Fudbal 30

Četvrtak, 30.07.2009.

12:41

Perović jedina dilema

Crvena zvezda prvi meč trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope počinje u gotovo istom sastavu koji je nastupio kao i protiv Rudara.

Izvor: B92

Peroviæ jedina dilema IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

30 Komentari

Sortiraj po:

Kisho

pre 16 godina

Covek je rekao jednu veoma pametnu izjavu.TIm koji dobija se ne menja! I sta tu ima dalje da se prica ? Nekima ne valja i kad dobijamo,vas bes ispoljavajte naspram nekog dzaka na udaranje a ne komentarisanjem najveceg kluba na svetu !

Denny

pre 16 godina

Ma daj Pizon jadan, zar ne vidis da Zvezda jadno igra dok je Bogdanovic u igri. Kad udjose Kadu i Jevtic, podigose igru samo tako. To nam treba, a ne Bogdanovic koji ne zna da vodi loptu, a kamoli koga da predribla.

fudbalofil

pre 16 godina

jevtic je za tri klase bolji od perovica!Dečko će se nadavati golova ove godine.Ima neverovatan osećaj za gol,samo da fizički bude spreman.Gledam često treninge i znam šta pričam!

igor

pre 16 godina

ej ne mogu da verujem,igrace bogdanovic a isaha nema nigde.ljudi bogdanovic je najveca vezara u zvezdi,a decko nema pojma ni loptu da dobaci a da predribla igraca to je za njega naucna fantastika.daj bože da bude dobro.pižone veze nemas

No name

pre 16 godina

Napred Zvezdo!Idemo po povoljan rezultat,moze i remi!

Dobro znaj da uvek tu sam ja,Dobro znaj da necu nikada da te ostavim date zaboravim,dobro znaj da uvek tu sam ja da te ostavim date zaboravim dobro znaj da uvek tu sam ja.Zvezdo znaj da ludo volim te da ne mogu dana bez tebe srce svoje sam spreman dati ja sto za tebe ludo udara,srce svoje sam spreman dati ja sto za tebe ludo udara!

velja

pre 16 godina

pizonce igraj bez spiceva a stavi i stamenkovica samp mu daj dres igracki pa da imamo dvojicu golmana a pusti i kuma vujadina da pojaca odbranu a u drugom poluvremenu udji ti da stanes na loptu

Niksicko pivo

pre 16 godina

Ilija Spasojevic je rekao da ce u revansu pronaci motiv i u tome sto je veliki navijac Vojvodine!
(Rasko, 30. jul 2009 13:03)

to nije tacno.. rekao je da bi volio da igra u revansu na marakanu, i rekao je da ima interesovanja Zvezde za njega,
al se nezna sta ce biti.. intervju za Dan...

Srecno delije

pre 16 godina

A nemoj Bogdanovica,molim te...Nemam nista protiv decka,i znam da svaku utakmicu ostavi poslednji atom snage na terenu,ali mislim da imamo bolja resenja na toj poziciji!S druge strane Pizon zna bolje od mene...

mirjana

pre 16 godina

Sad cesvi da kazu i treba da ne igra, daj onog drugog. A decko je dobro odigrao obe, ali u drugoj nije dao gol... Ali ajde neka Pizon proceni i neka nekako uz pomoc Boga izvucemo barem x, pobeda u gostima bi bila za mene ravna senzaciji, kao i ono od sinoc. Zvezda zauvek u srcu mom!

Милош КГ

pre 16 godina

Биће тешко данас, по мени је и нерешен резултат одличан , пошто у Бгд-у немају шта да траже!!!
Много ми је драже да гледам ову екипу Црвене Звезде од оне прошлогодишње иако је по именима доста слабија али залагањем и жељом за доказивањем не заостаје уопште, чак и играмо бољи фудбал! Нема више солирања Коромана, рупа у одбрани где су само севале шансе за противнике, нема скандала везаних за управу и за клуб, веровао сам Лукићу и нисам погрешио!!! Не очекујем неке сензационалне наступе ове године али уз добар рад и евентуално једног новог играча по свему судећи то је Лука Пејовић имаћемо лепу екипицу!!!
Надам се да ће Лека постићи гол данас!!!
Ти се бори СЕВЕР ће да гори!
Победа жеља наша, титула радоста наша, ја живим за то, сад храбро на гол, са свих страна грми Мараканаааа!!!!!

Delija Bar

pre 16 godina

Ajmo Zvezdo ,pokazimo srce i jos jednom zablistajmo na evropskoj sceni,nek vide Grobari kako se igra za najdraze boje.Kleo hvala ti jos jednom sto ode.

deda

pre 16 godina

Ma boje vi udrite ovo 4-5-1da ne prodjete ko nesrecni Partizan.Vazno je u gostima ne primiti gol, a u napadu ako slucajno nesto umuljate - vajdica.

Piksi legenda u Nagoji,Mijat igra Menadzer kuci !!!

pre 16 godina

NAPRED ZVEZDO!!!Pizon zna najbolje ko treba da igra,njegovi izabranici nek ostave opet srce na terenu i rezultat ce doci.Moj miljenik u timu Zvezde je definitivno Mendes Olivera Kadu,decko je sjajan tehnicar ne verujem da ce dobiti priliku u prvom sastavu,jer Pizon nece rizikovati sa njim najbolje nek udje poslednjih 20 minuta njemu je to dovoljno da upise asistenciju ili gol!
NAPRED ZVEZDO,STRPLJIVO,SKONCETRISANO I DOBAR REZULTAT MORA DOCI,A ONDA PAKAO NA MARAKNI SAD IMA DA SE SKUPIMO VISE NEGO PROTIV RUDARA!!!SRCE NA TEREN

pedja sin

pre 16 godina

nema tu dileme pod uslovom da Jevtic fizicki moze da izdrzi bar 70 minuta...
ma sto se mene tice moze i sa 3 zadnja vezna samo da izvucemo povoljan rezultat a onda na Mari da ih seckamo parce po parce...

V.l.a.d.i.m.i.r

pre 16 godina

Pavlovic
Ninkov
Ignjatovic
Djordjevic
Tutoric
Isah
Savio
Lazetic
Kadu
Lazovic
Jevtic
...i Bog da nas vidi..plus na klupi Stamenkovic,Vranjes,Bogdanovic,Nikolic,Obric,Lekic...i da gruvamoOooOOo!!!!
Napred Zvezda OoOoOlLleEeEe
Samo trening po trening, dan po dan, utakmicu po utakmicu, korak po korak..ali jak jak jak rad, i velika zelja, pa da sredinom maja svi mi pevamo "JOS JEDNA POBEDA I TITULA I OPET TI SI PRVA POSTALA..."..
Veliki pozdrav svim navijachima ZVEZDE!!!

Srecno delije

pre 16 godina

A nemoj Bogdanovica,molim te...Nemam nista protiv decka,i znam da svaku utakmicu ostavi poslednji atom snage na terenu,ali mislim da imamo bolja resenja na toj poziciji!S druge strane Pizon zna bolje od mene...

Милош КГ

pre 16 godina

Биће тешко данас, по мени је и нерешен резултат одличан , пошто у Бгд-у немају шта да траже!!!
Много ми је драже да гледам ову екипу Црвене Звезде од оне прошлогодишње иако је по именима доста слабија али залагањем и жељом за доказивањем не заостаје уопште, чак и играмо бољи фудбал! Нема више солирања Коромана, рупа у одбрани где су само севале шансе за противнике, нема скандала везаних за управу и за клуб, веровао сам Лукићу и нисам погрешио!!! Не очекујем неке сензационалне наступе ове године али уз добар рад и евентуално једног новог играча по свему судећи то је Лука Пејовић имаћемо лепу екипицу!!!
Надам се да ће Лека постићи гол данас!!!
Ти се бори СЕВЕР ће да гори!
Победа жеља наша, титула радоста наша, ја живим за то, сад храбро на гол, са свих страна грми Мараканаааа!!!!!

V.l.a.d.i.m.i.r

pre 16 godina

Pavlovic
Ninkov
Ignjatovic
Djordjevic
Tutoric
Isah
Savio
Lazetic
Kadu
Lazovic
Jevtic
...i Bog da nas vidi..plus na klupi Stamenkovic,Vranjes,Bogdanovic,Nikolic,Obric,Lekic...i da gruvamoOooOOo!!!!
Napred Zvezda OoOoOlLleEeEe
Samo trening po trening, dan po dan, utakmicu po utakmicu, korak po korak..ali jak jak jak rad, i velika zelja, pa da sredinom maja svi mi pevamo "JOS JEDNA POBEDA I TITULA I OPET TI SI PRVA POSTALA..."..
Veliki pozdrav svim navijachima ZVEZDE!!!

Piksi legenda u Nagoji,Mijat igra Menadzer kuci !!!

pre 16 godina

NAPRED ZVEZDO!!!Pizon zna najbolje ko treba da igra,njegovi izabranici nek ostave opet srce na terenu i rezultat ce doci.Moj miljenik u timu Zvezde je definitivno Mendes Olivera Kadu,decko je sjajan tehnicar ne verujem da ce dobiti priliku u prvom sastavu,jer Pizon nece rizikovati sa njim najbolje nek udje poslednjih 20 minuta njemu je to dovoljno da upise asistenciju ili gol!
NAPRED ZVEZDO,STRPLJIVO,SKONCETRISANO I DOBAR REZULTAT MORA DOCI,A ONDA PAKAO NA MARAKNI SAD IMA DA SE SKUPIMO VISE NEGO PROTIV RUDARA!!!SRCE NA TEREN

Delija Bar

pre 16 godina

Ajmo Zvezdo ,pokazimo srce i jos jednom zablistajmo na evropskoj sceni,nek vide Grobari kako se igra za najdraze boje.Kleo hvala ti jos jednom sto ode.

deda

pre 16 godina

Ma boje vi udrite ovo 4-5-1da ne prodjete ko nesrecni Partizan.Vazno je u gostima ne primiti gol, a u napadu ako slucajno nesto umuljate - vajdica.

mirjana

pre 16 godina

Sad cesvi da kazu i treba da ne igra, daj onog drugog. A decko je dobro odigrao obe, ali u drugoj nije dao gol... Ali ajde neka Pizon proceni i neka nekako uz pomoc Boga izvucemo barem x, pobeda u gostima bi bila za mene ravna senzaciji, kao i ono od sinoc. Zvezda zauvek u srcu mom!

pedja sin

pre 16 godina

nema tu dileme pod uslovom da Jevtic fizicki moze da izdrzi bar 70 minuta...
ma sto se mene tice moze i sa 3 zadnja vezna samo da izvucemo povoljan rezultat a onda na Mari da ih seckamo parce po parce...

velja

pre 16 godina

pizonce igraj bez spiceva a stavi i stamenkovica samp mu daj dres igracki pa da imamo dvojicu golmana a pusti i kuma vujadina da pojaca odbranu a u drugom poluvremenu udji ti da stanes na loptu

Niksicko pivo

pre 16 godina

Ilija Spasojevic je rekao da ce u revansu pronaci motiv i u tome sto je veliki navijac Vojvodine!
(Rasko, 30. jul 2009 13:03)

to nije tacno.. rekao je da bi volio da igra u revansu na marakanu, i rekao je da ima interesovanja Zvezde za njega,
al se nezna sta ce biti.. intervju za Dan...

Kisho

pre 16 godina

Covek je rekao jednu veoma pametnu izjavu.TIm koji dobija se ne menja! I sta tu ima dalje da se prica ? Nekima ne valja i kad dobijamo,vas bes ispoljavajte naspram nekog dzaka na udaranje a ne komentarisanjem najveceg kluba na svetu !

igor

pre 16 godina

ej ne mogu da verujem,igrace bogdanovic a isaha nema nigde.ljudi bogdanovic je najveca vezara u zvezdi,a decko nema pojma ni loptu da dobaci a da predribla igraca to je za njega naucna fantastika.daj bože da bude dobro.pižone veze nemas

No name

pre 16 godina

Napred Zvezdo!Idemo po povoljan rezultat,moze i remi!

Dobro znaj da uvek tu sam ja,Dobro znaj da necu nikada da te ostavim date zaboravim,dobro znaj da uvek tu sam ja da te ostavim date zaboravim dobro znaj da uvek tu sam ja.Zvezdo znaj da ludo volim te da ne mogu dana bez tebe srce svoje sam spreman dati ja sto za tebe ludo udara,srce svoje sam spreman dati ja sto za tebe ludo udara!

fudbalofil

pre 16 godina

jevtic je za tri klase bolji od perovica!Dečko će se nadavati golova ove godine.Ima neverovatan osećaj za gol,samo da fizički bude spreman.Gledam često treninge i znam šta pričam!

Denny

pre 16 godina

Ma daj Pizon jadan, zar ne vidis da Zvezda jadno igra dok je Bogdanovic u igri. Kad udjose Kadu i Jevtic, podigose igru samo tako. To nam treba, a ne Bogdanovic koji ne zna da vodi loptu, a kamoli koga da predribla.

velja

pre 16 godina

pizonce igraj bez spiceva a stavi i stamenkovica samp mu daj dres igracki pa da imamo dvojicu golmana a pusti i kuma vujadina da pojaca odbranu a u drugom poluvremenu udji ti da stanes na loptu

Милош КГ

pre 16 godina

Биће тешко данас, по мени је и нерешен резултат одличан , пошто у Бгд-у немају шта да траже!!!
Много ми је драже да гледам ову екипу Црвене Звезде од оне прошлогодишње иако је по именима доста слабија али залагањем и жељом за доказивањем не заостаје уопште, чак и играмо бољи фудбал! Нема више солирања Коромана, рупа у одбрани где су само севале шансе за противнике, нема скандала везаних за управу и за клуб, веровао сам Лукићу и нисам погрешио!!! Не очекујем неке сензационалне наступе ове године али уз добар рад и евентуално једног новог играча по свему судећи то је Лука Пејовић имаћемо лепу екипицу!!!
Надам се да ће Лека постићи гол данас!!!
Ти се бори СЕВЕР ће да гори!
Победа жеља наша, титула радоста наша, ја живим за то, сад храбро на гол, са свих страна грми Мараканаааа!!!!!

deda

pre 16 godina

Ma boje vi udrite ovo 4-5-1da ne prodjete ko nesrecni Partizan.Vazno je u gostima ne primiti gol, a u napadu ako slucajno nesto umuljate - vajdica.

Srecno delije

pre 16 godina

A nemoj Bogdanovica,molim te...Nemam nista protiv decka,i znam da svaku utakmicu ostavi poslednji atom snage na terenu,ali mislim da imamo bolja resenja na toj poziciji!S druge strane Pizon zna bolje od mene...

mirjana

pre 16 godina

Sad cesvi da kazu i treba da ne igra, daj onog drugog. A decko je dobro odigrao obe, ali u drugoj nije dao gol... Ali ajde neka Pizon proceni i neka nekako uz pomoc Boga izvucemo barem x, pobeda u gostima bi bila za mene ravna senzaciji, kao i ono od sinoc. Zvezda zauvek u srcu mom!

Niksicko pivo

pre 16 godina

Ilija Spasojevic je rekao da ce u revansu pronaci motiv i u tome sto je veliki navijac Vojvodine!
(Rasko, 30. jul 2009 13:03)

to nije tacno.. rekao je da bi volio da igra u revansu na marakanu, i rekao je da ima interesovanja Zvezde za njega,
al se nezna sta ce biti.. intervju za Dan...

