Interesantno, ovo je čak četvrti put ove sezone da je Barselona postigla najmanje pet golova na jednoj utakmici.
Bivši srpski reprezentativac Nemanja Gudelj odigrao je ceo meč u ekipi Sevilje.
Izabranici Hansija Flika su rešili sve do 40. minuta kada su već imali prednost od tri gola.
Goste iz Andaluzije je načeo Robert Levandovski u 24. minutu i to iz jedanaesterca dosuđenog zbog prekršaja Pekea.
Samo četiri minuta kasnije je Pedri zakucao loptu pod prečku udarcem sa ivice kaznenog prostora i duplirao vođstvo domaćih.
Treći gol i tačku stavio je Levandovski svojim drugim pogotkom, ovog puta iz igre na asistenciju Rafinje.
U drugom poluvremenu smo videli dosta slabiji ritam, pre svega od strane Barse koja je rutinski privela utakmicu kraju. Ipak, sama završnica nam je donela još dva gola.
Najpre je u 82. minutu Pablo Tore dao četvrti gol za Barsu, da bi u 87. Idumbo postigao utešan pogodak za Sevilju.
Nije bio kraj, jer je u 89. minutu Tore stigao do svog drugog pogotka i ukupne "petarde" domaće ekipe.
Katalonski tim je ponovo usamljen na prvom mestu sa 27 osvojenih bodova, dok Sevilja ima samo 12 na poziciji broj 13.
Srpska teniserka Olga Danilović se plasirala u drugo kolo Australijan opena pošto je posle velike drame savladala 45-godišnju tenisku legendu Venus Vilijams u tri seta – 6:7, 6:3, 6:4.
Nedeljni vaterpolo klasik u okviru drugog kruga Evropskog prvenstva u Beogradu pripao je Srbiji koja je u pravom raspucavanju savladala Mađarsku rezultatom 15:14.
Fudbalska konfederacija Afrike (CAF) oglasila se saopštenjem nakon utakmice finala Kupa afričkih nacija koja je imala, možemo slobodno reći, skandaloznu završnicu.
Odigrano je pretposlednje, 37. kolo španske LaLige i bilo je uzbudljivo pratiti dešavanja i promene u svih 10 utakmica koje su se igrale u istom terminu.
Na sastanku, prvom takve vrste u Španiji, uz prisustvo predstavnika svih klubova prve i druge lige, zauzet je stav da se sankcioniše Real zbog presije na sudije.
Fudbalska konfederacija Afrike (CAF) oglasila se saopštenjem nakon utakmice finala Kupa afričkih nacija koja je imala, možemo slobodno reći, skandaloznu završnicu.
Pod svodom Beogradske arene u nedelju (20.30) bićemo svedoci novog vaterpolo klasika između Srbije i Mađarske, meča koji može da donese kartu za polufinale EP.
Jedva smo čekali, jedva ste čekali, i evo ga. U našem najnovijem testu isprobali smo Chery Arrizo 8 sa benzinskim motorom, a u nastavku slede naši utisci.
Kompanija Apple izdala je hitno bezbednosno upozorenje za korisnike iPhone uređaja širom sveta – milijarde mobilnih telefona su potencijalno ugrožene zbog ozbiljnih bezbednosnih propusta u softveru.
Kompanija Xiaomi zvanično je predstavila Redmi Note 15 seriju telefona, koji donose unapređenu izdržljivost, veće baterije i značajna poboljšanja u oblasti fotografije i performansi.
Komentari 2
Pogledaj komentare Pošalji komentar