Nova vest
b92
Fudbal 2

13.6.2024.

13:37

B92.sport u Augzburgu: Englezi "špijuniraju" Srbe VIDEO

Zagrejali su se motori fudbalske reprezentacije Srbije u Augzburgu, jer je početak Evropskog prvenstva pred vratima.

B92.sport u Augzburgu: Englezi "špijuniraju" Srbe VIDEO
B92.sport/SS

Bliži se prvi meč na turniru protiv Engleske (nedelja, 21.00, Gelzenkirhen), a tri dana pre meča atmosfera je prilično mirna.

Ispred hotela "Maksimilijan" gde su smešteni "orlovi" dosta je mirno, bez puno dešavanja.

Mogu se videti ljudi iz Fudbalskog saveza Srbije, budući da su prva dva sprata obezbeđena samo za srpsku reprezentaciju, kao i novinari kojima je obezbeđen veoma lep medija centar.

Primetili smo i "uljeze", kolege iz Engleske koji su se raspitivali o Srbiji, ko će igrati, kako će izaći na megdan selekciji "tri lava".

Izvor: B92.sport

Interesantno, najviše su se zanimali za Dušana Vlahovića i hoće li biti starter.

Međutim, nisu mnogo doznali, makar ne od novinara koji su u trenutku snimanja video priloga bili prisutni.

Nadamo se da neće ni do nedelje, iako su prisutni na skoro svakoj konferenciji Srbije, baš kao i na ovoj na kojoj će govoriti Strahinja Pavlović.

Podeli:

Komentari 2

Podeli:

Partizan

Partizanu ističe vreme

Fudbalski klub Partizan ima sve manje vremena u nadi da će izbeći sankcije i gubitak licence za nastup u evropskim takmičenjima sledeće sezone.

Sport Klub

8:12

8 min

U fokusu

Vidi sve
Aktuelno

Mask ih tuži

Među tuženim kompanijama nalaze se i najveći izdavaći u muzičkoj industriji.

Tanjug

20:00

12 h

Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu