Četvrtak, 30.03.2023.

08:50

"Eksplozija" Holideja od 51 poen zasenila Janisov tripl-dabl VIDEO

Košarkaši Milvokija su na gostovanju bili bolji od Indijane rezultatom 149:136, u meču NBA lige.

Smeh

E vala ti je komentar za smeh. Medju najspremnijim sportistima na svetu bi dobili upalu misica kad bi stali u stav. Kako da ne.

smeh

Svaka čast ovim igračima ali 149:136? Njima ne treba All Star utakmica jer sada izgleda svake večeri imaju priliku da vide barem jednu. Da li je iko od njih pokušao da stane u odbrambeni stav? Verovatno bi dobili upalu mišića da pokušaju.

RW#0

Auu Vestbruk bez Lenarda i Dzordza dobio Memfis u gostima. Kakva partija. I dalje ima to. Ne mogu da razumem zasto Kovington nije dobijao minute.

Aleksandar

Svi pricaju o Jokicu i Embidu a pravi mvp je Janis.Ekipa mu je prva u celoj ligi a on ima brutalnu statistiku i podjednako je dobar i u napadu i u odbrani.