nik.
pre 2 godine
Sredina terena je slaba, Gundogan još i igra solidno, ali Gavi i Fermin...užas, Gavi je samo uporan ali slab u duelu gubi lopte, često se zaldće i bespotrebno pravi faulove, spor je, juče je morao da postigne gol kad mu je Pedri dao pas, ali on šutira pravo u golmana...za 3 godine konstantno u prvoj postavi Barselone nije napredovao kako se očekivalo, igra samo zato što nema konkurenciju....
11 Komentari
Sortiraj po: