Subota, 04.02.2023.

23:00

Fudbaleri Selte slavili su na gostovanju Betisu rezultatom 4:3 u veoma uzbudljivom meču 20. kola španskog prvenstva.

Spektakl u Sevilji – sedam golova i dva preokreta, crveni kartoni na sve strane VIDEO IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

3 Komentari

Sortiraj po:

gde su mi oci

pre 1 godinu

Jel realno da napišete kako ga je udario u glavu? Ovo nije ni za žuti, izbio je čoveku loptu iz ruke, jasno se vidi. A najveća greška u fudbalu je ta što nema pravila da se dodeljuju crveni za ovako velike glumce. Mislim da bi se igra poboljšala kada bi za neke igrače poput Neimara delili direktni crveni za simuliranja. Jer bi bilo manje simuliranja i odugovlacenja u poslednjim minutima utakmica.