krajisnik
pre 11 godina
o vidicu ce se kad zavrsi karijeru govoriti kao jednom od najboljih defanzivaca svih vremena,sta god mislili oni koji ga na vole
Utorak, 15.07.2014.
13:58
Nekadašnji fudbaler Intera i kapiten Srbije Dejan Stanković rekao je da Nemanja Vidić neće imati problem da se prilagodi stilu igre u Italiji.
IMAGE SOURCE
pre 11 godina
o vidicu ce se kad zavrsi karijeru govoriti kao jednom od najboljih defanzivaca svih vremena,sta god mislili oni koji ga na vole
pre 11 godina
blade opste je poznato da je Vidic ucenjivao savez da Kezman ako igra on nece pa famozna povreda na EP.
pre 11 godina
@//blade//
aj sad se vrati pa procitaj ponovo sta je covek napisao. isto sto i ti. al te smorilo ne igranje toliko da si sve ostalo prevideo.
pre 11 godina
junacino samo napred :)
pre 11 godina
sa znaci prevod pesme nemanja oooo??,
pre 11 godina
Comadante...
pre 11 godina
Grobarski komentari!
pre 11 godina
Mislite Vucic u mekom srcu! :)
pre 11 godina
Драгутиновић је у репрезентацији играо као Вилијам Волас, сетите се кад је уклизао против Аустрије на 16м, па са земље подметнуо главу на други шут, то никад нећу да заборавим
pre 11 godina
Uvjek bio prosječan igrač
pre 11 godina
mnogo ce proci godina da se u srbiji pojavi defanzivac poput njega, nas narod jos toga nije
svestan koliko je on dobar igrac, ali ce za 20-30 godina gledati u njega kao sto mi sad gledamo u na primer bekenbauera ili nekog slicnog....
pre 11 godina
Jel ima Partizan ovakve doktore, samo pitam.
pre 11 godina
Vidić na slici liči na Dragišu Binića.
pre 11 godina
Ja se secam kako je on isao rukom, gde su drugi isli glavom. :)
pre 11 godina
@Lynx
hahahahaha...bravo za komentar
pre 11 godina
"Ovde će moći da igra sa cigaretom u ustima", rekao je Stanković za list Gazeta delo sport.
Тако сте и играли , али буквално, заједно са кумом када су вас Аустралијанци послали кући са Светског првенства!
pre 11 godina
@ dragan lo:
takodje je velika sramota biti nepismen u 21 veku, narocito ako imas pristup internetu. Neigranje je glagolska imenica, zato se "ne" ne pise odvojeno. Sto se neigranja tice, to je stvar politike i unutrasnjih odnosa u savezu. Ni ja ne bih igrao na njegovom mestu.
pre 11 godina
Handa-J.J-ranokija-vidic-dodo-mvila-hernandes-kova-medel-palasio-ikardi
plus Botta,riki alvarez,i jos 1 spic novi(soldado/osvaldo)
Dobar tim
Guarin OUT !
pre 11 godina
Zajednicka im je ljubav prema Zvezdi!
pre 11 godina
Nemanja ooo,Nemanja ooooooo,he comes from Serbia,he 'll fuckin' murder ya.
pre 11 godina
a u tom srcu CRVENA ZVEZDA !
pre 11 godina
Kapiten!!
pre 11 godina
Vidić je veliki. Još jedna Srpska sramota je njegovo ne igranje za reprezentaciju. Još jedan dokaz kako Srbija ne podnosi uspeh i vrednosti, a ovaj čovek je biser. Svako poštovanje.
pre 11 godina
kakvi su ovo doktori,lepo ga je deki opisao...
pre 11 godina
veliki rodoljub jos se secam kako je u dresu reprrzentacije isao glavom gde ne bi smeo nogom ,da ga nisu povrede unistile jos bi bio kapiten Srbije,nazalost u Mancesteru nije prizio ni upola kao za Srbiju.
pre 11 godina
Sto bre Deki stajes uz Sinisin rad? Ok, dugo prijateljstvo i sve to, ali ovo je posao. A Sinisa se na mestu selektora pokazao ocajno... Za ostalo si skroz u pravu, iako ne navijam za vas klub, veliko postovanje i za Dekija i za Vidica.
pre 11 godina
Procitao sam naslov "Vucic kao Gibson u Hrabrom Srcu" i pomislio da je Deki odlepio. Eto kakvi su nam mediji kada mi se to prividja.
pre 11 godina
Vidaraaaa!!!
pre 11 godina
Procitao sam naslov "Vucic kao Gibson u Hrabrom Srcu" i pomislio da je Deki odlepio. Eto kakvi su nam mediji kada mi se to prividja.
pre 11 godina
Vidić je veliki. Još jedna Srpska sramota je njegovo ne igranje za reprezentaciju. Još jedan dokaz kako Srbija ne podnosi uspeh i vrednosti, a ovaj čovek je biser. Svako poštovanje.
pre 11 godina
Vidaraaaa!!!
pre 11 godina
Nemanja ooo,Nemanja ooooooo,he comes from Serbia,he 'll fuckin' murder ya.
pre 11 godina
"Ovde će moći da igra sa cigaretom u ustima", rekao je Stanković za list Gazeta delo sport.
Тако сте и играли , али буквално, заједно са кумом када су вас Аустралијанци послали кући са Светског првенства!
pre 11 godina
Zajednicka im je ljubav prema Zvezdi!
pre 11 godina
kakvi su ovo doktori,lepo ga je deki opisao...
pre 11 godina
Kapiten!!
pre 11 godina
mnogo ce proci godina da se u srbiji pojavi defanzivac poput njega, nas narod jos toga nije
svestan koliko je on dobar igrac, ali ce za 20-30 godina gledati u njega kao sto mi sad gledamo u na primer bekenbauera ili nekog slicnog....
pre 11 godina
Ja se secam kako je on isao rukom, gde su drugi isli glavom. :)
pre 11 godina
Sto bre Deki stajes uz Sinisin rad? Ok, dugo prijateljstvo i sve to, ali ovo je posao. A Sinisa se na mestu selektora pokazao ocajno... Za ostalo si skroz u pravu, iako ne navijam za vas klub, veliko postovanje i za Dekija i za Vidica.
pre 11 godina
a u tom srcu CRVENA ZVEZDA !
pre 11 godina
Драгутиновић је у репрезентацији играо као Вилијам Волас, сетите се кад је уклизао против Аустрије на 16м, па са земље подметнуо главу на други шут, то никад нећу да заборавим
pre 11 godina
Mislite Vucic u mekom srcu! :)
pre 11 godina
Comadante...
pre 11 godina
veliki rodoljub jos se secam kako je u dresu reprrzentacije isao glavom gde ne bi smeo nogom ,da ga nisu povrede unistile jos bi bio kapiten Srbije,nazalost u Mancesteru nije prizio ni upola kao za Srbiju.
pre 11 godina
@ dragan lo:
takodje je velika sramota biti nepismen u 21 veku, narocito ako imas pristup internetu. Neigranje je glagolska imenica, zato se "ne" ne pise odvojeno. Sto se neigranja tice, to je stvar politike i unutrasnjih odnosa u savezu. Ni ja ne bih igrao na njegovom mestu.
pre 11 godina
Jel ima Partizan ovakve doktore, samo pitam.
pre 11 godina
Handa-J.J-ranokija-vidic-dodo-mvila-hernandes-kova-medel-palasio-ikardi
plus Botta,riki alvarez,i jos 1 spic novi(soldado/osvaldo)
Dobar tim
Guarin OUT !
pre 11 godina
junacino samo napred :)
pre 11 godina
Grobarski komentari!
pre 11 godina
@Lynx
hahahahaha...bravo za komentar
pre 11 godina
Vidić na slici liči na Dragišu Binića.
pre 11 godina
Uvjek bio prosječan igrač
pre 11 godina
o vidicu ce se kad zavrsi karijeru govoriti kao jednom od najboljih defanzivaca svih vremena,sta god mislili oni koji ga na vole
pre 11 godina
sa znaci prevod pesme nemanja oooo??,
pre 11 godina
@//blade//
aj sad se vrati pa procitaj ponovo sta je covek napisao. isto sto i ti. al te smorilo ne igranje toliko da si sve ostalo prevideo.
pre 11 godina
blade opste je poznato da je Vidic ucenjivao savez da Kezman ako igra on nece pa famozna povreda na EP.
pre 11 godina
Uvjek bio prosječan igrač
pre 11 godina
veliki rodoljub jos se secam kako je u dresu reprrzentacije isao glavom gde ne bi smeo nogom ,da ga nisu povrede unistile jos bi bio kapiten Srbije,nazalost u Mancesteru nije prizio ni upola kao za Srbiju.
pre 11 godina
Ja se secam kako je on isao rukom, gde su drugi isli glavom. :)
pre 11 godina
Jel ima Partizan ovakve doktore, samo pitam.
pre 11 godina
"Ovde će moći da igra sa cigaretom u ustima", rekao je Stanković za list Gazeta delo sport.
Тако сте и играли , али буквално, заједно са кумом када су вас Аустралијанци послали кући са Светског првенства!
pre 11 godina
Vidić je veliki. Još jedna Srpska sramota je njegovo ne igranje za reprezentaciju. Još jedan dokaz kako Srbija ne podnosi uspeh i vrednosti, a ovaj čovek je biser. Svako poštovanje.
pre 11 godina
a u tom srcu CRVENA ZVEZDA !
pre 11 godina
Vidić na slici liči na Dragišu Binića.
pre 11 godina
Sto bre Deki stajes uz Sinisin rad? Ok, dugo prijateljstvo i sve to, ali ovo je posao. A Sinisa se na mestu selektora pokazao ocajno... Za ostalo si skroz u pravu, iako ne navijam za vas klub, veliko postovanje i za Dekija i za Vidica.
pre 11 godina
Zajednicka im je ljubav prema Zvezdi!
pre 11 godina
Handa-J.J-ranokija-vidic-dodo-mvila-hernandes-kova-medel-palasio-ikardi
plus Botta,riki alvarez,i jos 1 spic novi(soldado/osvaldo)
Dobar tim
Guarin OUT !
pre 11 godina
mnogo ce proci godina da se u srbiji pojavi defanzivac poput njega, nas narod jos toga nije
svestan koliko je on dobar igrac, ali ce za 20-30 godina gledati u njega kao sto mi sad gledamo u na primer bekenbauera ili nekog slicnog....
pre 11 godina
Nemanja ooo,Nemanja ooooooo,he comes from Serbia,he 'll fuckin' murder ya.
pre 11 godina
@ dragan lo:
takodje je velika sramota biti nepismen u 21 veku, narocito ako imas pristup internetu. Neigranje je glagolska imenica, zato se "ne" ne pise odvojeno. Sto se neigranja tice, to je stvar politike i unutrasnjih odnosa u savezu. Ni ja ne bih igrao na njegovom mestu.
pre 11 godina
kakvi su ovo doktori,lepo ga je deki opisao...
pre 11 godina
Procitao sam naslov "Vucic kao Gibson u Hrabrom Srcu" i pomislio da je Deki odlepio. Eto kakvi su nam mediji kada mi se to prividja.
pre 11 godina
sa znaci prevod pesme nemanja oooo??,
pre 11 godina
blade opste je poznato da je Vidic ucenjivao savez da Kezman ako igra on nece pa famozna povreda na EP.
pre 11 godina
Vidaraaaa!!!
pre 11 godina
Grobarski komentari!
pre 11 godina
Kapiten!!
pre 11 godina
@Lynx
hahahahaha...bravo za komentar
pre 11 godina
Comadante...
pre 11 godina
Mislite Vucic u mekom srcu! :)
pre 11 godina
@//blade//
aj sad se vrati pa procitaj ponovo sta je covek napisao. isto sto i ti. al te smorilo ne igranje toliko da si sve ostalo prevideo.
pre 11 godina
Драгутиновић је у репрезентацији играо као Вилијам Волас, сетите се кад је уклизао против Аустрије на 16м, па са земље подметнуо главу на други шут, то никад нећу да заборавим
pre 11 godina
junacino samo napred :)
pre 11 godina
o vidicu ce se kad zavrsi karijeru govoriti kao jednom od najboljih defanzivaca svih vremena,sta god mislili oni koji ga na vole
28 Komentari
Sortiraj po: