Nova vest
Lige petice 0

23.4.2024.

14:44

Vila spremila novi ugovor za Emerija

Uprava fudbalskog kluba Aston Vila ponudiće novi ugovor treneru Unaju Emerijeu, preneli su britanski mediji.

Izvor: Beta

Vila spremila novi ugovor za Emerija
EPA-EFE/TIM KEETON

Kako je preneo Atletik, Aston Vila će nagraditi Emerija novim ugovorom posle dobrih rezultata ove sezone.

Ekipa se plasirala u polufinale Lige konferencija i četvrta je na tabeli Premijer lige, na poziciji koja sledeće sezone vodi u Ligu šampiona.

Navodi se da će 52-godišnji španski trener produžiti ugovor do 2027. godine, a postoje planovi da se saradnja i nastavi.

Atletik je preneo da vlasniki kluba iz Birmingema Emerija vide kao novu verziju Aleksa Fergusona, koji je 26 godina sa uspehom predvodio Mančester junajted.

Podeli:

Komentari 0

Podeli:

Fudbal

Degenek predvodi Australiju na Mundijalu

Selektor fudbalske reprezentacije Australije Toni Popović saopštio je danas konačan spisak od 26 igrača za predstojeće Svetsko prvenstvo, koje će biti održano od 11. juna do 19. jula u Kanadi, Sjedinjenim Američkim Državama i Meksiku

B92.sport

14:07

1 min

U fokusu

Vidi sve
Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu