Košarka 81

Nedelja, 15.08.2021.

17:30

Lendri Noko otišao u Španiju

Doskorašnji košarkaš Crvene zvezde Lendri Noko novi je igrač španske Baskonije.

Autor: MT  |  Izvor: B92

Lendri Noko otišao u Španiju IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

81 Komentari

Sortiraj po:

Mrgud

pre 4 godine

okej, valjda mislite da samo vi treba da dobijete novac, osvajate titule bez konkurencije i igrate EL zauvek.
(Dr Hitch, 15. avgust 2021 20:17)

Ja ne znam koliko vi mozete da se pravite slepi kod ociju????

Pre tri sezone ste dobili najskupljeg trenera i najskuplji tim u ABA i EK. Ove sezone opet.

Rezultata, zarade i novih igraca nigde...i svake godine pokupujete sve sto je dostupno...2017. Gos Samardo i Si, tri najveca ugovora u ABA. (ali Gosa placa Zeljko, da...)
2016. mala Vanjica, srebrni Birca
2015. Vrabac reprezentativac BiH, Muric reprezentativac Slo (zlatni)

O cemu vi to pricate??? Ili u sta vi to ljudi verujete???

Pa svake godine ste imali tim sa najmanje 4 reprezentativca, srpska i tudja. To je sve placao Zeljko???

I na sve to placali ste dugove iz proslih godina....dok igrate takmicenja koja nisu profitabilna.

Kako se zvase onaj vas BAT milioner? Parahovski?

Tek o konkurenciji ne bih, ajde da zanemarim vas, koji ste u top tri po budzetima svake godine, ali pravis se da Bokan ne sipa pare kofama, a da je Tedeski tek tako prebacio tim iz prve lige jedne drzave u prvu ligu druge drzave???

Ne znam da li stvarno hocete da vam poverujemo da imate pamcenje zlatne ribice???? Ili ste ipak toliko bez obraza da lazete ovako i nadate se da cemo samo da trepcemo i cutimo???

slaviša šmigič

pre 4 godine

Noko bio jedini pravi centar i snagom i skokom a ovi ga pustili iako je poskidao fantastične blokade svojim dugim rukama sa izuzetnim skokom koga če sad dovesti za centra da mi je znati sve pozicije pokrivene onda puste Noka i opet urade sranje i ispuste poziciju na centru koju je zatvarao Noko sa fantastičnom odbranom šta se dešava u klubu.

babe i žabe

pre 4 godine

Za Radonjića se slažem, mislim da je zaista dobar trener i deluje da je veliki gospodin i na terenu i van njega. Ali, sezona nije počela, a vi već pričate da vam se titula neće dozvoliti. Ko može da vam zabrani, ne razumem? I ako je već tako, zašto onda dovodite pojačanja? Pustite se više toga, valjda je zanimljivije da imamo ujednačene ekipe pa neka pobedi bolji. Ne znam kakvo vam je to zadovoljstvo da pobedjujete Vrapca, Šalića i sl. Meni kao partizanovcu nije bilo nikakve draži kada je za vas igrao npr Tica i ostali...ali okej, valjda mislite da samo vi treba da dobijete novac, osvajate titule bez konkurencije i igrate EL zauvek.
(Dr Hitch, 15. avgust 2021 20:17)

A jel bilo draži kad pobedite juniore Zvezde 40 razlike sa ekipom koja išla na F4 Evrolige?

bruke

pre 4 godine

Krećemo od nule tek kad osvojite Evroligu i tri puta Evrokup... Do tada, tišina. :))
(tek tada, 15. avgust 2021 22:15)

Pa sinko vi niste osvojili Evrokup nijednom. Jedino ono ako računate kad je prekinuto prvenstvo 2020.

sampion evrope 92

pre 4 godine

Dr Hitch, kao Zvezdas potpisujem. Iskreno, ja stvarno ne vidim problem sa Zvezdinim pojacanjima. Sve odlicni igraci. Ivanovic ljud najbolji igraca ABA lige godinama. Volters odlican plej, covek koji je igrao odlicno u Zalgirisu i Uniksu. Kalina vrhunski Evroligaski igrac. Mitrovic i Vajt isto jako dobra pojacanja. Zvezda duplo jaca nego prosle godine. I mi se kao nesto bunimo. Pa dovesmo sigurni jos igraca. Ni pripreme za novu sezonu jos nisu pocele a ljudi vec kukaju. Grobari slave vec titule. Neverovatno je sta se sve desava i spinuje.
(Gossa placa Zeljko, 15. avgust 2021 22:22)

Titulu moze da slavi samo neko ko pojma nema o sportu. Zvezda se jako dobro pojacala, to si u pravu, i trenutno je u prednosti u odnosu na Partizan. Partizan ceo tim nov, nece to bas lako ici. U svakom slucaju bice dobre kosarke, pa neka se na terenu odluci ko je bolji.

Gossa placa Zeljko

pre 4 godine

Dr Hitch, kao Zvezdas potpisujem. Iskreno, ja stvarno ne vidim problem sa Zvezdinim pojacanjima. Sve odlicni igraci. Ivanovic ljud najbolji igraca ABA lige godinama. Volters odlican plej, covek koji je igrao odlicno u Zalgirisu i Uniksu. Kalina vrhunski Evroligaski igrac. Mitrovic i Vajt isto jako dobra pojacanja. Zvezda duplo jaca nego prosle godine. I mi se kao nesto bunimo. Pa dovesmo sigurni jos igraca. Ni pripreme za novu sezonu jos nisu pocele a ljudi vec kukaju. Grobari slave vec titule. Neverovatno je sta se sve desava i spinuje.

Bradilic

pre 4 godine

Koje to evroligasko iskustvo su imali MVP Izraela MVP Italije?
Pa oni videli evroligu nisu sem na tv covece.
Lupetas gluposti.
Vi ste ti koji ste dovodili evroligaske igrace a ne mi.
(as, 15. avgust 2021 19:35)

Druze Parahuski, Peiners, Reding, 3 evroligaska igraca u istoj sezoni. A posto vidim da ne razumes, na to su jos stigli Volden i Tomas, MVP Izraela i Italije. A na to i Pejdz, Mozli, Mekadu iz NBA, Angola, Gordic i jos ko zna ko mi je promakao. 10+ stranaca u jednoj sezoni, dosli iz Evrolige, NBA, kao MVP prvenstva. I to sve dok ste "ugnjetavani". Al dobro zna se da vi nemate obraza.

tek tada

pre 4 godine

Trenutno KKP 21 titulu,KKCz 21 titulu,o ovome kao da je zabranjeno da se pise!?Krecemo od nule,znamo zbog cega se zadnjih godina sipaju milioni u KKP,ali lopta je okrugla,niko nista ne moze da garantuje u sportu.Najsladji trofej mi je ovaj,isvojen kup u NS,pokoseni koronom,sa klincima,srusili smo mocne komsije!Nek tako bude i ove sezone.
(Nolan S.i kraj fuzije iz '07., 15. avgust 2021 21:48)

Krećemo od nule tek kad osvojite Evroligu i tri puta Evrokup... Do tada, tišina. :))

Rajko

pre 4 godine

Kad si znao da se veseliš pojačanjima dok se trpalo u tvoj klub, stojički podnesi i kad se trpa u Partizan. Kukate i glumite socijalan slučaj a doveli ste više pojačanja od Partizana. Volters, Vajt, Kalinic, Ivanović... A tek ćete da dovedete još 3-4 stranca. I kuka. A nisi kukao prošle godine kad su vam dolazila pojačanja iz Valensije a nama iz Gliwica.
(Luke Babbitt gravedigger, 15. avgust 2021 17:49)Đilipteru mi igramo EL 7 godina pa je i normalno da dovodimo pojacanja kao i ostali klubovi iz EL ,koji vi sport igrate pa vam dodje rumeni sa sve igracima sa NBA i EL iskustvom??? Za vas su ovih 7-8 godina i Gliwice Lejkersi,imate JEDAN KUP RADIVOJA KORACA!

Bane

pre 4 godine

kome nije jasno otkud odjednom tolika finansijska injekcija u Partizan taj verovatno ne prati okolnosti u kojima se Srbija trenutno nalazi ... samo da konstatujem da nije to slučajno baš sada ...

323

pre 4 godine

Volim da citam komentare uz kaficu..Uzivancija i lepa zabava za dz. A i smejem se a smeh je zdrav. I vi koji pisete komentare, treba da se smejete, sto vise. Korisno je, sta sve pisete..

Nolan S.i kraj fuzije iz '07.

pre 4 godine

Trenutno KKP 21 titulu,KKCz 21 titulu,o ovome kao da je zabranjeno da se pise!?Krecemo od nule,znamo zbog cega se zadnjih godina sipaju milioni u KKP,ali lopta je okrugla,niko nista ne moze da garantuje u sportu.Najsladji trofej mi je ovaj,isvojen kup u NS,pokoseni koronom,sa klincima,srusili smo mocne komsije!Nek tako bude i ove sezone.

King

pre 4 godine

Kalinić je jedan. Da ima toliko miliona ostali bi i Noko, Volden, Lojd. Zvezda ima rezultate kao šampion i osvajač svih trofeja.

Čime je KKP zaslužio najskupljeg trenera u Evropi, igrače se F4, i sigurno preskupu petorku koja se sklapa. 7. mesto u Aba ligi i Evrokup pozivnica? Nemate sramote ni mrve.
(ae bre liče, 15. avgust 2021 20:16)

Čime je KKP zaslužio Obradovića? Pa on ga je stvorio, napravio ime od njega, mi i da ispadnemo iz lige kao i ona prava zvezda 2011. nas će Evropa da pozove, jer mi smo brend, ime, isntitucija, a vi ste? Pitali su vas iz Makabija ko ste

Ivan

pre 4 godine

Ok, ajmo istom logikom, cime je Zvezda to zasluzila ranije kada je Partizan godinama osvajao trofeje i igrao F4 Evrolige? Ako vam nije smetalo tad, molim lepo, nema sta da smeta ni sad.
(As Nodt, 15. avgust 2021 20:40)

Kada je KKP išao na F4 sastav KKCZ je bio Tejlor, Bakić, Kikanović, Kešelj, Stević, Radivojević, Videnov, Bjelica, Štimac, S.Dragićević, Radosavljević, Nedović i Rondović. Trener A.Trifunović

Jel vidiš koliko je tvoj komentar besmislen?

KKCZ je budžet konkurentan KKP imala samo 2005. dok KKP zadnjih godina ima najveći budžet u ABA, dva najskuplja trenera u istoriji ABA lige i zadnje dve sezone najskupljeg igrača ABA .

Delija Vracar

pre 4 godine

Kakve sve strine naricaljke navijaju za Zvezdu neverovatno je svaki put isto čitati. Propašćemo posle skupe Budućnosti, dolaska Trinkija, Dejo ne može sa Sašinom ekipom da osvoji ništa itd. A Zvezda nikad bolja i trofejnija, redovna u EL. Naučite nešto.

Zvezda će imati sasvim dobar tim po Dejinom ukusu, 70% domaćih igrača, staru beton odbranu, tranziciju, timsku hemiju. Ko cvika od ove Željkove Darušafake, Pantera, Lideja i sličnih plaćenika, ne mora da gleda ništa ove sezone. Bićemo konkretni kao tim na svim frontovima sigurno. Svaka pobeda će biti samo slađa. Kupujte sezonske i podržite naše momke. Kmečanja bez, to nije zvezdaški ni muški. Borba i vera u nas. Biće to sve dobro. Zvezda šampion!
(ciganin najlepši, 15. avgust 2021 19:45)

Baš tako brate, hard difens i tranzišn ofens hehe... Drago mi je što se Partizan pojačao, biće sladje...

Ivan

pre 4 godine

Čime je KKP zaslužio Obradovića? Pa on ga je stvorio, napravio ime od njega, mi i da ispadnemo iz lige kao i ona prava zvezda 2011. nas će Evropa da pozove, jer mi smo brend, ime, isntitucija, a vi ste? Pitali su vas iz Makabija ko ste
(King, 15. avgust 2021 21:11)

Jeste sve se šutaju nogama u dupe da vas pozovu. Evo zovu vas u EL godinama ali vi nećete.

Dr Hitch

pre 4 godine

Prijatelju, Radonjić da dovede dvanaest fudbalera umesto košarkaša u njega nemamo pravo da sumnjamo. Opet ograđujem se za ovu godinu jer je očigledno da nam se titula neće dozvoliti, inače će biti totalni fijasko kod komšija i ogromno nezadovoljstvo, a to ovaj neće dozvoliti u godini izbora.
(Džoni, 15. avgust 2021 19:14)
Za Radonjića se slažem, mislim da je zaista dobar trener i deluje da je veliki gospodin i na terenu i van njega. Ali, sezona nije počela, a vi već pričate da vam se titula neće dozvoliti. Ko može da vam zabrani, ne razumem? I ako je već tako, zašto onda dovodite pojačanja? Pustite se više toga, valjda je zanimljivije da imamo ujednačene ekipe pa neka pobedi bolji. Ne znam kakvo vam je to zadovoljstvo da pobedjujete Vrapca, Šalića i sl. Meni kao partizanovcu nije bilo nikakve draži kada je za vas igrao npr Tica i ostali...ali okej, valjda mislite da samo vi treba da dobijete novac, osvajate titule bez konkurencije i igrate EL zauvek.

ae bre liče

pre 4 godine

@As Nodt

Zvezda nikad nije imala ovakve igrače kao Partizan sada. Igrač Bruklina sa 24, 2 F4 zvezde koje odbijaju Cska i Olimpijakos, plus Heket, Petrušev i ko se sve ne najavljuje uskoro. Avramović i Smajlagić ispadoše rotacija i sirotinja, a ni oni nisu jeftinoza.

Kari Pešić je radio sa Popovićima, Filipom Čovićem, Subotićem, ranije sa Bjelicom, Kešeljom, minimum stranaca. Zvezda je ili imala skupog trenera i tanak tim ili skuplji tim i tankog trenera( Šakota, Tomić druga sezona) Partizan ima oboje. I to je ogromna razlika. Pa cela Evropa se pita odakle i kako je vaš tim sklopljen, prosto jeo očito bahato.

As Nodt

pre 4 godine

@As Nodt

Kalinić je jedan. Da ima toliko miliona ostali bi i Noko, Volden, Lojd. Zvezda ima rezultate kao šampion i osvajač svih trofeja.

Čime je KKP zaslužio najskupljeg trenera u Evropi, igrače se F4, i sigurno preskupu petorku koja se sklapa. 7. mesto u Aba ligi i Evrokup pozivnica? Nemate sramote ni mrve.
(ae bre liče, 15. avgust 2021 20:16)

Ok, ajmo istom logikom, cime je Zvezda to zasluzila ranije kada je Partizan godinama osvajao trofeje i igrao F4 Evrolige? Ako vam nije smetalo tad, molim lepo, nema sta da smeta ni sad.

ae bre liče

pre 4 godine

@As Nodt

Kalinić je jedan. Da ima toliko miliona ostali bi i Noko, Volden, Lojd. Zvezda ima rezultate kao šampion i osvajač svih trofeja.

Čime je KKP zaslužio najskupljeg trenera u Evropi, igrače se F4, i sigurno preskupu petorku koja se sklapa. 7. mesto u Aba ligi i Evrokup pozivnica? Nemate sramote ni mrve.

as

pre 4 godine

Juju al se nakupilo Grobara na vest o Zvezdi, al ih pogadja istina. A inace, niko nikad nije rekao da Zvezda dovodi nepoznate igrace. Problem je sto je Trinkijeri doveo 3 igraca sa evroligaskim iskustvom, MVP Izraela, MVP Italije, bivseg Nba igraca i jos 5-6 stranaca. Sve to u jednoj sezoni. Koja je bila pre samo godine. Bas ste socijalni slucaj.
(Bradilic, 15. avgust 2021 18:25)

Koje to evroligasko iskustvo su imali MVP Izraela MVP Italije?
Pa oni videli evroligu nisu sem na tv covece.
Lupetas gluposti.
Vi ste ti koji ste dovodili evroligaske igrace a ne mi.

zoran

pre 4 godine

-Prosto mene kao zvezdasu zanima da Zvezda igra dobru kosarku, zanima da dovede dobre igrače.
Jako sam razočaran sto bar Noko nije ostao. Jako sam razočaran dovođenjem Voltersa i Mitrovića.
Po meni Volters mnogo tanak a Mitrović mi ne uliva poverenje.
-divoljno sam imformisan, doba je interneta vidim da se rivali pojačavaju lepo i to se posebno odnosi na Partizan.
Partizan bek radi svoj posao i ljudi naravno teze napraviti dobar tim... Nek budu oni kakvi hoće, to me ne zanima mnogo to je njihov problem.
-Nas problem, problem ljudi iz Zvezde je losa selekcija i odabir pojačanja.... Sem Kalinića i onog amera i Ivanovića vise nemamo pojačanja.
Zasto se po kozna koji put vraćamo igračima koji nisu pouzdani a brdo je takvih.... Simonović, Mitrović, Volters.
-Ako ne dovedemo dobrog prvog pleja a Voltersa ostavimo za rezervu..zatim ozbiljnog centra i beka sutera mi ni u jednom takmičenju nena sta da trazimo....
Sta vise i sa popunjavanjem te 3 pozicije u evroligi smo tanki..
Ono sto se bojim i za Abba smo loši.
Nije problem sto če protivnici biti dobri već mi slabi.
-meni je prosto neverovatno da nam Pulen ode ispred nosa a mi dovedemo Voltersa. Volters je svuda bio tanak i kod bas..
Ko vrsi skauting kod Zvezde, treba ga smeniti

miki

pre 4 godine

I jedni i drugi navijaci kukaju i medjusobno se pljuju dok uprave oba kluba rade sto im padne napamet. Opametimo se i ne vredjajmo jedni druge, niko od nas navijaca nije doveo nasu kosarku na ovako niske grane kao sto to rade u upravama. Isto vazi i za fudbal

as

pre 4 godine

1. Nikad se ovoliko nije trpalo u jedan klub, cak nismo ni uspevali kao evroligaska ekipa da zadrzimo tim na okupu a kamoli da dovodimo ovakva pojacanja. Dovodili smo solidne igrace, ali da kupimo najboljeg igraca Armanija kog je hteo da dovede i CSKA, nismo mogli ni da sanjamo. Voltersa, Vajta i Ivanovica uporedjujes sa vasim pojacanjima, ma bravo frajeru.
2. Zar tada dok je vama bilo zagarantovano mesto u El niste pricali kako je normalno da drzava treba da podržava i daje najvise para ekipi koja igra El? Kako sad ekipa koja igra El ne moze da zadrzi tim jednu godinu a sedmoplasirana ekipa ABA lige dovodi Evroligaske i NBA igrace? Kako je to isto???
(Sub013, 15. avgust 2021 18:18)

Zadnjih 8 godina se trpa u tvoj klub.
Nikad kazes?!
Aj pogledaj kad je nama igrao Djoko Salic i Bezbradica,Dalo...
vidi koga ste tada vi dovodili.
Mnogo lazes.

vlado

pre 4 godine

1. Nikad se ovoliko nije trpalo u jedan klub, cak nismo ni uspevali kao evroligaska ekipa da zadrzimo tim na okupu a kamoli da dovodimo ovakva pojacanja. Dovodili smo solidne igrace, ali da kupimo najboljeg igraca Armanija kog je hteo da dovede i CSKA, nismo mogli ni da sanjamo. Voltersa, Vajta i Ivanovica uporedjujes sa vasim pojacanjima, ma bravo frajeru.
2. Zar tada dok je vama bilo zagarantovano mesto u El niste pricali kako je normalno da drzava treba da podržava i daje najvise para ekipi koja igra El? Kako sad ekipa koja igra El ne moze da zadrzi tim jednu godinu a sedmoplasirana ekipa ABA lige dovodi Evroligaske i NBA igrace? Kako je to isto??


Evo ja da ti odgovorim, prvp pricas o Panteru, trebao da ide u CSKA mozda, a vama Kalinic u Barsu pa dosao kod vas zato sto voli da radi sa Radonjom.
Mi smo bili sedmi proste godine u Aba ligu prosle godine i dovodimo to sto dovodimo, koji ste vi zavrsili u Aba ligu kad ste poceli da kupujete sve zivo sledecu sezonu? ispali ste iz lige i odjednom promjena imena, grba, adrese, dolaze igraci. Od kojih para vi tada izbrisaste dug i u isto vrijeme sve dovedoste da se borite za tituli a ispadoste 3 mjeseca prije toga?

crni

pre 4 godine

Mi ga vratili u zivot ali otisao, znaci da nemamo para.
(Nismo mi Vucicevi miljenici KKP, 15. avgust 2021)

Ne znam kada ces ti i tebi slicni shvatiti da nije sve u parama koje dobijas trenutno. Kako znas da mu C.Zvezda nije nudila vise para od Baskonije? Jel pise to negde da je otisao za vece pare? Ne pise.

Postoji nesto sto se zove ambicija, napredak, ulaganje u buducnost.

Predragu Mijatovicu je Valensija nudila vise para da ostane nego Real koji je hteo da ga dovede i Mijat je otisao i postao besmrtan tamo sto mu je vaznije nego "neki dinar" vise.

Dejan Milojevic je sam izjavio kako mu je C.Zvezda nudila 30% veci ugovor nego Partizan a on je odabrao Partizan sto zbog navijackog opredeljenja sto zbog EL.

Nikola Kalinic je dosao kod vas, ne verujem da vi mozete da se takmicite sa Barsom oko para ali je dosao zbog Radonjica zbog navijaca cega god nebitno.

I poslednji primer, radis u firmi za 50k din i znas da neces napredovati vise sa zaradom, dobijes ponudu od druge firme od 40k sa mogucnoscu napredovanja za 2 godine da izadjes na 75k ako se potrudis i das sve od sebe, sta bi odabrao?
(Petar, 15. avgust 2021 18:35)
Hvala vam na glasu.
Pa on bi jadnik opet odabrao Železnik!!!

As Nodt

pre 4 godine

Jednostavno, Crvena zvezda nema pare za solidne/dobre igrace iz Evrolige. Moze da se zadovolji samo pojacanjima iz Evrokupa ili nekim igracima koji imaju epizodne uloge u Evroligi (npr. Eron Vajt koji 3 godine vec ima tek 4-5ppg). Sve pare idu u jedan drugi klub, ali nista neobicno, posto je taj klub pokazao vec i u kosarci, vaterpolu, fudbalu i ostalim sportovima da moze da postoji samo kada se sve gura u njega.
(Bradilic, 15. avgust 2021 17:39)

Nikola Kalinic.

gladijator

pre 4 godine

i eto, predsednikov klub koji godišnje traći 9.4 miliona godišnje za TOP 17 sada namerava da kupi još skuplje čudovište. Tako je i sredinom 2000 tih, po sopstvenom priznanju, Vesić gurnuo 15 miliona u ugašeni klub bez bilo kakvog uspeha.
Šta je ova država dobila od TOP 14-17 ?

U državni frankeštajn klub od njihove "dominacije" proćerdalo se preko 50.000.000. Isto i u FKCZV.
Samo zato što klubove vode AV i njegov batica?
pa oni samo tako i mogu da napreduju. Nesportski i banditski.

Dotle KKP u eri Vujoševića, dovodio anonimuse (Leo, Veseli, Lovernj, Bertrans) od njih pravio igrače i gotovo redovno prolazio grupe i igrao FF 2010.

I to redovno bez prebijene u džepu, sa 2 do 2.5 miliona budžeta.

ciganin najlepši

pre 4 godine

Kakve sve strine naricaljke navijaju za Zvezdu neverovatno je svaki put isto čitati. Propašćemo posle skupe Budućnosti, dolaska Trinkija, Dejo ne može sa Sašinom ekipom da osvoji ništa itd. A Zvezda nikad bolja i trofejnija, redovna u EL. Naučite nešto.

Zvezda će imati sasvim dobar tim po Dejinom ukusu, 70% domaćih igrača, staru beton odbranu, tranziciju, timsku hemiju. Ko cvika od ove Željkove Darušafake, Pantera, Lideja i sličnih plaćenika, ne mora da gleda ništa ove sezone. Bićemo konkretni kao tim na svim frontovima sigurno. Svaka pobeda će biti samo slađa. Kupujte sezonske i podržite naše momke. Kmečanja bez, to nije zvezdaški ni muški. Borba i vera u nas. Biće to sve dobro. Zvezda šampion!

KAZNA KRU

pre 4 godine

Potpisuju Štimac i Jovanović! Sve domaći!
(marko, 15. avgust 2021 17:49)




Ne dao Bog da dovedu Jovanovića, on ne zna ni bacanje da potrefi, nadam se da će dovesti Štimca i još jednog dobrog Amera kao i Petruševa koji će pokrivati pozicije 5 i 4, pošto imamo samo dve klasične četvorke od kojih je jedna Mitrović koji je realno limitiran igrač.

gladijator

pre 4 godine

i eto, predsednikov klub koji godišnje traći 9.4 miliona godišnje za TOP 17 sada namerava da kupi još skuplje čudovište. Tako je i sredinom 2000 tih, po sopstvenom priznanju, Vesić gurnuo 15 miliona u ugašeni klub bez bilo kakvog uspeha.
Šta je ova država dobila od TOP 14-17 ?

U državni frankeštajn klub od njihove "dominacije" proćerdalo se preko 50.000.000. Isto i u FKCZV.
Samo zato što klubove vode AV i njegov batica?
pa oni samo tako i mogu da napreduju. Nesportski i banditski.

Dotle KKP u eri Vujoševića, dovodio anonimuse (Leo, Veseli, Lovernj, Bertrans) od njih pravio igrače i gotovo redovno prolazio grupe i igrao FF 2010.

I to redovno bez prebijene u džepu, sa 2 do 2.5 miliona budžeta.

Džoni

pre 4 godine

Dejan Radonjic najgori trener u istoriji kosarke! Promasen prelazni rok sem Kalinica!
(E, 15. avgust 2021 17:59)

Prijatelju, Radonjić da dovede dvanaest fudbalera umesto košarkaša u njega nemamo pravo da sumnjamo. Opet ograđujem se za ovu godinu jer je očigledno da nam se titula neće dozvoliti, inače će biti totalni fijasko kod komšija i ogromno nezadovoljstvo, a to ovaj neće dozvoliti u godini izbora.

Petar

pre 4 godine

Mi ga vratili u zivot ali otisao, znaci da nemamo para.
(Nismo mi Vucicevi miljenici KKP, 15. avgust 2021)

Ne znam kada ces ti i tebi slicni shvatiti da nije sve u parama koje dobijas trenutno. Kako znas da mu C.Zvezda nije nudila vise para od Baskonije? Jel pise to negde da je otisao za vece pare? Ne pise.

Postoji nesto sto se zove ambicija, napredak, ulaganje u buducnost.

Predragu Mijatovicu je Valensija nudila vise para da ostane nego Real koji je hteo da ga dovede i Mijat je otisao i postao besmrtan tamo sto mu je vaznije nego "neki dinar" vise.

Dejan Milojevic je sam izjavio kako mu je C.Zvezda nudila 30% veci ugovor nego Partizan a on je odabrao Partizan sto zbog navijackog opredeljenja sto zbog EL.

Nikola Kalinic je dosao kod vas, ne verujem da vi mozete da se takmicite sa Barsom oko para ali je dosao zbog Radonjica zbog navijaca cega god nebitno.

I poslednji primer, radis u firmi za 50k din i znas da neces napredovati vise sa zaradom, dobijes ponudu od druge firme od 40k sa mogucnoscu napredovanja za 2 godine da izadjes na 75k ako se potrudis i das sve od sebe, sta bi odabrao?

krke roke

pre 4 godine

@Luke Babbit

Druže, vi rakari ste Bogovi kukanja. 10 godina samo cmizdrite i slinite. Da se od kukanja proizvodi struja, Srbija bi bila Las Vegas zbog vas. Šta li ste vi stojički izdržali da mi je znati? Ono što su cigani trpeli decenijama u košarci i fudbalu vi ne bi smeli nikada. Tetkice.

Hmmmmmm

pre 4 godine

jedino nam ostaje da i mi počnemo da pevamo pesme po stadionima, kao neki...isplati se izgleda
(daa, 15. avgust 2021 17:55)
Pa niste se čuli sve dok je nemilice sipano u vas klub a Terzinja vam on i doveo.Tada je sve bilo oko,dok godinama u fudbalu u kosarci niko drugi nije smeo da pobedi.Dupli standardi?

uplakani

pre 4 godine

Za Kalinica ide milion ipo godisnje. Za te pare su mogla dva odlicna igraca da se dovedu
(aha, 15. avgust 2021 18:07)

Ko ti to rekao, Tegi ?!
Aha, pa da...on nikad ne laze

Torrente

pre 4 godine

Dejan Radonjic najgori trener u istoriji kosarke! Promasen prelazni rok sem Kalinica!
(E, 15. avgust 2021 17:59)

Tužno je što ljudi koji ti daju minuse na ovo ne shvataju da smo mi sa Evroligom i trofejima ABA lige završili sa dr. Radonjom na klupi.

Šta će tek Partizan da nam radi sa Obradovićem na čelu tima ostaje da se vidi (ko ima živaca da gleda a navija za Zvezdu).

Generalno, sa Radonjom i ovakvim timom dno tabele Evrolige i borba za treće mesto u ABA sa Igokeom.

Bilo je lepo dok je trajalo.

Sub013

pre 4 godine

Kad si znao da se veseliš pojačanjima dok se trpalo u tvoj klub, stojički podnesi i kad se trpa u Partizan. Kukate i glumite socijalan slučaj a doveli ste više pojačanja od Partizana. Volters, Vajt, Kalinic, Ivanović... A tek ćete da dovedete još 3-4 stranca. I kuka. A nisi kukao prošle godine kad su vam dolazila pojačanja iz Valensije a nama iz Gliwica.
(Luke Babbitt gravedigger, 15. avgust 2021 17:49)

1. Nikad se ovoliko nije trpalo u jedan klub, cak nismo ni uspevali kao evroligaska ekipa da zadrzimo tim na okupu a kamoli da dovodimo ovakva pojacanja. Dovodili smo solidne igrace, ali da kupimo najboljeg igraca Armanija kog je hteo da dovede i CSKA, nismo mogli ni da sanjamo. Voltersa, Vajta i Ivanovica uporedjujes sa vasim pojacanjima, ma bravo frajeru.
2. Zar tada dok je vama bilo zagarantovano mesto u El niste pricali kako je normalno da drzava treba da podržava i daje najvise para ekipi koja igra El? Kako sad ekipa koja igra El ne moze da zadrzi tim jednu godinu a sedmoplasirana ekipa ABA lige dovodi Evroligaske i NBA igrace? Kako je to isto???

"Dijagnosticar" Nis

pre 4 godine

I sta kazu panteri on ce da skoluje Petruseva?!!

Haha raspad sistema!!
(Grobar, 15. avgust 2021 17:41)

Ppkazao si svojim komentarpm da si isti kao i oni kojima se podsmevas.Prvo zato sto Petrusev nije jos dosao u partizan, drugo sto se nikad ne pravi racun bez krcmara, sto bi se reklo , prvo skoci pa kazi hop.

Stark

pre 4 godine

Kad si znao da se veseliš pojačanjima dok se trpalo u tvoj klub, stojički podnesi i kad se trpa u Partizan. Kukate i glumite socijalan slučaj a doveli ste više pojačanja od Partizana. Volters, Vajt, Kalinic, Ivanović... A tek ćete da dovedete još 3-4 stranca. I kuka. A nisi kukao prošle godine kad su vam dolazila pojačanja iz Valensije a nama iz Gliwica.
(Luke Babbitt gravedigger, 15. avgust 2021 17:49)

Pa dobro preuzeli smo vasu ulogu u kukanju koju ste koristili prethodnih 5 godina.

aca

pre 4 godine

Jednostavno, Crvena zvezda nema pare za solidne/dobre igrace iz Evrolige. Moze da se zadovolji samo pojacanjima iz Evrokupa ili nekim igracima koji imaju epizodne uloge u Evroligi (npr. Eron Vajt koji 3 godine vec ima tek 4-5ppg). Sve pare idu u jedan drugi klub, ali nista neobicno, posto je taj klub pokazao vec i u kosarci, vaterpolu, fudbalu i ostalim sportovima da moze da postoji samo kada se sve gura u njega.
(Bradilic, 15. avgust 2021 17:39)

aha, vi ste dominirali zahvaljujuci dobrom skautingu i omladinskim skolama :) uvek ste tu bilo mnogo jaci od nas :) :)

dejan

pre 4 godine

jedino nam ostaje da i mi počnemo da pevamo pesme po stadionima, kao neki...isplati se izgleda
(daa, 15. avgust 2021 17:55)

Vi imate duha koji lebdi nad stadionom. Njegove slike su svuda po prostorijama,u nekima i dve. Lože su vam krcate političarima iz SNS-a,ne mogu da stanu. Masovno postavljaju fotografije i storije po instagramu sa stadiona,kao tinejdžeri,valjda da dokažu duhu koliko i oni vole zvezdu. Bilo bi glupo da počnete da pevate pesme.A i od vas to niko ni ne očekuje.Oduvek ste bili bedne sluge svakog režima. Ali svakog.

Bradilic

pre 4 godine

Juju al se nakupilo Grobara na vest o Zvezdi, al ih pogadja istina. A inace, niko nikad nije rekao da Zvezda dovodi nepoznate igrace. Problem je sto je Trinkijeri doveo 3 igraca sa evroligaskim iskustvom, MVP Izraela, MVP Italije, bivseg Nba igraca i jos 5-6 stranaca. Sve to u jednoj sezoni. Koja je bila pre samo godine. Bas ste socijalni slucaj.

eto

pre 4 godine

Da li i dalje ima neko ko ne veruje da cz duguje 5, kkp 3 plate za proslu god? Nnoko hteo potpise ali trazio da mu se izmire dugovi pre toga- ovi nisu i ode...ko da takvih igraca ima iza svakoga coska

deki 27

pre 4 godine

Pa nista, teraj dalje. Nigde ne pise da Zvezda mora da bude prva svake godine pogotovo kad je na "najvisem mestu " odluceno da se gura Partizan i sprece bilo kakva takasanja u godini izbora, pa sta kosta da kosta

Deda

pre 4 godine

@Lazar zamisli izjavis da je aco doveo zeljka i da ce sad grobari da glasaju za njega hahahah ti izgleda ne cujes sta se peva na Partizanovim utakmicama, pa i da ga je licno aco dovezao ispred Partizana i za ruku ga uveo u prostorije 99% nas ne bi u zivotu glasali za njega. Pod jedan zamisli da si toliko jadan i da ti se sve u zivotu bazira na komunistickom klubu pa tako i glasanje za nekog predsednika, ali kad vasa madjija i renomirani dr. primarijus covke drze sliku vodje u kancelariji...ali takvi ste vi botovi i ulizice snsovske, svako polazi od sebe, pa i lopov misli da svi kradu. Ali neka, nicija nije do zore gorela, pa nece nikome.

aha

pre 4 godine

Jednostavno, Crvena zvezda nema pare za solidne/dobre igrace iz Evrolige. Moze da se zadovolji samo pojacanjima iz Evrokupa ili nekim igracima koji imaju epizodne uloge u Evroligi (npr. Eron Vajt koji 3 godine vec ima tek 4-5ppg). Sve pare idu u jedan drugi klub, ali nista neobicno, posto je taj klub pokazao vec i u kosarci, vaterpolu, fudbalu i ostalim sportovima da moze da postoji samo kada se sve gura u njega.
(Bradilic, 15. avgust 2021 17:39)

Za Kalinica ide milion ipo godisnje. Za te pare su mogla dva odlicna igraca da se dovedu

Duxevaca 80

pre 4 godine

Nije sve tako crno, ne znam cemu tolika malodusnost. Dovesce se inostrani bek-suter i verovatno dva centra (startni plus backup). Bice to veoma solidna ekipa sposobna da nastavi sa vladavinom u regionu, a sto se tice Evrolige, tu ocekujem barem 13-15 pobeda. Zna Radonja sta radi! Inace, Noku neka ovo sluzi na cast, klub ga je pola godine cekao, "vratio iz mrtvih", ponudio duplo bolji ugovor u odnosu na predjasnji, a on je ovako uradio nakon mesecipo dana odugovlacenja! Sta da se radi, neko je Kalinic, a neko Noko...

Panter

pre 4 godine

Pokvarenjak jedan nezahvalni!
Mi smo mu pružili šansu kad je bio bolestan i kad ga niko nije hteo.
Treba da angažujemo isključivo domaće igrače.
Jokić, Marjanović, Milutinov ili Petrušev trebaju biti naš izbor za centra.

Bradilic

pre 4 godine

Jednostavno, Crvena zvezda nema pare za solidne/dobre igrace iz Evrolige. Moze da se zadovolji samo pojacanjima iz Evrokupa ili nekim igracima koji imaju epizodne uloge u Evroligi (npr. Eron Vajt koji 3 godine vec ima tek 4-5ppg). Sve pare idu u jedan drugi klub, ali nista neobicno, posto je taj klub pokazao vec i u kosarci, vaterpolu, fudbalu i ostalim sportovima da moze da postoji samo kada se sve gura u njega.

NastyB

pre 4 godine

Njima stiže Lidej i verovatno još neki centar od milion i nešto po sezoni, a mi ćemo da gulimo sa raspalim Kuzminkasom i neznalicom na klupi, pa ćemo da se pitamo zašto nas groblje i ostali timovi odvaljuju od života.

Kozarska peta

pre 4 godine

Jednostavno, Crvena zvezda nema pare za solidne/dobre igrace iz Evrolige. Moze da se zadovolji samo pojacanjima iz Evrokupa ili nekim igracima koji imaju epizodne uloge u Evroligi (npr. Eron Vajt koji 3 godine vec ima tek 4-5ppg). Sve pare idu u jedan drugi klub, ali nista neobicno, posto je taj klub pokazao vec i u kosarci, vaterpolu, fudbalu i ostalim sportovima da moze da postoji samo kada se sve gura u njega.
(Bradilic, 15. avgust 2021 17:39)

Evo pustio sam suzu nad klubom koji slavi deset godina postojanja.

Lazar

pre 4 godine

Vreme ce pokazati da li je ovo dobar potez.Noko je po Meni sasvim solidno obavljao sve Zadatke I imao kvalitet za zvezdu.Radonja hoce da napravi Tim Koji cine domaci igraci sto podrzavam, Ali kvalitetan stranac Koji se uklapa u sistem svakako je pozeljan.Sledece sezone cemo videti da li su ovakvi potezi uprave samo plan Ace Vucica da vrati partizan u evroligu I da privuce DEO glasaca zbog dovodjenja Zeljka.Mozda se ispostavi kao dobar da se rastereti budzet I u Jos par kvalitetnih nasih igraca napravi uspeh u domacim takmicenjima,I cudo u evroligu.

SrbEUin

pre 4 godine

Noko nije otišao samo za većim ugovorom. Baskonija ima bolji tim, veće ambicije i naravno A licencu. Stabilan EL klub, uvek sa napadom na top 8. Čovek gradi karijeru uzlaznom linijom. Ima potencijala za to. A Baski znaju sa centrima.
Pametan potez, pa makar i za manji ugovor.

Loznica, Gučevo, Cer…

pre 4 godine

On je prošle sezone bio 80% CZ. Fantastičan igrač. To kažem kao navijač Partizana. CZ neće naći ovakvog centra ove sezone…

rikelme

pre 4 godine

Digla se prasina oko ovog prosecnog igraca, koji je odigrao svega par solidnih utakmica za Zvezdu. Putuj druze samo da vise ne slusam i citam o tebi, sve najbolje.

Krle

pre 4 godine

Zanimljivo je kako se javljaju iz komsiluka da nam objasne kako smo eto ostali samo sa Kuzmicem i kako necemo naci ovakvog igraca itd... Kao da se nece dovesti prvi centar, pritom ne bi Kalinic dolazio da zna da necemo imati konkurentan tim. Realno Noko je odradio lavovski posao u finalu Aba lige, ali to ne znaci da nema sanse da nadjemo takvog igraca. On skoro da prosle sezone nije ni igrao EL, pa ne znam otkud takve tvrdnje.

Dr. spin

pre 4 godine

Jednostavno, Crvena zvezda nema pare za solidne/dobre igrace iz Evrolige. Moze da se zadovolji samo pojacanjima iz Evrokupa ili nekim igracima koji imaju epizodne uloge u Evroligi (npr. Eron Vajt koji 3 godine vec ima tek 4-5ppg). Sve pare idu u jedan drugi klub, ali nista neobicno, posto je taj klub pokazao vec i u kosarci, vaterpolu, fudbalu i ostalim sportovima da moze da postoji samo kada se sve gura u njega.
(Bradilic, 15. avgust 2021 17:39
Pa vi ste 2011 pokazali da ste klub koji ne moze da postoji ni kada se sve gura u njega. Ugasio vas doktor odmah posle Djilasovog projekta evropska zvezda.

Luke Babbitt gravedigger

pre 4 godine

Jednostavno, Crvena zvezda nema pare za solidne/dobre igrace iz Evrolige. Moze da se zadovolji samo pojacanjima iz Evrokupa ili nekim igracima koji imaju epizodne uloge u Evroligi (npr. Eron Vajt koji 3 godine vec ima tek 4-5ppg). Sve pare idu u jedan drugi klub, ali nista neobicno, posto je taj klub pokazao vec i u kosarci, vaterpolu, fudbalu i ostalim sportovima da moze da postoji samo kada se sve gura u njega.
(Bradilic, 15. avgust 2021 17:39)

Kad si znao da se veseliš pojačanjima dok se trpalo u tvoj klub, stojički podnesi i kad se trpa u Partizan. Kukate i glumite socijalan slučaj a doveli ste više pojačanja od Partizana. Volters, Vajt, Kalinic, Ivanović... A tek ćete da dovedete još 3-4 stranca. I kuka. A nisi kukao prošle godine kad su vam dolazila pojačanja iz Valensije a nama iz Gliwica.

Bradilic

pre 4 godine

Jednostavno, Crvena zvezda nema pare za solidne/dobre igrace iz Evrolige. Moze da se zadovolji samo pojacanjima iz Evrokupa ili nekim igracima koji imaju epizodne uloge u Evroligi (npr. Eron Vajt koji 3 godine vec ima tek 4-5ppg). Sve pare idu u jedan drugi klub, ali nista neobicno, posto je taj klub pokazao vec i u kosarci, vaterpolu, fudbalu i ostalim sportovima da moze da postoji samo kada se sve gura u njega.

Loznica, Gučevo, Cer…

pre 4 godine

On je prošle sezone bio 80% CZ. Fantastičan igrač. To kažem kao navijač Partizana. CZ neće naći ovakvog centra ove sezone…

Kozarska peta

pre 4 godine

Jednostavno, Crvena zvezda nema pare za solidne/dobre igrace iz Evrolige. Moze da se zadovolji samo pojacanjima iz Evrokupa ili nekim igracima koji imaju epizodne uloge u Evroligi (npr. Eron Vajt koji 3 godine vec ima tek 4-5ppg). Sve pare idu u jedan drugi klub, ali nista neobicno, posto je taj klub pokazao vec i u kosarci, vaterpolu, fudbalu i ostalim sportovima da moze da postoji samo kada se sve gura u njega.
(Bradilic, 15. avgust 2021 17:39)

Evo pustio sam suzu nad klubom koji slavi deset godina postojanja.

rikelme

pre 4 godine

Digla se prasina oko ovog prosecnog igraca, koji je odigrao svega par solidnih utakmica za Zvezdu. Putuj druze samo da vise ne slusam i citam o tebi, sve najbolje.

Krle

pre 4 godine

Zanimljivo je kako se javljaju iz komsiluka da nam objasne kako smo eto ostali samo sa Kuzmicem i kako necemo naci ovakvog igraca itd... Kao da se nece dovesti prvi centar, pritom ne bi Kalinic dolazio da zna da necemo imati konkurentan tim. Realno Noko je odradio lavovski posao u finalu Aba lige, ali to ne znaci da nema sanse da nadjemo takvog igraca. On skoro da prosle sezone nije ni igrao EL, pa ne znam otkud takve tvrdnje.

SrbEUin

pre 4 godine

Noko nije otišao samo za većim ugovorom. Baskonija ima bolji tim, veće ambicije i naravno A licencu. Stabilan EL klub, uvek sa napadom na top 8. Čovek gradi karijeru uzlaznom linijom. Ima potencijala za to. A Baski znaju sa centrima.
Pametan potez, pa makar i za manji ugovor.

Dr. spin

pre 4 godine

Jednostavno, Crvena zvezda nema pare za solidne/dobre igrace iz Evrolige. Moze da se zadovolji samo pojacanjima iz Evrokupa ili nekim igracima koji imaju epizodne uloge u Evroligi (npr. Eron Vajt koji 3 godine vec ima tek 4-5ppg). Sve pare idu u jedan drugi klub, ali nista neobicno, posto je taj klub pokazao vec i u kosarci, vaterpolu, fudbalu i ostalim sportovima da moze da postoji samo kada se sve gura u njega.
(Bradilic, 15. avgust 2021 17:39
Pa vi ste 2011 pokazali da ste klub koji ne moze da postoji ni kada se sve gura u njega. Ugasio vas doktor odmah posle Djilasovog projekta evropska zvezda.

uplakani

pre 4 godine

Za Kalinica ide milion ipo godisnje. Za te pare su mogla dva odlicna igraca da se dovedu
(aha, 15. avgust 2021 18:07)

Ko ti to rekao, Tegi ?!
Aha, pa da...on nikad ne laze

Luke Babbitt gravedigger

pre 4 godine

Jednostavno, Crvena zvezda nema pare za solidne/dobre igrace iz Evrolige. Moze da se zadovolji samo pojacanjima iz Evrokupa ili nekim igracima koji imaju epizodne uloge u Evroligi (npr. Eron Vajt koji 3 godine vec ima tek 4-5ppg). Sve pare idu u jedan drugi klub, ali nista neobicno, posto je taj klub pokazao vec i u kosarci, vaterpolu, fudbalu i ostalim sportovima da moze da postoji samo kada se sve gura u njega.
(Bradilic, 15. avgust 2021 17:39)

Kad si znao da se veseliš pojačanjima dok se trpalo u tvoj klub, stojički podnesi i kad se trpa u Partizan. Kukate i glumite socijalan slučaj a doveli ste više pojačanja od Partizana. Volters, Vajt, Kalinic, Ivanović... A tek ćete da dovedete još 3-4 stranca. I kuka. A nisi kukao prošle godine kad su vam dolazila pojačanja iz Valensije a nama iz Gliwica.

Sub013

pre 4 godine

Kad si znao da se veseliš pojačanjima dok se trpalo u tvoj klub, stojički podnesi i kad se trpa u Partizan. Kukate i glumite socijalan slučaj a doveli ste više pojačanja od Partizana. Volters, Vajt, Kalinic, Ivanović... A tek ćete da dovedete još 3-4 stranca. I kuka. A nisi kukao prošle godine kad su vam dolazila pojačanja iz Valensije a nama iz Gliwica.
(Luke Babbitt gravedigger, 15. avgust 2021 17:49)

1. Nikad se ovoliko nije trpalo u jedan klub, cak nismo ni uspevali kao evroligaska ekipa da zadrzimo tim na okupu a kamoli da dovodimo ovakva pojacanja. Dovodili smo solidne igrace, ali da kupimo najboljeg igraca Armanija kog je hteo da dovede i CSKA, nismo mogli ni da sanjamo. Voltersa, Vajta i Ivanovica uporedjujes sa vasim pojacanjima, ma bravo frajeru.
2. Zar tada dok je vama bilo zagarantovano mesto u El niste pricali kako je normalno da drzava treba da podržava i daje najvise para ekipi koja igra El? Kako sad ekipa koja igra El ne moze da zadrzi tim jednu godinu a sedmoplasirana ekipa ABA lige dovodi Evroligaske i NBA igrace? Kako je to isto???

Bradilic

pre 4 godine

Juju al se nakupilo Grobara na vest o Zvezdi, al ih pogadja istina. A inace, niko nikad nije rekao da Zvezda dovodi nepoznate igrace. Problem je sto je Trinkijeri doveo 3 igraca sa evroligaskim iskustvom, MVP Izraela, MVP Italije, bivseg Nba igraca i jos 5-6 stranaca. Sve to u jednoj sezoni. Koja je bila pre samo godine. Bas ste socijalni slucaj.

ciganin najlepši

pre 4 godine

Kakve sve strine naricaljke navijaju za Zvezdu neverovatno je svaki put isto čitati. Propašćemo posle skupe Budućnosti, dolaska Trinkija, Dejo ne može sa Sašinom ekipom da osvoji ništa itd. A Zvezda nikad bolja i trofejnija, redovna u EL. Naučite nešto.

Zvezda će imati sasvim dobar tim po Dejinom ukusu, 70% domaćih igrača, staru beton odbranu, tranziciju, timsku hemiju. Ko cvika od ove Željkove Darušafake, Pantera, Lideja i sličnih plaćenika, ne mora da gleda ništa ove sezone. Bićemo konkretni kao tim na svim frontovima sigurno. Svaka pobeda će biti samo slađa. Kupujte sezonske i podržite naše momke. Kmečanja bez, to nije zvezdaški ni muški. Borba i vera u nas. Biće to sve dobro. Zvezda šampion!

krke roke

pre 4 godine

@Luke Babbit

Druže, vi rakari ste Bogovi kukanja. 10 godina samo cmizdrite i slinite. Da se od kukanja proizvodi struja, Srbija bi bila Las Vegas zbog vas. Šta li ste vi stojički izdržali da mi je znati? Ono što su cigani trpeli decenijama u košarci i fudbalu vi ne bi smeli nikada. Tetkice.

Džoni

pre 4 godine

Dejan Radonjic najgori trener u istoriji kosarke! Promasen prelazni rok sem Kalinica!
(E, 15. avgust 2021 17:59)

Prijatelju, Radonjić da dovede dvanaest fudbalera umesto košarkaša u njega nemamo pravo da sumnjamo. Opet ograđujem se za ovu godinu jer je očigledno da nam se titula neće dozvoliti, inače će biti totalni fijasko kod komšija i ogromno nezadovoljstvo, a to ovaj neće dozvoliti u godini izbora.

aha

pre 4 godine

Jednostavno, Crvena zvezda nema pare za solidne/dobre igrace iz Evrolige. Moze da se zadovolji samo pojacanjima iz Evrokupa ili nekim igracima koji imaju epizodne uloge u Evroligi (npr. Eron Vajt koji 3 godine vec ima tek 4-5ppg). Sve pare idu u jedan drugi klub, ali nista neobicno, posto je taj klub pokazao vec i u kosarci, vaterpolu, fudbalu i ostalim sportovima da moze da postoji samo kada se sve gura u njega.
(Bradilic, 15. avgust 2021 17:39)

Za Kalinica ide milion ipo godisnje. Za te pare su mogla dva odlicna igraca da se dovedu

Lazar

pre 4 godine

Vreme ce pokazati da li je ovo dobar potez.Noko je po Meni sasvim solidno obavljao sve Zadatke I imao kvalitet za zvezdu.Radonja hoce da napravi Tim Koji cine domaci igraci sto podrzavam, Ali kvalitetan stranac Koji se uklapa u sistem svakako je pozeljan.Sledece sezone cemo videti da li su ovakvi potezi uprave samo plan Ace Vucica da vrati partizan u evroligu I da privuce DEO glasaca zbog dovodjenja Zeljka.Mozda se ispostavi kao dobar da se rastereti budzet I u Jos par kvalitetnih nasih igraca napravi uspeh u domacim takmicenjima,I cudo u evroligu.

deki 27

pre 4 godine

Pa nista, teraj dalje. Nigde ne pise da Zvezda mora da bude prva svake godine pogotovo kad je na "najvisem mestu " odluceno da se gura Partizan i sprece bilo kakva takasanja u godini izbora, pa sta kosta da kosta

Bradilic

pre 4 godine

Koje to evroligasko iskustvo su imali MVP Izraela MVP Italije?
Pa oni videli evroligu nisu sem na tv covece.
Lupetas gluposti.
Vi ste ti koji ste dovodili evroligaske igrace a ne mi.
(as, 15. avgust 2021 19:35)

Druze Parahuski, Peiners, Reding, 3 evroligaska igraca u istoj sezoni. A posto vidim da ne razumes, na to su jos stigli Volden i Tomas, MVP Izraela i Italije. A na to i Pejdz, Mozli, Mekadu iz NBA, Angola, Gordic i jos ko zna ko mi je promakao. 10+ stranaca u jednoj sezoni, dosli iz Evrolige, NBA, kao MVP prvenstva. I to sve dok ste "ugnjetavani". Al dobro zna se da vi nemate obraza.

Ivan

pre 4 godine

Ok, ajmo istom logikom, cime je Zvezda to zasluzila ranije kada je Partizan godinama osvajao trofeje i igrao F4 Evrolige? Ako vam nije smetalo tad, molim lepo, nema sta da smeta ni sad.
(As Nodt, 15. avgust 2021 20:40)

Kada je KKP išao na F4 sastav KKCZ je bio Tejlor, Bakić, Kikanović, Kešelj, Stević, Radivojević, Videnov, Bjelica, Štimac, S.Dragićević, Radosavljević, Nedović i Rondović. Trener A.Trifunović

Jel vidiš koliko je tvoj komentar besmislen?

KKCZ je budžet konkurentan KKP imala samo 2005. dok KKP zadnjih godina ima najveći budžet u ABA, dva najskuplja trenera u istoriji ABA lige i zadnje dve sezone najskupljeg igrača ABA .

NastyB

pre 4 godine

Njima stiže Lidej i verovatno još neki centar od milion i nešto po sezoni, a mi ćemo da gulimo sa raspalim Kuzminkasom i neznalicom na klupi, pa ćemo da se pitamo zašto nas groblje i ostali timovi odvaljuju od života.

Delija Vracar

pre 4 godine

Kakve sve strine naricaljke navijaju za Zvezdu neverovatno je svaki put isto čitati. Propašćemo posle skupe Budućnosti, dolaska Trinkija, Dejo ne može sa Sašinom ekipom da osvoji ništa itd. A Zvezda nikad bolja i trofejnija, redovna u EL. Naučite nešto.

Zvezda će imati sasvim dobar tim po Dejinom ukusu, 70% domaćih igrača, staru beton odbranu, tranziciju, timsku hemiju. Ko cvika od ove Željkove Darušafake, Pantera, Lideja i sličnih plaćenika, ne mora da gleda ništa ove sezone. Bićemo konkretni kao tim na svim frontovima sigurno. Svaka pobeda će biti samo slađa. Kupujte sezonske i podržite naše momke. Kmečanja bez, to nije zvezdaški ni muški. Borba i vera u nas. Biće to sve dobro. Zvezda šampion!
(ciganin najlepši, 15. avgust 2021 19:45)

Baš tako brate, hard difens i tranzišn ofens hehe... Drago mi je što se Partizan pojačao, biće sladje...

Duxevaca 80

pre 4 godine

Nije sve tako crno, ne znam cemu tolika malodusnost. Dovesce se inostrani bek-suter i verovatno dva centra (startni plus backup). Bice to veoma solidna ekipa sposobna da nastavi sa vladavinom u regionu, a sto se tice Evrolige, tu ocekujem barem 13-15 pobeda. Zna Radonja sta radi! Inace, Noku neka ovo sluzi na cast, klub ga je pola godine cekao, "vratio iz mrtvih", ponudio duplo bolji ugovor u odnosu na predjasnji, a on je ovako uradio nakon mesecipo dana odugovlacenja! Sta da se radi, neko je Kalinic, a neko Noko...

Stark

pre 4 godine

Kad si znao da se veseliš pojačanjima dok se trpalo u tvoj klub, stojički podnesi i kad se trpa u Partizan. Kukate i glumite socijalan slučaj a doveli ste više pojačanja od Partizana. Volters, Vajt, Kalinic, Ivanović... A tek ćete da dovedete još 3-4 stranca. I kuka. A nisi kukao prošle godine kad su vam dolazila pojačanja iz Valensije a nama iz Gliwica.
(Luke Babbitt gravedigger, 15. avgust 2021 17:49)

Pa dobro preuzeli smo vasu ulogu u kukanju koju ste koristili prethodnih 5 godina.

"Dijagnosticar" Nis

pre 4 godine

I sta kazu panteri on ce da skoluje Petruseva?!!

Haha raspad sistema!!
(Grobar, 15. avgust 2021 17:41)

Ppkazao si svojim komentarpm da si isti kao i oni kojima se podsmevas.Prvo zato sto Petrusev nije jos dosao u partizan, drugo sto se nikad ne pravi racun bez krcmara, sto bi se reklo , prvo skoci pa kazi hop.

Ivan

pre 4 godine

Čime je KKP zaslužio Obradovića? Pa on ga je stvorio, napravio ime od njega, mi i da ispadnemo iz lige kao i ona prava zvezda 2011. nas će Evropa da pozove, jer mi smo brend, ime, isntitucija, a vi ste? Pitali su vas iz Makabija ko ste
(King, 15. avgust 2021 21:11)

Jeste sve se šutaju nogama u dupe da vas pozovu. Evo zovu vas u EL godinama ali vi nećete.

dejan

pre 4 godine

jedino nam ostaje da i mi počnemo da pevamo pesme po stadionima, kao neki...isplati se izgleda
(daa, 15. avgust 2021 17:55)

Vi imate duha koji lebdi nad stadionom. Njegove slike su svuda po prostorijama,u nekima i dve. Lože su vam krcate političarima iz SNS-a,ne mogu da stanu. Masovno postavljaju fotografije i storije po instagramu sa stadiona,kao tinejdžeri,valjda da dokažu duhu koliko i oni vole zvezdu. Bilo bi glupo da počnete da pevate pesme.A i od vas to niko ni ne očekuje.Oduvek ste bili bedne sluge svakog režima. Ali svakog.

ae bre liče

pre 4 godine

@As Nodt

Zvezda nikad nije imala ovakve igrače kao Partizan sada. Igrač Bruklina sa 24, 2 F4 zvezde koje odbijaju Cska i Olimpijakos, plus Heket, Petrušev i ko se sve ne najavljuje uskoro. Avramović i Smajlagić ispadoše rotacija i sirotinja, a ni oni nisu jeftinoza.

Kari Pešić je radio sa Popovićima, Filipom Čovićem, Subotićem, ranije sa Bjelicom, Kešeljom, minimum stranaca. Zvezda je ili imala skupog trenera i tanak tim ili skuplji tim i tankog trenera( Šakota, Tomić druga sezona) Partizan ima oboje. I to je ogromna razlika. Pa cela Evropa se pita odakle i kako je vaš tim sklopljen, prosto jeo očito bahato.

as

pre 4 godine

1. Nikad se ovoliko nije trpalo u jedan klub, cak nismo ni uspevali kao evroligaska ekipa da zadrzimo tim na okupu a kamoli da dovodimo ovakva pojacanja. Dovodili smo solidne igrace, ali da kupimo najboljeg igraca Armanija kog je hteo da dovede i CSKA, nismo mogli ni da sanjamo. Voltersa, Vajta i Ivanovica uporedjujes sa vasim pojacanjima, ma bravo frajeru.
2. Zar tada dok je vama bilo zagarantovano mesto u El niste pricali kako je normalno da drzava treba da podržava i daje najvise para ekipi koja igra El? Kako sad ekipa koja igra El ne moze da zadrzi tim jednu godinu a sedmoplasirana ekipa ABA lige dovodi Evroligaske i NBA igrace? Kako je to isto???
(Sub013, 15. avgust 2021 18:18)

Zadnjih 8 godina se trpa u tvoj klub.
Nikad kazes?!
Aj pogledaj kad je nama igrao Djoko Salic i Bezbradica,Dalo...
vidi koga ste tada vi dovodili.
Mnogo lazes.

Gossa placa Zeljko

pre 4 godine

Dr Hitch, kao Zvezdas potpisujem. Iskreno, ja stvarno ne vidim problem sa Zvezdinim pojacanjima. Sve odlicni igraci. Ivanovic ljud najbolji igraca ABA lige godinama. Volters odlican plej, covek koji je igrao odlicno u Zalgirisu i Uniksu. Kalina vrhunski Evroligaski igrac. Mitrovic i Vajt isto jako dobra pojacanja. Zvezda duplo jaca nego prosle godine. I mi se kao nesto bunimo. Pa dovesmo sigurni jos igraca. Ni pripreme za novu sezonu jos nisu pocele a ljudi vec kukaju. Grobari slave vec titule. Neverovatno je sta se sve desava i spinuje.

gladijator

pre 4 godine

i eto, predsednikov klub koji godišnje traći 9.4 miliona godišnje za TOP 17 sada namerava da kupi još skuplje čudovište. Tako je i sredinom 2000 tih, po sopstvenom priznanju, Vesić gurnuo 15 miliona u ugašeni klub bez bilo kakvog uspeha.
Šta je ova država dobila od TOP 14-17 ?

U državni frankeštajn klub od njihove "dominacije" proćerdalo se preko 50.000.000. Isto i u FKCZV.
Samo zato što klubove vode AV i njegov batica?
pa oni samo tako i mogu da napreduju. Nesportski i banditski.

Dotle KKP u eri Vujoševića, dovodio anonimuse (Leo, Veseli, Lovernj, Bertrans) od njih pravio igrače i gotovo redovno prolazio grupe i igrao FF 2010.

I to redovno bez prebijene u džepu, sa 2 do 2.5 miliona budžeta.

Rajko

pre 4 godine

Kad si znao da se veseliš pojačanjima dok se trpalo u tvoj klub, stojički podnesi i kad se trpa u Partizan. Kukate i glumite socijalan slučaj a doveli ste više pojačanja od Partizana. Volters, Vajt, Kalinic, Ivanović... A tek ćete da dovedete još 3-4 stranca. I kuka. A nisi kukao prošle godine kad su vam dolazila pojačanja iz Valensije a nama iz Gliwica.
(Luke Babbitt gravedigger, 15. avgust 2021 17:49)Đilipteru mi igramo EL 7 godina pa je i normalno da dovodimo pojacanja kao i ostali klubovi iz EL ,koji vi sport igrate pa vam dodje rumeni sa sve igracima sa NBA i EL iskustvom??? Za vas su ovih 7-8 godina i Gliwice Lejkersi,imate JEDAN KUP RADIVOJA KORACA!

Bane

pre 4 godine

kome nije jasno otkud odjednom tolika finansijska injekcija u Partizan taj verovatno ne prati okolnosti u kojima se Srbija trenutno nalazi ... samo da konstatujem da nije to slučajno baš sada ...

Panter

pre 4 godine

Pokvarenjak jedan nezahvalni!
Mi smo mu pružili šansu kad je bio bolestan i kad ga niko nije hteo.
Treba da angažujemo isključivo domaće igrače.
Jokić, Marjanović, Milutinov ili Petrušev trebaju biti naš izbor za centra.

tek tada

pre 4 godine

Trenutno KKP 21 titulu,KKCz 21 titulu,o ovome kao da je zabranjeno da se pise!?Krecemo od nule,znamo zbog cega se zadnjih godina sipaju milioni u KKP,ali lopta je okrugla,niko nista ne moze da garantuje u sportu.Najsladji trofej mi je ovaj,isvojen kup u NS,pokoseni koronom,sa klincima,srusili smo mocne komsije!Nek tako bude i ove sezone.
(Nolan S.i kraj fuzije iz '07., 15. avgust 2021 21:48)

Krećemo od nule tek kad osvojite Evroligu i tri puta Evrokup... Do tada, tišina. :))

aca

pre 4 godine

Jednostavno, Crvena zvezda nema pare za solidne/dobre igrace iz Evrolige. Moze da se zadovolji samo pojacanjima iz Evrokupa ili nekim igracima koji imaju epizodne uloge u Evroligi (npr. Eron Vajt koji 3 godine vec ima tek 4-5ppg). Sve pare idu u jedan drugi klub, ali nista neobicno, posto je taj klub pokazao vec i u kosarci, vaterpolu, fudbalu i ostalim sportovima da moze da postoji samo kada se sve gura u njega.
(Bradilic, 15. avgust 2021 17:39)

aha, vi ste dominirali zahvaljujuci dobrom skautingu i omladinskim skolama :) uvek ste tu bilo mnogo jaci od nas :) :)

Deda

pre 4 godine

@Lazar zamisli izjavis da je aco doveo zeljka i da ce sad grobari da glasaju za njega hahahah ti izgleda ne cujes sta se peva na Partizanovim utakmicama, pa i da ga je licno aco dovezao ispred Partizana i za ruku ga uveo u prostorije 99% nas ne bi u zivotu glasali za njega. Pod jedan zamisli da si toliko jadan i da ti se sve u zivotu bazira na komunistickom klubu pa tako i glasanje za nekog predsednika, ali kad vasa madjija i renomirani dr. primarijus covke drze sliku vodje u kancelariji...ali takvi ste vi botovi i ulizice snsovske, svako polazi od sebe, pa i lopov misli da svi kradu. Ali neka, nicija nije do zore gorela, pa nece nikome.

KAZNA KRU

pre 4 godine

Potpisuju Štimac i Jovanović! Sve domaći!
(marko, 15. avgust 2021 17:49)




Ne dao Bog da dovedu Jovanovića, on ne zna ni bacanje da potrefi, nadam se da će dovesti Štimca i još jednog dobrog Amera kao i Petruševa koji će pokrivati pozicije 5 i 4, pošto imamo samo dve klasične četvorke od kojih je jedna Mitrović koji je realno limitiran igrač.

vlado

pre 4 godine

1. Nikad se ovoliko nije trpalo u jedan klub, cak nismo ni uspevali kao evroligaska ekipa da zadrzimo tim na okupu a kamoli da dovodimo ovakva pojacanja. Dovodili smo solidne igrace, ali da kupimo najboljeg igraca Armanija kog je hteo da dovede i CSKA, nismo mogli ni da sanjamo. Voltersa, Vajta i Ivanovica uporedjujes sa vasim pojacanjima, ma bravo frajeru.
2. Zar tada dok je vama bilo zagarantovano mesto u El niste pricali kako je normalno da drzava treba da podržava i daje najvise para ekipi koja igra El? Kako sad ekipa koja igra El ne moze da zadrzi tim jednu godinu a sedmoplasirana ekipa ABA lige dovodi Evroligaske i NBA igrace? Kako je to isto??


Evo ja da ti odgovorim, prvp pricas o Panteru, trebao da ide u CSKA mozda, a vama Kalinic u Barsu pa dosao kod vas zato sto voli da radi sa Radonjom.
Mi smo bili sedmi proste godine u Aba ligu prosle godine i dovodimo to sto dovodimo, koji ste vi zavrsili u Aba ligu kad ste poceli da kupujete sve zivo sledecu sezonu? ispali ste iz lige i odjednom promjena imena, grba, adrese, dolaze igraci. Od kojih para vi tada izbrisaste dug i u isto vrijeme sve dovedoste da se borite za tituli a ispadoste 3 mjeseca prije toga?

323

pre 4 godine

Volim da citam komentare uz kaficu..Uzivancija i lepa zabava za dz. A i smejem se a smeh je zdrav. I vi koji pisete komentare, treba da se smejete, sto vise. Korisno je, sta sve pisete..

Dr Hitch

pre 4 godine

Prijatelju, Radonjić da dovede dvanaest fudbalera umesto košarkaša u njega nemamo pravo da sumnjamo. Opet ograđujem se za ovu godinu jer je očigledno da nam se titula neće dozvoliti, inače će biti totalni fijasko kod komšija i ogromno nezadovoljstvo, a to ovaj neće dozvoliti u godini izbora.
(Džoni, 15. avgust 2021 19:14)
Za Radonjića se slažem, mislim da je zaista dobar trener i deluje da je veliki gospodin i na terenu i van njega. Ali, sezona nije počela, a vi već pričate da vam se titula neće dozvoliti. Ko može da vam zabrani, ne razumem? I ako je već tako, zašto onda dovodite pojačanja? Pustite se više toga, valjda je zanimljivije da imamo ujednačene ekipe pa neka pobedi bolji. Ne znam kakvo vam je to zadovoljstvo da pobedjujete Vrapca, Šalića i sl. Meni kao partizanovcu nije bilo nikakve draži kada je za vas igrao npr Tica i ostali...ali okej, valjda mislite da samo vi treba da dobijete novac, osvajate titule bez konkurencije i igrate EL zauvek.

miki

pre 4 godine

I jedni i drugi navijaci kukaju i medjusobno se pljuju dok uprave oba kluba rade sto im padne napamet. Opametimo se i ne vredjajmo jedni druge, niko od nas navijaca nije doveo nasu kosarku na ovako niske grane kao sto to rade u upravama. Isto vazi i za fudbal

As Nodt

pre 4 godine

Jednostavno, Crvena zvezda nema pare za solidne/dobre igrace iz Evrolige. Moze da se zadovolji samo pojacanjima iz Evrokupa ili nekim igracima koji imaju epizodne uloge u Evroligi (npr. Eron Vajt koji 3 godine vec ima tek 4-5ppg). Sve pare idu u jedan drugi klub, ali nista neobicno, posto je taj klub pokazao vec i u kosarci, vaterpolu, fudbalu i ostalim sportovima da moze da postoji samo kada se sve gura u njega.
(Bradilic, 15. avgust 2021 17:39)

Nikola Kalinic.

Petar

pre 4 godine

Mi ga vratili u zivot ali otisao, znaci da nemamo para.
(Nismo mi Vucicevi miljenici KKP, 15. avgust 2021)

Ne znam kada ces ti i tebi slicni shvatiti da nije sve u parama koje dobijas trenutno. Kako znas da mu C.Zvezda nije nudila vise para od Baskonije? Jel pise to negde da je otisao za vece pare? Ne pise.

Postoji nesto sto se zove ambicija, napredak, ulaganje u buducnost.

Predragu Mijatovicu je Valensija nudila vise para da ostane nego Real koji je hteo da ga dovede i Mijat je otisao i postao besmrtan tamo sto mu je vaznije nego "neki dinar" vise.

Dejan Milojevic je sam izjavio kako mu je C.Zvezda nudila 30% veci ugovor nego Partizan a on je odabrao Partizan sto zbog navijackog opredeljenja sto zbog EL.

Nikola Kalinic je dosao kod vas, ne verujem da vi mozete da se takmicite sa Barsom oko para ali je dosao zbog Radonjica zbog navijaca cega god nebitno.

I poslednji primer, radis u firmi za 50k din i znas da neces napredovati vise sa zaradom, dobijes ponudu od druge firme od 40k sa mogucnoscu napredovanja za 2 godine da izadjes na 75k ako se potrudis i das sve od sebe, sta bi odabrao?

As Nodt

pre 4 godine

@As Nodt

Kalinić je jedan. Da ima toliko miliona ostali bi i Noko, Volden, Lojd. Zvezda ima rezultate kao šampion i osvajač svih trofeja.

Čime je KKP zaslužio najskupljeg trenera u Evropi, igrače se F4, i sigurno preskupu petorku koja se sklapa. 7. mesto u Aba ligi i Evrokup pozivnica? Nemate sramote ni mrve.
(ae bre liče, 15. avgust 2021 20:16)

Ok, ajmo istom logikom, cime je Zvezda to zasluzila ranije kada je Partizan godinama osvajao trofeje i igrao F4 Evrolige? Ako vam nije smetalo tad, molim lepo, nema sta da smeta ni sad.

eto

pre 4 godine

Da li i dalje ima neko ko ne veruje da cz duguje 5, kkp 3 plate za proslu god? Nnoko hteo potpise ali trazio da mu se izmire dugovi pre toga- ovi nisu i ode...ko da takvih igraca ima iza svakoga coska

as

pre 4 godine

Juju al se nakupilo Grobara na vest o Zvezdi, al ih pogadja istina. A inace, niko nikad nije rekao da Zvezda dovodi nepoznate igrace. Problem je sto je Trinkijeri doveo 3 igraca sa evroligaskim iskustvom, MVP Izraela, MVP Italije, bivseg Nba igraca i jos 5-6 stranaca. Sve to u jednoj sezoni. Koja je bila pre samo godine. Bas ste socijalni slucaj.
(Bradilic, 15. avgust 2021 18:25)

Koje to evroligasko iskustvo su imali MVP Izraela MVP Italije?
Pa oni videli evroligu nisu sem na tv covece.
Lupetas gluposti.
Vi ste ti koji ste dovodili evroligaske igrace a ne mi.

Hmmmmmm

pre 4 godine

jedino nam ostaje da i mi počnemo da pevamo pesme po stadionima, kao neki...isplati se izgleda
(daa, 15. avgust 2021 17:55)
Pa niste se čuli sve dok je nemilice sipano u vas klub a Terzinja vam on i doveo.Tada je sve bilo oko,dok godinama u fudbalu u kosarci niko drugi nije smeo da pobedi.Dupli standardi?

Nolan S.i kraj fuzije iz '07.

pre 4 godine

Trenutno KKP 21 titulu,KKCz 21 titulu,o ovome kao da je zabranjeno da se pise!?Krecemo od nule,znamo zbog cega se zadnjih godina sipaju milioni u KKP,ali lopta je okrugla,niko nista ne moze da garantuje u sportu.Najsladji trofej mi je ovaj,isvojen kup u NS,pokoseni koronom,sa klincima,srusili smo mocne komsije!Nek tako bude i ove sezone.

sampion evrope 92

pre 4 godine

Dr Hitch, kao Zvezdas potpisujem. Iskreno, ja stvarno ne vidim problem sa Zvezdinim pojacanjima. Sve odlicni igraci. Ivanovic ljud najbolji igraca ABA lige godinama. Volters odlican plej, covek koji je igrao odlicno u Zalgirisu i Uniksu. Kalina vrhunski Evroligaski igrac. Mitrovic i Vajt isto jako dobra pojacanja. Zvezda duplo jaca nego prosle godine. I mi se kao nesto bunimo. Pa dovesmo sigurni jos igraca. Ni pripreme za novu sezonu jos nisu pocele a ljudi vec kukaju. Grobari slave vec titule. Neverovatno je sta se sve desava i spinuje.
(Gossa placa Zeljko, 15. avgust 2021 22:22)

Titulu moze da slavi samo neko ko pojma nema o sportu. Zvezda se jako dobro pojacala, to si u pravu, i trenutno je u prednosti u odnosu na Partizan. Partizan ceo tim nov, nece to bas lako ici. U svakom slucaju bice dobre kosarke, pa neka se na terenu odluci ko je bolji.

Torrente

pre 4 godine

Dejan Radonjic najgori trener u istoriji kosarke! Promasen prelazni rok sem Kalinica!
(E, 15. avgust 2021 17:59)

Tužno je što ljudi koji ti daju minuse na ovo ne shvataju da smo mi sa Evroligom i trofejima ABA lige završili sa dr. Radonjom na klupi.

Šta će tek Partizan da nam radi sa Obradovićem na čelu tima ostaje da se vidi (ko ima živaca da gleda a navija za Zvezdu).

Generalno, sa Radonjom i ovakvim timom dno tabele Evrolige i borba za treće mesto u ABA sa Igokeom.

Bilo je lepo dok je trajalo.

ae bre liče

pre 4 godine

@As Nodt

Kalinić je jedan. Da ima toliko miliona ostali bi i Noko, Volden, Lojd. Zvezda ima rezultate kao šampion i osvajač svih trofeja.

Čime je KKP zaslužio najskupljeg trenera u Evropi, igrače se F4, i sigurno preskupu petorku koja se sklapa. 7. mesto u Aba ligi i Evrokup pozivnica? Nemate sramote ni mrve.

King

pre 4 godine

Kalinić je jedan. Da ima toliko miliona ostali bi i Noko, Volden, Lojd. Zvezda ima rezultate kao šampion i osvajač svih trofeja.

Čime je KKP zaslužio najskupljeg trenera u Evropi, igrače se F4, i sigurno preskupu petorku koja se sklapa. 7. mesto u Aba ligi i Evrokup pozivnica? Nemate sramote ni mrve.
(ae bre liče, 15. avgust 2021 20:16)

Čime je KKP zaslužio Obradovića? Pa on ga je stvorio, napravio ime od njega, mi i da ispadnemo iz lige kao i ona prava zvezda 2011. nas će Evropa da pozove, jer mi smo brend, ime, isntitucija, a vi ste? Pitali su vas iz Makabija ko ste

zoran

pre 4 godine

-Prosto mene kao zvezdasu zanima da Zvezda igra dobru kosarku, zanima da dovede dobre igrače.
Jako sam razočaran sto bar Noko nije ostao. Jako sam razočaran dovođenjem Voltersa i Mitrovića.
Po meni Volters mnogo tanak a Mitrović mi ne uliva poverenje.
-divoljno sam imformisan, doba je interneta vidim da se rivali pojačavaju lepo i to se posebno odnosi na Partizan.
Partizan bek radi svoj posao i ljudi naravno teze napraviti dobar tim... Nek budu oni kakvi hoće, to me ne zanima mnogo to je njihov problem.
-Nas problem, problem ljudi iz Zvezde je losa selekcija i odabir pojačanja.... Sem Kalinića i onog amera i Ivanovića vise nemamo pojačanja.
Zasto se po kozna koji put vraćamo igračima koji nisu pouzdani a brdo je takvih.... Simonović, Mitrović, Volters.
-Ako ne dovedemo dobrog prvog pleja a Voltersa ostavimo za rezervu..zatim ozbiljnog centra i beka sutera mi ni u jednom takmičenju nena sta da trazimo....
Sta vise i sa popunjavanjem te 3 pozicije u evroligi smo tanki..
Ono sto se bojim i za Abba smo loši.
Nije problem sto če protivnici biti dobri već mi slabi.
-meni je prosto neverovatno da nam Pulen ode ispred nosa a mi dovedemo Voltersa. Volters je svuda bio tanak i kod bas..
Ko vrsi skauting kod Zvezde, treba ga smeniti

gladijator

pre 4 godine

i eto, predsednikov klub koji godišnje traći 9.4 miliona godišnje za TOP 17 sada namerava da kupi još skuplje čudovište. Tako je i sredinom 2000 tih, po sopstvenom priznanju, Vesić gurnuo 15 miliona u ugašeni klub bez bilo kakvog uspeha.
Šta je ova država dobila od TOP 14-17 ?

U državni frankeštajn klub od njihove "dominacije" proćerdalo se preko 50.000.000. Isto i u FKCZV.
Samo zato što klubove vode AV i njegov batica?
pa oni samo tako i mogu da napreduju. Nesportski i banditski.

Dotle KKP u eri Vujoševića, dovodio anonimuse (Leo, Veseli, Lovernj, Bertrans) od njih pravio igrače i gotovo redovno prolazio grupe i igrao FF 2010.

I to redovno bez prebijene u džepu, sa 2 do 2.5 miliona budžeta.

crni

pre 4 godine

Mi ga vratili u zivot ali otisao, znaci da nemamo para.
(Nismo mi Vucicevi miljenici KKP, 15. avgust 2021)

Ne znam kada ces ti i tebi slicni shvatiti da nije sve u parama koje dobijas trenutno. Kako znas da mu C.Zvezda nije nudila vise para od Baskonije? Jel pise to negde da je otisao za vece pare? Ne pise.

Postoji nesto sto se zove ambicija, napredak, ulaganje u buducnost.

Predragu Mijatovicu je Valensija nudila vise para da ostane nego Real koji je hteo da ga dovede i Mijat je otisao i postao besmrtan tamo sto mu je vaznije nego "neki dinar" vise.

Dejan Milojevic je sam izjavio kako mu je C.Zvezda nudila 30% veci ugovor nego Partizan a on je odabrao Partizan sto zbog navijackog opredeljenja sto zbog EL.

Nikola Kalinic je dosao kod vas, ne verujem da vi mozete da se takmicite sa Barsom oko para ali je dosao zbog Radonjica zbog navijaca cega god nebitno.

I poslednji primer, radis u firmi za 50k din i znas da neces napredovati vise sa zaradom, dobijes ponudu od druge firme od 40k sa mogucnoscu napredovanja za 2 godine da izadjes na 75k ako se potrudis i das sve od sebe, sta bi odabrao?
(Petar, 15. avgust 2021 18:35)
Hvala vam na glasu.
Pa on bi jadnik opet odabrao Železnik!!!

babe i žabe

pre 4 godine

Za Radonjića se slažem, mislim da je zaista dobar trener i deluje da je veliki gospodin i na terenu i van njega. Ali, sezona nije počela, a vi već pričate da vam se titula neće dozvoliti. Ko može da vam zabrani, ne razumem? I ako je već tako, zašto onda dovodite pojačanja? Pustite se više toga, valjda je zanimljivije da imamo ujednačene ekipe pa neka pobedi bolji. Ne znam kakvo vam je to zadovoljstvo da pobedjujete Vrapca, Šalića i sl. Meni kao partizanovcu nije bilo nikakve draži kada je za vas igrao npr Tica i ostali...ali okej, valjda mislite da samo vi treba da dobijete novac, osvajate titule bez konkurencije i igrate EL zauvek.
(Dr Hitch, 15. avgust 2021 20:17)

A jel bilo draži kad pobedite juniore Zvezde 40 razlike sa ekipom koja išla na F4 Evrolige?

slaviša šmigič

pre 4 godine

Noko bio jedini pravi centar i snagom i skokom a ovi ga pustili iako je poskidao fantastične blokade svojim dugim rukama sa izuzetnim skokom koga če sad dovesti za centra da mi je znati sve pozicije pokrivene onda puste Noka i opet urade sranje i ispuste poziciju na centru koju je zatvarao Noko sa fantastičnom odbranom šta se dešava u klubu.

bruke

pre 4 godine

Krećemo od nule tek kad osvojite Evroligu i tri puta Evrokup... Do tada, tišina. :))
(tek tada, 15. avgust 2021 22:15)

Pa sinko vi niste osvojili Evrokup nijednom. Jedino ono ako računate kad je prekinuto prvenstvo 2020.

Mrgud

pre 4 godine

okej, valjda mislite da samo vi treba da dobijete novac, osvajate titule bez konkurencije i igrate EL zauvek.
(Dr Hitch, 15. avgust 2021 20:17)

Ja ne znam koliko vi mozete da se pravite slepi kod ociju????

Pre tri sezone ste dobili najskupljeg trenera i najskuplji tim u ABA i EK. Ove sezone opet.

Rezultata, zarade i novih igraca nigde...i svake godine pokupujete sve sto je dostupno...2017. Gos Samardo i Si, tri najveca ugovora u ABA. (ali Gosa placa Zeljko, da...)
2016. mala Vanjica, srebrni Birca
2015. Vrabac reprezentativac BiH, Muric reprezentativac Slo (zlatni)

O cemu vi to pricate??? Ili u sta vi to ljudi verujete???

Pa svake godine ste imali tim sa najmanje 4 reprezentativca, srpska i tudja. To je sve placao Zeljko???

I na sve to placali ste dugove iz proslih godina....dok igrate takmicenja koja nisu profitabilna.

Kako se zvase onaj vas BAT milioner? Parahovski?

Tek o konkurenciji ne bih, ajde da zanemarim vas, koji ste u top tri po budzetima svake godine, ali pravis se da Bokan ne sipa pare kofama, a da je Tedeski tek tako prebacio tim iz prve lige jedne drzave u prvu ligu druge drzave???

Ne znam da li stvarno hocete da vam poverujemo da imate pamcenje zlatne ribice???? Ili ste ipak toliko bez obraza da lazete ovako i nadate se da cemo samo da trepcemo i cutimo???

Bradilic

pre 4 godine

Jednostavno, Crvena zvezda nema pare za solidne/dobre igrace iz Evrolige. Moze da se zadovolji samo pojacanjima iz Evrokupa ili nekim igracima koji imaju epizodne uloge u Evroligi (npr. Eron Vajt koji 3 godine vec ima tek 4-5ppg). Sve pare idu u jedan drugi klub, ali nista neobicno, posto je taj klub pokazao vec i u kosarci, vaterpolu, fudbalu i ostalim sportovima da moze da postoji samo kada se sve gura u njega.

Kozarska peta

pre 4 godine

Jednostavno, Crvena zvezda nema pare za solidne/dobre igrace iz Evrolige. Moze da se zadovolji samo pojacanjima iz Evrokupa ili nekim igracima koji imaju epizodne uloge u Evroligi (npr. Eron Vajt koji 3 godine vec ima tek 4-5ppg). Sve pare idu u jedan drugi klub, ali nista neobicno, posto je taj klub pokazao vec i u kosarci, vaterpolu, fudbalu i ostalim sportovima da moze da postoji samo kada se sve gura u njega.
(Bradilic, 15. avgust 2021 17:39)

Evo pustio sam suzu nad klubom koji slavi deset godina postojanja.

Dr. spin

pre 4 godine

Jednostavno, Crvena zvezda nema pare za solidne/dobre igrace iz Evrolige. Moze da se zadovolji samo pojacanjima iz Evrokupa ili nekim igracima koji imaju epizodne uloge u Evroligi (npr. Eron Vajt koji 3 godine vec ima tek 4-5ppg). Sve pare idu u jedan drugi klub, ali nista neobicno, posto je taj klub pokazao vec i u kosarci, vaterpolu, fudbalu i ostalim sportovima da moze da postoji samo kada se sve gura u njega.
(Bradilic, 15. avgust 2021 17:39
Pa vi ste 2011 pokazali da ste klub koji ne moze da postoji ni kada se sve gura u njega. Ugasio vas doktor odmah posle Djilasovog projekta evropska zvezda.

Luke Babbitt gravedigger

pre 4 godine

Jednostavno, Crvena zvezda nema pare za solidne/dobre igrace iz Evrolige. Moze da se zadovolji samo pojacanjima iz Evrokupa ili nekim igracima koji imaju epizodne uloge u Evroligi (npr. Eron Vajt koji 3 godine vec ima tek 4-5ppg). Sve pare idu u jedan drugi klub, ali nista neobicno, posto je taj klub pokazao vec i u kosarci, vaterpolu, fudbalu i ostalim sportovima da moze da postoji samo kada se sve gura u njega.
(Bradilic, 15. avgust 2021 17:39)

Kad si znao da se veseliš pojačanjima dok se trpalo u tvoj klub, stojički podnesi i kad se trpa u Partizan. Kukate i glumite socijalan slučaj a doveli ste više pojačanja od Partizana. Volters, Vajt, Kalinic, Ivanović... A tek ćete da dovedete još 3-4 stranca. I kuka. A nisi kukao prošle godine kad su vam dolazila pojačanja iz Valensije a nama iz Gliwica.

rikelme

pre 4 godine

Digla se prasina oko ovog prosecnog igraca, koji je odigrao svega par solidnih utakmica za Zvezdu. Putuj druze samo da vise ne slusam i citam o tebi, sve najbolje.

aha

pre 4 godine

Jednostavno, Crvena zvezda nema pare za solidne/dobre igrace iz Evrolige. Moze da se zadovolji samo pojacanjima iz Evrokupa ili nekim igracima koji imaju epizodne uloge u Evroligi (npr. Eron Vajt koji 3 godine vec ima tek 4-5ppg). Sve pare idu u jedan drugi klub, ali nista neobicno, posto je taj klub pokazao vec i u kosarci, vaterpolu, fudbalu i ostalim sportovima da moze da postoji samo kada se sve gura u njega.
(Bradilic, 15. avgust 2021 17:39)

Za Kalinica ide milion ipo godisnje. Za te pare su mogla dva odlicna igraca da se dovedu

NastyB

pre 4 godine

Njima stiže Lidej i verovatno još neki centar od milion i nešto po sezoni, a mi ćemo da gulimo sa raspalim Kuzminkasom i neznalicom na klupi, pa ćemo da se pitamo zašto nas groblje i ostali timovi odvaljuju od života.

Loznica, Gučevo, Cer…

pre 4 godine

On je prošle sezone bio 80% CZ. Fantastičan igrač. To kažem kao navijač Partizana. CZ neće naći ovakvog centra ove sezone…

Panter

pre 4 godine

Pokvarenjak jedan nezahvalni!
Mi smo mu pružili šansu kad je bio bolestan i kad ga niko nije hteo.
Treba da angažujemo isključivo domaće igrače.
Jokić, Marjanović, Milutinov ili Petrušev trebaju biti naš izbor za centra.

vlado

pre 4 godine

1. Nikad se ovoliko nije trpalo u jedan klub, cak nismo ni uspevali kao evroligaska ekipa da zadrzimo tim na okupu a kamoli da dovodimo ovakva pojacanja. Dovodili smo solidne igrace, ali da kupimo najboljeg igraca Armanija kog je hteo da dovede i CSKA, nismo mogli ni da sanjamo. Voltersa, Vajta i Ivanovica uporedjujes sa vasim pojacanjima, ma bravo frajeru.
2. Zar tada dok je vama bilo zagarantovano mesto u El niste pricali kako je normalno da drzava treba da podržava i daje najvise para ekipi koja igra El? Kako sad ekipa koja igra El ne moze da zadrzi tim jednu godinu a sedmoplasirana ekipa ABA lige dovodi Evroligaske i NBA igrace? Kako je to isto??


Evo ja da ti odgovorim, prvp pricas o Panteru, trebao da ide u CSKA mozda, a vama Kalinic u Barsu pa dosao kod vas zato sto voli da radi sa Radonjom.
Mi smo bili sedmi proste godine u Aba ligu prosle godine i dovodimo to sto dovodimo, koji ste vi zavrsili u Aba ligu kad ste poceli da kupujete sve zivo sledecu sezonu? ispali ste iz lige i odjednom promjena imena, grba, adrese, dolaze igraci. Od kojih para vi tada izbrisaste dug i u isto vrijeme sve dovedoste da se borite za tituli a ispadoste 3 mjeseca prije toga?

Torrente

pre 4 godine

Dejan Radonjic najgori trener u istoriji kosarke! Promasen prelazni rok sem Kalinica!
(E, 15. avgust 2021 17:59)

Tužno je što ljudi koji ti daju minuse na ovo ne shvataju da smo mi sa Evroligom i trofejima ABA lige završili sa dr. Radonjom na klupi.

Šta će tek Partizan da nam radi sa Obradovićem na čelu tima ostaje da se vidi (ko ima živaca da gleda a navija za Zvezdu).

Generalno, sa Radonjom i ovakvim timom dno tabele Evrolige i borba za treće mesto u ABA sa Igokeom.

Bilo je lepo dok je trajalo.

zoran

pre 4 godine

-Prosto mene kao zvezdasu zanima da Zvezda igra dobru kosarku, zanima da dovede dobre igrače.
Jako sam razočaran sto bar Noko nije ostao. Jako sam razočaran dovođenjem Voltersa i Mitrovića.
Po meni Volters mnogo tanak a Mitrović mi ne uliva poverenje.
-divoljno sam imformisan, doba je interneta vidim da se rivali pojačavaju lepo i to se posebno odnosi na Partizan.
Partizan bek radi svoj posao i ljudi naravno teze napraviti dobar tim... Nek budu oni kakvi hoće, to me ne zanima mnogo to je njihov problem.
-Nas problem, problem ljudi iz Zvezde je losa selekcija i odabir pojačanja.... Sem Kalinića i onog amera i Ivanovića vise nemamo pojačanja.
Zasto se po kozna koji put vraćamo igračima koji nisu pouzdani a brdo je takvih.... Simonović, Mitrović, Volters.
-Ako ne dovedemo dobrog prvog pleja a Voltersa ostavimo za rezervu..zatim ozbiljnog centra i beka sutera mi ni u jednom takmičenju nena sta da trazimo....
Sta vise i sa popunjavanjem te 3 pozicije u evroligi smo tanki..
Ono sto se bojim i za Abba smo loši.
Nije problem sto če protivnici biti dobri već mi slabi.
-meni je prosto neverovatno da nam Pulen ode ispred nosa a mi dovedemo Voltersa. Volters je svuda bio tanak i kod bas..
Ko vrsi skauting kod Zvezde, treba ga smeniti

as

pre 4 godine

1. Nikad se ovoliko nije trpalo u jedan klub, cak nismo ni uspevali kao evroligaska ekipa da zadrzimo tim na okupu a kamoli da dovodimo ovakva pojacanja. Dovodili smo solidne igrace, ali da kupimo najboljeg igraca Armanija kog je hteo da dovede i CSKA, nismo mogli ni da sanjamo. Voltersa, Vajta i Ivanovica uporedjujes sa vasim pojacanjima, ma bravo frajeru.
2. Zar tada dok je vama bilo zagarantovano mesto u El niste pricali kako je normalno da drzava treba da podržava i daje najvise para ekipi koja igra El? Kako sad ekipa koja igra El ne moze da zadrzi tim jednu godinu a sedmoplasirana ekipa ABA lige dovodi Evroligaske i NBA igrace? Kako je to isto???
(Sub013, 15. avgust 2021 18:18)

Zadnjih 8 godina se trpa u tvoj klub.
Nikad kazes?!
Aj pogledaj kad je nama igrao Djoko Salic i Bezbradica,Dalo...
vidi koga ste tada vi dovodili.
Mnogo lazes.

dejan

pre 4 godine

jedino nam ostaje da i mi počnemo da pevamo pesme po stadionima, kao neki...isplati se izgleda
(daa, 15. avgust 2021 17:55)

Vi imate duha koji lebdi nad stadionom. Njegove slike su svuda po prostorijama,u nekima i dve. Lože su vam krcate političarima iz SNS-a,ne mogu da stanu. Masovno postavljaju fotografije i storije po instagramu sa stadiona,kao tinejdžeri,valjda da dokažu duhu koliko i oni vole zvezdu. Bilo bi glupo da počnete da pevate pesme.A i od vas to niko ni ne očekuje.Oduvek ste bili bedne sluge svakog režima. Ali svakog.

As Nodt

pre 4 godine

Jednostavno, Crvena zvezda nema pare za solidne/dobre igrace iz Evrolige. Moze da se zadovolji samo pojacanjima iz Evrokupa ili nekim igracima koji imaju epizodne uloge u Evroligi (npr. Eron Vajt koji 3 godine vec ima tek 4-5ppg). Sve pare idu u jedan drugi klub, ali nista neobicno, posto je taj klub pokazao vec i u kosarci, vaterpolu, fudbalu i ostalim sportovima da moze da postoji samo kada se sve gura u njega.
(Bradilic, 15. avgust 2021 17:39)

Nikola Kalinic.

tek tada

pre 4 godine

Trenutno KKP 21 titulu,KKCz 21 titulu,o ovome kao da je zabranjeno da se pise!?Krecemo od nule,znamo zbog cega se zadnjih godina sipaju milioni u KKP,ali lopta je okrugla,niko nista ne moze da garantuje u sportu.Najsladji trofej mi je ovaj,isvojen kup u NS,pokoseni koronom,sa klincima,srusili smo mocne komsije!Nek tako bude i ove sezone.
(Nolan S.i kraj fuzije iz '07., 15. avgust 2021 21:48)

Krećemo od nule tek kad osvojite Evroligu i tri puta Evrokup... Do tada, tišina. :))

King

pre 4 godine

Kalinić je jedan. Da ima toliko miliona ostali bi i Noko, Volden, Lojd. Zvezda ima rezultate kao šampion i osvajač svih trofeja.

Čime je KKP zaslužio najskupljeg trenera u Evropi, igrače se F4, i sigurno preskupu petorku koja se sklapa. 7. mesto u Aba ligi i Evrokup pozivnica? Nemate sramote ni mrve.
(ae bre liče, 15. avgust 2021 20:16)

Čime je KKP zaslužio Obradovića? Pa on ga je stvorio, napravio ime od njega, mi i da ispadnemo iz lige kao i ona prava zvezda 2011. nas će Evropa da pozove, jer mi smo brend, ime, isntitucija, a vi ste? Pitali su vas iz Makabija ko ste

Bradilic

pre 4 godine

Juju al se nakupilo Grobara na vest o Zvezdi, al ih pogadja istina. A inace, niko nikad nije rekao da Zvezda dovodi nepoznate igrace. Problem je sto je Trinkijeri doveo 3 igraca sa evroligaskim iskustvom, MVP Izraela, MVP Italije, bivseg Nba igraca i jos 5-6 stranaca. Sve to u jednoj sezoni. Koja je bila pre samo godine. Bas ste socijalni slucaj.

Ivan

pre 4 godine

Čime je KKP zaslužio Obradovića? Pa on ga je stvorio, napravio ime od njega, mi i da ispadnemo iz lige kao i ona prava zvezda 2011. nas će Evropa da pozove, jer mi smo brend, ime, isntitucija, a vi ste? Pitali su vas iz Makabija ko ste
(King, 15. avgust 2021 21:11)

Jeste sve se šutaju nogama u dupe da vas pozovu. Evo zovu vas u EL godinama ali vi nećete.

Deda

pre 4 godine

@Lazar zamisli izjavis da je aco doveo zeljka i da ce sad grobari da glasaju za njega hahahah ti izgleda ne cujes sta se peva na Partizanovim utakmicama, pa i da ga je licno aco dovezao ispred Partizana i za ruku ga uveo u prostorije 99% nas ne bi u zivotu glasali za njega. Pod jedan zamisli da si toliko jadan i da ti se sve u zivotu bazira na komunistickom klubu pa tako i glasanje za nekog predsednika, ali kad vasa madjija i renomirani dr. primarijus covke drze sliku vodje u kancelariji...ali takvi ste vi botovi i ulizice snsovske, svako polazi od sebe, pa i lopov misli da svi kradu. Ali neka, nicija nije do zore gorela, pa nece nikome.

gladijator

pre 4 godine

i eto, predsednikov klub koji godišnje traći 9.4 miliona godišnje za TOP 17 sada namerava da kupi još skuplje čudovište. Tako je i sredinom 2000 tih, po sopstvenom priznanju, Vesić gurnuo 15 miliona u ugašeni klub bez bilo kakvog uspeha.
Šta je ova država dobila od TOP 14-17 ?

U državni frankeštajn klub od njihove "dominacije" proćerdalo se preko 50.000.000. Isto i u FKCZV.
Samo zato što klubove vode AV i njegov batica?
pa oni samo tako i mogu da napreduju. Nesportski i banditski.

Dotle KKP u eri Vujoševića, dovodio anonimuse (Leo, Veseli, Lovernj, Bertrans) od njih pravio igrače i gotovo redovno prolazio grupe i igrao FF 2010.

I to redovno bez prebijene u džepu, sa 2 do 2.5 miliona budžeta.

Rajko

pre 4 godine

Kad si znao da se veseliš pojačanjima dok se trpalo u tvoj klub, stojički podnesi i kad se trpa u Partizan. Kukate i glumite socijalan slučaj a doveli ste više pojačanja od Partizana. Volters, Vajt, Kalinic, Ivanović... A tek ćete da dovedete još 3-4 stranca. I kuka. A nisi kukao prošle godine kad su vam dolazila pojačanja iz Valensije a nama iz Gliwica.
(Luke Babbitt gravedigger, 15. avgust 2021 17:49)Đilipteru mi igramo EL 7 godina pa je i normalno da dovodimo pojacanja kao i ostali klubovi iz EL ,koji vi sport igrate pa vam dodje rumeni sa sve igracima sa NBA i EL iskustvom??? Za vas su ovih 7-8 godina i Gliwice Lejkersi,imate JEDAN KUP RADIVOJA KORACA!

Krle

pre 4 godine

Zanimljivo je kako se javljaju iz komsiluka da nam objasne kako smo eto ostali samo sa Kuzmicem i kako necemo naci ovakvog igraca itd... Kao da se nece dovesti prvi centar, pritom ne bi Kalinic dolazio da zna da necemo imati konkurentan tim. Realno Noko je odradio lavovski posao u finalu Aba lige, ali to ne znaci da nema sanse da nadjemo takvog igraca. On skoro da prosle sezone nije ni igrao EL, pa ne znam otkud takve tvrdnje.

crni

pre 4 godine

Mi ga vratili u zivot ali otisao, znaci da nemamo para.
(Nismo mi Vucicevi miljenici KKP, 15. avgust 2021)

Ne znam kada ces ti i tebi slicni shvatiti da nije sve u parama koje dobijas trenutno. Kako znas da mu C.Zvezda nije nudila vise para od Baskonije? Jel pise to negde da je otisao za vece pare? Ne pise.

Postoji nesto sto se zove ambicija, napredak, ulaganje u buducnost.

Predragu Mijatovicu je Valensija nudila vise para da ostane nego Real koji je hteo da ga dovede i Mijat je otisao i postao besmrtan tamo sto mu je vaznije nego "neki dinar" vise.

Dejan Milojevic je sam izjavio kako mu je C.Zvezda nudila 30% veci ugovor nego Partizan a on je odabrao Partizan sto zbog navijackog opredeljenja sto zbog EL.

Nikola Kalinic je dosao kod vas, ne verujem da vi mozete da se takmicite sa Barsom oko para ali je dosao zbog Radonjica zbog navijaca cega god nebitno.

I poslednji primer, radis u firmi za 50k din i znas da neces napredovati vise sa zaradom, dobijes ponudu od druge firme od 40k sa mogucnoscu napredovanja za 2 godine da izadjes na 75k ako se potrudis i das sve od sebe, sta bi odabrao?
(Petar, 15. avgust 2021 18:35)
Hvala vam na glasu.
Pa on bi jadnik opet odabrao Železnik!!!

Dr Hitch

pre 4 godine

Prijatelju, Radonjić da dovede dvanaest fudbalera umesto košarkaša u njega nemamo pravo da sumnjamo. Opet ograđujem se za ovu godinu jer je očigledno da nam se titula neće dozvoliti, inače će biti totalni fijasko kod komšija i ogromno nezadovoljstvo, a to ovaj neće dozvoliti u godini izbora.
(Džoni, 15. avgust 2021 19:14)
Za Radonjića se slažem, mislim da je zaista dobar trener i deluje da je veliki gospodin i na terenu i van njega. Ali, sezona nije počela, a vi već pričate da vam se titula neće dozvoliti. Ko može da vam zabrani, ne razumem? I ako je već tako, zašto onda dovodite pojačanja? Pustite se više toga, valjda je zanimljivije da imamo ujednačene ekipe pa neka pobedi bolji. Ne znam kakvo vam je to zadovoljstvo da pobedjujete Vrapca, Šalića i sl. Meni kao partizanovcu nije bilo nikakve draži kada je za vas igrao npr Tica i ostali...ali okej, valjda mislite da samo vi treba da dobijete novac, osvajate titule bez konkurencije i igrate EL zauvek.

Hmmmmmm

pre 4 godine

jedino nam ostaje da i mi počnemo da pevamo pesme po stadionima, kao neki...isplati se izgleda
(daa, 15. avgust 2021 17:55)
Pa niste se čuli sve dok je nemilice sipano u vas klub a Terzinja vam on i doveo.Tada je sve bilo oko,dok godinama u fudbalu u kosarci niko drugi nije smeo da pobedi.Dupli standardi?

uplakani

pre 4 godine

Za Kalinica ide milion ipo godisnje. Za te pare su mogla dva odlicna igraca da se dovedu
(aha, 15. avgust 2021 18:07)

Ko ti to rekao, Tegi ?!
Aha, pa da...on nikad ne laze

ciganin najlepši

pre 4 godine

Kakve sve strine naricaljke navijaju za Zvezdu neverovatno je svaki put isto čitati. Propašćemo posle skupe Budućnosti, dolaska Trinkija, Dejo ne može sa Sašinom ekipom da osvoji ništa itd. A Zvezda nikad bolja i trofejnija, redovna u EL. Naučite nešto.

Zvezda će imati sasvim dobar tim po Dejinom ukusu, 70% domaćih igrača, staru beton odbranu, tranziciju, timsku hemiju. Ko cvika od ove Željkove Darušafake, Pantera, Lideja i sličnih plaćenika, ne mora da gleda ništa ove sezone. Bićemo konkretni kao tim na svim frontovima sigurno. Svaka pobeda će biti samo slađa. Kupujte sezonske i podržite naše momke. Kmečanja bez, to nije zvezdaški ni muški. Borba i vera u nas. Biće to sve dobro. Zvezda šampion!

Sub013

pre 4 godine

Kad si znao da se veseliš pojačanjima dok se trpalo u tvoj klub, stojički podnesi i kad se trpa u Partizan. Kukate i glumite socijalan slučaj a doveli ste više pojačanja od Partizana. Volters, Vajt, Kalinic, Ivanović... A tek ćete da dovedete još 3-4 stranca. I kuka. A nisi kukao prošle godine kad su vam dolazila pojačanja iz Valensije a nama iz Gliwica.
(Luke Babbitt gravedigger, 15. avgust 2021 17:49)

1. Nikad se ovoliko nije trpalo u jedan klub, cak nismo ni uspevali kao evroligaska ekipa da zadrzimo tim na okupu a kamoli da dovodimo ovakva pojacanja. Dovodili smo solidne igrace, ali da kupimo najboljeg igraca Armanija kog je hteo da dovede i CSKA, nismo mogli ni da sanjamo. Voltersa, Vajta i Ivanovica uporedjujes sa vasim pojacanjima, ma bravo frajeru.
2. Zar tada dok je vama bilo zagarantovano mesto u El niste pricali kako je normalno da drzava treba da podržava i daje najvise para ekipi koja igra El? Kako sad ekipa koja igra El ne moze da zadrzi tim jednu godinu a sedmoplasirana ekipa ABA lige dovodi Evroligaske i NBA igrace? Kako je to isto???

krke roke

pre 4 godine

@Luke Babbit

Druže, vi rakari ste Bogovi kukanja. 10 godina samo cmizdrite i slinite. Da se od kukanja proizvodi struja, Srbija bi bila Las Vegas zbog vas. Šta li ste vi stojički izdržali da mi je znati? Ono što su cigani trpeli decenijama u košarci i fudbalu vi ne bi smeli nikada. Tetkice.

Petar

pre 4 godine

Mi ga vratili u zivot ali otisao, znaci da nemamo para.
(Nismo mi Vucicevi miljenici KKP, 15. avgust 2021)

Ne znam kada ces ti i tebi slicni shvatiti da nije sve u parama koje dobijas trenutno. Kako znas da mu C.Zvezda nije nudila vise para od Baskonije? Jel pise to negde da je otisao za vece pare? Ne pise.

Postoji nesto sto se zove ambicija, napredak, ulaganje u buducnost.

Predragu Mijatovicu je Valensija nudila vise para da ostane nego Real koji je hteo da ga dovede i Mijat je otisao i postao besmrtan tamo sto mu je vaznije nego "neki dinar" vise.

Dejan Milojevic je sam izjavio kako mu je C.Zvezda nudila 30% veci ugovor nego Partizan a on je odabrao Partizan sto zbog navijackog opredeljenja sto zbog EL.

Nikola Kalinic je dosao kod vas, ne verujem da vi mozete da se takmicite sa Barsom oko para ali je dosao zbog Radonjica zbog navijaca cega god nebitno.

I poslednji primer, radis u firmi za 50k din i znas da neces napredovati vise sa zaradom, dobijes ponudu od druge firme od 40k sa mogucnoscu napredovanja za 2 godine da izadjes na 75k ako se potrudis i das sve od sebe, sta bi odabrao?

as

pre 4 godine

Juju al se nakupilo Grobara na vest o Zvezdi, al ih pogadja istina. A inace, niko nikad nije rekao da Zvezda dovodi nepoznate igrace. Problem je sto je Trinkijeri doveo 3 igraca sa evroligaskim iskustvom, MVP Izraela, MVP Italije, bivseg Nba igraca i jos 5-6 stranaca. Sve to u jednoj sezoni. Koja je bila pre samo godine. Bas ste socijalni slucaj.
(Bradilic, 15. avgust 2021 18:25)

Koje to evroligasko iskustvo su imali MVP Izraela MVP Italije?
Pa oni videli evroligu nisu sem na tv covece.
Lupetas gluposti.
Vi ste ti koji ste dovodili evroligaske igrace a ne mi.

aca

pre 4 godine

Jednostavno, Crvena zvezda nema pare za solidne/dobre igrace iz Evrolige. Moze da se zadovolji samo pojacanjima iz Evrokupa ili nekim igracima koji imaju epizodne uloge u Evroligi (npr. Eron Vajt koji 3 godine vec ima tek 4-5ppg). Sve pare idu u jedan drugi klub, ali nista neobicno, posto je taj klub pokazao vec i u kosarci, vaterpolu, fudbalu i ostalim sportovima da moze da postoji samo kada se sve gura u njega.
(Bradilic, 15. avgust 2021 17:39)

aha, vi ste dominirali zahvaljujuci dobrom skautingu i omladinskim skolama :) uvek ste tu bilo mnogo jaci od nas :) :)

Ivan

pre 4 godine

Ok, ajmo istom logikom, cime je Zvezda to zasluzila ranije kada je Partizan godinama osvajao trofeje i igrao F4 Evrolige? Ako vam nije smetalo tad, molim lepo, nema sta da smeta ni sad.
(As Nodt, 15. avgust 2021 20:40)

Kada je KKP išao na F4 sastav KKCZ je bio Tejlor, Bakić, Kikanović, Kešelj, Stević, Radivojević, Videnov, Bjelica, Štimac, S.Dragićević, Radosavljević, Nedović i Rondović. Trener A.Trifunović

Jel vidiš koliko je tvoj komentar besmislen?

KKCZ je budžet konkurentan KKP imala samo 2005. dok KKP zadnjih godina ima najveći budžet u ABA, dva najskuplja trenera u istoriji ABA lige i zadnje dve sezone najskupljeg igrača ABA .

Lazar

pre 4 godine

Vreme ce pokazati da li je ovo dobar potez.Noko je po Meni sasvim solidno obavljao sve Zadatke I imao kvalitet za zvezdu.Radonja hoce da napravi Tim Koji cine domaci igraci sto podrzavam, Ali kvalitetan stranac Koji se uklapa u sistem svakako je pozeljan.Sledece sezone cemo videti da li su ovakvi potezi uprave samo plan Ace Vucica da vrati partizan u evroligu I da privuce DEO glasaca zbog dovodjenja Zeljka.Mozda se ispostavi kao dobar da se rastereti budzet I u Jos par kvalitetnih nasih igraca napravi uspeh u domacim takmicenjima,I cudo u evroligu.

deki 27

pre 4 godine

Pa nista, teraj dalje. Nigde ne pise da Zvezda mora da bude prva svake godine pogotovo kad je na "najvisem mestu " odluceno da se gura Partizan i sprece bilo kakva takasanja u godini izbora, pa sta kosta da kosta

gladijator

pre 4 godine

i eto, predsednikov klub koji godišnje traći 9.4 miliona godišnje za TOP 17 sada namerava da kupi još skuplje čudovište. Tako je i sredinom 2000 tih, po sopstvenom priznanju, Vesić gurnuo 15 miliona u ugašeni klub bez bilo kakvog uspeha.
Šta je ova država dobila od TOP 14-17 ?

U državni frankeštajn klub od njihove "dominacije" proćerdalo se preko 50.000.000. Isto i u FKCZV.
Samo zato što klubove vode AV i njegov batica?
pa oni samo tako i mogu da napreduju. Nesportski i banditski.

Dotle KKP u eri Vujoševića, dovodio anonimuse (Leo, Veseli, Lovernj, Bertrans) od njih pravio igrače i gotovo redovno prolazio grupe i igrao FF 2010.

I to redovno bez prebijene u džepu, sa 2 do 2.5 miliona budžeta.

Nolan S.i kraj fuzije iz '07.

pre 4 godine

Trenutno KKP 21 titulu,KKCz 21 titulu,o ovome kao da je zabranjeno da se pise!?Krecemo od nule,znamo zbog cega se zadnjih godina sipaju milioni u KKP,ali lopta je okrugla,niko nista ne moze da garantuje u sportu.Najsladji trofej mi je ovaj,isvojen kup u NS,pokoseni koronom,sa klincima,srusili smo mocne komsije!Nek tako bude i ove sezone.

Stark

pre 4 godine

Kad si znao da se veseliš pojačanjima dok se trpalo u tvoj klub, stojički podnesi i kad se trpa u Partizan. Kukate i glumite socijalan slučaj a doveli ste više pojačanja od Partizana. Volters, Vajt, Kalinic, Ivanović... A tek ćete da dovedete još 3-4 stranca. I kuka. A nisi kukao prošle godine kad su vam dolazila pojačanja iz Valensije a nama iz Gliwica.
(Luke Babbitt gravedigger, 15. avgust 2021 17:49)

Pa dobro preuzeli smo vasu ulogu u kukanju koju ste koristili prethodnih 5 godina.

ae bre liče

pre 4 godine

@As Nodt

Kalinić je jedan. Da ima toliko miliona ostali bi i Noko, Volden, Lojd. Zvezda ima rezultate kao šampion i osvajač svih trofeja.

Čime je KKP zaslužio najskupljeg trenera u Evropi, igrače se F4, i sigurno preskupu petorku koja se sklapa. 7. mesto u Aba ligi i Evrokup pozivnica? Nemate sramote ni mrve.

As Nodt

pre 4 godine

@As Nodt

Kalinić je jedan. Da ima toliko miliona ostali bi i Noko, Volden, Lojd. Zvezda ima rezultate kao šampion i osvajač svih trofeja.

Čime je KKP zaslužio najskupljeg trenera u Evropi, igrače se F4, i sigurno preskupu petorku koja se sklapa. 7. mesto u Aba ligi i Evrokup pozivnica? Nemate sramote ni mrve.
(ae bre liče, 15. avgust 2021 20:16)

Ok, ajmo istom logikom, cime je Zvezda to zasluzila ranije kada je Partizan godinama osvajao trofeje i igrao F4 Evrolige? Ako vam nije smetalo tad, molim lepo, nema sta da smeta ni sad.

Bradilic

pre 4 godine

Koje to evroligasko iskustvo su imali MVP Izraela MVP Italije?
Pa oni videli evroligu nisu sem na tv covece.
Lupetas gluposti.
Vi ste ti koji ste dovodili evroligaske igrace a ne mi.
(as, 15. avgust 2021 19:35)

Druze Parahuski, Peiners, Reding, 3 evroligaska igraca u istoj sezoni. A posto vidim da ne razumes, na to su jos stigli Volden i Tomas, MVP Izraela i Italije. A na to i Pejdz, Mozli, Mekadu iz NBA, Angola, Gordic i jos ko zna ko mi je promakao. 10+ stranaca u jednoj sezoni, dosli iz Evrolige, NBA, kao MVP prvenstva. I to sve dok ste "ugnjetavani". Al dobro zna se da vi nemate obraza.

SrbEUin

pre 4 godine

Noko nije otišao samo za većim ugovorom. Baskonija ima bolji tim, veće ambicije i naravno A licencu. Stabilan EL klub, uvek sa napadom na top 8. Čovek gradi karijeru uzlaznom linijom. Ima potencijala za to. A Baski znaju sa centrima.
Pametan potez, pa makar i za manji ugovor.

Duxevaca 80

pre 4 godine

Nije sve tako crno, ne znam cemu tolika malodusnost. Dovesce se inostrani bek-suter i verovatno dva centra (startni plus backup). Bice to veoma solidna ekipa sposobna da nastavi sa vladavinom u regionu, a sto se tice Evrolige, tu ocekujem barem 13-15 pobeda. Zna Radonja sta radi! Inace, Noku neka ovo sluzi na cast, klub ga je pola godine cekao, "vratio iz mrtvih", ponudio duplo bolji ugovor u odnosu na predjasnji, a on je ovako uradio nakon mesecipo dana odugovlacenja! Sta da se radi, neko je Kalinic, a neko Noko...

ae bre liče

pre 4 godine

@As Nodt

Zvezda nikad nije imala ovakve igrače kao Partizan sada. Igrač Bruklina sa 24, 2 F4 zvezde koje odbijaju Cska i Olimpijakos, plus Heket, Petrušev i ko se sve ne najavljuje uskoro. Avramović i Smajlagić ispadoše rotacija i sirotinja, a ni oni nisu jeftinoza.

Kari Pešić je radio sa Popovićima, Filipom Čovićem, Subotićem, ranije sa Bjelicom, Kešeljom, minimum stranaca. Zvezda je ili imala skupog trenera i tanak tim ili skuplji tim i tankog trenera( Šakota, Tomić druga sezona) Partizan ima oboje. I to je ogromna razlika. Pa cela Evropa se pita odakle i kako je vaš tim sklopljen, prosto jeo očito bahato.

Džoni

pre 4 godine

Dejan Radonjic najgori trener u istoriji kosarke! Promasen prelazni rok sem Kalinica!
(E, 15. avgust 2021 17:59)

Prijatelju, Radonjić da dovede dvanaest fudbalera umesto košarkaša u njega nemamo pravo da sumnjamo. Opet ograđujem se za ovu godinu jer je očigledno da nam se titula neće dozvoliti, inače će biti totalni fijasko kod komšija i ogromno nezadovoljstvo, a to ovaj neće dozvoliti u godini izbora.

Delija Vracar

pre 4 godine

Kakve sve strine naricaljke navijaju za Zvezdu neverovatno je svaki put isto čitati. Propašćemo posle skupe Budućnosti, dolaska Trinkija, Dejo ne može sa Sašinom ekipom da osvoji ništa itd. A Zvezda nikad bolja i trofejnija, redovna u EL. Naučite nešto.

Zvezda će imati sasvim dobar tim po Dejinom ukusu, 70% domaćih igrača, staru beton odbranu, tranziciju, timsku hemiju. Ko cvika od ove Željkove Darušafake, Pantera, Lideja i sličnih plaćenika, ne mora da gleda ništa ove sezone. Bićemo konkretni kao tim na svim frontovima sigurno. Svaka pobeda će biti samo slađa. Kupujte sezonske i podržite naše momke. Kmečanja bez, to nije zvezdaški ni muški. Borba i vera u nas. Biće to sve dobro. Zvezda šampion!
(ciganin najlepši, 15. avgust 2021 19:45)

Baš tako brate, hard difens i tranzišn ofens hehe... Drago mi je što se Partizan pojačao, biće sladje...

eto

pre 4 godine

Da li i dalje ima neko ko ne veruje da cz duguje 5, kkp 3 plate za proslu god? Nnoko hteo potpise ali trazio da mu se izmire dugovi pre toga- ovi nisu i ode...ko da takvih igraca ima iza svakoga coska

KAZNA KRU

pre 4 godine

Potpisuju Štimac i Jovanović! Sve domaći!
(marko, 15. avgust 2021 17:49)




Ne dao Bog da dovedu Jovanovića, on ne zna ni bacanje da potrefi, nadam se da će dovesti Štimca i još jednog dobrog Amera kao i Petruševa koji će pokrivati pozicije 5 i 4, pošto imamo samo dve klasične četvorke od kojih je jedna Mitrović koji je realno limitiran igrač.

Gossa placa Zeljko

pre 4 godine

Dr Hitch, kao Zvezdas potpisujem. Iskreno, ja stvarno ne vidim problem sa Zvezdinim pojacanjima. Sve odlicni igraci. Ivanovic ljud najbolji igraca ABA lige godinama. Volters odlican plej, covek koji je igrao odlicno u Zalgirisu i Uniksu. Kalina vrhunski Evroligaski igrac. Mitrovic i Vajt isto jako dobra pojacanja. Zvezda duplo jaca nego prosle godine. I mi se kao nesto bunimo. Pa dovesmo sigurni jos igraca. Ni pripreme za novu sezonu jos nisu pocele a ljudi vec kukaju. Grobari slave vec titule. Neverovatno je sta se sve desava i spinuje.

Bane

pre 4 godine

kome nije jasno otkud odjednom tolika finansijska injekcija u Partizan taj verovatno ne prati okolnosti u kojima se Srbija trenutno nalazi ... samo da konstatujem da nije to slučajno baš sada ...

"Dijagnosticar" Nis

pre 4 godine

I sta kazu panteri on ce da skoluje Petruseva?!!

Haha raspad sistema!!
(Grobar, 15. avgust 2021 17:41)

Ppkazao si svojim komentarpm da si isti kao i oni kojima se podsmevas.Prvo zato sto Petrusev nije jos dosao u partizan, drugo sto se nikad ne pravi racun bez krcmara, sto bi se reklo , prvo skoci pa kazi hop.

babe i žabe

pre 4 godine

Za Radonjića se slažem, mislim da je zaista dobar trener i deluje da je veliki gospodin i na terenu i van njega. Ali, sezona nije počela, a vi već pričate da vam se titula neće dozvoliti. Ko može da vam zabrani, ne razumem? I ako je već tako, zašto onda dovodite pojačanja? Pustite se više toga, valjda je zanimljivije da imamo ujednačene ekipe pa neka pobedi bolji. Ne znam kakvo vam je to zadovoljstvo da pobedjujete Vrapca, Šalića i sl. Meni kao partizanovcu nije bilo nikakve draži kada je za vas igrao npr Tica i ostali...ali okej, valjda mislite da samo vi treba da dobijete novac, osvajate titule bez konkurencije i igrate EL zauvek.
(Dr Hitch, 15. avgust 2021 20:17)

A jel bilo draži kad pobedite juniore Zvezde 40 razlike sa ekipom koja išla na F4 Evrolige?

bruke

pre 4 godine

Krećemo od nule tek kad osvojite Evroligu i tri puta Evrokup... Do tada, tišina. :))
(tek tada, 15. avgust 2021 22:15)

Pa sinko vi niste osvojili Evrokup nijednom. Jedino ono ako računate kad je prekinuto prvenstvo 2020.

Mrgud

pre 4 godine

okej, valjda mislite da samo vi treba da dobijete novac, osvajate titule bez konkurencije i igrate EL zauvek.
(Dr Hitch, 15. avgust 2021 20:17)

Ja ne znam koliko vi mozete da se pravite slepi kod ociju????

Pre tri sezone ste dobili najskupljeg trenera i najskuplji tim u ABA i EK. Ove sezone opet.

Rezultata, zarade i novih igraca nigde...i svake godine pokupujete sve sto je dostupno...2017. Gos Samardo i Si, tri najveca ugovora u ABA. (ali Gosa placa Zeljko, da...)
2016. mala Vanjica, srebrni Birca
2015. Vrabac reprezentativac BiH, Muric reprezentativac Slo (zlatni)

O cemu vi to pricate??? Ili u sta vi to ljudi verujete???

Pa svake godine ste imali tim sa najmanje 4 reprezentativca, srpska i tudja. To je sve placao Zeljko???

I na sve to placali ste dugove iz proslih godina....dok igrate takmicenja koja nisu profitabilna.

Kako se zvase onaj vas BAT milioner? Parahovski?

Tek o konkurenciji ne bih, ajde da zanemarim vas, koji ste u top tri po budzetima svake godine, ali pravis se da Bokan ne sipa pare kofama, a da je Tedeski tek tako prebacio tim iz prve lige jedne drzave u prvu ligu druge drzave???

Ne znam da li stvarno hocete da vam poverujemo da imate pamcenje zlatne ribice???? Ili ste ipak toliko bez obraza da lazete ovako i nadate se da cemo samo da trepcemo i cutimo???

323

pre 4 godine

Volim da citam komentare uz kaficu..Uzivancija i lepa zabava za dz. A i smejem se a smeh je zdrav. I vi koji pisete komentare, treba da se smejete, sto vise. Korisno je, sta sve pisete..

sampion evrope 92

pre 4 godine

Dr Hitch, kao Zvezdas potpisujem. Iskreno, ja stvarno ne vidim problem sa Zvezdinim pojacanjima. Sve odlicni igraci. Ivanovic ljud najbolji igraca ABA lige godinama. Volters odlican plej, covek koji je igrao odlicno u Zalgirisu i Uniksu. Kalina vrhunski Evroligaski igrac. Mitrovic i Vajt isto jako dobra pojacanja. Zvezda duplo jaca nego prosle godine. I mi se kao nesto bunimo. Pa dovesmo sigurni jos igraca. Ni pripreme za novu sezonu jos nisu pocele a ljudi vec kukaju. Grobari slave vec titule. Neverovatno je sta se sve desava i spinuje.
(Gossa placa Zeljko, 15. avgust 2021 22:22)

Titulu moze da slavi samo neko ko pojma nema o sportu. Zvezda se jako dobro pojacala, to si u pravu, i trenutno je u prednosti u odnosu na Partizan. Partizan ceo tim nov, nece to bas lako ici. U svakom slucaju bice dobre kosarke, pa neka se na terenu odluci ko je bolji.

miki

pre 4 godine

I jedni i drugi navijaci kukaju i medjusobno se pljuju dok uprave oba kluba rade sto im padne napamet. Opametimo se i ne vredjajmo jedni druge, niko od nas navijaca nije doveo nasu kosarku na ovako niske grane kao sto to rade u upravama. Isto vazi i za fudbal

slaviša šmigič

pre 4 godine

Noko bio jedini pravi centar i snagom i skokom a ovi ga pustili iako je poskidao fantastične blokade svojim dugim rukama sa izuzetnim skokom koga če sad dovesti za centra da mi je znati sve pozicije pokrivene onda puste Noka i opet urade sranje i ispuste poziciju na centru koju je zatvarao Noko sa fantastičnom odbranom šta se dešava u klubu.