Piksi legenda u Nagoji,Mijat igra Menadzer kuci !!!

pre 16 godina

NAPRED ZVEZDO!!!Pizon zna najbolje ko treba da igra,njegovi izabranici nek ostave opet srce na terenu i rezultat ce doci.Moj miljenik u timu Zvezde je definitivno Mendes Olivera Kadu,decko je sjajan tehnicar ne verujem da ce dobiti priliku u prvom sastavu,jer Pizon nece rizikovati sa njim najbolje nek udje poslednjih 20 minuta njemu je to dovoljno da upise asistenciju ili gol!
NAPRED ZVEZDO,STRPLJIVO,SKONCETRISANO I DOBAR REZULTAT MORA DOCI,A ONDA PAKAO NA MARAKNI SAD IMA DA SE SKUPIMO VISE NEGO PROTIV RUDARA!!!SRCE NA TEREN

Delija Bar

pre 16 godina

Ajmo Zvezdo ,pokazimo srce i jos jednom zablistajmo na evropskoj sceni,nek vide Grobari kako se igra za najdraze boje.Kleo hvala ti jos jednom sto ode.

pedja sin

pre 16 godina

nema tu dileme pod uslovom da Jevtic fizicki moze da izdrzi bar 70 minuta...
ma sto se mene tice moze i sa 3 zadnja vezna samo da izvucemo povoljan rezultat a onda na Mari da ih seckamo parce po parce...

V.l.a.d.i.m.i.r

pre 16 godina

Pavlovic
Ninkov
Ignjatovic
Djordjevic
Tutoric
Isah
Savio
Lazetic
Kadu
Lazovic
Jevtic
...i Bog da nas vidi..plus na klupi Stamenkovic,Vranjes,Bogdanovic,Nikolic,Obric,Lekic...i da gruvamoOooOOo!!!!
Napred Zvezda OoOoOlLleEeEe
Samo trening po trening, dan po dan, utakmicu po utakmicu, korak po korak..ali jak jak jak rad, i velika zelja, pa da sredinom maja svi mi pevamo "JOS JEDNA POBEDA I TITULA I OPET TI SI PRVA POSTALA..."..
Veliki pozdrav svim navijachima ZVEZDE!!!

Kisho

pre 16 godina

Covek je rekao jednu veoma pametnu izjavu.TIm koji dobija se ne menja! I sta tu ima dalje da se prica ? Nekima ne valja i kad dobijamo,vas bes ispoljavajte naspram nekog dzaka na udaranje a ne komentarisanjem najveceg kluba na svetu !

igor

pre 16 godina

ej ne mogu da verujem,igrace bogdanovic a isaha nema nigde.ljudi bogdanovic je najveca vezara u zvezdi,a decko nema pojma ni loptu da dobaci a da predribla igraca to je za njega naucna fantastika.daj bože da bude dobro.pižone veze nemas

Denny

pre 16 godina

Ma daj Pizon jadan, zar ne vidis da Zvezda jadno igra dok je Bogdanovic u igri. Kad udjose Kadu i Jevtic, podigose igru samo tako. To nam treba, a ne Bogdanovic koji ne zna da vodi loptu, a kamoli koga da predribla.

No name

pre 16 godina

Napred Zvezdo!Idemo po povoljan rezultat,moze i remi!

Dobro znaj da uvek tu sam ja,Dobro znaj da necu nikada da te ostavim date zaboravim,dobro znaj da uvek tu sam ja da te ostavim date zaboravim dobro znaj da uvek tu sam ja.Zvezdo znaj da ludo volim te da ne mogu dana bez tebe srce svoje sam spreman dati ja sto za tebe ludo udara,srce svoje sam spreman dati ja sto za tebe ludo udara!

fudbalofil

pre 16 godina

jevtic je za tri klase bolji od perovica!Dečko će se nadavati golova ove godine.Ima neverovatan osećaj za gol,samo da fizički bude spreman.Gledam često treninge i znam šta pričam!