Orlovi su okončali učešće na EURO posle grupne faze, jer su u poslednjem kolu remizirali sa reprezentacijom Danske, što nije bilo dovoljno da se obezbedi osmina finala.
Ubrzo posle novog kraha nacionalnog tima stigle su informacije, koje i nisu tako dobre po budućnost reprezentacije.
Naime, Dušan Tadić, Aleksandar Mitrović, Sergej Milinković-Savić i njegov brat Vanja su navodno izjavili da oni neće igrati za reprezentaciju dok je god Dragan Stojković na mestu selektora, javljaju srpski tabloidi.
Od kapitena Tadića se to i najviše očekivalo, jer je on teško podneo što je na prvoj utakmici protiv Engleske meč krenuo sa klupe, kao i odlučujući meč protiv Danske.
Posle meča protiv Engleza, Tadić je uzburkao javnost rečima da je najbolji igrač u reprezentaciji i da mu je krivo što je ga je selektor ostavio van terena.
Što se tiče Sergeja Milinković-Savića, on nije oduševio svojim partijama na ovom Evropskom prvenstvu.
Prvi meč protiv Engleske je krenuo od prvog minuta, ali je bio zamenjen na poluvremenu, dok je utakmice protiv Danske i Slovenije počeo sa klupe.
Aleksandar Mitrović nije više onaj igrač koji je žario i palio u dresu reprezentacije Srbije ranijih godina.
I njemu nije bilo drago i tu je pokazao najveći revolt prema odluci selektora, koji ga je poslao na klupu u utakmici protiv Engleske.
Deluje da je po Mitra igranje u slabijoj ligi uzelo maha, a javnost sada već uveliko smatra da bi prvi špic reprezentacije trebalo da bude Dušan Vlahović.
Što se tiče golmama Vanje, prilično je očekivana ovakva glasina s obzirom da je posle mesta između stativa tokom Lige nacija i kvalifikacija, izgubio mesto startera na samom EURO od Predraga Rajkovića.
Međutim, Telegraf javlja da se Rajković solidarisao sa iskusnijim saigračima i takođe je navodno stava da više ne igra za Srbiju dok je god na selektorskom mestu Dragan Stojković.
Imao je član zlatne generacije sa Novog Zelanda zacementirano mesto među stativama u sva tri meča i njegova partije uopšte nisu bile loše.
Jedan je od boljih pojedinaca sa ovog Evropskog prvenstva i velike zasluge idu njemu što je Srbija na ovom EURO primila svega dva gola.
Videćemo šta o ovim tabloidnim glasinama imaju da kažu fudbaleri, koji se u sredu uveče vraćaju u Srbiju, ali i FSS koji bi sigurno trebalo da se oglasi narednih dana o rezultatu na EP.
Crvena zvezda već uveliko pravi planove za narednu sezonu, a među imenima koja se nalaze visoko na listi želja za letnji prelazni rok navodno se nalazi francuski reprezentativac Timoti Luvavu-Kabaro.
Bivši teniser Mansur Bahrami otkrio je zbog čega već šest godina nije posetio Iran, zemlju u kojoj je rođen, ističući da bi njegov povratak mogao da ima ozbiljne posledice.
Fudbaler Liverpula Florijan Virc propustiće zbog povrede mečeve protiv Vulverhemptona u Premijer ligi i FA kupu, izjavio je danas menadžer engleskog kluba Arne Slot.
Fudbalski savez Srbije (FSS) dodelio je Zlatne i Dijamantske lopte osmorici igrača za broj odigranih utakmica u dresu nacionalnog tima, izuzetnu posvećenost, profesionalizam i poseban doprinos reprezentaciji.
Selektor Srbije Dragan Stojković Piksi osvrnuo se na neigranje Vanje Milinković-Savića na predstojećim mečevima kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u fudbalu.
Selektor Srbije Dragan Stojković Piksi razjasnio je situaciju sa izostankom braće Vanje i Sergeja Milinković-Savića sa spiska za početak kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2026.
Košarkaška reprezentacija Srbije gostuje selekciji Turske u revanš meču kvalifikacija za Mundobasket 2027, a ovo je sve što treba da znate o predstojećem susretu u Istanbulu (19.00).
Košarkaška lopta u subotu je utihnula zbog ratnih sukoba, pošto je Evroliga otkazala kvalifikacioni juniorski turnir u Abu Dabiju usled pogoršane bezbednosne situacije na Bliskom istoku izazvane sukobom Izraela i Irana.
Kada pomislimo na ideal japanskog ratnika iz feudalnih vremena, ne vidimo samo čoveka sa mačem. Vidimo nekoga ko ne govori mnogo, ali kada dođe trenutak, on ne izostaje.
Košarkaši Srbije nastavljaju put ka Svetskom prvenstvu u Kataru 2027. godine, a ovog petka od 19.00 čeka ih duelom protiv Turske u hali "Aleksandar Nikolić".
MWC u Barseloni je dobar poligon da tehnološki divovi isprobaju novih stvari i opipaju puls javnosti, a ovog puta nas je Honor iznenadio robotskim telefonom.
Komentari 360
Pogledaj komentare Pošalji komentar