Nova vest
b92
Fudbal 1

17.10.2024.

20:56

Gvardiola će ostati i ako Siti bude kažnjen

Pep Gvardiola bi uskoro trebalo da informiše čelnike Mančester siti o tome da li će produžiti saradnju.

Autor:B92.sport

B92.sport
Gvardiola će ostati i ako Siti bude kažnjen
Profimedia

Nedeljama unazad se spekuliše o tome da li će španski stručnjak, koji ima ugovor sa "građanima" do narednog leta, ostati na Etihadu i posle toga.

Najavljeni odlazak direktora Čikija Begiristajna naveo je mnoge na pomisao da će i Gvardiola otići, ali čini se da neće biti tako.

Mnogo su tvrdili da će to zavisiti i od nalaza nezavisne komisije po osnovu 117 optužbi protiv Mančester sitija, ali poslednje informacije kažu da je Gvardiola i pored toga spreman da ostane.

Štaviše, budu li "građani" kažnjeni, Gvardiola oseća potrebu da ostane sa njima u najtežem trenutku, kažu izvori bliski upravi šampiona Premijer lige.

Ipak, u Sitiju se pripremaju i za slučaj da bude suprotno.

Vrlo je verovatno da će Ugo Vijana biti naslednik Begiristajna, a u slučaju da Pep ode, veruje se da su prvi kandidati za menadžera u Sitiju Ruben Amorim i Ćabi Alonso.

Podeli:

loader

Komentari 1

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Aktuelno

"Ne napadajte nas zbog gluposti"

Američki potpredsednik Džej Di Vens oštro je reagovao na način na koji EU sprovodi svoja digitalna pravila (DSA), poručivši da Brisel ne bi trebalo da "napada američke kompanije zbog gluposti".

B92

12:18

1 h

Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu