle priče mrzi nas evroliga..
pre 2 godine
Opet plaćaju dva skupa trenera u jednoj sezoni.
pre 2 godine
koliko trenutno trenera placa zvezda?
(Heroj, 22. oktobar 2023 10:49)
3
pre 2 godine
Čekaj, a zar ga niste proglasili za najboljeg trenera u Evropi tamo negde u decembru prošle godine?
(ja, 22. oktobar 2023 11:53)
Doktor kosarke, moadji bi trebalo da se ugledaju na njega. Tako su isli komentari.
pre 2 godine
Zna li se kolika je plata? Ovi iz predgradja znaju sve, ocekujem da i ovde daju neki info.
pre 2 godine
Mišji repic u sosu nije prijao.Sad je na redu musaka od tikvica.Uglavnom,zima dosla kad joj vreme nije,jun na Kališu se sa setom pamti,a kućica mi limena,hladna u predgradju…
pre 2 godine
@Mile Izgubili smo 2021. i pre toga 2020. od Igokee. Ukupan skor u Aba 17-8 u korist Partizana. Kažete isto kao Zvezda vs FMP?
pre 2 godine
Kamerunci najbrojniji u komentarima po običaju... Ostaće uvek komšija mali!
ZGAZI IH SVE!
(Liberty, 22. oktobar 2023 11:16)
Neko komsija mali,neko devojčica Zvezdana velika:)))
pre 2 godine
Da li će Bjelica sad da se vrati
pre 2 godine
Uuu bojjj krenite junacii sviiii !!!! Pa ko ce ovo sad da razume bree??? Prosle sezone su svi razumeli, sta cemo sad sa ovom legijom stranaca??? A prozivali smo jedan od najvecih klubova Evrope zbog stranaca...
pre 2 godine
Klub se zove zvezda Beograd i nema veze sa pokojnom Crvenom Zvezdom
(FMP
Jedini klub koji je imao veze sa predhodnim klubim po jednim delom svog umena je bio partizan i zvao se (ZVANIČNO, da ne bi bilo zabune) partizanIgokea.
Tako da, vi možete samo da kokodačete fmp fmp fmp, DŽABE vam je!!!!
pre 2 godine
Dobrodosao u FMP
pre 2 godine
Evo nalepili se ponovo glodari da komentarišu. Prvo, pošto komentarišete kako izgleda novi trener, prvo pogledajte zajapurenog pijanog Želimira. Drugo, ne prozivajte za FMP kako Zvezda ima 2-0 na startu sezone, za KKP je to Igokea (kada ste poslednji put izgubili?). Trece, bavite se svojim finansijama - šta je bilo sa dobrovoljnim uplatama kako bi se platio porez? Šta je sa duplim ulaznicama? Šta je sa dugovanjima prema bivšim trenerima i igračima? (Mene lično ne zanima odgovor, ali vidim da vas sve živo u vezi Zvezde zanima)
(Mile, 22. oktobar 2023 11:31)
Pa evo Mile da te informisem, Partizan je poslednji put izgubio od Igokee u sezoni 20/21, i to oba meca u toj sezoni, dok je zvezda poslednji put izgubila 2011 godine. Jel ti sad jasnije malo?
pre 2 godine
Au dobro je, stub Srpstva pa jos jedan stranac. Ove godine vam nije moderno da brojite strance u ekipi ?
pre 2 godine
Napredan trener za naprednu crvenu zvezdu. Navijaci zvezde su naprednjaci.
pre 2 godine
I ovoga ce da smeni Teodosic, zivi bili pa videli.
(Apokalipsa, 22. oktobar 2023 12:01)
Samo neka proba da ga natera da trenira i igra odbranu.
pre 2 godine
I ovoga ce da smeni Teodosic, zivi bili pa videli.
pre 2 godine
Licmeri sever, brojanje krvniv zrnaca i stranca ste poceli vi grobari, u sezoni kada je Obradovic bio trener. Tada ste poceli, pa vam sada smeta sto vam se prosle sezone vracalo isto merom? Ne znam ko je tu licemer stvarno.
pre 2 godine
Au dobro je, stub Srpstva pa jos jedan stranac. Ove godine vam nije moderno da brojite strance u ekipi ?
(Kakvi licemeri sever, 22. oktobar 2023 12:09)
Niti strance, nisi mlade koje razvijaju za reprezentaciju.... Dobro imaju "malog" Lazarevića, tragedija od kluba.
pre 2 godine
Očigledno dobar trener, ne bi ostajao po 4 godine u dva velika kluba da nije tako. Plus 3 puta šampion Grčke, 3 puta šampion Izraela (mada je tamo Makabi uvek šampion), 2 puta f4, dva puta finale Evrolige..
Srećno u Zvezdi i za početak nek odradi pun ugovor, a za posle ćemo videti.
pre 2 godine
Ne razumem samo o kojoj tacno upravi vi pricate kada je fmp privatni klub, koji finansira drzava?
I vlasnik tog kluba odlucuje o svemu. Svasta mozes procitati ovde. Neko napisa novi trener ce imati jezicku barijeru a zaboravili da ste KK Mozambik sada. Jedino ako Teo ne zna engleski, posto van njega I jos 1 2 igraca, Srba u timu nemate.
pre 2 godine
Meni se ipak čini da je sve ovo Dušku namesteno...Ajmo realno sa ovakvim "zalaganjem"ovi ne bi dobili ni 10 narednih utakmica
pre 2 godine
Srecom jos jedan u nizu od nasih ljudi.... Sta se ono pricalo prosle sezone iz KKCZV?
Niste u stanju nijednog trenera da zadrzite duze od 1 sezone, UZAS. Novac se samo razbacuje...
pre 2 godine
Stavi me u cc: važno je da ti imaš pojma!! Čovek igrao dva finala Fajnal Fora!
pre 2 godine
On i Zoc imaju 0 titula Kupa Srbije i jednu Aba od mogucih 9 trofeja!!!!!
pre 2 godine
Srecom jos jedan u nizu od nasih ljudi.... Sta se ono pricalo prosle sezone iz KKCZV?
Niste u stanju nijednog trenera da zadrzite duze od 1 sezone, UZAS. Novac se samo razbacuje...
(Predrag, 22. oktobar 2023 12:01) # Link komentara
Konobar, Canak, Scepanovic,Bozic, Milivoje Lazic, Dzikic, Matovic, Trinkijeri, Muta, Zoc
Za 9 godina 11 trenera.
Apsolutni svetski rekord.
pre 2 godine
Mile napredjaku mali el si srecan?
pre 2 godine
da li ce imati zvezda pravo da igra KLS kad jedva imaju par nasih igraca?
pre 2 godine
Admiral, cudno kako vi niste bili bahati kada ste menjali 3 trenera po sezoni. Tada je to bilo ok izgleda. Pricati o bahatosti kada u timu imas treceg najskupljeg igraca Evrope a celo leto juris i najskupljeg igraca Evrope mogu samo licemeri jug.
pre 2 godine
I njega će brzo oterati.
pre 2 godine
Reko sebi juce da idem da kupim mleko i zaboravio sam. Odose cene jos na gore...
(Nikola, 22. oktobar 2023 11:56)
Šta, opet neko potpisuje za partizanku?
Jadni mi...
pre 2 godine
Nadobudna svadjalica kao i vecina Grka.
pre 2 godine
Nisam za stranca, ali ajde neka nam je sa srecom..
(Cika Kure
Nisam ni ja, ali u današnje vreme kada su bar polovina igrača stranci, pa treneri trebaju da znaju engleski, i nije neki problem što je trener stranac. Ja verujem da ovaj dobro zna engleski s'obzirom da je i u Olimpijakosu i Makabiju morao da saradjuje sa mnogo stranaca. Ovde je dosta bitnije to da li on zna posao ili ne. Isto tako bitnije je to da li će od ovih igrača sa kojima rasplaže uspeti da izgradi igru kakvu god da ima u svojoj viziji. Ako je defanzivno orjentisan trener, teško da če uspeti sa igralima Zvezde koji su birani tako da budu više napadački(šuterski) orjentisani nego što igraju odbranu. Meni kao navijaču ostaje nada da će on negde usput dovesti nekog igrača za kojeg misli da treba da se dovede. Videćemo. Jedino što se meni u celoj situaciji ne dopada je to što idu dva derbija koja bi mogla odrediti dalji tok sezone(posebno u ABA ligi).
pre 2 godine
Kada jsd dovede nekog "nemojte da smaratee o platama I budzetu" kada zvezda dovede nekog onda ti isti spominju drzavu, pare neograniceni budzet sta sve ne, ima li većih licemera od navijaca jsd???
pre 2 godine
Evo nalepili se ponovo glodari da komentarišu. Prvo, pošto komentarišete kako izgleda novi trener, prvo pogledajte zajapurenog pijanog Želimira. Drugo, ne prozivajte za FMP kako Zvezda ima 2-0 na startu sezone, za KKP je to Igokea (kada ste poslednji put izgubili?). Trece, bavite se svojim finansijama - šta je bilo sa dobrovoljnim uplatama kako bi se platio porez? Šta je sa duplim ulaznicama? Šta je sa dugovanjima prema bivšim trenerima i igračima? (Mene lično ne zanima odgovor, ali vidim da vas sve živo u vezi Zvezde zanima)
pre 2 godine
Ovaj sa Macabijem nije nista uspeo, sta tek moze sa ovim polukosarkasima! Nije trener problem, igraci koji su ili za penziju ili za KLS su problem. Ne moze livadski konj da nastupa na Londonskom derbiju!
pre 2 godine
Može, ja sam zadovoljan. Dečko pojma nema o poslu. Valjda će zakopati zvezdu.
pre 2 godine
Što je lepo kad imaš neograničen budžet pa plaćaš 3 trenera istovremeno. A čini mi se uskoro će biti i četvrti.
Mada možda Ivanović nađe novi klub pa ga nećete morati plaćati.
(only fools and horses, 22. oktobar 2023 10:46)
Kako je lepo kad imas neogranicen budzet i neogranicen broj njiva po Zlatiboru, okolini i drugim delovima nase prelepe zemlje. Kako je lepo kada se moljaka za isplacivanje poreza pa onda taj isti novac se ne uplati za ispacivanje poreza vec drzava da pare klubu da isplati deo poreza toj istoj drzavi ! Nije vas bilo na mapi kosarkaskoj i odjednom vi nekom solite pamet . Svi znamo kako i vi i mi funkcionisemo prema tome gledajte svoja posla i sportski pozdrav !
pre 2 godine
Koliko trenera i igrača plaćaju Zvezda i FMP (eks Radnički Basket)?
Da li je isplaćen Saša Obradović?
pre 2 godine
dulo igokejci na aparatima
pre 2 godine
Kad ce saopstenje o Bjelici?
Pitam za druga.
pre 2 godine
Usao da procitam da vidim šta kazu o novom treneru, kakva su misljenja ljudi, da vidim da li su zadovoljni, kako komentarisu. Kad sa poceo da citam, imao sam šta i da procitam. 80% grobarskih podrugljivih komentara. Neverovatno koja bolest!
pre 2 godine
Loznica grobar, odstupi od vesti o zvezdi
(milan, 22. oktobar 2023 10:53)
Zašto teraš čoveka?
Kada vi panteri budete odstupili od zatrpavanja glupim komentarima vesti o Partizanu, onda ćeš legitimno moći da tražiš ovako nešto. Do tada ćuti i trpi posledice.
pre 2 godine
Ne moze gore od Ivanovica.
(ime, 22. oktobar 2023 10:46)
Čekaj, a zar ga niste proglasili za najboljeg trenera u Evropi tamo negde u decembru prošle godine?
pre 2 godine
Reko sebi juce da idem da kupim mleko i zaboravio sam. Odose cene jos na gore...
pre 2 godine
Uprava treba napolje, sve sa Čovićem i njegovim pile ima Kuzmičem, Lazićem, Lszarevićem ilićem, a vratiti malog Topića i Petruševa.
pre 2 godine
90% grobarskih jadnih komentara... bolest je uzela maha
pre 2 godine
Jel naucio Mars na Drinu?
pre 2 godine
Uprava napolje
(aj sad se pomerite, 22. oktobar 2023 10:59)
Uprava je baš ona kakvu zaslužujete, sa sve "mister saopštenjem" ...
pre 2 godine
Koliko se kosarka promenila za 25 godina. Recimo sezona 1997-1998, Partizan ide na final-four, ima tri reprezentativca u petorci, Tomasevic, Drobnjak, Lukovski. Godinu pre I Radosevic je bio reprezentativac. Zvezda igra finale Kupa Koraca, tu je Milenko Topic, buduci reprezentativac Rakocevic i pola doskorasnje mlade reprezentacije do 22 godine. Beobanka je u cetvrtfinalu Kupa Saporte. Liga je jaka, tu su jos i FMP, Beopetrol sa Kreckom i Kecmanom, Buducnost sa Scepanovicem i jos poneki. Sem tadasnjeg eksperimenta zvanog Tom Ludvig, sve su domaci treneri. Nasi treneri u Evropi treniraju najbolje evropske klubove. Srpski trener je pojam u Grckoj - Ivkovic, Maljkovic, Sakota, kasnije Obradovic. Sada 25 godina kasnije Srbija nema nijednog trenera koji bi preuzeo Zvezdu, vec dolazi Grk da poducava legiju stranaca. Sta ga znam, ja sam za ono staro vreme…
pre 2 godine
Ko menja Bahara?
pre 2 godine
Dobro ti nama došao!
pre 2 godine
Kamerunci najbrojniji u komentarima po običaju... Ostaće uvek komšija mali!
ZGAZI IH SVE!
pre 2 godine
Dobrodošao i nadajmo se da će odraditi ceo ugovor, što bi za Zvezdu bio veliki napredak ka ozbiljnom klubu.
pre 2 godine
Šta kaže Mike James na ovo, jel napisao nešto na twitteru? Zabrinut sam jer nema vesti o njemu evo već par sati.
pre 2 godine
Težak debi će imati,uvek neizvesno sa fmp-om
pre 2 godine
Samo bahato, para ima kao pleve pa se moze placati odsteta Ivanovicu i plata novom treneru. Ajde sad po zelji novog trenera da se dovedu jos 3-4 igraca da se nadje.
(Admiral, 22. oktobar 2023 10:45)
Ti znaš da ce se plaćati odsteta Ivanovicu? jel znate vi nesto normalno da napisete osim da patetisete o parama i platama
pre 2 godine
Cirkus u malom klubu
pre 2 godine
“Grk će već u nedelju voditi trening, a u ponedeljak prvu utakmicu protiv FMP-a u Železniku.”
Na brzinu će mu objasniti mehanizam po kome tu utakmicu Zvezda nikad ne gubi.
(Desmond Hume, 22. oktobar 2023 10:57)
Da bu brže usao u ritam vodiće u ponedeljak i FMP 1 i FMP 2 na toj utakmici.
Sudija neće biti na toj utakmici,nije potrebno.
Mozda vec na sledećoj preuzme i tu ulogu.
pre 2 godine
Evo ih grobarski botovi vec su smislili koliko će da kosta u njihovoj glavici
pre 2 godine
Bar je podnosljiv kao pojava u odnosu na onu karikaturu , ali bez sale mnogo ozbiljan trener !
pre 2 godine
Zvezdu vodi covek koji je zalutao u kosarku!
pre 2 godine
Još sam iznenađen.Mada šok terapija može da da rezultate.Jedno je sigurno.Imaćemo trenera koji bolje govori Engleski,mlađi je,naravno lepši i pametniji od komšijskog.Tako da nije sramota ako ga pobedi dva puta zaredom.I svi srećni.
pre 2 godine
On i Zeljko imaju zajedno 9 titula eurolige.
pre 2 godine
Mislim da se ovde radi o licnom sukobu Covica i Ivanovica oko komcepcije tima i zato se cekao prvi povod za smenu. Iskren da budem i dalje mi nije jasna strategija dovodjenja istrosenih igraca sklonih povredama da budu nosioci igre. Tim nam je fizicki inferioran i to se najvise ogleda u odbrani i skoku u kome smo najlosiji u evroligi.
pre 2 godine
kompleksi šefa
pre 2 godine
niko ne može da zabrani kako će se zvati fmp
pre 2 godine
Ovo se nije desilo odjednom, sve ovo je bilo spremno još ranije jer je očigledno da nešto nije štimalo na relaciji igrači - Ivanović. Izgleda da je trebalo samo izgubiti od Virtusa i pokrenut je mehanizam smene i postavljanja novog trenera. Ja iskreno neću žaliti za Duškom iako je dobar trener, ali mislim da je previše sujetan i da nam je to i razvalilo igru.
pre 2 godine
Nisam za stranca, ali ajde neka nam je sa srecom..
(Cika Kure, 22. oktobar 2023 10:39)
Ivanovic je stranac.
pre 2 godine
ključno je u Železniku...to se mora dobiti :))))
pre 2 godine
niko ne može da zabrani kako će se zvati fmp
(ponos
Zato, svako mora da zna da partizan i Igokeu treba gledati KAO JEDAN KLUB !!!!
pre 2 godine
Zamislite samo koliko cemo biti dobri ove sezone. Posle ocajnih izdanja sa morem greska i niskim procentima smo gubili tesno. Ne bih bio u kozi kolege iz Loznice kad u casual stilu sa igracima koji su prosli svoje zenite pocnemo da meljemo.
pre 2 godine
Odakle pare?
(tile, 22. oktobar 2023 11:03)
I ti pitaš gluposti druže...
pre 2 godine
Čestitke, pa da bude u Zvezdi uspešan kao i njegov prethodnik.
pre 2 godine
FMP prva utakmica, taman da se opusti pred Partizan, da pomisle da su sila. Kao posle Asvela
pre 2 godine
spremite markere da se ne zbuni u ponedeljak
pre 2 godine
Sad imate dvojicu zalizanih.To ce na neki nacin sigurno pomoci.Samo da vidimo na koji nacin.
pre 2 godine
Sipaj u miljenicu
pre 2 godine
Брат Грк води Црвену звезду на фајнал фор. Видимо се гробари на фајнал фору.
(srle, 22. oktobar 2023 10:43)
izgleda da ti nista naucio nisi iz vasih najavljivanja-final forova,top 8,polufinale lige evrope,polufinale lige sampiona,nikad jaci tim...to sto imate para za bacanje ne znaci da imate dobre timove.poslusaj ti mene prijateljski-ako budete deseti u evroligi i uzmete makar 1 trofej ove sezone da slavis ko taj zamisljeni final four
pre 2 godine
Koliko je czbg zaradila otkazom Ivanoviću???
pre 2 godine
Kratak je put od srpskog kluba do legije stranaca, samo kad se prošle sezone sprdao Partizan
pre 2 godine
Duško Ivanović više nije TEO da trenera CZ!
pre 2 godine
Сферопулос је веће име од Душка, млађи је и перспективнији тренер савремених схватања кошарке. Плус ће играчима бити мноооого пријатније да гледају његову фацу, а и новинарима ће бити пријатније да разговарају са господином, а не ироничним надобудним умишљенком.
(veliki strumf, 22. oktobar 2023 10:52
Veće ime od Duška?!
Znao sam da košarku pratite od 2011, ali baš ovoliko da se izblamiraš, sramota čoveče...
pre 2 godine
Hahahaahah e usrecili ste se..
pre 2 godine
Tezak debi protiv FMP2, nista mu nece biti jasno, dok mu ne objasne da gazda ima dva kluba FMP1 i FMP2 i da oni igraju u istoj ligi i da FMP2 nikada ne sme da pobedi FMP1, i da u startu imaji dve pobede vise od drugih...
pre 2 godine
Koliko su ustedeli,dva milona?
pre 2 godine
ja se ponado privatizovali te bunare bez dna
pre 2 godine
Ima novaca. Nije kod naroda, a nije ni u privredi. Izgleda da je kod brata Sija.
pre 2 godine
Da li je moguće da ga već sutra očekuje vrlo neizvestan meč pun napetosti?
pre 2 godine
U svakom slučaju će sutra startovati sa pobedom...😁
pre 2 godine
Радоњић је слободан...
pre 2 godine
Konacno i trener i faca umesto one spodobe sa repom koji je umislio da je Bog !
pre 2 godine
Odakle pare?
pre 2 godine
Teodosic kad je trebao da dodje u Zvezdu radije je otisao u Eurokup Virtus po pare a sad kad ga niko iz Eurolige nece jer ne moze vise ni da hoda sad je on dosao u Zvezdu kao veliki Zvezdas i jos pravi haos, uvodi red, smenjuje trenera dok sutira 2/15 za 3 u Euroligi. A Covic prvo na silu dovede Tea i Bjelicu (za kojeg u Feneru nije bilo mesta ni za 12) iako ih trener ne zeli a onda smeni trenera zbog penzionera sa 0 ucinka na utakmicama. Svaka cast
pre 2 godine
Samo bahato, para ima kao pleve pa se moze placati odsteta Ivanovicu i plata novom treneru. Ajde sad po zelji novog trenera da se dovedu jos 3-4 igraca da se nadje.
(Admiral, 22. oktobar 2023 10:45)
Uzeli smo od Ostoje ,placi bre
pre 2 godine
Лош резултат у Болоњи је био у договору са пар играча. Тражио се мотив за отказ. Видећете, ако се Недовић појави на дербију, и он је један од оних којима председник каже шта је у интересу "клуба". Навијачи (већина) су наивни Срби, који се нервирају резултатима, јер не виде да је лични интерес изнад спортског витештва и ферплеја. Љубави према спорту је данас ретка. Бизнис, кладионица, провод, среброљубље, издаја, манипулација...Али без бриге и ово зло ће проћи ускоро...
pre 2 godine
U pravom trenutku. Sada krece sezona u pravom smislu.
Sad je sve na igracima, ko sada bude pokazao ravnodusnost ili divljanje na terenu... tom sledecem odmah otkaz takodje.
pre 2 godine
jel zna neko koliko smo sezona krenuli menjanjem trenera?
pre 2 godine
gazda radi kako mu se prohte a mi plaćamo
pre 2 godine
Giedraitis:"Dosao sam zbog Duska Ivanovica!"
Stigli su bar kafu da popiju...
pre 2 godine
Nisam za stranca, ali ajde neka nam je sa srecom..
pre 2 godine
Kreće loženje, napaljenih neznalica...
pre 2 godine
Ajde brate SREĆNO!
pre 2 godine
Klub se zove zvezda Beograd i nema veze sa pokojnom Crvenom Zvezdom
pre 2 godine
Dokle će biti ovaj na klupi? Samo uprava im nije kriva…
pre 2 godine
Kako ce Rajko da postavlja pitanja?
pre 2 godine
Covek koji je slao u svlacionicu Papanikolaua i Birca. I mi da verujemo da ce disciplinovati Teodosica i Nedovica?
Nisam optimista, ali puna podrska coveku.
Uprava napolje
pre 2 godine
Ima nasa poslovica "s konja na magarca", ma da ovo vise izgleda sa magarca na pod, jer Ivko nije bio bas konj.
pre 2 godine
Ugovor je potpisan na dve godine .. ali u slučaju Zvezde to je mrtvo slovo na papiru.
pre 2 godine
koliko trenutno trenera placa zvezda?
pre 2 godine
Ispratiće Željko i ovog..
pre 2 godine
2022- trener sastavi tim, oteraju ga odmah jer zele instant uspeh i dovedu drugog koji nije pravio tim.
2023 - trener sastavi tim, oteraju ga odmah jer zele instant uspeh i dovedu drugog koji nije pravio tim.
Bravo Zvezdo, nista niste naucili ponovo.
pre 2 godine
Samo bahato, para ima kao pleve pa se moze placati odsteta Ivanovicu i plata novom treneru. Ajde sad po zelji novog trenera da se dovedu jos 3-4 igraca da se nadje.
pre 2 godine
Loznica grobar, odstupi od vesti o zvezdi
pre 2 godine
Брат Грк води Црвену звезду на фајнал фор. Видимо се гробари на фајнал фору.
pre 2 godine
2,4milki
pre 2 godine
Sada će da se vidi da li su igraci stvarno bušili Ivanovica.
Kako kruži prica vladalo je veliko nezadovoljstvo od strane igraca nacinom na koji je Ivanovic vodio ekipu.
Ono protiv Bolonje je bilo u fazonu bole nas uši da igramo dokle god je ovaj tu.
Vukli se po terenu.
pre 2 godine
samo sipaj pare i ne pitaj, jer kompleksi su to
pre 2 godine
Сферопулос је веће име од Душка, млађи је и перспективнији тренер савремених схватања кошарке. Плус ће играчима бити мноооого пријатније да гледају његову фацу, а и новинарима ће бити пријатније да разговарају са господином, а не ироничним надобудним умишљенком.
pre 2 godine
Vizuelno, baš ide uz njih.
pre 2 godine
Koliko sam shvatio,Duško je bio smenjen odavno,samo se čekao momenat.. Znači pobedio je lobi koji je predvodio Teodosić..
pre 2 godine
“Grk će već u nedelju voditi trening, a u ponedeljak prvu utakmicu protiv FMP-a u Železniku.”
Na brzinu će mu objasniti mehanizam po kome tu utakmicu Zvezda nikad ne gubi.
pre 2 godine
Državni projekat..
pre 2 godine
Ne moze gore od Ivanovica.
pre 2 godine
Spašavaj buraz
pre 2 godine
Iskren da budem njega sam prizeljkivao prosle godine pre Ivanovica, srecno!
pre 2 godine
Uzas. 15. Mesto.
pre 2 godine
Što je lepo kad imaš neograničen budžet pa plaćaš 3 trenera istovremeno. A čini mi se uskoro će biti i četvrti.
Mada možda Ivanović nađe novi klub pa ga nećete morati plaćati.
pre 2 godine
Ne znam, može biti plus a i minus.
Šteta za Duška, moglo se to malo i sačekati, ali vjerovatno ima pozadina neka sa dešavanjima. Mislim na Bjelicu.
pre 2 godine
Giedraitis:"Dosao sam zbog Duska Ivanovica!"
Stigli su bar kafu da popiju...
pre 2 godine
2022- trener sastavi tim, oteraju ga odmah jer zele instant uspeh i dovedu drugog koji nije pravio tim.
2023 - trener sastavi tim, oteraju ga odmah jer zele instant uspeh i dovedu drugog koji nije pravio tim.
Bravo Zvezdo, nista niste naucili ponovo.
pre 2 godine
Koliko sam shvatio,Duško je bio smenjen odavno,samo se čekao momenat.. Znači pobedio je lobi koji je predvodio Teodosić..
pre 2 godine
Nisam za stranca, ali ajde neka nam je sa srecom..
pre 2 godine
Teodosic kad je trebao da dodje u Zvezdu radije je otisao u Eurokup Virtus po pare a sad kad ga niko iz Eurolige nece jer ne moze vise ni da hoda sad je on dosao u Zvezdu kao veliki Zvezdas i jos pravi haos, uvodi red, smenjuje trenera dok sutira 2/15 za 3 u Euroligi. A Covic prvo na silu dovede Tea i Bjelicu (za kojeg u Feneru nije bilo mesta ni za 12) iako ih trener ne zeli a onda smeni trenera zbog penzionera sa 0 ucinka na utakmicama. Svaka cast
pre 2 godine
Duško Ivanović više nije TEO da trenera CZ!
pre 2 godine
Tezak debi protiv FMP2, nista mu nece biti jasno, dok mu ne objasne da gazda ima dva kluba FMP1 i FMP2 i da oni igraju u istoj ligi i da FMP2 nikada ne sme da pobedi FMP1, i da u startu imaji dve pobede vise od drugih...
pre 2 godine
ključno je u Železniku...to se mora dobiti :))))
pre 2 godine
Сферопулос је веће име од Душка, млађи је и перспективнији тренер савремених схватања кошарке. Плус ће играчима бити мноооого пријатније да гледају његову фацу, а и новинарима ће бити пријатније да разговарају са господином, а не ироничним надобудним умишљенком.
(veliki strumf, 22. oktobar 2023 10:52
Veće ime od Duška?!
Znao sam da košarku pratite od 2011, ali baš ovoliko da se izblamiraš, sramota čoveče...
pre 2 godine
Ne znam, može biti plus a i minus.
Šteta za Duška, moglo se to malo i sačekati, ali vjerovatno ima pozadina neka sa dešavanjima. Mislim na Bjelicu.
pre 2 godine
Dokle će biti ovaj na klupi? Samo uprava im nije kriva…
pre 2 godine
Kako ce Rajko da postavlja pitanja?
pre 2 godine
Koliko se kosarka promenila za 25 godina. Recimo sezona 1997-1998, Partizan ide na final-four, ima tri reprezentativca u petorci, Tomasevic, Drobnjak, Lukovski. Godinu pre I Radosevic je bio reprezentativac. Zvezda igra finale Kupa Koraca, tu je Milenko Topic, buduci reprezentativac Rakocevic i pola doskorasnje mlade reprezentacije do 22 godine. Beobanka je u cetvrtfinalu Kupa Saporte. Liga je jaka, tu su jos i FMP, Beopetrol sa Kreckom i Kecmanom, Buducnost sa Scepanovicem i jos poneki. Sem tadasnjeg eksperimenta zvanog Tom Ludvig, sve su domaci treneri. Nasi treneri u Evropi treniraju najbolje evropske klubove. Srpski trener je pojam u Grckoj - Ivkovic, Maljkovic, Sakota, kasnije Obradovic. Sada 25 godina kasnije Srbija nema nijednog trenera koji bi preuzeo Zvezdu, vec dolazi Grk da poducava legiju stranaca. Sta ga znam, ja sam za ono staro vreme…
pre 2 godine
Ugovor je potpisan na dve godine .. ali u slučaju Zvezde to je mrtvo slovo na papiru.
pre 2 godine
Što je lepo kad imaš neograničen budžet pa plaćaš 3 trenera istovremeno. A čini mi se uskoro će biti i četvrti.
Mada možda Ivanović nađe novi klub pa ga nećete morati plaćati.
pre 2 godine
Da li je moguće da ga već sutra očekuje vrlo neizvestan meč pun napetosti?
pre 2 godine
Samo bahato, para ima kao pleve pa se moze placati odsteta Ivanovicu i plata novom treneru. Ajde sad po zelji novog trenera da se dovedu jos 3-4 igraca da se nadje.
pre 2 godine
Šta kaže Mike James na ovo, jel napisao nešto na twitteru? Zabrinut sam jer nema vesti o njemu evo već par sati.
pre 2 godine
Ispratiće Željko i ovog..
pre 2 godine
Klub se zove zvezda Beograd i nema veze sa pokojnom Crvenom Zvezdom
pre 2 godine
Evo nalepili se ponovo glodari da komentarišu. Prvo, pošto komentarišete kako izgleda novi trener, prvo pogledajte zajapurenog pijanog Želimira. Drugo, ne prozivajte za FMP kako Zvezda ima 2-0 na startu sezone, za KKP je to Igokea (kada ste poslednji put izgubili?). Trece, bavite se svojim finansijama - šta je bilo sa dobrovoljnim uplatama kako bi se platio porez? Šta je sa duplim ulaznicama? Šta je sa dugovanjima prema bivšim trenerima i igračima? (Mene lično ne zanima odgovor, ali vidim da vas sve živo u vezi Zvezde zanima)
pre 2 godine
Sada će da se vidi da li su igraci stvarno bušili Ivanovica.
Kako kruži prica vladalo je veliko nezadovoljstvo od strane igraca nacinom na koji je Ivanovic vodio ekipu.
Ono protiv Bolonje je bilo u fazonu bole nas uši da igramo dokle god je ovaj tu.
Vukli se po terenu.
pre 2 godine
Covek koji je slao u svlacionicu Papanikolaua i Birca. I mi da verujemo da ce disciplinovati Teodosica i Nedovica?
Nisam optimista, ali puna podrska coveku.
Uprava napolje
pre 2 godine
Брат Грк води Црвену звезду на фајнал фор. Видимо се гробари на фајнал фору.
(srle, 22. oktobar 2023 10:43)
izgleda da ti nista naucio nisi iz vasih najavljivanja-final forova,top 8,polufinale lige evrope,polufinale lige sampiona,nikad jaci tim...to sto imate para za bacanje ne znaci da imate dobre timove.poslusaj ti mene prijateljski-ako budete deseti u evroligi i uzmete makar 1 trofej ove sezone da slavis ko taj zamisljeni final four
pre 2 godine
Mislim da se ovde radi o licnom sukobu Covica i Ivanovica oko komcepcije tima i zato se cekao prvi povod za smenu. Iskren da budem i dalje mi nije jasna strategija dovodjenja istrosenih igraca sklonih povredama da budu nosioci igre. Tim nam je fizicki inferioran i to se najvise ogleda u odbrani i skoku u kome smo najlosiji u evroligi.
pre 2 godine
Ima novaca. Nije kod naroda, a nije ni u privredi. Izgleda da je kod brata Sija.
pre 2 godine
jel zna neko koliko smo sezona krenuli menjanjem trenera?
pre 2 godine
Težak debi će imati,uvek neizvesno sa fmp-om
pre 2 godine
I ovoga ce da smeni Teodosic, zivi bili pa videli.
(Apokalipsa, 22. oktobar 2023 12:01)
Samo neka proba da ga natera da trenira i igra odbranu.
pre 2 godine
“Grk će već u nedelju voditi trening, a u ponedeljak prvu utakmicu protiv FMP-a u Železniku.”
Na brzinu će mu objasniti mehanizam po kome tu utakmicu Zvezda nikad ne gubi.
pre 2 godine
Samo bahato, para ima kao pleve pa se moze placati odsteta Ivanovicu i plata novom treneru. Ajde sad po zelji novog trenera da se dovedu jos 3-4 igraca da se nadje.
(Admiral, 22. oktobar 2023 10:45)
Uzeli smo od Ostoje ,placi bre
pre 2 godine
spremite markere da se ne zbuni u ponedeljak
pre 2 godine
Loznica grobar, odstupi od vesti o zvezdi
pre 2 godine
Loznica grobar, odstupi od vesti o zvezdi
(milan, 22. oktobar 2023 10:53)
Zašto teraš čoveka?
Kada vi panteri budete odstupili od zatrpavanja glupim komentarima vesti o Partizanu, onda ćeš legitimno moći da tražiš ovako nešto. Do tada ćuti i trpi posledice.
pre 2 godine
koliko trenutno trenera placa zvezda?
pre 2 godine
Koliko je czbg zaradila otkazom Ivanoviću???
pre 2 godine
Meni se ipak čini da je sve ovo Dušku namesteno...Ajmo realno sa ovakvim "zalaganjem"ovi ne bi dobili ni 10 narednih utakmica
pre 2 godine
Sad imate dvojicu zalizanih.To ce na neki nacin sigurno pomoci.Samo da vidimo na koji nacin.
pre 2 godine
Cirkus u malom klubu
pre 2 godine
Лош резултат у Болоњи је био у договору са пар играча. Тражио се мотив за отказ. Видећете, ако се Недовић појави на дербију, и он је један од оних којима председник каже шта је у интересу "клуба". Навијачи (већина) су наивни Срби, који се нервирају резултатима, јер не виде да је лични интерес изнад спортског витештва и ферплеја. Љубави према спорту је данас ретка. Бизнис, кладионица, провод, среброљубље, издаја, манипулација...Али без бриге и ово зло ће проћи ускоро...
pre 2 godine
Uprava napolje
(aj sad se pomerite, 22. oktobar 2023 10:59)
Uprava je baš ona kakvu zaslužujete, sa sve "mister saopštenjem" ...
pre 2 godine
Zvezdu vodi covek koji je zalutao u kosarku!
pre 2 godine
Jedini klub koji je imao veze sa predhodnim klubim po jednim delom svog umena je bio partizan i zvao se (ZVANIČNO, da ne bi bilo zabune) partizanIgokea.
Tako da, vi možete samo da kokodačete fmp fmp fmp, DŽABE vam je!!!!
(Aster Blistok, 22. oktobar 2023 12:37)
Želis da kazes da je magistar lagao kada je rekao da FMP-u niko ne moze da zabrani kako ce da se zove!??Ja sam u šoku..
pre 2 godine
niko ne može da zabrani kako će se zvati fmp
pre 2 godine
Državni projekat..
pre 2 godine
gazda radi kako mu se prohte a mi plaćamo
pre 2 godine
Kad ce saopstenje o Bjelici?
Pitam za druga.
pre 2 godine
FMP prva utakmica, taman da se opusti pred Partizan, da pomisle da su sila. Kao posle Asvela
pre 2 godine
Dobro ti nama došao!
pre 2 godine
Ajde brate SREĆNO!
pre 2 godine
Očigledno dobar trener, ne bi ostajao po 4 godine u dva velika kluba da nije tako. Plus 3 puta šampion Grčke, 3 puta šampion Izraela (mada je tamo Makabi uvek šampion), 2 puta f4, dva puta finale Evrolige..
Srećno u Zvezdi i za početak nek odradi pun ugovor, a za posle ćemo videti.
pre 2 godine
90% grobarskih jadnih komentara... bolest je uzela maha
pre 2 godine
Odakle pare?
(tile
Prodali smo njivu!
(Aster Blistok, 22. oktobar 2023 15:05)
Ako živ mi bio,kod vas u Železniku bar njiva ne manjka.
pre 2 godine
Kamerunci najbrojniji u komentarima po običaju... Ostaće uvek komšija mali!
ZGAZI IH SVE!
pre 2 godine
Evo nalepili se ponovo glodari da komentarišu. Prvo, pošto komentarišete kako izgleda novi trener, prvo pogledajte zajapurenog pijanog Želimira. Drugo, ne prozivajte za FMP kako Zvezda ima 2-0 na startu sezone, za KKP je to Igokea (kada ste poslednji put izgubili?). Trece, bavite se svojim finansijama - šta je bilo sa dobrovoljnim uplatama kako bi se platio porez? Šta je sa duplim ulaznicama? Šta je sa dugovanjima prema bivšim trenerima i igračima? (Mene lično ne zanima odgovor, ali vidim da vas sve živo u vezi Zvezde zanima)
(Mile, 22. oktobar 2023 11:31)
Pa evo Mile da te informisem, Partizan je poslednji put izgubio od Igokee u sezoni 20/21, i to oba meca u toj sezoni, dok je zvezda poslednji put izgubila 2011 godine. Jel ti sad jasnije malo?
pre 2 godine
Znaci zvezda placa tri trenera, ima sad vec 17 igraca na spisku a na sve to dodati i ceo Fmp i tamo jos 6 stranaca.
Pijani milioneri iz predgradja.
pre 2 godine
On i Zeljko imaju zajedno 9 titula eurolige.
pre 2 godine
2,4milki
pre 2 godine
Kada jsd dovede nekog "nemojte da smaratee o platama I budzetu" kada zvezda dovede nekog onda ti isti spominju drzavu, pare neograniceni budzet sta sve ne, ima li većih licemera od navijaca jsd???
pre 2 godine
Au dobro je, stub Srpstva pa jos jedan stranac. Ove godine vam nije moderno da brojite strance u ekipi ?
pre 2 godine
Srecom jos jedan u nizu od nasih ljudi.... Sta se ono pricalo prosle sezone iz KKCZV?
Niste u stanju nijednog trenera da zadrzite duze od 1 sezone, UZAS. Novac se samo razbacuje...
(Predrag, 22. oktobar 2023 12:01) # Link komentara
Konobar, Canak, Scepanovic,Bozic, Milivoje Lazic, Dzikic, Matovic, Trinkijeri, Muta, Zoc
Za 9 godina 11 trenera.
Apsolutni svetski rekord.
pre 2 godine
I ovoga ce da smeni Teodosic, zivi bili pa videli.
pre 2 godine
Kreće loženje, napaljenih neznalica...
pre 2 godine
Napredan trener za naprednu crvenu zvezdu. Navijaci zvezde su naprednjaci.
pre 2 godine
Iskren da budem njega sam prizeljkivao prosle godine pre Ivanovica, srecno!
pre 2 godine
samo sipaj pare i ne pitaj, jer kompleksi su to
pre 2 godine
Što je lepo kad imaš neograničen budžet pa plaćaš 3 trenera istovremeno. A čini mi se uskoro će biti i četvrti.
Mada možda Ivanović nađe novi klub pa ga nećete morati plaćati.
(only fools and horses, 22. oktobar 2023 10:46)
Kako je lepo kad imas neogranicen budzet i neogranicen broj njiva po Zlatiboru, okolini i drugim delovima nase prelepe zemlje. Kako je lepo kada se moljaka za isplacivanje poreza pa onda taj isti novac se ne uplati za ispacivanje poreza vec drzava da pare klubu da isplati deo poreza toj istoj drzavi ! Nije vas bilo na mapi kosarkaskoj i odjednom vi nekom solite pamet . Svi znamo kako i vi i mi funkcionisemo prema tome gledajte svoja posla i sportski pozdrav !
pre 2 godine
Odakle pare?
(tile, 22. oktobar 2023 11:03)
I ti pitaš gluposti druže...
pre 2 godine
Odakle pare?
pre 2 godine
U svakom slučaju će sutra startovati sa pobedom...😁
pre 2 godine
“Grk će već u nedelju voditi trening, a u ponedeljak prvu utakmicu protiv FMP-a u Železniku.”
Na brzinu će mu objasniti mehanizam po kome tu utakmicu Zvezda nikad ne gubi.
(Desmond Hume, 22. oktobar 2023 10:57)
Da bu brže usao u ritam vodiće u ponedeljak i FMP 1 i FMP 2 na toj utakmici.
Sudija neće biti na toj utakmici,nije potrebno.
Mozda vec na sledećoj preuzme i tu ulogu.
pre 2 godine
Konacno i trener i faca umesto one spodobe sa repom koji je umislio da je Bog !
pre 2 godine
Сферопулос је веће име од Душка, млађи је и перспективнији тренер савремених схватања кошарке. Плус ће играчима бити мноооого пријатније да гледају његову фацу, а и новинарима ће бити пријатније да разговарају са господином, а не ироничним надобудним умишљенком.
pre 2 godine
Jel naucio Mars na Drinu?
pre 2 godine
Nisam za stranca, ali ajde neka nam je sa srecom..
(Cika Kure
Nisam ni ja, ali u današnje vreme kada su bar polovina igrača stranci, pa treneri trebaju da znaju engleski, i nije neki problem što je trener stranac. Ja verujem da ovaj dobro zna engleski s'obzirom da je i u Olimpijakosu i Makabiju morao da saradjuje sa mnogo stranaca. Ovde je dosta bitnije to da li on zna posao ili ne. Isto tako bitnije je to da li će od ovih igrača sa kojima rasplaže uspeti da izgradi igru kakvu god da ima u svojoj viziji. Ako je defanzivno orjentisan trener, teško da če uspeti sa igralima Zvezde koji su birani tako da budu više napadački(šuterski) orjentisani nego što igraju odbranu. Meni kao navijaču ostaje nada da će on negde usput dovesti nekog igrača za kojeg misli da treba da se dovede. Videćemo. Jedino što se meni u celoj situaciji ne dopada je to što idu dva derbija koja bi mogla odrediti dalji tok sezone(posebno u ABA ligi).
pre 2 godine
Samo bahato, para ima kao pleve pa se moze placati odsteta Ivanovicu i plata novom treneru. Ajde sad po zelji novog trenera da se dovedu jos 3-4 igraca da se nadje.
(Admiral, 22. oktobar 2023 10:45)
Ti znaš da ce se plaćati odsteta Ivanovicu? jel znate vi nesto normalno da napisete osim da patetisete o parama i platama
pre 2 godine
Usao da procitam da vidim šta kazu o novom treneru, kakva su misljenja ljudi, da vidim da li su zadovoljni, kako komentarisu. Kad sa poceo da citam, imao sam šta i da procitam. 80% grobarskih podrugljivih komentara. Neverovatno koja bolest!
pre 2 godine
Ne moze gore od Ivanovica.
(ime, 22. oktobar 2023 10:46)
Čekaj, a zar ga niste proglasili za najboljeg trenera u Evropi tamo negde u decembru prošle godine?
pre 2 godine
koliko trenutno trenera placa zvezda?
(Heroj, 22. oktobar 2023 10:49)
3
pre 2 godine
Da li je isplaćen Saša Obradović?
(mezimica svake vlasti
Pitaj Vujoševića. Za razliku od vašeg blebetanja, BAT jasno kaže da imate još da ga isplaćujete.
pre 2 godine
@ Najzad pravi trener željan uspeha u Evropi! Nakon uhodavanja kreće velika serija pobeda i Final four. A tamo je sve moguće! Aba ligu , prvenstvo i kup lagano osvajamo! Zvezda je emocija!
(Malo Vas je grobari!, 22. oktobar 2023 15:00)
Identično ste pisali kad je došao Obradović, pa Ivanović... Nikako da se opametite i malo sačekate
pre 2 godine
Брат Грк води Црвену звезду на фајнал фор. Видимо се гробари на фајнал фору.
pre 2 godine
Ovaj sa Macabijem nije nista uspeo, sta tek moze sa ovim polukosarkasima! Nije trener problem, igraci koji su ili za penziju ili za KLS su problem. Ne moze livadski konj da nastupa na Londonskom derbiju!
pre 2 godine
Spašavaj buraz
pre 2 godine
Упрегли се Загорци JSD-а да објасне како је преузео ФМП. Не знају да ФМП постоји, игра у Железнику. И Евролига званично потврдила број титула најтрофејнијег српског клуба и сам континуитет. Плач у Загорју, још их видимо на понекој вести како се упињу... џабе.
pre 2 godine
Vizuelno, baš ide uz njih.
pre 2 godine
niko ne može da zabrani kako će se zvati fmp
(ponos
Zato, svako mora da zna da partizan i Igokeu treba gledati KAO JEDAN KLUB !!!!
pre 2 godine
Srecom jos jedan u nizu od nasih ljudi.... Sta se ono pricalo prosle sezone iz KKCZV?
Niste u stanju nijednog trenera da zadrzite duze od 1 sezone, UZAS. Novac se samo razbacuje...
pre 2 godine
Mišji repic u sosu nije prijao.Sad je na redu musaka od tikvica.Uglavnom,zima dosla kad joj vreme nije,jun na Kališu se sa setom pamti,a kućica mi limena,hladna u predgradju…
pre 2 godine
Ima nasa poslovica "s konja na magarca", ma da ovo vise izgleda sa magarca na pod, jer Ivko nije bio bas konj.
pre 2 godine
Uprava treba napolje, sve sa Čovićem i njegovim pile ima Kuzmičem, Lazićem, Lszarevićem ilićem, a vratiti malog Topića i Petruševa.
pre 2 godine
Dobrodošao i nadajmo se da će odraditi ceo ugovor, što bi za Zvezdu bio veliki napredak ka ozbiljnom klubu.
pre 2 godine
Ovo se nije desilo odjednom, sve ovo je bilo spremno još ranije jer je očigledno da nešto nije štimalo na relaciji igrači - Ivanović. Izgleda da je trebalo samo izgubiti od Virtusa i pokrenut je mehanizam smene i postavljanja novog trenera. Ja iskreno neću žaliti za Duškom iako je dobar trener, ali mislim da je previše sujetan i da nam je to i razvalilo igru.
pre 2 godine
Ko menja Bahara?
pre 2 godine
Teodosic je najveci problem u timu. Znaju svi bliski klubu, ali je glupo da se o tome prica, jer ga papreno placaju, a sada nema nazad.
pre 2 godine
Nisam za stranca, ali ajde neka nam je sa srecom..
(Cika Kure, 22. oktobar 2023 10:39)
Ivanovic je stranac.
pre 2 godine
Kamerunci najbrojniji u komentarima po običaju... Ostaće uvek komšija mali!
ZGAZI IH SVE!
(Liberty, 22. oktobar 2023 11:16)
Neko komsija mali,neko devojčica Zvezdana velika:)))
pre 2 godine
Uzas. 15. Mesto.
pre 2 godine
Hahahaahah e usrecili ste se..
pre 2 godine
Čekaj, a zar ga niste proglasili za najboljeg trenera u Evropi tamo negde u decembru prošle godine?
(ja, 22. oktobar 2023 11:53)
Doktor kosarke, moadji bi trebalo da se ugledaju na njega. Tako su isli komentari.
pre 2 godine
Opet plaćaju dva skupa trenera u jednoj sezoni.
pre 2 godine
Da li će Bjelica sad da se vrati
pre 2 godine
Odakle pare?
(tile
Prodali smo njivu!
pre 2 godine
Sipaj u miljenicu
pre 2 godine
Koliko trenera i igrača plaćaju Zvezda i FMP (eks Radnički Basket)?
Da li je isplaćen Saša Obradović?
pre 2 godine
Admiral, cudno kako vi niste bili bahati kada ste menjali 3 trenera po sezoni. Tada je to bilo ok izgleda. Pricati o bahatosti kada u timu imas treceg najskupljeg igraca Evrope a celo leto juris i najskupljeg igraca Evrope mogu samo licemeri jug.
pre 2 godine
Opet plaćaju dva skupa trenera u jednoj sezoni.
(Šone, 22. oktobar 2023 13:31
Zabiravio si Sašu Obradovica.Znači 3 na platnom spisku.Posle priče mrzi nas evroliga..
pre 2 godine
Vujosevic je slobodan..,a i radio je vec u cz
pre 2 godine
Apsolutno sam bio za smenu,no,kako ce ovaj novi sa ovim rosterom da napravi neko cudo?Dakle,Tobi treba preko noci da postane Milutinov ne bi li imali bilo kakvu unutrasnju igru.Simonovic da nauci da postigne kos sa niskog posta do cetvrtka.Jago,pa ne znam,mozda onaj Ginko bi pomogao,treba mu sve,pamet,visina,sut.Koja je to drugacija igra od ove jurnjave i besomucnog dutiranja trojki,neka mi neko kaze slobodno.Da Teodosic razigrava 35 minuta,aha,ili da Sabaz daje po 40-50 na svakoj.CENTAR pa sve ostalo,trener,bekovi,krila,tim redosledom.Kako smo skinuli Partizan posle 13 godina,Marjanovic pa Cirbes Kada smo bili najbolji u EL - pa tada.
pre 2 godine
Evo ih grobarski botovi vec su smislili koliko će da kosta u njihovoj glavici
pre 2 godine
@Mile Izgubili smo 2021. i pre toga 2020. od Igokee. Ukupan skor u Aba 17-8 u korist Partizana. Kažete isto kao Zvezda vs FMP?
pre 2 godine
Čestitke, pa da bude u Zvezdi uspešan kao i njegov prethodnik.
pre 2 godine
Au dobro je, stub Srpstva pa jos jedan stranac. Ove godine vam nije moderno da brojite strance u ekipi ?
(Kakvi licemeri sever, 22. oktobar 2023 12:09)
Niti strance, nisi mlade koje razvijaju za reprezentaciju.... Dobro imaju "malog" Lazarevića, tragedija od kluba.
pre 2 godine
Cudi me tako dobar trener,kako kažete.Bez angažmana.Ivanovic los pa odmah u Baskoniju.Nesto tu ne sviđa.
pre 2 godine
Zamislite samo koliko cemo biti dobri ove sezone. Posle ocajnih izdanja sa morem greska i niskim procentima smo gubili tesno. Ne bih bio u kozi kolege iz Loznice kad u casual stilu sa igracima koji su prosli svoje zenite pocnemo da meljemo.
pre 2 godine
Zna li se kolika je plata? Ovi iz predgradja znaju sve, ocekujem da i ovde daju neki info.
pre 2 godine
Šta su hrvati u komentarima
pre 2 godine
Udara se za kintu…porasla je
(Zufer
Ako se ko "udara" za kintu onda je to partizan. Pored udaranja, poslednjih godina smo bili svedoci čučanja ispred šlica Bartomeua dok su ga moljakali da ih pozove prvo u Evrokuo a kasnije i u Evroligu.
pre 2 godine
Kao Zvezdaš želeo bih ovom čoveku finale EL pa neka bude sa Partizanom Ko pobedi zeza ovog drugoog do sledeće sezone.
pre 2 godine
Kratak je put od srpskog kluba do legije stranaca, samo kad se prošle sezone sprdao Partizan
pre 2 godine
Dobrodosao u FMP
pre 2 godine
da li ce imati zvezda pravo da igra KLS kad jedva imaju par nasih igraca?
pre 2 godine
Ne moze gore od Ivanovica.
pre 2 godine
dulo igokejci na aparatima
pre 2 godine
Još sam iznenađen.Mada šok terapija može da da rezultate.Jedno je sigurno.Imaćemo trenera koji bolje govori Engleski,mlađi je,naravno lepši i pametniji od komšijskog.Tako da nije sramota ako ga pobedi dva puta zaredom.I svi srećni.
pre 2 godine
Može, ja sam zadovoljan. Dečko pojma nema o poslu. Valjda će zakopati zvezdu.
pre 2 godine
Licmeri sever, brojanje krvniv zrnaca i stranca ste poceli vi grobari, u sezoni kada je Obradovic bio trener. Tada ste poceli, pa vam sada smeta sto vam se prosle sezone vracalo isto merom? Ne znam ko je tu licemer stvarno.
pre 2 godine
Nadobudna svadjalica kao i vecina Grka.
pre 2 godine
Kamerunci najbrojniji u komentarima po običaju... Ostaće uvek komšija mali!
ZGAZI IH SVE!
(Liberty, 22. oktobar 2023 11:16)
Neko komsija mali,neko devojčica Zvezdana velika:)))
(Pedja, 22. oktobar 2023 13:05)
Udara se za kintu…porasla je
pre 2 godine
Nesporno je da zna kosarku, radio je u dva velika evroligaska kluba po 3-4 godine u kontinuitetu, igrao dva finala EL sa Olijem itd. On preuzima Zvezdu tokom sezone, nije njegova selekcija igraca i nema uvid u njhovu fizicku spremnost da iznesu jaku odbranu tokom veceg dela tekme koju on forsira. Nisam gotivio kako je izgledao Makabi zadnje sezone, neposredno pred raskid sa njim. On je instant resenje Zvezde, kako ce to ici videcemo, ali se ocekuje reakcija tima u svakom slucaju i borba u sledeca dva derbija.
pre 2 godine
Uuu bojjj krenite junacii sviiii !!!! Pa ko ce ovo sad da razume bree??? Prosle sezone su svi razumeli, sta cemo sad sa ovom legijom stranaca??? A prozivali smo jedan od najvecih klubova Evrope zbog stranaca...
pre 2 godine
Nisam za stranca, ali ajde neka nam je sa srecom..
(Cika Kure, 22. oktobar 2023 10:39)
Ivanovic je stranac.
(Mile, 22. oktobar 2023 11:41)
I Radonja je.
pre 2 godine
Klub se zove zvezda Beograd i nema veze sa pokojnom Crvenom Zvezdom
(FMP
Jedini klub koji je imao veze sa predhodnim klubim po jednim delom svog umena je bio partizan i zvao se (ZVANIČNO, da ne bi bilo zabune) partizanIgokea.
Tako da, vi možete samo da kokodačete fmp fmp fmp, DŽABE vam je!!!!
pre 2 godine
Stavi me u cc: važno je da ti imaš pojma!! Čovek igrao dva finala Fajnal Fora!
pre 2 godine
Koliko su ustedeli,dva milona?
pre 2 godine
kompleksi šefa
pre 2 godine
Reko sebi juce da idem da kupim mleko i zaboravio sam. Odose cene jos na gore...
pre 2 godine
On i Zoc imaju 0 titula Kupa Srbije i jednu Aba od mogucih 9 trofeja!!!!!
pre 2 godine
Ne razumem samo o kojoj tacno upravi vi pricate kada je fmp privatni klub, koji finansira drzava?
I vlasnik tog kluba odlucuje o svemu. Svasta mozes procitati ovde. Neko napisa novi trener ce imati jezicku barijeru a zaboravili da ste KK Mozambik sada. Jedino ako Teo ne zna engleski, posto van njega I jos 1 2 igraca, Srba u timu nemate.
pre 2 godine
I njega će brzo oterati.
pre 2 godine
ja se ponado privatizovali te bunare bez dna
pre 2 godine
Mile napredjaku mali el si srecan?
pre 2 godine
Neko komsija mali,neko devojčica Zvezdana velika:)))
(Pedja, 22. oktobar 2023 13:05)
Udara se za kintu…porasla je
(Zufer, 22. oktobar 2023 14:10)
Za razliku od tvoje koja jos nije porasla ali
se ipak udara.
pre 2 godine
Reko sebi juce da idem da kupim mleko i zaboravio sam. Odose cene jos na gore...
(Nikola, 22. oktobar 2023 11:56)
Šta, opet neko potpisuje za partizanku?
Jadni mi...
pre 2 godine
(Specijalac, 22. oktobar 2023 11:18)
Zamisli Teo otisao u Virtus zbog para cccc i Bogdanović isto kod vas, umesto da se vrati u Partizan jer ga voli on uzima pare u Atlanti, a posle ce kao penzioner da se vraca, strasno kakvi ljudi... A to da l ga niko nije hteo pitaj za pocetak navijace Virtusa pa onda kreni dalje
pre 2 godine
Najzad pravi trener željan uspeha u Evropi! Nakon uhodavanja kreće velika serija pobeda i Final four. A tamo je sve moguće! Aba ligu , prvenstvo i kup lagano osvajamo! Zvezda je emocija!
pre 2 godine
Радоњић је слободан...
pre 2 godine
U pravom trenutku. Sada krece sezona u pravom smislu.
Sad je sve na igracima, ko sada bude pokazao ravnodusnost ili divljanje na terenu... tom sledecem odmah otkaz takodje.
pre 2 godine
Bar je podnosljiv kao pojava u odnosu na onu karikaturu , ali bez sale mnogo ozbiljan trener !
pre 2 godine
Ima li neki Srbin u toj vasoj zvezdi? Stubu srBstva?
pre 2 godine
Ništa vama bez Zmaga Sagadina. Ovaj Grk je prelazno rešenje dok ne ubedite Zmaga da se vrati. A onda kreće obnova nikad prežaljenog propalog projekata Evropske Zvezde.
pre 2 godine
Tezak debi protiv FMP2, nista mu nece biti jasno, dok mu ne objasne da gazda ima dva kluba FMP1 i FMP2 i da oni igraju u istoj ligi i da FMP2 nikada ne sme da pobedi FMP1, i da u startu imaji dve pobede vise od drugih...
pre 2 godine
Evo nalepili se ponovo glodari da komentarišu. Prvo, pošto komentarišete kako izgleda novi trener, prvo pogledajte zajapurenog pijanog Želimira. Drugo, ne prozivajte za FMP kako Zvezda ima 2-0 na startu sezone, za KKP je to Igokea (kada ste poslednji put izgubili?). Trece, bavite se svojim finansijama - šta je bilo sa dobrovoljnim uplatama kako bi se platio porez? Šta je sa duplim ulaznicama? Šta je sa dugovanjima prema bivšim trenerima i igračima? (Mene lično ne zanima odgovor, ali vidim da vas sve živo u vezi Zvezde zanima)
pre 2 godine
Klub se zove zvezda Beograd i nema veze sa pokojnom Crvenom Zvezdom
pre 2 godine
Ispratiće Željko i ovog..
pre 2 godine
Dokle će biti ovaj na klupi? Samo uprava im nije kriva…
pre 2 godine
Брат Грк води Црвену звезду на фајнал фор. Видимо се гробари на фајнал фору.
pre 2 godine
ključno je u Železniku...to se mora dobiti :))))
pre 2 godine
Сферопулос је веће име од Душка, млађи је и перспективнији тренер савремених схватања кошарке. Плус ће играчима бити мноооого пријатније да гледају његову фацу, а и новинарима ће бити пријатније да разговарају са господином, а не ироничним надобудним умишљенком.
pre 2 godine
Samo bahato, para ima kao pleve pa se moze placati odsteta Ivanovicu i plata novom treneru. Ajde sad po zelji novog trenera da se dovedu jos 3-4 igraca da se nadje.
(Admiral, 22. oktobar 2023 10:45)
Uzeli smo od Ostoje ,placi bre
pre 2 godine
Брат Грк води Црвену звезду на фајнал фор. Видимо се гробари на фајнал фору.
(srle, 22. oktobar 2023 10:43)
izgleda da ti nista naucio nisi iz vasih najavljivanja-final forova,top 8,polufinale lige evrope,polufinale lige sampiona,nikad jaci tim...to sto imate para za bacanje ne znaci da imate dobre timove.poslusaj ti mene prijateljski-ako budete deseti u evroligi i uzmete makar 1 trofej ove sezone da slavis ko taj zamisljeni final four
pre 2 godine
Zvezdu vodi covek koji je zalutao u kosarku!
pre 2 godine
90% grobarskih jadnih komentara... bolest je uzela maha
pre 2 godine
Сферопулос је веће име од Душка, млађи је и перспективнији тренер савремених схватања кошарке. Плус ће играчима бити мноооого пријатније да гледају његову фацу, а и новинарима ће бити пријатније да разговарају са господином, а не ироничним надобудним умишљенком.
(veliki strumf, 22. oktobar 2023 10:52
Veće ime od Duška?!
Znao sam da košarku pratite od 2011, ali baš ovoliko da se izblamiraš, sramota čoveče...
pre 2 godine
Što je lepo kad imaš neograničen budžet pa plaćaš 3 trenera istovremeno. A čini mi se uskoro će biti i četvrti.
Mada možda Ivanović nađe novi klub pa ga nećete morati plaćati.
pre 2 godine
niko ne može da zabrani kako će se zvati fmp
pre 2 godine
Loznica grobar, odstupi od vesti o zvezdi
(milan, 22. oktobar 2023 10:53)
Zašto teraš čoveka?
Kada vi panteri budete odstupili od zatrpavanja glupim komentarima vesti o Partizanu, onda ćeš legitimno moći da tražiš ovako nešto. Do tada ćuti i trpi posledice.
pre 2 godine
Nisam za stranca, ali ajde neka nam je sa srecom..
pre 2 godine
Konacno i trener i faca umesto one spodobe sa repom koji je umislio da je Bog !
pre 2 godine
Kamerunci najbrojniji u komentarima po običaju... Ostaće uvek komšija mali!
ZGAZI IH SVE!
pre 2 godine
Samo bahato, para ima kao pleve pa se moze placati odsteta Ivanovicu i plata novom treneru. Ajde sad po zelji novog trenera da se dovedu jos 3-4 igraca da se nadje.
pre 2 godine
Ne moze gore od Ivanovica.
pre 2 godine
Loznica grobar, odstupi od vesti o zvezdi
pre 2 godine
“Grk će već u nedelju voditi trening, a u ponedeljak prvu utakmicu protiv FMP-a u Železniku.”
Na brzinu će mu objasniti mehanizam po kome tu utakmicu Zvezda nikad ne gubi.
pre 2 godine
Samo bahato, para ima kao pleve pa se moze placati odsteta Ivanovicu i plata novom treneru. Ajde sad po zelji novog trenera da se dovedu jos 3-4 igraca da se nadje.
(Admiral, 22. oktobar 2023 10:45)
Ti znaš da ce se plaćati odsteta Ivanovicu? jel znate vi nesto normalno da napisete osim da patetisete o parama i platama
pre 2 godine
Cirkus u malom klubu
pre 2 godine
On i Zeljko imaju zajedno 9 titula eurolige.
pre 2 godine
Zamislite samo koliko cemo biti dobri ove sezone. Posle ocajnih izdanja sa morem greska i niskim procentima smo gubili tesno. Ne bih bio u kozi kolege iz Loznice kad u casual stilu sa igracima koji su prosli svoje zenite pocnemo da meljemo.
pre 2 godine
Najzad pravi trener željan uspeha u Evropi! Nakon uhodavanja kreće velika serija pobeda i Final four. A tamo je sve moguće! Aba ligu , prvenstvo i kup lagano osvajamo! Zvezda je emocija!
pre 2 godine
2022- trener sastavi tim, oteraju ga odmah jer zele instant uspeh i dovedu drugog koji nije pravio tim.
2023 - trener sastavi tim, oteraju ga odmah jer zele instant uspeh i dovedu drugog koji nije pravio tim.
Bravo Zvezdo, nista niste naucili ponovo.
pre 2 godine
Što je lepo kad imaš neograničen budžet pa plaćaš 3 trenera istovremeno. A čini mi se uskoro će biti i četvrti.
Mada možda Ivanović nađe novi klub pa ga nećete morati plaćati.
(only fools and horses, 22. oktobar 2023 10:46)
Kako je lepo kad imas neogranicen budzet i neogranicen broj njiva po Zlatiboru, okolini i drugim delovima nase prelepe zemlje. Kako je lepo kada se moljaka za isplacivanje poreza pa onda taj isti novac se ne uplati za ispacivanje poreza vec drzava da pare klubu da isplati deo poreza toj istoj drzavi ! Nije vas bilo na mapi kosarkaskoj i odjednom vi nekom solite pamet . Svi znamo kako i vi i mi funkcionisemo prema tome gledajte svoja posla i sportski pozdrav !
pre 2 godine
Kada jsd dovede nekog "nemojte da smaratee o platama I budzetu" kada zvezda dovede nekog onda ti isti spominju drzavu, pare neograniceni budzet sta sve ne, ima li većih licemera od navijaca jsd???
pre 2 godine
Šta kaže Mike James na ovo, jel napisao nešto na twitteru? Zabrinut sam jer nema vesti o njemu evo već par sati.
pre 2 godine
dulo igokejci na aparatima
pre 2 godine
Klub se zove zvezda Beograd i nema veze sa pokojnom Crvenom Zvezdom
(FMP
Jedini klub koji je imao veze sa predhodnim klubim po jednim delom svog umena je bio partizan i zvao se (ZVANIČNO, da ne bi bilo zabune) partizanIgokea.
Tako da, vi možete samo da kokodačete fmp fmp fmp, DŽABE vam je!!!!
pre 2 godine
Mišji repic u sosu nije prijao.Sad je na redu musaka od tikvica.Uglavnom,zima dosla kad joj vreme nije,jun na Kališu se sa setom pamti,a kućica mi limena,hladna u predgradju…
pre 2 godine
spremite markere da se ne zbuni u ponedeljak
pre 2 godine
niko ne može da zabrani kako će se zvati fmp
(ponos
Zato, svako mora da zna da partizan i Igokeu treba gledati KAO JEDAN KLUB !!!!
pre 2 godine
Kamerunci najbrojniji u komentarima po običaju... Ostaće uvek komšija mali!
ZGAZI IH SVE!
(Liberty, 22. oktobar 2023 11:16)
Neko komsija mali,neko devojčica Zvezdana velika:)))
pre 2 godine
Kreće loženje, napaljenih neznalica...
pre 2 godine
FMP prva utakmica, taman da se opusti pred Partizan, da pomisle da su sila. Kao posle Asvela
pre 2 godine
Da li je isplaćen Saša Obradović?
(mezimica svake vlasti
Pitaj Vujoševića. Za razliku od vašeg blebetanja, BAT jasno kaže da imate još da ga isplaćujete.
pre 2 godine
Državni projekat..
pre 2 godine
Da li je moguće da ga već sutra očekuje vrlo neizvestan meč pun napetosti?
pre 2 godine
Duško Ivanović više nije TEO da trenera CZ!
pre 2 godine
Još sam iznenađen.Mada šok terapija može da da rezultate.Jedno je sigurno.Imaćemo trenera koji bolje govori Engleski,mlađi je,naravno lepši i pametniji od komšijskog.Tako da nije sramota ako ga pobedi dva puta zaredom.I svi srećni.
pre 2 godine
Dobrodosao u FMP
pre 2 godine
Licmeri sever, brojanje krvniv zrnaca i stranca ste poceli vi grobari, u sezoni kada je Obradovic bio trener. Tada ste poceli, pa vam sada smeta sto vam se prosle sezone vracalo isto merom? Ne znam ko je tu licemer stvarno.
pre 2 godine
Упрегли се Загорци JSD-а да објасне како је преузео ФМП. Не знају да ФМП постоји, игра у Железнику. И Евролига званично потврдила број титула најтрофејнијег српског клуба и сам континуитет. Плач у Загорју, још их видимо на понекој вести како се упињу... џабе.
pre 2 godine
samo sipaj pare i ne pitaj, jer kompleksi su to
pre 2 godine
Težak debi će imati,uvek neizvesno sa fmp-om
pre 2 godine
Odakle pare?
pre 2 godine
Usao da procitam da vidim šta kazu o novom treneru, kakva su misljenja ljudi, da vidim da li su zadovoljni, kako komentarisu. Kad sa poceo da citam, imao sam šta i da procitam. 80% grobarskih podrugljivih komentara. Neverovatno koja bolest!
pre 2 godine
Napredan trener za naprednu crvenu zvezdu. Navijaci zvezde su naprednjaci.
pre 2 godine
Au dobro je, stub Srpstva pa jos jedan stranac. Ove godine vam nije moderno da brojite strance u ekipi ?
pre 2 godine
Uzas. 15. Mesto.
pre 2 godine
koliko trenutno trenera placa zvezda?
pre 2 godine
gazda radi kako mu se prohte a mi plaćamo
pre 2 godine
Vizuelno, baš ide uz njih.
pre 2 godine
Reko sebi juce da idem da kupim mleko i zaboravio sam. Odose cene jos na gore...
pre 2 godine
Srecom jos jedan u nizu od nasih ljudi.... Sta se ono pricalo prosle sezone iz KKCZV?
Niste u stanju nijednog trenera da zadrzite duze od 1 sezone, UZAS. Novac se samo razbacuje...
pre 2 godine
Udara se za kintu…porasla je
(Zufer
Ako se ko "udara" za kintu onda je to partizan. Pored udaranja, poslednjih godina smo bili svedoci čučanja ispred šlica Bartomeua dok su ga moljakali da ih pozove prvo u Evrokuo a kasnije i u Evroligu.
pre 2 godine
Koliko sam shvatio,Duško je bio smenjen odavno,samo se čekao momenat.. Znači pobedio je lobi koji je predvodio Teodosić..
pre 2 godine
Bar je podnosljiv kao pojava u odnosu na onu karikaturu , ali bez sale mnogo ozbiljan trener !
pre 2 godine
Može, ja sam zadovoljan. Dečko pojma nema o poslu. Valjda će zakopati zvezdu.
pre 2 godine
I ovoga ce da smeni Teodosic, zivi bili pa videli.
pre 2 godine
Srecom jos jedan u nizu od nasih ljudi.... Sta se ono pricalo prosle sezone iz KKCZV?
Niste u stanju nijednog trenera da zadrzite duze od 1 sezone, UZAS. Novac se samo razbacuje...
(Predrag, 22. oktobar 2023 12:01) # Link komentara
Konobar, Canak, Scepanovic,Bozic, Milivoje Lazic, Dzikic, Matovic, Trinkijeri, Muta, Zoc
Za 9 godina 11 trenera.
Apsolutni svetski rekord.
pre 2 godine
2,4milki
pre 2 godine
Sad imate dvojicu zalizanih.To ce na neki nacin sigurno pomoci.Samo da vidimo na koji nacin.
pre 2 godine
Evo ih grobarski botovi vec su smislili koliko će da kosta u njihovoj glavici
pre 2 godine
Kad ce saopstenje o Bjelici?
Pitam za druga.
pre 2 godine
Šta su hrvati u komentarima
pre 2 godine
Znaci zvezda placa tri trenera, ima sad vec 17 igraca na spisku a na sve to dodati i ceo Fmp i tamo jos 6 stranaca.
Pijani milioneri iz predgradja.
pre 2 godine
Iskren da budem njega sam prizeljkivao prosle godine pre Ivanovica, srecno!
pre 2 godine
Ima nasa poslovica "s konja na magarca", ma da ovo vise izgleda sa magarca na pod, jer Ivko nije bio bas konj.
pre 2 godine
“Grk će već u nedelju voditi trening, a u ponedeljak prvu utakmicu protiv FMP-a u Železniku.”
Na brzinu će mu objasniti mehanizam po kome tu utakmicu Zvezda nikad ne gubi.
(Desmond Hume, 22. oktobar 2023 10:57)
Da bu brže usao u ritam vodiće u ponedeljak i FMP 1 i FMP 2 na toj utakmici.
Sudija neće biti na toj utakmici,nije potrebno.
Mozda vec na sledećoj preuzme i tu ulogu.
pre 2 godine
Jedini klub koji je imao veze sa predhodnim klubim po jednim delom svog umena je bio partizan i zvao se (ZVANIČNO, da ne bi bilo zabune) partizanIgokea.
Tako da, vi možete samo da kokodačete fmp fmp fmp, DŽABE vam je!!!!
(Aster Blistok, 22. oktobar 2023 12:37)
Želis da kazes da je magistar lagao kada je rekao da FMP-u niko ne moze da zabrani kako ce da se zove!??Ja sam u šoku..
pre 2 godine
Kamerunci najbrojniji u komentarima po običaju... Ostaće uvek komšija mali!
ZGAZI IH SVE!
(Liberty, 22. oktobar 2023 11:16)
Neko komsija mali,neko devojčica Zvezdana velika:)))
(Pedja, 22. oktobar 2023 13:05)
Udara se za kintu…porasla je
pre 2 godine
Ugovor je potpisan na dve godine .. ali u slučaju Zvezde to je mrtvo slovo na papiru.
pre 2 godine
Giedraitis:"Dosao sam zbog Duska Ivanovica!"
Stigli su bar kafu da popiju...
pre 2 godine
Čestitke, pa da bude u Zvezdi uspešan kao i njegov prethodnik.
pre 2 godine
Uprava treba napolje, sve sa Čovićem i njegovim pile ima Kuzmičem, Lazićem, Lszarevićem ilićem, a vratiti malog Topića i Petruševa.
pre 2 godine
Opet plaćaju dva skupa trenera u jednoj sezoni.
(Šone, 22. oktobar 2023 13:31
Zabiravio si Sašu Obradovica.Znači 3 na platnom spisku.Posle priče mrzi nas evroliga..
pre 2 godine
Ima novaca. Nije kod naroda, a nije ni u privredi. Izgleda da je kod brata Sija.
pre 2 godine
Uuu bojjj krenite junacii sviiii !!!! Pa ko ce ovo sad da razume bree??? Prosle sezone su svi razumeli, sta cemo sad sa ovom legijom stranaca??? A prozivali smo jedan od najvecih klubova Evrope zbog stranaca...
pre 2 godine
Hahahaahah e usrecili ste se..
pre 2 godine
Au dobro je, stub Srpstva pa jos jedan stranac. Ove godine vam nije moderno da brojite strance u ekipi ?
(Kakvi licemeri sever, 22. oktobar 2023 12:09)
Niti strance, nisi mlade koje razvijaju za reprezentaciju.... Dobro imaju "malog" Lazarevića, tragedija od kluba.
pre 2 godine
Dobro ti nama došao!
pre 2 godine
Sipaj u miljenicu
pre 2 godine
Koliko trenera i igrača plaćaju Zvezda i FMP (eks Radnički Basket)?
Da li je isplaćen Saša Obradović?
pre 2 godine
U pravom trenutku. Sada krece sezona u pravom smislu.
Sad je sve na igracima, ko sada bude pokazao ravnodusnost ili divljanje na terenu... tom sledecem odmah otkaz takodje.
pre 2 godine
Reko sebi juce da idem da kupim mleko i zaboravio sam. Odose cene jos na gore...
(Nikola, 22. oktobar 2023 11:56)
Šta, opet neko potpisuje za partizanku?
Jadni mi...
pre 2 godine
koliko trenutno trenera placa zvezda?
(Heroj, 22. oktobar 2023 10:49)
3
pre 2 godine
Covek koji je slao u svlacionicu Papanikolaua i Birca. I mi da verujemo da ce disciplinovati Teodosica i Nedovica?
Nisam optimista, ali puna podrska coveku.
Uprava napolje
pre 2 godine
Uprava napolje
(aj sad se pomerite, 22. oktobar 2023 10:59)
Uprava je baš ona kakvu zaslužujete, sa sve "mister saopštenjem" ...
pre 2 godine
Nisam za stranca, ali ajde neka nam je sa srecom..
(Cika Kure, 22. oktobar 2023 10:39)
Ivanovic je stranac.
pre 2 godine
Admiral, cudno kako vi niste bili bahati kada ste menjali 3 trenera po sezoni. Tada je to bilo ok izgleda. Pricati o bahatosti kada u timu imas treceg najskupljeg igraca Evrope a celo leto juris i najskupljeg igraca Evrope mogu samo licemeri jug.
pre 2 godine
Nadobudna svadjalica kao i vecina Grka.
pre 2 godine
Zna li se kolika je plata? Ovi iz predgradja znaju sve, ocekujem da i ovde daju neki info.
pre 2 godine
Koliko je czbg zaradila otkazom Ivanoviću???
pre 2 godine
Лош резултат у Болоњи је био у договору са пар играча. Тражио се мотив за отказ. Видећете, ако се Недовић појави на дербију, и он је један од оних којима председник каже шта је у интересу "клуба". Навијачи (већина) су наивни Срби, који се нервирају резултатима, јер не виде да је лични интерес изнад спортског витештва и ферплеја. Љубави према спорту је данас ретка. Бизнис, кладионица, провод, среброљубље, издаја, манипулација...Али без бриге и ово зло ће проћи ускоро...
pre 2 godine
Kratak je put od srpskog kluba do legije stranaca, samo kad se prošle sezone sprdao Partizan
pre 2 godine
Odakle pare?
(tile
Prodali smo njivu!
(Aster Blistok, 22. oktobar 2023 15:05)
Ako živ mi bio,kod vas u Železniku bar njiva ne manjka.
pre 2 godine
@ Najzad pravi trener željan uspeha u Evropi! Nakon uhodavanja kreće velika serija pobeda i Final four. A tamo je sve moguće! Aba ligu , prvenstvo i kup lagano osvajamo! Zvezda je emocija!
(Malo Vas je grobari!, 22. oktobar 2023 15:00)
Identično ste pisali kad je došao Obradović, pa Ivanović... Nikako da se opametite i malo sačekate
pre 2 godine
Teodosic kad je trebao da dodje u Zvezdu radije je otisao u Eurokup Virtus po pare a sad kad ga niko iz Eurolige nece jer ne moze vise ni da hoda sad je on dosao u Zvezdu kao veliki Zvezdas i jos pravi haos, uvodi red, smenjuje trenera dok sutira 2/15 za 3 u Euroligi. A Covic prvo na silu dovede Tea i Bjelicu (za kojeg u Feneru nije bilo mesta ni za 12) iako ih trener ne zeli a onda smeni trenera zbog penzionera sa 0 ucinka na utakmicama. Svaka cast
pre 2 godine
Ne moze gore od Ivanovica.
(ime, 22. oktobar 2023 10:46)
Čekaj, a zar ga niste proglasili za najboljeg trenera u Evropi tamo negde u decembru prošle godine?
pre 2 godine
Opet plaćaju dva skupa trenera u jednoj sezoni.
pre 2 godine
jel zna neko koliko smo sezona krenuli menjanjem trenera?
pre 2 godine
Mile napredjaku mali el si srecan?
pre 2 godine
On i Zoc imaju 0 titula Kupa Srbije i jednu Aba od mogucih 9 trofeja!!!!!
pre 2 godine
Sada će da se vidi da li su igraci stvarno bušili Ivanovica.
Kako kruži prica vladalo je veliko nezadovoljstvo od strane igraca nacinom na koji je Ivanovic vodio ekipu.
Ono protiv Bolonje je bilo u fazonu bole nas uši da igramo dokle god je ovaj tu.
Vukli se po terenu.
pre 2 godine
Ovaj sa Macabijem nije nista uspeo, sta tek moze sa ovim polukosarkasima! Nije trener problem, igraci koji su ili za penziju ili za KLS su problem. Ne moze livadski konj da nastupa na Londonskom derbiju!
pre 2 godine
kompleksi šefa
pre 2 godine
Ovo se nije desilo odjednom, sve ovo je bilo spremno još ranije jer je očigledno da nešto nije štimalo na relaciji igrači - Ivanović. Izgleda da je trebalo samo izgubiti od Virtusa i pokrenut je mehanizam smene i postavljanja novog trenera. Ja iskreno neću žaliti za Duškom iako je dobar trener, ali mislim da je previše sujetan i da nam je to i razvalilo igru.
pre 2 godine
Ko menja Bahara?
pre 2 godine
Ajde brate SREĆNO!
pre 2 godine
Koliko su ustedeli,dva milona?
pre 2 godine
Odakle pare?
(tile, 22. oktobar 2023 11:03)
I ti pitaš gluposti druže...
pre 2 godine
Радоњић је слободан...
pre 2 godine
Evo nalepili se ponovo glodari da komentarišu. Prvo, pošto komentarišete kako izgleda novi trener, prvo pogledajte zajapurenog pijanog Želimira. Drugo, ne prozivajte za FMP kako Zvezda ima 2-0 na startu sezone, za KKP je to Igokea (kada ste poslednji put izgubili?). Trece, bavite se svojim finansijama - šta je bilo sa dobrovoljnim uplatama kako bi se platio porez? Šta je sa duplim ulaznicama? Šta je sa dugovanjima prema bivšim trenerima i igračima? (Mene lično ne zanima odgovor, ali vidim da vas sve živo u vezi Zvezde zanima)
(Mile, 22. oktobar 2023 11:31)
Pa evo Mile da te informisem, Partizan je poslednji put izgubio od Igokee u sezoni 20/21, i to oba meca u toj sezoni, dok je zvezda poslednji put izgubila 2011 godine. Jel ti sad jasnije malo?
pre 2 godine
Stavi me u cc: važno je da ti imaš pojma!! Čovek igrao dva finala Fajnal Fora!
pre 2 godine
Odakle pare?
(tile
Prodali smo njivu!
pre 2 godine
Mislim da se ovde radi o licnom sukobu Covica i Ivanovica oko komcepcije tima i zato se cekao prvi povod za smenu. Iskren da budem i dalje mi nije jasna strategija dovodjenja istrosenih igraca sklonih povredama da budu nosioci igre. Tim nam je fizicki inferioran i to se najvise ogleda u odbrani i skoku u kome smo najlosiji u evroligi.
pre 2 godine
da li ce imati zvezda pravo da igra KLS kad jedva imaju par nasih igraca?
pre 2 godine
@Mile Izgubili smo 2021. i pre toga 2020. od Igokee. Ukupan skor u Aba 17-8 u korist Partizana. Kažete isto kao Zvezda vs FMP?
pre 2 godine
(Specijalac, 22. oktobar 2023 11:18)
Zamisli Teo otisao u Virtus zbog para cccc i Bogdanović isto kod vas, umesto da se vrati u Partizan jer ga voli on uzima pare u Atlanti, a posle ce kao penzioner da se vraca, strasno kakvi ljudi... A to da l ga niko nije hteo pitaj za pocetak navijace Virtusa pa onda kreni dalje
pre 2 godine
Cudi me tako dobar trener,kako kažete.Bez angažmana.Ivanovic los pa odmah u Baskoniju.Nesto tu ne sviđa.
pre 2 godine
Spašavaj buraz
pre 2 godine
Jel naucio Mars na Drinu?
pre 2 godine
Nisam za stranca, ali ajde neka nam je sa srecom..
(Cika Kure
Nisam ni ja, ali u današnje vreme kada su bar polovina igrača stranci, pa treneri trebaju da znaju engleski, i nije neki problem što je trener stranac. Ja verujem da ovaj dobro zna engleski s'obzirom da je i u Olimpijakosu i Makabiju morao da saradjuje sa mnogo stranaca. Ovde je dosta bitnije to da li on zna posao ili ne. Isto tako bitnije je to da li će od ovih igrača sa kojima rasplaže uspeti da izgradi igru kakvu god da ima u svojoj viziji. Ako je defanzivno orjentisan trener, teško da če uspeti sa igralima Zvezde koji su birani tako da budu više napadački(šuterski) orjentisani nego što igraju odbranu. Meni kao navijaču ostaje nada da će on negde usput dovesti nekog igrača za kojeg misli da treba da se dovede. Videćemo. Jedino što se meni u celoj situaciji ne dopada je to što idu dva derbija koja bi mogla odrediti dalji tok sezone(posebno u ABA ligi).
pre 2 godine
U svakom slučaju će sutra startovati sa pobedom...😁
pre 2 godine
Očigledno dobar trener, ne bi ostajao po 4 godine u dva velika kluba da nije tako. Plus 3 puta šampion Grčke, 3 puta šampion Izraela (mada je tamo Makabi uvek šampion), 2 puta f4, dva puta finale Evrolige..
Srećno u Zvezdi i za početak nek odradi pun ugovor, a za posle ćemo videti.
pre 2 godine
Ne razumem samo o kojoj tacno upravi vi pricate kada je fmp privatni klub, koji finansira drzava?
I vlasnik tog kluba odlucuje o svemu. Svasta mozes procitati ovde. Neko napisa novi trener ce imati jezicku barijeru a zaboravili da ste KK Mozambik sada. Jedino ako Teo ne zna engleski, posto van njega I jos 1 2 igraca, Srba u timu nemate.
pre 2 godine
Ima li neki Srbin u toj vasoj zvezdi? Stubu srBstva?
pre 2 godine
Kako ce Rajko da postavlja pitanja?
pre 2 godine
I ovoga ce da smeni Teodosic, zivi bili pa videli.
(Apokalipsa, 22. oktobar 2023 12:01)
Samo neka proba da ga natera da trenira i igra odbranu.
pre 2 godine
Čekaj, a zar ga niste proglasili za najboljeg trenera u Evropi tamo negde u decembru prošle godine?
(ja, 22. oktobar 2023 11:53)
Doktor kosarke, moadji bi trebalo da se ugledaju na njega. Tako su isli komentari.
pre 2 godine
Teodosic je najveci problem u timu. Znaju svi bliski klubu, ali je glupo da se o tome prica, jer ga papreno placaju, a sada nema nazad.
pre 2 godine
Kao Zvezdaš želeo bih ovom čoveku finale EL pa neka bude sa Partizanom Ko pobedi zeza ovog drugoog do sledeće sezone.
pre 2 godine
Nisam za stranca, ali ajde neka nam je sa srecom..
(Cika Kure, 22. oktobar 2023 10:39)
Ivanovic je stranac.
(Mile, 22. oktobar 2023 11:41)
I Radonja je.
pre 2 godine
Ne znam, može biti plus a i minus.
Šteta za Duška, moglo se to malo i sačekati, ali vjerovatno ima pozadina neka sa dešavanjima. Mislim na Bjelicu.
pre 2 godine
I njega će brzo oterati.
pre 2 godine
Neko komsija mali,neko devojčica Zvezdana velika:)))
(Pedja, 22. oktobar 2023 13:05)
Udara se za kintu…porasla je
(Zufer, 22. oktobar 2023 14:10)
Za razliku od tvoje koja jos nije porasla ali
se ipak udara.
pre 2 godine
ja se ponado privatizovali te bunare bez dna
pre 2 godine
Meni se ipak čini da je sve ovo Dušku namesteno...Ajmo realno sa ovakvim "zalaganjem"ovi ne bi dobili ni 10 narednih utakmica
pre 2 godine
Vujosevic je slobodan..,a i radio je vec u cz
pre 2 godine
Da li će Bjelica sad da se vrati
pre 2 godine
Apsolutno sam bio za smenu,no,kako ce ovaj novi sa ovim rosterom da napravi neko cudo?Dakle,Tobi treba preko noci da postane Milutinov ne bi li imali bilo kakvu unutrasnju igru.Simonovic da nauci da postigne kos sa niskog posta do cetvrtka.Jago,pa ne znam,mozda onaj Ginko bi pomogao,treba mu sve,pamet,visina,sut.Koja je to drugacija igra od ove jurnjave i besomucnog dutiranja trojki,neka mi neko kaze slobodno.Da Teodosic razigrava 35 minuta,aha,ili da Sabaz daje po 40-50 na svakoj.CENTAR pa sve ostalo,trener,bekovi,krila,tim redosledom.Kako smo skinuli Partizan posle 13 godina,Marjanovic pa Cirbes Kada smo bili najbolji u EL - pa tada.
pre 2 godine
Ništa vama bez Zmaga Sagadina. Ovaj Grk je prelazno rešenje dok ne ubedite Zmaga da se vrati. A onda kreće obnova nikad prežaljenog propalog projekata Evropske Zvezde.
pre 2 godine
Koliko se kosarka promenila za 25 godina. Recimo sezona 1997-1998, Partizan ide na final-four, ima tri reprezentativca u petorci, Tomasevic, Drobnjak, Lukovski. Godinu pre I Radosevic je bio reprezentativac. Zvezda igra finale Kupa Koraca, tu je Milenko Topic, buduci reprezentativac Rakocevic i pola doskorasnje mlade reprezentacije do 22 godine. Beobanka je u cetvrtfinalu Kupa Saporte. Liga je jaka, tu su jos i FMP, Beopetrol sa Kreckom i Kecmanom, Buducnost sa Scepanovicem i jos poneki. Sem tadasnjeg eksperimenta zvanog Tom Ludvig, sve su domaci treneri. Nasi treneri u Evropi treniraju najbolje evropske klubove. Srpski trener je pojam u Grckoj - Ivkovic, Maljkovic, Sakota, kasnije Obradovic. Sada 25 godina kasnije Srbija nema nijednog trenera koji bi preuzeo Zvezdu, vec dolazi Grk da poducava legiju stranaca. Sta ga znam, ja sam za ono staro vreme…
pre 2 godine
Nesporno je da zna kosarku, radio je u dva velika evroligaska kluba po 3-4 godine u kontinuitetu, igrao dva finala EL sa Olijem itd. On preuzima Zvezdu tokom sezone, nije njegova selekcija igraca i nema uvid u njhovu fizicku spremnost da iznesu jaku odbranu tokom veceg dela tekme koju on forsira. Nisam gotivio kako je izgledao Makabi zadnje sezone, neposredno pred raskid sa njim. On je instant resenje Zvezde, kako ce to ici videcemo, ali se ocekuje reakcija tima u svakom slucaju i borba u sledeca dva derbija.
pre 2 godine
Dobrodošao i nadajmo se da će odraditi ceo ugovor, što bi za Zvezdu bio veliki napredak ka ozbiljnom klubu.
151 Komentari
Sortiraj po: