Blagojević pred Novi Pazar: "Prilika da postavimo rekord"
Trener Partizana Srđan Blagojević govorio je na konferenciji za medije pred utakmicu 27. kola Superlige u kojoj se crno-beli sastaju sa ekipom Novog Pazara na stadionu u Humskoj.
Za početak Blagojević je iskoristio trenutak da čestita svim damam predstojeći praznik osmi mart zbog čega će ulaz na stadion u Humskoj za predstojeću utakmicu biti slobodan za sve pripadnice lepšeg pola.
"Prvo želim da iskoristim priliku da čestitam osmi mart svim devojkama i ženama. Pozivam ih da dođu i da uživaju na ovoj utakmici. Što se tiče utakmice, očekuje nas težak zadatak. Ekipa Novog Pazar ima svoje ambicije ne što se samo tiče ulaska u plej-of, nego i nešto više. Prošlu utakmicu su dobili protiv Napretka ,tako da ne sumnjam da nas očekuje težak duel. Jako lepo vreme se očekuje, dobra prilika da postavimo rekord u ovoj polusezoni.", rekao je Blagojević.
Novi Pazar u ovaj meč ulazi sa novim trenerom Vladimirom Gaćinovićem koji zna kako se pobeđuje u Humskoj.
"Kolega Gaćinović je jedan od najiskusnijih trenera. Svugde je ostavio pečat dobro nas poznaje, samo pre mesec dana je bio ovde sa Spartakom, sada sa Pazarom. Uz poštovanje, sutra ne igraju ni on ni ja. Igrači sve to sprovode u delo, ne posmatram to kao lični duel, sutra je iznova nova priča."
Čime niste zadovoljni na utakmici priotiv Tekstilca koju je Partizan rešio u svoju korist rezultatom 4:1.
"Nikad ne gledam unazad, uvek se okrećem sledećoj situaciji, uvek gledam da budem realan u odnosu na rezultat.Ne mislim kada pobedimo da je sve dobro, kao kada je poraz da je sve loše. uvek u svakoj utakmici ima dobrih i loših strana. Razgovarali smo sa igračima, imamo dobru energiju, mislim da smo motivisani, biće još teža utakmic, ali ne sumnjam da smo spremni", smatra trener crno-belih.
Kakav je zdravstveni bilten ekipe.
"Nikolić je trenirao od prvog dana, sa tim nemamo problem. Zdravstveni bilten je sve bolji i Jovan Milošević je sve bliži povratku na teren, kao i Đurđević i očekujem da u toku sledeće nedelje budu svi na treningu".
Srdjan Stevanovic/Starsport
Da li se smatrate apsolutnim favoriti
"Da ne kažem da nismo favoriti onda bi ispao smešan. Partizan je uvek favorit, naravno da se dešavaju slučajevi da ne dođemo do pobede. Poštujem ekipu Novog Pazara, da li je moguć svaki rezultat, jeste".
O uzajmnim posetama Partizana i Crvene zvezde
"Mislim da je kompleksna tema, u poslednje vreme je velika tenzija u društvu, puni smo negativnosti, puno stvari koje nisu normalne, ako bi smo se svi potrdili da se ponašamo normalno, onda bi nam svima bilo bolje. Ako protivnike posmatramo kao sportski protivnik, a ne kao neprijatelj, onda bi nam svima bilo bolje".
Vlade Đurović, bivši košarkaški trener i stručni konsultant TV Arena Sport je bio gost "Jutra" na TV Prva i govorio o proteklom derbiju u Evroligi, kao i šansama Zvezde do kraja sezone.
Pratila je naša javnost kako će izgledati A selekcija Srbije pod vođstvom Veljka Paunovića protiv Španije i Saudijske Arabije, ali je na kraju sav fokus prešao na omladinsku i kadetsku selekciju naše zemlje.
Fudbaleri Sportinga pobedili su Santa Klaru 4:2 uz mnoštvo kontroverzi i spornih odluka zbog kojih ponovo "gori" u tamošnjim medijima, u javnosti i među navijačima.
Nekadašnji trener Majkl Meloun, koji je deset godina vodio Denver Nagetse i osvojio titulu šampiona sa našim Nikolom Jokićem, mogao bi uskoro da se vrati u NBA ligu.
Fudbalski savez Bosne i Hercegovine će, ali i Hrvatske, kao i većina drugih reprezentacija koje su se plasirale na Mundijal, platiti porez na osvojene nagrade.
Arbitražni sud Fudbalskog saveza Srbije odlučio je da je pravni spor između trenera Srđan Blagojević i FK Partizan, pokrenut krajem 2025. godine, okončan u korist trenera.
Vlade Đurović, bivši košarkaški trener i stručni konsultant TV Arena Sport je bio gost "Jutra" na TV Prva i govorio o proteklom derbiju u Evroligi, kao i šansama Zvezde do kraja sezone.
Pratila je naša javnost kako će izgledati A selekcija Srbije pod vođstvom Veljka Paunovića protiv Španije i Saudijske Arabije, ali je na kraju sav fokus prešao na omladinsku i kadetsku selekciju naše zemlje.
Pratila je naša javnost kako će izgledati A selekcija Srbije pod vođstvom Veljka Paunovića protiv Španije i Saudijske Arabije, ali je na kraju sav fokus prešao na omladinsku i kadetsku selekciju naše zemlje.
Učinak po segmentima igre i individualne brojke ogolile su prednost Partizana u odlučujućim trenucima u derbiju i pobedi nad Zvezdom u 35. kolu Evrolige.
Kadeti Srbije nisu uspeli da obezbede plasman na Evropsko prvenstvo, ali su bili pravi kada je bilo najpotrebnije i kupili su sebi kartu za Mundijalito u Kataru.
Chery i Jaguar Land Rover zajednički su lansirali Freelander kao samostalan premijum brend električnih vozila. Konceptni automobil Concept 97 predstavljen je na Sajmu automobila u Njujorku.
Iako su mnogi očekivali da će Apple uskoro potpuno "sakriti" senzore ispod ekrana, najnoviji izveštaji sugerišu da će prepoznatljivi Dynamic Island (dinamičko ostrvo) krasiti prednju stranu iPhone uređaja još neko vreme.
Kompanija TP Vision, koja stoji iza brenda Philips, donela je neočekivanu odluku koja će značajno promeniti korisničko iskustvo na njihovim predstojećim TV modelima.
NordVPN je predstavio My Location, besplatni alat koji korisnicima omogućava da odmah provere svoju pravu fizičku lokaciju i virtuelnu lokaciju koju vide sajtovi koje posećuju.
Xiaomi je objavio rezultate za 2025. godinu, pohvalivši se porastom prihoda od 25%. Ukupna dobit dostigla je 4,9 mlijardi evra, a najveće iznenađenje dolazi iz sektora električnih automobila.
Komentari 1
Pogledaj komentare Pošalji komentar