Ponedeljak, 17.09.2018.

23:40

Đirona pobedila Seltu

Fudbaleri Đirone pobedili su na svom terenu Seltu sa 3:2, u utakmici četvrtog kola španskog prvenstva i naneli joj prvi poraz.

Izvor: MLJ

Autor: MLJ

Getty images

Đirona je povela golom Kristijana Stuanija u 22. minutu, a izjednačio je Jago Aspas u 34.

Tri minuta kasnije novo vođstvo domaćima doneo je Pedro Alkala, a Stuani je svoj drugi gol postigao u 56. minutu za 3:1. Konačan rezultat postavio je Sofijan Bufal golom u 87. minutu.

Selta je pretrpela prvi poraz u šampionatu, zauzima treće mesto na tabeli i nalazi se u grupi ekipa koje imaju po sedam bodova, medju kojima je i Djirona. Prva je Barselona sa maksimalnih 12 bodova, dok Real Madrid ima dva boda manje.

Djirona je ostvarila drugu uzastopnu pobedu i šesta je na tabeli.