Petak, 06.04.2018.

15:00

Frimpong: Čeka nas ciljna ravnina, znamo koliko je važan derbi

Fudbaler Crvene zvezde Abraham Frimpong kaže da njegovu ekipu sada čeka ciljna ravnina na kojoj crveno-beli treba da obezbede titulu šampiona Srbije.

Nex

Meni je on igrač za prvu postavu u zvezdi. Po meni pre bih dao prednost njemu nego nekim koji igraju mnogo više a i brz je dosta igra i beka podjednako dobro

Drezga

Svaki derbi unazad par godina je bio razočaranje pa ne vidim da će ovaj biti nešto drugačiji
(dovla, 6. april 2018 20:45)

Derbi prije dvije godine, Hugo Vieira postize prvi gol, prelijep, sa desne (golmanove) strane, polu lob... Par minuta pred kraj poluvremena Partizan dolazi do izjednacenja, na asistenciju Babovica ako se dobro sjecam (zaboravih ko je dao gol), onda u drugom poluvremenu opet nevjerovatni Hugo Vieira daje jedan od najljepsih golova u derbijima, sigurno za TOP5 i nastaje haos, delirijum.... deset/petnaestak minuta kasnije brat Katai probija po njegovoj strani i sutira sa 16metara po zemlji i eto ga 3:1 .... uz to je bilo jos lijepih sansi ... Los derbi ? Kako je i tad opisano isto jedan od ljepsih za vidjet, borbenijih, bez mucenja lopte na obije strane derbija ... I sto rece, zadnjih godina je svaki derbi razocaranje !?

BBRS

Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (dovla, 6. april 2018 20:45)

Значи, логика је, ако је прошли дерби био лош и наредни ће бити сигурно ?!
Довла, мање лупај да не пролупаш начисто !