Fudbal 0

19.4.2024.

20:26

Lacio preživeo Đenovu – Luis Alberto odneo tri boda za Rim VIDEO

Fudbaleri Lacija su savladali Đenovu u gostima sa 1:0, u okviru 33. kola Serije A.

Aleksandar Stajkovac
EPA-EFE/Riccardo Antimiani

Izabranici Igora Tudora su do pobede došli u drugom poluvremenu, a jedini pogodak je postigao Luis Alberto.

Lacio se nalazi na šestoj poziciji u italijanskom šampionatu sa 52 boda, dok je Đenova na 12. mestu sa 39.

Utakmica je bila izjednačena u prvom poluvremenu, a Lacio nije uspeo da uputi ni jedan udarac u okvir gola.

Zanimljivo, Đenova je imala dve dobre šanse, ali nije uspela da ih pretvori u pogodak.

Ipak, ekipa iz Rima je preuzela inicijativu u drugom poluvremenu, a dobru igru je uspela da kruniše i pogotkom.

Igrao se 67. minut kada se Luis Alberto upisao u strelce na asistenciju Daičija Kamade. Pogodio je za 1:0.

Do kraja utakmice nije bilo ozbiljnijih šansi i Lacio je uspeo da odnese sva tri boda iz Đenove.

U sledećem kolu Lacio dočekuje Veronu, a Đenoa na svom stadionu igra protiv Kaljarija.