Zvezda još jednom igrala nerešeno

Vladimir NovakovićIzvor: B92, zvanicni sajt Srbija i Crna Gora

Fudbaleri Crvene zvezde igrali su sa kiparskim prvoligašem Paralimnijem 1:1, u prijateljskoj utakmici u okviru priprema na Kipru.

Zvezda je istim rezultatom u utorak igrala i sa Omonijom iz Nikozije.

Trener Zvezde Valter Zenga počeo je meč timom u kome su bili igrčai koji su prethodnog dana malo igrali.

Prvo poluvreme nije bilo interesantno, jer ni jedan tim nije uspeo da stvori ozbiljniju priliku za gol.

"Crveno-beli" su poveli u 54. minutu posle kornera koji je izveo Dragan Mladenović, a strelac je bio Milanko Rašković. Samo tri minuta kasnije, kiparski tim je izjednačio golom Kaseke iz penala, koji je dosuđen posle jednog starta golmana Ivana Ranđelovića.

Do kraja utakmice, oba tima su imala još po jednu priliku. Jedan igrač Paralimnija je pogodio stativu, a Rašković se nije snašao sâm pred golmanom.

Suzuki stigao u Beograd

Dugo najavljivano Zvezdino pojačanje iz Japana konačno je stiglo u Beograd. Dosadašnji napadač Kašima Antlersa Takajuki Suzuki sleteo je u Beograd u sredu, dvadesetak

Fudbal četvrtak 26.01. 08:00 Komentara: 47

Marko Markioni u Juventusu

Trener Juventusa Fabio Kapelo saopštio je da je taj italijanski klub dogovorio dolazak 25-godišnjeg fudbalera sredine terena Parme Marka Markionija na kraju ove

Fudbal četvrtak 26.01. 13:08 Komentara: 3

Eto prejak i za Togoance

Fudbalska reprezentacija Kameruna kvalifikovala se u drugu fazu Kupa afričkih nacija, koji se igra u Egiptu. “Neukrotivi lavovi” su u Kairu, u drugom kolu grupe

Fudbal četvrtak 26.01. 07:51 Komentara: 7

Kup kralja: Prekid u Valensiji

Utakmica četvrtfinala španskog Kupa kralja između Valensije i Deportiva iz La Korunje prekinuta je u 43. minutu, kada je linijski sudija povređen pošto ga je pogodio

Fudbal četvrtak 26.01. 07:51 Komentara: 2