Fudbalski klub Zvezdara obeležio je ovog popodneva 70. godinu postojanja, a proslavu je uveličao Partizan.

Izvor: SS

Autor: SS

Partizan

Odigrana je utakmica između člana Srpske lige Beograd i Superlige Srbije u kojoj je tim iz Humske slavio rezultatom 5:0 (2:0).

Za crno-bele su šansu dobili uglavnom drugopozivci, mlađi i oni igrači koji nisu imali veću minutažu u dosadašnjem toku sezone.

Iskoristili su je pre svih Lazar Pavlović, koji je u 19. minutu postigao pogodak za vođstvo, koje je duplirao Slobodan Urošević u 40. minutu.

U nastavku su se istakli Vanja Vlahović pogotkom u 60. minutu, te Marko Milovanović koji je pogađao u 67. i 90. za konačnih 5:0.

Zvezdara – Partizan 0:5 (0:2)