Nova vest
Srpski fudbal 1

10.4.2024.

12:00

Partizan u terminu za prazan stadion, Zvezda sa prvoligašem

U sredu su na programu tri od četiri utakmice četvrtfinale Kupa Srbije u fudbalu.

Izvor: Tanjug

Partizan u terminu za prazan stadion, Zvezda sa prvoligašem
Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Fudbaleri Partizana dočekaće od 15 sati u Humskoj, uz besplatan ulaz, Voždovac.

"Niko ne zaslužuje da igra u tom terminu, ni Zvezda, ni Partizan, Vojvodina, Čukarički, Zemun Verovatno će i poseta biti slabija, pozivam sve, pa i decu iz prve smene da nas podrže. Neka školarci ostanu u drugoj smeni, da uče, ali svaki navijač nam je potreban. Videlo se na poslednjoj utakmici koliko nam znači energija sa tribina", rekao je trener Partizana Igor Duljaj.

Dva sata kasnije na Banovom brdu snage će odmeriti Čukarički i Vojvodina.

"U pitanju je veoma kvalitetna ekipa, koja ume da napravi višak u veznom redu i da napadne po boku i individualno su takođe dobri, posebno su opasni iz kontra napada. Na njih treba posebno da obratimo pažnju, posebno po izgubljenoj lopti, kada moramo da reagujemo najbolje što umemo", rekao je trener Voše Božidar Bandović.

Branilac trofeja Crvena zvezda od 19 sati na stadionu "Rajko Mitić" dočekuje 11. tim Prve lige Srbije OFK Vršac.

"Mi poštujemo svakog protivnika i u tom maniru ćemo ući u sutrašnju utakmicu, sa ciljem da prođemo dalje", rekao je trener Zvezde Vladan Milojević.

Spisak polufinalista biće kompletiran u četvrtak nakon poslednjeg četvrtfinalnog duela između Radničkog i Novog Pazara u Kragujevcu (16 sati).

Podeli:

Učitavanje..

Komentari 1

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Euroleague

Neka bude za Duleta

Partizan dočekuje Žalgiris u 37. kolu Evrolige nakon što je preminuo legendarni Duško Vujošević – kompletna analiza meča, statistika, kvote, izjave aktera i informacije gde gledati prenos uživo.

Iva Jevtić

10:30

1 d

Euroleague

Partizanov dan tuge

Partizan odavno nema nikakve šanse da se domogne plej-ofa ili plej-ina Evrolige, ali su crno-beli više puta napominjali da žele svima da pomrse račune i da će igrati maksimalno ozbiljno svaki meč do kraja.

Stefan Nikolić

9:00

2 d

Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu