Nedelja, 01.04.2018.

22:39

LaLiga: Atletiko smanjio zaostatak, Dmitrović sačuvao mrežu

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su Deportivo la Korunju sa 1:0, u 30. kolu LaLige.

Photo by Denis Doyle/Getty Images

Izabranici Dijega Simeonea ostvarili su 20. pobedu u šampionatu, dok je Deportivo pretrpeo 18. poraz i imaju velike šanse da ispadnu iz lige.

Gol kojim su Madriđani došli do trijumfa postigao je Kevin Gameiro u 34. minutu iz penala.

Atletiko je ovom pobedom došao do 67 boda i imaju devet manje od prvoplasirane Barselone, a četiri više od trećeg Real Madrida.

Ranije u toku dana Malaga je savladala Viljareal sa 1:0, a pobedonosni gol postigao je Kastro u 37. minutu, dok su Eibar i Real Sosijedad odigrali bez golova.

Rukavina nije ulazio u igru za Viljareal, dok Dmitrović sačuvao mrežiu protiv Baska.