Tako ćemo u ponedeljak u Rijadu gledati novi "Derbi dela Madonina" u borbi za trofej.
Njega će biti u prilici da podignu Strahinja Pavlović i Luka Jović, koji ove večeri nisu ulazili u igru u taboru "roso-nera".
"Stara dama" iz Torina je imala sve u svojim rukama u većem delu susreta, pošto je od 21. minuta vodila golom Kenana Jildiza.
Mbangula je prelepo asistirao u dubinu, a mladi turski reprezentativac zakucao loptu u mrežu za vođstvo tima čiji je napad od starta predvodio Dušan Vlahović.
Međutim, Tijago Mota je odlučio da vrlo rano "povuče ručnu" i opredeli se za ziheraški pristup, koji mu se kasnije obio o glavu.
Društvene mreže su se usijale u 65. minutu kada je Mota odlučio da iz igre izvede Dušana Vlahovića, nakon čega je Juventus momentalno postao potpuno bezopasan.
A sve je rezultovalo time da je Milan preokrenuo rezultat u narednih 10 minuta.
Najpre je u 70. minutu Lokateli početnički skrivio jedanaesterac koji je u 1:1 pretvorio Kristijan Pulišić.
Da bi pet minuta kasnije Federiko Gati postigao autogol posle centaršuta Muse sa desne strane.
I nije uopšte čudno što je režiser prenosa odmah kameru uputio ka Dušanu Vlahoviću, bez koga Juve nije imao mnogo šta da traži ove večeri. To se videlo i u nastavku, kada su "bjanko-neri" jalovo napadali, bez ikakve ideje ili šanse za povratak.
Đoan Penjaroja, trener košarkaša Partizana, govorio je o narednoj utakmici u Evroligi, ali i aktivnosti crno-belih na tržištu posle povrede Šejka Miltona.
Iako su vesti o povredi izazvale zabrinutost, karijera Nemanje Trifunovića dobila je snažan podsticaj istog dana kada je objavljeno da će biti podvrgnut magnetnoj rezonanci.
Vaterpolo reprezentacija Srbije je u prvom kolu Evropskog prvenstva u Beogradu savladala selekciju Holandije tek posle boljeg izvođenja peteraca – 18:16.
Nemački reprezentativac Niklas Filkrug nalazi se na radaru Milana, nakon što je ranije preneto da je ekipi Maksa Alegrija interesantan i Dušan Vlahović.
Krilo reprezentacije Srbije Darko Đukić sada je jedan od iskusnijih igrača u nacionalnom timu, a pred Evropsko prvenstvo ima poruku za svoje mlade kolege.
U dvorištu olimpijskog šampiona ne pomaže ni kada dođete sa evropskim i svetskim oreolom, jer ako je Srbija rešena da pobedi najbolje - to će se i desiti.
Postoje igrači koji prođu kroz Beograd, "ostave" statistiku i odu. A postoje i oni koji, iako govore drugim jezikom i dolaze sa drugog kraja kontinenta, na parketu ostave i deo svoje duše. Jedan od njih je Davis Bertans.
Evropsko prvenstvo u Beogradu otvoreno je jasnom porukom branioca titule – Španija je stigla spremna da dominira i da nastavi niz medalja osvojenih na EP.
Sjedinjene Američke Države upozorile su britanske vlasti nakon što je regulator Ofcom pokrenuo istragu protiv društvene mreže X, u vlasništvu Ilona Maska, zbog AI alata Grok.
Komentari 27
Pogledaj komentare Pošalji komentar