Fudbaleri Crvene zvezde će nakon utakmice sa Seltikom, 2. oktobra, odigrati meč sa Portom, da bi već u trećem kolu igrali protiv njihovih sunarodnika – ekipe Brage.
Braga je pobedila Fejenord minimalnim rezultatom, 1:0, pa takmičenje počela osvajanjem sva tri boda čime su obradovali navijače u domovini.
Strelac tog jedinog pogotka na susretu bio je Fran Navaro koji se u 84. minutu sjajno snašao u kaznenom prostoru i "iz prve" matirao golmana holandskog tima.
Fran Navarro faz o primeiro dos arsenalistassssssss
U istom ovom vremenskom periodu su fudbaleri Malmea u Švedskoj izgubili od bugarskog Ludogoreca rezultatom 2:1.
Zvezda će tek u pretposlednjem kolu igrati protiv Malmea, ali će pomno pratiti mečeve svojih narednih protivnika pa bi iz ovog poraza Malmea i mogli dosta toga da uhvate.
Ludogorec je rano poveo, već u 7. minutu. Tada je Stanić sa "bele tačke" postigao prvi pogodak na susretu.
Košarkaš Minesota Timbervulvsa Entoni Edvards ponovo je privukao pažnju javnosti, ovog puta izborom "idealnog igrača" sastavljenog od najboljih osobina NBA zvezda.
Problem nije samo u visini duga, već i u izostanku dobre volje poverilaca – bivših igrača, trenera i klubova – da pristanu na reprograme ili odlaganje isplata.
Generalni direktor Partizana Danko Lazović nije često bio u medijima od kako je pre godinu i po dana došao na tu funkciju, ali je sada odlučio da se oglasi uoči novog UEFA monitoringa.
Direktor Beogradskog maratona Darko Habuš izjavio je danas da organizatori očekuju više od 15.000 trkača na Beogradskom maratonu, koji će biti održan 18. i 19. aprila u glavnom gradu Srbije.
Košarkaš Minesota Timbervulvsa Entoni Edvards ponovo je privukao pažnju javnosti, ovog puta izborom "idealnog igrača" sastavljenog od najboljih osobina NBA zvezda.
Problem nije samo u visini duga, već i u izostanku dobre volje poverilaca – bivših igrača, trenera i klubova – da pristanu na reprograme ili odlaganje isplata.
Igrače Partizana nije demoralisao mali broj navijača u Areni, svega nešto preko 10.000 je bio u najvećoj dvorani na Balkanu u utorak veče, ali su svi kući otišli zadovoljni.
Selektor Poljske i strateg grčkog velikana Arisa Igor Miličić je u intervjuu za B92.sport govorio o fenomenu Mateuša Ponitke, "procvatu" Danila Anđušića, tajni uspeha sa nacionalnim timom, ali i o tome kako se košarkaški svet prilagođava novim porecima.
Niko ne želi da kupi kola sa lažiranom kilometražom ili skrivenim manama, ali to nisu jedini problemi. Auto koji je često menjao vlasnike ili države registracije takođe može kriti neprijatne tajne.
Dva giganta, koja su često bila na suprotnim stranama fronta, odlučila su da udruže snage. Intel i Nvidia su najavili stratešku saradnju koja obećava novi nivo performansi u data centrima.
Google polako uvodi jednu od najprepoznatljivijih funkcija sa desktop verzije svog pregledača na mobilne uređaje – traku sa obeleživačima (Bookmarks bar).
Komentari 0
Pogledaj komentare Pošalji komentar