Градимир
pre 2 godine
Мафијашка лига !!!
Subota, 04.11.2023.
22:45
Fudbaleri Milan izgubili su od Udinezea 1:0 (0:0) na San Siru u 11. kolu italijanske Serije A.
Izvor: B92
IMAGE SOURCE
pre 2 godine
Мафијашка лига !!!
pre 2 godine
Nemože bez sredine terena
pre 2 godine
Ostavili Pulisica na klupi, ubacili Jovica i bi šta bi.
pre 2 godine
Out of 45 games this year, Milan have won 19. Any coach coaching a team fighting for the title would already be sacked with a record like that.
pre 2 godine
Ne pamtim kad je Milan imao ovako lošu sredinu terena,ko su ti igrači Rejnders,Krunić,Adli,pa i Loftus Čik,jedino onaj mali Musa što vredi nešto. Nema kreacije,sve se svodi na 1 na 1 Leaa,kad ga udvoje pa se i on pogubi,onda na silu gadjaj Žirua u glavu. Ja od kad znam za Milan imali su kreativne igrače na sredini,Gulit,Boban,Savićević,Sedorf,Pirlo,Kaka,a sad niko da osmisli akciju.
pre 2 godine
Ništa ne ide kako treba! Pioli je po meni završio u Milanu, ostao je mnogo duže nego je trebalo. Napad dao 0 golova u Lš, odbrana ne može da nosi ovaj tim. Ako ispadnu iz Lš sezona neće vredeti ništa. Šteta ..
pre 2 godine
U decembru 2001 sam prvi put gledao ACM uzivo i izgubili su od Udinezea,i danas su izgubili…igra 0 trčanje 0,motorika 0….vreme je da Pioli ode dok nije kasno,ima fore do maja još…
pre 2 godine
Luka Jović MVP.
pre 2 godine
Ne pamtim kad je Milan imao ovako lošu sredinu terena,ko su ti igrači Rejnders,Krunić,Adli,pa i Loftus Čik,jedino onaj mali Musa što vredi nešto. Nema kreacije,sve se svodi na 1 na 1 Leaa,kad ga udvoje pa se i on pogubi,onda na silu gadjaj Žirua u glavu. Ja od kad znam za Milan imali su kreativne igrače na sredini,Gulit,Boban,Savićević,Sedorf,Pirlo,Kaka,a sad niko da osmisli akciju.
pre 2 godine
Luka Jović MVP.
pre 2 godine
Ništa ne ide kako treba! Pioli je po meni završio u Milanu, ostao je mnogo duže nego je trebalo. Napad dao 0 golova u Lš, odbrana ne može da nosi ovaj tim. Ako ispadnu iz Lš sezona neće vredeti ništa. Šteta ..
pre 2 godine
U decembru 2001 sam prvi put gledao ACM uzivo i izgubili su od Udinezea,i danas su izgubili…igra 0 trčanje 0,motorika 0….vreme je da Pioli ode dok nije kasno,ima fore do maja još…
pre 2 godine
Out of 45 games this year, Milan have won 19. Any coach coaching a team fighting for the title would already be sacked with a record like that.
pre 2 godine
Nemože bez sredine terena
pre 2 godine
Ostavili Pulisica na klupi, ubacili Jovica i bi šta bi.
pre 2 godine
Мафијашка лига !!!
pre 2 godine
U decembru 2001 sam prvi put gledao ACM uzivo i izgubili su od Udinezea,i danas su izgubili…igra 0 trčanje 0,motorika 0….vreme je da Pioli ode dok nije kasno,ima fore do maja još…
pre 2 godine
Ostavili Pulisica na klupi, ubacili Jovica i bi šta bi.
pre 2 godine
Out of 45 games this year, Milan have won 19. Any coach coaching a team fighting for the title would already be sacked with a record like that.
pre 2 godine
Luka Jović MVP.
pre 2 godine
Мафијашка лига !!!
pre 2 godine
Ne pamtim kad je Milan imao ovako lošu sredinu terena,ko su ti igrači Rejnders,Krunić,Adli,pa i Loftus Čik,jedino onaj mali Musa što vredi nešto. Nema kreacije,sve se svodi na 1 na 1 Leaa,kad ga udvoje pa se i on pogubi,onda na silu gadjaj Žirua u glavu. Ja od kad znam za Milan imali su kreativne igrače na sredini,Gulit,Boban,Savićević,Sedorf,Pirlo,Kaka,a sad niko da osmisli akciju.
pre 2 godine
Ništa ne ide kako treba! Pioli je po meni završio u Milanu, ostao je mnogo duže nego je trebalo. Napad dao 0 golova u Lš, odbrana ne može da nosi ovaj tim. Ako ispadnu iz Lš sezona neće vredeti ništa. Šteta ..
pre 2 godine
Nemože bez sredine terena
8 Komentari
Sortiraj po: