Orka
pre 2 godine
Kada vas budemo pobedili u derbiju.Zabicemo Glogov kolac limenkama.
Petak, 20.10.2023.
22:41
Košarkaši Zvezde poraženi od Virtusa u Bolonji 85:79 u 4. kolu Evrolige posle vrlo loše partije u većem delu meča i naleta u poslednjim minutima.
Izvor: B92
pre 2 godine
Kada vas budemo pobedili u derbiju.Zabicemo Glogov kolac limenkama.
pre 2 godine
Atene sta je to?
Pan atina ikos
pre 2 godine
Dešava se sindrom "panateneikos"
pre 2 godine
Dok vsm bude vaš doktor na vlasti,neće vam biti bolje nikad.
pre 2 godine
Sengelija je morao da se dovede, bez dileme. A o treneru ne treba trositi reci. Sto bi rekli ljudi Ivanovicu da se ne ljubimo.
pre 2 godine
Dragi moji,
bolje da batalimo ova prepucavanja i da se bavimo necim lepsim npr devojkama, jer zivot je toliko kratak da ga treba iskoristiti maksimalno, ali na lepe stvari a ne na “dileje” !!!!!!!!
pre 2 godine
Ovo je najaci tim Zvezde u istoriji.
pre 2 godine
Ipak ovaj trener pojma nema.
pre 2 godine
Budi Belic i Aleksa
Bravo za komentar legendo.
Eto sta su napravili od nas. Ljudi moji.
Da trosimo silno vreme gledajuci neke utakmice gde probacuju lopte kroz obric i da se, posto ne mozemo da se radujemo svojim uspesima, radujemo tudjim neuspesima.
Tuga Bozja.
Ja ovde prestajem.
pre 2 godine
Dakle, mts da Zvezdi pare, Zvezda pukne debelo za Vildozu i Kampaca, onda na kraju ode cela ekipa, pa box4 i box3 paketi poskupe nenormalno, da bi se kupilo tuce skupih i matorih igraca, koji izgledaju kao rastimovan orkestar. Pored bacanja para sirokih narodnih masa, pitam se ko normalan ima satisfakciju da legija stranaca predstavlja Zvezdu? Sa domacim igracima isto bi tako pukli, ali bilo bi em jeftinije za narod, a i domaci igraci bi se razvijali.
pre 2 godine
Dobro je. Sinoć ste se vi radovali, večeras mi. Ipak ovo nije tako loša sezona za večite
pre 2 godine
Dobro je. Sinoć ste se vi radovali, večeras mi. Ipak ovo nije tako loša sezona za večite
pre 2 godine
Budi Belic i Aleksa
Bravo za komentar legendo.
Eto sta su napravili od nas. Ljudi moji.
Da trosimo silno vreme gledajuci neke utakmice gde probacuju lopte kroz obric i da se, posto ne mozemo da se radujemo svojim uspesima, radujemo tudjim neuspesima.
Tuga Bozja.
Ja ovde prestajem.
pre 2 godine
Dakle, mts da Zvezdi pare, Zvezda pukne debelo za Vildozu i Kampaca, onda na kraju ode cela ekipa, pa box4 i box3 paketi poskupe nenormalno, da bi se kupilo tuce skupih i matorih igraca, koji izgledaju kao rastimovan orkestar. Pored bacanja para sirokih narodnih masa, pitam se ko normalan ima satisfakciju da legija stranaca predstavlja Zvezdu? Sa domacim igracima isto bi tako pukli, ali bilo bi em jeftinije za narod, a i domaci igraci bi se razvijali.
pre 2 godine
Ipak ovaj trener pojma nema.
pre 2 godine
Ovo je najaci tim Zvezde u istoriji.
pre 2 godine
Dragi moji,
bolje da batalimo ova prepucavanja i da se bavimo necim lepsim npr devojkama, jer zivot je toliko kratak da ga treba iskoristiti maksimalno, ali na lepe stvari a ne na “dileje” !!!!!!!!
pre 2 godine
Dok vsm bude vaš doktor na vlasti,neće vam biti bolje nikad.
pre 2 godine
Dešava se sindrom "panateneikos"
pre 2 godine
Sengelija je morao da se dovede, bez dileme. A o treneru ne treba trositi reci. Sto bi rekli ljudi Ivanovicu da se ne ljubimo.
pre 2 godine
Atene sta je to?
Pan atina ikos
pre 2 godine
Kada vas budemo pobedili u derbiju.Zabicemo Glogov kolac limenkama.
pre 2 godine
Dakle, mts da Zvezdi pare, Zvezda pukne debelo za Vildozu i Kampaca, onda na kraju ode cela ekipa, pa box4 i box3 paketi poskupe nenormalno, da bi se kupilo tuce skupih i matorih igraca, koji izgledaju kao rastimovan orkestar. Pored bacanja para sirokih narodnih masa, pitam se ko normalan ima satisfakciju da legija stranaca predstavlja Zvezdu? Sa domacim igracima isto bi tako pukli, ali bilo bi em jeftinije za narod, a i domaci igraci bi se razvijali.
pre 2 godine
Ovo je najaci tim Zvezde u istoriji.
pre 2 godine
Budi Belic i Aleksa
Bravo za komentar legendo.
Eto sta su napravili od nas. Ljudi moji.
Da trosimo silno vreme gledajuci neke utakmice gde probacuju lopte kroz obric i da se, posto ne mozemo da se radujemo svojim uspesima, radujemo tudjim neuspesima.
Tuga Bozja.
Ja ovde prestajem.
pre 2 godine
Dobro je. Sinoć ste se vi radovali, večeras mi. Ipak ovo nije tako loša sezona za večite
pre 2 godine
Ipak ovaj trener pojma nema.
pre 2 godine
Dragi moji,
bolje da batalimo ova prepucavanja i da se bavimo necim lepsim npr devojkama, jer zivot je toliko kratak da ga treba iskoristiti maksimalno, ali na lepe stvari a ne na “dileje” !!!!!!!!
pre 2 godine
Dok vsm bude vaš doktor na vlasti,neće vam biti bolje nikad.
pre 2 godine
Sengelija je morao da se dovede, bez dileme. A o treneru ne treba trositi reci. Sto bi rekli ljudi Ivanovicu da se ne ljubimo.
pre 2 godine
Kada vas budemo pobedili u derbiju.Zabicemo Glogov kolac limenkama.
pre 2 godine
Dešava se sindrom "panateneikos"
pre 2 godine
Atene sta je to?
Pan atina ikos
11 Komentari
Sortiraj po: