EPA-EFE/PETE ANDREOU/Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs
Posle današnje Skupštine odluka je da Blagojević ostaje na klupi crno-belih i naredne sezone.
Bilo je mnogo spekulacija o tome da li će doći do promena u stručnom štabu kluba iz Humske, ali za sada se to neće desiti.
Blagojević je trener Partizana postao početkom 2025. godine, a tog 1. januara je potpisao ugovor je potpisan kraja tekuće takmičarske sezone, sa opcijom produžetka saradnje.
"Srđan Blagojević je u trenutku kad je bio najpotrebnije, kad je Savo Milošević podneo ostavku, on je prihvatio sve uslove da bude trener. Uslove je prihvatio bez pogovora. To govori da je dobar čovek uz to što je dobar trener. On je i dalje naš trener, imamo plan da razgovaramo sa svim strukturama, sa trenerima, pomoćnicima, igračima kojima ističu ugovoru... Mislili smo da to ne radimo dok ne dobijemo mandat od pet godina. Od sutra razgovaramo sa svima, objasniti kakva je situacija u klubu i donećemo odluke u skladu sa tim", rekao je Predrag Mijatović posle Skupštine FK Partizan.
Trener Blagojević iza sebe ima bogato iskustvo, kako u domaćem fudbalu, tako i na međunarodnoj sceni.
Blagojević je u karijeri vodio Sremčicu, Kovačevac, Srem, Žarkovo, IMT, Inđiju, Javor i Bežaniju u Srbiji, te "preko granice" Kaspij, Astanu i Debrecin do 2024. godine.
U sezoni 2021/2022. predvodio je Astana do šampionske titule u prvenstvu Kazahstana, a ostvario je i zapažene rezultate na klupi mađarskog Debrecina.
Njegova trenerska filozofija, usmerena na taktičku disciplinu, integraciju talentovanih igrača i moderan pristup igri, u potpunosti se uklapa u strategiju kluba.
Sva dešavanja sa Skupštine FK Prtizan mogli ste da pratite u LIVE BLOG-u.
Kakva su bila očekivanja i koliko je bilo skepticizma kada je Partizan letos formirao tim, teško da su i najveći optimisti verovali da će proći kao prvi kroz cilj na kraju 2025. godine.
U utakmici koja je po rezultatu bila ubedljiva, a po utisku još ubedljivija, Partizan je protiv Panatinaikosa (78:62) pokazao kako izgleda timska pobeda u punom značenju te reči.
Košarkaši Partizana od 20 sati i 30 minuta dočekuju ekipu Panatinaikosa u meču 27. kola Evrolige, a ovo je sve što treba da znate o predstojećem susretu u Beogradskoj areni.
Vlada Srbije usvojila je na današnjoj sednici Uredbu o uslovima i načinu sprovođenja subvencionisane kupovine novih električnih vozila, a zahtevi za dodelu subvencija mogu se podneti elektronskim putem od 1. marta do 30. septembra.
Šlep službu niko ne voli, ali životne situacije nas nekad nateraju da moramo da ih pozovemo. Dodatna "so na ranu" može biti ako morate da šlepate automobil sa automatskim menjačem.
Iako su prve procene ukazivale na 2028. godinu, najnovije informacije iz same industrije sugerišu da ćemo novu Microsoftovu konzolu videti ranije nego što se očekivalo.
Hrišćansko-demokratska unija (CDU) nemačkog kancelara Fridriha Merca razmatra uvođenje starosnih ograničenja za korišćenje društvenih mreža, kojima bi se deci mlađoj od 16 godina ograničio pristup tim platformama.
Evropska unija je optužila TikTok da krši Zakon o digitalnim uslugama (DSA) zbog funkcija "zavisnog dizajna", poput automatskog reprodukovanja i beskonačnog skrolovanja.
Komentari 5
Pogledaj komentare Pošalji komentar