Subota, 25.02.2017.

19:24

Čuka ide ka plej-ofu, Mažić naljutio "čarapane"

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su Napredak 1:0 (0:0), u poslednjem subotnjem meču 23. kola Superlige Srbije.

Čuka ide ka plej-ofu, Mažić naljutio

Drugu uzastopnu pobedu timu Nenada Lalatovića ovog proleća doneo je Asmir Kajević u 73. minutu utakmice na Banovom brdu.

Ofanzivni vezista Brđana je bio na pravom mestu posle sjajnog prodora Aleksandra Jevtića po desnoj strani i lagano sa druge stative savladao Petrovića.

Kruševljani su protestovali kod Milorada Mažića zbog potencijalne ofsajd pozicije Kajevića, a najbolji srpski sudija ih je još više naljudio minut kasnije kada je zbog navodnog ofsajda poništio njihov gol za izjednačenje.

Čukarički je nastavio da napreduje ka gornjem delu tabele, na šest je bodova od osme pozicije koja vodi u plej-of, a u sledećem kolu gostuje Spartaku u Subotici.

S druge strane, Napredak je ostao na petom mestu sa 36 bodova, osam od donje polovine tabele, a sledećeg vikenda dočekuje niški Radnički, koji ima tri boda manje.