Utorak, 12.10.2021.

20:25

"Orlići" preslabi za Francusku, EURO sve dalje

Mlada reprezentacija Srbije izgubila je u Beogradu od Francuske 3:0 u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo.

Izvor: MS

Autor: MS

Ekipa Zvonka Živkovića je olako pala na svom terenu pred vršnjacima iz Francuske i već je sve bilo rešeno u prvom poluvremenu.

Amine Adli u 29. i njegov imenjak Guri iz penala dva minuta pre kraja prvog dela odlučili su pobednika na stadionu Partizana, a tačku je stavio Rajan Čerki u 87.

"Galski petlovi" su preuzeli prvo mesto grupe ispred Ukrajine sa 10 bodova, dok je Srbija drugim porazom ostala na četiri i već na pola takmičenja je u izuzetno teškom položaju.

Na pretposlednjem mestu grupe i pet bodova manje od drugoplasirane Ukrajine, odnosno nade da bi "Orlići" mogli na završni turnir.

U ovom trenutku, sa ovom igrom i rezultatima, to je praktično nemoguća misija...

Sledeći meč igraju za tačno mesec dana kada čekaju Farska ostrva.