Zvezda na skeneru B92.net: Povratak otpisanih!

Zvezda na skeneru B92.net: Povratak otpisanih! IMAGE SOURCE

20 Komentari

Sortiraj po:

One night in May

pre 2 godine

dobar vam sudija...haha, majko moja kakva sprdnja i lopovluk, ej ti, kazu , nas najbolji sudija...hahaha
(građanin opasnih namera, 27. februar 2022 21:44)

Stanoje trazio da derbi sudi zvanicno najbolji domaci sudija - ucinjeno za Partizan.
Stanoje trazio da Arena prenosi - ucinjeno za Partizan.
Stanoje trazio da se VAR proveri 10 puta pre pocetka - ucinjeno za Partizan.
Stanoje trazio 4 doping kontrole - ucinjeno za Partizan.
Stanoje trazio da se igra u nedelju od 18h - ucinjeno za Partizan.

Sta god ste izmislili - ucinjeno je za Partizan.

I opet smo vas zgazili kao vaske...

Ciganin sam to ne menja stvari..

@davzvezda
Upravo tako, jedini kiks mu je bila ta povratna iz koje Menig imao sansu. Posle toga, sto se odbrane tice cista desetka, jos malo da popravi u napadu i bice to odlicno.

zvezdale

@kilingmesoftly

Maratonci, gospodin Rajković. Koji ustaje iz groba i izgovora legendarno - Dobro veće! Rasteruje sve grobare. Strašna koreografija.

Zvezda je simbolično vaskrsla u borbi za titulu.

Vrg

Dobar rezultat i sramno drugo poluvreme, kao zvezdaš to kažem
(Valjevska podvala, 27. februar 2022 20:45)

Na 2:0 zatvaranje nije sramno, pogotovo kada se dobro izvede.

Dachazvezda

Pićini je i Kafu i Dani Alves zajedno za Gobelju!!
Nema utakmica u nogama, ali se vidi da zna da odigra, da se postavi..
Samo da bude zdravlja, da dobije sigurnosti, bice napredak od svetlosne godine u odnosu na Gobeljarda!!!

Dusanovo carstvo!

Savršeno, posebno za nepravedno prozivanog Rodića. Čovek za koplje najbolji večeras.
Bravo Zvezdo
(x, 27. februar 2022 20:45)

Idi prati neki drugi sport. Ne može Rodić biti bolji od Kange nikada.

Bocko

Dobar izbor igrača od strane Stankovića. U drugom poluvremenu, po meni, loša taktika. Moglo je da se desi da Partizan, nekim slučajem da gol i da uđemo u problem. Za igru na kontre su potrebni brzi igrači, kao na primer Radonjić. Mi do gola možemo samo kroz inicijativu. Mislim da smo trebali ofanzivnije u nastavku.

Pavle

Kod Pićinija se vidi klasa - kako prima loptu, kako stoji na terenu. Deluje kao ozbiljan fudbaler. Biće to sve OK, samo da ga zaobiđu povrede i da se uigra.

Dare_cz

Bravo Zvezdo.Odavno nismo ovako lako dobili jedan derbi da ne kazem sa pola snage.Imamo dobar balans ekipe od odbrane (Dragovic) do zadnjeg veznog(Sanogo) do pleymejkera(Kanga) do krilnih igraca koji jednim potezom mogu da rese utakmicu(Katai,Ivanic) pa do napadaca koji do sada ima dobar procenat realizovanih sansi(Ohi)

Maurisio Molina

Konačno pravi ulazak u derbi. Od starta presing i inicijativa i moralo se konačno okrenuti da Zvezda prva daje gol. Moglo je do poluvremena i treći da padne, kasnije i u drugom, ali da ne zakeramo previše. Lutka!

10-15 puta se dešava da Partizan bez igre da neki fuš gol i povuče se još više pozadi i zatvara meč, a generalno Zvezda u 70% derbija drži posed i igra bolje. Okrenulo se sve kao na ruletu. Hvala nebesima i Bogovima.

Inače, Rodić ponovo u svojoj top formi, preorao levi bok, dobar centaršut pola gola. Ivanić plesao kako ume i zna, Katai prosek sa desne strane i takav dovoljan za kraj meča. Ohi, Kanga, Sanogo fantastični, bez greške. Dragović kao Dragović, čista igračina. Atmosfera kako dolikuje evro šampionu!
Na titulu i i završnicu LE, sad gas do patosa! Zvezda šampion!