Nova vest
Vesti 1

1.4.2026.

21:34

Kada se Džeko vraća na teren?

Kapiten BiH Edin Džeko obratio se novinarima na konferenciji za medije povodom plasmana na Mundijal.

Autor:B92.sport

B92.sport
Kada se Džeko vraća na teren?
EPA/NIDAL SALJIC

U prvom planu je bila njegova povreda ramena, koju je dobio u poslednjem minutu drugog produžetka, zbog čega nije mogao da šutira u penal seriji.

"Šta znam, zadesilo me sve to. Opet kažem, imam osećaj da je to sve sudbina da se desi u poslednjoj sekundi utakmice i onda ne mogu da pucam penal, pa neko da gol umesto mene. Ko zna, možda da sam šutirao i ne bih dao gol. Sve to dolazi "odozgo". Ruka nije najgore, najverovatnije neće biti potrebna operacija, nadam se da ću kroz mesec dana biti nazad na terenu", rekao je Džeko u obraćanju novinarima.

Kao je poznato, Džeko će se vratiti u Gelzenkirhen gde će biti podvrgnut dodatnim pregledima, koji će dati jasniju sliku o dužini oporavka od prilično nezgodne povrede.

Podsetimo, selekcija Bosne i Hercegovine će na Svetskom prvenstvu igrati protiv Kanade, Katara i Švajcarske, a mečevi ove grupe igraće se u Torontu, Los Anđelesu i Sijetlu.

Podeli:

Učitavanje..

Komentari 1

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu