Norveški predstavnik je tako napravio ogroman korak ka plasmanu u narednu rundu i probaće za šest dana u Italiji da prirede možda i najveće iznenađenje u ovoj fazi.
Od samog početka je Bode nametnuo svoju igru, koja mu se isplatila u 20. minutu. Posle sjajne akcije, Heg je petom ostavio loptu, a sve je krunisao Fet za erupciju na stadionu.
Mogao je Inter malo posle toga da se vrati, ali je Darmijana sprečila stativa da zatrese mrežu. Ipak, u 30. minutu nije bilo spasa. Odlično se snašao Pio Esposito i iz okreta zatresao mrežu.
Propustili su gosti priliku preko Lautara da preokrenu rezultat odmah na startu drugog poluvremena, pošto je Argentinac zatresao stativu. Trgao se Bode i u razmaku od 61. do 64. minuta postigao dva gola.
Prvo je Hauge iskoristio asistenciju Hega i poslao pravu bombu u mrežu Zomera. A, onda je došao i na red da se Heg upiše u strelce.
Fet je iza leđa odbrane Intera prebacio loptu, Blomberg je lepo sve pratio i poslužio kao na tacni Hega, kom je ostalo samo da pogodi praznu mrežu.
Imao je Inter posle toga kontrolu igre, ali nije imao uopšte rešenje za odlično postavljenu odbranu domaće ekipe, koja je odbijala svaki nalet.
Priveo je Bode meč kraju i nosi lepu prednost u Milano, gde bi mogao da pojuri prolazak u osminu finala.
Uz taj meč, ispratićemo i duele Bode Glimta i Intera, te Olimpijakosa i Bajer Leverkuzena, a sva dešavanja pratite uz LIVE BLOG na B92.sportu.
Grčki mediji plasirali su tokom dana zanimljivu informaciju prema kojoj je Željko Obradović navodno tražio od vlasnika kluba da se rastane sa Kendrikom Nanom.
Na prestižnom juniorskom turniru "Trofej Jadrana", na kom je učestvovalo 180 takmičara iz 20 zemalja, ženska rvačka reprezentacija Srbije do 20 godina ekipno je osvojila treće mesto.
Selektor fudbalske reprezentacije Ekvadora Sebastijan Bekaseče saopštio je konačan spisak od 26 igrača za predstojeće Svetsko prvenstvo, koje će biti održano od 11. juna do 19. jula u Kanadi, Sjedinjenim Američkim Državama i Meksiku.
Barselona je pala na peto mesto i u četvrtfinalu plej-ofa igraće protiv Mursije, posle katastrofalne partije u "Blaugrani" i debakla od Valensije (102:77), gde su igrači ispraćeni zvižducima sa tribina.
Plasman u četvrtfinale Rolan Garosa za Fonseku predstavlja veliki uspeh. Nakon Đokovića, pobedio je i Ruda. Bio je to spektakularan meč viđen pod svetlima reflektora "Šatrijea".
Fudbalska reprezentacija Srbije doživela je težak poraz u prijateljskom meču u Lisabonu, pošto su Zelenortska Ostrva slavila rezultatom 3:0 i pokazala zašto će igrati na Svetskom prvenstvu.
Već u uvodnim duelima očekuju nas veliki derbiji, zanimljive statistike i nekoliko modernih evropskih rivalstava. Posebnu pažnju privlače dueli Real Madrid – Mančester siti i Pari Sen Žermen – Čelsi, dok će Liverpul i Barsel
Na prestižnom juniorskom turniru "Trofej Jadrana", na kom je učestvovalo 180 takmičara iz 20 zemalja, ženska rvačka reprezentacija Srbije do 20 godina ekipno je osvojila treće mesto.
Plasman u četvrtfinale Rolan Garosa za Fonseku predstavlja veliki uspeh. Nakon Đokovića, pobedio je i Ruda. Bio je to spektakularan meč viđen pod svetlima reflektora "Šatrijea".
Spartak iz Subotice osvojio je prvu titulu prvaka Srbije u Nišu, savladavši FMP u finalu KLS. Istorijski trenutak posle sedam decenija bez šampiona iz Beograda i emotivna konferencija Vladimira Jovanovića obeležili su finale.
Prvi put posle mnogo godina finale Košarkaške lige Srbije igra se bez večitih rivala. Spartak i FMP u Nišu odlučuju o novom šampionu Srbije u meču za istoriju.
Sezona za košarkaški klub Crvenu zvezdu je gotova, a mogla bi da se opiše kao još jedna u nizu onih koje su krenule velikim ambicijama, visokim očekivanjima i ozbiljnim ulaganjima, a završile se sa više pitanja nego odgovora.
Večiti rivali ostali bez finala KLS uprkos najvećim budžetima i to nema samo u Srbiji, nego i u regionu. Zašto su FMP, Spartak, Vlada Jovanović i domaći igrači pokazali da novac nije presudan za uspeh?
Komentari 30
Pogledaj komentare Pošalji komentar